The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Анстасия и Кевин  - Page 5 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Анстасия и Кевин  - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Анстасия и Кевин  - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Анстасия и Кевин  - Page 5 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Анстасия и Кевин  - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Анстасия и Кевин  - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Анстасия и Кевин  - Page 5 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Анстасия и Кевин  - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Анстасия и Кевин  - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Анстасия и Кевин

2 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Анстасия и Кевин  - Page 5 Empty Re: Анстасия и Кевин

Писане by Антея Нед Мар 06, 2016 11:08 pm

-По скоро ще се виждаме с теб,не мисля да е тайно,по скоро мисля да не е много явно.
Не мислех а се крия все едно правя нещо нередно,по скоро мислех да си правя,каквото си правех по принцип:
-Знаеш,че ме бива да правя нещата,който на мен най-много ми харесват и да не се съобразявам с другите хора.
Това отлично го знаеше:
-Просто знам,че щом се приберем няма да мога да бъда дълго далече от теб,просто ще ми е адски трудно,щом те видя да не си те представя,как си над или под мен...
Засмях се чаровно но си бях малко или много уморена или по скоро задоволена на максимум.
-Ако ти не искаш няма,макар да ми е много трудно.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Анстасия и Кевин  - Page 5 Empty Re: Анстасия и Кевин

Писане by Илайджа Нед Мар 06, 2016 11:23 pm

Честно казано нямах представа как точно се предполага, че трябва да реагирам. Дори малко се позиплаших от темповете с които се развиваха за нея нещата. Ако правилно я разбирах тя очакваше да имаме нещо като връзка, за което аз абсолютно не бях готов. Освен това говореше само за себе си и как тя е решила, че всичко ще се случи, но не намираше за необходимо да се съобрази с моите виждания по въпроса. Не че имах такива, просто всичко беше прекалено ново, за да знам какво точно искам.
- Трябва да си наясно, че не съм готов за връзка. Също така, не мисля че съществува понятие като не много явно... То или е явно или не е. Така че според мен ще е по-добре ако запазим нещата между нас, докато решим какво ще бъде... - Бяхме правили секс няколко пъти, бях убеден че тя също не е наясно какво иска. Освен това в момента бяхме под влияние на еуфорията, но до преди не много дълго, едва стояхме в една стая и това бе много основателна причина да се замислим малко повече. Може би си пасвахме в леглото, но извън него имахме ли нещо общо? Познавах я като дразнеща разглезена жена, която не признава чуждо мнение. Не я познавах истински, което водеше и до това, че не можех да взема никакво решение на този етап.
- Не ме разбирай погрешно... Харесвам те, наистина и ми е приятно да правим това което правим, но... - Замълчах за миг, опитвайки се да подбера правилните думи.
- Нека не избързваме, става ли? Да видим как ще се развият нещата и когато му дойде времето ще проведем този разговор... - Сега обаче бе прекалено рано за него.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Анстасия и Кевин  - Page 5 Empty Re: Анстасия и Кевин

Писане by Антея Пон Мар 07, 2016 2:01 am

-Оу... Оу... Чакай малко!
Изправих се макар да ми беше трудно да се изправя,поклатих глава:
-Споко тигре,не искам да се омъжиш за мен,просто искам секс.
Потупах го леко по гърдите,преди да е получил някаква криза:
-Не искам връзка и не мога да ти дам нито пък искам връзка от теб,защото знам,че ти не си от този тип хора,който искат връзка от някой. Просто искам секс,а какви са отношенията ни,да го гледаме по скоро към следното приятели с превилегий. Ти ми пасваш достатачно добре във всяко едно сексуално отношение.
Потупах го по гърдите:
-По скоро ме разбра погрешно съжалявам за което.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Анстасия и Кевин  - Page 5 Empty Re: Анстасия и Кевин

Писане by Илайджа Пон Мар 07, 2016 4:19 am

Не бях срещал по-директна жена от нея. Имам предвид тя заявяваше толкова открито, че иска да ме използва за секс, че бях почти убеден, че аз не бих могъл да бъда толкова директен не само с нея, а с която и да е жена.
- Ако бях по-чувствителен, щях да се почувствам употребен... - Засмях се лекичко и се надигнах, като промуших ръка зад врата й и я придърпах към себе си, за да я целуна.
Постепенно я повалих отново на земята и продължих да я целувам по устните и брадичката.
- Ще ме употребиш ли още веднъж? - Попитах, а гласът ми бе станал доста дрезгав, защото отново бях възбуден. Просто тя бе толкова секси, че се страхувах че около нея ще ходя все с болезнена ерекция.
- Или ти стига? - Знаех че иска още. Виждах го в очите й, но тъй като тя се бе вживяла в ролята на диктуващ правилата, реших да й дам възможността да води този път.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Анстасия и Кевин  - Page 5 Empty Re: Анстасия и Кевин

Писане by Антея Пон Мар 07, 2016 6:09 am

-Е,не се чувствай използван,просто да кажем,че имаме много добра изгода еди от друг. Да го наречем добра приятелска сделка,да говорим за тема,която обичаш,за бизнес...
Засмях се и се извъртях бързо над него,възползвайки се от миговете на не внимателно отношение или по скоро възбуда. А,и той се попредаде малко. Поставих ръце върху гърдите му,а бедрата ми вече се отъркаха в набъбналата му мъжественост:
-Не мисля,че би отказал....
Да може би малко се е почувствал,като използван но и аз трябваше да изляза леко от неловката ситуация в която сама се бях набутала,исках да не изглеждам жалка в очите му,но истината е,че нещов мен искаше нещо повече от това но нямах смелост да го искам нито имах право.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Анстасия и Кевин  - Page 5 Empty Re: Анстасия и Кевин

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите