The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Власт!!! - Page 17 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Власт!!! - Page 17 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Власт!!! - Page 17 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Власт!!! - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Власт!!! - Page 17 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Власт!!! - Page 17 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Власт!!! - Page 17 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Власт!!! - Page 17 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Власт!!! - Page 17 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Власт!!!

4 posters

Страница 17 от 22 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next

Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Чет Фев 19, 2015 10:43 pm

Успя да се наспи,а щом стана вече беше по бодра,малката също,вече нищо не я болееше и дори се смееше,правеха си гимнастиката с Грета. Малката огласяше цялата стая със смях и приятно гукане. Засмя се,като се приближи и я целуна:
-Днес е много специален ден,татко и мама имат годишнина...
Погледна към Грета,тя каза че ще поеме грижите за Хоуп за да си изкарат добре. 
-Да но до някъде изненадата,ще е Хоуп...
Взе си принцесата,като я гушна и целуна,толкова силно я обичаше:
-Ще бъдеш,като малка принцеса,ще носиш  дрешки,като мама.
Беше избрала дрешки който да приличат на нейните,просто Хоуп,щеше да е сладка и красива,а мама красива и секси.  Забявляваха се много през деня,а и тя му беше приготвила и тя един подарък,малко синволичен но много красив.
Щом се прибра двете,едната принцеса и кралица очакваха своя крал. Малката носеше красива тъмно червена рокличка с една красива лента,както и малки декоративни пантовки,чакаше и тя радостно своя баща. А,мама също беше в красива рокля в същия цвят,като не беше супер прилепнала движеше се красиво по тялото и,като беше с голи рамене:
-Ето татко идва...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пет Фев 20, 2015 1:51 am

Оливия бе истинско злато. Бе избрала разкошно колие и обеци на Картие. Много фина, майсторска изработка с преобладаващи перли. Картие обаче се славеше с дръзките си дизайни на бижутата и се надявах това малко по масивно бижу да се хареса на Ваалет, но при всички случаи щеше да й стои ужасно красиво на шията й. Също бе купила невероятен букет, представляващ огромна кошница от цветя и трюфели. Бех забравил да й кажа за вино, но тъй като бях резервирал маса в ресторант нямаше да е необходимо.
След приключването на работния ден, се прибрах директно вкъщи. Не я бях предупредил за резервацията, защото бях сигурен, че се е приготвила подобаващо, а ако ме чакаше в леглото по бельо, нямаше въобще да не ми дреме за резервацията. Е, беше в рокля, но не беше единствената. Двете с Хоуп ме посрещнаха на врата очарователни и сияещи. Ухилих се.
- Пък аз резервирах маса за двама... - Засмях се и я целунах. - Честита годишнина любов моя... - После целунах и Хоуп.
- Къде да ги оставя? - Държах кошницата с цветя, трюфелите и не на последно място опакованата кадифена кутия с подаръка й. - Ще ги оставя тук за сега... - Оставих кошницата на земята, а останалите неща на една масичка и поех Хоуп която драпаше към мен. Взех я на ръце.
- Изглеждаш зашеметяващо... - Казах все пак, но когато между нас бе Хоуп бе трудно да кажа всичко което ми се искаше.
- Направил съм резервация в един ресторант, но ако си намислила нещо друго... С удоволствие ще я отменя...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пет Фев 20, 2015 2:47 am

-За всичко има време Крис.
Имаше подобна изненада но за сега,щеше да си я запази в тайна,той беше направил резервация но и тя беше направила резервация. Малката се гушкаше в него,толкова щастлива,че баща и се е прибрал,чак да ти стане тежко да ги разделиш. 
-Заведи ме на вечеря,а аз после,ще те заведа на друго място...
Определено искаше да го запази в тайна от него,за да е приятна изненадата. Остави ги малко да се нарадват един на друг. А,после я пое,като я заведе при Грета,не беше много доволна но,като видя бавачката си се успокой.
-Така вече се по успокоих ме малко.
Приближи се бавно,като котенце,като за нея не беше важен толкова подаръка,колкото нейния прекрасен мъж:
-Прекрасен си,и те обичам,честита годишнина...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пет Фев 20, 2015 3:13 am

Звучеше много потайно, май наистина бе замислила нещо и предполагах, че е свързано с бельо или липсата на такова, което само караше въображението ми да се развихря.
- Аз също те обичам. - Целунах я по бузата, за да не разваля перфектно сложеното й червило.
- Хайде, отвори го... Знам, че изгаряш от любопитство. - Все пак и аз исках да разбера дали ще й хареса. Правех й много подаръци, но въпреки това при всяко разопаковане се радвах на неподправеното й щастие.
- А после ще те заведа на вечеря... - Не можех да повярвам, че бе минала цяла година от последната ни годишнина. Времето сякаш летеше неусетно, а с него и размера на чувствата ми към нея. Обичах я все повече и повече с всеки изминал ден, въпреки че доста често забравях за важните дати в живота ни.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пет Фев 20, 2015 3:47 am

-Супер да видим...
Изгаряше от нетърпение,всяка жена би се почувствала така на нейно място. Отиде до кошницата,като я взе и я сложи на леглото,вътре намери прекрасни цветя,както и трюфелите,който обожаваше но имаше и нещо специално,една кадифена кутийка:
-Оу,Крис това е прекалено много...-видя че е с емблемата на Картие-За Бога...
Ако това беше реванша за това,че е забравил се приемаше изцяло. Щом отвори кутийката направо дъхът и се затъй,толкова красиво беше бижуто,невероятно. Имаше прекрасни перли,наистина се видя,че и е харесало без да го изрази с думи,който не закъсняха:
-Прекрасно е Крис...
Приближи се към него,като го целуна нежно:
-Може ли...
Подаде му го за да и го сложи на вратлето,определно се радваше,че е избрала подобна рокля без презрамки,защото щеше да стой прекрасно. Той веднага го махна от кутията и го сложи на прекрасната и шия,като потрепна щом усети ръцете му:
-Боже прекрасно е благодаря ти!
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пет Фев 20, 2015 4:22 am

Едва сега когато бяхме останали насаме, най-накрая успях да се насладя на вида й. Ваалет бе невероятно красива и сексапилна жена, в каквито и одежди да се премени, но днес направо сияеше и този цвят изключително добре пасваше не нейния темперамент. И не че бях някакъв експерт в областта, но кройката на роклята и особено голите й рамене, ме побъркваха.
Поставих внимателно пищната огърлица, която оказа се просто й заспа и докато я закопчавах, не пропуснах да оставя няколко ситни целувчици по раменете и гърба й.
- Изглеждаш умопомрачително... - Целунах шията й и я погледнах в огледалото. Моята кралица! И да, наистина приличаше на кралица. Имаше толкова величествена осанка, беше изумително как в едно човешко същество може да се крие толкова много сексапил и обаяние. Още се изумявах.
- Но дори и тази дума бледнее пред вида ти... - Завъртях я в ръцете си и я погледнах в големите красиви зелени очи.
- Чувствам се виновен... Трябваше да организирам нещо повече от вечеря... - И тя наистина заслужаваше много повече от резервация в последния момент, но си обещах че ще се раванширам в най-скоро време.
Не се сдържах и докоснах устните й, а след това я хванах за ръка и я поведох към колата. Франк щеше да ни откара до ресторанта. Не обичах да шофирам в такива случаи, а и със сигурност щяхме да пием така че имахме нужда от него.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пет Фев 20, 2015 4:34 am

-Спокойно погрижиласъм се се за след това...
А,и тя още не му беше показала изненадата си. В ресторанта щеше да му я покаже. Щом се настаниха в ресторанта на една оцепена масичка на много хубаво място с красива гледка сега си беше момента за неговата изненада. 
-Приготвила съм ти първия подарък за вечерта и това не означава,че съм се изчерпила но този е по сантиментален...
Подаде му една черна кадифена торбичка за бижута,която той трябваше сам да си отвори. Вътре имаше малко златно медальонче,което беше инкростирано с неговите инициали. А,щом го отвореше щеше да види снимките на нея и на малката Хоуп:
-Носи си го в джоба си и като домъчнее за нас го поглеждай. Този медальон,ще ти апомня,че има две момичета,който много те обичат.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пет Фев 20, 2015 4:51 am

Подаръкът бе изключително ценен за мен. Нямах представа каква бе паричната му стойност и не ми пукаше, защото чисто емоционално бе безценна придобивка.
- Благодаря любов моя, но тази вечер само аз трябваше да ти правя подаръци... Сега моя изглежда нищожен... - Без съмнение в нейния имаше послание и го бе подготвяла от доста време и наистина оценявах невероятния жест. Приближих се и я целунах.
- Ще го нося винаги с мен... Благодаря още веднъж... - Подплатено с целувка, а след това вдигнах чашата си, която вече бе пълна с вино. Много рядка реколта и най-вече по вкуса на Вал. Тя обичаше по-ароматни вина, такова беше и това. Менюто за вечерта също бе съобразено с нейните вкусови предпочитания и ястията, които щяха да ни сервират тази вечер, бяха специално приготвени за нас. А десерта бе доставен от любимата й сладкарница, но имаше време и за него.
- Това означава много за мен... Ти и Хоуп означавате много... Означавате всичко. - Побързах да се поправя. - Знам, че вече съм го казвал и преди, но ти донесе светлина в моя свят Ваалет... Внесе мир и любов. Докосна най-скритите места на душата ми и това което изпитвам към теб е много повече от привличане. - Понякога можеше да остане с грешно впечатление, защото винаги мислех за секс, дори и в момента докато гледах как гърдите й се повдигат при всеки дъх, който си поемаше, но освен това непреодолимо желание, в сърцето ми имаше и много любов.
- Ти си неземна... Съвършена... Обичам те!
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пет Фев 20, 2015 5:18 am

-И аз те обичам любими,ти също си моя живот. Моята невероятна половинка...
Отвърна на целувките му,като не трябваше много да се разсейват,защото все пак бяха в ресторант и можеше да ги изгонят за неприлично поведение. Е,едва ли но въпреки всичко не искаше да се излагат и двамата. Разбра,че подаръка и му е харесал по погледа и по всичко,определено го накара да се развълнува.
-Другите подаръци са по скоро за после...
Намигна му,като той сам трябваше да се сти,за какви подаръци точно говореше тя. Не скаше да го разсейва много но беше запазила една изненада за десерта:
-А,щях да забравя...
Извади малката си червена чантичка и от там изкара един лист скъсън от скицник:
-Това е нарисувано на същата дата,първия ми ден в твоя дом. Бях запленена от теб,още тогава,бях се влюбила но не исках да си го признавам. 
Той го разлисти и видя рисунка на себе си,гледаше на страни с замечтания си погледа,като го бе нарисувала с блясъци в очите,който искаше да има но той ги имаше сега:
-Щях да ти рисувам картина но ти определено направи дните ми много разнообразни,а вечерите прекрасни и не намирах време.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пет Фев 20, 2015 5:33 am

Добре с този подарък тотално ме заби в земята. Чувствах се като пълен неудачник, защото тя бе подготвила всички тези подаръци за мен, а единственото усилие което бях вложил аз бе, в това да изправя секретарката си на пазар. Дори не бях избрал подаръка й сам. И знам, че тя ме познаваше и знаеше, че не съм изобретателно романтичен като нея, но наистина се мразех, че не бях вложил малко повече въображение.
- Казвал ли съм ти, че рисуваш великолепно? - Май не бях, но тя имаше истински талант и може би сега бе момента да я насърча да го развива.
- Мислила ли си си някога да се занимаваш с рисуване? Имам предвид... Имаш уникален талант и усет към изкуството... Трябва да се развиваш в тази област... По всичко изглежда, че обичаш да твориш... Не знам, може би трябва да покажа някой от картините ти на един мой познат. Работи в галерия в центъра. Убеден съм, че ще се влюби в творбите ти.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пет Фев 20, 2015 5:49 am

-Аз съм влюбена в двете ми прекрасни музи,ти и Хоуп. А,за кариера не знам,не мисля че съм чак толкова талантлива,а и не мога много да рисувам искам да се грижа за Хоуп.
По скоро се притесняваше имаше малка колекция от картини,но въпреки всичко се срамуваше да си покаже картините.
-По добре не...
Каза,като поклати глава и си позволи да пийне една глътка вино,нямаше да прекалява. Въпреки,че първата глътка замая главата и но не беше толкова зле:
-Виното е много хубаво...-засмя се-Но отдавна не съм пила... 
Може би беше около една година може би по малко но определено и хареса:
-Само да не се наложи да виждаш,малко по палавата Вал...
От това повече на къде и това сякаш си беше малко предложение.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пет Фев 20, 2015 6:06 am

Вече знаех какъв ще е сватбения ми подарък за нея и той щеше да си е изцяло подходящ за нея. Без значение какво казва, аз я познавах добре и знаех, че грижите за Хоуп са само оправдание. Имаше навика да се съмнява в себе си и качествата си и това бе навик втълпен й от хора, които вече не бяха между живите, а моята цел бе да й върна увереността й самочувствието. Бе трудно, защото все още имаше много комплекси и бариери, промяната бе бавна и се изискваше много търпение, но вярвах, че все някога ще успея и след време тя щеше да се превърне в една уверена и горда дама, която няма никакви съмнения в себе си.
- Има ли по-палава Ваалет? - По-гореща и предизвикателна жена от това нямаше на къде. Беше истински парадокс. В сексуално отношение, тя бе истински хищник. Можеше да те сдъвче и изплюе, с едно премигване. В следващия момент се притесняваше за толкова дребни неща. Спомних си, че съвсем до скоро мислеше, че е грозна и дебела. Сега пък казваше, че не е достатъчно добра, за да изложат картините й в галерия, а когато говореше за секс, сякаш се превръщаше в съвсем различна жена. Не можех да разбера... Може би никога нямаше да успея.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пет Фев 20, 2015 7:02 am

Вечерята премина супер,хапваха разговаряха,като истинска двойка,каквато наистина бяха. На края на вечерта им донесоха прекрасен шоколадов десерт. Обожаваше шоколадови десерти,и той явно го знаеше,взе си лъжичката,като веднага си грабна,като опита от прекрасното десертче:
-Боже невероятно е.
Простена лекичко,като знаеше,че това му е подействало по друг начин. 
-Мисля,че е време да тръгваме,към другата ти изненада....
Опредлено искаше да го накара той да се чувства специален,както той я караше да се чувства. Подаде му ръка,като тръгнаха заедно към колата но не позволи да я целуне:
-Не не още...
Засмя се,спряха пред един хотел,където се насочиха бързо към него,а после към точно определена стая. Сега можеше да си го разцелува,като го бутна към леглото:
-Стой тук,след малко се връщам...
Отиде в тоалетната,като се пооправи малко,щом излезе все още носеше прекрасното си бижу но носеше секси дантелен сутиен,който беше без презрамки,носеше и палави бикини,в същия красив червен цвят,косата и леко беше спусната на една страна:
-Това е твоята изненада.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пет Фев 20, 2015 7:14 am

Вече бях свали всички дрехи от себе си, освен боксерките. Тях ги оставих за всеки случай. Познавах я добре и знаех, че изненадата ще е свързана с облеклото й, но никога не знае човек. Можеше от банята да изскочат група клоуни например и да се чудя как да се прикрия.
- Любимата ми изненада... - На тази изненада знаех как да реагирам. Изправено и твърдо. По трудно беше с предишните изненади, защото там не бях в свои води.
Изправих се и отидох до нея, наведох се и я целунах, а след това плъзнах ръце по тялото й. Това беше моя специалитет и тук наистина можех да се представя подобаващо. Приклекнах леко и я подхванах под дупето, а тя усетила какво ще направя скръсти крачета на кръста ми и уви ръце около врата ми. Понесох я към леглото и я поставих внимателно върху него.
- Кога ще ме изненадаш без никакви дрехи? - Понякога обичах да разкъсвам бельото й, друг път да го колекционирам, но понякога просто исках да го няма, за да мога да я взема веднага. Това беше един от тези пъти, колкото и секси да изглеждаше в момента.
- За протокола... Нямам никаква вина за това което ще направя... - Промуших пръсти през дантелата и я увъртях до колкото можех, след това рязко дръпнах, тя изпъшка, защото се впи в кожата й и разкъсах бикините й. Щом тях вече ги нямаше, веднага хванах бедрата й и рязко ги разтворих.
- Готова ли си? - Питах защото не исках да й причиня болка. Не бях се заиграл този път, но през цялата вечер ми пускаше погледи, намеци... Аз бях готов още от вкъщи и повече не можех и най-вече не исках да чакам.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 21, 2015 1:44 am

-Винаги готова за теб...
Това определено беше така,винаги само дори,като го погледнеше,се оказваше готова за него. 
-Обичам да те дразня,като нося дрехи. Все пак съм твоя подарък...
По хубав от нея нямаше,поднесен доброволно,с удоволствие и на тепсия. Какво повече би искал човек от това? На моменти беше много смела,защото той я караше да се чувства такава,чувстваше се секси,защото по погледа му се,четеше обожание. Все още имаше аспекти,който я караха да се чувства некомфортно,а това бяха неща свързани с миналото. Робството хвърляше своята сянка,и въпреки че още от преди е опърничева,тя криеше в себе си и едно много срамежливо момиче. 
Крис не се бавеше,а и тя не искаше той да се бави,цяла вечер мислеше за него:
-Крис,моля те да...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Съб Фев 21, 2015 5:32 am

Веднага щом получих устното и потвърждение, пристъпих към действие. Прекалено дългата пауза без секс, ме правеше още по-нетърпелив и полудял за ласките й. Оказваше се, че чакането не е един от добродетелите ми, но пък после наистина ми се отплащаше подобаващо. Знаех, че този път няма да е по-различно.
Проникнах от раз в нея, дълбоко и грубо и само това, че беше ужасно възбудена я предпази от това да й причиня сериозна болка. Изревах като животно, когато усетих влагата и топлината й. Да се слея с нея, бе ако не най-хубавото нещо на света, то поне заемаше едно от челните места в списъка ми.
Задвижих се бързо по моя си начин. Приклещих ръцете й над главата и я чуках с такава страст, че чак леглото започна да скърца под нас. Прекрасните й гърди в един момент изскочиха от сутиена. Исках да ги целуна, да ги захапя, да ги пристисна между пръстите си... и мисълта, че не можех все още, ме караше да прониквам в нея още по-настървено.
- Мамка му Вал... - Наведох се и захапах устните й. - Влудяваш ме...
Стиснах ръцете й и я повдигнах рязко. После я хванах през кръста и я вдигнах. Подпрях я на стената и започнах да прониквам отново. Когато сменяхме позите, удължавахме удоволствието много повече.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 21, 2015 6:00 am

След едночасов секс,се нуждаеха от малка пауза. Вал беше поръчала ягоди сметана,шоколад и шампанскот. Щом можеше да стъпи на краката си,отиде и наля студено шампанско,като му подаде едната чаша. Беше засмукала една ягода,като му подаде другата половинка. Обичаше този мъж и се чувстваше свободна вече да се разхожда гола пред него. Все още мислеше,че не е много хубава но той я гледаше с обожание. 
-Хубаво е да си отделяме малко внимание. 
Приближи се,като се облегна в ръцете му,а той я прегърна:
-Щях да те питам,ти ходил ли си на училище или си имам частни учители. Ние можем да си позволим Грета,тя е прекрасна но няма ли да лишим след време Хоуп от комоникация с децата.
Постояно в умът и препускаха хаотични мисли:
-Съзнавам,че това не е най-добрия момент но в моята глава винагие каша и не знаеш,какво може да изкочи,просто се замислям за бъдещето. Искам да съм добра майка.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Съб Фев 21, 2015 6:12 am

Усмихнах се лекичко и я целунах по челото. Мислите й не ме обезпокоиха. Аз самия често мислех за бъдещето на Хоуп. Страхувах се дали ще успеем да я възпитаме добре, дали ще й предложим нормални условия за живот.
- Ходил съм в училище и в колеж, като почти всички и макар да смятам, че домашната подготовка има своите плюсове, съм на мнение, че не трябва да я лишаваме от нормален живот... От приятели... - Можехме да си позволим скъпи училища с подходяща среда, не беше необходимо да я лишаваме от това. То учеше не само на нещата от учебниците, но и в много други аспекти. Исках Хоуп да се научи да се справя с живота, по свой си начин. Да се изгради като самостоятелна личност, въпреки че едва ли щях да я оставя без контрол.
- Има много добри училища, с подходяща среда за нея... Сигурен съм, че можем да си позволим много от тях... - Засмях се. Парите не бяха проблем. Не и за сега.
- И не на последно място, мисля че си страхотна майка... Не бих си представил по-добра от теб, за детето си... - Повдигнах леко брадичката й и я целунах. Устните й имаха вкус на ягоди и шампанско и на... най-вече на нея. Обожавах вкуса им.
- Не се тревожи, Хоуп ще има всичко което има и всяко друго дете... Ще се уверя, че няма да й липсва нищо...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 21, 2015 6:31 am

Дари го с една нежна целувка,като се намести по добре в обятията му. Чувстваше се на сигурно място в ръцете му,сякаш нищо не можеше да му се случи. Пое облекчено въздух но въпреки всичко все още се притесняваше,все пак майчинството не можеше да бъде отметнато с лека ръка:
-Мислиш ли,че ще ни доскучее и ще се превърнем в някоя скучна двойка.
Присви леко устни:
-Сега ни е хубаво,защото се обичаме,млади сме имаме прекалено много енергия. Само,че Хоуп,ще порасне,ще започне да разбира,няма да можем да правим толкова често,такива неща. Дори трябва да се погрижим да скрием играчките,защото не е добре да ги намира. 
Завъртя се,като погали гърдите му:
-Страхувам се малко,не искам да съм като другите жени,който само се занимават с детето,домакинстват,измислят глупави оправдания да откажат секс на мъжа си. Аз харесвам моя мъж,и не мога да си въобразя да ти откажа. Дори докато бях бремена пак те желаех...
Пое дълбоко дъх:
-Иска ми сме да сме забавно семейство,да ходим на екскурзии,на различни места. Искам да покажем целия свят на Хоуп.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Съб Фев 21, 2015 6:53 am

Притесненията й бяха напълно неоснователни, защото освен че никога не сме били типичната двойка, знаех че няма и да бъдем. Беше нормално обаче да се чувства по този начин в момента, защото вече не бяхме само аз и тя и двамата осъзнавахме, че иска ме или не живота ни ще се промени. Трябваше да станем много по-отговорни и без съмнение нещата и като цяло света ни щеше да има нови приоритети. Всичко щеше да е съобразено с Хоуп, но вярвах че това нито ще ни накара да се обичаме и желаем по-малко, нито пък щеше да ни направи скучни и нещастни.
- Разбирам какво имаш предвид, но... - Наместих се по-удобно в леглото.
- Живота ни едва сега започва. Да, ще претърпи някой промени, но вярвам в нас... Вярвам в любовта ни и знам, че каквото и да се случва, това няма да се промени. Никога няма да спра да те обичам, нито ще се отегча от това да бъда с теб. Няма да позволя живота ни да ни се изплъзне от ръце. А познавам много добре и теб и знам, че никога няма да бъдеш като жената, която току що описа. Имаме цялото време на света пред себе си. Ще отидем където пожелаеш. Ще направим всичко за което сме си мечтали и Хоуп не само няма да провали това, но тя ще бъде част от това... Преди ти бях казал, че ще се опитвам да направя всичко по-силите си, за да те направя щастлива... Това не се е променило. Все още искам същото... - Щях да започна с това да имам повече време за нея и Хоуп, защото осъзнавах, че всички тези притеснения, които я мъчеха, бяха до голяма степен благодарение на мен и отсъствието ми. Не исках да се чувства сама в отглеждането на дъщеря ни и определено не желаех да се пита какво ще е бъдещето ни. Исках да знае, че ще съм там... до тях, винаги когато имат нужда от мен, защото всичко от което аз имах нужда са те двете.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 21, 2015 7:07 am

Винаги намираше начин,как да я успокой,как да се почувства добре и да отметне всичките проблеми,който се въртяха в главата и. А,и знаеше,че той си държи на думата,че наистина,каквото кажеше о правеше. Нито за миг не я разочарова. Държеше на думата си и винаги я глезеше. 
-Ти си най-прекрасния мъж. Благодаря ти,че ме купи...
Някой жени биха се обидили от това но тя не се обиждаше,ако точно това не се беше случило никога нямаше да е тук:
-Още от първите дни бях изплашена но зашеметена от теб. Даде ми и продължаваш да ми даваш ми толкова много,с теб мечатая,живея,обичам,изживявам всеки сън с теб...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Съб Фев 21, 2015 7:27 am

Леко се засмях на това за дето ми благодари, че съм я купил. Нещата наистина се бяха променили. До не толкова далеч в миналото, тя всячески се опитваше да се отърве от оковите. Мразеше факта, че съм си платил, за да я имам и мразеше всичко свързано с робството. Сега сякаш свободата й даваше криле и говореше открито за тези неща.
- Искаш ли още веднъж да си моя робиня? - Не бях сигурен, дали с този въпрос няма да съсипя всичко, но се надявах да го приеме като роля. Нещо което да изиграем, да си припомним старите дни.
- Помниш ли правилата? - Бях й ги напомнял толкова много пъти, знаех всяко едно на изуст, но сякаш бе минало цял един живот от тогава до сега. Наистина бяхме променени. Пораснали, някак улегнали, но онази искра за новото и дивото, за експеримента все още бе жива. Виждах го и в нея.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 21, 2015 7:48 am

-Доста ми ги напомняше но аз доста,често ги нарушавах...
Определено си позволяваше много,а и вече беше нарушила едно то главните,беше го обикнала. Но до някъде и хареса,идеята да играе роля. Някак беше странно,щяха да завършат от там където бяха започнали.
-Добре,нека...
Отдръпна се от него,като сведе глава,робинята не биваше да поглежда своя господар. Не му отвърна нищо,защото чакаше той да и каже нещо. Лекичко надигна глава,както правеше дори от първия си ден но този път го гледаше с по голям плам и желание. Онова прекрасно диво пламъче на малка палавница.
Някак се чувстваше превъзбдена,чудеше се какво ли,щеше да му хрумне. Някак трепереше от нетърпение.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Съб Фев 21, 2015 8:11 am

Не очаквах да се съгласи, нито пък да не го направи. Но се зарадвах когато се включи в играта и мозъка ми трескаво започна да мисли ами сега какво? Бях позагубил тренинг, но мислех че ще се справя.
- Легни в средата на леглото по гръб и вдигни ръцете си над главата. - Опитах се да вляза в роля и да звуча авторитетно, но трепета в гласа ми и дрезгавината издаваха колко много същност съм възбуден и някак развълнуван. Не бяхме играли тази игра от много много време. Дори не знам дали вече бяхме същите хора и дали щеше да ми достави същото удоволствие, като преди, но знам че имаше само един начин да разбера.
Докато тя изпълняваше това което й бях казал да направи, аз се изправих от леглото и отидох до стола. Взех вратовръзката си, после отидох до плота, където имаше кофа с лед и шампанско. Зад бара имаше и още чаши. Леда почти се бе разтопил, но все още имаше няколко цели кубчета. което за мен бе напълно достатъчно. Бръкнах в кофата и взех кубчета, после ги пуснах в една празна чаша.
- Не ме гледай... Искам да гледаш в тавана... - Беше прекалено любопитна. Видях лека усмивка на лицето й, но все пак изпълни и погледна към тавана. Върнах се до леглото с подръчните материали, които бях събрал и ги оставих на нощното шкафче, до купата със сметана и ягоди и чашите ни с шампанско.
Пениса ми бе в пълно бойно снаражение. Стърчеше изправен и прав, готов за атака. Исках да го пъхна в нея, но повече от това исках да си поиграя с плячката, като един истински хищник. Надкрачих я, като единия ми крак се намести между нейните два, а другия бе в страни от нея. Пениса ми се докосваше до бедрото й. Хванах ръцете й.
- Сега ще те завържа... - И го направих. После се отдръпнах назад и я погледнах.
- Сега, ще трябва да бъдеш мирна... Разбираш ли? - Тя кимна. - Добре... Защото ако не си, играта свършва... - Не я заплаших с наказание, защото това щеше да й хареса, но нямаше да й хареса, ако й кажа, че играта ще свърши.
- Разтвори краката си... - Тя ги разтвори леко. - Още... Още... Добре, така е добре... - Взех чашата с шампанско и от новото на което бях започнах да го изливам върху нея. Започнах от гърдите й... Малко по коремчето... После се върнах обратно нагоре и излях във вдлъбнатината на шията й. После в пъпчето й.
- Когато приключа, искам да пия от теб... Към това трябва да се стремиш... Да не разливаш шампанското... Разбираш ли? Каквото и да правя, не трябва да го разливаш. - Тя едвам едвам кимна, осъзнавайки че това може да разлее шампанското.
- Добре... - Протегнах се отново и оставих чашата, а на нейно място взех купата с ягоди и сметана. Усмихнах се и взех една от ягодите. Загребах сметана и я мацнах на едното й зърно. После сложих още на другото. Направих пътечка от сметана от едното кладенче с шампанско до другото. И накрая загребах с пръст и започнах да мажа сладката й женственост...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 21, 2015 11:21 pm

Толкова трудно занятие,тялото и иска да се сгърчи от удоволствие,искаше да му помогне с движенията но  се постара да не помръдва. Само ръцете и присвиха одеялото,като само тях можеше да мърда. Прехапа устни,изпитваше ужасно голямо удоволствие от всичките тези неща,който и причиняваше на тялото:
-Да господарю...
Извика тя,дишането и е ускори,толкова трудно и беше да се удържи,да не помръдне,цялото и тяло изпитваше неземна нужда от него,искаше го:
-Моля ви господарю...
Едва се сдържаше да не се раздвижи.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 17 Empty Re: Власт!!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 17 от 22 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите