The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Домът на Клаус  - Page 18 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Домът на Клаус  - Page 18 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Домът на Клаус  - Page 18 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Домът на Клаус  - Page 18 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Домът на Клаус  - Page 18 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Домът на Клаус  - Page 18 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Домът на Клаус  - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Домът на Клаус  - Page 18 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Домът на Клаус  - Page 18 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Домът на Клаус

5 posters

Страница 18 от 30 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Next

Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Вто Фев 18, 2014 10:57 am

Отчупи се малко настроението,което беше наистина добре,нямаше да премине в мълчание и мрачни физиономии. На свой ред се засмя тя,като погледна към Илайджа:
-Чувствам се,като истинска грешница,покравих светец... Кой кого обаче е друга тема...
Позасмя се тя,Илайджа караше доста бързо но изведнъж бе изпреварен от колата на Клаус,като сякаш ликуващия Кол,който се радваше от факта,че минава пред нас. Всички избухнаха в пълен смях.
-Бас хващам,че това е била негова идея...
Настани се на седалката,като за всеки случай сложи и колана,не се знаеше,колко чури могат да бъдат,а за сега е единтвената смъртна,горе долу,относително:
-Найстина ли? Е,да симпатичен е но явно много са се конкурилали с Клаус.
Погледна към Илайджа:
-Да не сте ходили по братски да сваляте мадами?
Подкачи го тя.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Вто Фев 18, 2014 10:58 am

Сбръчках вежди и не знам нарочно ли го правеше. Дори не ме поглеждаше и цялото това нещо защото? Току що се бе събудил и нямаше причина да ме мрази, освен ако... Разбира се, Ребека беше с него когато се събуди и очевидно му е казала нещо за мен.
- Бъди сигурен, че щях да бъда по-бърза. - Подхвърлих между другото и се обърнах напред. Чувствах, че нещата наистина ми се изплъзват. Сякаш не ми беше достатъчно, че трябва да отстоявам позицията си постоянно и пред всички, а сега дори и Кол беше настроен срещу мен.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Вто Фев 18, 2014 11:06 am

И двамата с Ребека я погледнахме учудено, когато каза, че Клаус е достоен за конкуренция на Кол. Нима намираше братята ми за привлекателни?
- Не, не си спомням някога да сме го правили. - Всъщност аз и Клаус нямахме потребност от подобни неща, макар брат ми да имаше огромен опит с жените, но това не значеше, че си прави труда да ги сваля. Може и да се е случвало, но честно казано интимният му живот не представляваше интерес за мен.
- Кол обаче не излизаше от баровете и така наречените свалки са негов специалитет. - Поясних и пак се усмихнах леко.
- Значи намираш брат ми Кол и брат ми Клаус за привлекателни? - Попита Ребека със широка усмивка, която ми подсказваше, че предстои да присъствам на смущаващ за мен разговор между две жени за мъже и не просто мъже, а за моите братя.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Вто Фев 18, 2014 11:10 am

Настъпи гъста до краен предел,като надмина естествено колата на Илайджа,като тръгна пред тях,това накара Кол да се зарадва искрено и той,като Клаус не обичаше да е последен,обичаше да е пръв или измежду първите.
-Нямам търпение,честно да ти призная,имайки предвид,колко е красива Катерина,дъщеря ми ще е невероятна...
Намигна на Катрин,която нещо пак се нацупи но такива бяха бременните,често мениха настроенията си,през 5 секунди дори:
-Има още доста неща,който ще ти харесат. Баровете,дискотеките,все приятни места на който да се забавляваш...
Под забавления имаше предвид това,че го познаваше и знаеше,че той обича да се движи в компанията на красиви момичета. Добре,чистосърдечно си беше голям сваляч,едно времето не излизаше от такива места,харесваше си някое момиче и я ухажваше цяла вечер.
-Доста неща са се променили...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Вто Фев 18, 2014 11:16 am

Искаше ми се да си бях избрала кола и да пътувам сама. Сега дори не знаех дали трябва да повдигам темата за опасенията си относно Илайджа и вещицата. Нямах представа какво точно е казала Ребека на Кол и дали той не е вече в техният отбор. Даже не знаех и Клаус в кой отбор е. Все говореше едно, а после вършеше нещо друго. Наистина беше по-добре да си мълча.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Вто Фев 18, 2014 11:17 am

-Е,аз не си падам по лоши момчета,ако ме разбираш...
Протегна ръка и погали рамото на Илайджа,не искаше да го обижда,знаеше че може да бъде и лош но определено си харесваше него:
-Но Кол и Клаус изглеждат от онези тип мъже,женкари... Разбивачи на женски сърца или нещо подобно.
Присви очи погледна на горе:
-Определено намирам за доста "привлекателно" някой да се пита да ме убие,да ми заповядва и да иска смъртта ми. Мисля,че това е най-привлекателното нещо...
Естествено всички можеха да доловят иронията и това,за кого говорех:
-Така,че за сега ми е по симпатичен Кол,естествено докато не стане "привлекателен"...
Отново сложи кавички,надяваше се поне еди от братята му да не е настроен срещи нея.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Вто Фев 18, 2014 11:27 am

-Катерина,ехо...
Размахах ръка пред лицето и,защото тя определено нещо се умълча,все едно се откъсна на мили от тук или полетя в облаците:
-Знам,че си мислиш,за мен но аз съм тук...
Отново пуснах една шега,опитайки се на двете седалки:
-Всъщност,сега забелязвам но си по красива от преди,косата ти е дълга и да явно сияеш,защото си бремена но...
Е,не можеше да се подмине това,че обичах да флиртувам,нищо че е момиче а брат ми,всяко момиче харесваше да бъде ухажвано малко. Погледна погледа на брат си:
-Добре,твоя е ама това не пречи да сме приятели с Катерина...
Усмихнах се чаровно,а бутилката леко се люшна в ръката ми но не изпусках Кат от поглед,хвърлях и от онези палави погледи,закачах се.
-Е,добре сподели ми,какво те мъчи,да ти олекне... Хайде,знаеш че можеш да разчиташ на мен!
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Вто Фев 18, 2014 11:29 am

Да, за мен този разговор наистина не беше приятен, особено след като разбрах, за предпочитанията на Ан. Макар и под формата на шега, долавях и капката истина в думите й. Харесваше лоши момчета, както самата тя се бе изразила. Постарах се обаче да не мисля за това, защото й вярвах, когато ми казва, че ме обича. Но също така знаех, че нещата винаги могат да се променят и моите опасения, че някой ден няма да съм й достатъчен да се окажат верни.
- Не се тревожи за Кол. - Каза Ребека. - Няма да те нарани. - Каза го с голяма доза увереност, което ме накара да се замисля върху това какво какво точно си бяха казали, когато се е събудил.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Вто Фев 18, 2014 11:37 am

Присвих леко очи и се усмихнах, но истината беше, че в момента дори и Кол не ми вдъхваше доверие. Изведнъж беше ме беше забелязал, което от където и да го погледнеш си беше подозрително.
- Нищо съкровище... - Изчуроликах аз и пак се усмихнах.
- Просто бутилката в ръката ти ме разсейва прекалено много. - Знаеше, че обичам да пия, особено когато беше доста трудно да се напиеш.
Дразнеше ме и факта, че постоянно говореха за това, че съм бременна все едно не бях нищо друго освен това.
- Всичко е наред...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Сря Фев 19, 2014 5:00 am

Погледа му за секунда се закачи за лицето на Кол,не му допадаше флирта му с Катерина но знаеше,че той е такъв. А,и самия той знаеше,че ако прекали,ще си заслужи още доста години в ковчег.
-По добре не изкушавай и мен,аз карам...
Не че нещо щеше да е от значение една глътка имайки предвид,че е  уникален но искаше да е на шест,ако нещо се случеше,още повече когато нещата можеха да станат още по напечени.
Определено това не беше забавната кола,а си мислеше,че с Кол нещата ще са малко по различни,защото Кат не криеше симпатии към Кол,общо взето се разбираха.
-Той сега има да си наваксва доста,за това май няма да пусне бутилката.
Имаше доста път,а все още не бяха излезли съвсем от града. Кол се заглеждаше на вън,като явно за него всичко беше ново. Е,надявах се да му харесват новите неща,всъщност бе убеден,че ще си падне по нощния живот,купоните,пиенето и лесните жени.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Сря Фев 19, 2014 5:11 am

-Да се надяваме...
Нищо не беше сигурно тук,а единствения човек на който вярваше и единствения мъж,това е Илайджа,защото знаеше че той никога няма да я предаде,винаги ще я защитава.
Усмихна му се,защото наистина го обичаше и не заменяше добрия си мъж,за хиляди лоши. Истината е,че си падаше по различен тип мъже но Илайджа се оказа,корено различен. Интригувщ,загадъчен и се променяше,можеше да бъде невероятно нежен или безкопромисен и жесток,ако пожелае. Имаше всичко,дори повече от колкото можеше да иска:
-Но съм твърдо убедена,че всеки женкар си намира своята майсторка. Ще дойде ден в който някоя ще му завърти главата и ще се кротне...
Така ставаше и не подминаваше,когато се появеше сляпата неделя всичко се променяше безвъзратно:
-Я ми разкажете някоя забава случка?
Трябваше да се говори за нещо,а те сигурно имаха купища от забавни истории.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Сря Фев 19, 2014 5:26 am

Дръпнах все пак бутилката,щом беше проблема в нея! Само че отлично знаех,че проблема не е бил в бутилката:
-Е,толкова години ме е нямало,а ти нямаш съвсем нищо да ми споделиш,което да ми споделиш...
Поклатих глава и се загледах през прозореца,имаше някаква мода в облеклата,жените носеха къси неща,рокли и поли,прилепнали по тялото. Пълнеше ми окото и определено щеше да ми хареса да по скитосам,когато всичко приключи.
-Последния път в който те видях,беше доста по словоохотлива.
Вече дори почваше да става много странно:
-Не обичам мълчанието,а вие сте по тихи и от риби...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Сря Фев 19, 2014 5:29 am

Това пък какво трябваше да означава? Да не си мислеше, че е на представление и ние имахме задължение да го забавляваме?
- Много неща се промениха от последния път, в който се видяхме съкровище. - Отговорих аз и се обърнах назад към него. Лицето му обаче бе озарено от типичната за него усмивка, зад която нямах представа какво се крие. Какво беше намислил? Какво му беше казала Ребека?

Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Сря Фев 19, 2014 5:36 am

Погледнах в огледалото за задно виждане и улових погледа на Ребека. Трябваше ми помощ. Не бях много по разказването на забавни случки.
- Ами... - Запъна се тя. На нея също й беше трудно да се сети за такава или поне за такава, от която на Ан да не й се изправят косите. В общи линии веселите истории за вампирите бяха свързани с прекалено много убийства.
- Не знам, това е толкова много време, че... Няма да ми стигнат три дни, за да разказвам за подвизите на братята си. - Някак си деликатно се измъкна тя и много умело смени темата, измъквайки се от неловката ситуация да разкаже как са се забавлявали изпивайки кръвта на някой.
- По-интересно е да науча повече за теб. Разкажи ми за себе си. - Помоли Ребека.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Сря Фев 19, 2014 5:50 am

Пътуването нямаше да ми не никак забавно с две риби от пред. Сигурно колата зад назад,беше по забавна. Не че не харесваше компанията на Катрин и на Клаус,Ребека ми се вързваше на акъла и тя беше редовната ми спътница вършенето на забавни неща,щуротии,както и много голяма доза неприятности.
-Не ще нещо но някой може ли по разумно да обясни,каква е ситуацията?
Присвих очите си,защото е време да поговорим и малко сериозно:
-Ребека говореше прекалено бързо,а на моменти ми се струваше и не свързано. Меко казано да ви кажа,трудно и разбирам понякога,въпреки че имам богат опит в разгадаването на женската психика...
Очарователна усмивка към Катрин излетя от моето лице,всъщност последния път и двамата щях ме да се разгадаем но това трябваше да си остане тайна,защото нямаше да се хареса на Клаус:
-А,и сами разбирате,че първото нещо,което мислех,е след като се съвзех да чувам...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Сря Фев 19, 2014 6:06 am

Измъкна се... Доста добре се измъкна,можеше да и го признае,явно или не можеше да избере или нямаше такава,която нейните уши да могат да чуят. Засмя се,защото цялата ситуация дори и се струваше доста смешна:
-Е,добре но все пак помислете за някоя...
Все пак не ги остави съвсем да не казват нищо,защото разговора,трябваше да върви:
-Аз не притежавам толкова дълъг житейски опит. По скоро след,като напуснах дома се отдадох на доста голям живот. Ходих по купони,забавлявах се,докато не разбрах,че това е хубаво но не получавам много. Един ден намерих на улицата едно доста старо домашно куче,някой го изхвърлил. Изхвърлено старо,болно и безпомощно. Прибрах се погрижих се за него и го излекувах. Тогава разбрах че мога да се грижа за животните,да давам нещо,за това и започнах да уча ветеринарна медицина.
Все още можеше но вече имаше дарбата да ги лекува без лекарства:
-Може да ви се струват,много нищожни но истината,е че едно животно е триста пъти по благодарно от един човек.
Кучето нямаше да ухапе ръката,която го храни,щеше да е благодарно до гроб:
-Но за малко трябваше да спра да лекува и се отдадох повече на живеене в къщи. Почнах да ставам опасна за хората и за животните.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Сря Фев 19, 2014 6:14 am

Отново се обърнах назад към него и разгледах внимателно лицето му. Може би все пак трябваше да го давам по-кротко и да се опитам да го привлека в напият отбор. Единственият проблем си оставаше, че беше трудно да привлечеш вниманието на Кол, когато те е видял как се натискаш с брат му и най-вече знае, че си бременна. И двамата обичахме флиртовете и това беше нашият начин да получаваме каквото искаме, само дето моите закачки изобщо не достигаха до него. Беше го показал още в началото и не знам как по друг начин да го спечеля.
- Истината е, че нещата са прекалено сложни... - Гледах го в очите.
- Допуснах няколко кардинални грешки и сега се налага да ги поправим... - Сведох за миг поглед и след секунда пак го забих в него.
- Преди няколко месеца открих начин да извоювам свободата си. - Кол беше наясно, за преследването на Клаус. - Но планът ми не се получи точно както го бях планирала... Събудих Майкъл и вместо той да ми доведе Клаус, се оставих да бъда заловена от човека когото се опитвам да избягам повече от двадесет века... - Кимнах към Клаус.
- После той допусна още по-грандиозна грешка, като остави баща ви да събуди майка ви, под собственият му нос... - Това беше кратката версия.
- Както и да е, въпроса е в това, че имам оръжие, което може да убие баща ви... Заключено е в дома ми с магия, но не съм сигурна дали е още там, защото Клаус бе решил, че е много по-наложащо да спасява приятелката на Илайджа... Загубихме дни, заради нея, а тя дори не може да използва силите си... А великият план на братята ти е, тя да ни избави от майка ви, която иска смъртта на всички ни, включително и тази на детето ми... - Повдигнах леко вежди.
- Това обаче е друга дълга история, която дори самата аз не мога да разбера... Затова когато вземем коловете, мисля да намеря, някой който би могъл да ми даде отговори... - Въздъхнах тихичко.
- Има и нещо друго... Вещицата, която брат ти Илайджа измъкна от един Бог знае къде, се изпусна, че ако убие Естер, цялата сила която майка ви има и която е събрала от избиването на вещици от както е тук... ще премине в нея... Имаш ли представа за колко огромна сила говорим? - Дано поне Кол и Клаус видеха заплахата тук. - Не знам за вас, но на мен ми се струва, че когато получи тази сила... Ако по някакъв начин успее да получи тази сила, нещата няма да са никак добре, за никой от нас... Имам предвид, нужен е само един поглед, за да видиш колко е наивна и безполезна, а твърди, че може да убие най-могъщата вещица живяла някога и която е още по-силна сега... Според мен или е напълно луда, или просто иска да вярваме, че няма представа какво да прави със силите си, за да не очаква никой от нас, че може да победи Естер и да вземе нейните сили... Не мога да се доверя на Илайджа в преценката му за нея, защото той не мисли с правилната глава, когато става дума за вещицата...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Сря Фев 19, 2014 6:41 am

Погледнах Ан за миг. Не ми беше разказвала тази история до сега. Бях останал с впечатлението, че винаги е знаела и се е подготвяла за това да бъде такава каквато е сега. Знаех, че е имала няколко бурни години, но чак сега разбирах, че има нещо от историята, което не ми е споделяла. Всъщност бях го разбрал още в двореца, но думите й сега звучаха сякаш не е искала да използва силите си и в даден момент е разбрала, че това е важно. Малко бях объркан.
- В какъв смисъл да ставаш опасна? - Попитах аз и пак я погледнах. Божичко за колко още неща не ми беше казвала?
- Мислех, че си знаела през целият си живот, имам предвид... - И аз не знаех как точно да се изразя. Май трябваше да проведем много разговори. Истински разговори, сега след като знаех тайната й и просто имаше прекалено много въпросителни в цялата история.
- Подготвяла си се, макар и далеч от семейството си, за да бъдеш... - Май не беше добра идея да го споменавам пред Ребека.
- Извинявай, малко съм разсеян и не знам как точно да се изразя. Просто си мислех, че си знаела за силите си и как да боравиш с тях.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Сря Фев 19, 2014 6:59 am

Слушах доста внимателно,тук се беше навъртяла доста голяма каша,която изглеждаше,че щеше да става все по ужасна. Определено не очаквах такова завръщане,може би по скоро забава. Явно това нямаше да стане и ме бяха събудили,за да помагам или да не стана жертва,едно от двете. Определено не и по желание на Клаус,което меко казано ме обиждаше:
-Голяма каша...
Лицето ми леко се набръчка,защото определено не желах да заемам страната на когото и да е било. Преди всички факти да са ми ясни. Е,да бях инпулсивен по характер но така да се каже,когато се събудиш от дълъг сън,не можеш да тръгнеш и да повярваш на абсолютно всичко което ти се каже:
-Съвсем честно,да ви призная,когато Майкъл и Естер са на свобода последния ти проблем трябва да е някаква вещица. Сама каза,че дори няма способности и не знае как да ги ползва,честно да ти  призная,дори не знам,за какво го мислиш. Просто Естер,ще я убие,ако не Естер то Майкъл. Ние сме достатъчно силни да се справим с двамата.
Е,харесваше му малката вещица но за нещастие по слабите не оцеляваха:
-Илайджа ще пострада един век и ще го позабрави. Едва ли има толкова сила? Да не е кралицата на вещиците?!
Е,знаех нещо друго,за вещиците,преди имах гадже вещица но това е съвсем друга тема:
-Сигурен съм,че ще я убият още в началото на битката,никой няма да я спаси освен Илайджа,който не може да умре...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Сря Фев 19, 2014 7:11 am

-Да винаги съм знаела и се потготвях но имаше моменти в който ми беше доста трудно,защото една вещица от нашия род трябва да научи всичко сама,как да се владее и всичко останало. Всички дарби,който се появиха се научих,как да ги контролирам но понякога просто се предаваш,нещо се случва и може да нараниш някой по невнимание.
Пое много дълбоко дъх:
-Всъщтност сега ми е най-трудно,защото трябваше да тренирам две години,за да овладея силата си напълно. Но нямам това време и на моменти ми е ужасно трудно да не позволя на някоя сила да се прояви,когато се почувствам заплашена. Знаеш,какво се случи с гората,когато се ядосах за Естер,истината е че мога да сътворя ужасно бедствие за това и трябваше да съм на отдалечен остров,за да не може никой да пострада.
Погледна към Ребека която гледаше странно явно не знаеше за какво говорим и нормално,извърна се към нея:
-Сигурно,ще ти е трудно да повярваш но аз съм нещо като кралица на вещиците,всъщност трябваше да бъда. Част от древно семейство съм,което пази баланса между расите и по скоро баланса вещици други раси но сме научини да бъдем толерантни.
Каква ирония,толерантни убити от вещица:
-В деня в който трябваше да поема властта и пълната сила от майка ми,по скоро да се отключи,Естер ни нападна,отне силите на всички вещици и уби всички в замъка. Сега имам сили,който ми е трудно да контролирам и как да използвам. Но трябва да отмъстя за смъртта им,за да могат душите им да намерят покой.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Сря Фев 19, 2014 7:11 am

Въздъхнах тежко и поклатих глава. Защо ли изобщо опитвах? Кол не взимаше нищо от това на сериозно. Клаус... Клаус си беше Клаус, следователно нищо което не беше дошло от него, не можеше да бъде истина. Илайджа беше влюбен, а Ребека никога нямаше да ме послуша, просто защото не ме харесваше.
- Няма значение... - Казах накрая и пак се обърнах напред. Просто настина нямаше смисъл да си хабя силите, когато сякаш всички бяха загубили способността си да мислят. Липсваше ми това да имам възможността да следвам собствените си инстинкти и вече започваше да ми писва всички да я защитават, все едно бяха напълно заслепени и не можеха да видят каква е.
Осъзнах, че трябва да се концентрирам върху това как да се спася, защото да убедя останалите в мнението си, беше пълна загуба на време. Погледнах телефона си. Имаше някого от когото можех да потърся помощ, но нямаше значение, защото бях заклещена с Клаус, поне докато дъщеря ни не се роди. Трябваше да намеря начин да се отърва от вещицата. Просто нямах представа как ще стане, когато ми е забранено да не я убивам, дори и това да принудя някой друг да го направи.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Сря Фев 19, 2014 7:21 am

Ребека примигаше на парцали и тази информация която беше нова за нея, сигурно я бе заляла като вълна.
- Кралица на вещиците? - Повтори изненадано тя и погледна ту към мен, ту към Ан, която поклати леко глава.
- Звучи яко... - Допълни накрая, като пропусна да спомене каквото и да е за частта, в която майка ни убива семейството й.
- И съжалявам за загубата ти. - Каза в крайна сметка и видях как се обляга назад.
- Знам, че ще успееш да намериш баланса в себе си и ще овладееш тази сила. - Окуражих я малко и й се усмихнах мило.
- Вече я имаш, тя е в теб... Вие сте едно цяло, просто трябва да я накараш да изпълнява, това което ти желаеш... Да я владееш, а не тя теб... И знам, че ще се справиш с това.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Сря Фев 19, 2014 7:25 am

-Аде стига с тая глупава тема и още по глупавата вещица.
Обърна се към Катерина,защото и на него ужасно му писваше да слуша за нея. В началото се по прехласна,ама като разбра,че е балон под налягане и,че е добре да се отърве от нея:
-Не можех да ти го кажа,докато бяхме в къщата,защото щяха да ме чуят но имам намерението да се отърва от тази вещица,по един или друг начин.
Ако го чуеха нямаше да тръгне Илайджа с тях,за това трябваше да си помълчи малко,за да не се налага да ги гони и уж да разваля уговорка:
-Просто трябва да изглежда,че нямаме вина за това,за да не се налага векове наред да чувинения и мрънкания...
Усмихна се лукаво:
-Остави това на мен,доста изобретателен мога да бъда в това и да смятам я за доста голяма заплаха,ако поеме силата на Естер,колкото и нескопосана и да е не мога да позволя да има някакви сили,макар сега да няма. И,сега се прави на велика,а ако има сили...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Сря Фев 19, 2014 7:35 am

Сбръчках леко вежди и бях на път да му обясня, кой точно не спираше да говори за нея през цялото време и да я защитава, но не беше моментът да се заяждам, а и що за глупак трябваше да е, че да казва всичко това пред Кол? Просто нямам думи...
- Интересно... Беше толкова впечатлен до съвсем скоро и то от някакво глупаво заклинание за локализация, за която между другото дори не ти е нужна вещица, а просто телефон и сега изведнъж, ти писна да слушаш, след като ме принуди да съм около нея... О, и дори не смей да използваш това, че е нямало друга... Можех да намеря стотици...
Въздъхнах отново и се загледах през прозореца. Колкото по-малко говорех и ги слушах толкова по-добре, а най-добре щеше да е ако измисля как да се измъкна от всичко това.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Сря Фев 19, 2014 7:40 am

Подкрепата е добра в този момент,когато от всякъде срещаш негативи. Още повече смяташе Катерина за най-големия си враг и силно мислеше,че тя иска най силно нейната смърт. Същото не можеше да се каже за Ан,която не искаше ничия смърт освен тази на Естер и определено не искаше още врагове. Не,че искаше Катерина за приятелка но поне искаше да са до етап в който да не искат да се убият една друга:
-Благодаря но сигурна съм,че ще успея да се справя.
Погледна напред към другата кола,като знаеше много добре,че ако не успее,Катерина или Клаус,щяха да я убият. Още повече когато осъзна,че наистина се изпусна за някой неща. Естествено,ако не умре след като убие Естер:
-Истината е,че не съзнават това,че не желая злото на никого моето семейство никога не е било създадено с цел да унищожава,а да сплотява... А,накрая избити от собствения вид в опит да се заличи вампирската раса.
Пое още по дълбоко дъх:
-Добре,че това дете ще се роди,след него всичко,ще бъде наред.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 18 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 18 от 30 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите