The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Мери и Хенри - Page 16 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Мери и Хенри - Page 16 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Мери и Хенри - Page 16 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Мери и Хенри - Page 16 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Мери и Хенри - Page 16 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Мери и Хенри - Page 16 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Мери и Хенри - Page 16 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Мери и Хенри - Page 16 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Мери и Хенри - Page 16 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Мери и Хенри

2 posters

Страница 16 от 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

Мери и Хенри - Page 16 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Пет Яну 08, 2016 6:18 am

Поклони се и излезе,явно разбрал,че тази информация за момента не засягаше никой. Малко се изплаших,защото ако Себастиан тръгнеше,имаше вероятност да ме намери и тогава всичко,ще излезе на яве. Не се страхувах за себе си,а за съдбата на детето си. Всъщност,каквото и да се кажеше за бъдещото ми дете то,щеше да се претапя,защото е с благородническа кръв,макар и незаконно. Но какво тук имаше значение закона,щом след време ние,щях ме да го създадем. Щях да се разведа със Себастиан,нямаше да разделя сина си от истинския му баща. Седнах лекичко отмествайки нещата от бюрото беше ми малко трудно да стоя дълго време права. Малкия потрепна още веднъж,днес май му беше някакъв игрален ден. Сложих ръка на корема си и го погалих:
-Сякаш се опитва да се бие...
Игнорирах новината,не исках да развалям хубавия миг,а и едно разбирах,докато бях тук,щях да живея всеки миг и ще му се наслъждавам,а после щях да мисля,за последствията от това мое решени:
-Явно няма търпение да се видите...
Всички нямах ме търпение,всички исках ме това прекрасно създание да се яви на бял свят,щеше да е най-доброто нещо,най-божественото. Бунта продължаваше,чудех се дали не подсказва нещо. Улових отново ръката на Франс,като я поставих на корема си отново. Бебето порита още малко и сетне сякаш се успокой. Аз въздъхнах,защото не беше толкова без болезнено за мен:
-Успокояваш го...
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 16 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Сря Яну 13, 2016 6:18 am

- Той успокоява мен... - Не знаех аз каква роля играя в това малкото човече да се успокоява, но то определено играеше главна роля в това да променя мисленето си. С всеки изминал ден откривах колко важно е това за мен. Мери и сина ми. Трона, короната, нищо от това нямаше значение без тях. В същото време обаче осъзнавах, че искам да осигуря на сина си нещо повече от живот в сенките. Той заслужаваше да заема мястото което му се полага и може би бе време да предприема нещо. Не можехме да останем скрити тук, завинаги.
- Кара ме да се замислям за бъдещето... Искам да му осигуря един по-хубав свят, в който да порасне... Една по-силна Франция, която да управлява някой ден... - С Мери не бяхме говорили за бъдещето. И двамата умишлено избягвахме тази тема, заради брака й.
- Искам да знае кой е... Искам всички да знаят, кой е... - Погалих коремчето й.
- Искам да има всичко което му се полага... - А това можеше да се случи само ако признаем пред света, че тя чака моето дете.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 16 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Сря Яну 13, 2016 6:30 am

През изминалите месеци всичко се беше променило,любовта ми към Франс се засили,отношенията ни се затоплиха,разбирах ме се много повече,щом бях ме заедно и далеч от двора,преоткривах го отново,той беше истински мъж,достоен,зрял,здраво стъпил на земята и знаех,че някой ден,ще бъде достоен крал. Да тежко ми беше все още за Себастиан,който се оказа в центъра на всичките тези интриги но имах по големи неща за който да мисля и да се притеснявам,а най-голямата от тях,беше бъдещото ми дете,което трябваше да израсте,като достоен човек,наследки,дори бъдещ крал,който щеше един ден да поеме управлението на не едно кралство,а на цели две.
-Повече от всичко искам,да останем заедно,да отгледаме нашия син,той да бъде при любящите си родители,при баща му,който да го научи на всичко,което трябва да бъде научен един мъж. Трябва да направим нещо,знам допуснах грешки но трябва да ги поправим,на нашето дете му принадлежат две кралства,а не живот в сянка.
Ако Франс сключеше втори брак и ако му се родеше син,бъдещото и дете най-вероятно,щеше да бъде убито. А,ако запазеха всичко в тайна,щях да се върна в Шотландия и никога нямаше да има правото да бъде с истинския си баща.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 16 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Пон Окт 10, 2016 10:10 pm

Много добре знаех това, макар че не знаех нейното кралство още колко дълго ще остане такова. Атаките на Елизабет ставаха все по-настоятелни и това, че бях затворил Мери тук, никак не помагаше. Вече бяха плъзнали слухове, че с нея се е случило нещо и нямах много време да реша как да процедирам. Бях меко казано в безизходица. От една страна ако се върнеше сега, щеше да е абсолютно невъзможно да скрием бременността й. От друга липсата й водеше до още по-големи поражения над кралството й. Ако загубеше трона си, защото я държа тук, никога нямаше да ми го прости. Но аз просто не знаех какво да правя. Нямах решение, дори и с въпроса за брака й.
- Да, знам много добре, че трябва да направим нещо! - Казах раздразнено и се отдръпнах. Не исках да си го изкарвам на нея, но когато тя казваше да направим нещо имаше предвид аз да реша проблема, а аз не бях всесилен. Ако зависеше от мен, щях да заявя, че детето което носи е мое, но с това щях да омърся името й. Хората никога нямаше да я гледат по същия начин и да я уважават.
- Много е лесно да го кажеш, но е съвсем друго да измислиш изход от всичко това... - Не можех да я държа цял живот затворена тук. Бях наясно, че най-късно след раждането, ще се наложи да я върна, но това също не беше постоянно решение.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 16 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 16 от 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите