The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Власт!!! - Page 15 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Власт!!! - Page 15 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Власт!!! - Page 15 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Власт!!! - Page 15 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Власт!!! - Page 15 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Власт!!! - Page 15 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Власт!!! - Page 15 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Власт!!! - Page 15 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Власт!!! - Page 15 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Власт!!!

4 posters

Страница 15 от 22 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next

Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пон Фев 16, 2015 3:20 am

-Сещам се,горди татко... 
Надигна се и го целуна за награда на неговото любопитство,определено и харесваше той да се интересува и да е загрижен. Не че не беше по принцип но сега си личеше,че не му е все едно и е истински грижовен татко. Не просто от онези дето гледат само,как децата им  растат:
-Я да те обърнем малко...
Трябваше да се измори,а и е хубаво поне пет минутки да е по гръб,за да и заяква вратлето. Грета и беше казала от време на време да го прави,а е и забавно,тя се опитваше да държи главичката си и оглеждаше на ляво и на дясно и като се измореше си прилягваше:
-Много е сладичка,как се опитва да си задържи главата,не успява много дълго но е кривотийка пак опитва...
Гледаше баща си с завиден интерес,ако можеше щеше да го докопа,главата и клюмна отново но си личеше,че не е доволна много и ако продължаваше,щеше да се разплаче.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пон Фев 16, 2015 3:41 am

Просто предусещах как всеки момент ще надуе гайдата, а наистина не исках. Толкова ми беше сладичка в момента, че ако се разплачеше, щеше да ми разбие сърцето.
- Ела тук пумпалче... - Взех я внимателно, като гледах да придържам главичката й и я поставих да легне на гърдите ми. Галех я по гръбчето, а тя стискаше тениската ми с малките си пръстчета. Имаше страшно много сила, за някой толкова малък. Беше толкова дребничка и мъничка, а показваше завидна сила.
В първия момент драпаше с крачета, но после явно й стана приятно и се успокои. Започна да си гука, а аз погледнах Ваалет:
- Новото ми име е звероукротител... - Засмях се. - Явно имам еднакъв ефект върху двете ви, само дето ти не си толкова лесна колкото нея... - Подразних я малко, но всичко беше в кръга на шегата. Истината обаче беше, че Хоуп успяваше да успокои мен. Миришеше много сладко и беше толкова хубаво да усещам топлината й на гърдите си. Обичах я много.
- Знаеш ли, действа ми толкова успокояващо... Мисля, че преди аз да приспя нея, тя ще направи това с мен...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пон Фев 16, 2015 4:08 am

-Да бебешкия аромат винаги действа така...
Засмя се тя,като се приближи и се гушна в Крис,чувстваше се наистина щастлива,имаше си всичко:
-Крис правиш ме невероятно щастлива,даваш ми всичко от което имам нужда,обичаш ме,аз те обичам,обичаш и малката. Само от това имам нужда,имам нужда от теб.
Съзнаваше,че без него е загубена и се радваше на сътбата въпреки че на моменти и в началото е жестока,и даде всичко,даде и него:
-Чувствам се толкова пълна с любов.
Целуна го,а след това погали малката принцеса,която улови пръста и,отново горда от успеха си,се засмя силно.
-Малка пискунка... Обожавам когато се смее,съзнаваш ли,че ще я разглезим?
Нямаше как тя беше толкова хубаво нещо в живота ми,радвах се,че не беше дете на онзи изверг,всичко беше наред.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пон Фев 16, 2015 4:31 am

И двете ми принцеси ми се "нахвърлиха", жадуващи за прегръдка и имах и за двете. Чувствах се ужасно щастлив в компанията им и ужасно горд. Преди няколко години дори не можех да си представя, че една такава ситуация ще ми пасне, но се чувствах повече на място от когато и да било.
С Вал се любувахме на малката си дъщеричка, докато тя не заспа, на гърдите ми, но дори и тогава не откъснахме поглед от нея. Вал каза, че няма проблем да остане така, а и аз наистина не исках да я оставям. Останахме така сгушени тримата, докато не усетих, че Ваалет също заспа. Аз също бях уморен и нямах друг избор освен да занеса малката в стаята й, където Грета щеше да се погрижи за нея и да се върна в леглото при любимата си.
Занесох малката в стаята й. Казах на Грета да остане при нея. За щастие Ваалет имаше много мляко и няколко шишета в хладилника, затова Грета каза, че може да я оставя да поспи тази нощ, а тя ще нахрани малката. Спокоен аз се върнах в спалнята и изключих бейбифона. Исках да подаря на Вал един хубав сън. Събираха й се много безсънни нощи и дни напоследък, а и след като бяхме подновили сексуалните си контакти, виждах че има нужда от почивка. Легнах и загасих нощната лампа, а после потънах в дълбок сладък сън,гушнал Ваалет.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пон Фев 16, 2015 4:45 am

Наистина беше много уморена и заспа почти мигновено унесена от топлината и от сигурността. Сутринта не и се ставаше,само се гушна в Крис и скри лицето си,малката не плачеше,явно Грета се грижеше за нея и Бог да я благослови,добре че я имаше имаше нужда поне малко да си почине и да поспи.Събуди я Крис със целувки,не беше много рано,вече се беше наспала и готова за нови приключения,той трябваше да се приготви за работа. Надвесен над нея я целуваше нежно,а тя просто си примираше от кеф:
-Добро утро...
Прегърнаха се нежно,ето такава сутрин си е най обичайна за тях да се гушкат:
-Какво ти се крие в ума?
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пон Фев 16, 2015 5:10 am

Усмихнах й се. Беше толкова красива когато е сънена. Пригладих разрошената й коса и я сложих зад ухото.
- Истината ли? - Тя кимна. - Ами добре тогава... Мисля си, че си най-красивото нещо на света. Обичам да отварям очи и да те виждам до себе си. Сутрин си особено красива. Обожавам как слънчевите лъчи галят лицето ти и как се отразяват в косата ти. Карат я да блести още повече и ми се иска да прекарам пръсти през нея, както сега. С нетърпение чакам да отвориш очи и да погледна в тях... Имаш най-красивите очи в света...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пон Фев 16, 2015 6:22 am

-Много си романтични мислите ти рано сутрин. 
Отвърна му с целувки,който си заслужаваше след толкова прекрасни думи:
-Твоите очи са по красиви,само те имат власт над мен,красивото ти лице което виждам първо,когато се събудя и което искам да нацелувам. Устните ти са по сладки от моите,по силен си,прегръдките ти са по топли....
Ако продължаваше така,щеше да закъснее за работа,а не искаше отново да му пречи да работи:
-Любими трябва да се оправяш за работа,не искам да закъснееш...
Е,да фирмата беше негова и шефа никога не закъсняваше но въпреки всичко трябваше да контролира нещата:
-А,аз ти обещавам,че няма да ти пращам палави смс-си.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пон Фев 16, 2015 6:38 am

Тя говореше толкова хубави неща, а аз имах чувството, че става дума за някой друг. Въобще не бях толкова перфектен, колкото ме описваше. Имах ужасно много трески за дялане, но факта, че бях такъв в нейните очи ме караше да я обичам още повече.
- О, моля те... Какво направих, че да ме лишиш от най-сладката част от работния ми ден? - Погледнах с едно око, към часовника на нощното шкафче. Беше права щях да закъснея така или иначе, дори и сега да се измъкна от леглото и да започна да се приготвям, затова поне можех да направя така че закъснението да си е заслужавало.
Прехвърлих се върху нея и се протегнах за телефона.
- Ще пиша на Оливия да отмени сутрешната ми среща... - Пръстите ми бързо защракаха по клавиатурата. Изпратих съобщението и я погледнах.
- Готово... - Целунах я по нослето. - Сега имам около час... в повече... - Целунах вратлето й. - И не смятам да губя и секунда повече в приказки...
Знаех, че този глад никога няма да бъде напълно заситен. Но опитите ми да го заситя бяха много приятни. Особено сутрешните, когато и двамата все още спяхме и сякаш още преди да сме започнали се носехме из облаците. Целунах сладките й устни. Боже колко вкусни само бяха. Целунах я няколко пъти, преди да смъкна устни към брадичката й. Току що се бе събудила, трябваше й малко внимание. Спуснах ги към вратлето й и раменете, после се изкачих обратно към устните. Тогава тя разтвори крачета и е допусна между тях. Още не бързах обаче.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пон Фев 16, 2015 9:41 pm

-Чувствам се виновна,ще проваля кариерата ти...
Но в този момент я караше да мисли егоистично и да го иска само за себе си. Обхождаше я с целувки и се отъркваше в нея. Не и беше никак трудно да се възбуди,може би само от целувките усети влага между краката си но щом той се отърка в нея,просто умираше за него.
-Оу,по дяволите ти си само и единствено мой,само и единствено...
Започна да го целува диво в прилив на голяма страст,като ръцете и обхождаха тялото му. Имаше най-прекрасния силен мъж,който се държеше невероятно нежно с нея. 
-Искам теб...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Вто Фев 17, 2015 1:43 am

Тази сутрин бях в настроение за нещо много по-нежно и чувствено и успях да я укротя. Дори в крайна сметка я докарах до оргазъм, въпреки че не беше обичайното здраво чукане, а истинско правене на любов. С нежност, внимание и отдаденост. По някога имах нужда от това да забавя темпото и просто да се насладя на съвършенството което държа в ръцете си.
Естествено закъснях за работа, но нямаше проблем. Бях доволен и щастлив, влюбен в жена си и нямах търпение да се прибера вкъщи, за да я видя и нацелувам, нея и дъщеря ни, но когато наистина се заех с работата, осъзнах че е прекалено много и не търпи никакво отлагане.
В следобедните часове, едва успях да си надигна главата от папките, за да й се обадя и да я предупредя, че вероятно ще остана до късно. Исках да знае, за да не ме чака за вечеря и ако й се спи, просто да си легне и почине. Колкото и да не ми харесваше това, имах отговорности тук и трябваше да се отнеса сериозно.
- Здравей красавице... Какво правиш? - Чух гласът на Хоуп и се усмихнах. - А тя какво прави?
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Вто Фев 17, 2015 3:55 am

Не очакваше да се обади но я изненада приятно,тъкмо си я гушкаше и се забавляваха,разхождайки се из къщата:
-Супер,с малката се забавляваме,танцуваме из къщата.
Пусна на високо говорител,за да не я изпусне,не че имаше такава опасност но би било добре,да не е заета с други неща:
-Ами ти,какво правиш? Сигурно имаш много работа.
Остави малката в леглото,като взе телефона оставайки за малко Грета да се грижи за Хоуп:
-Липсваш ми...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Вто Фев 17, 2015 4:09 am

Усмихнах се, когато чух сладкия й глас и този на Хоуп. Божичко как ми липсваха само.
- Не можех да си представиш, колко много ти ми липсваш... Затрупан съм с работа, а не мога да спра да мисля за теб и какво правиш... След вчерашния смс си представях доста по-различни неща от това, да танцуваш с Хоуп... - Чух или поне ми се стори, че се усмихва. Затворих за миг очи. Тя не казваше нищо.
- Ще се наложи да остана до по-късно на работа тази вечер... Вероятно няма да успея за вечеря... - От както Хоуп се беше родила, никога не бях пропускал вечеря и закуска, но вероятно именно заради това сега бях затънал в работа. Трябваше да измисля начин да се справя с това положение. Да имам повече време за тях и в същото време да не губя клиенти. Вчера бяхме загубили един, а аз го бях разбрал едва днес.
- Така че, не ме чакайте... - Оливия почука на врата, но й направих знак да почака. - Срещата ми е тук... Трябва да затварям красавице... Обичам те! - Но не побързах да затворя, просто стоях на слушалката и чаках да ми каже нещо. Исках да чуя гласът й още веднъж.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Вто Фев 17, 2015 4:15 am

-Не се притеснявай и аз те обичам много!
Прати му целувка по телефона и затвори. Щеше да и липсва но знаеше,че се налага да работи,а и сигурно му се е събрало много,заради закъсненията,за това нямаше да му пречи. Прати му само една снимка на Хоуп,която сякаш махаше на татко си,беше несъзнателно но въпреки всичко беше забавно. А,отдолу пишеше "Ние вярваме в теб. Разбий ги!" 
Искаше да му даде нейната подкрепа и мотив за работа,явно другото не действа но Хоуп,щеше да му даде наистина малко сила,а мама щеше да даде награда.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Вто Фев 17, 2015 4:24 am

Всички в офиса си бяха тръгнали. Асистентката ми Оливия беше останала с мен чак до 10 вечерта, но имаше деца и съпруг и затова я изпратих да си ходи вкъщи. Аз мислех да поработя още малко и да се прибирам, когато погледа ми попадна върху снимката, която държах на бюрото си. Вал ми се усмихваше от нея, а до нея бе малката ни дъщеричка.
Взех телефона си и й пуснах един смс: "С какво си облечена?"
Минаваше единайсе, сигурно вече спеше, но ми беше хрумнало, че никога не сме правили секс в офиса ми. А сега бях само аз и никой друг. Щеше да е забавно, само не знам как можех да я поканя да дойде без да й го казвам директно. Но предполагам щях да измисля нещо, ако получа отговор.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Вто Фев 17, 2015 4:47 am

Не беше легнала искаше да го изчака,а и определено не и се спеше без него. Остави Грета да приспива малката,защото целия ден прекара с нея и беше много изморена. Беше си взела душ и облече черно дантелено бельо. Крис обичаше да я вижда в черна дантела,щеше да е изненада за него,щом се прибере. Тъкмо сложи халатчето в очакване но се наложи малко повече да го почака. Тъкмо се беше разочаровала,когато получи смс,усмихна се сладко,като скочи от леглото и обу набързо черните чорапки с дантелата,снима си краченцата,който изглеждаха супер секси,знаеше че телефона си е само негов и че само той,ще го види. А,отдолу на снимката пишеше. "Сам познай,какво нося на горе."
Какво ли правеше точно сега,скоро ли щеше да се прибере или имаше работа още и просто искаше да се разсее малко.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Вто Фев 17, 2015 5:08 am

Когато видях снимката ченето ми падна. Тя хич не се шегуваше и явно се беше приготвила, подобно на снощи:
"Защо не наметнеш едно палто отгоре и не наминеш, за да ми покажеш?" - Натиснах изпрати и погледнах към панталона си. Беше се издул. Ударих главата си в бюрото. Направо се побърквах. Определено никога повече няма да задавам въпроса, какво носи.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Вто Фев 17, 2015 5:25 am

Веднага скочи облече си палтото,като сложи и високите токчета. Предупреди Грета да гледа малката и се качи в колата,отведоха я пред голямата сграда където работеше,беше идвала веднъж но охраната я позна и я пусна да се качи горе. Токчетата и тракаха сигурно вече я чуваше. На всякъде беше тъмно но не и в неговия офис. Щеше да си играе малко. Почука на вратата и след разрешение,тя влезе. Бавно и грациозно,като се приближи към бюрото му:
-Господин Монтгомъри,аз съм новата ви секретарка. Може ли да направя нещо за вас...
Заобиколи бюрото,като се приближи към него,гледаше го предизвикателно:
-Надявам се да отговарям на вашите изисквания...
Развърза кола на палтото,като разкопча копчетата.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Вто Фев 17, 2015 9:55 am

Честно казано въобще не мислех, че ще се появи толкова късно в офиса ми. Особено след като не получих никакъв отговор. Бях загубил надежда и затова се концентрирах отново върху работата си. Само че след по-малко от час някой почука на врата ми и знаех, че няма кой друг да е, освен тя.
Моята красавица влезе, ослепителна както винаги. Приближи се. Разкопча палтото и пред мен се разкри невероятна гледка.
- На горе е също толкова добре... - Изкашлях се тихо, защото гласът ми леко бе пресипнал от възбуда. Протегнах ръка и я придърпах пред себе си, като избутах стола леко назад, за да може да има място. Поставих ръце на кръста й и вдигнах поглед към нея.
- Трябва да си призная, ти си най-секси секретарката която съм имал... Напълно припокриваш всички изисквания...- Ухилих й се дяволито и раздвижих малко ръцете си, после впих пръсти в нея.
- И сега като се замисля... Да... Има нещо което можеш да направиш за мен... - Замълчах за миг, а тя ме погледна очакващо, готова да изпълни всяко мое желание.
- Седни... И разтвори краката си... - По които между другото прокарах пръсти.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Вто Фев 17, 2015 10:13 am

-М,щом това е вашето скромно желание...
Обърна се за малко към бюрото му,затвори папките му и ги остави на страни,не искаше да му обърква работата,настани се на празното местенце,като направи точно това за което я помоли. Носеше красиво дантелено бельо,което криеше гледката към него. Премина с ръка през нежната си женственост:
-Май не виждаш много...
Вече беше достатъчно възбудена,много влажна и гореща,пъхна леко пръсти по крайчето на бельото,като го отмести за да му открие гледката,която той желае:
-Цял ден си мислех за теб,усещам пареща сладка болка,при мисълта за теб,иска ми се да ме докоснеш...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Сря Фев 18, 2015 2:06 am

Бе толкова малка и крехка, заемаше толкова малка част от бюрото ми, а сякаш изпълваше цялата стая с присъствието си. Обожавах тази жена. Обожавах всичко в нея. Нейните жестове, усмивката й, как с готовност разтваряше краката си за мен, въпреки, че винаги бях толкова груб...
Плъзнах стола към нея и преместих ръчичката й.
- Само аз имам право да пипам тази вечер... - Пък и още си представях как лежи и се самозадоволява сама и се побърквах, защото това бе моя работа.
Погалих бедрата й. Плъзнах ръце по коремчето й, по бикините, по онази гореща зона... Явно наистина си бе мислила за мен. После се изправих и разхлабих вратовръзката си. Наведох се, целунах я палаво по устните и издърпвайки вратовръзката, казах...
- Обърни се... - Тя дишаше вече много трудно, но стана и се обърна както й казах. Разстоянието между нас обаче бе много малко и дупето й се отърка в мен. Опитах да се контролирам. Прокарах ръце по-раменете й. Зарових лице в косата й и вдишах дълбоко от аромата й. Издърпах палтото от раменете й и започнах да целувам местата които закриваше до преди малко. Сега беше в краката ни. Плъзнах ръце по нейните и когато стигнах до китките ги хванах и извих назад, но не болезнено, просто исках да я завържа. Взех вратовръзката и започнах да я омотавам около ръцете й.
- Сега ще те чукам Ваалет... Здраво... Защото аз чукам така...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Сря Фев 18, 2015 2:30 am

Може би много жени биха се обидили на тези думи но не и Ваалет,защото познаваше мъжа си,знаеше как той го прави и как му харесва. А,и на нея и харесваше също за това нямаше секунда на съпротива,а само на вълнение и очакване да свърши това,което се е заканил.
-Давай скъпи...
Той свали бикините и рязко,а тя надигна краченца,за да му помогне. Забави се само секунда,явно си прибираше бикините,още едни в колекцията. Това я накара да се усмихне,защото това все още и харесваше,явно обичайте се запазваха,а и все едно бяха за първи път заедно. Разтвори се за него от ново,като намести дупето си,за да може да я вижда. Толкова гореща,жадуваща за него,толкова мокра,че влагата тръгваше по бедрата и. Чу,как разкопчава нетърпеливо колана си и сваля на долу панталоните си. Отърка члена си в нея и после много рязко потъна в нея до край,тя го прие лесно,защото беше ужасно мокра. Изстена от удоволствие. Прихвана я здраво за дупето,като я удари веднъж,а тя изпита неземно удоволствие:
-Оу,Крис... 
Прехапа устнитната си,като отново изстене,искаше още:
-Моля те още веднъж...
Отвърна на молбата и,като проникна диво и я удари пак. Беше,като взрив и щеше да свърши ако продължи така. Хвана я здраво за двете бузки и силно и рязко се задвижи в нея. Да определено си я чукаше,а тя определено изпитваше удоволствие. Мъжа и беше толкова страстен несдържан и непоправимо прекрасен.
-Крис... 
Гърдите и се търкаха в бюрото,а косите и се разпиляха по бюрото.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Сря Фев 18, 2015 2:47 am

Не бях сигурен колко жени биха приели нещо такова с такава готовност, но аз много добре знаех, че тя не е като никоя друга. Беше уникална и моя и затова я обичах толкова силно. Бе готова да приеме всичките ми странности и да се наслаждава на тях.
- Прекрасна си... - Движех се толкова диво в нея, все едно никога повече нямаше да я имам. Стенанията й ме караха да съм още по-уверен, още по-настървен. Когато виждах, че й харесва, нямаше нищо на света, което да ме спре от това да й доставя удоволствие, макар че по-голямото такова бе за мен.
- Обожавам когато си толкова гореща... - А тя наистина бе гореща. Неестествено гореща за човешката температура и бе толкова мокра, че сякаш плувах в океана на похотта. Всичко в нея излъчваше секс и грях, без значение в каква поза ще е й какво казва или не, просто можеше да възбуди и мъртвец.
Подхванах едното й краче и го вдигнах на бюрото, а това ми позволи да се движа още по-лесно и бързо.
- Искам да свършиш за мен бебчо... - Давах всичко от себе си, за това да усетя как се разтапя в ръцете ми.
- Моля те... Направи го... - И хващайки я за косата издърпах главата й назад към мен, захапах ушенцето й. - Сега Ваалет...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Сря Фев 18, 2015 2:58 am

И без да я молеше беше на ръба да свърши но сякаш чакаше той да и позволи,както правеше едно време. Щом я улови здраво и се задвижи диво в нея тя беше вече на върха на удоволствието. Той можеше да усети конвулсиите,който я караха да се присвива около него,тялото и се подаде изцяло на това чувство и тя извика отново силно името му. Усти се невъобразива влага,която доказа и без да казва,че е достигнала невероятната кулминация. Пусна я като тя се опря в бюрото.
-Оу,Боже...
Нямаше дъх да каже нищо защото се рееше в облаците и изпитваше непоправимо сладко удоволствие. Нямаше време да му каже,че иска и той да свърши но въпреки всичко,той усети и проникна по друг начин в нея,а тя го прие. Продължи така диво да я чука,докато и той не свърши повален от невероятната сладост на оргазъма:
-Толкова те обичам....
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Сря Фев 18, 2015 3:10 am

Една уморена усмивка се разля по лицето ми, когато чух тези думи от нея. Нямаше нищо по-хубаво от тях след секс. Може би само... Целунах я по рамото и се надигнах, за да мога да развържа ръцете й. Беше крайно време да го направя и не се бавих. Смъкнах вратовръзката, която тя ми бе подарила и я хвърлих на земята. После повдигнах моята сладка палавница и я обгърнах с ръце. Целувах вратлето й и се наслаждавах на последните конвулсии преминаващи през телата ни. И двамата бяхме толкова чувствителни, че долавяхме всяко едно потрепване.
- Аз те обичам много повече... - Прошепнах в ухото й и я завъртях в ръцете си, после целунах и сладките й устни. Не бях я целувал тази вечер, а така обичах да го правя. Малко се поувлякох в целувките, но ми беше наистина хубаво. После обаче се наведох и вдигнах палтото й. Помогнах й да го облече, а след това и аз самия се приведох в приличен външен вид и казах:
- Хайде, мисля че е време да се прибираме... - Целунах я отново и я огледах хубаво. Мисля че само аз знаех, че под това палто е съвсем гола. И по-добре, защото иначе можех да убия някой.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Сря Фев 18, 2015 3:29 am

-Хареса ми тук в офиса ти,ще взема да идвам по честичко...
Открадна си още една целувка от него,като я хвана за ръката и тръгнаха към колата. Качинаха се и съвсем скоричко се оказаха в къщи. Само минаха да видят малката,която вече спеше. Трябваше да се възползват от това че спи по скоро,защото като се събудеше,щеше да окупира цялото и внимание.
Влезе в стаята,като все още имаше сили и искаше да направят нещо щуро.
-Затвори вратата скъпи,Грета ще се грижи за малката,ако се събуди...
Сексуалното и желание се беше върнало на макс и тя определено искаше да си върне предишния сексуален живот,щом вече всичко и беше разрешено и нищо не я болееше. А,и удоволствието беше неземно. Не свали палтото си,като отиде до шкафчето си:
-Намерих една стара забравена играчка...
Отвори шкафа,като взе нещо но той още не го виждаше. Обърна се,като разтвори палтото си,а на пръста и беше закачена една красива вагинална броеница:
-Старата ти Ваалет отново се пробужда...
Надяваше се той да иска отново да си играят,не искаше да са от онези глупави връзки,който забравят всичко,след като им се роди дете и да правят само три глупави пози. А,и искаше да го задоволи,за да не е принуден да търси подобни забавления но на нея и харесваха,така че губещи нямаше
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 15 Empty Re: Власт!!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 15 от 22 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите