The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Крайпътна бензиностанция - Page 8 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Крайпътна бензиностанция - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Крайпътна бензиностанция - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Крайпътна бензиностанция - Page 8 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Крайпътна бензиностанция - Page 8 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Крайпътна бензиностанция - Page 8 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Крайпътна бензиностанция - Page 8 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Крайпътна бензиностанция - Page 8 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Крайпътна бензиностанция - Page 8 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Крайпътна бензиностанция

4 posters

Страница 8 от 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Катерина Пон Фев 10, 2014 8:03 am

Повдигнах леко едната си вежда и на свой ред се засмях:
- Мислиш, че те ревнувам? - Дори и да беше така, никога нямаше да му призная подобно нещо.
- До колкото си спомням ти си този който две хиляди години беше обсебен от мен и ме преследваше. - Фактите бяха такива и той не можеше да ги отрече.
- А аз бях тази която не искаше да има нищо общо с теб, затова свали глупавата си усмивка и слез на земята. - Може би напоследък бях прекалено зависима от него и затова си позволяваше да ми се присмива, но изобщо не ми харесваше да го прави.
- Аз съм Катрин Пиърс, наистина ли смяташ, че бих могла да се чувствам застрашена по какъвто и да е начин от гаджето на брат ти? Че ще се почувствам застрашена от която и да е жена на тази планета? - Изсмях се.
- Аз съм всичко онова за което мъжете си мечтаят. Аз съм жена заради която са се водили войни и са умирали хора... Наистина ли ще ме сравняваш с нея?
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Вто Фев 11, 2014 5:15 am

-Тогава защо водим този разговор?
Добре харесваше я такава уверена в себе си,дори се и хвалеше доста,викаше му се фукане.  Това го накара да се усмихне още повече:
-Мислиш ли си,че ако я харесвах,щях да се съобразявам с когото и да е било. Още повече че имам всичко това,което изброи...
Махна леко с ръка пред нея,като визираше нея,че няма защо да сменя.Позасмя се,защото малко си я присвой но...
-Честно,само ти си тази,която и запомни името....
Поклати глава,като погледна към кафето си:
-Не ми пука за нея но чак да я убивам,не искам да печеля омразата на брат си,ще намеря начин да я убия без да съм виновен в същност,а и колко ще живее едно 50-60 години,дори може и да му омръзне.
Поклати глава:
-Оу,Катерина престани да ми пълниш,главата с глупости,по петите ни са Естер и Майкъл,а ти ме питаш за някаква баба Яга... Сериозно!
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Вто Фев 11, 2014 5:21 am

Надигна се,като се надвеси над него,а косите и нежно си играеха,като леко го гъделичкаха. Усмихна му се,погали нежно лицето му:
-Искам да сме далеч от тях,колкото се може по надалеч...
Целуна го:
-Знам,че те са твоето семейство но те винаги,ще искат мен мъртва.
Меко казано се страхуваше от тях. Ай,все още нямаше нужната сила,или по скоро я имаше но се страхуваше да я използва,нещо беше станало,имаше всичко но не го използваше:
-Всъщност толкова пъти искам да нараня Клаус,и съм сигурна,че ще мога но винаги ме спира това,че ти е брат...
Погледна на горе:
-Имам ли позволението ти следващия път,като ме нападне да му дам урок?
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Катерина Вто Фев 11, 2014 5:34 am

Проблема беше в това, че аз не притежавах него. Той имаше всичко което пожелае. Цялата власт и сила и аз го обожавах заради това, но беше нечестно спрямо мен самата, защото го исках само за себе си и дори не ми беше необходимо много време, за да си припомня какво толкова намирам в него. Той просто имаше това невероятно обаяние, което подкосяваше краката ти и като добавим това колко могъщ и зъл всъщност беше, ето ти съвършената комбинация, в която всяко момиче да попадне в капана му и не, че аз бях всяко момиче, можех да имам всеки когото пожелая, само не и него, не и истински и напълно и може би заради това все още го желаех толкова силно.
- Да не би да се опитваш да ми кажеш, че си разтревожен заради това? - Изсмях се и леко сбръчках вежди.
- Ти наистина се страхуваш от тях нали? - Повдигнах въпросително едната си вежда. - Защо? Те не могат да те убият.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Вто Фев 11, 2014 5:40 am

Не реши да и отговори над това,дали се страхува или не,защото не би си го показал така лесно но да,малко се побъркваше от мисълта,че родителите му скоро,ще дишат във врата му:
-За това Естер е заключена толкова дълго,защото е една от великите вещици. Убеден съм,че ще намери начин да ни убие дори и без коловете или поне да ни блокира за дълго. Съжалявам но не искам да прекарам бъдещите векове приспан в някой ковчег...
Присви очите си и погледна към чесовника:
-Сериозно,тези се подиграват...
Имаше предвид,за влюбените гълабчета:
-Те да не помислиха,че са на меден месец?
Отпи от кафето,което се оказа последна глътка. Пое дълбоко дъх и поклати глава,погледна и към масата,Катерина все още имаше доста за хапване:
-Любопитно ми е наистина ли си гладна?
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Вто Фев 11, 2014 5:45 am

Погалих я нежно по лицето и й се усмихнах:
- Надявам се да няма следващ път, но ако той те нападне отново, разбира се, че имаш позволението ми да се защитиш, това, че той е мой брат не трябва да те спира да пазиш собственият си живот. Мен няма да ме спре да запазя живота ти. - Целунах я по челото.
- Аз и Никлаус поговорихме и мисля, че с това което направи за Катерина ми показа, че все още има шанс за него... Шанс, аз и той отново да бъдем истински братя и ако той наистина иска да бъда до него, никога не би те наранил. Вече не... - Силно се надявах брат ми да си е взел поука от всичко което се случи и да осъзнае важността на това да имаш хора които да те ценят и подкрепят.
- Освен това не мисля, че някога наистина те е искал мъртва. Знам какво се опита да направи и не го оправдавам, просто си мисля, че просто не познава друг начин за справянето с даден проблем. - Не изключвах и влиянието на Катрин, защото имах усещането, че тя е тази която има желание да убие Ан и всячески се опитваше да осъществи целта си.
- Ако пак се опита да те нарани обещавам, че няма да го видиш отново.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Вто Фев 11, 2014 5:55 am

Поклати глава,не искаше да се излага на опасност,а и не искаше,Илайджа да бъде приспан в някой ковечег. Това наистина не го искаше. Погали го нежно,като тогава и дойде още по налудничева идея и понеже си е невероятно щура,също така и инпулсивна,веднага изтърси:
-Нека да си направим сватба...
Видя,как се бе ококорил,тя обичаше романтичните неща но точно това,някак искаше да го пропусне. Знаеше,че ако Илайджа го иска,ще го направи супер романтично но тя е наистина луда глава:
-Това може да се пише,като предложение...
Засмя се тя ,като се надвеси над него:
-Е,да след няколко години едва ли,ще има точно някакво значение но... -пое дълбоко дъх-Знаеш,че не обичам да чакам...
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Катерина Вто Фев 11, 2014 6:03 am

Може би беше здравословно и аз да изпитвам известна доза здравословен страх и особено сега когато виждах, че дори и той, който не може да бъде убит, изпитва страх от хората, които вероятно ако знаеха за бебето дори нямаше да се тревожат за синовете си, а директно щяха да се насочат към мен... е, аз все още се самозаблуждавах, че Клаус е непобедим и е на моя страна, вероятно и затова не се страхувах от родителите му.
- Да, наистина! - Отвърнах и го стрелнах с поглед.
- Какво?! - Попитах раздразнено, заради начина по който ме беше зяпнал. - Да не си сандвич полиция? - Завъртях очи и по принцип вероятно щях да зарежа храната, но сега бях ужасно гладна и нямаше да спра да се храня заради него.
- Освен това, всичко е по твоя вина! - Поклатих глава. - Ти си причината да се сдобия с това бебе чудо, затова не ме гледай така. Ще платиш за всичко това. - Посочих храната. - И ще ми купиш още за из път.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Вто Фев 11, 2014 6:13 am

-А,не хвърляй цялата вина върху мен. Ти си избраницата,която може да има бебе. До сега никога не ми се е случвало никоя да има дете от мен.
И слава Богу,защо цял свят,щеше да бъде населен с малки Клаусчета,който ако приличаха на него,целия свят може би,щеше да бъде обречен. Поклати глава при тази мисъл. Както се казваше това да и е проблема с храната,явно това малко създание се нуждаеше от доста голяма енергия и сила:
-Да си се пазила повече...
Вдигна рамене и се засмя,трябваше малко да се шегуват иначе,щеше да е ужасно,постоянно да се карат. Имаха нужда от здравословни драки и базици по някога:
-А,и трябва да се чувстваш истински горда,че ще родиш детето на толкова изумително създание,като мен...
Както се каза време и за неговата реклама.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Вто Фев 11, 2014 6:16 am

От всички неща, с които е успявала да ме изненада и шокира, това беше просто най-голямото. Даже не знам защо и как й беше хрумнало.
- Това някаква шега ли е?! - Попитах колебливо и несигурно, защото нямах представа какво точно е това предложение и от къде беше дошло. Някакъв план ли беше или просто се опитваше да ме накара да изглеждам глупаво.
- Какво имаш предвид с това дали искам да си направим сватба? - Ходеше й се на парти и това беше една от щуротиите които обикновено измисляше? Или говореше съвсем сериозно и аз бях пълен глупак? Как обаче се предполагаше, че трябва да реагирам на това. Дори и да беше сериозно предложение, то определено не бе дошло поради правилните причини, а вероятно защото тъкмо беше загубила майка си и сега се страхуваше, че ще остане сама или пък, че моето семейство ще ме отдалечи от нея.
- Няма да те изоставя Ан, ако това те тревожи... - Вече съвсем сериозно казах аз. - Обичам семейството си и искам да го събера, но това не означава, че ще те изоставя или жертвам заради тях. - Ан не осъзнаваше колко неща можеха да се променят с времето. Може би дори съвсем скоро с цялата тази бременност на Катерина. Можеше майчинският инстинкт в нея да се събуди и да осъзнае, че иска истински живот. Защо винаги избързваше толкова много?
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Вто Фев 11, 2014 6:23 am

-Защо да не го направим?
Попита тя,като се от дръпна малко,като покри тялото си леко с одеялото.
-Не не сега,не веднага но след време,когато нещата поотихнат,когато се справим с тази каша. Няма да е нещо,голямо...
Тогава се замисли... Кой щеше да дойде на сватбата и? Та тя си нямаше никой,майка и мъртва,единственото семейство което имаше. А,и всички който я познаваха бяха мъртви. Кой,кой,щеше да дойде никой. Кой имаше? Никой,съвсем никой. Това я шокира,едва сега съзна,каква глупост беше казала. Отдръпнасе,като кинна с глава и тръгна да търси дрехите си:
-По добре да забравим,сигурно е заради емециите,дойде ми в повече...
Тръгна да си взема дрехите но някакви сълзи и пареха в очите но тя ги сподавяше и скриваше отлично:
-Трябва да се обличаме,сигурно ни чакат...
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Катерина Вто Фев 11, 2014 6:33 am

Погледнах го с престорено съжаление и на лицето ми се появи фалшива тъжна усмивка.
- Горда?! - Повторих замислено. - По скоро бих използвала думата прецакана, но ти си свободен да го наречеш както пожелаеш.
Отговорих и се върнах към закуската си. Дори не се бях замисляла върху всичко това и как се чувствам наистина от това, че нося дете. Неговото дете! Преди две хиляди години, определено щях да съм най-щастливата жена на света, сега обаче бях адски объркана.
- Наистина ли искаш това бебе Ник? - Бях свалила гарда за малко и сега бях напълно сериозна, защото и двамата трябваше да осъзнаем, че това не е игра. Не беше решение което можехме да вземем просто ей така и аз вече започвах да имам своите съмнения от избора си да запазя бебето. Да, в първият момент наистина бях изпитала силна любов към това създание и исках да го запазя с цената на всичко, но сега се питах какво ще означава това. Нямаше ли да стана в пъти по зависима от него или по-лошо. Ако това бебе наистина се родеше, дали той нямаше да ми го отнеме. Настроенията му се меняха толкова често.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Вто Фев 11, 2014 6:42 am

Замисли се за почти цяла вечност дори малко изнерви Катерина:
-Това е доста труден отговор Катерина. Преди ти казах,че ти си моята слабост и бебето е моя слабост също. Две е прекалено много,място на което могат да ме уязвят...
Присви очите си,като за секунда се замисли и над своите думи:
-Когато чух за първи път  сърцето му,се изплаших. Да,точната дума е тази,защото то ще толкова малко и толкова безащитно,че не знам дали мога да го опазя. Хиляди неща се струпаха на главата ми,това дали съм способен,да бъда баща,това дали то няма да ме мрази и още...
Погледна за малко навън:
-Но когато умираше,когато сърцето му ставаше все по бавно,все още се борих със себе си. Когато обаче не чух туптенето,наистина осъзнах,че никога не съм го искал мъртво,никога не съм искал наистина да го убия,просто...
Вдигна рамене и погледна към нея:
-Че не заслужавам,нещо толкова чисто,колкото това бебе и че няма да съм добър пример...  Да съм добър,като баща...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Вто Фев 11, 2014 6:46 am

Говореше сериозно и аз бях истински глупак, защото не бях забелязал това и я бях наранил истински. Побързах да се изправя от леглото и започнах да закопчавам панталона си. Когато и тя се облече, се приближих до нея и поставих ръце върху раменете й.
- Обичам те! - Казах го с цялата искреност и сериозност на света, защото това което изпитвах беше истинско. По-истинско от всичко друго в живота ми.
- Това няма да се промени и искам да го знаеш, но желанието ти за подобно нещо, без значение от какво е породено, говори за това, че имаш нужда от нещо, което аз не съм способен да ти предложа Ан. - И сърцето ми се късаше заради това, но аз наистина не можех да й предложа нормален живот, в който да бъда неин съпруг и да се прибирам от работа за вечеря, голяма къща и заден двор, в който да си играят децата ни. Колко време щеше да й отнеме, за да разбере, че това е илюзия, която не е за нас.
- Аз съм вампир и искам или не, не мога да променя това. Моят живот не включва нещата, които един мъж би могъл да ти даде. Мога да ти предложа единствено любовта си и знам, че някой ден ще видиш, това което аз вече знам... тя няма да бъде достатъчна. Повярвай ми когато ти казвам това, защото съм живял повече от две хиляди години и... Да приема да се оженим ще означава да подхраня мечтите ти, за нещо което никога няма да имаш с мен... Не мога да направя това Ан. Нито сега, нито след време, защото нищо няма да се промени... Аз все още ще бъда вампир.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Вто Фев 11, 2014 6:57 am

-Не е това Илайджа... Въобще не става дума за това...
Все още не искаше да му каже много неща но вече трябваше,защото дълго се спотайваха в нея:
-Всеки път се опитваш,да ми намекнеш за това,че можеш да ми предложиш,само твоята обич и тя ми е достатъчна. Защото и аз те обичам толкова силно.
Приближи се още малко към него,като сложи ръка на гърдите му там където е сърцето му:
-Аз съм вещица,поне бях принцеса,преди можех да помисля за свой наследничка,за дете но на кого е нужно това умряло кралство. На кого е нужно да наследи тези дарби,който вещаят само смърт?
Погледна към него:
-Имам само нужда от теб,да сме заедно. Искам тази сватба за да ни обвърже. Виж дори е глупаво,това ще има значение само за нас,защото дориняма да го пише никъде,просто една церемония...
Погали го леко:
-Не искам нормален живот,никога не съм искала,искам само живот с теб. Когато силите ми отслабнат и не мога повече да живея като вещица. Ще се превърна в това,което си ти.
Погали го нежно:
-Да това е толкова далечно но никога не съм виждала твоето бъдеще,това означава,че ще си дълго с мен...
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Катерина Вто Фев 11, 2014 7:02 am

Как изобщо беше възможно след всички тези години и след всички ужасни неща, които беше сторил, аз все още да виждам доброто в него. Да вярвам, че ще бъде по-добър, въпреки, че беше чисто зло. Как изобщо беше възможно да изпитвам желание да го прегърна и да му кажа, че всички тези страхове са нелепи и той ще бъде най-добрият баща на света?
Затворих очи за миг и си поех дълбоко въздух, но така и не се преборих с желанието си да отида до него, затова оставих приборите си и се изправих бавно от мястото си, след заобиколих масата и седнах до него на сепарето. Без да казвам и думичка се наведох към него и обгърнах врата му с ръце.
- Никога не съм искала или желала дете Ник, дори за миг, но се кълна, че ти си единственият мъж, от когото бих имала, защото те познавам по-добре от всеки друг и знам... - Прехапах устни за миг, в опит да преглътна сълзите си.
- Знам, че заслужаваш да бъдеш баща и ще бъдеш... Ще бъдеш най-добрият баща на света, защото знам, колко силно можеш да обичаш... Виждала съм го и знам... Ще обожаваш това дете и то ще ти отвърне със същото, защото ще вижда това което и аз... Най-доброто в теб... - Това правеше неприкосновената и безгранична любов, която изпитвах към него.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Вто Фев 11, 2014 7:12 am

Тази прегръдка му хареса до толкова,че не искаше да свършва точно сега,за това я повдигна леко от мястото и,като я настани в скута си и я прегърна,без ни най-малко да го интересува,дали го гледат,дали някой ще каже нещо. Просто не искаше тази прегръдка,да свършва толкова скоро,не искаше да спира да я усеща,толкова близо до себе си:
Премина през нежното и лице,като заплете нежно ръце в копринените и коси:
-Никоя друга не заслужава да бъде майка на моето дете,освен ти Катерина. Никоя,никоя друга не съм искал и не съм виждал в този образ.
Каквото и да мислеше за себе си,той знаеше,че ще бъде най-перфектната майка,дори прекалено от колкото бе нужно:
-Знам,че не си била готова за това и аз никога не съм вярвал,че това ще стане. Но преди години исках да имаме голямо семейство,да имаме много деца. След всичко,не вярвах,че някога,ще имаме този шанс но ето че имаме и не мисля да го изпускам. Ти,ще си майката на моето дете,аз ще съм бащата на твоето. Ние,ще сме родители,семейство...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Вто Фев 11, 2014 7:19 am

Оставих я да довърши, но се отдръпнах още на думите й за обвързване.
- Нима това което има между нас, не е достатъчно обвързване? - Бях разголил цялата си душа пред нея и й бях дал думата си, която за мен означаваше от каквато и да е церемония и тя все още не вярваше?
- Дадох ти думата си Ан! Казах ти как се чувствам и какво изпитвам към теб и ако това не е достатъчно, за да ми повярваш, не виждам как някаква церемония би могла да промени това... - Беше ми трудно да разбера какво всъщност се върти в главата й сега. Беше прекалено емоционална заради загубата си и вероятно цялото това нещо с бебето й се отразяваше повече отколкото предполагах.
- Ако думите ти са истина и ако наистина просто искаш да бъдеш с мен, защо имаш нужда от церемония, която да ти докаже любовта ми? Според мен дори не искаш да признаеш пред себе си, че искаш семейство, но твоята упоритост, никога няма да ти позволи да го кажеш на глас. - Прокарах пръсти през косата си и замълчах за миг. Думите й ме нараняваха безкрайно много.
- В момента ти се струва, че си изгубила всичко, но не е така Ан. Имаш цял един живот пред себе си и решенията които ще вземеш не трябва да са породени от мъката и отчаянието, което изпитваш в момента, защото нищо не е загубено. И ако някой ден пожелаеш да бъдеш като мен, аз ще споделя вечността с теб, но сега не е момента да взимаш такива решения, защото може би когато си върнеш поне част от изгубеното, ще мислиш по-различен начин. - Имах опит в това да се боря за семейството си и в това да се отчайвам до такава степен, че да не мисля трезво.
- Защото разликата в нас Ан е много проста. Ти имаш възможност да изградиш ново семейство и нов дом, да намериш мъж, за когото ще си повече от кралица, а аз имам само това с което разполагам от две хиляди години и ще живея с него още толкова и единствената ми надежда е да го запазя цяло... И докато съм жив няма да ти позволя да се откажеш от живота си Ан...
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Катерина Вто Фев 11, 2014 7:32 am

Чувствах се така сякаш живеем в някаква паралелна реалност и всичко това се случва на някой друг и не знаех какво да мисля, но за първи път от както го бях срещнала вярвах в думите му. Знаех, че той ще предпази това дете от всички и всичко и ще бъде бащата какъвто винаги е искал да бъде.
Плъзнах ръцете си по лицето му и жадно впих устни в неговите. В този миг май почувствах лека гордост от факта, че мога да направя това и тази мисъл ме накара да се усмихна несъзнателно, което до някъде сложи и край на целувката. Погледите ни отново се срещнаха, а аз продължавах да се усмихвам даже без да знам защо:
- Какво предлагаш тогава? Голяма къща със зелена ливада? - На неговото лице също се появи усмивка. Знаехме, че нещата са много по-сложни от това, но не ни пречеше да се шегуваме с това.
- Семейство! - Повторих и кимнах леко с глава, защото ми хареса как звучи. - Ти винаги си бил моето семейство! - Дори и през всички тези години, в които си играехме на котка и мишка, това чувство никога не беше се изгубило.
- Аз и ти срещу света... - Още от деца си повтаряхме това и някак си беше толкова типично за нас. - Обещаваш ли?
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Вто Фев 11, 2014 7:34 am

-Няма да има друг мъж...
Извика тя,като го блъсна но по скоро тя се отблъсна от него,защото той беше силен и нямаше,как да го отмести.
-Толкова си...
Ядоса се,защото той я тласкаше към нещо което не иска:
-Ти...
Изкрещя още по силно,защото бе наистина ядосана:
-Как въобще можеш да ме тласкаш към друг мъж. Не искам този живот никога не съм го искала,никога дори преди теб,е нямало как да имам истинско семейство. Щях да бъда обречена на брак по сметка,на дете,което щеше да живее,като мен. Сега,как мислиш,че ще имам обикновен живот. Та,аз съм вещица за бога,една от най-силните,влюбена безнадеждно в древен вампир. Какъв дом говориш тук...
След това посочи към вратата:
-Навън има поне трима човека,който ме искат мъртва,искаш да обрека още едно създание на същата моя участ?
Поклати глава:
-Искам тази церемония,е да защото може би искам семейство но това семейство да сме ние двамата. Знаеш ли,толкова ще ми е приятно да си наистина мой съпруг,за вечноста дори. Но не се тревожи,за това... Истината е,че наистина няма смисъл,защото никой няма да дойде на нея... Всички,са мъртви...
Сложи ръка на устата си ,като се опита отнов да сподави сълзите си:
-Никога,ама никога повече не ми говори за това,какво да правя с живота си и никога не решавай вместу мен,дали ще бъда щастлива с друг мъж. Отговора е че не... Никога няма да съм щастлива с никой,както съм щастлива с теб.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Вто Фев 11, 2014 7:43 am

Подкрепи това твърдение с целувка,а след това,целуна и нежно ръката и,като не я пусна,сложи я на корема и,като задържа ръката и там с неговата. Сякаш се закле пред нея и пред детето:
-Обещавам само двамата и малкото създание с нас...
Надигна се целуна я още веднъж,не побърза да вдигне ръката си от корема и:
-Защо не голяма къща с зелена ливада,може и басейн или приятна градина с беседка...
Продължи нейното подмятане,сигурно едва ли,щеше да има къща но пък и нейната шега,трябваше да се улови:
-Никога не сме били,типичната двойка,за това едва ли,ще бъдем типичното семейство но истината е,че ненормалното винаги е било  нормално за нас...
Каквото и,какво и да станеше,те щяха да бъдат заедно и да се справят с това.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Вто Фев 11, 2014 7:50 am

И ето го. Това беше разковничето на всичко. Тя беше уплашена и страдаше, защото току що бе загубила всичко. Своят дом, своето семейство и дори да не беше искала съпруг и деца, това право също й бе отнето, а аз бях единственото, което бе останало.
- Не те тласкам в ръцете на друг мъж Ан. - Отвърнах съвсем спокойно. - И не се опитвам да взимам решения за живота ти и безкрайно много ме боли, че си мислиш така, защото това което се опитвам е да ти дам избор. Избор, който всеки човек заслужава и не искам да правиш този избор под влиянието на загубата. Трябва ти време, в което да се справиш с загубата и аз ще бъда до теб през цялото това време. Ще бъда до теб, колкото дълго пожелаеш и по какъвто начин пожелаеш. - Не пристъпих към нея, просто смятах, че сега има нужда от време да излекува всичките си рани.
- Няма нищо лошо в това да скърбиш Ан. - Дори не беше получила възможността да го направи, заради моето семейство, което на всичко отгоре беше виновно и за причината тя да има нужда да скърби. Нищо чудно, че се чувстваше несигурна и в мен и в това, че ще я предам и аз.
- Аз ще бъда тук и ще те обичам повече от всичко. Няма да позволя на никой да те нарани... Имаш ме! Винаги си ме имала и аз никога няма да предам теб или любовта си към теб. Не се нуждаеш от церемония, за да ти докаже това, но ако не ми вярваш, тогава ще направя каквото поискаш, за да ти докажа думите си...
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Катерина Вто Фев 11, 2014 8:03 am

Да, това последното много добре описваше нас като отделни личности и като двойка. Ненормалното беше съвсем в реда на нещата за нас. Просто така бяхме устроени и така се чувствахме добре, това беше начинът по който можехме да съществуваме.
- Значи е решено! - Отвърнах със привидно сериозно изражение.
- Аз, ти и това малко прелестно създание... Защото няма начин да е нещо по-различно с моите гени... - Пошегувах се и се засмях.
- Всичко което трябва да направим е да се отървем от безсмъртен психопат и отмъстителна вещица... - Казах го безгрижно, все едно беше...
- Нищо работа! - Засмях се и отново го целунах, но целувката се задълбочи и разпали странно желание у мен.
- Май трябва да се съсредоточа отново върху закуската си... - Леле това бебе съвсем ми беше размътило мозъка. Не можех да спра да мисля за секс и храна.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Вто Фев 11, 2014 8:06 am

Не можеше да му се отрече едно,колкото избухлива е тя,толкова по уравновесен и разумен беше той. Всяваше нужия баланс в нея,за да не експлодира,като бомба. Защото среса и се насъбра толкова много,че не е истина. След всичките тези нерви,изведнъж се успокой,като тялото и леко се отпусна и започна да диша спокойно. До някъде това е паник атака в която се изплаши,че и той се опитва да я изгони от живота си,че ще остане и без него.
Приближи се към него и го прегърна силно,като скри лицето си в гърдите му но имаше нужда да почувства тази прегръдка,това усещане за близост:
-Не го искам като доказателство Илайджа не е нужно да ми доказваш,каквото е и да било. Просто е глупаво...
Скри се в него:
-Тебе май те е страх...
Трябваше да го обърне малко на шега:
-Твърде дълго си бил ерген сега те е страх,че ще ти го отнема,че няма да можеш да ходиш свободно...
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Вто Фев 11, 2014 8:13 am

-Да,това е плана...
Тогава се засмя,защото тя отново се залови с яденето,явно да малкото създание си искаше своето и то беше много  храна. Трябваше да се помисли за нещо за из път. Защото иначе,щяха да спират на всяка бензиностанция:
-Добре,разбрах ме,че си много гладна,други странични ефекти има ли?
До някъде му бе любопитно,дали бременността щеше да протече нормално,както  протичаше и при другите жени. Е,да може би щеше да е малко по бърза не много но да,всъщност не се знаеше точно:
-Трябва да се нахраниш добре и да напазаруваме,да има какво да ядеш по пътя. Няма да спираме постоянно...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 8 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите