The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Братство на смъртта - Page 15 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Братство на смъртта - Page 15 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Братство на смъртта - Page 15 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Братство на смъртта - Page 15 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Братство на смъртта - Page 15 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Братство на смъртта - Page 15 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Братство на смъртта - Page 15 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Братство на смъртта - Page 15 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Братство на смъртта - Page 15 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Братство на смъртта

+3
Ваалет
Ния
Kol
7 posters

Страница 15 от 36 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 36  Next

Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Вто Яну 27, 2015 6:15 am

-Разкри ме...
Взе и своята чаша,като я доближи до нейната:
-Да пием за теб красавице,изненадите те първа те очакват,да знаеш.
Имаше и рожден ден и приготви неща за този ден само няколко дни. Въпреки всичко нямаше да и разкрие нищо иначе,нямаше да и е интересно:
-Опитай се да си починеш в самолета,защото определено те очакват тежки 10 дена.
Приближи се към нея,като я целуна още по страстно:
-Определено ще си моята невероятно сладка пленица,през повечето време. Нямаш си ни най-малка представа,каква нужда имам от теб.
И на него му беше тежко да е далече от нея,и той не искаше да работи толкова много но се налагаше,за да не изпуска всичко,а и братството изискваше своето задължение.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Вто Яну 27, 2015 6:26 am

Отпих и прехапах леко устни, опитвайки се да скрия широката си усмивка. Алек не беше от мъжете които често показваха чувствата си. В началото си мислех, че е прекалено чувствителен, но всъщност не беше. Беше обран, стриктен, строг и властен, но понякога имаше моменти, в които оставахме само двамата и нещата изглеждаха по различен начин. Държеше се като влюбен глупак, а аз харесвах това негово поведение, защото беше влюбен в мен.
Протегнах се към него и го целунах още веднъж, но по средата на целувката, стюардесата ни съобщи, че е време да си сложим коланите, защото излитаме, което наложи и прекъсването на целувката ни. Облегнахме се удобно на седалките и затегнахме коланите, докато излетим. След като се изкачихме на достатъчно високо, отново можехме да ги махнем.
- Ти също имаш нужда от почивка... - Казах и погалих нежно видимо измореното му лице. Имаше толкова много отговорности, че тези десет дни щях да се постарая наистина да има време за почивка. - Изглеждаш ужасно... - Казах като не целях да го обидя, а да му покажа, че положението наистина е сериозно, щом дори и вида му го издава.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Вто Яну 27, 2015 6:48 am

-Имаше малко пролеми в братството,всичко очаква мен. Бизнеса ми върви добре но не е само един,имам хора,който да се грижат за това но повечето сделки преминават през мен. Трябва ми някой кой доверен човек да е в братството,не мога да разчитам на другите двама глупаци. Некомпетентни твари,ако зависи от тях биха профукали всичко...
Ядоса се той и видимо изглеждаше така ядосан но за сега остави Влад,да движи нещата,Ния му имаше доверие и той реши да му се довери за 10 дена. 
-Ще си почина,надявам се...
Погали я по бузата:
-По важно е ти да си щастлива,аз ще почивам,като ме заровят два метра под земята.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Вто Яну 27, 2015 6:58 am

- Престани... - Говореше така все едно не отиваме на почивка заедно, а той ще ми е само придружител, а и този черен хумор не ми допадаше. Достатъчни бяха неизказаните ми притеснения, че нещо може да му се случи, за да се шегува и той с това. Не исках да мисля за смърт.
- И естествено, че ще си починеш... - Казах сбръчкала недоволно вежди. - Ако не си починеш това ще ме направи нещастна... - Нали уж било важно моето щастие, ами ето, тогава ще съм щастлива ако и той е добре.
- Даже може да започнеш да си почиваш още от сега, защото не искам да имаш тази физиономия когато пристигнем... - Пак се наведох към него и го целунах. - Каза че ще пътуваме около 8 часа нали? - Той кимна. - Чудесен старт... - Усмихнах се леко. - Трябва да ги оползотвориш в сън...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Вто Яну 27, 2015 7:43 pm

Вдигна ръчичката и,като нежно я докосна с устни,усмихна и се. Харесваше му да е толкова загрижена за него,това означаваше,че ще е добра съпруга,щеше той да се грижи с нея,а и тя правеше същото:
-Обичам те,казвал ли съм ти го днес?
Явно наистина е бил много зает днес,та не е успял да и го каже. И той имаше нужда да остане с нея поне за малко,да са си само те. Не  че щеше да им е за последно но поне,щеше да едно добро начало.
Приближи се за да я целуне,нежно премина по прекрасното и лице. Обожаваше я,за първи път в живота си изпитваше такава любов към някой.
-Нека поспим и двамата...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Вто Яну 27, 2015 8:08 pm

Усмихнах се лекичко и кимнах доволно. Добро предложение, което приех на драго сърце. Не бях спала кой знае колко предната вечер, а и вече беше време за сън. Преместих се по-близо до него и отпуснах глава на рамото му... Той ме целуна по главата и после затвори очи. Заспа доста преди мен. Май наистина бе изморен и имаше нужда от малко сън. Аз също успях да заспя...
Спали сме през цялото време. Събуди ни стюардесата, която ни каза, че скоро ще кацнем и трябва да си затегнем коланите. Трябваше ни около минута, за да се осъзнаем и влезем в час, но накрая изпълнихме препоръката й и друсането от кацането съвсем ни събуди. Когато свалихме коланите си, той понечи да ме целуне, а аз леко избягнах целувката му, оставяйки го да намери бузата, а не устните ми... Сигурно имах ужасен дъх, не исках да става свидетел на него.
- Трябва да използвам банята преди да слезем... - Казах и се наведох да взема чантата си, която беше в краката ми. Предвидливо си бях сложила четка за зъби и паста в нея. Изтичах на бързо и се освежих в тоалетната, която напълно отговаряше на стандартите за първа класа. Върнах се точно на време, когато вече двигателите бяха изключени и можехме да слезем. Вече спокойно можех да му дам истинска целувка...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Вто Яну 27, 2015 9:17 pm

Май трябваше и той да се освежи но щеше да го направи в частния самолет където имаше много повече удопства от колкото тук. Бързичко я целуна но го компенсира с една прегръдка. 
-Хайде да отиваме към другия самолет.
Много щеше да е пътуването но поне си заслужаваше всичко. Хвана я за ръката,като от летището още на пистата се преместиха на другия самолет,който беше с неговото лого. Неговия самолет беше много по готин и е почти,като апартамент:
-Заповядай красавице,и аз ще отида де се освежа преди да сме тръгнали.
Отиде,като се възползва и се освежи наистина много.
-Така  много по добре.
Отиде при нея,тя се беше настанила и беше време да затегне колана но първо,щеше да се погрижи за нея. Наведе се и закопча колана и,надигна се да я целуне.
-Още само два часа и си изцяло моя.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Вто Яну 27, 2015 9:27 pm

Два часа? Май наистина трябваше да отидем до другия край на света, за да останем само двамата. Още не знаех къде точно отиваме, но вече бях спряла и да питам. Нямаше да ми каже, вече бях питала много пъти и не беше, а и не оставаше много време преди да разбера.
- Искаш ли да ти издам една тайна? - Не го оставих да заеме веднага мястото си. Той ме погледна въпросително. - Аз и сега съм само твоя... - Казах и след това го целунах. Господи, толкова сладки устни имаше.
Алек се усмихна, целуна ме отново и след това седна, затягайки колана си. След няколко минути самолета излетя, а когато отново бяхме свободни от коланите, стюардесата ни донесе обилна вечеря. Чак сега осъзнах, колко съм гладна всъщност.
- О, това изглежда наистина добре... - Казах и се нахвърлих към пилешката пържола, която бе олята с някакъв вкусен сос, имаше и салата и вино, както и вкусни френски франзели. Отчупих малко от ароматната франзела и отопих от соса, после пъхнах хапката между устните си...
- Оооо, това е наистина разкошно...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Вто Яну 27, 2015 9:45 pm

Накара го да се засмее но и се радваше,защото е много сладка. Радва се че и хареса,и той хапа малко но повече и се наслаждаше на нея. Обожаваше когато се чувства щастлива,когато и харесва нещо. Остави я да хапне,като се възползва да прочете нещо глупаво,като тъпо списание,май беше за мъже,ама не такова с голи жени. Просто отдавна не беше чел подобни глупости,а и искаше да я накара да си попочине, да се нахрани без да я безпокой.
Внезапно някой връхлетя върху него и това беше неговата красавица. Измъкна му списанието от ръцете и го метна на някъде. Веднага я обгърна с ръце и я притисна към себе си:
-Похапна ли добре...
Беше много доволна и го целуна нежно,а той и отвърна веднага:
-Още малко остава но ще видиш заслужава си.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Вто Яну 27, 2015 9:59 pm

Преди година нещо такова ми се струваше невъзможно. Сега и двамата бяхме променени, но най-вече аз. Бях много по склонна да вярвам в любовта, просто защото я изпитвах към него. Другото което се бе променило бе доверието ми към него. Бях го помолила за няколко неща и той бе успял да ми ги даде. Беше си извоювал любовта и доверието ми и сега само береше плодовете от усилията които положи тогава. Мисля, че и двамата бяхме стигнали до етап, в който се чувствахме повече от комфортно в компанията на другия, можехме да си кажем всичко и не виждах нищо което би могло да разклати връзката, която бяхме изградили помежду си.
- Вече си заслужава... - Отвърнах аз и го целунах отново, този път малко по продължително от преди малко.
- Чувствам се прекрасно... с теб... - Това последното бе ключовата дума. Рядко се случваше да правим нещо заедно без да сме притиснати от времето. - Не искам нищо повече...
Продължих да го целувам докато не ме заболяха устните.
- Знаеш ли, докато беше в Бразилия ми липсваше ужасно много... - Не бях усещала толкова силно липсата му преди, колкото тази последна седмица. - И всичко от което имах нужда е малко време с теб... Но съм щастлива, че ще получа много повече отколкото очаквах...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Вто Яну 27, 2015 11:34 pm

-Обещавам ти,че ще  ти отделям още повече време,защото го заслужаваш,а и имам нужда да съм с теб,искам го.
Потупа я леко по сладкото дупе,като и се усмихваше,наистина си личеше,че и той е щастлив отпочинал и готов за приключения и забавление. Всъщност наистина единственото от което имаше нужда е да е с нея. Всяка жена загуби значение,да бяха красиви,все пак беше мъж,но единствената,което му доставаше удоволствие и имаше желание към нея,това беше Ния. 
-Няма да е за последно...
Определено,очакваше ги сватба може би,може и меден месец,годишнини,и всякакви подобни неща.
-Всека възможност,ще е изцяло за теб и мен.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Сря Яну 28, 2015 12:17 am

Прехапах устни и не можех да повярвам, че всичко това се случва. С него всичко беше неочаквано де. В един момент можеше да седя в дневната на апартамента ни, а в следващия да сме на път за Флорида. Като вчера например, вчера той беше в Бразилия и аз исках само да се върне, а днес вече пътувахме за един бог знае къде и щяхме да останем там цели десет дни.
- Внимавай какво обещаваш... - Казах закачливо и напъхах езичето си между устните му, обявявайки му война.
Остатъка от двучасовия полет към неизвестната за мен дестинация я прекарахме в натискане на дивана. Държахме се като истински хлапета, които никога не са правили секс, но нямаха търпение да започнат. Беше забавно обаче...
Още със слизането от самолета усетих горещината. Слънцето беше ярко и направо изгаряше. Добре че си бях взела очила.
- Не ми каза, че ще ми трябва и слънце защитен крем... - Казах и се огледах. Бяхме на някакво малко, най-вероятно частно или пък единственото летище на това място. Към нас се зададоха няколко мулатки, носещи гердани от цветя като онези хавайските. Поздравиха ни предполагам на някакъв странен език и ни закичиха с герданите.
- Къде се намираме? - Попитах през смях, защото те продължаваха да говорят неразбираемо, да ни се усмихват и да ни предлагат някакви коктейли в ананаси...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Сря Яну 28, 2015 2:38 am

-Тук има всичко...
Погледна за миг към нея,щеше да е готино да я гледа с колкото се може по малко дрехи или почти никакви. Усмихна се но не взе коктейл,а я хвана за ръката,за да тръгнат към колата:
-Това скъпа е острова,на който исках да те доведа,бях ти споменал преди години но едва сега имах време да те докарам на острова. Това е по скоро малък град,ако някога нещо се случи с парите ми,този остров,ще ми остане. 
Качиха се на колата,а не след дълго се оказаха пред една модерна къща,която по скоро приличаше на имение но много модерно и красиво,точно по вкуса на Алекс,беше с изглед към морето,както към част от града,а и ужасно близко до плажа и водата. Откъснато от града,спокойно красиво и невероятно.
Въведе я в красивия вход на къщата където вече беше по прохладно,имаше всякакви екстри,както и вътрешен и външен басейн. 
-Заповядай това е новият ти дом.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Сря Яну 28, 2015 3:02 am

Бяхме заобиколени от ярки и красиви цветове. Тук синьото в небето бе по-красиво от това в Ню Йорк. Нямаше ги големите небостъргачи и шума. Беше толкова спокойно и тихо и наистина горещо. Водата сигурно пареше, но беше толкова чиста, както и пясъка... Видях плажа само през прозореца на колата докато пътувахме към къщата, но ми се стори ужасно красив. Имаше палми навсякъде и беше чисто, някак подредено... Мисля че спокойно можеше да се каже, че обожавам това място.
Къщата в която щяхме да бъдем също беше много красива и изглеждаше голяма. Но най-много ми хареса колко е прохладно вътре. Вече се бях изпотила и исках да се цопна във водата. Едно от момчетата на Алек внасяше багажа ни, когато аз започнах да се разсъбличам без абсолютно никакъв свян...
- Идваш ли? - Попитах през рамо Алек, който ме гледаше леко изненадано. - Не ме гледай така... Умирам от жега, а и няма начин да не пробвам водата... - Плажа беше само на няколко метра от нас. Останах само по бикини, а гърдите си прикрих с ръце и не ги криех от него, беше ги виждал прекалено много пъти, по скоро не исках да изкушавам момчетата от охраната.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Сря Яну 28, 2015 3:40 am

-Свободни сте момчета...
Тръгна след нея,това определено се повтаряше но този път имаше по малко дрехи,повече светлина и определено повече време. За това и можеше да не бърза. Приближи се към нея бързичко но се оказа вече във водата,приближи се,като я придърпа към себе си:
-Не е добре да стоиш много навън,слънцето тук е много силно.
Е,добре де не искаше някой да я види но тя перфектно разбираше намека,не искаше някой да си плакне очите с нея,само той имаше право на това:
-Почивката почна и да ти си определено моя.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Сря Яну 28, 2015 3:50 am

Харесваше ми когато показва някакви наченки на ревност. Не можех да кажа обаче, че усещам често такива. Май единственият и последен път, в който наистина ме е ревнувал от някой мъж, това беше Том и то още преди нещата между нас да станат толкова сериозни. След това около мен нямаше други мъже освен него и охраната му, а не можех да кажа, че той ревнува от тях. По скоро знаеше, че те никога не биха ме погледнали по този начин и заради това беше спокоен, че представлявам интерес само за него.
- Да... - Прехапах съблазнително долната си устна и му се усмихнах мръснишки. - Изцяло твоя... - Плъзнах крака си по неговия.
- Какво искаш да правиш с мен? - Забих предизвикателен поглед в него и зачаках да разбера.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Сря Яну 28, 2015 4:36 am

-Искам да те любя тук,в къщата и на всякъде из нея,както и на няколко места из острова. Само моя...
Впи устни в нейното вратле,като и остави наистина следи по кожата и,определено след това,щеше да му се сърди много,защото остави смучки. Беше се надървил яко,още в самолета я искаше но едва сега тя можеше да усети пълната му мощ,защото се отъркваше в нея:
-Дяволски много те желая...
Но не искаше да и губи бикините някъде защото някой можеше да я види,а дори охраната не му допадаше да я вижда,въпреки че им имаше доверие. Отмести  само бельото и,и се настани в нея,не приемаше нито отказ,е може би не беше много готова за него но имаше моменти в който неговото желание надминаваше всичко.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Сря Яну 28, 2015 4:49 am

Изпъшках тихичко, когато го усетих в себе си и увих по-здраво краката и ръцете си около него. Беше толкова голям и твърд. Главата ми се замая леко и се отметна назад. Водата се плисна в гърдите ми, когато той отново проникна в мен и аз отново изстенах. Имах чувството, че не сме го правили от цяла вечност. Захапах долната му устна и се набрах нагоре, после се плъзнах по цялата дължина на ствола му. Водата правеше нещата толкова по-лесни и за двама ни.
- Побъркваш ме... - Прошепнах в устните му. Беше ужасно горещо, дори и водата не помагаше да се разхладим.
- Не спирай... - Той стисна бузките на дупето ми и ме повдигна лекичко, след това ме плъзна отново надолу, потъвайки до край в мен. Тук нямаше как да бъдем диви, но беше не по малко хубаво от всеки друг път и оргазмът ми не беше много далеч.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Сря Яну 28, 2015 5:19 am

-Красавице,много си бърза...
Усещаше,че може да свърши скоро,ако продължаваше така,не че не искаше да и го дари но искаше и двамата да свършат по едно и също време. Щеше да го постигне и то много лесно,защото това го владееше до съвършенство. Забавяше я малко за да може и двамата да изригнат. Той стигаше малко по бавно до края и това беше предимство за нея. Доста добре за мъж,защото не се налагаше да спира,а това често секваше удоволствието. Е,добре понякога тя се беше специализирала в това да му докара оргазъм,без да може да го контролира,но през повечето време обичаше да и доставя няколко оргазъма,преди той да се освободи но сега можеше да го прави,колкото и както поиска. Забърза се,в движенията си,като докара и двамата до края но не побърза да я пусне. Остави следи отново по сладкото и вратле и  вратле,като жадно впи устни в нейните докато свърши,изливайки се изцяло в нея.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Сря Яну 28, 2015 5:36 am

Краят бе взривяващ и само благодарение на устните му, вика ми на удоволствие не се разнесе по цялата плажна ивица. Мисля че и точно заради това, беше залепил устни за моите, докато и двамата свършвахме, за да поеме вика ми и цялата приливна вълна на удоволствие, която ме заля и остави червено следи по гърба му от ноктите ми.
- Обичам те! - Прошепнах в устните му и след още няколко целувки, той ме пусна да стъпя на земята. После тръгнахме към плажа, всъщност по скоро към къщата. Като той вървеше пред мен, сякаш за да скрие голотата ми, нищо че аз държах ръце върху гърдите си. Още щом влязохме в къщата той изнамери някаква хавлия и ми даде да се загърна.
- Благодаря... - Казах и се засмях. Май това, че съм само по бикини притесняваше повече него отколкото мен. Веднага щом се увих с хавлията обаче реших да му полазя още по нервите, като свалих и бикините, така че да остана без нищо под хавлията. Естествено тя прикриваше всичко де, но самата мисъл че съм съвсем гола под нея, щеше да го влуди.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Сря Яну 28, 2015 6:27 am

-Ния...
Поклати глава,защото тя определено си играеше с него и неговите нерви. Или по скоро с неговото желание и интерес към нея. Последва я като послушно кученце,ама друго не можеше да направи. Тя тръгна към банята,като свали халата преди да влезе под душа. 
-Божествена си...
Прехапа долната си устна,като я изпиваше с поглед,беше най-красивата жена на тази земя. Имаше прекрасни форми,секси стегната,все още тренираше и тялото и беше като изваяно. А,за него е като дрога. Връхлетя я като ураган нападна я почти мигновено и опредено не я остави няколко часа не я остави намира.
Но вечерта криеше своите планове или по скоро той,криеше плановете.
-Имаш два часа да се приготвиш за специална вечеря,мястото е изискано,за това си облечи вечерна рокля.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Сря Яну 28, 2015 6:40 am

Добре, началото на малкото ни бягство наистина изглеждаше обещаващ. Не беше поглеждал телефона си през целия ден, дори и в самолета. Правихме толкова много секс, че едва се държах на краката си, а сега щяхме да ходим на вечеря в изискан ресторант. Сигурно бях направила нещо наистина много добро, щом ми се случваха всички тези неща...
Е добре де, може би малко преувеличавах. Не беше чак толкова неестествено да излизаме и да правим секс, от който след това да се чувствам като разглобена, но предполагам смяната на обстановката наистина правеше нещата по различни и се чувствах някак приповдигнато...
- Разбрано. - Отвърнах и му козирувах шеговито, но и той беше изстрелял думите като военен.
Следващите два часа аз се отдадох на разкрасителни процедури, а той тайничко мисля че се бе скатал в една от стаите, вероятно кабинет и не спря да говори по телефона. Все пак не можеше да загърби съвсем задълженията си и не го винях. Всъщност го разбирах чудесно. До преди година и за мен работата беше най-важното нещо в живота ми, какво оставаше за него... Той беше длъжен да следи за толкова много неща... Отговаряше за толкова много неща...
Около половин час преди уреченото време и той се присъедини към мен. Аз вече привършвах с грима, когато влезе в спалнята, дойде до мен и целуна голите ми рамене. После влезе в банята, а когато излезе, аз вече бях почти готова, оставаше ми само да закопчея ципа на ролята си...
- Тъкмо на време... - Възкликнах когато го усетих. - Ще ми помогнеш ли? - Беше ми малко трудно да се справя сама.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Сря Яну 28, 2015 8:50 am

Зашеметяващо красива,приближи я но в умът му се въртеше само едно единствено нещо,колко много я желае и искаше да я обладае още тук. Но знаеше,че тази вечер е специална и,че не бива да закъсняват,е можеха да закъснеят но не можеше да не отидат,беше планирал всичко. Погали я нежно по раменете,като закопча ципа и отново я целуна по раменете. Беше и оставил следи по вратлето и,и се чувстваше виновен,тя успя да ги заличи но той искаше да компенсира това:
-Искам да ти се извиня за смучките,за това съм ти приготвил специален подарък.
Отдръпна се за малко,като отиде до шкафчето,извади една кутика,а щом я отвори се видя едно прекрасно бижу,сребърно с красиви диаманти. Щеше да  прикрие част от смучките,а и беше много нежна и нямаше да я усеща.
-Надявам се да ти хареса,това е смеино бижу.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Сря Яну 28, 2015 7:23 pm

Да ми се извини ли? Но защо? Аз обожавах следите които оставя по тялото ми. Харесваха ми синините, охлузванията и смучките по врата... Всички тези неща ми даваха усещането за него, пазеха спомени и навлажняваха слабините ми. Нямах нищо против. Само че преди да успея да му кажа всичко това, той ме изненада с безумно красиво диамантено колие и разбрах, че извинението е било само предтекст, за да ми подари това безумно скъпо бижу. Не бях експерт, но подозирах, че струва цяло състояние. А когато спомена, че е семейна ценност, стойността на подаръка направо фръкна до небето. Не ми беше удобно да приема такъв подарък, но щеше да е глупаво ако откажа.
- Алек... - Възкликнах и прокарах внимателно пръсти по диамантите. - Не трябваше... - Казах някак укорително, но и благодарно в същото време. Жестът беше много красив, както и самото колие.
Той взе внимателно колието и мина зад мен, като го постави на шията ми и го закопча. Наистина беше разкошно.
- Прекрасно е... - Казах с възхищение. - Благодаря... - И след тези думи се завъртях към него и му показах благодарността си по единственият начин за който се сещах в момента. Целунах го нежно и с любов, показвайки му признателността си за разкошния подарък.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Чет Яну 29, 2015 5:26 am

-Радвам се,че ти харесва.
Щом това и харесваше,значи щеше да хареса и другите изненади. Подаде и ръка,като я целуна и я поведе към колата. Остави я първо тя да се качи,а малко след нея се настани до нея. улови ръката и,но след много кратко мълчание и взиране в нея,се сети нещо или се направи,че се сети нещо. 
-Забравих нещо,към това колие вървят и тези...
Извади една кутия малко по малка и я отвори,а вътре имаше нежни обици,и нежна гривна нищо прекалено кичазно а стилно,малко ретро но диамантите винаги бяха красиви.
-Нека да ти помогна...
Постави обиците на прекрасните и ушички,като ги целуна,а след това и гривната на ръката и. Щеше да я обсипе с внимание и диаманти,който заслужаваше:
-Обичам те Ния.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 15 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 15 от 36 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 36  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите