The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Братство на смъртта - Page 28 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Братство на смъртта - Page 28 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Братство на смъртта - Page 28 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Братство на смъртта - Page 28 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Братство на смъртта - Page 28 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Братство на смъртта - Page 28 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Братство на смъртта - Page 28 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Братство на смъртта - Page 28 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Братство на смъртта - Page 28 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Братство на смъртта

+3
Ваалет
Ния
Kol
7 posters

Страница 28 от 36 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 36  Next

Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Чет Фев 26, 2015 4:12 am

- Със сигурност аз ще ти сритам задника, ако не млъкнеш... - Въпреки че се усмихвах, съвсем не се шегувах. Да бях загубила форма, но можех да се справя с него. Все пак аз бях трениран убиец, ако не можех да се справя с него, значи трябваше да се върна към продаването на кафе.
- Не се шегувам... - Егото ми бе пострадала достатъчно тези дни, бях абсолютно в състояние да възвърна част от него, като му сритам задника ако продължаваше да ми се подиграва.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Чет Фев 26, 2015 4:52 am

-Добре,добре съжалявам,знам че си най-добрата...
Целуна ръката и,като я придърпа към себе си. Имаше нужда малко от нея,за да внесе малко спокойствие в напрегната ситуация. Тя стоеше в скута му,а той поемаше от нейния аромат и се успокояваше:
-Просто се опитвам да те ядоса излишно... Или по скоро да се закача с теб.
Премина с ръце през кръсчето и,на последък не всяко такова докосване водеше до секс,просто обичаше да я докосва и усеща близко до себе си:
-Надявам се всичко да мине добре. Надявам се да реагира подобно на баща ми,той е много спокойна личност. Аз съм наследил темперамена на майка ми,тя винаги беше като кибритена клечка. Палеше от раз и изпепеляваше всичко след себе си. Най-често го обираше баща ми но той винаги и се усмихваше,казваше и нещо шеговито,тя се засмиваше и всичко се оправяше.
Радваше се,че още пази спомените от майка си,беше малък когато я загуби но все още я помнеше:
-Тя щеше много да те хареса,сигурен съм,тя не е от онези майки който задушават синовете си,тя по скоро оставяше да се уча от живота и от нея.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пет Фев 27, 2015 2:43 am

- Искаше ми се я познавам... - Винаги говореше с толкова много любов за нея. Бях сигурна, че е била изключителна жена. Но когато заговореше за нея, винаги се сещах за моята майка и това колко много сме загубили и двамата и започвах да се натъжавам. Притиснах се в него и обвих врата му с целувки, поглеждайки нагоре и опитвайки се да преглътна сълзите си. Последното от което имаше нужда в момента е да се тревожи за мен и емоционалното ми състояние.
- Сигурна съм, че е била удивителна жена... - Целунах го по бузата и леко се отдръпнах назад. Погледнах го и го погалих по лицето. Искаше ми се да мога да направя много повече от това и да бъда до него, но това беше между него и нея, трябваше им пространство, ако съм тук никой от тях или поне тя нямаше да успее да се отпусне.
- Бъди търпелив... Тя може и да не реагира добре когато разбере, но ти си й брат и съм сигурна, че ще иска да те опознае... Спомни си как реагира ти, когато ти казах и колко шокиран беше и не вярваше... - Имаше голяма вероятност и тя да реагира подобно на него, ако не знае истината. - И не на последно място... Използвай чара си... - Усмихнах му се. - Знам че можеш да бъдеш много убедителен, ако пожелаеш... - Целунах го още веднъж и погледнах часовника си.
- Мисля, че е по-добре да тръгвам... - Не исках да ме завари тук, а и бях сигурна, че той ще се справи и сам. - Ще те чакам вкъщи... - Изправих се и тръгнах. Той дойде заедно с мен до колата.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пет Фев 27, 2015 3:05 am

Целуна я за последно,като я остави да си тръгне. Доста притеснен остана след това но трябваше да се стегне. Не обичаше да се вижда такъв,слаб и изплашен,притеснен и прочие. Изправи се огледа се в огледалото,пое дълбоко дъх. А,после търпеливо изчака тя да дойде след около половин час иконома дойде,като каза,че тя е тук. Слезе долу при нея,а тя проверяваше системата и препитваше охраната,за да е сигурна дали си върпат работата. Направи знак на охраната да си тръгне и се приближи към нея:
-Първо искам да се извиня за избухването си,уверявам Ви,че не съм го казал нарочно.
Е,нарочно си беше но въпреки всичко не беше толкова голяма истина:
-Ще приемете ли една вечеря,за извинение.
Щеше да го сметне за свалка,надяваше се о някаква степен тя да знае,за да е някак по лесно:
-А,и ми се иска да поговорим.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пет Фев 27, 2015 3:32 am

Когато Томас ме изпрати тук, знаех точно къде е това място, обаче не разбирах защо на мен възлага тази задача и защо точно там. Започнах да съчинявам какви ли не неща в главата си. Обзе ме паника и подходих наистина предпазливо.
Когато стигнах в къщата и видях там Алекзандър Грей, много от въпросителните паднаха. Без съмнение, той бе причината да съм тук. В първия момент си помислих, че ще иска да си отмъсти, за дето съм пребила годеницата му, но после дойде предложението му за вечеря и се почувствах още по-неловко. Огледах се, бяхме съвсем сами, нямаше следа от Ния. О, моля ти се, само не и това. Надявах се това да не е опит да ме вкара в леглото си.
- За извинение?! - Най-накрая успях да открия гласът си. - Няма за какво да ми се извинявате... Вие сте... - Въздъхнах. - Всички знаем кой с те и... - Разтърсих леко глава. - Тук съм, за да проверя системата за сигурност... Наистина нямам време за вечеря, но ако това ще ви помогне да спите по-спокойно тази вечер... приемам извинението ви... - Трябваше да се махна по-скоро от тук. Не исках собственият ми брат, да се опитва да ме вкара в леглото си.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пет Фев 27, 2015 4:08 am

Да точно това си помисли,закашля се леко,определено стана много не удобно:
-Не не е това,което може би си мислиш. Просто наистина трябва да говоря с Вас. Ако е удобно мога ли да мина на ти?
Направи и знак с ръка,да остави тези неща и,ако желае да отидат към хола.
-Имам нещо,което искам да ти кажа но тук не е удобно. Всички от моята охрана и слуги умеят да пазят тайни но на мен ми е по добре,да оставим този разговор между нас.
Тя тръгна към трапезарията,където беше подготвена маса:
-Наистина искам да се извиня за държанието си,имам проблем с контролирането на нервите и действа инпулсивно. 
Трябваше да го кара до някаква степен направо:
-Ще го карам малко директно,за да не си мислиш,че това е свалка. Баща ми е имал таена,за която не съм предполагал. Научих тези дни и се опитвах да намеря точния подход и доказателства. 
Изправи се,като отиде до шкавчето и взе кутията,като я сложи пред нея:
-Той е събирал твой снимки,опитвал се е да бъде до теб по свой начин,има и писмо....
Остави я да види нещата,като седна на място си,опитваше се да не показва тревога но се притесняваше наистина.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пет Фев 27, 2015 4:29 am

Поне не се опитваше да ме вкара в леглото си. Погледнах бегло към кутията и вещите вътре - предимно мои снимки, имаше и плик за писмо. За първи път виждах тези неща. Погледнах плахо към Алекзандър и опитах да преценя дали знае или си мисли, че съм имала връзка с баща му. От всичко което бях чула до сега обаче, вероятно знаеше и не знам как това ме караше да се чувствам. От една страна изпитвах облекчение, че знае, но от друга просто се чудех какво ще направи с тази информация.
Взех писмото и го отворих. Прочетох съдържанието няколко пъти и отново погледнах към Алекзандър:
- Около месец преди баща ти да умре се свърза с мен... Не ми каза нищо... След смъртта му, разбрах, че ми е оставил огромна сума пари... Трябваше да има причина за това, така че започнах да се ровя и разбрах, че е имал връзка с майка ми... Предположих, че може да е биологичния ми баща, но... не бях сигурна до сега... - Поставих писмото обратно в плика и го върнах в кутията.
- Защо ми показваш всичко това? - Някъде дълбоко в себе си се бях надявала да греша. Не исках да повярвам, че той е мой баща, защото това щеше да означава, че през целия си живот е знаел за мен и не ме е потърсил, сигурно защото не съм била достатъчно достойна да бъда негова дъщеря.
- Не искам да имам нищо общо с това... Що се отнася до мен, той никога не е бил мой баща... Не мисля, че сега ще се превърне в такъв...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пет Фев 27, 2015 6:02 am

До някъде можеше да се предполага,такова развитие на нещата и я разбираше. Нямаше да го защитава,защото не знаеше как стоят нещата. Поклати глава с разбиране поне до някъде се радваше,че знае:
-Ще приема решението ти. Но били приел и моето предложене. 
Обърна се към нея:
-Имаш право да не приемеш това но аз съм ти брат и не ми харесва мисълта да се отказвам от теб. Нямам вина за това,че баща ми е крил тази тайна. Бих я крил,ако ти не искаш да бъде разгласявано не бих искал да те помоля за шанс,да опозная сестра си.
Надяваше се да се съгласи:
-Но ако не желаеш,можеш да си тръгнеш но знаеи,че може да разчиташ на мен,просто искам да го знаеш.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пет Фев 27, 2015 6:45 am

Премигнах объркано и останах с леко разтворена уста, защото думите се загубиха някъде по пътя между мозъка и устата ми. Искаше да ме опознае? Защо? Какво очакваше? Че ще бъдем брат и сестра? Да. Вероятно имаше право за това, че няма вина за това, какво е направил баща му, но не бях сигурна дали искам да имам нещо общо с него. Нямаше да отричам, че аз също се бях питала какъв е. Когато разбрах, че може би имам брат, исках да разбера повече за него, но от тогава до сега бях научила много неща. Например, че до преди случката с Ния, дори не ме беше забелязвал, а когато най-накрая го направи, единственото му желание бе да ме убие. Не му се сърдех, просто защитаваше нея, а аз бях никоя. Може би дори не е знаел коя съм тогава. Надявах се да не е знаел.
- Знаеше ли за мен, когато ме нападна в салона? - Попитах несигурно. Може би просто трябваше да си тръгна и да оставя това зад гърба си. Бях живяла цял живот без да подозирам за него. Можех да се преструвам че не съществува и през остатъка от него, вместо това обаче се канех да нагазя в една непозната територия за мен.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пет Фев 27, 2015 6:54 am

-Не научих по късно,и се радвам че Ния успя да ме спре на време,защото нямаше да мога да си го простя. Тя ми разказа,защо е било всичко това.
Не исках да намесвам Ния,че тя му е разкрила за това,защото можеше да я обвини или нещо такова,това си е изцяло между тях двамата и трябваше да бъдат наясно:
-В следствие от това все пак исках да науча нещо повече за теб,и попаднах на слухове. Просто съм такъв,проучвам хората,не се засягай,но понякога доверието се крепи на проучване. После се разтършувах из вещите на баща ми и намерих кутията. 
Все пак остана,което беше някаква надежда,че не иска да избяга без да е научила нищо,без дори да му е дала шанс:
-Да и това е повод да се извиня,че съм се бъркал но ако не се бях набъркал нямаше да разбера. Все пак се радвам,че научих,преди време загубих една сестра,не искам да загубя и още една.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пет Фев 27, 2015 7:25 am

Слушах обясненията му и виждах, че е много притеснен. Нима успявах да го напрегна чак толкова много? Честно казано бях останала със съвсем друго впечатление за него. Но аз по-добре от всички останали трябваше да знам, че външния вид може да лъже много.
- Тя знае ли за мен? - Наистина ми се искаше никой да не разбира за това. Нямах представа как ще се развият отношенията ни с него и дали ще станем по-близки, но със сигурност исках да се възползвам от предложението му никой да не разбира за това.
- Някой друг освен теб, знае ли? Не искам, никой да знае... - Божичко последното което исках е да ме свързват с фамилията Грей. Ния беше жив пример за това какво става, когато се замесиш с тези хора. Не исках да ме последва същата участ.
- Харесвам живота си такъв какъвто е... Нямам желание да го променям...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пет Фев 27, 2015 8:04 am

Нямаше да я лъже за това,с Ния бяха годеници,нямаше как да скрие точно от нея:
-Бъди спокойна никой,нито от охраната нито от персонала,ще каже нещо. Ния знае,защото е моя годеница и не обичам да имам тайни от нея но те уверявам,че отношенията ви няма да се променят нито пък тя,ще каже на някой.
Разбираше я но малко го засегна,нямаше как да не промени живота и. Сега се променяше всичко,просто беше по добре да я пусне и да не променя живота и с нищо,както направи едно време:
-Разбирам те напълно за това исках да говорим. Искам да знаеш,че искам наистина да те опозная,радвам се,че имам сестра и че наистина можеш да разчиташ на мен,дори за прости неща от сорта на човек с който искаш да поговориш. Но си права имаш право да запазиш живота си такъв какъвто искаш. И аз искам живота ми да стой по друг начин но когато живота ми предложи нови неща,не ги отхвърлям,а искам да ги изживея. Искам да бъда близък със сестра си,не желая да я покрия,както е направил баща ми,и да се откажа от нея. Ти не си вещ,ти си човек и заслужаваш да се отнасят с теб,като такъв. Ще направя това,което желаеш,само защото твоето мнение е важно но за мен винаги,ще си моята сестра.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пет Фев 27, 2015 8:32 am

Думите му бяха много силни и докосващи, обаче нещата не бяха толкова прости. Ако за него беше толкова лесно да допуска хора в живота си, то за мен не беше.
- Това, че споделяме частично ДНК не ни прави истински брат и сестра, осъзнаваш го нали? - Не исках да бъда груба, но трябваше да бъдем реалисти. Дори не познавах този човек и нямаше да оповестя целия свят, че ми е брат без дори да съм сигурна, че го искам в живота си.
- Не дължиш нищо на никого и още по-малко трябва да изкупуваш греховете на баща си. - Но както изглеждаше той правеше всичко това повече за себе си отколкото заради някой друг.
- Благодаря за предложението... Много е мило от твоя страна, но наистина не желая някой да ме свързва с фамилията ти... Това носи само неприятности... Може да попиташ годеницата си... - Добре сега, наистина се държах гадно, а той беше толкова мил с мен. Чак се чувствах виновна, че съм толкова груба.
- Но нямам нищо против да те опозная... Това не означава, че атоматично те приемам за брат, а че просто искам да те познавам... Кой знае... Може да станем приятели... - Не исках да му вдъхвам големи надежди, нито да го отрязвам съвсем, а и наистина исках да знам повече... за него, онази страница с бащата беше напълно затворена за мен.
- Всъщност сега когато и двамата знаем... Бих искала да ти върна онези пари... Така ще може да започнем на чисто...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пет Фев 27, 2015 8:41 am

Поклати глава:
-Това не са мой пари и няма нужда да ги връщаш,той ги е оставил на теб. Ако желаеш не ги бутай но аз не взимам неща,който принадлежат на друг.
Поклати глава,надяваше се да го разбере но не можеше да се бърка в делата на баща си,а и това ще е много грубо. Тези пари никак не му трябваха:
-Ако желаеш нека сега се насладим на една приятелска вечеря,след всичко това,ще си продължиш по нормално му,както ти желаеш. Става ли?
Поклати глава и направи знак:
-Сипвай си,каквото пожелаеш,не знаех,какво ще ти се хареса,така че има от всико.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пет Фев 27, 2015 9:00 am

Това с парите нямаше да остане така, но за сега мислех да не повдигам повече тази тема, защото усещах, че ще ударя на камък. Съгласих се обаче да остана за тази вечеря, най-вече защото виждах, че се е постарал много. Не бях чак толкова гладна, но не бях длъжна да изяждам всичко.
Сложих си по малко от някой неща и се насилих да хапна, защото мълчанието беше малко по-малко неловко, когато ядях. Той обаче сякаш несъзнателно следеше всяко мое движение и по едно време реших, че така няма да стане. Трябваше да говорим за нещо, иначе щеше да ме побърка.
- Значи ти и Ния, а? - Само за това се сещах. А и не беше като да имаме много общи неща. Дори и това не беше общо, просто я познавахме и двамата. Той вероятно много повече от мен. Аз само бях чувала, а от скоро я бях видяла митичната Ния Романов на живо. Някога исках да съм като нея.
- Сериозно ли е? - Много хора казваха, че не е нищо повече от увлечение. Други твърдяха, че тя е убила съпругата му, за да се добере до властта му. Трети бяха убедени, че той просто се забавлява с нея, но по онова което бях видяла в залата, по скоро бях склонна да вярвам, че тя се опитва да се изкачи по стълбичката. - Имам предвид... Не е нужно да говорим за това, ако не искаш...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Съб Фев 28, 2015 12:38 am

-Доста слухове сигурно се водят,а?
Погледна за миг към нея,опитваше се да не я гледа но някак не се получаваше но въпреки всичко се обираше доста:
-Че сигурно е убила съпругата ми,че се опитва да се добере до влас,че се забавлявам с нея. Знам ги всички съм ги чувал. Истината е,че наистина я обичам и не е увлечение. Брака ми беше брак по сметка,не ми се искаше жена ми да умира,щеше да е много по лесно да се разведем...
Не смъртта и беше най доброто разрешение.
-Странно е за обяснение но хората цял живот търсят половинките си и не ги намират. Аз се радвам че я намерих е би ми се искало да не и провалям кариерата и нещата да стояха по друг начин. Но истината,е че имам власт която не мога да отметна с лека ръка.
Отпи от виното си не му се говореше по тази тема:
-Относно за парите,ако се чудиш по добре ги дари,има много каузи.
Искаше да и даде идеи:
-Ами ти,няма ли някой до теб?
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Съб Фев 28, 2015 12:53 am

- Разбирам... Искаш да я държиш далеч от неприятности и когато я видя тръшната на тепиха осъзна, че може да се забърка в такива дори и там където си мислиш, че ще е в безопасност... - Разбирах наистина. Той обичаше контрола и контролираше целия свят. След това се влюбва  в момиче, което си пада по опасностите и се опитва да я укроти, но осъзнава, че така прекършва крилата й. Те обаче все още бяха заедно, което значеше, че или се обичат наистина или някой от двамата има интерес да бъде с другия. Не исках да се задълбочавам много в отношенията им, защото първо че не ми пукаше и второ, не ми влизаше в работата, но именно тези техни отношения ме караха да страня от него. Имам предвид тя беше нагледен пример какво ще се случи с мен, ако той стане прекалено покровителствен спрямо сестра си.
- Що се отнася до въпроса ти... - Наклоних леко глава и се усмихнах. - Познаваш политиката на братството и правилата... - Не се допускаха връзки между агентите. Смяташе се, че това пречи на работата. - Но нямам нищо против... Защото така вниманието ми е фокусирано върху важните неща... Моята работа... Оцеляването ми... Не мога да се разсейвам с несъществени неща... - И наистина се стараех да не го правя, но понякога когато бях около Джоузеф, нещата не изглеждаха толкова прости.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Съб Фев 28, 2015 1:16 am

-Не се тревожи за това,тези правила малко ще се променят. Прекалено отживелиса,да предпазват от недоразумения но пък водят до съвсем други неща. Лъжи прикривание и още куб неща. Внесъл съм няколко поправки в законите и правилата. Те са от милиони години,време е да бъдат преправени. Законите на света се променят,би трябвало и ние да променим нашите.
Действаше протокол за промяна на някой неща имаше недоволни по скоро не заради промяната,а че си позволяваше да прави промяна.
-Любовта понякога не разсейва на мен лично ми действа мотивиращо,за сега по скоро се опитвам да не преча на Ния да прави това,което иска но когато обичаш ти е много трудно да гледаш някой как страда,уча се на някой неща...
Радваше се че успява да говорят за нещо:
-Всъщност мога ли да те попитам,майка ти ли беше причината да влезеш в братството? Не би ли ти се искало да правиш нещо друго?
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Съб Фев 28, 2015 1:32 am

Присвих леко очи и не разбрах какво точно има предвид. Предполагам беше чел как съм попаднала в братството.
- След като майка ми е била убита по време на мисия братството пое грижите за мен, да... - Ставаше така с повечето от децата на агентите. Те не бяха много, защото повечето от нас знаеха, че не могат да се грижат за деца. Просто беше невъзможно. Отказваха се от тях още след раждането или пък ги задържаха, за да ги превърнат в машини за убиване. Нещо такова се бе случило и с мен. Той беше сред привилигированите. Извадил е късмет и баща му се е погрижил за него, аз бях следствие от малко забавление с негов подчинен. Съдбата ми е била предначертана още преди да се родя.
- Това е живота, който аз познавам... Единствената промяна, която искам да внеса е да получа шанс да се докажа и може би да бъда приета в Ескадрона на смъртта, където е била и майка ми... - Смятах че съм достойна да бъда там. Бях най-добрия боец в момента и не разбирах защо още не са ме поканили.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Съб Фев 28, 2015 2:29 am

Стана му тежко,че са и промили мозъка,че няма други мечти,че всичко се е стекло по този начин. Трябваше да промени нещата,не само за нея,а и за всички останали. Не биваше децата да бъдат приемани в братството,трябваше да имат избор. Стана му наистина много тежко.
-Сигурен съм,ще ще се докажеш. Обещавам няма да се меся в това.
Вдигна ръце за да не си помисли,че ще и помогне.
-Просто съм сигурен,че си добър боец.
Найстина нямаше да се меси,вече беше провалил всичко,кариерата на Ния и сега беше редно да остави и двете да се развиват:
-Все пак е хубаво да помислиш и за други неща,да се отърсиш малко от братството. Сподели ми къде е твоето място за бягство,аз имам остров но не всички има подобно място.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Съб Фев 28, 2015 2:52 am

- Ако ти го кажа, няма да е вече тайна... - Усмихнах се леко и си отпих от виното. Беше много хубаво вино. Храната също беше много вкусна. Всичко изглеждаше добре. Той беше мил и изглеждаше, че наистина иска да се сближи с мен.
- Каза че си имал сестра, която си загубил? - Беше в началото на разговора и просто го спомена. Тогава не обърнах много голямо внимание, но сега исках да разбера.
- Не знаех... Съжалявам за загубата ти... - Колко ли сестри и братя се криеха там и не знаехме за тях? Дали сестрата, която е загубил бе като мен? Може би е била в братството. Може би съм я познавала.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Съб Фев 28, 2015 5:16 am

-За майка ми беше трудно да има деца,искаше големо семейство но и моето раждане е било рисковано но когато забременяла не искала да го маха,сметнала че отново ще се справи. Бях едва на 10 години тогава. Баща ми искаше да спасят майка ми но тя искаше да спасят сестра ми. За съжаление се получили много големи усложнения и не успели да спасят нито нея нито бебето.
Отпи от виното,тежко му беше:
-Радвах се,че ще имам сестра,винаги съм искал някой който да защитавам,да уча и още хиляди неща. Не бях от тези деца,който искат цялото внимание за себе си,просто никак не ми харесваше да съм единствен. А,и баща ми наистина искаше момиче,каза че дивак като мен е труден за гледане.
Вдигна рамене и се загледа в нея:
-Не защитавам баща ми,просто го познавам,той обичаше да се забавлява но когато трябва да е сериозен е сериозен. Сигурно ако е имал шанс да те вижда или да ти помогне,е щял да го направи. Баща ми не обичаше да прави глупави неща,щом си се родила,значи те е искал. Сигурен съм,че не е било просто да си посее семето.
Надяваше се да не го приеме като защита:
-Ти си имаш мнение за него и не искам да те уборвам но ти казвам моята гледна точка.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Съб Фев 28, 2015 5:46 am

Нямах представа, че неговата майка е починала по този начин. Стана ми болно, защото виждах, че това все още го натъжава, макар да бяха минали толкова много години. Май не трябваше да питам, но просто не предполагах, че историята е такава. По скоро си мислех, че има сестра, която не иска да го вижда или нещо такова.
- Да, така е... Твоята гледна точка е на негов син... - Беше нормално да го вижда по този начин, защото е бил негов баща и вероятно го е обичал.
- Аз виждам нещата много по-ясно... Може би и ти щеше да ги виждаш като мен, ако можеше да ги видиш безпристрастно... Имал е афера с майка ми, след което съм се появила аз... Дори и от писмото, което ти е оставил става ясно, че е знаел за мен през цялото време... Просто не е искал да се въвлича в това... След години е почувствал угризения и е решил да заглуши гласът на съвестта си, като ми плати... Мъжът който познаваш ти, може би е искал дъщеря... Просто тази дъщеря не съм била аз... - Беше оставил майка ми да умре, а и мен също. Можело е да ме измъкне от братството, още докато съм била малка, имал е тази възможност, но вместо това ме е оставил да стана като майка си. Войн, който да го защитава и в крайна сметка да умре, защитавайки неговата власт и живот.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Съб Фев 28, 2015 6:00 am

Не беше редно да петни паметта на майка и по този начин.
-Добре,защото тогава има снимка с теб,като малка,защо е следил всяка твоя стъпка? Според мен някой му е попречил. Виж аз съм до някъде копие на баща си,по скоро имам упоритостта на майка си и за това не желая да се отказвам толкова лесно.
Не беше караница а обикновен разговор:
-Според мен някой му е попречил,да си при него. Като страничен човек имам чувството,че той е можел да те вземе,можел е да ти даде живот,като моя,подобен на твоя лишен от истински живот. Мислел си е,че може да предпази майка ти и да ти даде нормален живот но след като е починала,заради глупавите закони не е можел да те отдели от братството. Независимостта на моето семейство дойде след,като поех управлението. Всички ми се подчиняват,защото властта ми е много по голяма,аз не чакам някой да ми каже,какво да правя,а командвам,какво да правят другите. Но баща ми е зависил от другите двама. Да може би е трябвало да е по агресивен но щеше да ризкува и своя живот. Според мен ти е помагал по друг начин,въпреки че си била в братството,не те е предал на най-нескопосаните треньори,а ми те е препратил в добри ръце,който сигурно са отговаряли с живота си за теб.
Беше прочел малко от досието и:
-Това виждам аз,виждам аз човек,който е бил спиран от майка ти,от обществото и от братството. Дори съм сигурен,че не е било забежка и ако не е била в братството може би щеше да е женен за майка ти,но се връщаме на законите.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Съб Фев 28, 2015 6:28 am

- А, аз виждам син, който иска да вярва, че баща му е нямал друг избор и нямам проблем с това. Ако твоята версия те кара да се чувстваш по-добре, тогава нека бъде така, но не очаквай, че аз ще повярвам в това. Имах много време да мисля... много повече от теб. Повярвай ми, много пъти съм се опитвала да го оправдая... Но познавам майка си и знам, че ако не е искала да е част от живота ни, значи е имала много основателна причина за това, но ако той е искал да бъде част от моя живот е имал хиляди възможности след смъртта й... - Защо въобще говорех за това? Бях затворила тази страница от живота си.
- Все пак в края на краищата, въпреки всички правила... той е бил един от най-могъщите хора на планетата. Ти си един от най-могъщите хора на планетата. Ако имаш дете от Ния, би ли го оставил да е част от това? - Говореше че баща му е нямал властта която той има, но това бяха пълни глупости. Не мисля, че някой щеше да възрази да изпрати дъщеря си някъде другаде или да я отгледа.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 28 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 28 от 36 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 36  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите