The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Домът на Клаус  - Page 16 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Домът на Клаус  - Page 16 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Домът на Клаус  - Page 16 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Домът на Клаус  - Page 16 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Домът на Клаус  - Page 16 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Домът на Клаус  - Page 16 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Домът на Клаус  - Page 16 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Домът на Клаус  - Page 16 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Домът на Клаус  - Page 16 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Домът на Клаус

5 posters

Страница 16 от 30 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next

Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Фев 17, 2014 6:20 am

-Ти си десерта,аз съм блюдото но да знаеш винаги бързам...
Толкова хитро го каза,като зарови устни в нежното и вратле,като я опсипа с целувки. Тук не ставаше дума дори за секс,да можеше да се стигне до там но просто искаше да я усеща,да я докосва,да вдъхва от невероятния и аромат,да усеща дахът и,да преминава с ръце през нежните и красиви форми. Толкова божествено красива му се струваше,а сега с това нейно сияние,можеше да засенчи боговете.
Нежен и внимателен,не се страхуваше от това,че може да я нарани,защото знаеше как да бъде нежен с нея. Това се оказа превилегия само на Катерина,която можеше да види само тази страна от него,която можеше само на нея да покаже:
-Не се тревожи,ще си оставя за после...
Засмя се той,преминавайки по тънкото им кръсче,което се движеше леко внимателно под него. Не я притискаше,за това можеше да се движи,както тя пожелае.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Фев 17, 2014 6:38 am

Дори само няколко целувки бяха достатъчни и аз вече се чувствах приятно замаяна и може би дори възбудена, но нямаше значение, защото сега не беше подходящ момент за това, затова не можех да допусна някой от нас да се увлече в тази игра. Обаче не можех да отрека, че е наистина приятно и някак вълнуващо, защото се чувствах като тинейджърка която тайно е вкарала гаджето си в стаята и има вероятност по-голямата ми сестра, всеки момент да нахълта и да ни завари да се натискаме, а вероятността това да се случи водеше със себе си и един доста възбуждащ страх, че после ще каже на всички...
Плъзнах ръцете си по гърдите му и ги спрях при раменете му, като така задържах устните му на безопасно разстояние от мен.
- Че какво му е хубавото на това да изядеш десерта веднага? Понякога тръпката се крие в чакането... - Прехапах устни и се усмихна лекичко. - Гладът ще се засилва все повече и повече... - Плъзнах единия си крак по неговия. - И когато стане наистина непоносим ще се пресегнеш към десерта и той ще ти се стори по-вкусен от всякога... - Една тиха въздишка се изтръгна от гърдите ми, но беше напълно достатъчна, за да нажежи обстановката още повече.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Фев 17, 2014 6:54 am

Малка хитруша му се стори,доста умело си боравеше с думите,като накара през цялото му тяло да преминат тръпки,са усети онова сладко блаженство,което изпитваше,когато беше тинейджер,дори някакви пеперуди сякаш пърхаха с криле в корема му,а отдавна мислеше,че те са убити преди вкове. Но Кат го караше да се роди наново,да изпита забравените чувства на ново. Да се чувства жив,преизпълнен с енергия,със страст към нея.
-Но знаеш,че не обичам да чакам много... А,ако чакам накрая си го взимам сам...
Ръката му премина по крачето и,погали го с властен жест,жест на желание но не го притисна,остави я тя сама да се увива около нея. Тя знаеше всичко,дори повече,за да я учеше на каквото и да било:
-Ти за това ли още не си ме нападнала,чакаш да ти се усладя ли?
Попита той с палавото си погледче,не я притискаше но искаше да и каже,че по всяко време,когато пожелае може да го има.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Фев 17, 2014 7:08 am

Засмях се тихичко и поклатих леко глава.
- Не е това... - Можех да го имам винаги и по всяко време, ако го пожелаех, но и двамата бяхме наясно, че имаме много по-важни проблеми за разрешаване в момента, пък и не бяхме в съвсем добри отношения пред последните... около двадесет века.
- Просто не мога да мисля за това точно сега... - Спомних си вечерта в онзи бар и колко непринудено и естествено се бе получило всичко. Тогава обаче нямахме чак такива проблеми. Нямаше го и бебето, а сега, просто умът ми бе зает с толкова други неща, че да се забавлявам с него бе от последните неща в списъкът ми със задачи.
- Не мога да мисля за нас и дали изобщо има нас, а ако има какво точно означава... - Нямах наистина никаква представа какво е всичко това което се случва между нас и преди бебето, нямаше никакъв проблем просто да се забавляваме от време на време, но сега просто не го чувствах редно. Не исках да бъда от този тип жени. Не бях от този тип жени, които търсеха сериозно връзка. Дори връзка не съществуваше в речника ми, защото не се обвързвах с никой от мъжете, с които съм била, но с Клаус нещата стояха по коренно различен начин, защото мисля, че все още го обичаш и всички онези неща които изпитвах преди години, за които мечтаех преди години бавно започваха да се завръщат.
- Искам да кажа, че е прекалено сложно, а аз не харесвам сложните неща Ник...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Фев 17, 2014 7:26 am

Не се отдръпна от нея,погали я, целуна я няколко пъти и се загледа в очите и. Думите и не разбиваха романтиката,защото по скоро се любуваха един на друг. При обстоятелство на силна възбуда,да щеше да е доста неловко да говорят точно за това. Но сега нямаше голям проблем,а и тя искаше яснота,както и той искаше същото:
-По добре е да не насилваме нещата. Ти си до мен и аз съм до теб,ще си имаме явно прекрасна дъщеря. Всичко което се случи,е добре дошло,стига да е хубаво...
Не искаше да прави големи планове,защото искаше и тя да участва в този план но сега наистина е по важно да се справят със ситуацията,за елиминират всяка опасност.
Все още не искаше да се отдели от нея и още дълго време я докосваше и галеше нежно,нямаше как да и се насити толкова лесно:
-Кат не знам,какво е това да сме нас но искам да знам,харесва ми да  го чувам,а още повече,ще ми хареса в действителност. Няма да е идеално,няма да е дори перфектно но и ние не сме...
Друг проблем,просто искаше да и каже,че ще има трудности,неща щяха да им пречат,те щяха да си пречат но това ние вече съществуваше.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Фев 17, 2014 7:40 am

Отговорът му не ми даде яснота, но и мисля, че имах по-голяма нужда от това да изясня собствените си чувства, а не неговите. Просто трябваше да реша какво аз искам и какво аз изпитвам преди да говорим за това. Може би и той самият трябваше да си изясни какво точно иска, а това щеше да е ужасно трудно и за двама ни, защото все пак имахме две хиляди годишна история и аз просто нямах представа как можем да опростим нещата, особено сега, когато на хоризонта се появяваше и бебе. Нещата съвсем се бяха объркали, защото дори нямахме идея какво представляваме един за друг и вече бяхме свързани за цяла вечност, защото без съмнение това дете щеше да ни свърже искаме или не.
- Да не насилваме нещата, звучи наистина добре... - Това сякаш беше възможно най-доброто нещо, което можехме да направим в момента. Просто трябваше да помислим върху нещата или пък да ги оставим да се наредят от само себе си.
- Без десерт.. - Леко и съблазнително се извих под него и телата ни се докоснаха, което ни накара да изтръпнем и двамата.
- За сега...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Фев 17, 2014 7:54 am

Хвана я преди да се измъкне,като се засмя и впи устни безпощадно по нейната изящна шия. Смеха му не спря но беше тих и някак ръмжащ,малко възбуден дори:
-Много си жестока...
Отдръпна се,защото нямаха време за това,е добре имаха времето но почти всички в къщата се бяха завърнали и сега можеше да се каже,че имат богата аудитория от слушатели. Не я остави толкова бързо,още малко и се наслади,като се отдели почти с нежелание от нея. 
-Имам нещо да свърша...
Погледна към часовника,още бе доста рано и имаше време но се сети,за едно нещо,че ако трябва да събудят Кол,трябваше да го направи още вечерта,щом реши,защото можеше да не се събуди на време. Е,тръгването нямаше да се отложи,просто щеше да има малко изменение или допълнение.
-Приготви се или си почини,може и да дойдеш с мен...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Фев 17, 2014 8:03 am

Присвих леко очи и разгледах възможностите и след не особено дълги размишления отвърнах:
- Ще си остана тук, благодаря... - Макар, че щеше да е далеч по-добре ако просто отида с него. Нямах представа какво ще прави, но сигурно щеше да ме разсее от мислите за мен и него в леглото.
- Всъщност... - Подскочих от леглото, точно когато той се канеше да излезе през врата.
- По-добре е да дойда с теб... - Нямах идея какво има да върши и може би трябваше да съм наясно, за да няма изненади след това. Той тръгна напред, а аз леко изостанах и добре го огледах. Имаше много красиви и широки рамене и адски секси дупе.
- Вече съжалявам, че отложихме десертът... - Подхвърлих закачливо и му намигнах шеговито, когато се обърна и ме погледна.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Фев 17, 2014 8:17 am

-Е,винаги може да се направи втори опит....
Обърна се за да погледне към нея и да улови изкриците в очите и. По пътя мерна Ребека,която тъкмо се прибираше:
-Идваш с мен...
Тя не разбра в първия момент за,какво говоря но и направи знак да тръгне към мазето. По добре,преди него,защото искаше да избегне някакви конфронтации. Слязоха надолу по стълбите към мазето,където имаше няколко празни ковчега и един затворен.
-Трябваше да го направя малко по рано но изключих за това,че ще му е нужно време докато се събуди...
Отвори ковчега на брат си,като не след дълго се откри пред него,облечен в стари дрехи и с кама в сърцето:
-Ребека ти отговаряш за това,да наблюдаваш,кога Кол,ще се събуди,да му обясниш всичко. Ако се събуди до обяд,ще тръгнем с него,ако ли не,щом се събуди,ще тръгнете.
Нямаше да разваля плана,а да рискуват да стоят още един ден тук,е прекалено рисковано. Погледна за малко към Катерина за да види дали тя няма да каже нещо. Обърна се отново към брат си,като извади камата от гърдите му. Сега за колко време,ще се възстанови. Обърна се отново към Катерина:
-Е,работата ми е свършена,направих още един жест за това семейство,сега остава техния ред да ми се отблагодарят,за всичко...
Протегна ръка и улови нейната:
-И сега можеш да избереш,какво ти се прави до два чеса...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Фев 17, 2014 8:39 am

Супер, сега и Кол щеше да се размотава наоколо. Е, поне беше забавният брат, така че можеше да има някаква малка вероятност да се разберем с него.
- Почакай. - Извика Ребека и се приближи към нас, зяпайки корема ми. - Това е невероятно... - Възкликна тя и бавно премести погледът си върху моя. - Казала си истината... Но как е възможно? Не разбирам...
- Аз също не разбирам Ребека, но... - Свих леко рамене, защото не знаех какво повече да кажа.
- Както и да е... Ще намеря някой който да знае повече... - Дори не можеше да се поставя под въпрос. Беше задължително да намерим такъв човек, преди да се роди.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Фев 17, 2014 8:51 am

-Ще намерим...
Целуна ръката на Кат,като я пусна малко след това и погледна към Ребека,която най-сетне разбра истината,че Кат не лъже и,че щяха да имат бебе:
-Казах ти Ребека и знай,че Катрин и бебето са най-важните за мен в този момент и за напред. За това не се опитвай да се опълчваш или си с мен или си против мен...
Обичаше и сестра си но сега имаше друга жена,която беше по важна и искаше да и даде да се разбере,че капризите на Ребека нямаше да се слушат вече и ако искаше да е час от семейството,трябваше да бъде с него,а ако се отдели,то се превръщаше във враг. Сама решаваше.
-Надявам се,че ще искаш да си добра леля...
Може би малко я подкачи но и играеше на тънката струна на сърцето и. Погледна към Катерина:
-Двама чичовци и една леля никак не е зле,как мислиш?
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Фев 17, 2014 9:08 am

- Не можеш просто да спреш с заплахите нали? - Ядоса се Ребека. - Ако я исках мъртва, мислиш ли, че нямаше вече да е? - Супер, сега и тя щеше да се перчи, че може да ме убие. Обаче от две хиляди година насам, за първи път и аз можех да убия тях.
- Внимавай Ребека, има достатъчно колове, за да отделя един и за теб. - Трябваше да си мери приказките.
- Тогава може би трябва да мисля бързо и да реша дали заслужаваш или не да живееш. Ако те убия сега, никога вече няма да видим коловете...
- Също така, ако ме убиеш сега, никога няма да се освободиш от баща си, което ще рече, че ще трябва да се криеш цяла вечност... А цяла вечност е доста дълго време Ребека.
- Нима? От опит ли го знаеш? - Намекваше, че не доскоро живях преследвана от брат й и то доста дълго време.
- Да Ребека, знам го от опит и мога да те уверя, че не е никак приятно, затова ще е добре ако се държиш мило, защото в противен случай правилата на играта винаги могат да се променят. Все още искам да помогна и да спася живота на теб и братята ти, но ако се почувствам заплашена по какъвто и да е начин от вас... Мога да променя решението си и да запазя коловете за себе си...
- Заплашваш ли ме?! Ник тя наистина ли ме заплашва? - Направо беше побесняла.
- Не го правя Ребека... - Побързах да отговоря. - И знам, че никога няма да бъдем приятелки, но ако се опиташ да застрашиш моя или живота на детето ми, по какъвто и да е начин, ще се превърнеш в мой враг и моят съвет е да не правиш нищо глупаво, ако искаш да продължим да бъдем в един отбор...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Фев 17, 2014 9:20 am

Харесваше му когато вижда Катерина в действие,безмилостно се защитаваше и то с лекота,не му се наложи да се намесва,защото тя перфектно се справи. Понякога в спор с две жени трябваше да оставиш за малко нещата и да не се месиш:
-Катерина е права Ребека и го приемай,както решиш но знай,че никога няма да ти позволя да докоснеш Катерин и с пръст.
Погледна я съвсем сериозно,като причината да не е докоснала Катрин,е изцяло в това,че беше слабост на Клаус,а ако и се случеше нещо,щеше да го нарани,а ако го нарани гнева,ще се излее върху нея,а това никак не трябваше да става:
-Няма да споменавам речта за косъма но се надявам да разбираш?
Присви очи,защото определено не му се искаше да повтаря повече:
-Наблюдавай Кол за сега..
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Фев 17, 2014 9:36 am

Мисля, че й се бе изяснило и нямаше какво повече да добавя. Е, имаше, но вече щеше да се счете за заяждане, пък и наистина се бях отегчила от този разговор, затова продължих към следващия. Илайджа се бе завърнал с малката си вещица, чудесен момент да изясня ситуацията и на тях двамата.
Тръгнахме нагоре по стълбите и след малко се озовахме във всекидневната, където удобно се бяха разположили Илайджа и Ан. Ухилих се широко.
- Толкова е сладко... - Започнах с престорен ентусиазъм. - Не са ли сладки Ник? - Попитах и пак погледнах към тях.
- Чудя се само, докога ще продължава меденият месец? Не искам да бъда груба, но... - Погледнах ги невинно. - Все още не мога да разбера, дали приятелката ти Илайджа, има проблеми с умствените си способности. Струва ми се, че вече трябваше да е разбрала, колко важно е да се концентрира върху силите си... - Толкова бях любезна, че чак не можех да се позная.
- Ако разбира се има такива, защото не виждам да прави нищо по-различно от както сме заедно... - Май само аз и Никлаус осъзнавахме пред какво ни предстои да се изправим и ако на тези двамата животът им не им беше мил, то аз определено не исках да умирам заради тях.
- Ан... - Пристъпих напред. - Нали така? - Присвих леко очи и я стрелнах с поглед, като вече нямаше следа от милия тон. - Няма значение... - Махнах с ръка, преди да е решила да потвърди или да ме поправи.
- Работата е там, че ти си слабото звено... Нямаш никакви способности и не можеш да предпазиш дори себе си... Трябва да знаеш, че уговорката не е да ти бъдем бавачки, затова по-добре да вземеш да работиш върху силите си, но не креватните, защото в противен случай ще се наложи да преразгледаме уговорката която имаме, нали разбираш...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Фев 17, 2014 9:56 am

И продължаваше,как да не си искаш десерта по рано? Имаше ли шанс даваше ли ти шанс,какъвто и да е било? Толкова сладка,толкова дива,толкова не поправимо влудяваща. Не искаше да секва ентусиазма и. Усмихваше се,като спря за малко Илайджа,който се беше надигнал.
-Стой си на мястото Илайджа,всички трябва да са подготвени. Катерина е абсолютно права, в момента приятелката ти е повече пречка, отколкото оръжие, затова ще бъде добре ако послуша съвета й и се поразмърда...
Малката понечи да говори, но аз я спрях още преди да е започнала, като й внуших:
-Нямаш право да говориш, докато не ти дам думата...
Така нямаше да се налага да слушам глупости:
- Не може да се сърдиш за това братко. - Побързах да кажа, когато Илайджа скочи на крака.
- И ти си правил същото с Катерина, затова сядай и кротувай.
Поех много дълбоко дъх:
- Ще го кажа само този път и е добре и двамата да ме чуете. Както наскоро Катерина ви обясни, това тук не е демокрация и въпреки, че искам това семейство да остане цяло за дълго, трябва да сте наясно, че има правила които трябва да се спазват. Изпълних своята част от сделката. Кол ще бъде буден след няколко часа и до края на деня, Катерина ще изпълни своята част. Ще ни даде оръжието, с което да убием баща ни... - Направих кратка пауза и ги погледнах.
- Следите ми мисълта нали? - Трябваше да покажа на Катерина, че и мен ме бива в това да раздавам заповеди.
- Всички имаме една цел, но някой от нас... - Посочих с пръст към вещицата и се усмихнах злобно. - Не изпълняват своята част от плана. Не съм чул нищо за това как ще се пребори с майка ни или как ще я омаломощи до толкова, че някой от нас да я убие. - Направих отново кратка пауза.
- Виждам как сновете наоколо. Чувам разни неща и е наистина прекрасно, че се обичате толкова много, но истината е, че хич не ми дреме. Тя е жива единствено и само защото ми даде думата си, че ще успее да ни помогне, а до сега само се проваля. Загубихме достатъчно много време, в това да й помогнем да си върне силите... Сили които между другото, не помогнаха с нищо да разрешим проблема на Катерина. Затова ме чуйте и двамата много внимателно! - Посочих ги с пръст, но всъщност бях плашещо спокоен. Брат ми ме познаваше, знаеше, какво означава това.
- Ако не започнеш да допринасяш с нещо за всеобщото благо... - Замислих се за миг, тя допринасяше само за благото на брат ми.
- Разбираш какво имам предвид нали? - Обърнах се към нея.
- Искам да знам всичко за това бебе. Искам да знам колко дълго ще продължи бременността. Какъв цвят ще са очите му. С какво ще се храни. Колко ще живее... Схващаш нали? Искам да знам всичко! Не ми пука как ще го разбереше. Свържи се с мъртвата си майка или с някой друг който знае. Не ми пука! Искам резултати, в противен случай не си ми нужна. Знаеш ли какво правя с ненужните неща? - Присвих очи. - Убивам ги! Затова, ако цениш живота си и държиш на този на брат ми, е по-добре да се залавяш за работа, защото имаш доста работа за вършене.
Погледнах към Катерина, за да видя дали ще открия одобрение. Тя стоеше с каменно изражение, величествено и доста респектиращо на няколко крачки от мен. Всъщност нямаше нужда да й доказвам нищо, тя вече знаеше колко лош мога да бъда ако някой ме предизвика.
- Всъщност как точно смяташ да убиеш майка ни? - Попитах, тъй като не бях чул нищо по този въпрос до сега. Вещицата седеше и ме гледаше, без да обелва и думичка.
- О! - Сетих се, че й бях забранил да говори. - Може да се изкажеш сега. - Защото после пак ще ти забраня да говориш, засмях се зловещо, но никой не знаеше защо, защото не можеха да ми четат мислите. Сега като се замисля, това беше доста забавно. Можех да й забранявам да говори и когато аз реша да й давам. Катерина понякога имаше гениални идеи, но с моите подобрения ставаха велики. Защо трябваше да не говори само на нея, можеше да й забраня да не говори изобщо, точно както Илайджа беше забранил на Катерина.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Пон Фев 17, 2014 7:17 pm

Меко казано наистина се изплаши,Клаус беше от хората,който наистина всяват респект и страх в хората. Можеше обаче да се защити,ако станеше напечено,знаеше как,не беше толкова нескопосана за колкото я мислеха,но по добре в такива ситуации да е показваш много,за да не знаят с какво разполагаш.
След като и даде думата беше редно да каже всичко,което знае за това бебе,преди да е станало още по напечено:
-Катерина вече знае,какво ще е бебето и как ще изглжда дори. Древните амазонки имали връзка с бебето още в отробата му,сънували го как ще изглежда. Твърдяло се,че от тогава те започвали да обучават децата си и да градят силна връзка. А,ако е момченце не ви интересува,защото не е момче...
Това показваше че знае пола на детето,както и Катерина естествено. Изведнъж погледна леко в страни,като видя духа на майка си,който се премести до нея,за да и нашепва неща. Погледа и малко потрепна:
-Детето и Катерина се нуждаят от кръвта на Клаус,първо защото детето има нужда от силна кръв за да расте и Катерина,за да не пометне,а по нататък,за да облекчава болката и,защото бебето,ще чупи костите и. По скоро ще притъпява болката до поносимост. Няма заклинание за промяна на кръвта,никой хибрид не е древен,а никой древен не е хибрид. Няма и голям смисъл,да се прави заклинание,защото бременността няма да продължи дълго,ще се съкрати с три месеца,възможно е и по малко но няма опасност ако се роди по рано,детето е ужасно силно.
Не гледаше към никой от тях,защото просто не искаше:
-Но няма да се роди по рано,Катерина ще го износи до последно. Смисъла да не се прави заклинание,е че не е нужно голямо количество кръв,за да нахрани и двете,още повече и периода на глад не е толкова кратък. По скоро е според нуждата,а глада за човешка храна е просто защото е от малки части върколак и човек,има нужда от храна,хората понякога ядът,защото обичат храната.
Това беше съвсем друг въпрос:
-Не мога да кажа обаче,колко точно бързо ще расте детето но знам,че ще спре,когато достигне до зрялост. На външен вид,колкото на 18 годишно момиче. След това ще спре и ще живе колкото живее един древен...
Погледна към Клаус,защото това значеше,че древните не могат да бъдат убити.
-И да,не може да бъде убита след,като се роди,тя е върколак,въмпир,човек дори от една малка част и вещица,ще има способности. Човешкото и по скоро се изразява в човешките емоции който ще изпитва,ще бъде добра,състрадателна,невероятно умна,това ще и помага да е баланс на всички раси. Върколашкото е,заради баща и,ще се превръща,когато тя пожелае,вампир и ще живее дълго,ще се храни с кръв. И,да преди да сте попитали,слънцето не може да и навреди.
Пое дълбоко дъх,за да чуе гласа на майка си отново:
-Това дете ще се роди,ще расте и няма да умре. След,като се роди,никой дори няма да иска да го напада,то замо че се защитава. Ще всява респект и страх,ще бъде да... Точно като принцеса,а след като порасне,ще е направо като Кралица.
Това можеше да изплаши баща и,имайки предвид неговата мания за величие.
-Стига обаче да го опасите докато се роди,опити да се направи,да се намери такава кръв граничат с нулеви. Имате кръвта,за това докато пие от нея нищо няма да се случи и ще се роди. Другото е и Катерина да не се излага на прекалено голяма опасност. Но имайки предвид пророчеството,ще се роди...
Относно майкаим трябваше да каже нещо:
-Ако имате въпроси още за бебето ще отговоря и относно този,чии очи ще има,отговора ми е Катерина знае,че ще има очите на баща му но дори още по красиви. Детето ще е найстина красиво...
Така край по тая тема надявам се:
-Относно майка Ви,едно време би могла,ако поговорите с нея и обясните за бебето,да дойде на ваша страна. Тя също иска баланса и знае за пророчеството. Само че в момента притежава силите,както и част от душите на хората чивето способности присвой. Владее черна магия,кото винаги се обръща срещу човека,който я практикува. Вече не е същата ви майка,вглабена в това да ви избие,тя не мисли и не иска баланс,а всички вампири да бъдат убити. Просто не вижда нищо друго.
Не,че майка им някога е била същата но това беше съвсем друг въпрос:
-Аз ще отслабя Майкъл,мога да го извадя извън контрол. След,като се случи вие трябва да го убивете,за да не убие някой...
Не спомена никой но имаше в предвид нея и Катерина но реши да си го спести:
-Ще изляза в битка с Естер,няма да е никак красиво,ще бъде ужасяващо но никой от вас няма да може да се намеси. Трябва да накарам силите и да стигнат предела,когато стигнат предела,ще стане същото каквото става с една бомба. Всички души ще започнат да се бонтуват,няма да издържи,като стигне предела,ще ги разпилее,след това няма да има сила и всеки от вас,който пожелае може да я убие но аз ще бъда извън строя,защото ще отблъсне повечето души към мен.
Добре имаше шанс да умре но това нямаше да го каже,защото Илайджа можеше да попречи на всичко това:
-Още въпроси?
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Вто Фев 18, 2014 4:48 am

Постарах се да изслушам цялата реч дето дръпна без да я прекъсвам с надеждата, че наистина може да науча нещо ново и полезно, но истината беше, че не казва нищо което вече да не бях прочела в гримоара, а всички останали неща бяха някакви предположения, на които ми се искаше да повярвам. но и нямах абсолютно никакво доверие.
Друго ми привлече вниманието обаче. Не знам дали беше се изпуснала или наистина беше толкова тъпа, че да го каже на глас, но беше казала, че Естер ще пренасочи силата, с която разполага към нея. Това никак не ми харесваше, защото с толкова много сила, малката вещица, колкото и некадърна да беше, можеше да направи доста поразии.
Трябваше да говоря за това с Клаус. Или пък не... Не знам дали можех да се доверя на неговата преценка когато става дума за нея. Едно обаче беше сигурно със или без сили, тази беше проблем.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Вто Фев 18, 2014 5:07 am

-Добре,сега замълчи...
Цялата тази информация се оказваше що годе полезна проблема е този,че нито той нито тя имаше доверие на малката вещица и да определено нейното мнение не оказваше особено никакво виание и определено щяха да си потърсят друга. Но този път изцяло,щеше да се довери на Катерина,да намери някоя по скопосана.
-Само предложения и нищо съществено. Сериозно,ако нищо не се промени в скоро време и не показва признаци на сила...
Поклати глава,погледна към Илайджа,защото нямаше намерение да поглежда към нея,просто го отвращаваше.
А,и определено не му хареса и друг фактор,че тя може да стане силна. Е,добре това е малко вероятно но вероятността не е за изключване. Трябваше да не се случва подобно нещо и трябваше да се помисли,как да се убие Естер,преди каквито и да са било то сили да преминат в нея:
-Надявам се,ме разбрахте не желая да повтарям за втори път,едно и също. Имаш малко време... Но да ти кажа нещо на прага на търпението съм,в момента съм дори мил,повярвай ми,не искате да ме видите,разочерован...
По скоро на края на търпението си,защото и на двамата можеше да им се случи много голяма случка.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Вто Фев 18, 2014 5:35 am

Вече наистина ми бе дошло до гуша от тях и недоверието им.
- Прояви малко уважение Никлаус! - Изправих се в целият си ръст и заявих авторитетно.
- Ан ви каза, всичко което знае. Готова е да рискува живота си, за да се изправи срещу майка ни и ако това не е достатъчно доказателство, не знам какво повече би могла да ви даде или покаже.
Проблема не беше в Ан и информацията, те просто не желаеха да чуят какво тя им казва.
- Ан видя всички неща които ще се случат. Видя детето ви, преди дори да знаете, че ще имате такова. Отблъсна Естер, когато ни нападна. Видя брат ни...
- Само кристална топка й липсва. - Подметна подигравателно Катерина.
- Знаеш ли какво Катерина, ти си най-неблагодарният човек когото познавам. След всички неща които съм направил за теб и след всички тези години... Наистина ли не си разбрала кой съм аз? Дори нямаше да й позволя да каже каквото й да е от това, ако не бях убеден, че думите й са истина. Вярвам в Ан, повече отколкото в който и да е от вас двамата... - Не бях като тях не си боравех със заплахи, но този път вече бяха прекалили и двамата.
- Кълна се, че ако не промените отношението си, нещата ще станат наистина много лоши! - И Клаус и Катерина знаеха, колко пестелив съм в заплахите си, но трябваше да им е ясно, че не могат да продължават повече така.
- Ан няма нужда от това да й напомняте какво трябва да направи. Когато му дойде времето тя ще бъде готова. За бога, тя току що загуби семейството си! Проявете разбиране поне за това...
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Вто Фев 18, 2014 6:03 am

Нямаше грам смисъл,а истината е,че  по добре да я мислеха за слаба от колкото за силна,защото тогава,щяха да я сметнат за много по голям враг от колкото сега,сега просто я смятаха за неспособна. Ан не беше чак толкова глупава да наивна но не и глупава. Изпусна се за силите но в нейния случай,нямаше на къде,просто трябваше да овладее силата защото можеше да срине земята под краката им.
Пое дълбоко дъх,като протегна ръка към Илайджа,за да го успокой,защото нямаше смисъл от всичко това. Това дете,щеше да промени нещата но докато се роди,Бог да им е на помощ.
Все още Ан имаше търпение да позволи това държание но скоро и тя щеше да излезе извън контрол. Силите и не я успокояваха,правеха я много по нервна,ръката и потрепна от силите да се защити и да причини небивала болка на Клаус или на Катерина,за да накаже това държание. Прибра ръката си към тялото си,като се обърна към Илайджа.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Вто Фев 18, 2014 6:19 am

- Все още чакам Никлаус! - Едва сдържах нервите си, защото ми идваше в повече всичко това. Едно беше да се съмняват в думите й, съвсем друго да я третират като някой по-ниш от тях. Ан беше личност, нямаше право да я третира така както правеше с останалите. Нямаше да го позволя.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Вто Фев 18, 2014 6:37 am

Изтръгна се от гърлото му някакво ръмжене,защото отново унижаваше,Катерин и скоро щеше да отреже за наказание,главата на малката за да го накаже:
-Катерина е всичко друго но не и не благодарна и ти много добре го знаеш! След всичките години в който я тормозих,тя е тук за да ни спаси и тя също рискува живота си и не просто живота си,ами и живота на бебето. Тя не ме предаде,тя се  защитаваше. А,семейството което искаш отново да върнеш,хиляди пъти ме предавахте,както и ти самия.
Присви очите си:
-Имам повече доверие на нея  от колкото на теб. А,до сега не си сторил нищо за да го върнеш...
Присви очите си,като погледна брат си:
-Съзнаваш ли,че не обичам слабите хора,защото те се провалят. А,провала може да коства всичко...
Присви очите си:
-За сега все още не е заплаха и ще получиш нужното уважение,когато видя същото от теб и малката ти компания...
Погледна към нея с онзи смразяващ поглед,който можеше да я убие дори с поглед.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Вто Фев 18, 2014 6:45 am

Гледах настоятелно Клаус и не ми пукаше какво казва, просто исках да освободи Ан от въздействието си, а когато най-накрая го направи, хванах Ан за ръката и я изведох от всекидневната. Качихме се в стаята ми.
- Съжалявам за това наистина. - Придърпах я към себе си и я целунах по челото.
- Добре си нали? - Физически трябваше да е добре, но не знаех как се чувства емоционално.
- Не е нужно да слушаш какво казва Никлаус. Имаш толкова време отколкото имаш нужда, ако не им харесва, могат да си намерят друга вещица. Разбра ли? - Нямаше да натоварвам Ан, заради капризите на някой от тях двамата. Да, бяхме в опасност, но Ан беше най-добрият ни шанс да спечелим в тази битка, затова трябваше да се научат да имат по-голямо уважение и респект към нея.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Вто Фев 18, 2014 7:00 am

Все още го чуваха,а тя не искаше това,не искаше да бъде чут за неговите намерени и всичко останало. Но щом влезе в стаята не можеше да сдържи силите си,нямаше нужния контрол,опря се на един шкаф,като се долови мирис на изгоряло,а щом надигна ръката си,мястото беше хлърнало изгорено от ръката и. Присви я,като отпусна ръката си няколко пъти,за да се успокой,не искаше да прави,каквото е и да било,защото найстина не желаеше да рискува наистина живота на Катрин и то само заради бебето:
-Моля те Илайджа,не е нужно да обтягаме още повече обстановката...
Приближи се но не побърза да го докосне,защото се страхуваше да не го нарани без да иска,погледна към очите му и се усмихна:
-Ще бъда готова не се тревожи,ще убия Естер...
Щеше да я убие но за жалост не се знаеше,дали ще оцелее след това,а душите който щеше да поеме? Те бяха друг проблем,щеше ли да успее да живее с тях и нямаше ли да я побъркат. Не искаше да натоварва Илайджа с това,а ако знаеше истинския риск никога нямаше да и позволи,а ако не убиеше Естер тя,щеше да убие тях:
-Те не ми вярват,тяхно е решението. Ще отидат при друга,не мога да ги спра... Не желая да им се доказвам,желая само едно,Естер да си плати за смъртта на майка ми и на всичките ми близки.
Сега можеше да го погали,защото се успокой,погали го нежно по бузата и се надигна:
-Нищо не могат да ми отнемат,защото нямам нищо за губене....
Нямаше семейство,нямаше близки,нямаше дори познати. Всички който познаваше бяха умрели в замъка. Живота и също висеше на карта,губеше само Илайджа....
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Вто Фев 18, 2014 7:10 am

Не знам какво искаше от мен. Първо искаше да отидем някъде съвсем сами, а сега искаше да остане с тях. Не знаех какво да мисля и как да процедирам. Не можех да преценя какви са шансовете ни ако се махнем и какви ако останем. Разбира се най-голямата заплаха беше Естер. Винаги можехме да избягаме от Майкъл, а и Клаус и останалите така или иначе щяха да го убият, а ако майка ни тръгнеше след нас, Ан щеше да убие нея. Така че защо трябваше да сме тук?
Чувствах се безпомощен, защото колкото и да се опитвах да предпазя Ан, просто не можех да контролирам никой от тях двамата. Винаги можеше да измислят нещо ново и глупаво, като това днес.
- Могат да отнемат теб от мен, това е напълно достатъчно!
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 16 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 16 от 30 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите