The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Мери и Хенри - Page 5 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Мери и Хенри - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Мери и Хенри - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Мери и Хенри - Page 5 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Мери и Хенри - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Мери и Хенри - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Мери и Хенри - Page 5 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Мери и Хенри - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Мери и Хенри - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Мери и Хенри

2 posters

Страница 5 от 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Пет Мар 27, 2015 2:53 am

Съвсем изпаднах в недоумение какво се случва. Мери се държеше странно, доктора говореше небивалици. Сега аз се чувствах като идиот.
- Какво означава това? - Станах и започнах да крача нервно около леглото. Трябваше да върша нещо, иначе щях да убия някой. И най-вероятно този някой щеше да е доктора, който я бе накарал да се чувства още по-некомфортно.
- Доктора непристойно ли се държа с теб? - Тя поклати глава, а аз се ядосах още повече, защото това не даваше отговор на въпроса ми. До сега нямах оплаквания от него, но ако беше притеснил Мери по какъвто и да е начин щях да наредя да му отсекат главата.
- Тогава какво се случи? Защо се държиш толкова странно и не желаеш да те прегледа и друг доктор? - спрях за малко да снова из стаята и я погледнах.
- Очевидно не се чувстваше добре. Защо след прегледа се чувстваш глупаво? - Нищо не разбирах.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Пет Мар 27, 2015 3:04 am

Погледна на горе,след това и към него,прехапвайки долнита си устна.
-Само се успокойте... И ще ви обясня...
Той седна на леглото и,като си пое силно дъх и каза:
-Моята майка никога не е говорила с мен,за подобни неща,за отношенията между мъжете и жените. Чувствам се нелепо,защото явно това,е нещо обичайно... Тези чувства са нещо обичайно за хората но никога не съм изпитвала подобни неща и никой не ми е говорил за това. Единственото,което знам,е че е ужасно,че трябва да стискам зъби и очаквах да е ужасно но...
Пое си дълбоко дъх:
-Колкото и да е глупаво,не съм предполагала,че това е желание. Мислех,че тялото ми ме предава.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Пет Мар 27, 2015 4:09 am

Премигнах глупаво срещу нея и останах леко стъписан. Ама тя наистина нямаше цедка на устата и говореше доста директно за неща които по всичко личеше, че са забранени за говорене. Наистина беше много наивна, но тази нейна наивност бе някак много сладка понякога.
- О! - Възкликнах и май леко се изчервих, защото съвсем се почувствах неподготвен, за подобно откровение.
- Това обяснява много... - Но това бе всичко което можех да кажа по въпроса. Просто бях силно шашнат.
- И щом е такова положението, значи няма да викам друг доктор... - Много вероятно бе да се държа като пълен идиот в момента, но понякога, даже доста често ми се случваше да съм такъв.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Пет Мар 27, 2015 4:42 am

-Не по добре не!
И без това се чувстваше ужасно неловко,не искаше да се чувства повече така. Истината е,че не искаше да се чувства по този начин. 
-Съжалявам,че те накарах и Вие да се чувствате неловко. Сигурно всички знаят,че съм тежко болна. Имам нужда от малко почивка,а Ви моля,вървете да успокойте всички,че съм добре. Ще се явя за вечеря и ще видят,че съм добре. Кажете им,че е от слънцето,ще подремна малко и ще мине.
Трябваше да успокой другите,че не е заразно,че няма опазност и,че е добре,защото слуховете бяха убийствени.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Пет Мар 27, 2015 4:59 am

Май това бе възможно най-разумното нещо, което можех да направя в този момент, затова се съгласих и излязох от стаята й, за да я оставя да си почине. Пък и беше права за това, че трябва да успокоя останалите. Никога не беше добър предвесник да си мислят, че някоя кралска особа е болна. Това всяваше излишен смут, а историята познаваше и други случи в които се е стигало и до преврат. В този нямаше такава опасност, но все пак беше добре да успокоя всички, че Мери е в добро здраве.
Така и направих, още щом излязох от стаята й уведомих майка ми, някой слуги и това беше достатъчно, за да се разнесе из целия дворец. После самия аз се оттеглих в покоите си, за да помисля над случилото се. За първи път изпадах в подобна ситуация, бях леко объркан, но и доволен, защото тя изпитваше привличане към мен. Може би съюза между нас нямаше да е истинско бедствие в крайна сметка. Но знаейки за нейните чувства към мен, сега ми беше още по-трудно да потискам своите.
Мислех много над това какъв да е следващия ми ход. Не предприех нищо веднага. Изчаках нещата да се успокоят и да не изпитваме срам или напрежение в компанията един на друг, а това се случи някак естествено в следващите дни. Прекарвахме не много време заедно, но достатъчно, за да възвърнем равновесието в отношенията си.
Във вечерта на поредния бал в двореца, седмица по-късно, бяхме заедно. Не се усещаше никакво напрежение между нас. Бяхме свикнали да сме заедно и не знаех дали е редно да развалям положението, в което се намираме. Но имаше време да реша. Вечерта едва сега започваше и щях да взема решение в края й...
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Пет Мар 27, 2015 5:15 am

Танцуваха заедно,радяха доверие и чувствата ставаха все по силни,с всеки ден. Чувстваше се добре около него,нямаше вече неловки моменти. Да изпитваше от време на време същите сладки чувства но въпреки всичко не се бореше с тях и знаеше,че е нормално. Бяха се откъснали от всички скрити в едно коридорче,се целуваха разплаено. Правеха го понякога но тук виното може би си каза своето,да не бяха пили много но достатъчно.
-Дейвид...
Позволи си за първи път да наруши правилата и да го нарече по име. Гласа и беше някак като пресипнал,тих и сякаш едва излизаше. Но сякаш беше жадна,беше жадна за неговите устни:
-Обичам те!
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Пет Мар 27, 2015 5:48 am

Спрях за миг с целувките и надигнах глава от шията й, за да я погледна и да се уверя, че съм чул правилно. Тя изглеждаше невинна и смутена от чувствата си, а аз някак още по-привлечен и решен да действам сега. Наведох се и я целунах отново. Страстно и диво, спиращо дъха.
- Вярваш ли ми? - Попитах, а след кратко колебание тя кимна в знак на съгласие. Усмихнах се доволно и улових ръката й.
- Последвай ме тогава... - Надявах се никой да не забележи отсъствието ни. Би трябвало вече всички да са прилично пияни и да не забележат, че сме се оттеглили толкова рано, но след думите й, които ми дадоха допълнителен стимул и кураж, не можех да се върна обратно на тържеството.
Отведох я в покоите си. За първи път я водех там и много внимавах някой да не види, че влиза в стаята ми. Можеше и да не се случи нищо, но щеше да се изтълкува погрешно. Обаче вече дори не ми пукаше за това как би се изтълкувало. Тя щеше да се превърне в моя съпруга съвсем скоро.
- Толкова си красива... - Казах и я нападнах с нова доза целувки.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Пет Мар 27, 2015 6:01 am

Не изпитваше никакъв страх,имаше му доверие,той с нищо не и показа,че иска да я нарани или нещо подобно,даже напротив държеше се много внимателно и нежно с нея. А,целувките му направо я изгаряха. Оказаха се на меката постеля,като се целуваха страстно,не искаше да откъсва устни от него,а и явно и той не искаше. Точно това беше най-прекрасното. Вдигна нежно ръката си и погали прекрасното му лице,а той сякаш се наведе,за да може да го докосне и сякаш се наслаждаваше на това докосване.
За нея той беше най-пекрасния мъж,на съвършения,нямаше очи а друг и само той караше сърцето и да тупти толкова бързо,в неописуемо бърз ритъм.
-Дейвид...
Прошепна името му между една от паузите целувки,с който я нападаше но това нападение и харесваше.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Пет Мар 27, 2015 8:27 pm

За първи път имах възможността или по скоро достъпа до толкова голяма част от тялото й. За мен бе като подарък увит в много пластове хартия, който най-накрая ми бе позволено да разпечатам. Ръцете ми бяха неукротими, обхождаха, колкото повече площ могат. Запознавах се с тялото й за първи път и бях развълнуван, а въображението ми на път да избухне. Но и не бях припрян, защото осъзнавах, че ако аз съм имал и други такива запознанства, то за нея беше първото такова. Исках да остане доволна и да й подаря нещо красиво. Нещо което да споделим двамата и то да се запечата в съзнанието ни, като нещо специално.
- Желая те толкова много... - Прошепнах във врата й, от който не можех да откъсна устни. Дланите ми сега обгръщаха гърдите й през роклята, но исках да почувствам кожата й. Нейната мекота и топлина. Исках да я усетя до себе си. Да се насладя на всеки миг.
- Ако искаш да спра ще ми кажеш нали? - Не желаех да правя нещо което тя не желаеше. Ако не беше готова щях да почакам още, но във всеки случай някога щеше да се случи. А сега никой не гледаше. Бяхме само аз и тя и това можеше да е нещо специално само между нас.
- Не искам да се чувстваш притисната...
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Съб Мар 28, 2015 11:30 pm

Ни най малко не се чувстваше притеснена,това е миг в който се отдаде изцяло на него,на чувствата,без дори да се замисля над това,какво ще се случи,какви са последствията. Вярваше му изцяло дори това да я погубеше,имаше му доверие,че ще я защити,че няма да и позволи да се случи нищо. А,и каква беше разликата дали сега или после. Те вече бяха предопределени един за друг и нямаше да има промяна.
-С теб съм спокойна...
Той я целуна нежно,и това още повее я успокой,не я пита повече как е защото си личеше че е добре,че не се страхува,че изпитва удоволствие дори. Премина с ръка,по бедрото и,като надигна полите и,намери път до най-нежното място и щом я докосна,простена тихо прехапвайки долната си устна. Толкова хубаво беше,а щом видя,че той не се отдръпна и че я зацелува страстно,разбра че е нещо хубаво. Дори невероятно хубаво. Влагата между бедрата и стана още повече от неговото докосване,нежно я галеше,а това замайваше главата и. Нямаше страх нямаше притеснение,отдадена изцяло на него.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Нед Мар 29, 2015 12:20 am

Имах репутацията на страхотен любовник. Разбирах се с жените, познавах телата им, знаех как да им доставя удоволствие и да изпитам такова. Но за първи път с Мери изпитвах някакво притеснение. Притеснение което малко ме плашеше. Не знаех как да се отнеса с нея. Беше първата девица, която имах в леглото си и се страхувах да не я нараня.
По всичко личеше обаче, че притесненията ми са неоснователни. Когато я погалих там долу, усетих как потрепна Този допир и хареса, моментално се навлажни, а аз се поздравих мислено. Прехвърлих се повече над нея и я целунах по устните. Бяха леко зачервени от предишните ни целувки. Чувствителни и подпухнали. Бе трудно да се отделя от тях, но трябваше, за да си поемем дъх. Ръцете ми също поеха нова посока. Исках да махна тази рокля, която ми пречеше толкова много. Исках да се насладя на тялото й, преди да го направя свое.
Пъхнах ръце под нея и започнах да развръзвам корсета й. Беше доста затегнат, но веднъж щом го сваля, нещата щяха да изглеждат много по-различно. И съвсем скоро успях. Движенията ми бяха ловки и бързи, благодарение на многото практика...
Веднъж разкрила се голата плът пред мен, аз веднага я удостоих с внимание. Ръцете ми нежно галеха тялото й, а устните още по-внимателно оставяха влажни следи по него...
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Нед Мар 29, 2015 12:45 am

Не беше толкова опитна колкото другите момичета с който е бил но се движеше по това,което той и даваше. Просто се отдаде изцяло и правеше онова което иска,да не е много,докосваше го галеше го нежно но нямаше как да прави нещо повече. Тялото и реагираше спрямо неговите ласки,и каквото тялото и сърцето и чувстваше.
За секунда се почувства малко неудобно,защото беше гола,до сега мъж не я беше виждал гола. за секунда се замисли,дали той ще хареса това,което вижда но той с нищо не и показа,лошо впечатление,даже напротив,зацелува я още по страстно. 
Защото не беше толкова опитна,той се съблече до кръста. Даде и време да го докосне,да свикне с това,че е гол. Докато минаваше нежно с ръка по силните му мускулести рамене и гърди,толкова беше красив. Надигна се и без дори да го поли двамата се зацелуваха нежно. Не знаеше,какво точно я очаква но знаеше,че ще е невероятно и магично дори.
-Дейвид...
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Нед Мар 29, 2015 1:30 am

Името ми прозвуча толкова хубаво изречено от нея. Харесваше ми как го произнася, докато гласът и е леко пресипнал от възбуда. Вероятно и аз щях да звуча по подобен начин, но просто не можех да се насиля да говоря в момента. Устните ми имаха по-важна задача. Обхождаха крехкото и тяло и го обсипваха с целувки. Кожата й ме привличаше като магнит. Бе толкова мека и гладка и ухаеше така хубаво. Не бях докосвал нещо по-приятно от нея. Не се бях излъгал, дори очакванията ми бяха надхвърлени многократно. Бях очарован и омагьосан от нея. От тялото й, неговите извивки и ефекта който имаше върху мен.
Чувствах се така възбуден. Желаех я неописуемо много и полагах огромни усилия, за да не я взема веднага. Сърцето ми биеше лудо, нейното също, можех да го усетя под устните си. Тя се извиваше под мен, а аз бавно напредвах към полите й. Стигайки до тях, се наложи да се откъсна за малко от нея, за да мога да ги сваля. Запратих ги на някъде и се върнах отново към нея. Сега устните ми се намираха на пъпа й. Тя присвиваше крака един към друг и вероятно го правеше съвсем несъзнателно.
- Отпусни се... - Подканих я и плъзнах ръце по бедрата й. Когато стигнах до колената й, леко ги захванах и се опитах да ги разтворя.
- Няма да те нараня... - И тя сякаш ми повярва, защото ми позволи да го направя, а аз не губех повече време и веднага зарових лице между тях. Исках да я вкуся и подготвя, за това което предстои...
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Нед Мар 29, 2015 1:50 am

В първия миг и стана малко неудобно и беше нормално,никога не е правила подобно нещо,а и и се струваше малко срамно в първия момент. Закри очи за малко,цялата се изчерви и не само от възбуда. Но щом я докосна за първи път,тя простена от удоволствие, и махна ръката от лицето си. Пое силно дъх,главата и се замая,почувства се уникално и невероятно. Той будеше в нея всеки път нови и нови чувства. Хвана здраво одеялото ,като се опитваше да сподави виковете си,който някак се надигаха в нея. От една страна и е хубаво,харесваше и,от друга малко го смяташе за нередно но въпреки всичко всичко това ужасно много и допадаше,по някакъв странен начин.
Той я докара до невероятно удоволствие,изпитваше истинска наслада,толкова ново,толкова хубаво. Трепереше под него,той я даряваше със същинско удоволствие и наслада.
-Толкова е хубаво...
Мислеше,че само си го е мислела но го изрече,усещаше как някакво чувство,като вълна я заливаше,или по скоро беше,като чайник,който всеки момент,чеше да излезе от чайника.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Нед Мар 29, 2015 2:22 am

Усмихнах се два пъти по-доволно от нея, защото по всичко личеше, че съм постигнал целта си и се заизкачвах с целувки нагоре по тялото й, което сега постепенно покривах с моето. Толкова бях пленен от нея, че не можех да се успокоя. Излъчваше толкова силна сексуалност, едва дишах от вълнение, че скоро ще съм в нея.
- На това се надявах... - Прошепнах в близост до устните й, а после ги покрих с моите. Усетих солен вкус. В първия момент не разбрах от къде идва, но после се досетих. Беше прехапвала толкова силно устните си, че ги бе разранила.
Облегнах се на единия си лакът, прехвърляйки цялата си тежест върху него, а с другата ръка започнах да издърпвам панталоните си надолу. Само те бяха останали и понеже не исках да я притеснявам с това, а и вероятно едва ли се сещаше тя да се заеме с тях, ги свалих аз. Не успях напълно, но и нямаше нужда. Пулсиращия ми член вече бе навън и се отъркваше във вътрешната част на бедрото й.
- Готова ли си? - Попитах за последен път, преди да направя нещо необратимо. Тя не ми отговори, но видях как кима в знак на съгласие. Хванах члена си в ръка и минах един път през него, за да се втвърди още повече и после го насочих към женствеността й. Не откъсвах поглед от лицето й, исках да съм сигурен, че го иска и ако промени мнението си, да мога бързо да спра. Макар че едва ли щях да мога. Исках да съм в нея толкова много, че едва се удържах. Започнах да навлизам едвам едвам в нея.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Нед Мар 29, 2015 2:38 am

Ръцете и силно го уловиха за раменете,изпита болка не беше силна но някак малко плашеща вълнуваща,страна,нова и се изплаши в първия момент. Дишаше тежко,затвори очи и простена. Не беше убийствена болка но я накара за малко да се вкопчи в него. Той разбра и се спря,за утеха сякаш се опита да намери устните,не искаше той да спира,защото и беше хубаво,явно просто първия път беше такъв. Бе убедена,че всичко ще премине. Болката леко отмина,а той проникна до край в нея,усети отново лека болка но примесена с нещо по хубаво,същинско удоволствие и определено не е същото,като да я докосва. Търсеше я с очи,явно и той не можеше да продума нищо,тя пое въздух и поклати глава,че е добре. 
Даде и време да свикне,в първите няколко движения,тя все още беше вкопчена в него но той и нашепна тихичко,и тя бавно се отпусна в ръцете му,а движенията му,доставяха все по голямо удоволствие. Телата им се задвижиха бавно в един ритъм,който той задаваше но беше найстина нежно,прекрасно,сякаш полетяха в облаците. Невероятно и дори зашеметяващо красиво и магично. Телата им вплетени в едно,никой от тях не си даваше сметка,дори къде се намираха,какво щеше да стане. Всичко е толкова различно и хубаво.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Нед Мар 29, 2015 3:15 am

Усещах съпротивлението и то не беше никак малко. Опасявах се, че я наранявам и не исках да правя това. Тя май беше забравила какво и бях казал. Трябваше да се отпусне и просто да чувства. Шепнех й през цялото време, че съжалявам. Знаех че й причинявам болка. Или поне в началото. После сякаш ме послуша и се отпусна и усещах все по-малко и по-малко съпротивлението, докато не изчезна съвсем. Впитите в раменете ми пръсти се отпуснаха. Можех да продължа. Задвижих се отново и пак усетих ноктите й, но не ги забиваше толкова силно. Исках този миг да остане в съзнанието й, като нещо красиво и щях да вложа всичко от себе си, за да стане така. И щеше да е истински бонус, ако успея да я докарам до оргазъм, но не разчитах много на това. Беше й за първи път, сигурно нямаше да изпита нищо такова, но щях да съм щастлив ако поне не го помни като нещо ужасно.
Не спирах да я целувам и галя, но и да се движа. Ритъма, в който прониквах в нея бе много бавен и внимателен, истински мъчителен за мен, но в същото време бях толкова щастлив, че съм в нея, че не ми пукаше за нищо друго.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Нед Мар 29, 2015 3:38 am

Не знаеше,какво да прави и го остави изцяло той да води,тя само правеше това,което тялото подсказваше,извиваше се под него,само от удоволствие,тласната от неговото движение. Стенеше,защото само стенания излизаха от устните и. Притваряше очи,когато той впиваше сладко устни във врата и,наистина изпитваше удоволствие. Хубаво и беше,невероятно дори. Щом забърза откри,че може да изпита още по голямо удоволствие. Но и не е особено бърз,просто ритъма се смени. 
В този миг не съжаляваше за това,което правеше в момента. Удоволствието нарастваше ужасно много. Той я повдигна и я сложи в скута си,премина с ръце по тялото и. Беше спрял за малко,да това и е за първи път искаше да и даде време да си почине,да свикне с голотата,не спираше да се движи но бяха нежни леки движения,показваше и с ръце,как леко да движи таза си. Прегърна го през раменете и го зацелува съвсем нежно.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Нед Мар 29, 2015 3:56 am

Имаше момент на колебание в мен, преди да започнем дали трябва да го правим. Бях уплашен, сигурно повече и от нея. Но сега вече не изпитвах страх и колебание, а единствено и само наслада, защото всичко се случваше от само себе си. Нежността в докосванията ни, плавността в движенията. Всичко... Всичко се случваше естествено. И се чувствах по толкова различен и непознат за мен начин. Беше по-различно от когато и да е друг път. Чувствах все едно сме създадени един за друг. Пасвахме си така добре, че не исках да свършва. Исках да останем тук, слети в едно, завинаги ако е възможно.
Вдигнах едната си ръка върху лицето й и я приласках към себе си, за да я целуна за пореден път. Не спирах и да я насочвам обаче, защото ми се струваше, че тя ще забрави да се движи, ако не го правя. Но май нямаше да имам против и ако просто замръзнем в тази поза. Може би на това хората казваха любов... Може би именно това чувствахме и правехме в момента.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Нед Мар 29, 2015 4:30 am

Щеше да помни този невероятен и магичен момент,щеше да помни това чувство и него,колко е нежен. Болката сякаш се изпари,все едно никога не е била там и сякаш е била само една единствена секунда,защото удоволствието е по хубаво и то скри и дори изтри,замени го с нещо по хубаво.
Галеха се нежно един друг,наслаждавайки се. Никой в момента не съществуваше,отдадени един на друг. Толкова влюбени,да наистина бяха влюбени,защото правеха истинска любов,нежна и чувствена. 
Отдели се от нея но това беше добре,защото щяха да я заболят бедрата,той го усети. Легнаха на една страна,като я галеше нежно. Това даде време и на нея,да свикне с голотата,да се чувства добре,спокойна,още по спокойна. Докосваше го нежно,по лицето и тялото,това и на нея и харесваше я явно и на него. Да малко я плашеше това ново чувство,до сега не е била толкова близо до мъж,страхуваше се до някаква степен да го докосва,да не направи нещо което не трябва. Преплетени все още,той надигна крачето и,като го сложи над неговите и я притисна към себе си. Нормално е да и даде време,тя нямаше опит като другите жени и дългата любов не беше подходяща. Цялата нощ беше пред тях,вече всички бяха невероятно пияни и сигурно си мислеха,че са си легнали. Е,бяха прави легнали са си но заедно. 
Погледна в прекрасните му очи,като нейните пръскаха толкова много любов. Суши се в него,вдъхна от неговия аромат и остави една целувка на гърдите му.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Нед Мар 29, 2015 4:42 am

Започваше да става по-смела. Не беше така пасивна и сякаш си позволи да се вслуша в инстинктите си, да им се подчини и отдаде. Харесваше ми това да виждам как разцъфва пред мен, докато сме заедно в това легло и правим това което правим. Превръщаше се в истинска жена и то пред очите ми. Промяната бе толкова видима и така приятна, че ме тласна към нов порив да я целуна. Устните ни отново се сляха, а не след много дълго и телата ни. Чувствах я толкова по-отдадена на мен сега. Движех се плавно в без никакъв проблем в нея, а нейните стенания сякаш ме окуражаваха да продължавам. С нея се чувствах повече мъж, отколкото с която и да е друга жена.
- Прекрасна си цвете... - Пригладих косата и назад и я повалих по-гръб отново притискайки я с тялото си. Харесваше ми как светлината от свещите се отразяваше по кожата й. Сенките си играеха върху нея и я караха да свети като скъпоценен камък. По моето чело бяха избили капчици пот. Тя прокарваше пръсти през влажните къдрици на косата ми. В момента и двамата се опознавахме един друг. Беше ни толкова ново и интересно. Искахме сякаш да научим всичко за другия.
- Най-прекрасната... - Шепнех задъхан в устните й, от които жадно търсех и откривах отново и отново.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Нед Мар 29, 2015 5:13 am

Страстта и удоволствието нарастваше със всяка минута,като темпото се забърза,стана някак още по страстно. Телата им станаха още по мокри,толкова горещи и се притискаха един към друг. Двамата стенаха от удоволствие и всичко изчезна,сливането беше пълно. Опитност не опитност си замина в един миг,когато стана все по страстно и по страстно. Тя нямаше обяснение на това чувство,което идваше плавно окупираше цялото и тяло. 
Той се притисна още по близо до нея,тялото му сякаш искаше да се слее в нейното и не беше никак далече от истината.  Забърза движенията в таза си,явно той усещаше,какво ще се случи. Чувството по силно и нарастваше от неговото движение,изви се,като затуй дъх,изпита невероятно удоволствие,като фоерверки,тялото и сякаш не беше под нейн контрол. Истинско невероятно усещане,толкова ново. Той си даваше сметка,че я накара да свърши,първият и оргазъм. Накара и него да свърши,явно като награда,се изля в нея. Това направи чувството някак по наситенето. Двамата се прегръщаха и целуваха,дълго след това. Стана от нея,но я придърпа в обятията си. А,тя все още леко стенеше,защото тялото и още бе леко изтръпнало,дишаше бързо,сърцето и туптеше силно но постепенно се успокой,и се притисна в него.
-Никога не съм предполагала,че може да е толкова хубаво.
Намери неговата ръка и преплете пръсти в неговите,а той целуна нежно ръката и:
-Хубаво е защото е с теб!
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Нед Мар 29, 2015 5:56 am

Повалени от блажена умора и двамата лежахме прегърнати един до друг, а на мен ми се струваше, че няма по-щастлив мъж на земята от мен. Бях копнял със седмици за този миг. Бях си го представял милиони пъти в мислите и сънищата си, но беше много по-хубаво от всяка фантазия. Нищо, абсолютно никое друго усещане не можеше да се сравни с това тук. Адреналина ми бе хвръкнал до небесата.
Тази жена бе любовта и тази любов, граничеше с безразсъдството. Беше извън пределите на всичко познато и редно. И аз знаех..знаех, че тази любов ще ми донеса болка.. много болка.. Защото знаех, че да изпитваш толкова голяма нужда от някой е слабост. Но беше невъзможно да се откажа.Защото тя беше моето успокоително и моят наркотик. Беше коктейл от удоволствие и тъга..от чувства на любов, нежност, гняв, ярост.. Беше това, което ме караше да дишам и в същото време спираше дъха ми.. Беше нещото, в което се изгубвах и намирах. Беше нещо извън всички граници на нормалното. Тя не беше нито в миналото, нито бъдещето, а в настоящето - сега. Сега и завинаги..! Моя!
- Мисля, че те обичам Мери... Не знам какво е това чувство, не съм го изпитвал никога преди, но мисля, че е любов... - И не го казвах просто защото съм въодушевен след секса, наистина го чувствах.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by .Ребека. Пон Мар 30, 2015 3:18 am

Сърцето и се разтуптя бързо,развълнува се наистина много. Докосна го нежно погали го,а след това нежно докосна устните си до неговите. Това е отговор на половината на неговите думи:
-Аз съм невероятно влюбена и те обичам...
Сгуши се в него,в невероятно топлите му обятия. Искаше да заспи в тях,искаше да е всяка вечер така с него. Това чувство е толкова прекрасно толкова невероятно. Никога не се беше чувствала по преизпълнена и по жива.  Сякаш се рееше. Галеше го нежно по талията,затворила очи,се наслаждаваше на всичко. Телата им още бяха мокри и дори малко лепнеха но се чувстваше много добре обгърната от неговите силни но нежни ръце.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Дейвид Пон Мар 30, 2015 3:40 am

Усмихнах се доволно при думите й. При други обстоятелства щях да се притесня ако някоя жена ми каже нещо такова, но Мери щеше да е моя съпруга и за мен бе добре тя да ме обича, а май и аз започвах да чувствам същото към нея. Луда работа.
Така прегърнати и любуващи се един на друг, забравили за всичко и всички, двамата започнахме да се унасяме. Бяхме изморени и тази умора се усети най-силно когато се успокоихме. Изчерпани физически и емоционално, двамата заспахме прегърнати. Не знам дали аз бях преди нея или обратното, но всъщност нямаше никакво значение.
Когато се събудих обаче нея я нямаше в леглото. Не бях усетил кога е станала и за миг се зачудих дали всичко снощи не е било само сън, но спомена за нея все още бе по мен. Усещах аромата й... Вдишах дълбоко и рязко се изправих в леглото. После заповядах на слугите да ми приготвят вана и понеже времето за закуска отдавна бе минало, то след като се облякох, отидох директно до покоите на Мери, където се надявах да я открия. Почуках на врата и зачаках...
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Мери и Хенри - Page 5 Empty Re: Мери и Хенри

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите