The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Власт!!! - Page 10 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Власт!!! - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Власт!!! - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Власт!!! - Page 10 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Власт!!! - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Власт!!! - Page 10 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Власт!!! - Page 10 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Власт!!! - Page 10 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Власт!!! - Page 10 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Власт!!!

4 posters

Страница 10 от 22 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Next

Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Вто Фев 10, 2015 12:41 am

Всяка разумна мисъл се изпари от главата ми, когато ме целуна толкова предизвикателно. Не мисля, че можеше да се сбъркат тези сигнали. Тя искаше да е с мен, а аз бях пред пръсване и наистина я желаех, толкова че задръжките ми паднаха. Грабнах я на ръце и я отнесох до спалнята. Бях готов да отвърна на нейните ласки, дори вече бях ужасно възбуден, но в един малък момент двамата се разделихме за миг и аз сякаш се осъзнах. Трябваше да съм разумен.
- Да... - Казах и отидох да изпълня желанието й. Не исках да се чувства неудобно. Пуснах завесите и се върнах при нея.
- Сигурна ли си? - Тя поклати глава. Аз обаче не бях никак сигурен. Просто се страхувах, че мога да я нараня. Приклекнах до леглото и смъкнах . После направих същото и с бикините й. От толкова отдавна не бяхме правили това, че направо сърцето ми щеше да се пръсне. Плъзнах треперещите си ръце по бедрата й. Разтворих ги леко, колкото да мога да вляза между тях. Не исках да я накарам да се чувства неудобно. Наведох глава към нея и целунах нежно хълмчето й. Бях малко неуверен и притеснен, все едно го правех за първи път. Целунах я няколко пъти, после облизах отгоре до долу срамните й устни. Боже толкова вкусна беше. Разтворих с два пръста устните й и езичето ми затрепери върху клиторчето й.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Вто Фев 10, 2015 3:30 am

Дали заради това,че не беше го правила отдавна или е бременна и е по чувствителна от обичайното но се почувства по невероятно от колкото очакваше:
-О,невероятен си Крис...
Извика и прихвана завивките,като се извиваше до колкото е възможно в ръцете му. Не можеше да виковете си но го желаеше много. Цяла се разтичаше по него и ужасно много го желаеше:
-Моля те искам те...
Той не я остави да чака много проникна в нея първо внимателно и нежно и бавно се задвижи,заради бремеността и хормоните соковете и бяха повече и беше невероятно гореща. Премина с ръце по перфектните му бицепци,светлината е по малко но го виждаше. Обожаваше своя годеник,толкова красив,като някое божество и само и единствено неин:
-Хубаво е липсваше ми...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Вто Фев 10, 2015 4:05 am

Наистина бях решил да се огранича само с нежните ласки на езичето ми, но когато я усетих толкова влажна и възбудена, молеща ме да бъда с нея, нещо което самия аз изгарях да направя от много много време, просто не успях да устоя на изкушаващите й молби и подканващата да я обладая женственост. Затова се подчиних на желанието, което изпълваше и двама ни. Проникнах много внимателно в нея. Не я изпълних до край и много, адски много внимавах да не я притискам. Бях заел ужасно неудобна поза и едва се движех, но усещането да бъда отново с нея... в нея, ме помете. Беше толкова хубаво, че имах чувството, че ще свърша всеки миг. Целия треперех от удоволствие.
- Ти също ми липсваше... - Казах и навлязох отново в нея, много внимателно. Ужасявах се от себе си, че правех това. Страхувах се, че мога да я нараня, но в същото време това бе най-хубавия секс, който бяхме правили, въобще.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Вто Фев 10, 2015 4:25 am

Много внимателен и много плавно се движеше,наистина не правеха секс,а любов истинска и невероятно. Наистина беше много готино и до сега не беше преживявала подобно прекрасно нещо. Да имаше хубави,невероятни моменти,всички бяха такива но наистина този път беше някак на ново ниво. Не траеше много дълго,защото и двамата имаха нужда от това. След нежния  прекрасен миг,тя лежеше върху гърдите му,като се топлеше от него,толкова много и харесваше отново да е с нея:
-Обичам те Крис.
Целуна го по бузата по брадичката и по врата:
-Никога повече няма да спя в гостната.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Вто Фев 10, 2015 5:06 am

- О, ще ти напомня това следващия път, когато решиш, че това легло ти е малко... - Казах шеговито и целунах косата й.
- Добре ли си? - Попитах после, вече наистина сериозно. Надявах се, че не съм я наранил по някакъв начин. Нито нея, нито пък детето. Щях да се самоубия, ако заради невъздържаността си съм им причинил нещо лошо.
- Как се чувстваш? Имам предвид, не те нараних нали? - Попитах притеснено и се надигнах леко, така че да мога да виждам лицето й, за да разбера ако ме лъже или прикрива нещо.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Вто Фев 10, 2015 5:44 am

-Повече от добре съм,направо летя. 
Погали го по гърдите по перфектно изваяното тяло. Тя опита да се прикрие,защото от този ъгъл изглеждаше като дебеланка. Нямаше да става по добре,знаеше че ще надебелее още но реши това да си остане за нея:
-Дори ми се иска да повторим но все още ми е едно хубаво такова и искам да те докосвам.
Сгуши се в него и се усмихваше:
-Не ме нарани,даже ми беше много хубаво,лекарката е казвала,че може да го правим,просто не трябва да сме много,много диви. Може малко не не толкова,колкото в началото,а и се чувствам тъпо в тялото си...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Вто Фев 10, 2015 5:57 am

Да, знам какво беше казала докторката, но това не ме правеше по-малко нервен и притеснен, че мога да ги нараня. Пък и не вярвах чак толкова на себе си. Например днес едва се бях удържал. Просто нещата между нас са били винаги динамични и диви. Тя ме караше да съм като звяр, а днес особено много. Просто във всички други ситуации можех да се държа с нея мило и да бъда джентълмен, но когато сме без дрехи и тя ме умолява да я направя щастлива, нещата изглеждаха ужасно различно. Озверявах жаден и гладен за плътта й и ми бе трудно да се държа прилично.
- Мисля че се нуждаеш от сън и почивка... - Галех я по гърба и се опиянявах от аромата й.
- Пък и утре ще ставаме рано... - Заради прегледа. Боже дали докторката й щеше да разбере какво сме правили тази нощ?
- Голям ден,а? - Щеше да разбере пола на детето си със сигурност и сигурно се вълнуваше много.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Вто Фев 10, 2015 6:22 am

-Да,ще е голям ден... Но не съм умо....-но се прозя,сгуши се в него,като затвори очи-Добре де уморена съм.
Спа като къпана тази вечер не риташе,не го избута,леглото не и се видя малко,не и беше горещо. Събуди се в неговите обятия и го гушна,миг след това и стана гадно и се изтреля от леглото. Сутрешния секс беше заменен с гадене,не е никак романтично. Изкъпа се след това,като реши този път  да облече една рокля,за бремени,която беше взела на скоро. Огледа се в огледалото,като се приглади,беше си вързала косата на опашка и се оглеждаше. Тя се виждаше,като дебеланка,а в същност изглеждаше супер. С пищен бюст,малко сладко,коремче сладко дупе и женствени форми,лицето и сияеше.
Крис се беше взел душ и почти беше облечен,като се приближи,за да я целуне по рамото. Потрепна хареса и,това я накара да се усмихне.
-Не е нужно да носиш врътовръзка,харесвам те небрежен...
Оправи му яката и се надигна да го целуне:
-Обичам те,нали знаеш...
Погали перфектно избръснатото му лице:
-Хайде да тръгваме.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Вто Фев 10, 2015 6:43 am

Засмях се и я целунах, после я хванах за ръка и тръгнахме към колата. Франк щеше да ни заведе до кабинета на докторката. Бях си освободил целия преди обед, после след прегледа Франк щеше да я върне вкъщи, а аз щях да отида на работа. Но бях наистина притеснен. Дори повече от нея. За първи път щяхме да ходим заедно и не исках да се вълнувам прекалено, защото беше просто преглед и не исках да се привързвам към това бебе, което по всяка вероятност след няколко месеца, вече нямаше да е в живота ни, освен ако тя не решеше друго, което също беше толкова вероятно, колкото и другото.
Помогнах й да се настани в колата, а след това направих и аз същото. Франк потегли, но попаднахме в сутрешното задръстване. Ръцете ми се потяха. Какво правехме? Държахме се като двойка, която очаква първото си дете? Трябваше ли да е така? Защо ми беше всичко това, вероятно това дете беше на онзи изверг. Исках ли да отглеждам детето му като свое?
- Франк, не може ли да се движим по-бързо? Ще закъснеем.
- Сър опитвам се, но сам виждате... - И посочи колоните коли пред нас.
- Не ме интересува направи нещо. Нямаме цял ден... - Продължих да недоволствам.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Вто Фев 10, 2015 6:57 am

-Крис успокой се,не си го изкарвай на Франк.
Хвана го за ръката,за да го успокой,той изпадна в някакво странно състояние. Франк беше доста бърз,пристигнаха,като лекаря ги прие. Направи обечайните прегледи,като беше разбрал,че са правили секс но не ги упрекна,даже каза че е добре,стига да не прекаляват. После отидоха на видиозона,намазаха я с крем обилно,като минаха из целия и корем.
-Бебето е в идеално здраве дори е малко по едричко от нормалното но е добре,ознчава че се храни добре,я да видим,какво се крие тук.
Усмихна се и каза:
-Готови ли сте?
Поклатиха глава,завъртя екрана и се видя малкото бебенце,лицето,ръцете му всичко:
-Ще си имате момиченце.
Вал се засмя,беше супер,момиченце:
-Боже толкова е красива...
Малкото бебче разтвори сякаш пръсти,все едно и помаха. Искаше това момиченце,нямаше да се раздели с него.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Вто Фев 10, 2015 7:14 am

Не знам как точно докторката разбра какво сме правили снощи, но бях сигурен че лицето ми първо стана алено червено, а след това пребледня изцяло. Смотолевих нещо от сорта, че на жена като Ваалет не може да се устои в своя защита и забих поглед в земята, сякаш току що ме бяха хванали на местопрестъплението. После тя се опита да ме успокои, че няма нищо лошо в това, но само направи нещата още по-зле. Никога повече нямаше да правим секс преди посещение при нея. Тази жена бе като шибания Шерлок Холмс.
Не чух много от нещата които каза след това. Върнах се на себе си едва когато бяхме втренчили поглед в монитора и там имаше нещо, което ужасно много приличаше на истинско бебе. Може би не трябваше да идвам. Това беше огромна грешка. Вече не беше възможно да си избия този образ от главата и бях сигурен, че с Ваалет нещата стоят по същия начин. Тя вече обичаше това създание, а и аз също. Щях да обичам детето на онзи мъж. Щях да го виждам всеки ден и...
- Да... - Чух се да казвам. - Убеден съм, че с такава майка няма как да е друго яче... - Едва откъснах погледа си от монитора и видях пълните със сълзи очи на Ваалет.
- Позна... - усмихнах й се тъжно. - Дилемата е решена... Ще е балерина...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Вто Фев 10, 2015 7:30 am

Определено беше познала,тя се смееше,като доктора поклати глава:
-Да повечето майки винаги усещат,какво ще е бебето. 
Подаде и да се избърше,като доктора взе един диск:
-Имате две снимки и кратко видео,с вашето бебе,някой родители го харесват,защото е добро начало на бебешки албум.
Но тя нямаше такъв и дори дрешки нямаше,още не се беше потготвила никак,защото не знаеше пола на бебето. 
-Докторе...
Той се спря:
-Знаем,че ви питах за подобно нещо в началото но,казахте,че тя е много здрава. Били било проблем да и направим ДНК,анализ?
Искаше да знае и това,не можеше да чака и да се измъчва:
-Всъщност това изследване крие своя малък риск,аз лично не се нагърбвам в това. Ако желаете,ще ви пренасоча към много добър специалист,който ще вземе нужните иследвания,без да нарани бебето. Всъшност не е нещо сложно,просто ще се вкара много голяма игла,която ще се взема от бебето кръв. Аз не се наемам,защото понякога стават грешки,но един невероятен специалист,не би допуснал такава грешка. 
Погледна към Крис,не искаше да ризкува много:
-Риска много ли е голям?
Той поклати глава:
-И да и де,зависи,кой го прави е,рисковано е в началото на бременостт,но сега всичко е спокойно,бебето е добре. Би приживяло едно малко обождане.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Вто Фев 10, 2015 7:42 am

- Не! - Заявих категорично и приключих този разговор и въобще мисли в зародиш. Вече бяхме говорили за това и знаехме, че тази процедура не е никак безопасна. Да имаше доктори които я извършваха, някой дори се бяха специализирали, за да изкопчват пари, но не в парите беше проблема. Наистина не желаех да се тревожим повече.
- Това може да предизвика преждевременно раждане. - Погледнах строго Ваалет. - Не! - Заявих отново.
- Ще чакаме... - А и не беше чак толкова голяма загадка. И двамата дълбоко в себе си знаехме, че това дете е на онзи човек. Всичко което щяхме да научим от тази рискова процедура щеше да е само края на всичките ми надежди, че все пак това дете може да е и мое, а тогава наистина щях да съм съкрушен. Имах няколко месеца да си въобразявам, че това е моето дете. Нямаше да й позволя да ми ги отнеме.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Вто Фев 10, 2015 7:59 am

Поклати глава,той беше загрижен,а и тя не искаше наистина да рискува но наистина не можеше да чака,беше толкова объркана но се съгласи:
-Няма да го правим,благодаря ви.
Облече се,като тругнаха да се прибират. Не искаше да и е тягостно след това не искаше да имат конфликти:
-Ще изчакаме Крис,а сега ще направим нещо,защото така и така си мой днес...
Приближи се към Франк като му каза нещо:
-Качвай се,ще те отведа на едно място.
Не кара много дълго,когато се оказаха до един голям магазин за детски дрехи:
-Трябва да и купим поне нещо,не е хубаво да вземаме много неща но ще е хубаво да вземем нещо,туко виж ни изненада.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Вто Фев 10, 2015 11:08 pm

- Вал не мисля, че трябва да караш... - Опитах да я вразумя, когато почти на сила изкара Франк от колата.
- Франк ще ни закара където искаш... - Тя обаче твърдо бе решила да влезе в тази кола и да я подкара. И го направи въпреки всичките ми протести. Не беше лош шофьор, но наистина се чувствах по-добре когато Франк е зад волана. За щастие успяхме да стигнем невредими, до мястото на което искаше да ме заведе, а Франк... Не знам какво стана с него. Оставихме го пред кабинета на докторката. Надявах се да има пари в себе си, за да си хване такси и да се прибере.
Не знаех къде ме води, докато не се озовахме пред някакъв бебешки магазин. Какво за Бога?! Погледнах я подозрително. Бе открила това място впечатляващо бързо и бях почти сигурен, че не идва за първи път тук. Оказах се прав, когато продавачката я разпозна и я поздрави, всичко ми стана повече от ясно. Тя нямаше никакво, ама никакво намерение да се разделя с това бебе. В главата й вече бяхме едно голямо щастливо семейство, а сега бяхме просто двама развълнувани родители, които пазаруват за детето си. Трябваше да очаквам това. Постоянно говореше за бебето, а дори не беше разглеждала за приемни семейства.
- Какво правим тук? - Попитах сухо. Наистина ли щеше да го направи по този начин? Щеше да се преструва, че и двамата искаме това и дори нямаше смелостта да ми каже в очите, че в крайна сметка малкото същество ще остане с нас, а ме мъкнеше в бебешки магазин, карайки ме да избирам дрешки и бог знае още какво.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Сря Фев 11, 2015 1:41 am

Спря се пред магазина,като се приближи към него:
-Прости ми Крис но след днес,отказвам да приема това,да я оставя. Отричам тя да е на онзи,тя е моето момиченце и ще я възпитам,като достоен човек. Тя не е виновна,за това,което ми се е случило,и не би трябвало да страда от това. 
Улови го за ръцете:
-Да искам тя да е нашето момиченце,и ще те разбера,ако не желаеш да участваш в това,може да си тръгнеш.
Надигна се и го целуна:
-Обичам те,но не мога да се откажа от нея.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Сря Фев 11, 2015 1:55 am

Повдигнах леко едната си вежда. Значи така? Сега тя беше нейното момиченце и аз можех да се разкарам от живота им или да остана! Наистина се почувствах ужасно от думите й. Заболя ме не защото искаше да задържи за себе си детето, а защото й беше толкова лесно да се откаже от мен.
- О, значи имам право на избор... - Казах смеейки се тъжно. - Добре е да го знам. - Казах и се отдръпнах от нея. Точно сега въобще не исках да ме целува.
- Е в такъв случай избирам да пропусна разходката из магазина. И без това трябва да се връщам на работа, но давай... Влез вътре и вземи всичко което искаш за своето момиченце... - Аз нямах намерение да продължавам с този фарс и да се преструвам, че съм окей с всичко това.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Сря Фев 11, 2015 2:10 am

-Крис...
Той тръгна,заболя я защото беше,казал че ще е винаги до нея. Щом той тръгна тя не влезе в магазина. Науми съвсем друго нещо,върна се отново при лекаря,като поиска визитната карти1ка на специалния лекар. Като го предупреди да не,казва на Кристафър. Отиде при онзи лекар,като беше решила да направи може би най-голямата глупост в живота си,да рискува живота на бебето и своя но така или иначе загуби Крис,защото беше избрала дъщеря си. Доктора,щеше да го направи но тя размисли и избяга от кабинета. Излезе веднага на вън,като се разхождаше по улиците. Трябваше да помисли,прибра се много късно,цялата треперейки,защото беше станало студено. Не се прибра с нищо от магазина. Отиде в своето ателие,като за първи път разгледа папките с приемните родители,стоеше на земята още в роклята си,като разлистваше и подсмърчаше. Когато някой не и харесваше мяташе папката в стената.
-Имат тъпа къща...
Не знаеше къде е Крис,а тя прекара времето си в ателието.
-Музикант,да бе да...
Още една папка полетя в стената не харесваше никой,защото не намираше никой подходящ.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Сря Фев 11, 2015 2:27 am

Сутринта по нищо не подсказваше какъв ще е развоя да деня. Глупавия спор който бе възникнал в бебешкия магазин... Не очаквах нищо от това да се случи. Не очаквах, че една екскурзия в Париж изведнъж ще преобърне до такава степен живота ми, че сега да не знам какво да правя с него. Не исках деца. Не бях готов за това, но ето че сега бях на крачка от това да съм баща, без дори да го искам. Или поне така си мислех, докато не разбрах, че Ваалет иска просто дъщеря си и за мен в нейния живот има място, само ако приема дъщеря й. А аз не знам защо ми беше толкова трудно да направя това. В един момент наистина си представях нас тримата заедно и всичко изглеждаше чудесно но в следващия просто знаех, че това не е за мен. Харесвах живота си такъв какъвто беше преди Париж и си исках всичко това обратно. Само че нищо нямаше да е като преди. С бебе или без, тя беше променена. Ако го оставеше, щеше да ме обвинява до края на живота си. Ако ли пък не, това дете щеше да се превърне в център на нейната вселена, както вече правеше и в крайна сметка отново щеше да ме изостави. Всичко беше като в един омагьосан кръг. Аз се въртях в омагьосан кръг и не знаех какво да правя с живота си...
Прибрах се късно. Останах в офиса колкото дълго можах, но дивана наистина не ставаше за спане. В къщи поне имаше много легла, които да използвам. Не знаех дали ще я намеря вкъщи. Можеше вече да си е събрала багажа и да е избягала. Франсоа обаче ми каза, че си е в ателието и не е излизала от там няколко часа. Отидох да проверя какво прави, а когато отворих врата към мен полетя някаква папка, за малко да ме фрасне в лицето.
- Какво става тук? - Седеше на пода и плачеше, и изпитах огромна болка да я видя така, но не отидох до нея за да я успокоя, както бих направил при други обстоятелства.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Сря Фев 11, 2015 2:40 am

-Как да избера родители? Едната учителка по йога,а другия е музикант и живеят в порутената къща...
Заметна папката в стената но не срещо него,не очакваше да влезе,все още плачеше но по скоро беше гневна:
-Ето,още едни,гей двойка... Защо са ми ги пратили тези?
Отвори нова папка,бяха драстично намалели и нямаше нито едни,който да беше харесала:
-Няма ли една двойка,която да гледа бебе...
Премина с една кърпичка през носа си:
-Ирония е,че се изплаших да не те изгубя и бях на крачка,да направя глупавия тест,за да знам,какво ме очаква. Боли ме разкъсвам се,разбираш ли ме. Обичам и теб и нея но не искам да те губя и за това,ще разгледам тъпите биогравии,с тъпите родители,за да избера някой. Когато се роди,ще отиде в тома си... 
Отново грабна папката с гейовете и я метна в стената:
-Ако не желаеш да те замеря с папка,по добре ме остави да реша сама,кой ще са.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Сря Фев 11, 2015 3:07 am

Стиснах челюстта си, за да не изрека нещо за което после ще съжалявам. Просто бе избрала наистина неподходящ момент за всичко това, за думите си. Бях й толкова бесен в момента, че като нищо и аз щя да се развикам. Бях бесен и на себе си. Ако можех да върна времето назад и да не я спирам, когато искаше да направи аборт. Нещата сега можеше да са съвсем различни.
- По-добре да оставиш това за утре. - Приближих се до нея и я улових за ръцете. Тя се съпротивляваше малко, но после просто надделях.
- Качи се в стаята! Вземи си горещ душ и поспи! - Казах строго и заповеднически, като все едно бях се върна в предишното си амплоа на господар.
- Папките няма да избягат.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Сря Фев 11, 2015 3:15 am

-Не... Не искам...
Но все пак се качи горе да си вземе душ,послуша го после легна на леглото до него,макар че той не легна до нея,тази вечер. Отиде на работа рано сутринта,като тя закуси и се зае да оглежда родителите,намери една доста добра двойка,майката учителка на деца със специални нужди,както беше и доброволка в болницата,беше изкарала курс за деца. Мъжа беше лека,съдов хирург но графика му не беше толкова натоварен. Отдели папката и я остави в чекмеджето.
Прибра се след обяд,като тя се беше по успокойла малко и хапваше,опитваше се да преглътне нещата,все едно не са били но я болееше,че няма да може да отглежда сама дъщеря си.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Сря Фев 11, 2015 3:27 am

На следващия ден и двамата се бяхме поуспокоили. Проблемите не бяха изчезнали, но поне бяхме по спокойни и се надявах, че ще можем да говорим като възрастни хора. Прибрах се доста по-рано именно защото исках да изясним тази ситуация веднъж завинаги. Не можех да живея повече по този начин в постоянно напрежение какво ще реши сега.
Изчаках я да се нахрани и после заговорих:
- Знаеш ли, никога не съм искал това... Не съм искал да се караме или да те поставям в неудобна позиция, но нека си признаем истината... Ти искаш това дете, от мига, в който разбра за него. Всички тези сцени, дори и това снощи бе просто, за да имаш още нещо, с което да ме караш да изпитвам вина... И повярвай ми, нямам проблем с това... Може би дори щях да реагирам по съвсем различен начин, ако от самото начало си бе признала, че искаш това дете... Че искаш да сме едно голямо щастливо семейство. - Нямаше как да отрече, че нещата в крайна сметка се бяха стекли прекрасно. Щеше да има бебе и знаеше колко я обичам и че в крайна сметка ще приема да съм баща на това дете.
- Ти обаче предпочете да ме лъжеш... Да лъжеш дори себе си, само и само, за да може накрая да получиш това което искаш... Е поздравления Ваалет. Получи това което искаш. Ще бъда баща на детето ти, без значение чие е то... И не защото го искам, а защото не искам да загубя теб... Обичам те прекалено много, за да те загубя. - Вече спокойно можеше да ходи из магазините и да си купува дрехи и всичко останало.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Сря Фев 11, 2015 3:42 am

Това разчупи леда тотално,тя го прегърна силно,той беше отстъпил и не желаеше да прави това да избира. Няколкото останали месеца минаха много добре,тя не го припираше прекалено много,беше отишла само на един два магазина,като той присъства само на един,но за всичко останало си имаше аранжор. 
Наближаваше термина но бебето не искаше да се разжда,просто правеше на инат и щеше да прехвърли дори термина. Ядеше люто на поразия,и правеше всякакви глупости,за да се опита да предизвика раждане. Докторите и го бяха препоръчали. Слезе от бягащата патечка,като сложи една кърпа,беше опитала и натоварване:
-Тя не иска да излиза...
Посочи корема си и погледна към Крис:
-Опитах всичко,ядене на люто,физически дейности,натоварване и какво ли още не. Е,добре пропуснах секса...
Вече не искаше да е бремена искаше това бебе да излезе.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Сря Фев 11, 2015 3:52 am

Наистина бе опитала всичко, освен последното, но то бе трудно за изпълнение в нейното състояние. Беше наистина на крачка от това да роди и колкото и изобретателни да бяхме, просто нещата със секса, за сега бяха в застой.
- Ще се роди когато е готова... - Казах и я целунах по устните. - Сега върви към банята... - Беше потна, а климатиците вървяха на макс. Не исках да настине точно сега.
- А ти спри да мислиш за това... - Бях убеден, че колкото повече го иска, толкова по-дълго щеше да й се стори времето до раждането.
- Хайде... - Хванах я за ръка и я поведох към спалнята. Гледах да има винаги някой около нея, защото коремчето й бе пораснало толкова много, че не виждаше земята под краката си. Държах я за ръка докато се изкачвахме по стълбите.
- Имаш ли нужда от помощ в банята? - Страхувах се дори и от това, че може да се плъзне на плочките. Бях досаден, дори и за себе си.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 10 Empty Re: Власт!!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 10 от 22 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите