The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Домът на Клаус  - Page 17 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Домът на Клаус  - Page 17 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Домът на Клаус  - Page 17 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Домът на Клаус  - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Домът на Клаус  - Page 17 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Домът на Клаус  - Page 17 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Домът на Клаус  - Page 17 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Домът на Клаус  - Page 17 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Домът на Клаус  - Page 17 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Домът на Клаус

5 posters

Страница 17 от 30 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Next

Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Вто Фев 18, 2014 7:19 am

Тея двамата му лазеха по нервите,едва се сдържаше да не им откъсне главите и на двамата и това си пролича,по дивото му дишане. Стисна здраво зъби,като тялото му се напрегна,питаше се точно сега,защото го прави,защо правеше всичко това за семейството,което в същност никога не му беше истинско семейство.
Пое дълбоко дъх не толкова,че му е нужно,колкото да се успокой,обърна се към Катерина:
-Съжалявам,че стана част от тази уникална глупост...
Протегна ръце към нейните,като улови нейната. Не искаше да казва повече но погледа му се,четеше че времето и на двамата горе беше преброено и не можеха повече да си играят нито с него,нито с Катерина,защото нямаше да го позволи:
-Определено,второ мнение е напълно наложително но това го оставам на твоета преценка.
Целуна едната и ръка,като я пусна бавно,заглеждайки се в очите и,пред него все още беше онази безкруполна жена,толкова жестока,че го побъркваше. Обожаваше да я вижда в такава светлина.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Вто Фев 18, 2014 7:29 am

Не ми харесваше как се развиват нещата и започвах да се чудя наистина дали трябва да им вярваме за каквото и да е. Вещиците никога не помагаха на вампири, освен ако нямаха някаква изгода от това. Да, тази конкретно беше изключително глупава, безполезна и наивна, но нещо ми подсказваше, че просто играе някаква игра. Усещах, че има нещо повече и това ме влудяваше, защото никой не можеше да ме убеди, че го прави от добро сърце.
Добрата новина беше, че и Клаус започна да вижда по-ясно нещата. Трябваше да обсъдим възможностите, но не сега. Трябваше да го направим когато останем сами, за да сме сигурни, че никой няма да ни чуе.
- Бъди сигурен, че ще го направим. - Отвърнах и го целунах по устните за кратко.
- Ще говорим по-късно за това. - Направих му знак, че могат да ни чуят и той веднага схвана намека. Усмихнах се доволно, защото го харесвах когато е такъв.
- Сега имам нужда от закуската си... - Хванах едната му ръка и я вдигнах, поднасяйки я към устните си...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Вто Фев 18, 2014 7:34 am

Да точно това,щеше да се случи но Естер беше заплаха и за тях,нямаше да позволи Илайджа да пострада,а той щеше да се застъпи и за семейството си. Той винаги искаше да помага на всички.
-Ще се постарая това да не се случи...
Опря глава в тялото му,до голяма степен той можеше да бъде нейното успокоение на силите. Но те така или иначе бяха прави,тя трябваше да тренира. Трябваше да упражнява силите си. Сега обаче нямаха времето за това,а и рискуваше ако тренира,ако се случи нещо докато вземат коловете,да не успее да реагира на време,защото ще бъде изтощена. От друга страна не се знаеше,колко сила може да изпрати,силна или слаба. Щеше да рискува,а след това,щяха да тренират.
-Ще се справим,обещавам ти но за сега е нужно просто да не нажежаваме още обстановката.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Вто Фев 18, 2014 7:44 am

Поех дълбоко въздух и я притиснах към себе си. Беше права, че ако и ние се държахме като тях, нещата няма да се оправят, но просто не можех да разсъждавам трезво когато някой я заплашваше или принуждаваше да върши нещо. Беше толкова несправедливо да си го изкарват на нея. Ако исках да обвиняват или нараняват някой, можеха да го правят с мен, но тя... Тя беше единственото истинско нещо в живота ми и я обичах толкова силно, че дори само мисълта за това, че могат да я наранят ме убиваше.
- Обещах, че няма да позволя на никой да те нарани, а постоянно се провалям в опитите си да те защитя. И знам, че ще кажеш, че можеш да се грижиш и сама за себе си, но аз наистина искам да мога да направя нещо повече... Иска ми се аз да спася теб, а не постоянно ти да спасяваш мен и семейството ми и накрая да се отнасят така с теб. Имам чувството, че постоянно те подвеждам Ан, а майка ти разчиташе на това да те пазя... Аз разчитах на това, че ще мога да те опазя! - Разчитах и на брат си, който поне веднъж ще загърби егото си и просто ще я остави. Ако не му харесваше, можеше просто да си намери друга вещица. Нямаше да постигне нищо друго с целият този натиск, освен да ни отблъсне още повече.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Вто Фев 18, 2014 7:46 am

-Ти,ще получиш своето ястие,а аз станах без десерт...
Естествено малко се пошегува,не отдръпна ръката си,само още малко се доближи да и е удобно,дори я прегърна,за да може по лесно да се случва всичко. Е,добре с ръка на сърцето не му допадаше особено мисълта някой да пие от него,да го използва но това оставаше много дълбоко скрито или по скоро заровено от фактите,че спасяваше Катерина,даваше живот на дъщеря си,а и факта че до голяма степен го и възбуждаше.
Чуваше прекрасното сърце на дъщеря си,което заби сякаш малко по силно,след като Катерина  започна да пие от него. Затвори очи и се отдаде на този красив и опияняващ транс. Това чувство не беше сравнимо с никое друго,усещаше как обичаше още по силно Катерина и как любовта му към малкото момиченце,което още не се бе родило растеше.
Не знаеше колко точно е пила,защото времето сякаш беше спряло или бе загубило напълно смисъл,всичко изчезна,отдръпна се от него и не можеше без да я целуне,премина с пръсти по брадичката и:
-Достатъчно ли беше?
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Вто Фев 18, 2014 7:56 am

Поклатих леко глава и го придърпах рязко към себе си, като впих устни в неговите. Чувствах се прекрасно. По-прекрасно от всякога. Никога не съм чувствала такова удоволствие от човешката кръв, а неговата ставаше все по-пристрастяваща с всеки следващ път. Исках още от нея. Можех да пия от нея докато не свърши. Исках точно сега да правя секс с него и да продължавам да пия...
Ръката ми се плъзна под блузата му и мисля, че дори бях забравила, че се намираме насред хола. По дяволите, дори не ми пукаше ако тук бяха всички, просто го желаех. Желаех го ужасно силно... Докато не усетих чуждото присъствие в стаята. Отворих очи и погледнах през рамото на Клаус, а точно там зад нас седяха Ребека и Кол. Добре де, публиката наистина убиваше цялата забава...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Вто Фев 18, 2014 7:56 am

И той трябваше да се успокой,знаеше че той полага усилия но в момента нищо не зависеше от него и в момента единствените хора,който командваха бяха Катерина и Клаус,а те просто трябваше да се водят:
-Ти го правиш Илайджа,ти ме пазиш...
От голяма степен дори от самата нея.
-Те не ме желаят и не ме харесват,нямам проблем вече с това. Аз,искам Естер да умре,да защитя теб и близките ти. След това ще се постарая никога повече да не ме видят и да не се засичаме с тях.
Ако излезеше от всичко жива,щеше да избяга от тях или по скоро щяха да им се разделят пътищата. Единствения,който щеше да идва да ги види е Илайджа но тя намаше да им се меси повече.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Вто Фев 18, 2014 8:04 am

- Ако това е някакво успокоение, не мисля, че те харесват каквото и който и да било, дори и самите себе си.
Дълги години бях оправдавал всяко тяхно действие, защото бяха наранени и двамата. Бяха предавани от най-близките си и разбирах колко им е трудно да се доверят, но това тук нямаше как да разбера. Ан не им беше направила абсолютно нищо. На никой от тях двамата и нямаше на света оправдание или извинение за това, което й причиняваха.
- Обичам те! - Прошепнах тихичко и я целунах. Обичах я повече от всичко на този свят и исках да остана с нея завинаги и когато всичко това свършеше щях да й дам всичко на което съм способен. Цялата си любов. Щяхме да намерим някое тихо малко градче и да се установим в него. Или пък щяхме да обиколим целият свят. Щях да й покажа всичко, за да си избере място на което да живеем.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Вто Фев 18, 2014 8:19 am

Смътни спомени,някакъв дълбок сън,сънища който сякаш не свършваха,а щом отворих очи,Ребека стоеше над мен,с усмивка на лицето,която показваше факта,че се радва да ме види. А,аз останах с чувството,че ми се губят доста години. Картината бе ясна,Клаус ме беше приспал за доста,доста дълго време.
Сестра ми веднага почна,да говори,дори не спираше. Толкова много информация,че се чудиш на кое да повярваш. Особено след налудничевата теория,че Катерина имала бебе. Накара ме да се засмея но Ребека силно вярваше в това.
Измъкнах се от проклетия ковчег,нуждаех се от душ. Толкова години плен си казваха своето. Облякох нови дрехи,който определено доста ми харесаха,тази мода имаше своя чар и далеч по удобна.
Беше време да се качим и какво да видя,една доста еротична гледка на Клаус и Катерина:
-Някой неща никога не се променят...
Типичния за него хумор:
-Зравей братко,също и на теб Катерина...
Не можеше да ми от слуха ми нечий чужд ритам,явно Ребека не лъжеше и подяволите не бе лъжа:
-Честито явно трябва да кажа,какво пропуснах още?
Явно доста неща:
-Кога беше сватбата? Кой хвана букета?
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Вто Фев 18, 2014 8:24 am

Да определено мина доста време и определено му се искаше да продължи но имаше едно голямо НО,което им попречи. Кол,който се беше събудил от съня си. Изглеждаше доста уравновесен,за човек прекарал твърде дълго време в ковчег. Но явно си беше научил урока,че всеки който го предава,ще си понесе последствията:
-Здравей Кол...
Ребека изглеждаше невероятно,щастлива защото от години само за това мрънкаше,защото двамата се разбираха ужасно добре. Бяха си партия по налудничевите идеи и по експериментите.
-Ребека ти е обяснила всичко в общи линии.
Обърна се към Катерина:
-Е явно сме готови и може да тръгваме.
Погледна я да каже по скоро тя,да ли е готова за тръгване.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Вто Фев 18, 2014 8:32 am

-И аз теб...
Целувката продължи доста дълго но прекъсна внезапно,когато усети силен прилив на енергия. Имаше долу още един силен древен вампир,което е сигнал,че Кол е буден. Нямаше друг вариант,другите нямаше да са толкова тихи.
-Мисля,че ще е добре да слезем долу...
Сигурно,щеше да се радва най-сетне да види малкия си брат освободен. Толкова много настояваше,че сега когато е освободен,когато дори се въстановил,щеше да иска да го види. Остави го да мине напред,като тя остана назад,не искаше все още да се показва,не че се страхуваше но просто все още не и се искаше да буди още кавги. Щом Илайджа слезе тя остана зад него.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Вто Фев 18, 2014 8:46 am

Пропуснах поздрава, просто му се усмихнах лекичко, а това беше моят начин да му покажа, че се радвам да го видя отново. Двамата с него също имахме своята история. Всъщност не можеше да се каже, че сме близки или че се мразим, но не мисля, че той оставяше впечатления у останалите за прекалено голяма близост, с когото и да е. Беше обаче добър събеседник и за разлика от Илайджа не те караше да се замисляш, а просто да се отпуснеш и забравиш за всичко останало.
Малко преди Клаус да го затвори в ковчега отново, се бяхме срещнали в Чикаго. Бяхме пили цяла нощ в един бар и после за малко да преспим, но не се случи, защото той страдаше за някакво момиче, а и наистина не изпитвахме такива чувства един към друг. Всъщност Клаус беше единственият от тях, от който не желаех да бъда зависима, а всъщност бях. Дори и да не исках, просто го желаех... Тялото ми реагираше на неговото. Илайджа всъщност го чувствах повече като баща, а Кол като приятел... Ребека колкото и да не я понасях, просто не можех да си представя света без нея... Беше нещо като по-голяма сестра, която мразех, но ако се наложеше щях да избия всеки, който се опита да я нарани. Мисля, че някъде дълбоко в себе си и тя се чувстваше по този начин спрямо мен...
Няколко минути след появата на Кол и Ребека, се присъединиха и Илайджа и Ан. Изведнъж всички бяхме на едно място и сякаш този миг бе паметен и тази сила, за която Илайджа постоянно говореше... Можех да се закълна, че я усещам...
- Да, мисля, че вече може да тръгваме... - Всички бяха тук.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Вто Фев 18, 2014 8:56 am

Някак невероятна картинка,всички тук. Невероятно за вярване но до голяма степен му хареса,отново всички заедно,всички за една цел всички сплотени. Огледа ги за да запомни този миг доста добре,определено имаше защо.
Поклати глава,за да се  концентрира отново и да даде време на мозъкът му да измисли нещо:
-Аз,Катерина и Кол в моята кола,от съображения за сигурност Ребека тръгва с колата на Илайджа и с вещицата.
Нещо заседна на гърлото му,защото отново не можеше да се сети името и но поне се сети,как и викат:
-Не е нужно да обяснявам защо...
Не искаше през цялото време да слуша караници и приперни от две жени по време на целия път,а Илайджа успяваше да се справи с Ребека.
-Ясно е да тръгваме...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Вто Фев 18, 2014 9:05 am

Не мислех, че това може да се случи, но се бе случило и този миг бе най-хубавият в живота ми, защото на едно място бяха моите братя, сестра ми, жената която лудо обичам и Катерина, която бе също част от моя живот и част от моето семейство.
Приближих си до Кол и го прегърнах силно и по братски, за да го приветствам с добре дошъл:
- Радвам се да те видя отново братко! - Казах аз и го потупах по рамото. После се обърнах за миг и хванах Ан за ръка, придърпах я към нас и казах:
- Това е Амерал, жената на моят живот! - Този път исках да стане ясно, коя е тя, за да няма никакви спекулации повече. Тя не беше просто вещица или случайно попаднала сред нас, тя беше любовта на живота ми и исках всички да са наясно с това.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Вто Фев 18, 2014 9:20 am

Ситуацията е доста по налусничева от колкото очаквах. Всъщност точно когато се попитах на ум,къде и големия ми брат Илайджа,той се появи. Него също се радвах да видя,още повече,че си водеше със себе си очарователна компания. Приближих се,поех ръката на дамата и я целунах:
-Очарователна,приятно ми е,аз съм Кол...
Изправи се,като погледна Илайджа:
-Добър избор,трябва да намериш една такава и за мен...
Естествено не можех да не се пошегувам,а и толкова дълго време на бездействие,сега душата ми и цялото ми кипеше,за ново знание,за ново забавление,да опозная целия този нов свят.
-Е,добре казах те нещо за тръгване,защо сме още тук?
Щях да имам време да опознавам и разпитвам за още неща но сега не ми се стоеше в една къща,при все всичко,че на вън със сигурност имаше хиляди неща,който се бяха променили.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Вто Фев 18, 2014 9:30 am

Завъртях очи, какво им ставаше на всички? Това вече беше прекалено. Добре, че Кол щеше да пътува с нас, за да му изясня как точно стоят нещата, може би дори щеше да се погрижи след това да влее малко мозък и в главата на Ребека.
Грабнах една бутилка уиски от масичката с алкохола и тръгнах към Кол, но на втората крачка се спрях и се върнах за още една. Това щеше да му хареса. Взех бутилките и отидох до него.
- Хайде Кол... - Хванах го под ръка и го задърпах към гаража. Щеше да му е интересно да види новите коли и колко по-бързи и удобни бяха.
- Да вървим да си изберем кола... - За миг даже бях забравила за присъствието на Клаус и останалите. Просто нямаше да позволя и него да оплетат в мрежите си.
- Предлагам да вземем тази... - Доближих се до големият черен джип със затъмнени стъкла. Беше удобна за пътуване. Нищо, че бяхме вампири, все пак дългото седене си беше изморително. В джипа поне нямаше да сме свити като сардини.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Вто Фев 18, 2014 9:50 am

Обещаващо начало,това което съзираха очите ми изглеждаше,някак не реално на базара на последните превозни средства,това изглеждаше уникално,красиво... Всъщност всички коли изглеждаха красиви но тази,която Катерина избра определено много красива:
-Това е..
Пуснах Катерина за малко,за да я огледам,невероятно возило и явно,щеше да се движи доста по бързо.
-Може ли аз да карам?!
Обаче по погледа и на двамата видях,че това няма да стане,още повече че дори нямах особено голямата идея,как ще го карам това чудо но изпитвах желанието да го пробеам:
-Схванах намека...
Потупах я леко по тавана и погледнах към Клаус и Катерина:
-Не мога да разбера от кога станахте толкова мудни,покажете ми какви ги прави това бебче...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Вто Фев 18, 2014 9:56 am

Не ми харесваше, че Кол отиде с тях, защото от една страна исках да поговоря малко с него, от друга се тревожех, че ще му напълнят главата с глупости. Ребека също не изглеждаше особено доволна, но такова беше положението.
- Ребека имаш ли някакъв багаж? - Аз още не си бях приготвил нищо, но щях да го направя за отрицателно време.
- Да, в стаята ми е. - Отвърна тя.
- Добре, отивайте в колата, аз идвам след малко. - Целунах Ан по челото и с вампирската си бързина се качих горе и набързо събрах малко дрехи и тоалетни принадлежности в един сак. Минах през стаята на Ребека и взех и нейните куфари и съвсем скоро бях отново при тях, а багажа на всички ни беше в багажника:
- Готови ли сме? - Погледнах към Ан, а после и Ребека, за да се уверя, че всичко е наред.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Вто Фев 18, 2014 10:01 am

Стори и се доста приятен,дори забавен. Сладур общо взето но Катерина явно не хареса това отношение към нея. Нищо ново под слънцето. Вдигна рамене,като се обърна към Ребека:
-Направих ти малък подарък,понеже брат ти съсипа една прекрасна блуза,за това ти подарявам две,който никога не съм обличала...
Искаше да се разсее малко,като се приближи към Ребека:
-Радвам се,че ти ще си с нас...
Илайджа се погрижи за багажа и всичко беше готово. Малко и се присви сърцето с нещо,че нещата няма да са толкова идеални,колкото изглеждаха:
-Да готови сме да тръгваме... Днес имаш,честа да пътуваш с две красиви дами...
Е,едната му е сестра но също бе красива.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Вто Фев 18, 2014 10:12 am

- И съм особено щастлив от този факт. - Заявих с широка усмивка и запалих двигателя, а преди да тръгнем попитах:
- Какво им се слуша на двете очарователни дами с мен? - Въпроса ми остана да виси във въздуха. И двете се спогледаха, но никоя не посмя да изяви предпочитание.
- Добре тогава, ще слушате каквото галантният ви шофьор избере. - Протегнах ръка и пуснах някакво радио. Беше някаква станция със съвременна музика, надявах се, че ще им хареса, а ако не им хареса, вероятно щяха да пожелаят да я сменя.
Бавно потеглихме и едва когато излязохме от алеята, натиснах газта.
- Да вземем тези колове. - Превключих на по-висока скорост и стрелката на скоростомера скочи на сто. Това беше повече от позволеното в градски условия, но за наше щастие пътят изглеждаше чист и нямаше как да не се възползвам от този факт. Обикновено в града едва едва се движехме, заради големите задръствания. Погледнах в огледалото за задно виждане и забелязах джипа, който бяха взели останалите. Не бяхме обсъждали подробно, но планът беше да се съберем преди да влезем в Ню Йорк, ако някъде по пътя се изгубим. Предполагам това нямаше да стане, но винаги можеше да се наложи да спрем за нещо.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Вто Фев 18, 2014 10:19 am

Какво? Май недочу нещо,искал да кара колата ми. Та той сега се събуди,а иска да кара нещо,което за първи път вижда. Не тая нямаше да я бъде и се досети сам,че няма да стане точно това,днес или точно никога:
-Ще ти купим нещо,подходящо...
Негова,кола си е съвсем добра идея,на Клаус колите през крив макарон. Погрижи се за багажа за да имат нещо за из път,Кол недоволстваше но трябваше малко да почака.
Отвори вратата на Катерина за да влезе и да се настани на мястото си,а той седна отпред,а брат му седна отзад:
-Всичко е готово,може да тръгваме...
Запали колата,а малко след това пусна и музика,тя определено щеше да се хареса на Кол,той обожаваше музиката.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Вто Фев 18, 2014 10:27 am

Личеше си,че Ребека иска да е в другата кола,по простата причина,че искаше да е с Кол,не че не ни харесваше но толкова дълго е искала да се върне,че когато се върна ги разделиха отново.
-Музиката си я бива,ако питаш мен...
Обърна се назад към Ребека,която и се усмихна,малко на сила но явно просто не искаше да обиди Ан:
-Явно Кол наистина е забавния брат..
Погледна за малко към Илайджа:
-Е,добре и ти си забавен но ти си по скоро сериозния брат...
Искаше да завърже някакъв разговор,мислеше че темата за Кол,може би ще промени ситуацията.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Вто Фев 18, 2014 10:29 am

Завъртях се и погледнах назад към Кол, който вече беше отворил една от бутилките и отпиваше доволно.
- Е, какво е чувството да си отново сред живите мъртви? - Сигурно всичко му се струваше ужасно странно. Не можех да си представя какво би било, ако си пропуснал цял век, в който абсолютно всичко което помниш се е променило.
Кол протегна ръката си в която държеше бутилката. Предлагаше ми да споделя с него, но аз поклатих леко глава:
- Не съм сигурна, че дъщеря ми е голям фен на уискито, но благодаря, че предложи. - Засмях се тихичко.
- След няколко месеца обаче ще съм отново отворена към подобни предложения... - Намигнах му закачливо и леко прехапах устни. Не, че флиртувах с него... Добре де, може би съвсем лекичко, но това беше моят начин да го предразположа да ми се довери. Наистина не исках да взема страната на вещицата.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Вто Фев 18, 2014 10:37 am

И двамата с Ребека се засмяхме на шегата на Ан. Беше забавно, защото дори и малкото реплики, които бе чула от нея и бяха показали, че той е забавния. Кол наистина имаше доста приятно чувство за хумор и това беше една от причините, да смятам, че тя и той ще си допаднат.
- Започвам да се чудя, дали не бе грешка, че го събудихме. - Подкачих я аз.
- Кол освен забавен е и доста очарователен мъж. - Поясни Ребека и на свой ред се засмя.
- Така де, ако някой умее да завърта главите на момичетата това е той. - Допълни тя. Всички момичета си падаха по Кол.
- Да, както знаеш мен до скоро ме смятаха за светец. - Казах с лека усмивка.
- Което изобщо не е изненадващо предвид факта, че никога не съм го виждала с момиче... - Оправда се бързо тя.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Вто Фев 18, 2014 10:48 am

-Е,това е невероятно!
Музиката ми хареса ужасно,не бях чувал до сега такива песни,такъв ритъм но просто ме караше да се чувствам жив. Явно това е новия стил музика и това малкото нещо го свиреше. Чувствах се,като паднал от космоса,като всичко ми изглеждаше ново,не обяснимо и вълнуващо. Отпих още една глъдка и преди да преглътна издадох зчук,че се сетих нещо,от това което тя каза:
-А,дъщеря ли каза!?
Потупах брат си по рамото и казах:
-Мечтата на всеки мъж,да има две жени и ужаса на всеки баща.
Отново побутнах брат си,поглеждайки напред:
-Можеш ли по бързо,не ми харесва да съм зад някой,ако ме разбирате...
Посочих към колата,която караше брат ми,определено не ми допадаше да съм в колата,която се търи отзад,макар и да е бърза:
-Честно убеден съм,че Катерина,ще кара по бързо,въпреки че е бремена...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 17 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 17 от 30 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите