The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Домът на Клаус  - Page 9 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Домът на Клаус  - Page 9 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Домът на Клаус  - Page 9 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Домът на Клаус  - Page 9 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Домът на Клаус  - Page 9 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Домът на Клаус  - Page 9 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Домът на Клаус  - Page 9 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Домът на Клаус  - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Домът на Клаус  - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Домът на Клаус

5 posters

Страница 9 от 30 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Next

Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Яну 27, 2014 6:44 am

Мръщенето му изобщо не ме трогваше, дори бих казала, че ме забавляваше, но това бе съвсем друг въпрос. Няколко часа, след като Клаус излезе от къщата, тя се напълни с куп други хора. Едни се заеха с чистенето, други заредиха до горе хладилника с каквото се сетиш, трети сглобяваха и свързваха техниката. Бях получила всичко, което бях пожелала...
До края на деня, къщата светеше от чистота и имаше вечеря. Добре ухаеща и вкусна вечеря, на която мислех да се насладя. Всички се бяха изпарили толкова бързо и безшумно, точно както и се бяха появили, освен една жена, която вероятно щеше да остане наоколо, за да ни чисти и готви. Това ме устройваше.
Вместо с вино, напълних чашата си с кръв и се настаних около огромната маса. Клаус още не се беше прибрал, това не ме притесняваше, защото знаех, че е добре, просто се опитваше да всее допълнителен драматизъм в чупенето си...
- Много е вкусно г-жо Долорес... - Похвалих яденето след като го бях опитала, а възрастната дама направо засия. Олеле, това ли я правеше щастлива? Радвах се, че не съм се превърнала в отчаяна домакиня, която се радва на комплимент за вечерята й.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Яну 27, 2014 6:57 am

-Влизай любов...
Покани гостенката си да влезе. Доста голяма красавица,със секси тяло,облечено с готина рокля,руса коса и сини очи,малко приличаше на рускиня но не беше.
-Ела сигурно си гладна...
Сложи ръка през рамото и,като я опъти към залата където беше Катрин. Може би малко я задави,или поне така се надяваше да реагира. Искаше и се да я накара да се ядоса,да направи нещо. Макар че предполагаше,че ще го удари на непокизъм:
-Това е ъм... Как ти беше името?
Тя се обърна:
-Ема...
Поклати глава,май беше и малко пиян:
-Да това е Ема и тя е моето правило в списъка за съжителство. Сядай и хапвай любов...
Направи и знак,личеше си,че е доста подчинена но той не я взе за да не го слуша,а точно обратното:
-Вечерята мирише прекрасно....
Настани се на масата,като му поднесоха и на него една чиния.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Яну 27, 2014 7:16 am

Очаквах нещо подобно или по скоро се надявах, защото така той ми показваше колко подвластен е на мен. Колко жаден е за вниманието ми, което нямаше как да не ме поласкае.
- Здравей Ема... - Поздравих я с жизнерадостна усмивка и после погледнах към него.
- Прекрасна е... - Казах аз и пак се усмихнах прекалено лъчезарно, предвид колко бясна бях. Обикновените мъже просто носеха цветя или обсипваха с комплименти жените, борейки се за вниманието им, а този тук, просто ти показваше колко заменима си, за да превъзмогне вътрешното си его. Отпих голяма глътка от чашата си и после внимателно я върнах на масата.
- Вечерята също... - Отбелязах аз и се загледах в момичето. Беше красиво.
- Защо си я довел тук Ник? - Попитах след малко, докато накрая просто не ми писна от целият този цирк.
- Опитваш се да ми го върнеш ли? - Естествено, че беше заради това.
- За твое сведение дори не ми пука, ако доведеш още 10 като нея...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Яну 27, 2014 7:29 am

-Не,ти отказа да делиш едно легло с мен,аз намерих момиче с което да споделя моето легло.
Усмихна се,отхапа една хапка с безупречно белите си зъби,като гледаше доволно. Може би бе успял да я ядоса,което е доста добре. А,дори и да не успее,поне се забавляваше доста:
-Ана... Опа сори Ема да...
Все още малко бе пиян или просто нарочно я бъркаше,за да се подиграе и с нея но горката просто се усмихваше:
-Ема няма нищо против това. Щом не ти пука,защо питаш,защо съм я докарал. До колкото знам в списъка не включва това да не си каня гости.
С нейните камъни по нейната глава:
-Аз не съм гладен,а три?
Обърна се към Ема която поклати глава,че не е:
-Готвачката ти е гадна прекалила е с подправките... Смятам да отида да "поспя",ти и твоето пространство си се гушкайте сами.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Яну 27, 2014 7:40 am

- Нали не си мислиш, че ще постигнеш нещо с това? - Обадих се аз, но го казах по скоро на гърба му.
- Може да се забавляваш колкото си пожелаеш с каквито си жени пожелаеш, но истината е, че единствената която желаеш в леглото си, не желае да бъде там и си мислиш, че ще го промениш, като ми покажеш, колко незначително е това за теб, но единственото което ми показваш с действията си е, колко си слаб... - Изправих се на крака и го погледнах.
- Точно така, ти си слаб... - Усмихнах се студено и безизразно. - По-лошото обаче е точа, че показваш слабостта си... И двамата знаем, че няма да направя нищо, за да те спра, въпреки, че бих могла ако пожелая... Но няма... Затова приятна вечер Ник, забавлявай се с малката си играчка и не се тревожи за мен, аз се чувствам прекрасно в компанията на себе си...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Яну 27, 2014 7:54 am

Дали защото бе пиян или още подобни неща но не асимилира думите и,нито една дума не стигна до него.
-Да да добре... Каквото и да е там...
Не му се спеше,толкова рано беше,за това просто реши да си вдигне малък купон. Вместо в стаята той отиде в хола,като си пусна музика,придърпа Виктори... Добре де Ема и се завихри един луд и дори секси танц:
-Ехе,теб е бивало в танците...
Завъртя я,като отново я придърпа към себе си. Музката беше доста силна,е не можеше да се чуе чак до 2 етаж но се чуваше,че се забавляват. Вампир можеше да разбере,какво става:
-Коя беше тази?
Попита тя,а той поклати:
-Ами... Не знам.... По скоро не мъчи главата си с това,приеми че е сестра ми...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Яну 27, 2014 8:02 am

Довърших вечерята си с цялото хладнокръвие на света и след като минах да им пожелая приятна вечер се качих в стаята си. Разбира се, те изобщо не отразиха пожеланието ми, но честно казано не очаквах и да го направят. Не и той, а за русият индивид, дори не ми пукаше.
Извадих айпода си и мушнах слушалките в ушите си, за да чувам това което аз пожелая, а не онова което той щеше да иска да чуя. После отворих книгата си и се зачетох в нея, опитвайки се да се концентрирам именно върху текста, а не върху това което се случваше долу. Това беше игра на нерви и Клаус беше спечелил прекалено много битки, за да се оставя да ме победи и в това. Просто нямаше начин да се проявя като ревнива кучка, колкото и да ми се искаше да прекърша тънкото й вратле.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Яну 27, 2014 8:09 am

След краткия купон,когато Клаус беше в друго настроение,тръгна към стаята си но по погрешка я объркаха със старата,където беше Катрин в момента:
-Опа,обърках ме... Стават такива грешки,особено когато ти укопират стаята без да споделят едно легло.
Маката бе пияна и се засмя нихилистично. Той хвана през кръста за да не падне и да се срути в краката му:
-Не тихо,на нея компания и прави само личното пространство...
Издърпа я:
-Я Ема пожелай на Катрин лека нощ...
Последва заповедта,а малко след нея и той и пожела лека нощ.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Яну 27, 2014 8:30 am

Започваше да става наистина досадно, толкова, че чак ме изнерви. Внезапно скочих от леглото си и застанах пред малката кукла барби и Клаус, който изглеждаше развеселен, а тя уплашена до смърт.
- Наруши едно от правилата... - Наклоних леко глава в страни и преди да се е усетих прекърших врата на блонди, която се строполи като чувал с кокали на земята, а Клаус не потрепна.
- Наруши личното ми пространство... - Поясних, защото май се чудеше какво точно е направил.
- Изглеждаше добро момиче... - Свих леко рамене, когато погледа му се плъзна надолу към блонди, а после се върнах в леглото си.
- О, още нещо... - Казах преди той да е осъзнал какво точно съм направила. Сигурно заради алкохола реакциите му бяха толкова забавени.
- Моля те, погрижи се за тялото... Не желая да се разсмърди...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Сря Яну 29, 2014 5:30 am

Погледна ту към тялото,ту към Катрин с един доста празен поглед,по скоро показващ това,че не му пука особено бе пиян и му бе нужно малко време да асимилира и приеме случващото се.
-А,да личното пространство...
Поклати глава и погледна към блондинката:
-Права си добра беше,похаби я и изцапа килима...
Толкова значеше това момиче за него и всяка следваща,а относно това дали,ще махне трупа,нямаше да се получи този номер. Засмя се и се подпря на пантата:
-В правилата не включваше мен като домакиня,съжалявам аз боклуци не чистя...
Тръгна,като остави трупа на момичето там където беше. Но някой премина по коридоря,някой от новите слуги в къщата,обърна се към него:
-Има тяло отърви се от него изгори го отзад в двора,а когато приключиш измий се и ще забравиш всичко.
Стигна скоро в стаята си,като свали сакото и отиде към банята,където си напълни една вана.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Сря Яну 29, 2014 5:44 am

Ситуацията с трупа на момичето бе бързо решена и не се наложи да правя нищо повече. На всичко отгоре бях получила и бонус, развалих партито на Никлаус и това беше повече от добър завършек на днешния ден, за мен. Сега вече можех да си отдъхна спокойно и да поспя може би...
Сънят обаче не идваше. Съзнанието ми бе ангажирано с куп въпроси и се опитвах да разреша проблемите си по възможно най-глупавия начин - разсъждавайки над тях. Усещах, че се пропуквам и колкото повече мислех, толкова по-незащитена оставах. Клаус бавно и решително нахлуваше и превземаше мислите ми. Спомените се връщаха един след друг... Чувствата които преди изпитвах към него, отново се бореха да си проправят път в сърцето ми и странното бе, че ми се иска да ги допусна... Никога преди не ми се беше искало да си спомням или чувствам каквото и да било. Сега обаче всичко това бе по-силно от мен... Сякаш нещо ме привличаше с огромна сила към него и не бях способна да се боря с нея...
Станах от леглото и тръгнах към стаята му. Той все още беше в банята. Бавеше се цяла вечност там, а когато най-накрая излезе може би защото бе усетил присъствието ми, ме завари в леглото си:
- В правилата нищо не се споменава за твоето легло...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Сря Яну 29, 2014 5:55 am

Ваната му се стори наистина доста приятна,а не бе кой знае какво,просто топла вода и малко каквото имаше там. Миришеше хубаво и беше скъпо,напълно се вписваше. Забави се,за да може и малко да му мине от алкохола и му мина в крайна сметка,още повече след един продължителен душ. Чу че някой влиза но мислеше,че е някой от плужеците в къщата,който си се тътреха по среднощите.
Щом излезе увил кърпа около кръста,с изненада установи,това че в леглото му имаше някой който не очакваше но желаеше,да бъде там,а това разбираше е Катерина. По премигна учудено,като се усмихна,от него все още капеше вода и се стичаха по тялото му,изглеждаше още по секси от колкото трябваше,носейки се приятен мъжки аромат от шампоана:
-Явно не съм,чел малките букви...
Гледаше я с палав поглед,как е наместила секси тялото си на леглото и лежеше така съвсем лежерно. Ужасно я харесваше и му идеше да я нападне още сега и нищо не му пречеше,щом тя така лесно му се предлагаше на тепсия. Приближи се към нея бавно и застана съвсем близо:
-Май твоята компания на име Лично Пространство,не се грижи добре за теб...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Сря Яну 29, 2014 6:13 am

Усмихнах се някак тъжно, но все пак по своя си запазен начин и се надигнах леко. Протегнах се, хванах ръката му и минах с пръст по нея, докато търсех и аз не знам какво. Беше си съвсем същия. Сякаш всички тези години, бяха променили само онова което се криеше вътре в нас, но отвън ние си бяхме все същите.
Плъзнах погледа си нагоре по него. Съблазняваше с всяка част от себе си. Караше те да искаш да го докосваш и да не спираш никога... Очите му пък показваха, че желае точно това. Търсеше и се наслаждаваше на обожанието с което погледа ми го докосваше.
- Точно сега... - Най-накрая проговорих със странно тих и несигурен глас. - Имам нужда от твоята компания...
Само, че не по този начин, по който той вероятно искаше моята компания. Просто исках да поседя малко с него и дори не беше нужно да казва каквото и да е. Просто да поседи при мен.
- Какво правиш когато чувствата ти се опитват да изплуват на повърхността? - Попитах без да откъсвам погледа си от него.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Сря Яну 29, 2014 6:26 am

-Понякога ги следва...
До сега не я е виждал с този поглед,толкова спокойна и дори хрисима,някак си е като онази старата Катрин но в същност,разбра че винаги я е имала,просто сега имаше повече опит. Клау не е толкова лош,за колкото всички го мислеха,той можеше да бъде нежен и глантен не по зле от всеки мъж,дори и от брат си. Въпроса,е че повечето пъти просто не си заслужаваше но заради Катрин напълно си заслужаваше и трябваше да и покаже и тази страна.
Пръстите на ръцете му си играеха с нейните,като я повдигна и докосна бузата и,наведе се съвсем малко към нея:
-Радвам се,че реши да дойдеш при мен...
Нежно я дари с една целувка,нямаше помен от онази негова животинска страст,макар че го привличаше и я искаше,той имаше и такава страна от своя характер. Катрин се мръдна малко навътре към леглото и дой се настани до нея.
Да беше мокър но не на нейното легло,така че не се броеше,а ако не го искаше мокър то трябваше или да стане или да се примири.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Сря Яну 29, 2014 6:38 am

Почувствах как ръцете му ме обгръщат и притворих очи. Беше толкова пречистващо и успокояващо да бъда тук с него, отново в прегръдките му, че не исках нищо повече от това.
- Не те ли поглъщат? - Продължих с въпросите, но не от любопитство, а просто защото исках да знам какво ще стане ако аз позволя на моите чувства да се покажат. Нямаше ли да е пагубно отново да изпитам всичката тази болка и разкаяние? Ами любовта? Щеше да се върне и тя, защото не можехме да избираме какво да чувстваме и какво не, а тя ме плашеше най-много, защото не вярвах, че той все още ме обича... Всъщност не вярвах, че някога ме е обичал истински и възможността да ме съсипе отново бе огромна.
- Страхувам се, че вече не помня коя съм била... Толкова много години... Толкова много лъжи... Не знам кое е истина и кое не...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Сря Яну 29, 2014 6:52 am

Погледа му се рееше в една точка,сякаш гледаше на някъде но в същност не виждаше нищо,по скоро мислеше над нейните въпроси или над своите си неща,преплетени с нейните. Доближил устните си към главата и,като косите и нежно го галеха,усещаше прекрасния и аромат,който го опияняваше по добре от всеки алкохол или опият. Всъщност се отдаде на цялото това сещане на нея,да я държи в ръцете си,да докосва кожата и,както и да усеща... Всичко... Дори можеше да усети и любовта и,която някак не вярваше,че все още се крие в нея,че може да го обича:
-Понякога е неизбежно и ги следя,а понякога моя инат надделява и не им позволява да се проявят...
Всъщност не можеше да и обясни точния принцип,често се побъркваше и избухваше без дори да има причина,а понякога се ядосваше вътрешно и събираше толкова много но не показваше нито троха. Толкова странно,сякаш двете крайности или пълно перде или пълен с гняв:
-Това е истинско Катрин...
Надигна брадичката и с ръка,за да я целуне. Тази целувка и показваше,че е истинско,че не е никаква измама и,че я обича. Не не можеше да и го каже но можеше да го усети. Е,добре имаше страни методи да показва това но какво да се прави,всеки имаше различен характер и показваше по различен начин някой неща. Но в този жест имаше само обич и нищо друго.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Сря Яну 29, 2014 7:10 am

Сякаш това бе всичко което имах нужда да чуя. Истина? Той беше прав! Може би любовта не беше това което всички си мислеха, че е. Тя се криеше в тези малки моменти, като този сега и беше всичко което трябваше да бъде. Нямаше значение какво ще се случи след час или след век, всичко което имаше значение, всичко което бе истинско, се случваше точно тук и точно сега. Тази любов! Нашата любов! Е това беше тя! Откраднати мигове на откровения и чувства. Чувства по-силни и изпепеляващи от всичко и всички. Можех да живея за тези мигове... Можех да умра заради тях... Защото простичката истина бе, че те ме караха да се чувствам жива... А нямаше нищо по-хубаво от това, да почувстваш отново как сърцето ти, онзи безжизнен орган, отново заживява...
- Обичам те! - прошепнах едва едва с треперещ глас и пълни със сълзи очи. - Обичах те... И ще продължавам да те обичам... - Едва ли щеше да повярва и на дума от казаното, но изпитвах нужда да се освободя от това и изричайки тези думи, изпитах облекчение, защото вече знаех, че той знае какво изпитвам към него, че ме е чул да го казвам и единственото което трябваше да направи е да повярва в това, така както вярвах и аз.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Сря Яну 29, 2014 7:31 am

Когато дълго време не си изпитвал такава подобна емоция и когато си мислиш,че не можеше да изпиташ такава любов,сякаш сърцето ти се превръща в камък и не вярваш,че някога може да изпита нещо подобно. Но се бе лъгал,защото усети всеки удар на сърцето си,как просто отекваше в цялото му тяло и го сгряваше. Дори го преизпълваше. Да чуе от нейните устни,това което сякаш се надяваше да чуе.
Всъщност и той я обичаше но му бе трудно да го признае,струваше му се и не до там мъжествено да и го казва,като можеше да и го покаже. Е,добре понякога не го биваше но щеше да се постарае. И въпреки това,щеше да каже нещо,което да не я накара да се почувства зле от споделеното и до голяма степен,да и подскаже,че има нещо споделено в тези емоции в тази любов:
-Мислиш си сигурно,че не изпитвам същото,което ти изпитваш към мен? Сигурно може и да си права но едно ще ти кажа,аз те обичам по моя си начин. Да,той не е лесен за разбиране,да той е сложен,граничеш с омразата. Но и двамата знаем,ако нещата бяха толкова лесни,явно на никой нямаше да му е толкова интересно.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Сря Яну 29, 2014 8:19 am

Да, това беше неговият начин да ме обича. Начин който само той разбираше напълно, но аз нямах и нужда от това да разбирам каквото и да било. Винаги го бях обичала, въпреки, а не заради нещо. Не заради това, че той ще ми отвърне по същия начин. Не заради това какъв е... Винаги беше въпреки всички тези неща.
- Знам... - Отвърнах все така тихичко и се отпуснах по-удобно в прегръдката му. Беше ми приятно в нея, въпреки всичко и там се чувствах като у дома, защитена и спокойна.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Сря Яну 29, 2014 10:40 am

Миг на блаженство,който просто трябваше да замълчиш,да го усетиш до край. Да му се насладиш. Любимата му жена лежеше в обятията му,докосваше я нежно и я галеше,като усещаше как тялото и се бе отпуснало. Личеше си,че не е напрегната,както преди,че се чувстваше добре,дори може би спокойна. До голяма степен точно това искаше,малко спокойствие,нейното и своето. Рядко блаженство но е хубаво.
Отдаде се напълно на момента,който му се предостави,дъхна от аромата на косите и,като отново се опияни.
Държеше в ръцете си уникална жена,жена която въпреки всичко,и това което беше,го обичаше и не беше спирала. Не знаеше,дали го заслужава,дали трябва но е радваше,че това е така.
Унасяше се но не в сън,а от сладкото и блажено спокоиствие:
-Харесва ми как си се погрижила за всичко...
Не знаеше,дали е нужно и иска да чуе одобрение но той просто го каза. Естествено,не им пречеше отново да се дразнят но сега,щяха да се държат добре.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Сря Яну 29, 2014 10:49 am

- Не съм направила нищо... - В интерес на истината, хората които бяха през целия ден в къщата, свършиха всичко, аз просто раздавах нареждания. В това ме биваше и се придържах към него. Не се опитвах да бъда по-различна от това което бях. Не се опитвах и да се харесам на останалите. Всъщност нямах против да ме мразят, за нещата които вършех. Някой от тях обаче все някой трябваше да ги свърши. По това си приличахме с Ник. И двамата можехме да понесем омразата. Това ни отличаваше от останалите. Затова бяхме толкова подходящи един за друг.
Останахме така сгушени и притихнали в леглото, докато неусетно съм заспала. Погълната от хилядите мисли, които не даваха мира на съзнанието ми... Може би накрая и то като мен се умори и просто заспа...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Сря Яну 29, 2014 11:20 am

Събуди се доста преди нея но въпреки всичко я остави да спи. Но не и преди да и се полюбува малко,още един миг блаженство. Изглеждаше на невинен ангел,чист неопетнен,толкова нежна,невероятна.
Завия с одеялото,да нямаше как да настине но навик,който му бе останал. Изправи се,като се облече и слезе долу,за да изкомандва на плужеците да сготвят нещо. Да се активират малко,преди Катрин да се е събудила. Нещо като изненада за нея.
След,като всичко бе готово нареди да наредят масата,точно в момента,който тя се бе събудила. Той вече на масата,като от ръката на една от момичетата се стичаше кръв в една кристална чаша.
-Добро утро любов...
Всичко ухаеше прекрасно,подредено,изискано дори,с ароматни цветя.Напълнил чашата си подаде на момичето една кърта и отпи от чашата:
-Надявам се не наруших днес някое от твоите златни правила...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Чет Яну 30, 2014 2:39 am

Настаних се удобно на един от столовете и го стрелнах с изучаващия си и проницателен поглед.
- Все още... - Отвърнах многозначително и се протегнах към каната с горещо кафе. Налях си в една голяма чаша и добавих малко мляко, после отпих. Наистина обичах кафе. Обичах и целият ритуал със закуска обяд и вечеря... Караше ме да се чувствам... нормална или поне се залъгвах, че мога да съм.
- Изглежда приятно... - Констатирах аз, оглеждайки още веднъж педентично подредената маса. Отпих нова глътка от кафето си и притворих за миг очи, наслаждавайки се на този миг.
- А най-хубавата част е, че мога да изям всичко и дори няма да си проличи... - В интерес на истината наистина ми идеше да изям всичко. Обикновено храната не предизвикваше чак такъв засилен апетит у мен.
- Мечтата на всяко момиче... - Допълних леко разсеяно, защото се опитвах да избера с какво да започна. В крайна сметка се спрях на препечените филийки, които започнах да мажа с масло и сладко от боровинки.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Чет Яну 30, 2014 5:16 am

Кротко започнаха,да и не можеше да повярва и някак изглеждаше доста не естествено дори ненормално и въпреки всичко,щеше да му с наслади,не знаеше до кога,ще трае.
Остави я да се наслади на закуската,е и той обичаше хубавите неща но като доста голям хищник обичаше по скоро прясната кръв,която го правеше много по силен.
Отпи осърдно от чашата си с кръв,като се усмихна с усмивка,която беше неговата запазена марка:
-Е,не само за това биха ти завидели но...
Вдигна рамене:
-Че срещу теб стой толкова очерователен и красив мъж,като мен...
Пък дето се казва и скромен... Не му липсваше скромност.
-Впрочем планът е в действие и днес трябва да се чуе за първия сигнал за нападнати от животно.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Чет Яну 30, 2014 6:35 am

- Това е добра новина... - Отвърнах все така отнесено и довърших първата си филийка, започвайки да мажа и втората. За да преглътна по-лесно хапката, отпих от портокаловия сок.
- Да се надяваме, че планът ти ще проработи... - Със силна доза съмнение допълних и отхапах от втората филийка.
- Що се отнася до останалата част от изявлението ти... - Погледнах към него с един игрив поглед.
- Много момичета ми завиждат за много неща, но ти не си едно от тях. - Намигнах му закачливо и продължих да закусвам. Когато привърших с закуската се изправих от масата с чашата си кафе и тръгнах нагоре.
- сега е време да се възползвам от едно от златните си правила... Вана! - Поясних и се качих в стаята си, където си взех необезпокоявана от нищо, дълга и приятна вана. След това се заех с всички останали приятни неща, като гримиране, обличане и правене на прическа...
Когато приключих с цялата процедура по разкрасяване, се върнах обратно долу, където открих Клаус. Беше се излегнал на дивана и четеше нещо. Не проявих интерес към четивото му, но се настаних на облегалката и казах:
- Мислех си, че можем да поизлезем... Да побиколим баровете в града... Да се позабавляваме...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 9 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 30 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите