The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Домът на Клаус  - Page 24 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Домът на Клаус  - Page 24 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Домът на Клаус  - Page 24 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Домът на Клаус  - Page 24 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Домът на Клаус  - Page 24 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Домът на Клаус  - Page 24 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Домът на Клаус  - Page 24 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Домът на Клаус  - Page 24 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Домът на Клаус  - Page 24 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Домът на Клаус

5 posters

Страница 24 от 30 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Next

Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Сря Фев 26, 2014 9:18 am

-М...
Не му се искаше,ама вече е прекалено да се заинатява толкова за една кола,е добре харесваше си колата,ама чак толкова. Детинско му се стори да настоява на това:
-Добре но...
Направи и знак,че е добре да внимава,доверяваше и се но не напълно,можеше да му по одрасна колата уж неволно,без да иска. Взе и куфара,като и подаде ключовете за колата,за да се настани отпред:
-И не Кол това не е знак,че ти ще караш на връщане...
Секна ентусиазма на Кол,който се усмихна доволно,явно си помисли,че щом дава колата на Кат,значи ще я даде и на него:
-Забрави!
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Сря Фев 26, 2014 5:59 pm

- Към Плаза тогава... - Казах с широка усмивка и тръгнах към изхода. Нямах търпение да си взема една дълга и отпускаща вана с чаша вино, после щях да си поръчам хубава вечеря в леглото... Докато си представях всичко това, неусетно се бях озовала пред колата. Веднага се мушнах вътре и се усмихнах още по-широко. Най-накрая нещо да зависеше от мен... Преди още Клаус и Кол да са се настанили, завъртях ключа и запалих колата. Май трябваше и аз да си купя една такава. По принцип не харесвах големите коли, но тази ми харесваше...
Клаус и Кол се настаниха в колата и без а чакам и секунда повече, натиснах газта и потеглих. Колата на Илайджа остана много зад нас, всъщност още не бяха тръгнали, когато го направихме ние. Увеличих музиката, за да не се изкуши някой да говори и насочих цялото си внимание към пътя...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Чет Фев 27, 2014 3:38 am

Върнахме се при колите и всеки се насочи към своята.
- Коловете вече са при нас... - Отговорих на въпросителните погледи на Ан и Ребека, още щом влязох в колата.
- В Никлаус... - Поправих се, когато погледите продължиха да са вперени в мен. - Още съм жив така, че отдъхнете си, наистина не мисля, че той иска да убива някой от нас и за момента смятам, че е по-добре ако останат в него. Така ще бъде по-спокоен... - Което в неговият случай означаваше по-разумен. Вече не го заплашваше смърт, може би и нямаше толкова силно да жадува за такава.
- Не се цупи. - Казах на Ребека, защото изглежда отново не беше в настроение. - Уверявам те, че така е по-добре... - Завъртях ключа и двигателя изрева.
- Сега може да се отпуснете, защото отиваме в хубав хотел, където да хапнем и да си починем малко и където ще говоря с Никлаус. Ще обсъдим всичко, за което вече говорехме и мисля, че сега всички сме много по-спокойни. - Дори и Катерина, която бе получила това което иска. Коловете бяха в нас, нещата изглеждаха доста по-оптимистични сега.
Настъпих педала на газта и потеглихме...
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пет Фев 28, 2014 5:05 am

Поне за малко всички бях ме доволни,а той напълно спокоен,че живота му е само в неговите ръце,а живота на всички други е също в неговите ръце. Естествено сега повече от всичко на света имаше доверие на Катерина вярваше в нея,защото тя му повери живота,повери му оръжието и до голяма и дори до огромна степен и тя му се довери.
За изключително бързо време бяха в хотела пред хотела. Не знаеше,как ще пожелае Кат,как щеше да и е най-добре,дали сама в стая или с него,до сега не я беше питал:
-Оставям на теб да решиш и да си избереш стая...
Обиковено всеки път,като бяха заедно се деляха,а накрая пак бяха заедно,така че имаше ли въобще значение.
Остави решението на нея,не че не можеше да избере но често и почти винаги нейното мнение,не съвпадаше с неговото и обратното.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Пет Фев 28, 2014 5:13 am

Поне за малко можеха да си отдъхнат,да си вземат глътка въздух,защото коловете бяха у тях. Естествено в не много сигурни ръце но това е съвсем друг проблем. Не знаеше,какво се има предвид под хубав хотел но всичко,което е далеч от мотела е ужасно добре.
-Оу Плаза!
Приятно я изненадаха,защото определено това е доста хубав хотел.
-Ето на това му се вика наистина хубав хотел...
Сега,щеше да има вана,можеше да пийне и една чаша шампанско. Да се настани в невероятното меко легло и невероятно ароматни завивки и да се понесе в света на сънищата. Или да не говорим за това,че кухнята им тук беше истинско гурме изобилие,където можеш да нахраниш всичките си сетива.
За малко почивка от всичкие тези проблеми,възможност да успокой малко силите си,защото бяха започнали на моменти да стават неконтролируеми.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пет Фев 28, 2014 5:17 am

Почти се изкуших да кажа, че предпочитам стаята на Кол, но Клаус нямаше особено развито чувство за хумор, което моментално превръщаше шегата в ненужна.
- Предпочитам самостоятелна стая... - Отвърнах спокойно и се насочихме към рецепцията, където наехме три отделни, не просто стаи, а апартамента. За щастие всички тук присъстващи обичахме комфорта и имахме възможност да си го позволим.
Стаите се оказаха на различни етажи, което колкото беше добре, толкова и не чак толкова. От една страна получаваш уединението от което имаш нужда, но имаше и вероятност от изненадващи посещения, което можеше да се окаже проблем, поне за мен, защото за разлика от тях, аз не бях безсмъртна...
Взех си ключа от стаята, а едно пиколо веднага се погрижи за багажа ми. Клаус и Кол, останаха, за да изчакат останалите. Аз обаче нямах желание да чакам или виждам никой от тях, просто исках час по скоро да се кача в стаята и да си приготвя вана...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Пет Фев 28, 2014 5:29 am

Ан ми изглеждаше развълнувана и доволна от новината и май Ребека също одобряваше идеята за малко почивка. Е, не показа по емоционален начин ентусиазма си, ако наистина бе развълнувана, но беше достатъчно това, че не възрази, което означаваше, че няма да прекарам времето от останалата част от пътя в убеждаване, че се нуждаем от това.
Съвсем скоро пристигнахме пред хотела и едно пиколо веднага дотича при нас, за да вземе ключовете на колата и да я паркира, а аз като един истински кавалер, отворих вратите на дамите си и докато Ребека се задоволи само с това, то Ан получи подкрепа от ръката ми и я хванах нежно. Не се налагаше да се тревожим и за багажа, защото той вече бе върху количка, която ни следваше.
Пристъпихме в лобито на хотела и там погледът ми фокусира Кол и Клаус, които се приближиха към нас, липсваше обаче Катерина и несъзнателно я потърсих с поглед, но тя просто липсваше.
- Не липсва ли някой? - Попитах ги, когато бяха вече при нас.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Пет Фев 28, 2014 5:37 am

-Спокойно не липсва тук си...
Нямаше нужда още да обяснявам,нямаше да изгубим Кат,а да обясняваме още,как и защо,ми се струваше излишно. Аз също си взех ключа за стаята имах намерение да си взема еди кратък душ и да сляза веднага в бара,за лов на пресен и хубав дивеч.
-Отивам да се приведа във вид,след това слизам в бара,ако на някой му трябвам да ме търси точно там,смятам да прекарам цялата вечер там..
Все пак бях спал един век,не исках да спя още проспивайки толкова прекрасни вечери. Още повече и плячкта,която бях изпуснал. Сега отново имах възможността да живея.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пет Фев 28, 2014 5:48 am

Апартамента се оказа приятен и просторен. Имаше малко повече цветя от колкото вкусът ми изискваше, но не беше чак толкова фатално.
- Остави куфара в спалнята, но първо искам да разгледам менюто... - Пиколото, в чиито задължения влизаше да ме обслужи и задоволи, като клиент на хотела, веднага изпълни и ми донесе меню.
- Благодаря... - Дори не си направих труда да се усмихна.
- Сега остави багажа ми в спалнята и ми приготви вана... - Казах докато вече разглеждах менюто и се чудех какво точно да си поръчам за вечеря. Поне за виното нямах никакви колебания. След малко пиколото се върна, чинно съобщавайки, че желанията ми са изпълнени, а аз го затрупах с още толкова. Съобщих му какво желая за вечеря, като можех спокойно да кажа това и в телефонната слушалка, но някак си ми харесваше когато раздавам заповеди лице в лице.
- Сега вече може да си вървиш. - Казах аз, когато пиколото ми бе поръчало вечерята. Той се усмихна любезно и ме уведоми, че ако имам нужда от нещо друго просто трябва да вдигна телефонната слушалка.
- Това вече ми е ясно... - Махнах с ръка, ясно давайки му да се разбере, че присъствието му тук е абсолютно излишно и когато най-накрая останах сама в стаята си, се насочих към спалнята или по-точно куфарите си. Започнах да изваждам някой от нещата, докато чаках вечерята...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пет Фев 28, 2014 6:00 am

-Добре мисля,че всичко за сега е ясно и аз мисля да сляза после до бара...
Грабна ключа на бързо,беше безсмислено в момента да се обяснява и прочие,просто тръгна на горе към апартамента,като се притесняваше до някаква степен,за Катерина,защото оставаше малко без защита сега. Но пък до голяма степен,имаше нужда да си почине от него,наистина да си вземе глътка въздух,а и ако му трябваше за нещо винаги знаеше,къде да го намери и къде му е стаята. Така че нямаше особено голям проблем сега.
Оказа се горе за секунди,настани се,като си взе на бързо един душ и се преоблече. Имаше нужда  и той от това,защото имаше чувството,че е станал едно със седалката,колкото и странно да звучеше.
По късно се питаше дали да не провери,как е Катрин но реши,че е по добре наистина да я остави да си почива. А,не отново да я залее с прекаленото си внимание,което я изнервяше.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Пет Фев 28, 2014 6:09 am

- Да си вземем стаи. - Подканих Ан и Ребека, след като очевидно всички останали, вече го бяха направили. Отидохме на рецепцията и докато Ребека се суетеше около гледката изложението и т.н, ние просто си наехме апартамент и не изпадахме в подробности, защото може би за мен тези дълги и изтощителни пътувания не бяха проблем, но Ан определено имаше нужда от малко почивка. Така че оставихме Ребека да избира, а ние се насочихме към стаята си.
Беше доста уютно и луксозно всъщност.
- Харесва ли ти? - Подадох бакшиш на пиколото и затворих врата след него.
- Вероятно имат и с по-хубава гледка, но... - Приближих се до нея и нежно обгърнах кръста й с ръце. - Аз където и да отида си имам най-прекрасната гледка... - Визирах нея разбира се. Отметнах косата й настрани и нежно докоснах раменете й с устни.
- Гладна ли си? Искаш ли да поръчаме нещо?
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пет Фев 28, 2014 6:20 am

След като вечерята ми бе налице, нищо не ме спираше да я взема с мен и да се потопя във ваната. В банята имаше дори и плазмен телевизор. Включих го, налях си чаша вино и тъй като вече бях съблякла дрехите си и бях увила тялото си, само в хавлия, свалих и нея и стъпих във ваната. Настаних се удобно и притворих за миг очи... Беше наистина приятно...
Протегнах се и взех чашата с вино, като отпих малка глътка... Отново притворих очи от удоволствие, за да се насладя на този миг. Напоследък нямах много такива, а имах нужда наистина...
По телевизора вървеше някакво ток шоу, което не бях гледала до сега, но се оказа доста забавно... И докато се хранех, отпусната във ваната с доста вкусната си вечеря, от време на време се разсмивах заради шегите които водещата и гостите й си разменяха... Чашата ми с вино бе преполовена на половина и мисля, че нямаше да се задоволя само с тази...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Пет Фев 28, 2014 6:22 am

-Определено и моята гледка не е никак лоша...
И да визираше него,не можеше да се отрече,че и той е същото толкова забележителна гледка. Имаше нужда да си открадне една нежна целувка от неговите устни,защото те я караха да потръпне,още при първото докосване.
-Може би съвсем малко но сега имам нужда от една продължителна вана,а след това и малко да полежа на мекото легло. Естествено чувствай се поканен...
Поигра си с ръбовете на якето му,като го притърпа нежно към себе си или по скоро тя се приближи към него:
-Ще споделя ваната си с теб,както и може да полежим заедно...
Не знаеше дали,ще се съгласи,бе споменал нещо за разговор и може би нямаше да се включи,а определено нейното мнение не се чуваше,така че да се натрапва,е съвсем излишно.
-Ако искаш после може да се включиш...
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Пет Фев 28, 2014 6:34 am

Нямах никакво търпение,само взех душ на две на три,облякох нещо ново,което с обида но не и с разочерование сестра ми беше купила,не беше лошо но не обичах някой да ми избира дрехите вместо мен,за това и не ми харесваше. Но това е съвсем малка болка и можеше да се приживе.
Още щом всичко приключи по подготовката,слязох долу в бара,като се заех в типичния за мен лов. Който малко бе улеснен,защото днешните дами явно не бяха свикнали на дженталменството,което стоеше от едно време и го приемаха доста добре и да Клаус се оказа доста прав сегашните жени бяха много по лесни от преди. Е,естествено се намираха изключение но и тези изключения се подаваха рано или късно.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Пет Фев 28, 2014 6:44 am

- Изкушаващо предложение. - Подметнах аз и впих устните си в нейните, за една доста дълга и продължителна целувка, която жадувах от толкова дълго време, че чакането ми се стори като цяла вечност.
- На което не бих могъл да откажа... - Трябваше да разговарям с братята си и предполагам, че те скоро щяха да са в бара наливайки се до припадък, но имах нужда от малко време с нея, защото въпреки, че бяхме заедно през цялото време, не се чувствах така както когато сме само двамата, като сега например.
Вдигнах я във въздуха, а тя уви крака около кръста ми и я понесох към спалнята. Знам, че беше казала, че иска вана, но можехме да я оставим за след като я поизпотя малко в леглото. Поставих я внимателно и надигнах глава от врата й:
- Това е спирката преди ваната. - Уведомих я и отново зарових устни във врата й, докато ръцете ми обхождаха съблазнителното й тяло.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Пет Фев 28, 2014 6:53 am

-А,разваляш плановете...
Подкачи го тя но определено нямаше да се сърди за това,че е нарушил поредността на планираните действия. А,и не е в състояние да мисли за нещо друго освен за това,как устните му без жалостно се впиваха в тялото и,като я оставяха тотално без думи. Изпитваше наистина невероятно удоволствие. Мъж за милиони дори това беше смешно описание,защото е бесценен,толкова нежен,внимателен,а в същото време излъчващ толкова много сила и мъжественост.
Ръцете и започнаха трескаво да свалят всяка дреха до която се доберяха,защото го желаеше не по малко от колкото той желаеше нея. Можеше пак да я обвинят,че е ненаситна или,какво ли още не но определено това даваше нужната доза успокоение и близост с него.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Пет Фев 28, 2014 7:06 am

Съвсем скоро дрехите не представляваха пречка за нас и аз отново можех да й се насладя. Можех да й се насладя изцяло и по всеки възможен начин. Тялом, духом... Телата ни сякаш бяха създадени едно за друго. Движеха се в пълен синхрон, търсещи се и преоъкриващи се отново и отново...
Любихме се дълго и чувствено така както само ние умеехме. И беше по-прекрасно от всеки предишен път. Всеки път ставаше все по-хубаво:
- Обичам те! - Прошепнах когато всичко приключи и вече можехме да дишаме по-спокойно, прегърнати в леглото под завивките.
- Искам да останем така цяла вечност... - Тя сгушена в мен.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пет Фев 28, 2014 7:20 am

Все пак реши за малко да мине през апартамента на Катерина и не беше точно загриженост,а просто от толкова време имаха възможността да поговорят на сама без никой да им пречи,едва ли скоро щяха да имат такъв шанс.
Качи се до нейната стая,защото стаята и беше на място с по хубава гледка,където се виждаше почти целия град,а това изискваше естествено да е на по горен етаж. Поне това му беше хубавото никой не можеше да подслушва никого,защото стаите бяха на различни етажи. А,да не говорим за Кол,който беше в бара,не че е от хората,който ще подслушват.
Въпреки всичко се качи и почука на вратата. От вътре се чуваше явно шума на телевизора,явно гледаше нещо.
Е,не се представи но най-вероятно тя лесно би се досетила,кой може да чука на вратата. Кол е в бара,Илайджа с вещицата,а Ребека надали щеше да припари до вратата на Катерина.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пет Фев 28, 2014 7:26 am

Щом чух почукването на врата въздъхнах тежко и излязох от ваната. Увих се с хавлията и отидох да проверя какво иска сега. Знаех, че ако просто се опитам да го игнорирам това няма да го спре.
- Какво искаш? - Попитах когато го видях застанал на прага.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Пет Фев 28, 2014 7:27 am

-Остани с мен...
Легнала на рамото му,нежно преминаваше с ръце по гърдите му,като го галеше внимателно,омагьосваше се от това нежно движение,обожаваше да се наслаждава на силното му тяло и да го усеща под пръстите си:
-Но определено и двамата се нуждаем от една вана...
Нямаше да забрави тази си нужда въпреки,че не искаше да се отделя от него но искаше да отмие,аромата на път от себе си. Изправи се макар с нежелание,като улови ръката му:
-Идваш с мен,без никакви претенции..
Нямаше как да го дръпне наистина но да се молеше да не използва силите си,защото можеше да го жегне наистина,а това най-вероятно няма да му хареса.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Пет Фев 28, 2014 7:29 am

Усмихнах се леко и я последвах послушно. Очевидно тази баня нямаше да й излезе от главата докато не я използваме, затова задоволих желанието й и просто отидох с нея:
- И какво ще правим сега?
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пет Фев 28, 2014 7:35 am

Да,знаеше си,че това нямаше да и хареса,до голяма степен се питаше дали въобще да я обезпокоява но истината е,че нямаше такъв вариант. Но не можеше да отрече,че беше ужасно секси дори в някакъв обикновен халат:
-Да поговорим?
Всъщност и така и така беше тук не чакаше покана ами направо влезе,да беше нахално но тя съвсем нямаше да му разреши да остане,както си личеше по навъсената недоволно но очарователно лице,което е направила:
-Сега сме на саме и можем да говорим,колкото си искаме,без да има странични хора. Мисля,че е редно да изясним доста неща...
Но и до голяма степен не му се говореше,ами изпитваше и сладката нужда за нея. Не че не можеше да и покаже това си желание но се опасяваше,че първоначално няма да се приеме радушно.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пет Фев 28, 2014 7:41 am

- Прав си, можем, но въпроса е там, че не виждам за какво има да си говорим... - Имаше хиляди неща всъщност, но не в това беше смисъла.
- Всичко е ясно, не разбирам какво още има да изясняваме.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Пет Фев 28, 2014 7:42 am

-Имай търпение да се напълни ваната с вода...
Бързо се пълнеше но си личеше,че и двамата нямат особено голямо търпение. Щом всичко беше готово го остави първо той да влезе,а след това влезе и тя,ваната е доста голяма и ги побираше идеално и двамата но тя реши,че върху него,ще и е най приятно,за това се сгуши в него,като опря глава на рамото му.
-Същата позиция но на друго място...
Ето на това му викаше пълна релаксация,с него в приятната вана,сгушени след невероятен секс. Какво още можеше да иска човек?
-Точно от това имах най-голяма нужда от гореща вана и ти в нея,по добра комбинация от къде?
Пошегува се малко но истината е,че където и да е с него,щеше да е хубаво:
-Съжалявам за днес Илайджа,не знам какво ми става,понякога говоря наистина големи глупости...
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пет Фев 28, 2014 7:50 am

-Добре,щом няма за какво да се говори!
Значи оставаше другия вариант,колкото и можеше да не се приеме радушно в този момент просто,щом не и се говореше,то това в действие можеше да се включи второто желание. Приближи се към нея,като с една ръка се заиграх с хавлията,която всеки момент,щеше да падне от нея.:
-Може да правим други неща...
Дали,щеше да си изяде някой шамар и дали тя,щеше да е включи в неговата игра. Халата леко разкри още влажната и кожа,което мигновено накара неговата да настръхне от желание. Катрин си оставаше за него най-красивата жена и определено нямаше по красива от нея. Прокара ръката си под хавлията,като я притисна към себе си,не се поколеба и я целуна страстно.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 24 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 24 от 30 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите