The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Домът на Клаус  - Page 19 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Домът на Клаус  - Page 19 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Домът на Клаус  - Page 19 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Домът на Клаус  - Page 19 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Домът на Клаус  - Page 19 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Домът на Клаус  - Page 19 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Домът на Клаус  - Page 19 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Домът на Клаус  - Page 19 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Домът на Клаус  - Page 19 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Домът на Клаус

5 posters

Страница 19 от 30 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Next

Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Сря Фев 19, 2014 8:00 am

- Наистина ли го мислиш? - Изведнъж Ребека сякаш отново се завърна при нас.
- Мислиш ли, че това дете ще донесе нещо добро? - Звучеше така сякаш тя не мислеше така. Обърнах се за миг назад и я погледнах.
- Какво искаш да кажеш с това? - Попитах озадачено.
- Искам да кажа, че имайки се предвид, кои ще са родителите му, наистина не мисля, че това бебе би могло да донесе нещо добро. - Отвърна съвсем сериозно Ребека.
- Това е нелепо Ребека. - Казах невярващо. Мислех, че тя ще се зарадва най-много. - Това бебе е истинско чудо. За мен, за теб, за всички нас и аз съм дълбоко убеден, че това е нещо добро.
- Е, съжалявам, че не съм толкова убедена колкото теб...
- Тогава е по-добре да запазиш съмненията си за себе си, защото ако Никлаус разбере какво мисли по въпроса, е много вероятно да заемеш мястото на Кол в ковчега, а на мен не ми се иска да те загубя, отново. - Знам, че щеше да заобича това бебе, рано или късно, защото просто сега бе прекалено афектирана.
- Не ме е страх от него.
- А трябва! - Сега щеше да получи оръжие, което може да убие всички ни и беше много вероятно да не ни заплашва със сън, а с истинска смърт. - Когато вземем коловете...
- Илайджа, това е което трябва да направим. Ние трябва да вземем коловете и да убием Катерина и ако оръжието е в нас, Ник никога повече няма да може да ни затваря... Можем да бъдем отново семейство... Ще говоря с Кол и той... Той ще избере нас повярвай ми. Ние сме много по-силни от тях. Просто трябва да се доберем до коловете преди Ник...
- Ребека чуваш ли се? Ние вече сме заедно, всички! Няма да заговорнича срещу брат си и да планирам убийството на детето му.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Сря Фев 19, 2014 8:09 am

Това приличаше на семеен скандал,което не ми допадаше. А,да се мисли много над някаква вещица е прекалено голяма загуба на време:
-Ей,ей..
Извиках,като се приближих малко към Катерина:
-Какво искаш,да я убием ли? Фасулска работа! Ако толкова ви мъчи,аз ще поема вината за смъртта и,на мен винаги всичко ми се прощава,защото съм най-малкия.
Една вещица по малко,повече... Кой в същност го бъркаше точно това. Просто не намираше смисъл,защо се мислеше толкова над това:
-Но съм съгласен тихите води са най-дълбоки,не познавам вещица,която да не иска нещо в замяна и да не търси изгода от някъде. Илайджа е доста наивен и сигурно му е омаяла главата,търси защита...
Пое доста дълбоко дъх,като се протегна за уискито:
-Ако вярваш в това,че е истинска заплаха,щд я ликвидираме но съвсем,честно да ти призная,дните и са преброени,ако не ние то Естер или Майкъл или който и да е там. Не вярвам и грам в способностите и силата,няма да успее да се справи с майка ни. Толкова могъща вещица...
Засмях се и поклатих глава:
-Един малък човек да се бори с нея... Та тя е на една крачка от смъртта...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Сря Фев 19, 2014 8:20 am

Поклатих глава:
- Вие наистина не разбирате нищо нали? - Погледнах ту единия, ту другия.
- Тя успя да заблуди всички ни. Дори и мен, защото си мислех, че няма абсолютно никакъв шанс, но когато днес каза, че когато убие Естер, всичките й сили и тези които е откраднала от другите вещици, ще преминат в нея... - Повдигнах леко вежди.
- Не схващаш ли? Тя вярва и може би наистина има толкова сили, че да убие Естер... - Което от една страна беше добре, защото щяхме да се отървем от майка им, но не знаехме какво цели Ан.
- Ако я убие обаче и вземе силата й? Какво си мислиш, че ще прави с всичката тази сила? Определено не мисля, че е колекционер... Тази сила й трябва за нещо. Нямам представа за какво, но... Всъщност няма значение за какво й е тази сила, но ако в момента разполага с достатъчно, за да убие майка ви, аз предлагам да я оставим да изпробва късмета си и ако успее... - Не можех да предложа да я убием, заради внушението, но дано поне тези двамата идиоти най накрая, започнат да схващат какво говоря.
- Естер ще бъде мъртва, а ние ще бъдем там, за да се уверим, че тази сила която вещицата ще получи, няма да застраши нас... - Което с други думи беше или оставяме на Естер да убие Ан, или убиваме Ан, след като тя ни избави от Естер.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Сря Фев 19, 2014 8:21 am

Ан меко казано се ужаси от това,от това което каза Ребека,а коловете трябваше да бъдат унищожени,след като се убие най-голямата заплаха Майкъл,след това всичко,щеше да се поуспокой до някъде,до етапа в който ще пожелаят смъртта и:
-Това са глупости,детето наистина,ще е баланс и ще притежава собствен и индивидуален характер,ще прилича на родителите си но ще бъде много по разумна от тях.
Не ги обиждаше но често гледаха само от едната страна на монетата,а понякога е по добре,да погледнеш и от двете:
-Ако детето наистина умре,всички сме много по загубени,от колкото си мислите. Шанса и надеждата си отиват.
Обърна се към Ребека:
-Знаеш ли неприятната способност,която имам,че виждам бъдещето и всяко нещо,което може да се случи,ако някой вземе различно решение. Планът за взимане на коловете ще ти коства доста дълъг сън. Клаус няма да позволи да докоснете Катерина.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Сря Фев 19, 2014 8:39 am

- Клаус може и да няма думата, ако действаме заедно... - Продължи да настоява Ребека, като изглеждаше още по-обнадеждена.
- Права си, бъдещето зависи от това какви решения взимаме и ако сега всички ние вземем правилното решение... Всичко ще бъде наред. - Тя погледна ту към единия, ту към другия.
- Виж, може и да не я убиваме. Просто ще я подчиним, докато бебето се роди и после ще я убием, а ти ако си толкова силна колкото казваш... Ще ни помогнеш да неотрализираме брат си, завинаги... Няма да го убиваме, просто ще намериш друг начин... Може да го приспиш, както беше приспан баща ни...
- Ребека, стига толкова! - Казах ядосано, защото повече не ми се слушаха глупости.
- Това дете не е заплаха за никой от нас и освен това аз наистина вярвам, че Клаус няма намерение да използва коловете срещу никой от нас. Те са за баща ни и когато го убием, те ще изчезнат завинаги, затова моя те престани да поставяш всички ни в опасност. Ан няма да прави нищо от това за което я молиш, защото и тя също като мен иска това бебе живо... Ти също трябва да го искаш живо. Имаме шанс да съберем семейството си. Моля те не го съсипвай.
- Не искам да го съсипвам, но Катерина...
- Катерина е част от семейството ни! Винаги е била и винаги ще бъде. Може би ако й имахме малко повече доверие преди, нямаше да е толкова трудно да я накараме да ни повярва сега. Тя се държи по този начин, защото се чувства застрашена и се опитва да предпази детето си и не е като да не й даваме поводи за това. Ако обаче просто й покажем, че я приемаме, тя ще бъде...
- Ще бъде какво Илайджа? Не смей да я защитаваш!
- Забранявам ти да мислиш някога отново за това как да убиеш нея или детето! - Дори не вярвах, че го иска наистина.
- Не можеш да ми забраняваш...
- Мога, защото съм твоят по-голям брат и ти казвам да си избиеш това от главата, за твое собствено и за доброто на всички останали.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Сря Фев 19, 2014 8:42 am

Преповтарях ме се,явно бях загубил тренинг към това,как да говоря може би:
-Ще процедирам според случая,ако Естер не я убие,което най-вероятно,ще се случи. Ще я убием в подходящ момент,най-вероятно след битката,ще е изтощена,това е идеалния момент да е убием...
Погалих Катрин по бузата докато Клаус не гледаше,толкова много мисли въртящи се в красивата глава на Катерина. Тази вещица не я смятах за заплаха,а по скоро,като досадна муха,която можех да смачкам. 
-Считай проблема за решен Кат...
Облегнах се назад към седалката,като отпи от уискито.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Сря Фев 19, 2014 8:49 am

Сега бях малко по-спокойна, но имаше само още едно нещо.
- Ами ако Естер я убие? - Попитах като очаквах сами да се досетят какво имам предвид.
- Не вярвам Естер да разчита само на коловете, за да ви убие... Сигурно има и друг план, което значи, че ако вещицата на Илайджа се провали, има вероятност всички ние да умрем!
Вероятността съвсем не беше малка и имаше прекалено много неизвестни, които ме притесняваха. Например можех ли наистина да се доверя на Кол? Или пък ако отново греша и онази беше напълно безполезна. Естер просто щеше да я смаже и всички ние да сме в опасност. Отново!
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Сря Фев 19, 2014 9:38 am

Клаус се замисли доста по дълго,защото въпроса,който Катрин зададе или по скоро това,което каза,вкара в него един огромен въпрос. Ще ще успеят да убият Майкъл това е ясно но трябваше да се мисли и за Естер,която със сигурност убие ли малката вещица,плана за отнемането на коловете е един от вариантите,със сигурност имаше друг план в който да ни избие. В,момента е дори по силна от преди.
-Не знам до колко е удачно но в главата ми се върти,че трябва да намерим наистина друга вещица. Която да ни,каже как може да убием Естер или тя да я убие.
Трябваше план Б,защото вещицата,щеше да се провали то с гръм и трясък:
-Истината,е че ще е наистина по лесно,ако убие Естер,а после убием тая Ан... Само че питането ми е,ако убие Естер,дали после наистина,ще можем да убием нея? Няма ли да стане по силна от Естер дори?
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Сря Фев 19, 2014 9:47 am

-Илайджа е напълно прав Ребека,в момента Катрин се страхува,за себе си и за бебето,реагира по най-добрия начин,по който една майка реагира. Както и всеки човек в опасност и до голяма степен в зависимост.
Защитаваше Катерин,защото въпреки че и искаше злото,Ан гледаше на нещата винаги двустранно,дори да рискуваше живота си. А,и вярваше в бебето на Клаус и Катерина и вярваше,че то,ще е невероятно.
-Добре,не харесвам Катрин също като теб но честно да ти призная,а съм сигурна и ти,че не желаеш наистина смъртта и. Тя не желае и твоята,дори да има коловете не вярвам,че ще те убие.
Не знаеше дали,ще и повярва или дали нещо такова,защото никой в това семейство освен Илайджа не и вярваше:
-Когато опасността премине,всичко ще си дойде по местата...
Седна си и тя на местото но в нея се появи още нещо "Ако оцелея!".
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Сря Фев 19, 2014 9:53 am

- Именно! Това се опитвам да ти обясня през цялото време. Знам, че Илайджа ти е брат и му вярваш, аз също не мисля, че лъже, но понякога може да бъде прекалено наивен и да се доверява или възлага прекалено големи очаквания към останалите. - Ето нас например. Дори само това беше достатъчно, за да съмняваме в преценката му.
- Възлагаме прекалено много надежди на вещица която дори не познаваме, нямаме никаква представа какво цели и дали може да й се има доверие и най-вече дали е способна да извърши това което е необходимо. - Свих леко рамене.
- За вас не знам, но съм живяла прекалено дълго на тази земя, за да знам, че не винаги нещата са такива каквито изглеждат. - Погледнах към Клаус.
- Повярвай ми, не ми пука дали ще живее или умре, просто искам да съм сигурна, че ако тя се провали няма да завлече и нас със себе си. Веднъж вече я плениха и Илайджа беше готов да рискува живота на всички ни, за да я спаси. Каквото и да казва, знам, че ако отново бъде изправен пред такъв избор, ще направи абсолютно същото, затова ни трябва някаква застраховка... В случай, че нещата не се получат така както сме ги планували.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Сря Фев 19, 2014 10:06 am

Ребека не казваше нищо, сякаш обмисляше думите ни. Надявах се, че ще размисли и ще си избие всички тези глупости от главата, защото наистина не исках да пострада. Не исках никой от нас да пострада, защото не бях в състояние да загубя никой от семейството си и най-вече Ан, а сякаш тя беше в най-голяма опасност от всички нас, защото беше смъртна и прекалено несигурна в силите си, за да съм спокоен, че ще успее да се защити.
- Ан... Изведнъж мозъкът ми започна да работи на друга честота, напълно изключвайки за терзанията на сестра ми.
- Сигурна ли си, че можеш да се изправиш срещу майка ни? - Не се съмнявах в нея и не поставях думите й под съмнение, просто бях ужасно разтревожен, че нещата могат да се объркат и докато мисля как да я предпазя от брат си и Катерина, всъщност забравям за истинската опасност, майка ми!
- Имам предвид, видя на какво е способна и повярвай ми, знам че може много повече от това... Ако се изправиш срещу нея... Мога да я убия, просто ми трябват няколко секунди, за да стигна до нея. - Отнемаше секунди, за да забия ръка в гърдите й и да изтръгна сърцето й.
- Ще успееш ли да я задържиш за толкова? Може ли да те нарани за толкова?
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Сря Фев 19, 2014 10:08 am

-Просто трябва да говорим с друга вещица,трябва да разберем,какво се крие зад,тази вещица. Илайджа може би я познава но аз все по силно и по силно се съмнявам в нея.
Обърна се към Катерина:
-Всъщност не знаем,почти нищо за нея,освен че е вещица,че е богата,семейдтвото и било избито,имала е дълбоко минало и прадеди но това е нищо. Каква в същност и е силата,каква игра играе...
Много въпросителни,който трябваха да се отворят.
-Катерина ти май имаше някакви предложения за вещица?
Тогава се и сети нещо:
-Или да използваме някой момент в който Илайджа не е с нея и да я разпитаме?
Имаше няколко варианта просто трябваше или още варианти или да се реши някой от тези.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Сря Фев 19, 2014 12:43 pm

Повдигнах доволно едната си вежда, защото най-накрая чувах някакво приемливо предложение.
- Ще направим и двете. - Казах доста по-уверено, срещайки най-накрая някакво разбиране от страна на Клаус.
- Но това с "опознаването", вероятно ще бъде по-трудната част. - Така де тя не се отделяше и за миг от Илайджа, а Ребека май също я харесваше макар, че Клаус винаги можеше да се справи с нея. Проблемът беше Илайджа и не знам кой трябваше да го държи под око, докато останалите разпитват вещицата. Всъщност предпочитах аз да я разпитам, но при Кол и Клаус нямаше да има шанс да излъже.
- Един от вас ще трябва да се заеме с Илайджа и Ребека, докато останалите двама се заемем с нея. - Не знам дали беше по-добре аз и Клаус да я разпитаме или аз и Кол. Ако бяхме аз и Кол, щях да го държа под око, но иначе насаме с Илайджа и Ребека? Определено щяха да му напълнят главата с глупости. Но ако вещицата беше силна и някак си можеше да се противопоставя на внушения, то тогава щях да знам, че Клаус със сигурност ще изкопчи истината от нея. Решението беше просто невъзможно. Надявах се, че те ще го вземат вместо мен.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Чет Фев 20, 2014 5:36 am

-Хъм...
Трябваше му секунда да помисли малко,за различните варианти,който можеха да направят но и в двата се криеха доста недостатъци,при все всичко,че двамата бяха,като дупе и гащи и е доста трудно да  ги отделиш един от друг. И не просто отделиш,а направиш така,че Илайджа да не попречи на нищо.
-Истината е,че само аз мога да и внуша нещо напълно,без да има шанс да излъже но пък аз много лесно бих примамил Илайджа да се отдели от вещицата. Истината е,че Кол винаги е имал по голямо влияние над момичетата и знам,че ще изкопчи всякаква информация.
Обърна се към тях:
-Във всеки вариант има слаби звена но единствения добър вариант е,аз да разсейвам Илайджа,докато вие двамата разпитвате вещицата,едва ли е толкова силна да не и действа внушение на древен вампир,а и имам някакъв глупава договорка с брат си. Но това,че не мога да и внушавам,не означава,че вие не можете,нищо не съм казвал за вас.
Хитро измъкване,не че беше кой знае,какво можеше да поеме вината,ама не е добре,да губят брат си,заради една глупава вещица.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Чет Фев 20, 2014 5:45 am

-Мога да се изправя срещу майка ти но...
Пое много дълбоко дъх:
-Истината е,че ако се намесиш самия ти може да умреш,и то наистина да умреш. Истината е,че коловете не са единственото оръжие с което може да бъде убит истински вампир. Просто втория вариант отнема време...
Погледна към него:
-Когато изляза в битка с нея,обстоятелствата ще са такива,че няма да може да припарите до нас,защото ако го направите,ще сте мъртви. Ще има магически кръг в който мога да вляза аз,защото съм вещица и съм достатъчно силна,истината е,че който влезе ще намери смъртта си. Така,че твоя план отпада.
Истина или не само тя можеше да се изправи срещу Естер и наистина да я убие.
-Щом почне почне битката всички стойте на далеч,след като умре грагът,ще е разбит...
И да се надяваме,че след всичко това Ан,все още ще е жива.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Чет Фев 20, 2014 5:54 am

Планът ми харесваше, което означаваше, че няма за какво повече да се тревожа, освен за това как ще вземем коловете. Всъщност това беше от изключителна важност, защото по един или друг начин можехме да убием Естер. Можехме да се скрием от нея, но срещу Майкъл имахме само това и щях да дишам много по-спокойно ако знам, че е мъртъв.
- Значи е решено, аз и Кол поемаме вещицата, докато ти разсейваш Илайджа. - Погледнах назад към Кол и попитах:
- Вълнуваш ли се? Отдавна не сме нарушавали правилата... - Позамислих се за миг, аз го правех постоянно, затова се поправих. - Тоест, отдавна не сме го правили заедно... - Обичах да нарушавам правилата с Кол. Всъщност с Кол и Илайджа се бях виждала не чак толкова често за последните две хиляди години, но някак си бях успяла да се сближа с тях, което преди беше по-трудно защото цялото ми внимание бе заето от Клаус. И после се оказа, че те са до мен, когато той беше срещу мен и сега просто се чувствах много по-комфортно в тяхната компания пред тази на Клаус, защото въпреки миналото ни, нямаше как да забравя последните две хиляди години.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Чет Фев 20, 2014 6:05 am

Намръщих се, защото нямах представа какво точно е видяла и видяла ли е нещо, защото знаех, че не може да вижда бъдещето си отскоро, но това което казваше, наистина ме тревожеше.
- Не можеш ли да я избуташ от този кръг? - Ребека ме изпревари. Щях да попитам същото и аз самия.
- И ако ще убие мен, който съм безсмъртен, как ти ще издържиш вътре с нея? - Това направо беше лудост. Как щях да я пусна да се изправи срещу майка ни, когато ми говореше такива неща. Всъщност радвах се, че понякога е толкова откровена, защото очевидно не само част от семейството ми я искаше мъртва, но и самата тя постоянно се излагаше на опасност и аз май бях единственият който се тревожеше за нейния живот, което просто беше нелепо.
- Трябва да има друг начин... - Нямаше да й позволя да направи това и да бъде убита.
- Защото ако няма, ти никога няма да се изправиш срещу майка ни. - Бях категоричен и този път доста щях да внимавам, защото имахме опит в това да осуетява плановете ми.
- Просто трябва да измислиш как да я отслабиш за няколко секунди, аз ще свърша останалото. Никакви кръгове... Няма да влизаш в никакви кръгове на смъртта.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Чет Фев 20, 2014 6:14 am

Определено с нея нарушаването на правила беше най-забавно,още повече че в момента имаше едно правило,което бях нарушил преди един век,на косъм да спя с Катерина. Усмихнах се на Кат и се приближих още малко:
-Кога съм живял по правилата на някой?!
Попитах заинтригувано аз,по простичката причина,че аз определено не се движех по никкви стандарти,не правех това,което ми казват,а правех това,което искам аз,без ни най-малко да се съобразявам с това,кой искал онова или това от мен. Е,сега е различно,защото е с цел да предпазя семейството но аз не гледах сериозно на живота,по скоро го намирах за безкрайно забавление:
-Да нарушавам правилата,е моя запазена марка...
Усмихнах и се чаровно само както умееш,като повдигнах няколко пъти веждите си:
-Но що се отнася за плана съм напълно съгласен,с вас съм!
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Чет Фев 20, 2014 6:24 am

-Кръгът е предназначен за вас,не за вещици...
Обърнах се към Илайджа,като поех дълбоко дъх:
-Спокойно Илайджа,ще я избутам и,ще я убиеш но ти се опитай по ниакъв повод да не влизаш в кръгът,също така ми обещай,че ако стане напечено,ще защитиш семейството си,което значи да защитиш Катерин и бебето. Не им позволявай да влизат в кръга,Ребека ти също...
Обърна се към тях напълно сериозна:
-Аз съм вещица и този кръг не е създаден за мен,не може да ми навреди. Ще избутам Естер но докато не е мъртва,кръга не се пречупва,за това ми обещайте...
Надигна се тя леко на седалката:
-Илайджа знам,че ме обичаш и аз те обичам но ми обещай,че няма да рискуваш живота на никой от семейството си нито твоя,за да ме защитиш от Естер,аз ще се справя,ще я убия,бъди сигурен...
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Чет Фев 20, 2014 6:25 am

Докато бях в колата с точно тези двамата, нямаше как да се опитам да ги сравня. Бяха почти еднакво силни, е Клаус беше доста по-привлекателен, но пък Кол можеше да подкоси краката ти, само с онзи негов поглед, винаги знаеше какво да каже или направи, докато Клаус оплескваше нещата постоянно, третираше ме като негов подчинен и дори не му пукаше какво искам. Кол от друга страна беше готов да направи всичко, защото го намираше за забавно и с него си приличахме ужасно много. Може би дори той беше този в когото трябваше да съм влюбена, но въпреки всичките закачки и подмятания, погледи, Клаус беше мъжът, който наистина можеше да ме предизвика, караше ме да се чувствам жива и неговите малки и едва забележими жестове на внимание от време на време, за мен бяха по-скъпи от всичко останало. Аз просто обичах този мъж, обичах го с цялото си сърце, дори и когато го мразех. Той беше всичко от което имах нужда... Абсолютно всичко за мен.
- Знам... - Казах накрая, след като цяла вечност се бях взирала в очите на Кол.
- Знам, че е така... - Усмихнах му се лекичко и прехвърлих погледа си върху Клаус, който изглеждаше сериозен.
- И това ми харесва най-много в теб.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Чет Фев 20, 2014 6:38 am

-Ей,ей я по кротко със свалките,това да не ти е бар?
Попита най накрая,Клаус като се обърна за секунда към Кол,това че се правеше на приятно разсеян и не забелязва флирта им,не значеше,че е сляп и дълго време,ще го позволява. Е,очевидно е това,че на Катерина и харесваше но на него вече не,доста го дразнеше:
-Хвърля те си такива погледи,че...
Присви очи:
-Ако продължаваш така,ще вържа някой за тавана на колата и това няма да е Катерина...
Показа си рогата и това,че ревнува и,че няма да позволи на Кол да говори по този начин,само Клаус имаше това право да говори така с нея:
-Укроти се,за да не те укротявам аз...
Стрелна с поглед Кол,е това не е голяма заплаха,едва ли щеше да го направи но смее ли да не го приеме,можеше да не е толкова не сериозен.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Чет Фев 20, 2014 6:41 am

- Ще го наблюдавам, не се тревожи, няма да му позволя да влезе в кръга. - Каза Ребека и ме погледна. Май вземаше всичко това много на сериозно, но аз имах някои притеснения. Опасявах се, че Ан не ми казва всичко, а единствената причина която можеше да съществува за това, беше, че каквото й да премълчаваше нямаше да ми хареса.
- От къде знаеш, че ще има такъв кръг? - Да не би пак да бях изпуснал нещо? Можеше ли отново да вижда бъдещето си? Защо иначе щеше да бъде така уверена в думите си, че ще се справи.
- От къде си толкова сигурна, с каква сила разполага и, че ще успееш да я победиш? - Този път наистина не й вярвах. Искам да знам всичко, за да мога да преценя, защото тя имаше навик да рискува живота си, а на мен този неин навик хич не ми харесваше.
- На мен повече ми изглежда като самоубийствена мисия, на която повярвай ми, няма да ти позволя да отидеш. Осъзнаваш ли, че ако нещо се случи в този кръг, аз съм единственият, който ще влезе, а по думите ти, това ще ме убие, следователно ще убие и теб... А аз няма да позволя това да се случи. Просто трябва да има друг начин... Някакъв, какъвто и да е... - Сещах се за няколко. Единият беше да й дам от кръвта си и ако майка ми по някакъв начин й направеше нещо, то Ан щеше да се върне при мен.
- Чувал съм... Всъщност виждал съм как вещица оживява след като е била убита... Има някакво заклинание, не знам какво е то, но... То те предпазва... - Което можеше да е направила и майка ни.
- Знаеш ли как да го направиш? - Чудех се дали може сама да направи заклинание върху себе си или трябваше да намерим друга вещица, която да го направи? Изобщо щеше ли да помогне такова заклинание?
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Чет Фев 20, 2014 6:59 am

- Сериозно ли? - Засмях се тихичко. - Наричаш това флирт? - Погледнах към Кол и после пак към Клаус.
- Значи наистина не си го виждал в действие. - Опитах се да оправдая себе си и Кол, защото наистина нямаше никакъв флирт между нас, не и сега. Просто така общувах с него, всичко беше непринудено и това наистина ми допадаше, защото дори и когато говорехме за проблеми, всъщност Кол внасяше някаква доза свежест и спокойствие в мен. Нещо което Клаус не правеше, той просто умееше да ме вбесява и понякога това ми харесваше, но имах нужда от почивка.
- И колкото и поласкана да съм от факта, че си мислиш, че някой флиртува с мен, повярвай ми, не съществува мъж на тази планета, който би свалял жена, за която знае, че е бременна... Което ме подсеща, че до голяма степен ти си виновен за това, затова ако някой наистина се опита да даде малко внимание, за твое добро е да не го спираш. - Макар и сериозно казано, всички тук разбраха, че просто се шегувам.
- С други думи, не се тревожи, бременните жени не се търсят на пазара за свалки.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Чет Фев 20, 2014 6:59 am

-Всъщност мога но истина та е,че шанса наистина да умра е 50 на 50,въпроса е този до къде е предела на Естер,ако е под моя,ще успея обаче ако е над моя,ще успея но може да коства абсолютно всичките ми сили.
Присви за малко очи,като не искаше да му,казва че наистина може да умре.
-Трябва ми малко време,да прочета гримоарите на майка си,за да мога да мога да прилагам нейните техники.
Идеята на Илайджа не е толкова лоша но криеше в себе си доста малки проблеми.
-Не не виждам бъдещето си все още виждам на всеки друг и знам вариантите,ако някой влезе в кръга или някой не защити другия. За това и искам обещание,че никой от вас няма да припарва.
Повтаряше се но искаше да знае,че няма наистина да го направят,макар че знаеше за Илайджа,че ще рискува,да я спаси:
-Истината е,че от чуждите съдби разбирам,че убивам Естер но не виждам,какво се случва след това с мен,не знам дали,ще оцелея или ще бъда жива.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Чет Фев 20, 2014 7:12 am

Това направо ме хвърли в шок. Винаги успяваше да хвърли бомбата в последния момент и не знам дали трябваше да й го обясня отново или просто трябваше да спра да я питам и да направя каквото е необходимо.
- Знаеш ли... - Едва се сдържах на не спра колата и да не се развикам.
- Примирих се първия път, когато действа против волята ми и отиде право в ръцете на баща ми. Знаеше колко е опасно и го направи, въпреки, че те умолявах да ме послушаш, сега искаш да влезеш в битка с майка ми, от която не знаеш дали ще излезеш жива и искаш от мен да не се тревожа? - Не можеше да говори сериозно.
- Ето какво ще стане този път и дори не искам да чувам, че не си съгласна или пък да се опитваш да ме убедиш, че ще се справиш, защото Ан повярвай ми, колкото и спокоен да ти изглеждам, бих могъл още сега да избия всички тези мисли от главата ти, но разчитах, че след последния път ще си си научила урока и няма да правиш така. Няма да се изправяш срещу Естер, не й ако нямам гаранция, че в края ще бъдеш жива, не и ако планът ти да я победиш включва твоята смърт, разбираш ли ме? По-добре е да ме разбираш, защото в противен случай ще ме принудиш да се превърна в брат си и това няма да ти хареса. - Сега тя се държеше глупаво. В интерес на истината, явно и двете с Катерина си приличаха по това, защото изобщо не слушаха здравият разум и чак се чудех как са още живи. Ако трябваше обаче да защитя живота й щях с цената на всичко, дори и ако това означава да ме намрази за дето съм я принудил да направи нещо.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 19 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 19 от 30 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите