The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Домът на Клаус  - Page 28 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Домът на Клаус  - Page 28 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Домът на Клаус  - Page 28 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Домът на Клаус  - Page 28 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Домът на Клаус  - Page 28 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Домът на Клаус  - Page 28 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Домът на Клаус  - Page 28 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Домът на Клаус  - Page 28 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Домът на Клаус  - Page 28 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Домът на Клаус

5 posters

Страница 28 от 30 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next

Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Нед Мар 02, 2014 4:03 am

Очите и се замрежваха от удоволствие,което не беше испитвала до сега,това да пие от нея,а кръвта и да се слива с него я накара да избита още едно ниво на върховно удоволствие. Усещаше обаче,как и прималява,а това не е никак добре. Погали го нежно по лицето,като му направи знак:
-Илайджа...
Тихо прошепна името му,да имаше му доверие но искаше да му каже. Тогава той спря,макар с невероятно нежелание и супер голям контрол. Надигна се и го целуна докато още не беше променил вампирския си облик. Но тя знаеше,какъв е и го обичаше също толкова силно,колкото и той нея. И двамата се познаваха и се приемаха.
-Обичам те!
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Нед Мар 02, 2014 4:06 am

Не съм сигурна, че успя да изяде и един от мини еклерите, но бях повече от убедена, че аз бях изяла всички останали. Всъщност в целият този цикъл с нуждата от истинска храна, вече не намирах особено голям смисъл, защото първо си мислех, че когато пия от неговата кръв, това е достатъчно и нямам нужда от друга храна, но току що бях пила и сега бях изяла цял поднос с еклери... Божичко щях да заприличам на слон, в съвсем скоро време...
- Вещицата каза, че твоята кръв ще помага на мен и бебето, но не каза нищо за това какво ще се случи с тялото ми, след като бебето се роди... - Изпитах истински ужас при мисълта, че може да си остане дебело завинаги, ако разбира се можех да надебелея. Може би не можех и всичката тази храна всъщност бе предназначена единствено и само за дъщеря ни, но... ами тя просто вероятно беше съвсем малка, как беше възможно да има нужда от толкова много храна. Докоснах корема си и дали от внушение или не, но сякаш ми се струваше малко подут...
- Дали не трябва да отида на ехограф? - Това можеше да ни даде по-ясни представи как се развива плода, ако изобщо нещо се видеше.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Нед Мар 02, 2014 4:27 am

За миг бях изгубил пълен контрол над себе си и желанията си, но именно Ан, бе причината и за двете крайности, в които бях изпаднал, едновременно ме тласкаше към тъмната ми страна и само тя знаеше как да ме измъкне от нея.
Целунах я ненаситно по устните:
- Аз също те обичам! - Прошепнах и зъбите ми отново се показаха, но този път се забиха в китката на ръката ми и я поднесох към нейните устни. Бях изпил прекалено много кръв, а това със сигурност щеше да помогне, дори сам няколко капчици.
Докато изчаквах тя да приеме моята кръв, която се явяваше някакъв вид извинение, не бях забравил и за това какво всъщност се случваше тук, извън всичко останало. Цялото това удоволствие, което изпитвах в момента, дори и движенията ми да бяха доста мудни, това не ми пречеше да изпитвам истински екстаз от случващото се.
- Сега е твой ред... - Отново протегнах ръка, поощрявайки я да вкуси поне няколко капки, не беше нужно повече.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Нед Мар 02, 2014 5:19 am

-Едва ли Кат но нали за това,ще потърсим мнението на друга вещица...
Истината е,че колкото знаеше тя,толкова знаеше и той но идеята му хареса,да я видят съвсем наистина,да видят бебето си как мърда,не само да я чуват или виждат в сънищата и:
-Това също е доста добра идея,ще е хубаво да я видим наистина.
Отпи от виното си,като не спираше да я гледа с обожание,беше сигурен че няма да се промени,защото е вампир но дори и да станеше си я обичаше и това нямаше да промени нищо. Но реши да запази мнението си за себе си,за да не бъде разталкувано  съвсем съвсем погрешно.
-Ако искаш,да поемем на път към града?
Щеше да е много по сигурно и много по безопасно,е не че криеше риск но бързо можеше да внуши на лекаря,а и не е нужно той отдавана е под негов контрол.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Нед Мар 02, 2014 5:28 am

Вампирската кръв идействаше,като дрога знаеше го,просто до голяма степен я побъркваше. А,и да си признае честно,страхуваше се да пие кръв,когато имаше риск някой да я убие за нещо което е казала. Но сега в момента не и се задълбочаваше,защото Илайджа нямаше да махне ръката си,а и е отмаляло и нямаше да има сили,ако не опиташе от него поне малко. За това се надигна лекичко,като отпи съвсем малко,макар че и неговата кръв беше някак вкусна за нея. Устните и бяха червени,премина с езиче по тях,като си пое дълбоко дъх изпълнена с живот. Изви се в ръцете му,като отново се отдадоха и двамата на сладката нужда,да се любят.
Не трябваше много и на двама им,защото всичко преди това ги водеше към края. Вкопчи се в него,като не го пусна,чак когато тръпките не преминаха през нея. После падна на леглото,замаяно още от екстаз и сладка умо.
-Добро утро всъщност....
Засмя се тя,поглеждайки към него.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Нед Мар 02, 2014 5:29 am

Погледнах към него и присвих леко очи, опитвайки се да разгадая какво точно се върти в главата му и защо е толкова мил в последните няколко часа. Съгласяваше се с всичко което искам и дори ми мина през ума, че е възможно да се държи така защото бяхме правили секс, но това беше доста елементарно дори и за него, така че беше нещо друго.
Взех чашата му с вино и отпих глътка, след която му я върнах. После се излегнах удобно на леглото, като преди това оставих празният поднос на нощното шкафче. Така увита в чаршафа, който се заплиташе все повече около тялото ми, се зачудих какво ако беше искрен и наистина ме обичаше. Какво толкова ако отидехме в този негов град и заживеехме под един покрив. Преди две хиляди години точно такъв беше планът, аз и той завинаги, защо да не можеше да бъдем заедно и сега.
- Преди това обаче, искам да поспя... - С надеждата, че ще срещна дъщеря ни, отново някъде там в съня си.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Нед Мар 02, 2014 5:37 am

Остави я да се настани удобно за сън,като стана до нея. Просто не му се искаше да се връща в стаята,искаше да остане за цялата нощ при нея. А,и тайничко се надяваше на още нещо,че може да сънува,дъщеря им,за да и се наслади по дълго,защото предния път караше кола. Не искаше да се меси в съня и,искаше все още да и даде онова от която имаше нужда,техните отношения майка и дъщеря. И той искаше отношение с дъщеря си но трябваше да почака за това,да се роди,а и все още чуваше прекрасното и сърце.
Протегна ръка и погали Катерина,за последно я целуна преди да се унесе,не искаше да и пречи повече,за да настъпи по бързо съня и.
Трябваше доста да почака беше загубил надежда,че ще я види отново или скоро но накрая Катрин,започна да сънува и тогава...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Нед Мар 02, 2014 5:39 am

Усмихнах се широко и с една такава презадоволена усмивка и казах:
- Добро утро и на теб съкровище. - След което целунах устните й. Целувката обаче от съвсем невинна и лежерна, прерасна във втора, а след това и в трета. Не знам какво ставаше тази сутрин, но Ан наистина ми се струваше страшно неустоима и странно, но въпреки всичките ни проблеми и всички разкрития, бях в страшно добро настроение, което може би се дължеше на факта, че не бях откъсвал очи от нея през цялата нощ и бях пленен от красотата й, която напълно изхвърли всички тревожни мисли от съзнанието ми. Чувствах се сякаш изцяло прероден и отпочинал, щастлив и най-вече ужасно влюбен, в жената до която лежах в момента.
- Казах ли ти, колко красива си тази сутрин? - Очите й сияеха по един необикновен начин, а усмивката й, наистина стопляше иначе мъртвото ми тяло.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Нед Мар 02, 2014 5:57 am

Отдавна се бях вмъкнал в апартамента но реших,че е по добре да не ги прекъсвам,още на трийстата минута установих,че това не е добра идея и трябваше да го направя по рано. Обаче то се проточи все по дълго,когато накрая свърши не исках да чувам още за това нахлух в спалнята,като и двамата бяха голи но бях виждал гола жена,което е хубава гледка,и брат ми също,който не е никак приятна гледка:
-А,още сте живи! Не успях да намеря Клаус в апартамента му,изплаших се за Ребека и слязох да я видя но и нея я нямаше,ти си още жив,което е добре...
Да още бях пиян но цяла вечер купони не се очакваше да съм в пълна кондиция. Загледах се в момичето на Илайджа,което беше супер секси:
-Бива си я,удобрявам из...
Но малката сякаш го замери с нещо,той го улови и се засмя:
-И темпераментна!
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Нед Мар 02, 2014 6:05 am

-Илайджа!
Извика от възмущение,като се опита да се прикрие с одеялото но бяха легнали върху него. Даже имаше смелостта да я коментира,не се сдърба и метна нещо по него,за да спре да я гледа,все едно беше някаква сочна мръвка. Определено не го харесваше вече.
-Ужасен е!
Първото нещо което се сети да направи е да изтича до банята и да вземе един халат с който да се покрие. Излезе,като го завърза здраво но беше супер сърдита:
-А,в стаята на Катерина не провери ли?! Те винаги правят така,наемат две различни стаи и накарая са в само една стая или неговата или нейната...
Поклати глава,като тръхна да си търси дрехи:
-Илайджа имам нужда да се облека,били изкарал пияния си брат навън?
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Нед Мар 02, 2014 11:55 pm

За щастие не мисля, че Кол бе успял да види особено голяма част от Ан, защото бях върху нея, а когато тя тичаше към банята, аз вече бях застанал между тях двамата и вниманието му беше насочено към мен.
- Чу дамата... - Посочих му врата и след като го изчаках да тръгне пред мен, го последвах.
- Оправяй се спокойно, обещавам няма да те притеснява повече. - Затворих вратите на спалнята и погледнах укорително Кол, с който вече бяхме в така наречената всекидневна на апартамента.
- Какво ти става? - Попитах го много ядосано. - Не са ли те учили да чукаш? - Закопчах няколко копчета от ризата си и пак погледнах към Кол.
- Не искам това да се повтаря никога повече, ясно ли е? Освен това искам да се извиниш на Ан. - Заслужаваше много повече от това да му се карам, защото бе проявил нечовешко неуважение най-вече към Ан, която беше дама.
- Тя не заслужава подобно отношение, ясно ли е? И ако не се научиш да се държиш както подобава с нея, нямам нищо против да иззема функциите на брат ни и да те затворя в онзи ковчег. Не си мисли, че щеше да си тук, ако не го бях убедил да те освободи... Не ме карай да съжалявам, че го направих.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Мар 03, 2014 12:15 am

Тя стоеше точно пред мен и макар вече да я бях виждала и преди, това не направи срещата ни по-малко спираща дъха ми. Сковано пристъпих напред и коленичих до нея. Винаги ме отвеждаше на прекрасни места. Този път не правеше изключение. Бяхме на някаква поляна, а само на няколко крачки от нас имаше някакво езеро. Не това обаче беше важното сега. Плахо надигнах ръка и прокарах треперещите си пръсти през красивите й къдрици, едва едва, сякаш ако допирът ми до нея можеше да я нарани или пък да я накара да изчезне.
- Обеща, че няма да плачеш повече. - Проговори тя и се намръщи, карайки нослето й да се набръчка.
- Аз... - Мислех да кажа, че не го правя, но едва тогава осъзнах, че отново плача. - Толкова съм щастлива, че те виждам отново...
- Знам! - Изведнъж настроението й се промени коренно и ослепителната й усмивка отново озари лицето й. - Аз също съм щастлива да ви видя.
- Да ни видиш? - Попитах объркано. Говореше в множествено число, а аз бях сама. Тогава тя протегна малката си ръчичка и посочи нещо зад мен. Моментално скочих на крака и бях готова да убия който и да беше натрапника, но там стоеше Ник.
- Защо стои там? - Попита ме тя и мина до мен, гледайки го и усмихвайки му се. Отново протегна ръка към него и сякаш го викаше. - Ела! - Помоли тя и усмивката й стана още по-широка и изглеждаше така развълнувана и някак в очакване. - Защо се криеш? Няма да ти сторя нищо! - Продължи тя, но с много мек и нежен глас, в който нямаше и капка укор. А Ник изглеждаше точно толкова слисан и шокиран, колкото мен, когато я бях видяла за първи път.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Мар 03, 2014 5:26 am

Дори не смеех да гъкна не исках да разгневявам Катерина и да се меся в съня и,мислех само да ги наблюдавам. Тя беше толкова малка,толкова крехка,очарователно красива,нежна и още хиляди неща,който и да опишеш бяха недостатъчни. Не знаех,че ме вижда не внуших нищо,не направих нищо,а малката им дъщеря беше усетила това. Толкова изумително. Приближих се бавно,сякаш можех да я нараня,докато стъпвам дишам или нещо подобно.
Нямах нужда от въздух но сякаш имах нужда отчаяно от него но не можех да си поема,защото дори това мислех че ще я нарани. Погледнах малко уплашено към Катерина,по скоро се чудех наистина ли трябва да се доближа но ангелчето отново ме  помоли и се приближих. Малко преди да стигна на около две ръце разстояние се спрях. Толкова се страхувах да не я нараня,да не я изплаша,не знаех дали не се страхува от мен. А,аз просто не вярвах на очите си,колко е прекрасна,всичко толкова не реално.
-Толкова си прекрасна...
Бях като скован не можех да помръдна,усещах как щях да се срина от този първа среща. Не знаех как да реагирам,защото ураган от чувства премина през мен и ме опостуши. Не откъсвах очите си от нея,а и да исках не можех. Толкова исках да я докосна,да я прегърна но останах на едно място.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Пон Мар 03, 2014 5:33 am

-Е,аде стига,голяма работа е станала,и преди съм те виждал гол,голи жени в изобилие...
Поех дълбоко дъх и въздъхнах,все още бях доста пиян и с мен да се спори е доста излишно,винаги щях да съм прав:
-Добре... Благодаря...
Казах бавно почти завалящо:
-Имам уважението към приятелката ти,грижа се за вашата безопасност и това дали все още сте живи и наистина ли не те обеспокой факта,че Реб...
Пое отново дъх:
-Ей,обещах те,че ще слезете в бара,нито теб нито Никлаус! Мислех,че ще се забавляваме като в доброто старо време...
Приближих се и сложих ръка на рамото на брат си:
-Аде,не винаги си бил толкова голям сухар... Не мижа да оставиш момичето за малко и да дойдеш при брат си!
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Мар 03, 2014 5:40 am

Дъщеря ни, която все още си нямаше име, която всъщност още не се беше родила, прие комплимента с доста голяма доза самодоволство, което бе присъщо и за мен. Поне по това си приличахме.
- Всичко това сигурно е ужасно странно за вас нали? - И двамата с Клаус просто не можехме да отделим погледа си от нея и май не успявахме да мислим за нищо друго, освен за това колко е прекрасна тя.
- Да ме виждате? - И двамата закимахме в знак на съгласие.
- Вероятно сте ужасно изплашени и объркани и точно заради това съм тук. - Сви малките си рамене и се усмихна с една невинна усмивка.
- За да ви покажа, че няма от какво да се страхувате... Аз ще бъда ваша дъщеря... Въпрос на време е... Всичко ще бъде наред... Ще бъдете чудесни родители... Може да ме попитате всичко... - Погледна отново към Клаус, който дори не посмя да се приближи достатъчно близо до нея.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Пон Мар 03, 2014 5:49 am

Изблъсках ръката му от рамото си и го погледнах заплашително. Не ми пукаше дали е пиян или не, беше прекрачил границата този път.
- Съжалявам Кол, но решението ми да не се присъединя няма нищо общо с теб. Бях изморен и съдейки по нещата които се случват напоследък не може да ме виниш за това, че съм предпочел мъничко спокойствие пред това да се наливам цяла нощ с теб и Никлаус.
Закопчах и последното копче на ризата си и вече малко по-спокоен отидох до масата, където закуската все още очакваше Ан. Взех каната с кафе и налях в една чаша, която подадох на Кол.
- Ето, това трябва да помогне. - Организма ни абсорбираше доста бързо алкохола и скоро трябваше да отмине действието, но кофеинът щеше да ускори още повече процеса.
- Аз ще взема тази бутилка. - Макар и с нежелание брат ми ме остави да взема бутилката и седна на един от столовете. Настаних се на срещуположния и се загледах в него.
- Трябва да пиеш по-малко.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Мар 03, 2014 5:52 am

Невероятен глас,по същия начин ме опияняваше и гласа на Катрин но на дъщеря ни,по детски нежен. Изправих се и стигнах до нея,като отново се наведох и първо улових нейната ръка в моята. Оставих нейната длан да стой в моята. Толкова малка,с невероятно крехки пръсти,мека кожа. Не можех да сторя нищо освен да целуна тази мека ръка,нежно я погалих и се загледах в прекрасното и лице,имаше чертите на майка си но моите очи.
-Ти си нашия ангел...
След миг протегнах и двете си ръце,като я прегърнах,просто ужасно го исках исках да я прегърна,не го направих силно,ръцете ми леко я галеха по малкото и гръбче. После нежно я повдигнах и тръгнах с нея към Катерина исках да прегърна и двете си момичета исках онази обещана сякаш семейна прегръдка. Приближи се към Кат,като дъщеря ми се държеше за мен и се усмихваше,някак радостна,че е в ръцете ми.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Пон Мар 03, 2014 6:03 am

-Благодаря ти моя съвест,къде беше преди цял век!
Казах го съвсем иронично,да беше помогнал не време,да излезе от шибания ковчег. Грабнах чашата от ръцете му с пълно нежелание,защото ми вземаше алкохола:
-Невероятно отпразнуваме моето завръщане. Майкъл събуден,Естер също няма да се учудя и ако Фин сте събудили!
Поклатих глава и седнах на масата,знаех че не съм официално поканен но не ми пукаше:
-Ребека и тя запраши на някъде! Като гледам ужасно се радвате да ме изпол... Опа... Видите....
Грешката не беше неволна,а нарочна ако ми следяха мисълта.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Мар 03, 2014 6:11 am

Плъзнах ръка по гръбчето й и му се усмихнах преизпълнена със щастие и гордост, които това малко същество предизвикваше у мен, но се опасявах, че нямаме още много време, а тя бе оставила впечатление у мен, че знае много повече отколкото ние и може би ще има отговор на част от въпросите ми.
- Знаеш ли след колко време ще се появиш при нас? - Попитах несигурно, а тя се обърна назад към мен, като все още не бе разплела ръчичките си от врата на Ник. Май й харесваше в обятията му.
- По-скоро отколкото очаквате. - Отвърна весело тя и погледна към Ник, като премести дланите си върху лицето му и започна да го гали или по скоро да го изучава.
- Всяко хранене ме прави по-силна... - Пак погледна през рамо към мен. - Скоро ще мога да правя и други неща...
- Какви неща? - Припряно попитах аз.
- Ще мога да се явявам не само в сънищата ти. - Спокойно отвърна тя и се усмихна. - Което значи, че ще мога да те предпазя... Ще мога да предпазя и двете ни.
- От кого? - Продължих да питам.
- От всички... - Отново сви рамене и ме погледна невинно. - Много хора от различни видове ще желаят смъртта ми. Трябва да се подготвите за това.
- Но защо? - Имах ужасно много врагове, но никой от тях нямаше представа къде съм или изобщо, че съм бременна.
- Защото ще се страхуват от мен, точно както ти, когато разбра за мен... - Погледна Ник и за миг видях как в очите му се появи горчивина и съжаление. - Не ти се сърдя. - Сякаш и тя видяла същото побърза да го успокои.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Пон Мар 03, 2014 6:21 am

Кол не играеше никак честно, защото знаеше, че с думите си ще отприщи силна вълна на вина у мен, но по-лошото беше, че наистина бе прав. Бяхме го събудили, за да ни помогне и когато беше най-накрая при нас не успяхме да загърбим поне за една нощ своите нужди, за да бъдем до него.
- Не е така Кол... - Каза аз. - Ние сме семейство и Никлаус най-накрая осъзна, че само като такова може да се справим със заплахата. Беше много по-безопасно ако можеш да се защитиш, когато родителите ни ни нападнат, но освен всичко друго ти ни липсваше... Липсваше на всички ни и ужасно много съжалявам, че не ти го показах досега, но това няма да се повтори. Ти си мой брат и винаги може да разчиташ, че ще бъда до теб. - Сведох засрамено поглед.
- Извини ме за снощи, ще се реванширам като ти организирам истинско посрещане, става ли?
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Мар 03, 2014 6:27 am

Буца заседна на гърлото ми,защото наистина се почувствах виновно то това,че съм искал да я нараня. Истината е,че съм готов да дам живота си за нея и за Катерина,за да ги опазя живи и двете.
Тръпнех още от нежното и докосване,толкова не реално но в момента успокояваше нас двама ни. Даваше отговор на толкова много въпроси,който се въртяха в главата ни,дали ще успеем да я опазим,и още много неща:
-Ще сте добре и двете,когато се родиш?
Не можеше да скрие опасенията си,че една от тях можеше да не оцелее,можеше и да може но искаше да знае отговора на този въпрос. Искаше заедно с Катерина да я отгледат:
-Няма да позволя на никой да ви нарани...
Погали лицето и нежно,а после погледна към Катрин,като бях преизпълнен с бащинско чувство и гордост.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Мар 03, 2014 7:03 am

- Той е прав... Не е нужно да правиш нищо, ние ще направим така, че никой да не те нарани... - Думите й обаче ме уплашиха наистина, защото наистина не предполагах, че някой би могъл да я иска мъртва.
- Вече знам това. - Отвърна все със същото спокойствие тя. - Но ще имате нужда от помощ и когато стана достатъчно силна, ще разполагате с такава. - Не ми се искаше да споря с нея, но аз бях нейна майка и щях да намеря начин да се справя с всяка опасност, която би могла да ни грози.
- Колкото по-силна ставам аз, толкова повече ще отслабват твоите сили... - Каза тя с голяма доза тъга и може би дори вина. - Тогава ще имаш нужда от защита и това място... - Погледна към Ник. - Това място на което отиваме сега, то ще бъде нашият дом... Там трябва да бъдем, защото е най-безопасно в момента. Там ще открием и още някой... - Погледна ту към мен, ту към Ник и някак се зачуди дали да продължи.
- Кой? - Не се стърпях и попитах. - Кой ще намерим там?
- Там се намира синът на пазителката, която вие наричате Антея. - И двамата с Ник се спогледахме невярващо. - Нейният син е много важен. Ако се родя и живея, някой ден той ще спаси животът ми, затова вие трябва да помогнете на пазителката да спаси неговия. Съдбите на всички ни са преплетени.
Антея трябваше да е приятелката на Илайджа, но даже не подозирах, че има син. Можехме да го намерим и да го използваме срещу нея, така че каквото и да целеше, ние да я контролираме.
- Не! - Извика сърдито тя. - Дори не си го помисляй! - Очите ми се разшириха от учудване. - Ти също! - Скастри и Ник. - Трябва да спасите сина й, не да го използвате. Тя няма да ви нарани! Тя е пазителка, съдбата й е да ме предпази от сили по-могъщи от вас. Все още не го знае, но ще разбере.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Пон Мар 03, 2014 7:17 am

Кафето ми дойде доста добре върна до голяма степен трезвия ми разум и не до там сантименталната ми личност. Скоро съвсем щях да отрезнея но все още ми беше доста замаяно:
-Добре,ще го запомня,да не го забравиш,искам си достойното парти за посрещане...
Прокашлях се,като видях приятелката на Илайджа да влиза:
-Да,съжалявам за по рана,не успях да видя много...
Добре извиних се по моя си начин,повече не можеше и да се иска:
-Всъщност бях много груб,обещавам няма да се повтори,когато Илайджа е тук..
Усетих как Илайджа ме погледна ядосано:
-Добре,шегувам се...
Допих си кафето но станах за да си налея още едно,за да мога окончателно да видя сметката на пиянската си вечер,като отрезнея съвсем съвсем наистина.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Пон Мар 03, 2014 7:17 am

Само това ми липсваше, да организирам парти за добре дошъл. Нашите представи с Кол бяха доста различни за парти. Аз например щях да се задоволя със приятна семейна вечеря, но той сигурно си представяше купища хора, силна музика и живи блюда, от всички всевъзможни групи.
- Не се радвай толкова. Мислех си за вечеря. - Подсмихнах се леко при изражението което направи, но не обърнах внимание.
- Тъкмо обяснявах на брат си, че ще му се реванширам със скучна семейна вечеря, за да му покажа какво е пропуснал през последните сто години. - Поясних за Ан, която тъкмо влезе в стаята.
- Какво мислиш за идеята ми? - Потърсих и нейното мнение по въпроса.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Мар 03, 2014 7:30 am

Всичко това,не можех да осмисля,казваше толкова много неща,а още беше толкова малка,четеше мислите и на двама ни и не бяхме в състояние да скрием нищо от нея,а тя сякаш знаеше всичко,дори неща,който и двамата не можех ме и нямаше,как да знаем. Това смразяваше кръвта ми,защото нещо можеше да я застраши. Тази вещица можеше и сега намирах ме този начин но всъщност нещо друго имало под всичко това.
Очите ми се разшириха от изумление. Шок от всичко което беше изрекла,още не родената ни дъщеря. Нещата,който казваше откриваха толкова много неща на който не можеш да повярваш:
-Но тя каза,че ще се сдобие с много сила,след като убие Естер,тя може да го използва...
Нямаше да позволя на някаква вещица да рискува живота и на двете им,не се страхуваше но имаше неща,който нямаше да позволи:
-Тя е толкова безполезна,тя дори няма сили,каква пазителка е тя?
Не вярвах на тази вещица,единствената истинска причина да е толкова жива,е само и единствено Илайджа.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 28 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 28 от 30 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите