The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Крайпътна бензиностанция - Page 10 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Крайпътна бензиностанция - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Крайпътна бензиностанция - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Крайпътна бензиностанция - Page 10 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Крайпътна бензиностанция - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Крайпътна бензиностанция - Page 10 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Крайпътна бензиностанция - Page 10 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Крайпътна бензиностанция - Page 10 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Крайпътна бензиностанция - Page 10 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Крайпътна бензиностанция

4 posters

Страница 10 от 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Сря Фев 12, 2014 8:50 am

-Нищо съществено,по скоро нещо,което ще се случи.
Придърпа си бургера,сега имаше възможността да хапне на спокойствие. Всички бяха излязли и това я отпусна малко. Само че трябваш да хапне бързо:
-Трябва да вземем нещо за Катерина,всъщност не за нея,а за бебето не бива да гладува....
Не отклоняваше темета,похапна малко и след това продължи:
-Просто видение,което ще стане,без да искате или да не искате. Нещата вървят на там да събудите вашия брат...
Помаха с ръка и си взе картоф:
-Той също ви е нужен,а и по хубаво от един чичо и една леля е само двама чичовци и една леля...
Пошегува се тя.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Сря Фев 12, 2014 8:59 am

- Това видение ми харесва. - Признах си аз и също си хапнах едно от нейните картофчета.
Не исках да се радвам предварително, но ако нещата се развие наистина както във видението й, то нещата щяха да са много по-лесни. Една стъпка по-близо към това семейството ни да се събере. Надеждата ми ставаше все по-силна.
- Не е нужно да бързаш. - И без това толкова неща се бяха случили, че не можех да й отнема правото да се нахрани нормално.
- Наистина не се тревожи и съжалявам, че си свидетел на цялата тази драма и на нападките на Катерина... - Нищо чудно, че не искаше да има нищо общо със семейството ми. Понякога и аз самият не исках да имам нищо общо с тях.
- Мислех, че всичко ще е наред след като разбраха за бебето... - Обаче изобщо не се бяха променили. - Надявам се, че това няма да продължи още дълго... - После се сетих нещо.
- Ако желаеш може да наемем друга кола и да пътуваме заедно, ако това ще те накара да си по-спокойна.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Сря Фев 12, 2014 9:04 am

-Всъюност това е най-брилянтната идея,която съм чувала някога!
Възкликна тя,като се приближи и го целуна нежно:
-Точно за това те обичам!
Гениален беше до такава степен,че направо се изумяваше:
-Нека оставим сърдитите в колата,да си "говорят" по между си...
Похапна още малко,найстина е ужасно гладна не успя да хапне много сутринта и сега просто и се услаждаше:
-Всъщност не ми каза,знаеш ли защо е наказан Кол?
Присви очите си,като отхапа,не знаеше защо всъщност Клаус до сега не го бе освободил.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Сря Фев 12, 2014 9:14 am

- Това е много дълга история, която може би ще ти разкажа по пътя.
Даже не знаех от къде да започна и как точно да й обясня маниите и праноята на брат си. Това щеше да е дълъг и изтощителен разговор, ако го започнехме.
- Но накратко, Никлаус се почувства предаден от брат ни Кол и го затвори в ковчег. В него е повече от век и се надявам, че скоро ще го видя отново. - Казах, за да задоволя поне малко любопитството й и я целунах отново.
- Връщам се след минутка. - Преди да стана я целунах още веднъж и отидох при сервитьорката, на която платих сметката, а след това излязох от закусвалнята и отидох да наема кола. Нямаше голям избор, но всичко беше по-добре от това да пътуваме с Никлаус и Катерина.
След няколко минути се върнах в закусвалнята при Ан и размахах ключовете пред нея.
- Не е роус роис, но мисля, че ще свърши работа. - Беше някакво ауди, сравнително ново, но не съвсем. Имаше обаче доста екстри и щеше да направи пътуването ни поносимо.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Сря Фев 12, 2014 9:33 am

Явно бяха успели да си намерят кола и това беше добре,защото сега можеха,или поне можеше да и говори. Взе и отново някакви неща за хапване,като се върна в колата но не и ги подаде а ги сложи отзад на седалката:
-Те тръгват с друга кола...
Настани се по удобно и запали колата,като потегли,а зад тях се движеха те:
-Моля те престани с този поглед с този инат. Добре мрази ме,колкото искаш,перфектно те предупредих,какво ще правим. А,щом се появиха ти тотално реши да се направиш на шеф и да се опиташ да се покажеш че въртиш парада.
Присви очи:
-Виж при обикновени ситуации не ми пречи да ми се качваш на главата но няма да правя компромис нито с твоя живот нито с този на бебето. Ясен ли съм!?
Каза твърдо той:
-По дяволите! Защо ме накара да ти внушавам нещо,а не дойде доброволно. Нали уж щях ме да бъдем заедно. Какво е това искам да отида до Ню Йорк?
Отново кресна:
-Катерина аз съм силен но не съм всемогъщ,дори да не ме убият,могат да убият теб,това е досатъчно. Защо не си го набиеш в главата? Че не искам да те притежавам и не искам да де командвам но няма да рискувам,наистина да те изгубя.
За малко да спре колата:
-Знам,ще намериш хиляда доводи,хиляда неща,за да ме изкараш по черен и от катрана. Да не съм светец,отлично ме познаваш,просто се опитай да претърпиш тази сложна ситуация,а когато свърши,ще те оставя да си царуваш,както искаш.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Катерина Сря Фев 12, 2014 9:50 am

Не виждах абсолютно никакъв смисъл да отговарям, защото нямаше никакво значение какво искам или какво мисля. Важно беше той какво иска и ако някой друг не беше на същото мнение, просто трябваше да го подчини... Не, подчинението в случая не му беше достатъчно, защото съвсем съзнателно ме беше унижил пред тях и всичко това скрито зад загрижеността му. Толкова ли трудно беше да разбере, че нямам нужда от неговата "загриженост". Исках единствено свободата си и всичко което бях получила е унижение след унижение, удар след удар. Щях да сложа край на всичко това, веднъж завинаги, защото това беше моят живот, а не неговият и ако нямаше да го живея според собствената си воля, то тогава изобщо не исках да го живея, което означаваше, че или той трябва да умре или аз. Нямаше как да съществуваме заедно. Просто беше невъзможно. И не ми пукаше за нищо друго... Просто исках свободата си и щях да я получа по един или друг начин. Сама, благодарение единствено и само на себе си, както винаги, защото истината беше такава. Можех да разчитам само на себе си.
- Нямаш право да вземаш решения за собственият ми живот изобщо. И не ми пука колко си загрижен или не си... Просто нямаш право да ми заповядваш... Вече ти го казах, няма да бъда твоя подчинена... И или ще ме оставиш да взимам собствените си решения или ще сложа край на всичко това по един или друг начин...


Последната промяна е направена от Катерина на Сря Фев 12, 2014 10:05 am; мнението е било променяно общо 1 път
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Сря Фев 12, 2014 9:57 am

Тя отново казваше нещо,над което не се замисли много или по скоро се сети само за себе си:
-Отново не включи и бебето,Катерина. Мислиш за своя живот но истината,че твоя е свързан с този на бебето.
Присви очи,като се обърна към нея:
-Да съжалявам,че се наложи да правя всичко това,да ти внушавам,да те командвам,казах ти предупедих те. Да признавам не е разумно но когато ми противоречиш,действам първосигнално,защо се отнася до твоя живот и този на бебето.
Дали,ако се засилеше и се блъснеше... Оу не нямаше да е край за никой. Пое дълбоко дъх,като издиша дълбоко.
-Нека се опитаме наистина да сме заедно и да стигаме до общи решения.
Това е мисия не възможна. Найстина възможно ли беше?
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Катерина Сря Фев 12, 2014 10:40 am

- Знаеш ли... - Завъртях се на седалката, така че да гледам към него.
- Всъщност с това което направи, ми направи огромна услуга, защото осъзнах, че си прав. Това бебе е слабост и аз не го искам вече! Целият ми живот... Всички тези години, бяха подчинени на теб... Всичко се въртеше около това какво искаш ти и от какво имаш нужда ти... - Беше обсебил всичко. Целият ми живот и колкото и силна да бях, повече не можех да се боря. Нямах сили да продължавам тази битка.
- И това бебе е нищо друго освен още една зависимост към теб... Не мога да живея повече така... Никой не може... Защото се уморих да се боря с теб... Уморих се от желанията и любовта ти... Уморих се до смърт от отмъщението ти... И се надявам да си щастлив... Да си наистина щастлив от крайният резултат, защото ти спечели... Накара ме да пожелая смъртта на собственото си дете, за да се освободя от теб... Накара ме да те мразя толкова силно, че омразата ми към теб да е по-силна дори от любовта към това създание... Накара ме да мразя себе си... Накара ме да не мога да живея повече със себе си... Затова не ми пука за загрижеността ти или за бебето ти или за каквото и да е друго... Исках просто свобода, но днес осъзнах, че никога няма да я получа... Така, че надявам се чувството да е приятно... Ти печелиш!
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Чет Фев 13, 2014 5:37 am

-Катерина успокой се...
Караше но изведнъж някой се оказа пред колата,в първия момент бе трудно да се разбере,кой беше пред тях но това беше Майкъл,явно благодарение на Естер е разбрал къде са,просто ги е пресрещнал по пътя.
Натисна гъста за да ми не през него но тогава балагодарение на Естер те бяха избутани назад,като поката едва на се обърна. Опита се да предпази Катерина,като я прегърна и пое  по големия удар върху себе си,като дори парчета от стъклото се бяха забили в него.
Излишно беше да казва в този момент,че точно от това искаше да я предпази. Но сега не бе нито времето нито мястото.
Изрита с крак вратата,като полетя на страни. Придърпа Катерина в обятията си,като в момента не можеше да мисли,да се изправя пред тях без оръжие. Трябваше да бие отбой,да мисли изцяло за Катерина.
-По дяволите...
Грабна я,като тръгна с нея към къщата,това щеше да е голям преход но трябваше да събере всички,за да могат да се изправят срещу тях.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Катерина Чет Фев 13, 2014 5:48 am

- Пусни ме! - Изпищях и започнах да го удрям. Прекаляваше вече с тази загриженост и не бях от марципан, можех да вървя и сама.
- Махни си ръцете от мен! Идиот! Нещастник! Страхливец! Мразя те! - Продължавах да викам и да го удрям, докато накрая не ме пусна на земята. Поизтупах се малко и го погледнах разярено. Ако само можех, вече щях да съм го убила.
- Освободи ме! - Ако продължаваше да ме държи в свой плен, скоро наистина щях да съм мъртва.
- Чуваш ли? - Трябваше да взема коловете възможно най-скоро, иначе всички щяхме да сме мъртви, заради глупостта му.
- Искам да ме освободиш веднага, преди да са ме убили заради теб глупако!
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Чет Фев 13, 2014 6:19 am

-Нищо и няма...
Каза тя,като се качиха на колата,говореха си по пътя за разни неща,когато колата спря изведнъж. Дори не разбра,как се случиха половината неща,всичко се разви толкова бързо. Преди да се усетят,тяхната кола не се оказа пощадена и се обърна по таван.
Преди да се усети,какво става,някой я хвана за връта и я издърпа от колата. Това бяха познатите ръце на Майкъл,още поотвратителни от тези на Клаус.
-Пусниме веднага...
Извика но той не я пусна,тогава за първи път някой древен усети итинската сила на древната сила,ужасна болка,която го разкъсваше. Пусна я и се сгърчи,тогава видя Естер:
-Ти...
Земята едва не се разтресе от силите и ударите който си отправиха:
-Ще те накарам да си платиш...
Но някой я сграбчи и този някой бе Илайджа,дори не успя да каже,каквото и да е било.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Чет Фев 13, 2014 6:31 am

В мига, в който ги видях една срещу друга, целият ужас на земята се стовари върху мен и дори не мислех какво правя, действах първосигнално. Всичките ми инстинкти бяха на една чистота, да спася Ан, да спася живота си, защото тя беше моят живот. Стрелнах се към нея и я улових през кръста и не знаех къде отивам, просто исках да е възможно по-далеч, за да не я достигнат никога вече.
Вятърът фучеше покрай нас и не я чувах, но мисля, че ми казваше нещо. Нямаше значение, всичко което исках е да я заведа далеч. Съвсем скоро вече не усещах присъствието на майка си и баща си, но въпреки това не спрях да се движа. Продължавах и продължавах...
След не знам колко точно време най-накрая спрях до едно дърво и пуснах Ан да стъпи на краката си и започнах да я оглеждам разтревожено:
- Добре ли си? Направиха ли ти нещо? - Започнах да питам ужасен от страх, че може да са я наранили.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Чет Фев 13, 2014 6:42 am

-НЕ не съм добре...
Каза още по ядосано тя,през целия път викаше да я пусне,а той не го правеше. Трябваше да го направи и бе сигурна,че ще успее:
-Щях да я убия,знам че можех...
Дръпна се като изкрещя ядосано,всъщност имаше няколко драскотини по себе си но те не бяха сериозно или поне не усещаше никаква болка,защото в момента адреналина беше в повече:
-Щях... Можех... Да...
Премина с ръка през главата си,като си пое много дълбоко дъх и:
-И двамата изчезнаха нали? Катерина и Калус,бих от бой...
Погледна към него:
-По дяволите бебето е обречено да умре...
Каза още по ядосана след,като видя още едно видение,получи хиляди след това,кой от кой по лоши. Стовари се на земята,като умираше от болка:
-Всичко обречено...
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Чет Фев 13, 2014 6:47 am

Свлякох се на земята до нея и повдигнах главата й.
- Успокой се, обещавам, че всичко ще бъде наред... - Започнах да й шепна и да я галя по косата, защото не знаех как иначе да я успокоя.
- На бебето няма да му има нищо, а ти ще получиш шанса си да се изправиш срещу майка ми, но не днес... Всичко ще бъде наред обещавам... Клаус и Катрин не са ни изоставили... - Нищо не се бе променило, все още имахме нужда един от друг, сега дори още по-голяма, защото те се приближаваха все по-близо до нас. Имахме нужда от онези колове и веднага щом съберяхме семейството си, щяхме да ги вземем и да се отървем от баща ни.
- Всичко ще е наред... - Притиснах я към себе си и започнах да попивам сълзите й в устните си.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Чет Фев 13, 2014 6:56 am

-Не не...
Опита се да се отдръпне:
-Не е така.... Клаус е освободил Катерина,а тя е тръгнала да вземе коловете. Клаус не е тръгнал след нея,а...
Отблъсна се от него,не че не искаше да бъде прегръщана но различните неща се преповтаряха имаше прекалено много сила,която не можеше да овладее. Цялата земя започн да се разтриса,а под нейните крака всичко започна да погива,всяка тревичка,а от дърветата,започнаха да капят листа. Трябваше да се успокой,преди да е убила всичко:
-Бебето,ще умре... Те са най-кравосърдечните и ужасни...
Искаше да ги нарече хора но хорята не постъпваха така,дори животните имаха инстинкта да се борят за живота на детето си:
-Катерина също,а след това сме всички ние...
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Чет Фев 13, 2014 7:01 am

Хванах я за раменете и леко я разтресох, защото сякаш беше изпаднала в транс и не можеше да овладее силите си. Те я поглъщаха и вместо тя тях, те контролираха нея.
- Ан, успокой се... - Казах на малко по-висок тон и се опитах да уловя погледа й.
- Никой няма да умре, кълна се... - Не знам какво беше видяла, но Катерина не беше толкова глупава. Беше оцеляла две хиляди години преследвана от Никлаус. Нямаше начин да я заловят сега или да тръгне след коловете точно в този момент.
- Моля те, успокой се... Ще оправя всичко... - Каквото и да бяха сътворили онези двамата щях да го поправя.
- Ти само се успокой...
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Чет Фев 13, 2014 7:14 am

-Те,ще го убият...
Не го виждаше все още но след секунда успя да го погледне и да установи,че той е до нея. Погледна към него и това бе момента в който всичко с отключи нейната натрупана емоция и всичко. Скри главата си в него и започна да плаче. Хвана с ръце ризата му,като продължи доста дълго време.
След,като срива спря,всичко отихна поне за малко,тя остана все така сгушена в него,като си пое много дълбоко дъх.
-Трябва да тръгваме...
Отдръпна се,като се чувстваше,като пияна дори малко залитна но това се случваше след бурен срив на емоции:
-Аз...
Пое дълбоко дъх:
-Съжалявам но обикновено имаш цял месец до овладееш силата,сега нямам това време...
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Чет Фев 13, 2014 9:34 am

- Няма за какво да се извиняваш... Всичко ще бъде наред...
Пристъпих до нея и я придърпах в прегръдката си, а после затворих очи и въздъхнах с облекчение, защото беше в ръцете ми и беше жива. Само това имаше значение за мен и го осъзнавах все повече и повече с всеки следващ път, когато се докосваше до смъртта.
- Няма да позволя на никой да ти навреди... - Погалих я по косата.
- Само ти си важна... - Майната им на всички останали. Трябваше да ги оставя да се справят сами и да бъда до Ан, както и бях обещал. Трябваше да й дам време. Време да свикне със силите си и да има възможност да се защити, ако отново я нападнат. Всичко останало можеше да почака.
- Аз и ти ще отидем някъде, където няма да ни намерят никога... - Това щеше да означава отново да предам брат си, но тя беше любовта на живота ми и не виждах каква по-основателна причина от това можех да имам, за да наруша дадено обещание.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Чет Фев 13, 2014 10:27 pm

-Не е нужно,знам че семейството ти е много важно за теб. Не искам да правиш нещо от което после,ще се чувстваш виновен или...
Надигна ръката си,като го погали по бузата:
-Ще се справя,обещавам ти просто...
Наистина и трябваше малко време но Естер,застрашаваше всички до един. Силно се надяваше нещо да не се случи,а и много добре знаеше,че ако откъсне Илайджа от семейството му,той няма да е наистински щастлив,а поне един оттях имаше семейство,колкото и лошо да беше:
-Според мен с или без Катрина трябва да се пазите един друг. Ако се разделите ще е по лесно да пленят някой. Каквото и да се случи е по добре да сте заедно.
Надигна се и го целуна нежно:
-Един от нас поне трябва да спаси това,което му е останало.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Чет Фев 13, 2014 11:09 pm

Отвърнах на целувката й и нежно погалих лицето й.
- Ти си по-важна от всичко останало! - Така го чувствах и без значение дали можех или не можех да живея с предателството, знаех, че тя е единственото без което не мога.
- И факта, че си готова да се жертваш заради мен, ме кара да те обичам дори по-силно. - Никога нямаше да успея да бъда толкова добър, колкото нея. Тя бе разбираща и жертвоготовна винаги, прощаваше и сияеше от добротата, която бе изпълнила сърцето й.
- Но не мога да поставям живота ти в опасност повече. Когато те видях... Когато видях изправена срещу тях двамата... Почувствах такъв страх, че бих могъл да те загубя... - Този страх още сковаваше цялото ми тяло и едва ли някога щеше да си замине.
- Страхувам се, че мога да те изгубя през цялото време и не знам дали не направих грешка, с това, че не те отведох някъде далеч, а те въвлякох в епицентъра на бурята... Наистина не знам какво да направя, за да те пазя Ан...
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Чет Фев 13, 2014 11:27 pm

-Аз мога и сама да се пазя Илайджа...
Е,не напълно срещу Майкъл не можеше но можеше да победи Естер,знаеше го защото нейната сила не е чиста,не можеше да я победи,защото не бе успяла на време да вземе дарбите и:
-Трябва само да се справите с Майкъл,аз ще се справя с Естер но ми трябват няколко дни. Трябва да прочета гримоарите на майка си,за да овладея магията. Знам би трябвало сама да я търся,да търся тези техники но нямам това време.
Пое си дълбоко дъх,а след това сякаш камък падна от сърцето и нещо успокояващо се беше случило. Прегърна силно Илайджа:
-Всичко,ще е наред...


Последната промяна е направена от Антея на Чет Фев 13, 2014 11:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Чет Фев 13, 2014 11:50 pm

- Знам... - Отвърнах тихичко и я придърпах още по-силно в обятията си. Чувството да я усещам така близо до себе си и да усещам ударите на сърцето й, беше нещо несравнимо. Нямаше по-голямо щастие от това. И нямаше значение дали може да се пази или не, аз винаги щях да искам да я закрилям и пазя от всички, защото сега тя бе по-важна дори от собственият ми живот, което значеше, че моите инстинкти, моите мисли, всичко беше свързано с нея и нейната сигурност, нейният живот, нейното щастие.
- Знам, че ще бъде... - Повторих сякаш на себе си и леко се отдръпнах назад, за да я целуна. Устните й бяха сладки като ягоди, така сочни и свежи, меки и алени. Исках да ги целувам постоянно, да пия от опияняващият им вкус.
- Трябва да вървим. - Не ми се искаше този миг да свършва, но беше време да се махаме от тук. Беше вече тъмно и студено, и много вероятно родителите ми да бяха все още някъде тук. Отдръпнах се още малко и съблякох палтото си, като го наметнах върху раменете й.
- Трябва да намерим брат ми и Катерина... - Обходих всичко около нас с поглед, но не виждах никой от тях. Около нас беше само едно безкрайно поле.
- Или да се придържаме към първоначалният план. - Може би те вече бяха в къщата за Ребека и Кол, а знаех, че Ребека няма да тръгне без мен.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Пет Фев 14, 2014 12:15 am

-По добре е да се придържаме към плана...
Не се знаеше,дали са там,а и отиването там е равносилно на това да влезе в кошера на осите. Щяха да я ужилят само или наистина да я убият.
-Макар че чесно да си призная имам нужда от една нощ,само с един вампир...
Погледна към него:
-Опасявам се,че освен Катерина,ще имам още доста недоброжелатели.
Поклати глава и тръгна на пред,страха се позасилваше малко,не че не можеш да се справи с тях до толкова,че да отърве кожата но и се искаше поне някой от близките на Илайджа да я харесва,да не се чувства толкова изхвърлена. Поне малко не много...
-Сигурен ли си,че ще успееш да убедиш брат си да освободи Кол?
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Пет Фев 14, 2014 12:24 am

Засмях се, не че исках да й се присмивам, но тя наистина не ги познаваше така както мен. Беше станала свидетел на някой от нещата, които вършат, но наистина нямаше как да разбере моят свят, защото беше живяла в съвсем различен, следователно щеше да отнеме време преди да започне да ги приема и харесва, както и те нея.
- Каза, че си видяла как Никлаус го освобождава. - Трябваше да се надяваме, че наистина ще го направи. - И това ме кара да си мисля, че ще успея да го убедя.
Хванах ръката й и я целунах:
- Катерина и Никлаус, са доста по-трудни от останалите. Мисля, че ти и Ребека ще си допаднете, а Кол не се задълбочава прекалено много, той просто ще те приеме без резерви, макар че е много вероятно да си прави шеги с теб или пък да се опита да те принуди да му помогнеш в някоя щуротия. Така да се каже, той е забавният брат. Надявам се да го харесаш. А Ребека мрази Катерина достатъчно силно, за да те обича, така че не мисля, че ще имаш проблеми с нея...
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Пет Фев 14, 2014 12:44 am

-Е,добре... Склона съм да ти повярвам...
Въпреки сакото на Илайджа и бе доста студено. Катерина се обличаше прекалено тънко,а като за човек това не е никак добре,имайки предвид това,че бяха много по чувствителни:
-Нямам търпение за една гореща вана и по свестни дрехи,топли...
На Илайджа му харесваха но бе убедена,че каквото и да облече,щея харесва. По скоро няма да има търпение да я съблече но това е съвсем друг въпрос:
-Ще ме приютиш на безопасно място в твоето легло...
Приближи се към него,да не помагаше за студа но я караше да не мисли за него,ами по скоро да се стопля от други мисли.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 10 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 10 от 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите