The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Домът на Клаус  - Page 22 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Домът на Клаус  - Page 22 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Домът на Клаус  - Page 22 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Домът на Клаус  - Page 22 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Домът на Клаус  - Page 22 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Домът на Клаус  - Page 22 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Домът на Клаус  - Page 22 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Домът на Клаус  - Page 22 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Домът на Клаус  - Page 22 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Домът на Клаус

5 posters

Страница 22 от 30 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Next

Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Фев 24, 2014 5:28 am

-Зная че,ще се справиш,винаги си го правила но Кат,вече сме заедно и можем заедно да водим тези битки,вече не си длъжна да водиш битките си сама.
Искаше да и каже,че да вярваше в нея но цял живот се е борила сама,криела се е... Е,да от него но сега можеше да не поема всичко на своите плещи,а той ще е до нея да отнеме този товар който трябваше да носи. Само,че това което обмисляше,щеше да разгневи наистина много Катерина,първо щеше да се разгневи на вещицата,че я използвам,а аз точно за това ще я използвам,за да не се налага да рискува живота си,а за вещицата не му пукаше,ако привидно всичко изглеждаше спокойно,а се усложнят изведнъж.
Наведох се за да я целуна по челото,а след това по устните,като погалих брадичката и:
-Колкото и да не ти се вярва съм до теб...
След миг се качих ме в колата,като запалих бързо и потеглих,като отново оставих колата на Илайджа зад нас.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Фев 24, 2014 5:41 am

- Спри да го повтаряш... - Или не говорехме на един и същ език или той просто не разбираше.
- Това, че има неща, които трябва да върша сама не означава, че не искам да бъда с теб... И не ми харесва това, че постоянно повтаряш как не трябва да се справям вече сама, сякаш е нещо лошо. Обичам да се справям сама! - По-трудното беше да се примирявам с желанията на някой друг.
- И това няма нищо общо с теб... Става дума за мен. И преди отново да кажеш, че не съм само аз... Не съм забравила, но в момента аз и тя сме едно и също нещо, затова просто... - Направих кратка пауза и погледнах в страни.
- Имам нужда от въздух, окей? Колкото и трогателно да е цялото това внимание и загриженост, то ме задушава... Ти ме задушаваш в продължение да две хиляди години и когато си мислех, че нещата ще бъдат по-различни сега, се оказа, че ме поставяш в още по-голям капан и аз просто не мога да дишам... Не мога да бъда себе си около теб...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Пон Фев 24, 2014 5:59 am

Нямаше какво да стори освен да се усмихне. Мислеше си,че е добре да е прав защото в противен случай нямаше да доживее до старини. Тогава без да иска в съзнанието и избликна спомен,който не беше връхлетявал от дълго време,сполетяваше я само в сънищата и,и когато останеше сама.
Един месец след като роди се радваше на прекрасния си син,който промени живота и,из основи. Загърби бунтарския живот и се отдаде в това да бъде една невероятна майка и да се грижи за сина си по най-добрия начин.
Не слушаше майка си,когато и казваше,че е добре да се премести при нея,че детето и тя ще са в безопасност там но не и повярва.
Не се отделяше от него дори за миг но една вечер,след като го изкъпа и сложи да спи,слезе долу да по разтреби,половин час след това се чу плач изтича веднага на горе и видя мъж,който държеше детето и,беше с маска,втурна се без да мисли,като всяка майка,за да спаси детето си но без успех. Тя нямаше сили след като роди,а и още беше млада,той я избута назад,като си удари главата в стената. След,като се събуди вече беше съмнало. Веднага се обади в полицията и на всякъде,където можеше с надеждата някой да и върне детето. Но на другата вечер полицаите и донесоха одеялото с което беше повито бебето. Беше изцапано с кръв и бе намерено мокро в близост до реката. Казаха и че може да е мъртво и че ще потърсят надолу по течението,в опит да го намерят.
Не можеше да се опише шоко който преживя след всичко това,година след това не можеше да дойде на себе си,а след това просто заживя опитвайки се да притъпи болката.
Усети как всички бяха замълчели,а тя е на път да заплаче,опита се да се усмихне на сила,дори малко с актьорска мимика и каза:
-Ще ме заведеш на почивка както обеща...
Опита се сама за себе си да пренасочи мислите си,защото и до ден днешен,не знаеше,кой и защо и бе отнел всичко и единственото и в живота,а сега други хора бяха на път да направят същото.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Пон Фев 24, 2014 6:09 am

Чувствах се вече наистина невероятно не удобно,караница на две жени,сега семейна драма,ако някой ми бе казал,че нещата,ще са такива е по добре да не ме бяха събуждали.
Закашлях се деликатно,като се възползвах да прочистя уж гърлото си с уиски,а след това казах:
-Вижте не желая да се меся във вашите семейно-съпружески караници. Направете го на място където има възможност да се чупят чинии,чаши,скъп порцелан.
Искаше да им намекне,че не пътуваха сами и въпреки,че беше на тяхна страна това си бяха отношения,който си бяха между тях и трябваше сами да си ги изяснят,а не трети човек да става свидетел,защото накрая го обвиняваха за виновен:
-Ако обичате,изяснете този въпрос за вярата и прочие,когато сте на саме,не съм ви чужд човек,вярно е но не ми е приятно да съм свидетел и слушател на скандали? Така че бихте ли сменили темата,която да не води до спор?!
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Пон Фев 24, 2014 6:11 am

- Много дълга почивка... - Поправих я аз и й се усмихнах, като за миг бях изплувал от мислите си, които ме бяха погълнали, но само секунда след това се върнах отново към тях. Днес Ан се държеше много странно. Нямах обяснение за това и просто не можех да спра да си задавам въпроси породени от думите й. Първо тези намеци, а накрая почти не го изкрещя в лицето ми, сякаш ми се присмиваше като всички останали, че изобщо не я познавам. И донякъде беше наистина така. Познавах я от известно време, но след всички разкрития за семейството й и това коя всъщност е тя, след днес... Наистина започвах да се чудя, дали нещо от нещата които знам за нея са истина. Ами ако всички останали виждаха нещо което аз не можех, защото съм прекалено влюбен? Ами ако жената, в която се бях влюбил беше плод на въображението ми, а не истинската тя? Изобщо имаше ли някакво значение вече? Бях влюбен в нея, ама наистина влюбен и честно казано нямаше значение какво цели или какво крие или коя е, аз просто исках да бъда с нея, така като никога преди не бях искал да съм с някоя друга жена и съмненията ми нямаха значение.
- За какво мислиш? - Попитах когато осъзнах, че не само аз съм затънал в собствените си мисли, но и самата тя се е отнесла някъде.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Пон Фев 24, 2014 6:25 am

-Нищо особенно,просто стари спомени,нищо съществено...
Не беше съществено но не можеше сега да му признае това,твърде много болка и носеше всичко това,а и Ребека е с тях и щеше да сметне всичко това,като още един факт,който не знаеше за нея. Тук беше заради Илайджа и заради отмъщението и искаше да убие Естер,а и до голяма степен да предпази детето,което щеше да се роди,защото едно време тя е била майка и знае,колко е важно всичко това,а още повече,когато си си мислил,че нямаш шанс,а сега ти се даваше:
-А,и все още съм под действието на афекта от обяда и това,че не успях да хапна нищо...
Да не успя да довърши нищо но успя поне да утоли жаждата си:
-Но няма време за спиране,след това ще си почиваме...
Присви се на седалката и се загледа за малко в него:
-Много си мил,когато ме защитаваш. Виждам лошата ти страна за която малко подозирах.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Фев 24, 2014 6:29 am

- Първо, това не е спор... - Погледнах към Кол.
- Второ, изобщо не е семейно - съпружески такъв... - Та ние дори не бяхме заедно. Просто бяхме правили секс и сега щяхме да имаме бебе, което никой от нас не е искал или пък очаквал и бяхме заедно в една кола просто защото имахме взаимна нужда един от друг, това беше всичко.
- И трето, не съм тук, защото имам нужда от помощ или протекция, тук съм, защото се налага, което обаче не дава право на никой от вас да ми казва какво мога или трябва да правя... Освен това не говорех на теб Кол... - Не знам защо изобщо се месеше в разговора или защо изобщо бях повдигнала темата, но Клаус просто не преставаше да ме кара да го правя и докато дишах, нямаше да мога да се примиря с факта, че се бъркаше във всичко без да има право на това.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Пон Фев 24, 2014 6:37 am

- Знаеш, че взехме храна нали? - Попита Ребека и вдигна хартиения плик. - Ако си гладна, нападай храната... - Протегна се й и подаде плика, а аз замълчах и не казах нищо. Отново говореше за лошата ми страна сякаш това беше нещо хубаво и едва ли не ме подтикваше да я показвам по-често, което беше нелепо. Не знам дали се дължеше на това, че беше изгубила семейството си и заедно с него си бе заминала и цялата вяра в това да търси доброто, но тази нова версия на Ан наистина не ми харесваше.
- Казваш го така сякаш искаш да бъда лош... - Поклатих леко глава и дори не я погледнах.
- Какво ти става? - Попитах след малко и я погледнах все пак.
- Не разбирам защо се държиш така през целият ден и от къде изведнъж започна да търсиш лошото в мен и да изтъкваш своето, сякаш е някакъв вид героизъм, ако съм лош или пък ти си такава... Съжалявам, че ще те разочаровам, но не се справяш особено добре като злодей, освен ако това не включва да привличаш нови и нови заплахи за живота ти... Или това е истинската ти цел, искаш да бъдеш убита и няма значение дали ще го направи брат ми или майка ми или някой от семейството ми...
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Фев 24, 2014 6:43 am

Tози спор,щеше да продължи без край без дори да е имал шанса да каже нещо,той просто затъна още повече на дълбоко в този разговор.  Въздъхна дълбоко сякаш да се успокой и каза  с глас,който беше на прага да се развика,защото му лазеше по нервите:
-Добре права си,аз съм задни,който се меси във всичко и на всякъде,познаваш ме до мозъка на костите си и знаеш,че не умея да стоя и да бездействам.
Изъмжа защото всеки момент,щеше да се развика. Защото имаше думи,който тя изрече и него го заболя,защото той и даде много ясен знак за това,че са заедно,че са нещо повече но тя все още искаше свободата си,сякаш той стоеше на врата и,като воденичен камък,като паразит от който тя искаше да се отърве. Понейните думи той беше ненужен и тя можеше да направи всичко без него. Можеше и да е така но му се искаше тя наистина да разчита на него и,като неин мъж да се погрижи за нея.
-И в момента никой  не те командваше и двамата те помолих ме... Съзнаваш ли,че никой от както сме тръгнали не те командва. И друго ти каза Кол,това в момента с отношения между мен и теб,който двамата трябва да изясним,на сама,а не да превръщаме Кол в трети свидетел. Това се опитваше да ти каже...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Пон Фев 24, 2014 6:54 am

-Просто се закачам Илайджа,истината е,че те обичам какъвто и да си. Просто всеки път ми харесва да откривам нова черта от характерати,която да обикна в купом с другите.
Погледна леко и към Ребека:
-Не знам,защо го правя,цялата ситуация ме вкарва в съвсем нетипична среда за мен. От няколко дена живея в такъв стрес,който не съм изживявала с години. Не зная,как да реагирам,какво да направя. Всичко се изплъзва извън контрола ми. Да,аз съм спонтана личност но обичам,аз да решавам,какво ще правя,а не другите да ми налагат,какво да правя.
Затовори за кратко очи и отново след дълга пауза погледна към него:
-Никой от семейството ти не ме харесва...-протегна ръка леко към Ребека-Всъщност само ти не искаш все още смъртта ми...
Пое отчаяно глътка въздух и продължи:
-Може би ми повлияха и не съзнателно вече се опитвам да се изкарам по черна от черния цвят. Истината е,че искам да съм достойна на теб,а сякаш не съм...
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Фев 24, 2014 6:54 am

- Да, защото да заповядаш с някой да бъде с теб пред препълнено заведение, не е нещо което трябва да стане на четири очи... - Въздъхнах и поклатих глава. Той беше прав, познавах го толкова добре, че изобщо не знам как си бях помислила, че нещата могат да бъдат по-различни.
- Както и да е... - Още няколко месеца в най-добрия случай после край, нямаше да ми се налага да живея, говоря или храня, дори и дишам според очакванията на някой друг. Градът и къщата му, можеха да вървят по дяволите, както и самият той. Аз и дъщеря ми, щяхме да живеем възможно най-далеч от него и цялото му семейство.
Загледах се през прозореца и ги оставих да си говорят за каквото си пожелаят, докато аз си повтарям отново и отново, че всичко това скоро ще приключи и ще имам цяла вечност на разположение, за да забравя за тези дни...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Пон Фев 24, 2014 7:05 am

Знаех, че за Ан това вероятно е най-трудният период, който трябва да преодолее и й обещах, че ще бъда до нея, но наистина не знаех какво очаква да направя или кажа, за да я накарам да се чувства по-добре. И всички тези неща от които се впечатляваше в последно време ме объркваха още повече.
- Просто не знам какво да направя Ан. Мога само да предполагам през какво преминаваш, но ти така и не пожела да говориш с мен за това и да ми го изясниш... Вече ти предложих да заминем и да оставим останалите да се оправят с майка ми и баща ми, но ти отказа и това, затова просто ми кажи какво искаш да направя и ще го направя. Искаш да бъда лош? Искаш да не сме тук? Готово! Обръщам колата още сега и ще отидем където пожелаеш... Това което не мога да променя обаче е семейството ми и то е такова каквото е. Не съм казвал, че ще ги заобичаш или те теб... Ужасно много искам да не правят това което правят и опитах по всички възможни начини, но те са просто такива и трябва да мине време преди да те опознаят и приемат, но дори и тогава заплахите ще продължат, защото за някой като мен 50 или 100 години са абсолютно никакво време, това е като един миг... Тези заплахи са нищо за нас и наистина съжалявам, че го правят и с теб... - Въздъхнах.
- Просто ми кажи какво искаш от мен?
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Фев 24, 2014 7:33 am

-Не желая да повтарям стари грешки Катерина,обещах ти да не те унижавам пред другите и макар,Кол да не ти е чужд,желая да поговорим,за нещата на саме и на спокойствие,когато и двамата не сме ядосани. Става ли?
Опита се да бъде спокоен,макар да не можеше много добре:
-Съзнавам,че искаше да говориш с мен и ще те изслушам,ще изясним всичко но времето също ни притиска,а знаеш че когато тръгнем да спорим то споровете не приключват бързо.
Откъсна я от транса в който бе изпаднала,надяваше се,че малко се е по успокоила и че няма да реагира зле:
-Направих грешки,все още ги правя но се старая да се държа по начина по който заслужаваш. Да признавам,природата ми все още се обажда но желая да бъда с теб и дори пред Кол го заявявам,че се опитвам и правя всичко по силите си,да ти докажа,че съм човек,който иска да те защити,да бъде до теб,да те подкрепя.
Погледна я в огледалото:
-Да,не се получава има извратен начин за показване на това но...
Дори не знаеше ,как да продължи това но. На моменти знаеше,че на заслужава толкова прекрасна жена като нея но това остана в него.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Пон Фев 24, 2014 7:46 am

Протегна ръка и го погали леко по бузата,а след това се върна на мястото си:
-Ако една жена,знаеше какво точно иска живота,щеше да е много по лесен. Само,че в момента искам толкова много неща и всяко от тях не отговаря по смисъл на другото. Само,че забравям,че това не е най-важното. Не е важно,кой друг,ще ме одобри,а е важно че ти ме обичаш и аз теб...
Другото имаше ли въобще значение:
-Просто на моменти се държа стеранно,дори не знам защо,все още не съм се откъснала от дивия си характер,който от време на време се проявява. Но и до някъде,още ме гложди онова,което сестра ти каза,че твоята бива любима е била много красива,добра направо като ангел. Явно харесваш такъв тип жени,страхувам се,че аз може би съм противоположност,страхувам се че след години може да се появи друго и да ме измести...
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Фев 24, 2014 7:46 am

Не знам дали това се случваше само на мен и на него, но май през последните дни нямаше много моменти, в които да сме на едно и също мнение за каквото и да е. Спорехме и се карахме постоянно и тези негови опити да се извини... Караше ме да се чувствам още по-зле и от моментите, в които се карахме.
- Всъщност няма много за обсъждане... - Отговорих аз без да отмествам погледа си от прозореца.
- Дори не подлежи на обсъждане... Това е избор който трябва да направиш... И ако искаш да бъда в живота ти и за напред, просто спри да се държиш с мен, така както се държиш... - Беше прекалено дълго за изброяване, защото списъка от неща беше прекалено дълъг. Като се започне от подчинението и се стигне до това кога трябва да се храня.
- Това е всичко което желая...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Фев 24, 2014 7:55 am

Истина или не е,че не знаеше,как трябва да се държи,точно с нея. Нещо в него гореше да я защитава,от друга страна,да я стави от трета страна от още хиляди неща. Понякога му беше трудно да се бори срещу инстинктите си и да не направи всичко за нея,от друга страна се страхуваше,че е прекалено строг,прекалено мек дори на моменти. Винаги лакатушеше от крайност в крайност и това го влудяваше,защото не можеше да намери златната среда.
-Ще се постарая но знай,че няма да се получи от първия път,просто ще се опитам да се контролирам...
Искаше да и,каже че ще спре но пак можеше да се появят моменти в който може да е малко по загрижен или нещо подобно:
-Нека да сменим темата става ли? Кол ти определено помнищ Ню Йорк по друг начин  сега е абсолютно различен,ще видиш след няколко часа...
Трябваше да говорят за нещо друго пътя,щеше да стане много тягостен.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Пон Фев 24, 2014 7:58 am

- Значи отново се връщаме там от където започнахме? - Не ставаше дума за сега, а за един от предишните ни разговори, в които тя се страхуваше от същото.
- Колко пъти трябва да го кажа? - В момента бях малко по-груб, но наистина смятах, че вече сме изяснили това.
- Вероятността да се влюбя в някоя друга е много по-нищожна от тази, ти да се влюбиш в някой друг. Просто такава е сделката, в любовта... Приемаш да бъдеш с някой и просто му се доверяваш, че той ще остане за теб. Ако всеки път се съмняваш в думите и чувствата ми към теб, това няма да промени нещата, ако съдбата ни отреди различна от реалността, която си представяме. Аз съм сигурен в своите чувства към теб. Ако ти също си сигурна в своите към мен, не виждам причина да се тревожиш за каквото и да е. Историята за която ти разказа Ребека се случи преди повече от две хиляди години, наистина ли смяташ, че това има нещо общо с теб и с нещата които изпитвам към теб? Обичам те точно такава каквато си! Просто го приеми и ми повярвай!
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Фев 24, 2014 8:05 am

Знаех, че се опитва, но търпението не беше една от силните ми страни. Не и когато трябваше да се боря с зъби и нокти за всяко едно нещо и понякога ме караше да се чувствам като пълна идиотка, защото сякаш не можех да обясня какво имам предвид, така че да ме разбере и да не се налага да го повтарям отново и отново, като развалена грамофонна плоча.
Разговорът беше приключен или поне за сега. И може би беше по-добре така, защото наистина бях изморена от всички тези спорове. Загледах се през прозореца и ги оставих да си поговорят. Имаха нужда да си наваксат, а аз поне за миг да се изключа от всичко заобикалящо ме...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Пон Фев 24, 2014 8:12 am

Трябваше да спре да си внушава неще,ако ще се случат,то те щяха да се случат но за сега и двамата се обичаха и това имаше значение.
-Съжалявам прави си,прекалено много мисля,анализирам и си внушавам...
Малко да си отдъхнат без да наслагват още проблеми,всъщност все повече и повече,а тези бяха излишни и е добре да не го прави:
-Просто ми се иска всичко да мине по скоро и да продължим по същия начин живота си. Дами правиш компания за чай,да стойм до късно вечерта...
Да се любят до сутринта но това го спести на сестра му,имаше още хиляди други неща,който искаше да направи.
-Чудя се обаче,защо Катерина ме ненавижда толкова много? И аз не я харесвам но по обясними причини.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Kol Пон Фев 24, 2014 8:23 am

-A,честно не знам,дали помня много от Ню Йорк,ама помня няколко невероятни забележителности там...
Нямах предвид сгради или прочие,да две красиви жени,даже май бяха близначки,най-красивото ми попадение,не бяха трудна летва но беше забавно да ги имам:
-По ми се иска да знам,какво стана с плановете за Лас Вегас,разшири ли се,какво стана?
И отговора,който получих беше,че там се е превърнало в свърталището на игралните зали,барове,момичета и всичко подобно:
-Е,то на кое място,ще отида първо!
Щеше да бъде забавно да изхарчи чужди пари,да се забавлява в баровете и да е в компанията на страхотни момичета.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Фев 24, 2014 9:03 pm

- До тук с грижовния чичо... - Не беше укорителен коментар или нещо такова, защото така или иначе не бях разчитала на това Кол и всички останали да заживеем като едно голямо щастливо семейство, но поне сега и самият той, а може би и Клаус щеше да види, колко е нелеп целият този план да бъдем семейство. Просто начинът ни на живот и всичко което сме правили през всички тези години бяха адски различни от това да отглеждаш дете. На мен обаче със сигурност щеше да ми се наложи да се разделя за известно време с навиците си. Още нямах представа как ще стане това.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Пон Фев 24, 2014 9:36 pm

Погледнах към Ан и въздъхнах тежко. Беше трудно да се обясни и този път нямаше да е достатъчно това, че тя не харесва почти никой. Трябваше й по-добро обяснение от това.
- Наистина не смятам, че това е лично към теб. Тя просто е прекарала целият си живот в... - Нямаше как да обясня в няколко изречения целият й живот.
- Вече знаеш част от историята, но... случката която доведе до всички трагични събития между брат ми и Катерина бе, че той е видял нея и баща ни заедно... В едно легло... Брат ми е помислил, че тя го е предала... Двамата са се сбили, но в битката Катерина е пострадала... Умирала е, когато брат ми й е дал от кръвта си и така тя се превърна във вампир... В този ден брат ми загуби всичко човешко което бе останало в него. Изключи чувствата си... Мисля, че щеше да го направи много преди това, но Катерина всъщност беше онова нещо, онази част от него която беше добра... Преди да се случи, всичко което се случи... Цялата любов която изпитваше към нея, се превърна в омраза и тази омраза превзе душата му, направи я едно много мрачно място, докато не разбрахме, че Катерина всъщност никога не е била с баща ни по собствено желание... В интерес на истината никога не бях повярвал на това, че тя е била с баща ни защото го обича или нещо такова, знаех, че има повече, но тя не беше казала нищо през цялото това време... Мисля, че просто е била уплашена... Имам предвид тя беше прекалено млада и по онова време не беше прието, че момичето може да бъде жертва... Това бе голям срам без значение как се е случило... Помогнах на Катерина да избяга, защото брат ми беше ужасно разгневен, бях сигурен, че ще я убие, затова й казах да бяга... Осъзнавам, че допуснах грешка. Не трябваше да я оставям съвсем сама след всичко което се беше случило и при това новороден вампир... При нас вампирите всички чувства, всички сетива, абсолютно всичко е изострено и предполагам, че за нея е било истински шок да се справи сама... Както и да е Катерина ме послуша и е избягала при семейството си, но отивайки там е намерила всички мъртви... Избити по жесток начин... С други думи в един ден тя изгуби всичко, мъжа когото обича и за който трябваше да се омъжи, семейството си и живота си... Това е било прекалено много, повече от колкото може да понесе и инстинкта й за самосъхранение я е накарал да изключи чувствата си... Тя никога отново не беше същата каквато беше преди и понякога изпитвам огромна вина, за това, че не й помогнах да се справи... Имаше нужда от някой, който й да е, вместо това я накарах да бяга... И тя го направи... Бягаше в продължение на две хиляди години, в които брат ми и отнемаше отново и отново, всичко към което се е привързвала... Отне й всичко, така както си мислеше, че тя му го е отнела... Той я научи да бъде сама... Да се справя сама и според мен сега ще отнеме ужасно много време преди тя отново да се довери на някой... На него... Имам предвид, че държанието й спрямо теб е нейният инстинкт за оцеляване... Начинът по който тя разбира светът... Това всъщност се отнася и за двамата. Те просто са предавани прекалено много пъти, за да могат да се доверят на някой друг... Били са сами и огорчени, в продължение на две хиляди години... Не ме разбирай погрешно, това не е начин да ги оправдая, а начин по който да ти обясня защо се държат така с теб и с всички нас... Просто не го приемай лично, може би някой ден те ще се доверят на теб, на мен и ще видят нещо повече от врагове в лицата ни, аз имам време... Имам цяла вечност на разположение и не мога да се откажа от тях, защото са мое семейство и се надявам, че някой ден и ти ще видиш в тях, това което и аз и ще се опиташ да им дадеш шанс...
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Вто Фев 25, 2014 5:29 am

-Е,обърка го той е забавния чичо,ония зад нас е сериозния и грижлив чичо.
По скоро с Кол не трябваше да му се поверява дете,не се знаеше,каква прустотия може да направят,да се върнат с продупчени уши,нос,пъп и всичко подобно,да я нахрани с прекалено много шоколад. Но едва ли щеше да е от чичовеците дето ще стоят и ще се грижат прекалено.
-Обърка чичовците но съм сигурен,че лелята стига да спре да се цупи,ще бъде перфектна.
Щеше да пренасочи любовта си към племеничката си,любов която вярва ли ви се или не имаше в изобилие. Не можеше да има свой но щеше да пренасочи всичко това сигурно към бъдещото дете:
-Както и да е,ще видим,как ще се развият нещата,никой до сега не е предполагал,че може да се случи такова нещо,за това ще видим,какво ще стане...
Плановете,какво и как ще стане винаги можеха да се объркат но беше добре от време на време да се маркират някой опции,който да направят.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Вто Фев 25, 2014 5:42 am

Е,добре вече разбираше но не и напълно,въпреки всичко,което и се случи,тя не изгуби човешкото си и не започна да се държи лошо. Истината е,че различните хора понасяха по различен начин нещата и не можеше да съдиш предварително:
-Аз винаги им давам шанс,стига този шанс да не бъде пропилян с опит за моето убийство...
Повдигна рамене,само казваше,да той каза,че може за сега да не я наранят но с тях нищо,никога не се знаеше. Щяха на драго сърце,да я пъхнат дори в устата на лъва,ако това им беше изгодно.
-Може би нещата,ще се попроменят,когато момиченцето се роди,мисля че то ще ги научи,какво е да обичаш и как да бичаш.
В това беше убедена,защото знаеше,как едно малко създание можеше да промени целия свят,да преобърне нещата на опъки,преди да се оседиш,ще обичаш едно дете,а то ще те обича още повече.
Пое много дълбоко дъх и погледна към прозореца,опитвайки се да не позволи на сълзите да се появят на очите и.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Вто Фев 25, 2014 5:42 am

Завъртях очи и разтърсих леко глава, сякаш за да се отърся от всичко за което говореха. Разговорът им не ми беше особено интересен, дори изобщо, пък и продължавах да си мисля за нещата които каза вещицата и по точно частта, в която ме уведоми, че съм убила нейната леля. Което ако беше истина щеше да означава, че приятелката на Илайджа също е в състояние да вдигне заклинанието, следователно Тамира ме е излъгала. Сега обаче нямаше никакво значение, защото така или иначе, коловете ми бяха нужни, скривалището компрометирано... Щяхме да ги сложим някъде другаде, докато не се наложи да ги използваме...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 22 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 22 от 30 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите