The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Домът на Клаус  - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Домът на Клаус  - Page 11 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Домът на Клаус  - Page 11 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Домът на Клаус  - Page 11 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Домът на Клаус  - Page 11 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Домът на Клаус  - Page 11 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Домът на Клаус  - Page 11 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Домът на Клаус  - Page 11 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Домът на Клаус  - Page 11 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Домът на Клаус

5 posters

Страница 11 от 30 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Next

Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пет Яну 31, 2014 7:53 am

Криене! Мразех тази дума. Мразех значението й. Мразех и това, че самата аз правех все едно и също от 500 години. Криех се! Дори и сега нищо не се бе променило. Все още имаше прекалено много непобедими врагове там някъде, може би дори и по-близо отколкото си мислех.
Погледнах към него за миг. Дали все още бе мой враг? Може би щях да разбера скоро. Щом получеше коловете нямаше да има причина да се държи с мен по този начин. Можеше да се върне към отмъстителното си настроение.
- Мисля, че се нуждая от вечеря... - Не си спомням кога за последно бях пила човешка кръв, а не ми се искаше пак да налетя на неговата. Изобщо какво беше цялото това нещо с жаждата ми за неговата кръв? Да не би да беше като някакъв страничен ефект, за дето ме беше спасил от смъртта за втори път с нея? Това трябваше да е, само че не ми харесваше. Не исках да съм пристрастена към неговата кръв.
- Защо толкова харесвам кръвта ти? - Попитах изведнъж. - Да не е заради ухапването и това, че ме спаси с кръвта си? Ще умра ли ако не пия от нея? - Божичко ами ако беше това? Аз бях напълно прецакана! Отново!
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пет Яну 31, 2014 11:19 pm

Това до сега не мусе бе случвало,някой да се пристрасти към неговата кръв,дори не знаеше,че е може на някой да му хареса толкова. Да превръщал е хора във вампири,върколаци в хибриди,спасявал е и вампири от върколашко ухапване. Общо взето доста неща и до сега никой не предевяваше такова желание.
Накара го за малко да присвие очи,какво пък ставаше? Може би го отдаваше на нея,просто и е харесало. Е,той нямаше нищо против,харесваше му да се храни от нея но не и да е основното блюдо:
-Едва ли,много спасявал съм много вампири,превръщал съм дори и до сега нито един не го е правил.
Приближи се към нея:
-Може би е защото не си се хранила дълго,нека да ти намерим нещо вкусно?
Погали я и я целуна,нежно и се огледа на около:
-Всъщност от както сме заедно не съм те видял един път да се храниш.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пет Яну 31, 2014 11:30 pm

Отдъхнах си наистина. Не бях пристрастена към кръвта му и може би просто липсата на истинска такава ме правеше толкова жадна за неговата.
- Да. - Отвърнах разсеяно и подобно на него започнах да се оглеждам за вечеря. - Наистина не съм...
Срещу нас вървяха две момичета. Кискаха се звучно и си говореха за момчета. Помислих си, че една от тях би била чудесна вечеря.
- Те! - Кимнах към момичетата и се усмихнах. - Връщам се веднага... - С все същата широка усмивка допълних аз и закрачих по-бързо към тях, а когато едва не се сблъскахме им въздействах да бъдат тихи. Едната взех със себе си и я завлякох в някаква тъмна уличка, където без да се бавя впих зъби във врата й, но още щом се опитах да преглътна кръвта се задавих от изгарящата болка в гърлото и започнах да плюя всичко, все още кашляйки...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пет Яну 31, 2014 11:42 pm

Не я следеше но му бе любопитно да я види,как се храни. Спазваше дистанция но нещо започна да се обърква,той се приближи,като видя,как явно всичко,което е успяла да изпи не се задържа в тялото и.
-Кат...
Приближи се към нея и я притисна към себе си. Това го плашеше,защото може би беше някакво проклятие или нещо подобно:
-Какво става?
Погали я по лицето нежно,като се загледа в  очите и,страхуваше се да не и се е случило нещо,ами ако той самия и бе направил нещо? Нямаше да си го прости:
-Може би само моята кръв,ще ти помогне...
Не знаеше,какво е но само неговата кръв не и действаше по този начин. Това щеше да и помогне докато намерят отговорите.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пет Яну 31, 2014 11:54 pm

Присвих очи и все още се чудех какво точно се случва. Не бях усетила върбинка в кръвта й. А и когато Клаус опита от кръвта на момичето не намери нищо нередно в нея. Доведохме и другото момиче, като първо той пи от нея, а после се опитах и аз, но отново не успях. Нещо ми ставаше. Проблемът не беше в тях, а в мен. Бях ужасена и знаех, че има нещо общо с ухапването и чудотворното спасяване на Клаус.
- Не ми казваш всичко нали? - Извиках обвинително срещу него и го изблъсках от мен.
- Кръвта която ми даде ми е направила нещо... - Започнах да бърша устните си, защото цялата бях в кръв.
- Това ли е начина ти да ми отмъстиш? Какво си направил с мен? - Нямах съмнения, че той е виновен за състоянието ми.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Съб Фев 01, 2014 12:10 am

-Нямам нищо общо с това,Правил съм го милиони пъти и никога не се  е случвало така? Това учудва и мен...
Не знаеше и той самия не можеше да си го обясни:
-Да признавам искам да останеш с  мен но не и на тази цена не и по този начин. Кат....
Сърцето му щеше да се съкроши,защотоискаше да я спаси но не и да я направи подвластен на себе си. Това беше под неговото достойнство. Да той имаше такова:
-Има нещо друго и не знам,какво е то,може да си прокълната,може магията на коловете да е хванала и теб. Не знам,вещиците могат да бъдат ужасно коварни.
Опитваше се да намери някакво обяснение но  така до никъде не стигаха,когато го обвиняваше:
-Чуй ме катерина,заклевам се,че няма умисъл в това,и причината не е защото съм го искал,става нещодруго. Не знам,какво е но ще разбера.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Съб Фев 01, 2014 12:25 am

Дълго време го гледах с недоверие и преценявах ситуацията. Щях да изсъхна бавно и болезнено, ако не се хранех. Очевидно не можех да пия човешка кръв. Може би можех да се храня само от други вампири или от хибриди. Което значеше, че няма нищо общо с вещицата. Нямаше как да има. Бях я убила преди много време и ако имаше някакво заклинание за което не подозирах, то щеше да се появи още когато я убих. Не вярвах и за секунда в думите на Клаус. Той лъжеше и просто знаех, че каквото и да се случва с мен е по негова вина, но за сега трябваше да се преструвам, че му вярвам защото каквато и игра да играеше имах нужда от време, за да я разбера. Трябваше да разбера какво ми е направил...
Направих няколко крачки към него и се хвърлих в прегръдката му. По добре да си мисли, че съм му повярвала.
- Съжалявам, че се усъмних в теб... - Казах аз. Трябваше да опитам дали мога да пия кръв от някой вампир или хибрид. Ако успеех трябваше веднага да намеря някоя вещица, която да ми каже какво точно се случва с мен.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Съб Фев 01, 2014 12:40 am

Трябваше да разбере,какво се случва с нея,защото мисъта да я изгуби отново го биваше. Прегърна я силно,нежно я погали,радваше се,че за сега тя не се съмнява в него. В същност това би бил невероятен план да я подчини на себе си но истината е,че в това нямаше умисъл и нещата явно се криеха другаде.
-Трябва да намерим някаква вещица.
Погали я отново по бузата,изглеждаше му тъжна дори изтормозена:
-Да намерим приятелката на Илайджа,тя може да знае нещо или някоя по могъща вещица,която да знае за тези неща?
Трябваше да го направят скоро и точно това не търпеше никакво отлагане. Коловете бяха блокирани и нямаше да мръднат от там но Кат бе в опасност.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Съб Фев 01, 2014 12:51 am

Да, трябваше обаче точно сега нямаше да разчитам на вещица която той би намерил или на нещо което той би направил. Всичко това беше по негова вина, просто го знаех. Трябваше да се махна от него, да избягам преди да ме е убил наистина. Първо обаче трябваше да разбера дали мога да се храня от друг хибрид.
- Да... Трябва ни вещица... - Отвърнах аз и го пуснах. Заповядах на момичетата да се приберат и да забравят за нас, после пак се обърнах към него и казах:
- По-добре да намерим колата ти и да се приберем... - Там можех да превърна г-жа Долорес във вампир и да опитам да се нахраня с нея и ако това подействаше, щях да се махна на мига, а после да взема глупавите колове и да ги убия до един. Беше ми писнало от тях и игричките им.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Съб Фев 01, 2014 12:58 am

-Да да тръгваме...
Запътиха се към колата,като в главата му се биеха толкова много въпроси,че не бе наистина. Скоро,щеше да се пръсне по шевовете. За кратко време си бяха в къщи,а още щом влезе,тръгна на горе:
-Трябва да опаковаме багажа,тръгваме още днес,ще се опитам да се свържа с Илайджа...
Изкомандва той,като я погледна:
-Хайде Катрин нямаме време за губене...
Нямаше да останат тук и да бездействат. Опитваше се да се свърже с брат си но понякаква причина телефона му е напълно изключен. Или се намираше някъде,където нямаше обхват. Накрая успя да се свърже но никой не вдигаше.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Съб Фев 01, 2014 1:07 am

- Да тръгваме къде? - Попитах още по-объркана от преди.
- Имаш ли изобщо представа къде е брат ти? От къде знаеш, че ще бъде с онази вещица? Тя вероятно вече е мъртва... - Ох така се надявах да е мъртва, защото ако не беше щях да я убия със собствените си ръце.
- От къде знаеш, че тя не ми е направила нещо? - Той се спря на стълбите и се обърна към мен.
- Ами така де, тя е единствената вещица с която съм била в една стая и - Наклоних леко глава настрани.
- Заради нея почти не ме убиха... Брат ти вероятно също изгаря от желание да поправи тази грешка, така че защо за бога ми е да търся него или откачената му приятелка?
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Съб Фев 01, 2014 1:21 am

-Защото,ако тя е виновницата трябва да си плати за това. Ясно ли е...
Приближи се към нея,този път нямаше да позволи нейните капризи да владеят нещата.
-Няма да стоим безучастно тук,ще намерим някоя друга вещица,някой който може да ни каже,къде е тя или как да се справим. Няма да стоя нито миг спокоен и да гледам,какво се случва с теб.
Приближи се и я погали отново по нежното лице:
-Ако тя е виновна,ще я накарам да си плати,също и Илайджа. Ще го накарам да страда,векове наред... Цял живот...
Би убил за нея и това трябваше да го знае,нямаше да позволи на никой да му я отнеме повече:
-За това се качи горе вземи си всичко необходимо и да тръгваме.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Съб Фев 01, 2014 1:35 am

Изведнъж забелязах в него нещо което бях пропуснала до този момент. Той беше разтревожен. Наистина разтревожен, което малко ме караше да се съмнявам в това дали той е отговорен за състоянието ми. Всъщност може би наистина беше тон, но просто не е знаел, че ще стане така. Тази мисъл някак си ме успокои, защото ако той не ме искаше мъртва, значи значи ме искаше жива и щеше да намери начин да ме спаси.
- Добре... - Казах аз и въздъхнах с огромна доза облекчение. - Няма да се бавя...
Оставих една бърза целувка върху бузата му и изтичах в стаята си, където за отрицателно време събрах всичките си дрехи и принадлежности които имах. Също така се преоблякох, защото тези дрехи бяха изцапани с кръв, а и рокля едва ли беше най подходящото облекло ако се наложи за се бием или бягаме или нещо такова. Измих засъхналата кръв от лицето си и за душ нямаше време, но за сега и това беше достатъчно. Взех не особено големият сак, който побра абсолютно всичко което имах в тази къща и слязох долу, където Клаус крачеше нервно.
- Готово... - Запратих към него сака, а той го улови във въздуха. - Тръгваме ли?
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Съб Фев 01, 2014 7:04 am

Илайджа продължаваше да не вдига,което го караше още повече  да се ядосва,защото не знаеше къде е той и скапаната му вещица,която можеше да помогне вместо да навлича неприятности на него и на Кат,а ако тя бе виновна за това,щеше да плати с живота си без ни най малко да се интересува за това,какво чувстваше Илайджа. Единственото което му се въртеше в главата е да разчлени малката вещица на малки парченца,защото до голяма степен си мислеше,че тя е виновна за състоянието на Кат.
Взе си няколко от малкото дрехи който имаше,не че му е важно но трябваше да има нещо за из път. Тъкмо когато привърши до него се появи Катрин със своя сак. Приближи се и  взе сака веднага:
-Глупавия Илайджа не вдига,явно ще трябва да избия целия град за да го намеря.
Тръгна на долу към колата,като знаеше,че Катрин е зад него,отвори и вратата,за да влезе вътре и метна багажа отзад. Настани се и веднага запали колата,нямаха време за губене,защото сега изглеждаше добре въпреки шока но кой знаеше?
-Добре ли си?
Попита все пак,защото не знаеше наистина дали не се случваше нещо.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Съб Фев 01, 2014 7:12 am

Като изключим, че имах непоносимост към човешка кръв, която беше основната съставка за оцеляването на всеки вампир, не чувствах нищо по-различно от преди. Не ме болеше нищо. Чувствах се добре.
- Да... Направо превъзходно... - Отвърнах незаинтересовано и се свих на седалката, мислейки и премисляйки отново и отново на какво може да се дължи всичко това. Връщах лентата назад. Илайджа не ми беше сторил нищо или поне не помнех да ми е направил нещо. После и вещицата. До колкото си спомням благодарение на нея не се превърнах в пепел. Майкъл също не ми беше направил нищо, което значеше, че единствената възможност си остава ухапването от хибрида на Клаус.
- Сигурен ли си, че това ухапване се лекува наистина? - Може би кръвта му помагаше, но само временно и затова се нуждаех от нея. Това обаче не обясняваше защо не мога да пия човешка кръв.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Съб Фев 01, 2014 7:28 am

-Казах ти Катрин,до сега не беше ми се случвало подобно нещо,да хибрифите и тези който съм превърнал във вампири са подвластни на моята воля но никога не ми се е случвало,да спася някой и той да е бил зависим от мен,а още повече от моята кръв. Така,щеше да е много по лесно,щях да имам орда от подчинени на мен.
Обърна се за малко към нея за да подкрепи сериозността на думите си. Да я погледне все пак дали настина е добре,явно това я депресира:
-Не мислиш ли,че щеше да е много по лесно да направя армия от вампири,който да са зависими от моята кръв. А и няма никакъв резон в това да го правя. Мислиш ли,че бих желал да се превърна в ходеща банка кръв и да храня вампири,като майка?
Нямаше логика в това,ако знаеше,щеше да направи нещо:
-Ако съм знаел това,наистина щеше да е по лесно да оставям всеки да умира вместо да го спасявам.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Съб Фев 01, 2014 7:37 am

Въздъхнах тежко и пак се загледах през прозореца. Думите му имаха логика. Ако знаеше, че някой ще се нуждае от кръвта му, нямаше да го спаси никога. Супер просто, сега когато отпадаше и тази възможност, тогава какво оставаше? Може би някой ми беше въздействал да забравя нещо.
- Наистина имаме нужда от вещица... Не се сещам за нищо което би могло да доведе до това. Значи някой ми е направил нещо и ме е накарал да го забравя. Списъкът с заподозрени не е дълъг... - Погледнах към него. Или той или някой от семейството му ми беше сторил нещо, затова трябваше да намерим вещица, която да ми върне спомените, тогава щяхме да знаем по-добре какво търсим. Може би беше Ребека? Защо иначе щеше да изчезне така.
Карахме дълго време. Без посока, просто се носехме по магистралата и не знаех къде отиваме, но и не питах. Клаус също потъна в размисли. Вероятно се чудеше кой от семейството му ми е направил това.
- Гладна съм... - Казах аз. Беше вече сутрин и наистина умирах от глад. Той протегна едната си ръка. - Не, яде ми се истинска храна и имам нужда от кафе... - Продължих, точно когато телефона му иззвъня.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Съб Фев 01, 2014 7:48 am

Отби почти веднага добре,че бяха на близо до една бензиностанция та можеше  Катерина да слезе и да си вземе,каквото пожелае. Веднага вдигна телефона,явно се бе сетил най-сетне да отговори на обажданията:
-Защо подяволите не си вдигаш скапания те....
Тогава нещо му преседна чу нещо,което го накара още повее да се ядоса,изплаши и всичко подобно:
-Какво? Естер?
Не можеше да повярва,та тя бе заключена със заклинание в ковчега,нямаше как да е освободена,само от някоя вещица,а никой не знаеше освен Ребека и... Изруга веднага,като сложи ръка на устните си:
-Майкъл... Явно той я е освободил,когато го плених ме беше с нея в мазето. По дяволите,сигурен съм...
Продължи да ругае,ядосан излезе от колата преди да я е изпочупил цялата:
-Къде си,къде си,кажи ми веднага. Не мърдай от там  където си,докато не дойдем и нека малката вещица да бъде с теб.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Съб Фев 01, 2014 8:10 am

Тъкмо бях тръгнала към бензиностанцията за кафе и нещо за хапване, когато чух онова име и цялата изтръпнах. Нямах честта да се познавам с мама вещица, но знаех, че е ужасяваща и иска смъртта на децата си толкова силно, колкото и баща им. Боже какви родители само, нищо чудно, че Клаус се беше превърнал в психопата, който е днес, гонен от параноя и не вярваше, че е възможно някой да го обича.
Влязох в бензиностанцията и изкупих почти всичко което имаха. Очертаваше се още едно дълго пътуване, а аз определено исках да имам храна. Чипсове бисквити, хамбургери, кола и изобщо каквото се сетиш. И кафе разбира се.
- Ехо... Имам нужда от помощ... - Провикнах се, когато излязох от бензиностанцията с две пълни торби и две кафета в ръката.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Съб Фев 01, 2014 8:25 am

-Добре и дов...
Изруга отново,защото брат му затвори телефона,преди да каже,да доведе и онази малката със себе си,защото и щеше да... Просто не можеше да повярва,и всичко сега започна да се превръща в една огромна каша. Видя Кат с торбите,приближи се за да и помогне и взе торбата:
-Трябва да тръгваме,ще се видим с Илайджа...
Не знаеше дали бе чула всичко но това щеше направо да я хвърли и нея в шок. Щом влязоха в колата,запали веднага но си личеше колко е ядоса,колко вбесен е всъщност:
-Майкъл е събудил Естер,не знам как Илайджа е разбрал но...
Вдигна рамене,нещо се беше случило но каквото и да се бе случило,то бе ясно,и двамата му родители бяха луди и щяха да тръгнат след тях:
-Може би заради Естер да е всичко това...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Съб Фев 01, 2014 8:34 am

- И какво, мислиш, че откачената ти майка е решила да те убие като ти източи кръвта чрез мен? - Попитах с лека ирония и се подсмихнах.
- Съмнявам се... - Отвърнах аз и извадих един бургер и си отворих кутийка кола.
- Обаче ще разберем повече, когато другата вещица се погрижи да си върна спомените и онова което наистина е довело до жаждата ми за точно твоята кръв... - Отхапах голяма хапка и се протегнах към радиото. Пуснах някаква станция и си затананиках заедно с песента докато си хапвах съвсем спокойно от бургера.
- Оооо... - Възкликнах аз, когато за пореден път срещнах киселата му физиономия. - Моля те... - Продължих с още по-голямо отегчение.
- Сериозно ли ще се тръшкаш за това, че майка ти отново е сред живите, когато аз на практика съм много по-близо до смъртта от теб... Ти си безсмъртен забрави ли? Не може да ти направи нищо... Просто се отпусни... Всичко ще бъде наред... - Усилих малко радиото.
- Искаш ли? - Предложих му от моя бъргер.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Нед Фев 02, 2014 5:15 am

Смръщи се и поклати глава,абе не приличаше на жена близо до смъртта,по скоро приличаше на съвсем добре,освен факта,че ядеше човешка храна,като за последно. Завъртя очи някак го направи не съзнателно:
-Ти май не схващаш,комбинацията Естер и Майкъл,не е никак добра,за никого...
Както и да е сега не бе времето да и обяснява разни неща,от който нямаше никаква полза. Защото много добре,знаеше че и двамата са егоисти,до мозъка на костите си. Въпреки това разликата е тази,че той искаше наистина да я спаси,защото... Да обичаше я и не можеше да позволи отново нещо да и се случи по негова вина:
-Яж си там нещото и мълчи...
Натисна гъста до край,като побърза към мястото,което беше казал Илайджа. След няколко дълги чаша,се оказа на бензиностанцията,паркира колата и излезе:
-Стой по добре в колата,става ли...
Каза преди да затвори вратата:
-Ще бъдеш ли послушна?
Попита той с голяма доза ирония.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Нед Фев 02, 2014 5:50 am

- Да седя в колата ли? - Погледнах го злобно.
- Няма да стоя в колата! - Това сигурно отговаряше и на последният му въпрос.
Натиснах дръжката и врата се отвори. Излязох и застанах пред него.
- Сериозно, няма да чакам в колата! - Заявих категорично. Нямаше начин да ме държи настрана когато ставаше дума за моя собствен живот. Исках да знам какво са намислили. Не, че не можех да чуя за какво си говорят и от тук, но предпочитах да бъда там.
- Ако това не те устройва, мога да си тръгна още сега и да се оправям по своя начин с нещата.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Нед Фев 02, 2014 6:15 am

Ядоса се и то ужасно много приближи се до нея,като почти и изръмжа:
-Виж не ми е до твоите капризи сега. Ако тая малката вещица е виновна,не искам да те подлагам отново на риск,искам да си в безопасност,да не мърдаш от тук.
Гледаше я толкова сериозно,че никога до сега не бе го правил.
-Знаеш,че можеш да чуеш всичко и от тук. Искам да си на солидно разстояние,ако Майкъл или майка ми се появи,да запалиш колата и да се махнеш от тук.
Улови ръката и с двете си ръце,като малко се успокой:
-Стига Катерина,правя го за твое добро,не искам да те излагам на още повече рискове от риска в който си сега. Не ме карай да ти се моля,защото не мога да го направя.
Присви очите си,като проследи нейните мимики,за да види дали нямаше да се опита отново да се опълчи:
-Остани тук,докато се разберем с Илайджа.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пет Фев 14, 2014 2:27 am

Вървяхме и вървяхме, без да спираме дори за миг, а от очите ми продължаваха и продължаваха да се стичат сълзи, породени от безкрайното ми отчаяние и безпомощност в момента. Нямах сили да се боря с него. Нямах сили за абсолютно нищо...
След около час или може би повече, вече се намирахме в града и скоро щяхме да сме пред къщата му. Нямахме телефони, явно бяха изхвърчали по време на катастрофата и нямаше как да знаем дали родителите му, вече не са тук и дали Ребека не е на тяхна страна... Всичко беше една огромна каша, а той уверено крачеше напред... Докато не забелязахме някаква фигура срещу нас. Някакво момиче, разхождаше кучето си. Що за идиоти разхождаха толкова късно кучетата си... За миг се почувствах като малкото животинче. Нямах каишка, но подобно на него и аз бях принудена да изпълнявам желанията на господаря си...
- Даже не си го помисляй... - Казах аз, когато видях как лицето му започва да се променя и зъбите му да се издължават. Имаше нужда от кръв, но едва ли беше удачно да го прави насред осветената улица с някой от съседите си.
- Почти стигнахме къщата, там ще има достатъчно банки с кръв... - Освен ако лакомата му сестра не се беше погрижила да изпразни всички.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 11 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 11 от 30 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите