The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Мери и Хенри - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Мери и Хенри - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Мери и Хенри - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Мери и Хенри - Page 4 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Мери и Хенри - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Мери и Хенри - Page 4 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Мери и Хенри - Page 4 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Мери и Хенри - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Мери и Хенри - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Мери и Хенри

2 posters

Страница 4 от 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Вто Мар 24, 2015 4:59 am

-Имам доверие на дамите си...
Трябваше да се досети,че се притесняваше от неговите приятели но това беше обяснимо,защото не ги познаваше. Не можеше да я опрекне за това,защото беше нормално да няма доверие. Но щом той имаше тя щеше да му се довери,а и е хубаво,ако имаха доверени хора,който можеха да им бъдат като алиби.
Улови го за ръката и тръгнаха напред,на малка разходка имаше време до обяда,просто щяха да се разходят.
-Тук е наистина приятно,би ми се искало да излизам по често от замъка.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Вто Мар 24, 2015 5:23 am

- Не мисля, че съществува причина поради която да не превърнеш желанието си в реалност. - Цялата територия на замъка се охраняваше, а той бе огромен. Имаше къде да се разхожда със своите придворни. Нужно й бе само желанието да го направи.
- Може да правиш и ходиш където и когато си пожелаеш. - Наведох се и целунах бузата й.
- Лично аз обичам да съм повече извън замъка. Понякога е много задушаващо... Прекалено... изискващо... Знаеш, спазваш определен дрескод, поведение... Лицемерието те заобикаля на всяка крачка и всички се опитват да ти се харесат, докато на теб ти се иска да крещиш и да ума поне един човек, който да е достатъчно смел, за да каже какво в действителност какво мисли за теб или по тема която обсъждате. - Не исках да звучи все едно се оплаквам, а и аз си бях намерил лекарство.
- Често прекарвам времето си в резиденции или пък изпълнявам дела свързани и касаещи благото на короната... Но за теб сигурно е скучно да си постоянно в замъка и разбирам желанието ти да бягаш от време на време извън него.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Вто Мар 24, 2015 5:38 am

-Рядко съм имала възможността да излизам от замъка,по скоро бяха бягства или пътуванията. Не се оплаквам но е хубаво от време на време да има нещо различно и както вие казахте понякога е хубаво да не спазваш строгия код и да бъдеш себе си. 
Вървяха бавно и наистина беше приятно много красиво и приятно,още по приятно и се стори да е с него. Всъщност можеха да с нарадват на този брак,преди истинските и сурови дела съвсем да ги връхлетят. Да тя е кралица но щом и двамата станеха такива,щяха проблемите да са много повече. Докато кралят беше жив те щяха малко да се порадват на семейния живот надяваше се с времето да могат още повече да се опознаят.
Чу някакъв шум и видя нещо да прескача,видя една прекрасна сърна,приближи се към него и я показа:
-Виж красива е...
Стоеше кротко и сякаш не ги виждаше:
-Недей да казваш на своята свита,туко виж сте хукнали след нея...
Имаше нещо уникално в това малко създание,да ясно и беше,че служеше за да се наситиш и щеше да я сполети смърт но въпреки всичко,е толкова уникално и красиво.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Сря Мар 25, 2015 1:19 am

Точно когато се обърнах и погледнах към сърната, тя сякаш също ни забеляза и хукна уплашена измежду дърветата, търсейки укритие.
- Днес ловуваме друг вид дивеч... - Надявах се да не се обиди, че я сравнявам с дивеч. Просто се изразих образно.
- Изразих се глупаво... Не сме тук да ловуваме... За никой няма опасност... - Имах чувството, че сам си се закопавам.
- Но, като гледам останалите съм склонен да си мисля, че са дошли на лов... - За моите приятели беше доста нормално, но бях изненадан от начина по който дамите на Мери откликваха на охажването им.
- Трябва да те предупредя, че моите приятели не са подходящ материал за сватби... Имам предвид, че ако твоите приятелки се надяват на това е много вероятно да останат разочаровани... - Не исках да се получи някакво недоразумение заради любовните завоевания на някой от приятелите ми, а и исках Мери да е наясно, че не нося отговорност за техните действия. Пък и наистина се смятах за длъжен да я предупредя.
- Познавам ги почти през целия си живот и знам какво са склонни да обещаят, за да влязат под полата на някоя дама...
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Сря Мар 25, 2015 4:50 am

Повдигна рамене и въздъхна:
-Предупредих ги,да бъдат внимателни но мисля,че няма да ме послушат. Ако им забраня или ги огранича,ще обвиняват мен цял живот. 
Приближена към него,сложи ръце на лакътя му,като се беше притиснала към него. Вървяха бавно,погледнати от страни те бяха наистина много красиви. Перфектната двойка,истински кралски личности,все едно изкарани от някоя книга:
-Но мисля,че ще се учудиш,но може би някой от твоите приближени,ще се подаде на чара на моите дами.
Стисна го лекичко:
-Кена е много хитра и умна,тя е готова на всичко да получи това,което иска.
Усмихна се,защото Кена можеше да се омъжи съвсем скоро но тя искаше някой с повече пари и власт,както и да го обича:
-Но нека не говорим за тях,дайде ли вест до къде са стигнали войските. Пратиха ми писмо съвсем скоро нападенията са станали още по жестоки.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Сря Мар 25, 2015 10:11 pm

- Не се съмнявам в уменията на твоите придворни, просто... - Щях да се опитам да й обясня какви са приятелите ми, но не смятах, че това ще промени нещо. Тя макар и кралица все още си оставаше жена и вярваше в приказки. Ако искаше да вярва в това, че най-знатните любовчии ще паднат в примката на нейните момичета, можех да я оставя да си въобразява.
- Няма значение... - Усмихнах се снисходително и погледнах за миг към малката групичка. Никакъв шанс някоя от тях да задържи вниманието им за по-дълъг период от време, като цял живот например.
- Не знам Мери... Вече ти казах, войските са отпътували рано сутринта миналия ден... Едва ли са пропътували много голямо разстояние. Заповядано им е да се движат възможно най-бързо, но най-добрата прогноза е, че ще стигнат след две седмици... - Дори и това време изглеждаше кратко предвид всички провизии и бойно снаражение, което пренасяха със себе си.
- Не се тревожи, всичко ще е наред. Твоите войски от години отблъскват тези на англичаните... Сигурен съм, че ще удържат още малко фронта.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Чет Мар 26, 2015 3:55 am

-Да за жалост няма как да прелетят...
Сърцето и беше свито но нямаше,какво друго да направи освен да изчака,това беше единственото решение. Докато вървеше се препъна в едно камъче но той бързо я улови,като я обгърна в обятията си. Вгледа се в прекрасните му очи,бяха толкова красиви. Самия той беше невероятно изумителен,с изящни черти и невероятно мъжествен и силен. Омагьосана се загледа в него,като по тялото и отново преминаха онези странно приятни тръпки:
-Моя принц...
Прехапа долната си устна,а миг след това той я целуна,а за нея света,сякаш изчезна. Замаяна все още след като се отдели от нея,не и се искаше но не биваше. Краката и сякаш бяха омекнали:
-Никога не съм се чувствала така...
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Чет Мар 26, 2015 4:10 am

Искаше ми се нещата да бъдат много по-прости. Но заради позициите които заемахме, те се усложняваха излишно и все пак, скоро щях да я имам по какъвто начин пожелая и никой нямаше да ме спре. Просто трябваше да изчакам малко, докато се оженим.
- Как? - Попитах с желанието да разбера какво точно чувства тя. Сигналите които ми изпращаше бяха доста смесени. От една страна не забравяше коя е, но от друга сякаш въобще нямаше значение. Държеше се по-освободено отколкото се очаква от една кралица. Аз нямах нищо против естествено, харесвах жените, които търсят силни емоции. Просто не знаех тя каква игра играе. До преди два дни ме мразеше, после изведнъж вече не. Беше ли театър всичко това или пък наистина се бе влюбила в мен. И ако е така наистина ли няколко целувки можеха да променят коренно мнението и отношението й към мен?
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Чет Мар 26, 2015 5:05 am

-Странно...
Точно това беше истината,че не знаеше точно,какво и ставаше. Отдръпна се от него,защото това малко я изплаши,всички връхлетели върху него чувства. Не се отдели съвсем на далеко,сложи ръка под гърдите си. Сякаш не и достигаше въздух:
-Караш ме да се чувствам много различно. И ми е ужасно трудно да го обясня...
Цялата се беше изчервила,не знаеше дали е редно или не:
-Замаяна съм,тялото ми сякаш не е мое,сякаш съм болна но в същия момент съм толкова жива...
Сви ръката си на корема си и пое дълбоко дъх:
-Тялото ми сякаш ме предава... Сякаш не го познавам...
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Чет Мар 26, 2015 5:23 am

Останах няколко дълги мига загледан в нея. Беше толкова директна и в същото време така наивна. Мислех, че самата тя не осъзнава какво се случва с нея, но някак си нямаше нищо против да се чувства по този начин.
- Странно... и аз имам същите симптоми. - Казах най-накрая, а гласът ми бе толкова по-дрезгав сега. Мислех си, че искам да почувствам всички тези неща които изпитва. Исках да й покажа толкова много неща. Исках да правя любов с нея и да я попитам как се чувства след това.
- Явно е заразно... - Не беше истина колко големи усилия полагам, за да държа ръцете си далеч от нея. Исках да пъхна ръцете си под полата й и да усетя горещата й женственост. Исках да проверя колко е топла и дали е влажна. Всъщност исках да усетя как се навлажнява докато я докосвам там. Исках да чуя как стене и да усетя как се извива в ръцете ми, но всичко което можех да направя за сега е просто да си представям всичко това...
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Чет Мар 26, 2015 5:41 am

Сложи ръка на гърдите си,цялата вече изгаряше и се чувстваше още по неудобно да говори за това но и я гонеше малко любопитство породено от това,че с него се чувстваше невероятно,и това и харесваше но от друга страна я плашеше. Всички крайности в едно:
-Мерси идваш ли...
Извика Кена,като всички тръгваха към шатрата,вече беше подредена. Обърна се някак все едно откъсната от някакъв сън:
-Трябва да...
Преди да каже нещо тръгна,защото искаше да пийне нещо,отново беше жадна,сякаш цялото и тяло беше близко до някаква ужасно силна камина или на ужасно силно слънце.
Седна на мястото си,като той се настани до нея.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Чет Мар 26, 2015 10:50 pm

Прекъсването дойде точно на време или не съвсем. Едновременно бях доволен и не толкова, защото бях на крачка от това да я дръпна в шубраците и да проверя от първа ръка какво изпитва, но знаех че това не е добра идея и когато тя тръгна към шатрата сякаш някой ме поля с кофа ледена вода, което ме накара да се опомня малко.
Настанявайки се на меките одеяла и двамата бяхме леко позачервени и някак си не смеехме да се погледнем, все едно бяхме свършили нещо нередно и всички знаеха това. Погледите им бяха толкова... Проницателни и изобличаващи.
- Какво ви става на вас двамата? - Обади се Ричърд и захапа едно сочно парче месо. - Изглеждате все едно сте пред припадък... - Нима изглеждахме така? Погледнах Мери. Нищо й нямаше, освен леко зачервените страни, но иначе си изглеждаше съвсем нормално.
- Не ставай смешен Ричърд... С Мери просто се разходихме, но слънцето е по-силно отколкото очаквах... - И за да защитя думите си, разгърнах леко ризата си. Наистина ми беше горещо, но не заради слънцето, а поради съвсем друга причина.
Наляха ни вино и някак разговора бързо се насочи в друга посока. Вече не бяхме толкова интересни.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Чет Мар 26, 2015 10:59 pm

Разговорите бяха малко скучни,по принцип обичаше да е в компания на дамите си но за жялост днес не и харесваше и искаше да остане с принца насаме но това нямаше как да стане. Винаги всичко се правеше,че и е интересно. Усещаше обаче между бедрата си някаква страна топлина и влага. Дори не знаеше,какво точно е това но знаеше,че принца е причината. Виното беше много добро оправдание за нейните червенини. Не след дълго всички решиха да се разходят отново,след като се нахраниха и напиха. Останаха отново сами,погледна бегло към Дейвид,като отмести поглед бързо,защото още и беше много горещо. Преглътна мъчително даже и той го чу:
-Днес е ужасно горещо...
Смени чашата с вино с вода,тук виното беше много силно и не искаше да се напие още от обяд.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Чет Мар 26, 2015 11:18 pm

- Да... Определено е горещо... - Изненадващо около нея кръвта ми винаги вреше и кипеше. Понякога защото ме ядосваше, друг път какъвто беше случая сега, заради привличането ми към нея.
- Малко по-надолу минава река... Искаш ли да отидем? - Мери се съгласи и я поведох към малката река, която минаваше през гората. Смятах че там ще е по прохладно заради сянката на дърветата и заради самата вода, която внасяше свежест във въздуха.
- Никога не съм бил в Шотландия... Разкажи ми за нея... - Чудех се какъв разговор да завържа. Като се замисля почти никога не си говорех с жените, около тези които харесвах мозъкът ми бе зает с други неща и рядко си говорехме, затова и сега ми беше толкова трудно да намеря тема за разговор. И без това ми беше трудно да мисля за каквото и да е друго освен за секс.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Чет Мар 26, 2015 11:31 pm

Наистина тук се оказа прохладно но не достатъчно,защото кръвта и течеше,като нажежено олово по вените и,дори я болееше от това но сладката болка и харесваше. Реката шумолеше приятно и се стичаше надолу.
-Ако някой ден отидете,ще видите колко е красива. Там всичко е по зелено,във въздуха има невероятен аромат,който те успокоява. Страна на вековна история,а вятъра сякаш нашепва историите напомнящи величието на народа ни. Хората там са ужасно мили,преизпълнени с надежда,с невероятен силен дух и борбеност,преживели милион битки и запазили се до ден днешен.
Седна в сянката на едно дърво,защото тук беше най прохладно но въпреки разсейването тялото и не можеше да си почине от нещата,който го вълнуваха:
-Жалко,че не можете да видите,колко е прекрасно там...
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Чет Мар 26, 2015 11:42 pm

Слушах с интерес как описваше страната си. Звучеше наистина влюбена в това място и си личеше, че обича поданиците си. Това ми харесваше в нея, влагаше страст във всичко и бе изключително темпераментна жена. Рядко се срещаха такива, особено толкова земни колкото бе и тя. Първоначално бях останал с друго впечатление, но сега я познавах малко по-добре и виждах, че е добър човек. Това бе важно за мен. Важно и за кралството ми.
- Може би някой ден ще ми я покажеш... - Седнах до нея и взех ръката й, поднасяйки я към устните си.
- Когато нещата се успокоят... - Допълних и я погледнах. - Не знам кога ще стане това, но когато стане, може да бъдеш сигурна, че ще посетим това място и ще видя всичко което ми описа преди малко, със собствените си очи... Може и аз да я заобичам колкото теб.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Пет Мар 27, 2015 12:08 am

-Сигурна съм,че ще се влюбите.
Дори лекото докосване до нея,я караше да потрепва,жегата не отмина а стана ужасно горещо. Малко я изплаши от една страна но от друга,не знаеше,защо и харесва. Такава смесица от крайности. Не можеше да откъсне поглед от него,прехапа долната си устна и с голямо силие се опита да не го гледа,да мисли за нещо друго:
-Сам,ще видите колко е невероятно!
Потрепери на мястото си,някак сякаш нея свърташе на едно място. От влагата и стана още по неудобно:
-Мисля,че е добре скоро да се прибираме,не ми се иска но не се чувствам добре. Явно имам треска...
Така си го обясняваше и беше по добре да се прибират,ако наистина и имаше нещо. Незнанието я караше да не знае,какво се случва. Никой не говореше за това,имаше шушукания но никой не и споделяше нищо. Само дойката и на тръгване и каза,че първата брачна нощ е ужасна и трябва да стисне очи и всичко ще премине,в най-добрия случай след една две години или след като роди може да не споделя ложето с съпруга си или да е рядко.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Пет Мар 27, 2015 12:35 am

Погледнах разтревожено Мери и мислено се нахоках, че не бях забелязал по-рано. Първо си помислих, че е наистина от топлината и емоцията и вероятно възбудата, но тя сякаш ставаше все по-неспокойна, а сега се чувстваше и зле.
Веднага скочих на крака и й подадох ръка, за да се изправи.
- Разбира се... Ще се приберем веднага и ще повикам доктор да те прегледа... - Не исках да рискувам ако е нещо сериозно. Хванах я здраво за ръката и я поведох обратно по склона към шатрата където бяха и конете ни. Някой от останалите се бяха върнали и продължаваха да пийват и хапват под шатрата на сянка. Уведомихме ги, че Мери не се чувства особено добре и се връщаме към двореца. Естествено момичетата на Мари пожелаха да я последват, но тя ги увери, че няма нужда, а и нали аз бях с нея. Нямаше да позволя да й се случи нищо.
- Нека ти помогна... - Един от слугите държеше юздите на коня й, но аз й помогнах да се качи върху него. Все пак кобилата бе доста висока и една дама имаше нужда от помощ.
- Добре ли е така? - Беше доста ловка и сякаш това движение бе добре оттренирано, защото тя с лекота се набра и прекрачи кобилата. Постави крака в стремето и кимна.
- Добре... - Усмихнах й се и заобиколих, за да се кача на моя кон. Аз нямах нужда от помощ. Качих се бързо и здраво хванах юздите.
- Да тръгваме...
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Пет Мар 27, 2015 12:52 am

Кимна с глава и тръгнаха но ездата сякаш не и помогна. Стана още по зле,от тръста,тя едва се овладяваше. Виеше и се свят,по средата на пътя спря коня,като слезе без дори да и помагат от коня. Не можеше да продължи,докато не се успокой и не и премине малко. Седна на един камък,като се опитваше да диша. Цялата се беше зачервила. Принца се приближи към нея:
-Ще ми мине,само да си почина малко...
Той и подаде малко вода и тя отпи жадно.
-Само ми дайте малко време... Добре съм,ще ми мине... Просто е езда... 
Сложи ръка на гърдите си:
-Имам чувството,че ще полудея,сякаш тялото ми ме предава,досега не съм се чувствала така...  Никога не съм боледувала,никога не съм се чувтсвала така...
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Пет Мар 27, 2015 1:01 am

Започнах сериозно да се притеснявам за състоянието й. Каквото и да се случваше с нея в момента, явно ескалираше бързо и трябваше час по-скоро да стигнем до замъка и да я прегледа доктор. Поставих ръка на челото й. Наистина бе топла.
- Трябва да ви прегледат... - Казах тревожно и хвърлих един поглед на запад, където в далечината се виждаше замъка. Сега отчитах като грешка, че се бяхме отдалечили толкова много.
- Мисля, че трябва да яздим заедно. - Опасявах се, че може да й стане отново лошо и да падне от коня, затова щях да я взема на моя кон. Беше много по-издръжлив и бърз. Щяхме да стигнем за нула време, само трябваше да се почувства малко по-добре, за да може да продължим.
- По-добре ли се чувствате? - За първи път изпадах в подобна ситуация и наистина не знаех какво да правя. Не бях медик и не можех да направя много. Това което можех да направя е да я заведа до двореца.
- Готова ли сте да тръгваме? - Не исках да се влоши още, мислех си че времето е от решаващо значение.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Пет Мар 27, 2015 1:27 am

Не беше сигурна дали беше добре или не но малко се поуспокой. Тръгнаха към неговия кон,явно щяха да яздят заедно. Тя мразеше това но може би беше най-добре или поне такси мислеше. Качи се,зад него,като го обгърна с ръце. Той препусна бързо но истината е,че не и помогна. Близостта му с него,я караше да се чувства още по странно. Дори простена,почти преди да стигне замъка,нещо се случи с тялото и,притисна се в него,и силно и сякаш и се зави свят. Хем хубаво,хем ужасно смущаващо. 
Дейвид слезе от коня и я улови,добре че го направи иначе,щеше да падне. Притисна се към него,като скри главата си в него,нямаше обяснение,защо се чувстваше засрамена. Отнесе я в стаята и,като я остави на леглото.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Пет Мар 27, 2015 2:02 am

Поставих я внимателно върху леглото й и я погледнах. Какво се случваше с нея? Погалих нежно лицето й, отмятайки един влажен кичур от челото и го целунах:
- Всичко ще е наред... - Казах тихичко в близост до лицето й.
- Каквото и да ти има ще го излекуват. - Казах и се отдръпнах, за да не отнемам въздуха, който й бе необходим.
- Имаме много добри лечители. Веднага ще ги извикам... - Тя не искаше да я оставям, аз също, но нямах друг избор, а и щеше да е за малко. После отново щях да се върна.
На излизане от стаята й, срещнах майка си.
- Какво има, слугите казаха, че Мери не е добре...
- Не съм сигурен. Мисля че е треска, но...
- О, горката... Трябва й лекар.
- Да, на там се бях запътил... - Майка ми ме погали по лицето.
- Трябва да стоиш далеч от нея докато разберат какво й има. Може да е заразно, а ти си наследник на Франция... - Сбръчках недоволно вежди. Как можеше да мисли за това сега.
- Отивам да извикам лекар... - Казах остро и тръгнах. Лично повиках моя доктор и го заведох до покоите на Мери, където вече една от прислужниците й налагаше студени компреси. Не влязох докато доктора я преглеждаше, но бях отвън и чаках новини.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Пет Мар 27, 2015 2:14 am

Доктора дойде,като и беше адски притеснително. Доктора и вадеше думите,като с ченгел от устата но след като разбра къде се крие всичко. Малко се засмя но се опита да се овладее:
-Добре сте ваше величество,просто явно не е говорено за това с вас. Това се нарича желание,изпитвате желание.
Тя се надигна и поклати,глава като се засрами още повече,че не знае,какво е,че сега и беше срамно всеки можеше да научи:
-Моля Ви,недеите да казвате на никой за това,толкова е нелепо. 
Доктора кимна:
-Бъдете сигурна ваше величество,че това ще си остане между нас,просто простете но сте девица и никога не сте изпитвали подобни неща. Това е ново за вас,след сватбата,всичко,ще ви се изясни. 
Той излезе,принца го чакаше от вън,а доктора се усмихваше:
-Нейно величество е в цветущо здраве... 
Кралицата също беше там:
-Просто явно слънцето днес не и е понесло...
Каза го за да не заподозре нещо кралицата,тя не трябваше да знае. Доктора тръгна напред но принца го настигна:
-Не се тревожете принце,всичко ще отмине след сватбата. 
Това беше загатнат намек,който само принца трябваше да разбере,на какво се дължи нейното състояние.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Пет Мар 27, 2015 2:32 am

Нищо не разбрах. Какво общо имаше сватбата със състоянието на Мери? Каква некомпетентност само. Надявах се обаче наистина да е добре и да й няма нищо сериозно. Помолих да доведат и друг лекар, който да я прегледа. Исках да съм сигурен, че състоянието й е добро. Подобен отговор не задоволяваше и не успокояваше моята тревожност.
Влезнах в покоите на Мери. Изглеждаше по-добре сега.
- Как си Мери? Как се чувстваш? Доктора каза, че всичко е наред, но... Помолих и за друго мнение. Диагнозата му не ми вдъхва доверие...
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Пет Мар 27, 2015 2:42 am

-Не не желая друг лекар...
Поклати глава,като присви одеялото си. И без това се чувстваше като малумна,след това,дори не и даде време с този лекар,а стана за смях. Да той и мислеше доброто но въпреки това.
-Наистина,не е нужно,добре съм,от слънцето е...
Поклати глава,още един лекар,на който да казваше това,и без това беше супер нелепо:
-Моля Ви не викайте друг лекар,толкова глупаво се почувствах...
Очите и шареха из стаята:
-Благодаря,за загрижеността...
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 4 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите