The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Власт!!! - Page 16 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Власт!!! - Page 16 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Власт!!! - Page 16 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Власт!!! - Page 16 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Власт!!! - Page 16 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Власт!!! - Page 16 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Власт!!! - Page 16 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Власт!!! - Page 16 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Власт!!! - Page 16 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Власт!!!

4 posters

Страница 16 от 22 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next

Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Сря Фев 18, 2015 4:35 am

Явно днес и двамата бяхме в настроение за игри. А игрите по всичко личеше, че ставаха все по-интересни и по-интересни.
- Няма нова и стара Ваалет... Има само една Ваалет и аз я обичам във всичките й превъплащения... - Приближих се бавно към нея и повдигнах ръка към лицето й. Палеца ми мина по плътните й устни, оказвайки лек натиск. Бях луд по тази жена. Хлътнал до уши и още не бях стигнал лимита си в любовта. Всеки ден си мислех, че повече от това няма на къде, но с изненада откривах на следващия ден, че я обичам дори повече.
- Но трябва да си призная, че тази твоя страна представлява особен интерес за мен... - Наведох се и целунах устните й много, много мръсно. Езика ми се стрелна по устните й и нахално ги разтвори, пъхайки се между тях.
- Но се чудя, на какво дължа удоволствието? - Тя бе изобретателно момиче и много често измисляше всевъзможни начини да ме изненада, но последните два дни ми стопяваше лагерите направо.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Сря Фев 18, 2015 5:07 am

-Моят годеник заслужава всичко...
Тази вечер определено се забавляваха доста,направиха още една нощ тотално не забравима. Следващата седмица вървеше много добре,дори отлично,тук там закъсняваше някоя вечер но винаги и се обаждаше,че ще закъснее.  
Реши обаче един ден да го изненада приятно за обяд. Щеше да го отвлече за малко,за да обядват заедно,малко разнообразие. 
Помоли Грета да я гледа докато я няма,а и тя вече живееше в тях,гримира се,направи си лека прическа,както и облече една красива рокля в лилаво,качи се на токчета и облече все пак едно палто,защото беше доста студено. Искаше да накара всички в работата да му завиждат а жените да се пукнат от яд. Вече си беше върнала красивата форма,а гърдите и бяха огромни. 
Качи се на колата и тръгна към офиса. Тръгна по коридорите,като всички се обръщаха след нея,защото беше неотразима.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Сря Фев 18, 2015 5:23 am

Вече доста приличахме на семейство, въпреки че все още не бяхме узаконили връзката си. Не бяхме типичното семейство обаче, защото нашия сексуален живот бе в разгара си. Обикновено страстите при младите двойки, на които тъкмо им се е родило дете драстично намаляваха, но при нас бе точно обратното. Желаехме и се обичахме повече от когато и да било.
Бях на работа, в разгара на деня и една от новите стажантки във фирмата бе в офиса ми. Врата беше отворена и дори чувах как Оливия се кара с някакъв доставчик. Не бях съвсем сигурен за какво е спора, но познавах този тон. Няма срещи днес, имах една следобед, но тя щеше да е навън и след нея, мислех да се прибера направо вкъщи.
- Ще погледнете ли този договор, мисля че нещо не е наред, но наистина не мога да разбера какво... - Помоли госпожица Кембъл, а аз бях обещал на баща й да й отделя необходимото внимание. Беше втора година студентка в Ню Йоркския университет, специалност право, а баща й бе дългогодишен клиент, а в последствие и добър приятел. Разбира се нямаше как да му откажа, а и ако момичето се справяше добре, нямах нищо против.
Взех папката и започнах да разглеждам казуса. Тя се приближи още повече и се наведе. Ако погледа ми не бе забит в документа, вероятно щеше да е в деколтето й, но вече не бях такъв. Пък и не сметнах ситуацията за ненормална, даже и когато сложи ръка на рамото ми и започна да разгръща на страницата, която всъщност я притесняваше, направо завирайки гърдите си в мен.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Сря Фев 18, 2015 5:42 am

Оливия беше прекалено заета за да и обърне внимание,караше се с някакъв доставчик или нещо подобно. Вратата на кабинета беше отворена и тя нахлу в офиса му. И на какво беше свидетелка? Някаква мърла се беше навела над него,а от тази страна изглеждаше че все едно се целуват. Щеше да и избоде очите на тази но само благоприличието я накара да не го направи. Някаква малка пикла. Закашля се леко,като беше скръстила ръце под гърдите си,защото над тях не можеше. Щом момичето се дръпна я огледа,някаква младичка,явно беше стажантка от университета. Огледа я пренебрежително,как можеше да пожелае,такава пикла като нея:
-Дойдох да те изведа за обяд...
Присви очите си,в момента изгаряше от яд,момичето мина покрай нея,като сякаш прибяга,защото усети погледа по себе си. Вал я проследи пренебрежително. 
-Затвори вратата,ако обичаш...
Момичето я послуша,а я накара,защото не искаше целия офис да бъде слушател на скандал:
-Коя е тази? И,какво по точно правехте?
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Сря Фев 18, 2015 5:50 am

Най-неочаквано в кабинета влезе Вал и се почувствах хванат на местопрестъплението, макар да не бях направил абсолютно нищо нередно. Изглежда обаче не само аз се бях почувствал така, защото госпожица Кембъл направо излетя от офиса ми, когато видя заплашителния поглед на Ваалет.
- Преглеждахме едни документи... - Побързах да кажа в своя защита и станах бързо от мястото си, като отидох да я целуна, за добре дошла, но Вал извъртя глава и успях да целуна само бузата й. Май ми беше ядосана.
- Не знаех, че ще идваш... Защо не ми се обади... - Това не прозвуча както исках, но смятах че ще е най-добре ако не обръщам внимание на мислите й.
- Ела... - Преместих един стол и го посочих. - Седни... - Тя продължаваше да ме гледа лошо и моята усмивка леко се стопи.
- Или недей... Както искаш... - Казах нервно и пуснах стола. - Да кажа ли на Оливия да ти донесе нещо? Кафе? Чай? Вода? - О, защо по дяволите се чувствах толкова притеснен. Не бях направи нищо, само че тя ме гледаше така все едно съм.
- Май забравих да кажа колко се радвам, да те видя...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Сря Фев 18, 2015 6:00 am

-Не ми се подмазвай Кристофър...
Опита се да не му вика но може би малко беше извикала,като за първи път го нарече с цялото му име,обикновено му викаше Крис. Все още стоеше скръстила ръце:
-Не предупредих,защото трябваше да е изненада,само че ако знаех,каква изненада ще ми поднесеш,щях да се обадя...
Извърна се към него,като показа към врата:
-Явно не проверяваше само документите...
Просто беше подивяла от ревност,чудеше се как една пикла може да се хареса на неговия мъж,та тя беше стотици пъти по красива от нея. Разкопча палтото си,защото и стана много горещо,пламтеше цялата:
-Да не и проверяваше сливиците? 
Може би се изрази грубо но определено не можеше да си намери място в този момент.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Сря Фев 18, 2015 6:12 am

Божичко бях прав, тя наистина си беше помислила, че тук става нещо.
- Не, проверявах й аейрбеците... - Исках да прозвучи като шега, но очевидно бе от онези не на място, защото тя ме изгледа на кръв. Въздъхнах и отидох от моята страна на бюрото, като седнах на мястото си.
- Сериозно ли си мислиш, че нещо друго се е случило, освен това което казах? - Тя ме гледаше настоятелно, все едно ми казваше да с очи.
- Казах ти, тя дойде и искаше да й помогна с едни документи, това е всичко... Освен това, ако правех нещо с някоя от стажантките във фирмата, щях да се уверя, че е пълнолетна и не е дъщеря на мой клиент. Освен това, вероятно щях да съм завъртял ключалката пет пъти и никой, дори и ти нямаше да можеш да влезеш в този кабинет... - Не изглеждаше така сякаш думите ми помагат, затова пробвах нещо друго.
- Вал погледни се... Ти си мечтата на всеки мъж и аз всяка вечер си лягам до теб... Няма нужда от никоя друга. - А и щеше да е странно ако имах сили за друга. Тя ми стопяваше лагерите всяка вечер. - Ти си ми повече от достатъчна...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Сря Фев 18, 2015 6:29 am

Може би малко се вбеси,прекалено много но все още не и беше минало съвсем,все още беше малко ядосана но се приближи към него. Подпря се на бюрото,като погледа и поомекна малко и прокара пръсти по ръба:
-Тъкмо се чудех,какво можеш да харесаш на тази пикла...
Погледна за малко към вратата. Стоеше толкова красива пред него,миришеща на цитрус и ванилия. Фигурата и толкова изящна и секси. 
-Ти си много красив мъж,все още жените въздишат по теб...
Малко се засрами,че го ревнуваше но избухна:
-Съжалявам,просто избухнах но като я видях толкова близо,просто не издържах...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Сря Фев 18, 2015 6:45 am

- Поласкан съм, но те уверявам, че само ти ме виждаш по този начин. - Добре де, може би малко послъгах. Жените наистина си падаха по мен, но просто защото имах дебела банкова сметка. Ако отидехме в някой бар и никой не знаеше кой съм, може би нещата нямаше да стоят съвсем така.
- Клоуи е безобидна... И дори си мисля, че се вижда с някакъв... - Изправих я и този път тя ми позволи да я целуна.
- Постоянно стои залепена за телефона си... - Повечето младежи в днешно време не се разделяха с телефоните си.
- Но защо още говорим за нея? - Разтърсих леко глава.
- Каза, че си тук за обяд? - Огледах се, но не носеше нищо. - Ти ли си обяда? - Попитах доволно и прокарах ръка през кръста й. Сигурно онази вечер й беше харесало и искаше да го повторим. Целунах я.
- Добре... Само да заключа врата... Не искам някой да ни прекъсне и... - Докоснах нослето й. - Ще трябва да сме бързи и тихи. Ще можеш ли?
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Сря Фев 18, 2015 10:41 pm

-Харесва ми на къде биеш но мислех да те изведа да обядваме някъде...
Когато го изрече съжали,че го е казала определено искаше тя да е обяда. Приближи се към него,тя можеше да бъде бърза но не знаеше дали той можеше да бъде бърз:
-Добре,нека да направим един бърз обяд тук и после да слезем долу има хубаво малко ресторанче... Аз,мога да съм бърза но зависи от теб,дали няма да се заиграваш?!
Попита го многозначително като го изпитваше с учи но вече лицето и беше по меко и се усмихваше загадъчно и малко палаво.
-За твое улеснение не нося бельо...
Добре,че е с кола иначе щеше да измръзне от студ. 
-Давай закючи вратата...
Остави го да заключи,като се премести на удобното канапенце,кръстосвайки крака:
-Трябва да ме похвалите господин Монгомъри,аз съм доста изпълнителна секретарка...
Напомни му за закачката от миналата вечер:
-Мисля за вашия обяд...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Чет Фев 19, 2015 3:52 am

Усмихнах се дяволито и отидох да заключа. После се приближих до нея и я изчуках върху канапето в офиса ми. Тези нейни посещения започваха да ми харесват все повече и повече. Да не говорим колко по-дива бе докато е леко ядосана.
- Ти си най-вкусния обяд на света... - Казах й когато отново бях в състояние да говоря и прокарах ръка по бедрото й. Роклята й още бе набрана на кръста. Поех дълбоко въздух и закарах пръстите си до влажната й женственост. Вкарах два от тях в нея и ги задвижих бясно, докато не я накарах да свърши още веднъж, като не спирах да я дразня като й казвам, че трябва да не вдига шум.
Когато най-накрая успях да се откъсна от нея, станах и започнах да се закопчавам.
- По-добре се облечи, защото се опасявам, че мога да ти се нахвърля отново... - Казах смеейки се и гледайки я през рамо.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Чет Фев 19, 2015 4:19 am

-Да,доста добра идея...
Изправи се,като бутна роклята си на долу и отиде да се огледа в огледалото,като се приведе във вид,сложи си червило,като се обърна и каза:
-Да тръгваме да обядваме...
Той отвори вратата и подаде ръка,а тя се приближи,като тръгна до него,хващайки се по добре за ръката му. Асистентката не смееше да ги погледне,а всички други и завиждаха,а мъжете се опитваха да прикрият погледите,защото Вал,беше най красивата жена в целия офис,дори в цялата сграда.
Слязоха долу,като вече имаше запазена маса,настаниха се,като тя сложи кърпичката в скута си:
-Хубаво е да сме отново навън,мисля че е хубаво от време на време да си организираме излизания навън. Грета се грижи страхотно за Хоуп. 
Пое менюто,като се засмя:
-Ще е хубаво..
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Чет Фев 19, 2015 7:48 am

- Да, така е... - Съгласих се веднага, но погледнах и часовника си. Бяхме се позабавили с обяда горе и след около част трябваше да съм на друго място. Имах около 20-30 мин. на разположение.
- Наистина бих се радвал да го правим по-често... - След като можехме да правим секс отново, обаче наистина запълвахме всяка свободна секунда с това. Май винаги е било така, защото имахме неутолим глад един към друг.
- И възнамерявам след сватбата да намирам повече време за нас и за Хоуп. - Исках да знае, че това положение е временно и вече започвам да мисля как да си освободя повече време.
- В момента търся някой, който да поеме част от моите задължения, за да не губя клиенти. - Беше трудно да се справя с всичката тази работа сам. Преди вършех много повече, но преди не можеше да се каже, че имам истински личен живот.
- Осъзнавам, че вече не мога да отделям същото време за работата, както преди и търся вариант, да получа повече... Надявам се да успея да вкарам всичко в ред, докато настъпи момента да отпътуваме за Гърция, а след това и на медения ни месец... - Сервитьорката дойде и си поръчахме. Аз си взех само кафе и вода, защото нямаше да мога да изчакам за храната.
- Мислила ли си, къде искаш да е медения ни месец?
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Чет Фев 19, 2015 8:11 am

-Това е супер,това значи,че ще участваш дейно в нейните първи неща. Тепърва предстоят.
Наистина я накара да се зарадва,че има такива планове,не искаше да му пречи но определено се съсипваше с тази работа,опитваше се да не го претоварва но с този секс. Почувства се малко виновна. На бързо избраха нещо,което и двамата харесваха:
-Ами не знам,не съм мислела...
Не и се искаше да са някъде на плаж,криеше тялото си от гадния белег,още не можеше да го махне защото разждането беше прекалено скоро и кърмеше и не искаше да спре кърмата и или да натрови бебето с нещо. 
-Определено не искам  да е плаж и в никакъв случай не искам да е Париж. Не съм си мислела много за меден месец,а и където да сме сигурно няма да излезе от стаята,така че много няма значение къде сме.
Засмя се тя,като отпи от фреша си,не можеше да пие много вино,е можеше една чаша но не искаше да рискува.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Чет Фев 19, 2015 8:27 am

- Добър довод. - Отбелязах и се усмихнах някак доста мръснишки, защото беше права и за това, че няма да напускаме стаята. Представях си медения ни месец с много рум сервиз и секс. Мястото нямаше никакво значение, трябваше ми само тя и всичко друго щеше да се нареди от самосебе си.
- Което означава, че просто трябва да намерим хубав хотел със здраво легло и хубава храна. - Засмях се пак, но едва ли точно така щеше да се получи. Бях сигурен, че тя ще иска нещо повече от това. Например снимки от хубави места за семейния албум. Беше ми дала малък жокер, че не иска някое топло място с плаж, което пък изключваше моите две предложения. Едното беше да се качим на някой круизен кораб от Гърция и да се върнем по вода в Америка, а другото да си наемем яхта и да прекараме малко време само двамата без телефони и никаква работа, пълен релакс.
- Предполагам обаче, имаме време да измислим нещо, нали? Ако се сетиш за някое място на което ти се ходи или нещо, което ти се прави.... - Все пак исках да се чувства добре, не исках да я изненадвам с нищо и всичко щеше да е съгласувано с нея, преди да резервирам каквото и да е.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Чет Фев 19, 2015 8:58 am

-Добре,може би,за топло може да отстъпя,ако е на някой самотен плаж или сме си само двамата. Може би ще отстъпя малко,просто не искам да ходя на място където да ми гледа някой друг тялото,по бански...
Той беше свикнал с нея и не му правеше впечатление но нея си я притесняваше. Обяда си дойде,като започнаха да си похапват:
-Само че не знам,как ще преживея една седмица да не си виждам малката принцеса. 
Все още беше млада майка и не можеше да се отдели от малката си принцеса,за няколко часа можеше но за повече,без контрол,щеше да издивее напълно:
-Доста параноична майка съм.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Чет Фев 19, 2015 9:07 am

Погледнах отново часовника си. Имах максимум още десет минути и после трябваше да тръгвам.
- Виж, не е нужно да го правим веднага... - Наистина не исках да мисли и притеснява постоянно за Хоуп. Може би и на мен също много щеше да ми липсва и да се тревожа.
- Може да отложим истинския меден месец за по-късно, а сега да отидем някъде тримата или да не ходим никъде. Може да прекараме няколко дни с баща ти в Гърция, а когато сме готови да оставим Хоуп за по-дълго, тогава да имаме и своя меден месец. - В това нямаше правила, а и бях сигурен, че до сега ни се събираха много медени месеци. Нямах нищо против да изчакам.
- Имам среща след половин час и сега трябва да тръгвам, но ти довърши обяда си и ще поговорим за всичко когато се прибера. Но искам да знаеш, че не е нужно да бързаме с нищо... Нали?
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Чет Фев 19, 2015 9:31 am

Поклати глава,като се надигна за да го целуне:
-Добре мили,лека работа,ще те чакаме да се прибереш.
Довърши обяда си,като някакви се бяха опитали да и досаждат но тя ги отряза още в полет. Никой не е,като нейния прекрасен мъж. Прибра се но малката явно вдигаше температура,може би заради коликите или беше настинала малко но се киснеше целия ден. Не беше нещо притеснително но Вал се побърка и повикаха лекарката,която и изписа нещо но каза че е от коликите и не е нищо тревожно но и изписа малко капки за да я облекчи. 
Беше на леглото,а малката спеше на гърдите и,покрита с мекото си одеалце. Спеше гуната в майка си но не я местеше,защото топлината облекчаваше коликите. Крис се прибра и ги свари на леглото:
-Хоуп има колики,не ми дава сърце да я оставя,извиках лекарка,дадох и капи облекчиха я малко но не искам да я връщам в леглото,има нужда да поспи.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Чет Фев 19, 2015 9:39 am

Щом спомена лекар и видях притесненото й изражение, направо се побърках от притеснение. До сега не се беше налагало да викаме доктор. Смъкнах сакото си и внимателно седнах при тях на леглото, като побързах да целуна малката ми принцеса, която спеше спокойно в прегръдката на майка си. После целунах и Вал.
- Разбира се... Аз също предпочитам да е тук... - Погалих я по гръбчето. - Ще се оправи нали? - Разхлабих вратовръзката си, защото направо ме задушаваше и отново се надвесих над Хоуп, допирайки устни до главичката й. Задържах ги малко по-дълго, за да видя дали е по-топа от обикновено, но едва ли можех да преценя правилно. Беше завита и в ръцете на майка си, беше нормално да е малко по-топла.
- Искаш ли да извикам лекарката отново? - Не знаех какво точно да направя. - Или да отидем направо до болницата?
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Чет Фев 19, 2015 10:02 am

-Не лекарката дойде,каза че е нормално да вдига малко температура от коликите,щом и дадох капките спря да плаче и заспа. Явно се успокой и падна температурата. Топла е още но пада...
Погали я по гърба,като си я целуна по главата:
-Грета постоянно ме успокояваше но аз съм голяма параноя,не мога да си оставя момиченцето. След,като дойде лекарката се чувствам по спокойна но ако не се оправи ще отидем в болницата.
Това че беше за първи път майка и че не знаеше някой неща я правеше доста параноична,а и сърцето и се късаше за малката,така че комбинацията е ужасяваща:
-Виж я Крис,толкова е перфектна,чувствам се ужасно голяма щастливка,че я имам в живота си. Толкова е красива,прилича на теб и на мен,тя е нашета принцеса.
Някак си малко се успокояваше,когато Крис се прибра малко се успокой. Малката се размърда в ръцете на майка си,като само помрънка. А,Вал отново я погали за да се успокой но тя не искаше само се киснеше. 
Крис я пое,като тя сякаш замря в ръцете му,сякаш се вкопчи в него. Подаде одеалцето и погледна към него. Явно сега си искаше вниманието,защото в ръцете на баща си просто заспа мигновено.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Чет Фев 19, 2015 10:16 am

Остана в ръцете ми още дълго време. И двамата с Вал не успяхме да мигнем, просто седяхме и се взирахме в нея, галехме я, целувахме я и чакахме температурата да спадне. Не се събуди за обичайното си хранене, вероятно наистина не се чувстваше добре и имаше нужда от сън.
- Трябва да поспиш... - Казах на Вал, на която също й се бе събрало доста днес и имаше нужда от малко почивка.
- Аз ще я наглеждам и ако има промяна, ще те събудя... - Нямаше нужда и двамата да стоим будни. Можеше сега тя да поспи малко, а после и аз.
Вал не искаше да заспива, но в края на краищата умората си каза думата и заспа. Не исках да я будим, затова взех Хоуп и отидохме в нейната стая. По едно време от нея се разнесе неприятна миризма и знаех точно какво е това. Беше будна и плачеше, защото искаше чист памперс.
- Добре принцесо, разбрах... - Бях изпаднал в лека паника, до сега не бях сменял памперси. Правеха го или Грета или Вал, но никога аз. Погледнах часовника. Минаваше четири след полунощ. Всички спяха и не исках да ги будя. Щях да се оправям сам.
Поставих Хоуп на масичката за преобличане и тя изведнъж се ухили все едно знаеше, какво ще направя или пък усещаше колко съм паниран.
- Ще се справим нали? - Тя захапа пръстчето на едното си краче и ме гледаше с големите си сини очи.
- Добре... Първо да свалим тези ританки... - Не искаше да си пуска пръста на крака и почти заплака отново, когато го извадих от устата й, за да сваля ританките.
- Божичко принцесо... - Свалих ги и миризмата стана още по-силна. Закрих си устата й носа с ръка и хвърлих ританките на далеч от нас.
- Май ще трябва да те изкъпем сега? - Понечих да сваля памперса. Разлепих лепенките. Майко мила, беше пълен. Тя пак се засмя, а аз бях на ръба да припадна. Може би все пак трябваше да събудя Вал или Грета.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Чет Фев 19, 2015 10:30 am

Събуди се,сякаш се стресна огледа се но не видя никой на около. Само чу бейбифона,как Крис говореше на Хауп. Засмя се,като явно се нуждаеше от помощ. Спеше и се но определено нейния герой се нуждаеше от малко помощ. Отиде веднага в стаята,като се приближи към тях. Той беше на кривата права но се беше справил,е почти имаше захвърлени мръсни ританки на някъде. 
-До тук си се справил добре...
Искаше да го окуражи.
-Ще ти помогна,ще я измия,а ти ще свършиш другото. 
Взе преди това памперса,като го хвърли,след това взе Хоуп и я заведе в  банята,като изми мръсното и дупенце,покри я с кърпа,като я върна на масичката. 
-Следващия път,си ти. А сега я намазваш с кремче за да не и изсъхва кожата.
Подаде му крема и той прилежно я намаза,след това му подаде пудрата.
-За да не се подсича... Докторе...
Приличаха,като че правят операция. Когато я напудри малката кихна и се засмя. Подаде памперс,като му показа:
-Винаги с картинката напред,и не стягаш много,трябва да има разтояние,колкото да пъхнеш пръста си отгоре. И остават и ританките...
Справи се отлично,а ританките бяха много сладки,бяха с лека пачка,и изглеждаше на малка балерина. След всичко малката се засмя,като и тя казваше браво на баща си:
-Супер се справи,ти си татко на годината...
Отвърна му с окоражителна целувка. 
-Сега е твой ред да поспиш Крис,аз ще се грижа за нея.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Чет Фев 19, 2015 10:41 am

Цялата тази процедура бе доста сложна и честно казано, не мислех че ще го направя отново, освен ако наистина не е на живот и смърт. Да сменяш в четири сутринта памперса на дъщеря си, след като не си мигнал въобще си бе доста неприятно нещо откъдето и да го погледнеш.
- Ти сигурна ли си, че си почина? - попитах я, а тя кимна.
- Добре, защото наистина трябва да поспя. - След три часа трябваше да съм на крак, а след четири на работа и този път не трябваше да закъснявам.
Вал почти ме избута от стаята на Хоуп:
- Добре отивам, но обещай, че ще ме събудиш ако температурата й се повиши... - Тя обеща и аз с чиста съвест оставих дъщеря ни на грижите на майка й, а аз отидох и се трупясах на леглото, заспивайки почти на мига. Даже още не си бях свалил ризата и панталона... Каква вечер само... Хоуп изтощаваше повече и от секса и работата взети заедно...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Чет Фев 19, 2015 10:52 am

Остави го да спи,и на нея и се спеше но успя да подремне малко на канапето. Грета си беше взела почивен ден  имаше нужда малко да си почине но на сутринта се появи,за да я отмени. Вал имаше нужда вече от сън,а и малката вече беше добре. Върна се в спалнята,като се провлачи в него. Погали по лицето красивия си годеник,не искаше да го буди но той трябваше да пие кафе,и да закуси или нещо подобно,и да отиде на работа,каза че имал важна среща:
-Мили събуди се,да не закъснееше. Малката е по добре и вече спи,и майка и също се нуждае от сън...
Прозя се,като се скри във възглавницата си,имаше нужда от сън и от нищо друго:
-Като се прибираш ще ми вземеш ли трюфели...
Намекваше му нещо,намекваше му,че имаха годишнина от както бяха се запознали или откакто тя за първи път стъпваше в дома му. Обичаше да му подсказва с нещо,защото той беше много зает и не се сещаше за подобни неща но тя е толкова добра да се сети и да му напомни деликатно:
-Много са ми се дояли...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Чет Фев 19, 2015 11:18 am

Спеше ми се ужасно много и въобще не исках да отварям очи, но тя настояваше, че трябва да отида на работа. После спомена нещо за трюфели и мозъка ми сякаш се опита да заработи. Това беше кодова дума. Обикновено искаше трюфели, когато имаше някакъв повод и знаеше, че аз винаги забравям и по този начин деликатно се опитваше да ми напомни.
- Добре... - Мързеливо се надигнах и целунах рамото й. - Ще ти донеса... - После продължих по вратлето й, докато не стигнах до устните. Трябваше да питам Оливия какъв ден е днес и какво бях забравил този път.
- Дори и да не ми беше казала щях... Но благодаря, че ми напомни... - Надявах се да е прекалено уморена, за да не ме апострофира и докато все още бях сух, побързах да стана и да тръгна към банята. Взех си бърз душ и това ми помогна да се събудя, на долния етаж също, но когато се върнах в стаята готов да покажа набързо обичта си, тя вече беше заспала. Отидох до леглото и я целунах нежно, после се облякох и минах през детската, за да кажа чао и на малката ми принцеса. Не закусвах. Просто се изстрелях от вкъщи.
Тази сутрин не закъснях и още на врата казах на Оливия да провери какъв ден е днес. Тя отвори календара и каза, че имаме годишнина от първата си среща. Как можех да забравя за това?
- Добре... Значи ми трябва истински подарък... - Погледнах графика си. Бях пълен със срещи. Обикновено сам избирах подаръците за Ваалет, но този път щеше да се наложи да го направи Оливия. Имах й доверие, че ще купи нещо хубаво. Някакво бижу, цената нямаше значение. Казах й да вземе също така цветя и трюфели...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 16 Empty Re: Власт!!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 16 от 22 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите