The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Братство на смъртта - Page 9 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Братство на смъртта - Page 9 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Братство на смъртта - Page 9 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Братство на смъртта - Page 9 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Братство на смъртта - Page 9 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Братство на смъртта - Page 9 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Братство на смъртта - Page 9 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Братство на смъртта - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Братство на смъртта - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Братство на смъртта

+3
Ваалет
Ния
Kol
7 posters

Страница 9 от 36 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 22 ... 36  Next

Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Нед Дек 21, 2014 6:05 am

-Да кажем,че е възможност която съм сигурен,че и двамата искам,е може би повече аз но...
Протегна ръката си към нейната,като я улови,целуна я съвсем нежно,като докосна устните си съвсем нежно,съвсем леко и нежно,задържа я като нежно я галеше с палеца си,не откъсна очи от нейните:
-Не мога да отрека,това че те желая ужасно много,всеки миг,всяка секунда,24 часа в денонощието и да предпочитам да си в леглото ми но...
Тук идваше едно но:
-Знам,че се шегуваш но далеч от шегата. Аз не съм чак толкова лош тип,искам да ти покажа част от себе си,която не съм ти демострирал. Моята романтична част може би?!
Вдигна рамене,като се усмихна още по чаровно:
-Макар че...
Каза някак палаво:
-Ако ти не можеш да чакаш може да хапнем десерта в леглото...
Все пак искаше да хапнат,а и тя не се хранеше. Сервитьора донесе първото ястие,което беше лека салата.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Нед Дек 21, 2014 6:21 am

Поех дъх и опитах да не се задълбочавам прекалено много в казаното от него, но просо не преставах да си задавам въпроса какво по дяволите правим. Той искаше да ми показва романтичната си страна? Защо? Не беше като да може да имаме романтична връзка или пък да съм искала такава. Не исках да се обвързвам емоционално, а сякаш отдавна бях прекрачила тази граница с него.
- И двамата сме наясно, че това между нас е просто секс, нали? - Едва ли когато някой ти организира романтична разходка и вечеря е очаквал да чуе нещо подобно, но нямах друг избор, освен да изясня нещата сега.
- Искам да кажа, че и двамата сме привлечени един от друг и... няма нищо лошо в това, но що се отнася до мен... това е всичко... Не съм склонна да се обвързвам емоционално, по какъвто и да е начин... - Бях тръгнала веднъж по този път и не свърши добре, сега все още имах време да си сложа граници и да не си позволявам да се влюбвам, в човек, с когото нямам абсолютно никакво бъдеще.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Нед Дек 21, 2014 6:46 am

-Ши..Шиш...
Каза тихичко,като отново я целуна и задържа ръката и:
-Понякога човек има нужда от романтика,без да има значение това,дали ще има нещо,като ответ и връзка или,каквото и да е било подобно нещо. Имаш нужда от нещо различно Ния,ти си жена и е редно някой да направи романтичен жест към теб. Искрен...
Може би в мисиите или някой друг го беше правил но това не значеше,че не бива никой след това да го прави:
-Не го приемай толкова на сериозно,дори ако ти олеква приеми го като игра,като миг откъсване от реалността. В момента сме що годе далеч от братството,може да сме други хора,ако пожелаеш.
Искаше да я накара да се чувства добре,а тя се беше напрегнала:
-Ти го представяш,като че всичко е само секс но въпреки всичко и въпреки,че те желая,секса с теб е невероятен,искам да ти покажа,че не те искам само за това. Както желаеш така го разбирай.
Нямаше да и каже,че я обича но то се разбираше искаше с това да и каже,че каквото и тя да мислеше,той не можеше да контролира емоциите си.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Нед Дек 21, 2014 7:00 am

Въздъхнах тежко и реших да оставя нещата така. Не исках да споря с него за това от какво имам и нямам нужда, просто защото в този момент самият той имаше нужда от това аз да заприличам поне за малко на нормална жена, която се трогва от подобен жест. Не знам обаче дали разбираше, че никога няма да бъда, като жените, с които е свикнал да се среща. Животът ми беше много по-различен от този на нормалните хора и честно, нямах достатъчно време за подобни неща, нито пък потребност.
- Добре, ако това искаш... - Повдигнах леко рамене и се усмихнах. - Мога да се преструвам, за тази вечер, че това е нещо повече... - Само че не беше и той го знаеше. Утре щяхме да се приберем в Ню Йорк и всичко щеше да си бъде по старо му. Той щеше да си намери компания за нощта веднага щом аз не съм на разположение и цялата тази романтика беше само една илюзия, роля в която да влезем за малко.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Нед Дек 21, 2014 7:16 am

-Не е нужно да се преструваш...
Остави за малко ръката и,щом тя не го искаше или се бореше срещу това,можеше да го прекрати:
-Всъщност ако не го искаш след като минем основното можеш сама да избереш,дали да се отеглим на друго място,където да те отърва от секси роклята ти или да се прибереш,ако това не ти харесва,ако ти харесва може да продължим. Виж не искам да правя нещата на сила,ако това те е накарало да се почувстваш неловко,може да престана.
Протегна ръка,като отпи от виното си,като остави виното.
-Исках да направя нещо различно за теб...
Явно просто е нямало значение за нея.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Нед Дек 21, 2014 7:58 am

Изведнъж се почувствах ужасно глупаво. Той се опитваше да бъде мил и правеше всичко това, за да ме накара да се чувствам като истинска жена. Като жена която не му служи само за забавление, а аз се държах като истинска глупачка.
- Знам... - Казах припряно, защото не исках да остава с грешно впечатление. - И наистина оценявам всичко, което си направил... - Поех дъх и отново почувствах онова стягане в сърцето, което ми подсказваше, че то все още съществува.
- Мястото е вълшебно... Виното... Храната... Ти... - Последното го казах по-снишено с една буца в гърлото, която не ми позволяваше да дишам.
- Просто... - Замълчах за секунда. - Не го прави повече... - Преглътнах с усилие и пак погледнах в очите му. - Не ме карай да искам нещо, което не мога да имам... - Каквото и да казваше, имаше правила, които дори и той не можеше да заобиколи, но дори и без тези правила, аз не бях готова да се откажа от всичко, в преследване на една илюзия. Колко точно време щеше да му отнеме, преди да му омръзна? И въобще можех ли да си позволя да обичам отново, след като виждах колко безнадеждно е всичко това.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пон Дек 22, 2014 5:24 am

Разбираше защо се дърпа,това е просто механизъм за самосъхранение,което я караше да не се предоверява толкова много и да не влага особено много чувства. Усмихна и се с разбиране,не че не можеше да промени нещата но не желаеше да я кара да се чувства несигурна,а и не беше от жените,който щеше да си позволи той да я издържа или да се отдели от нещата,който искаше и обичаше,от начина по който живееше и е свикнала.
Времето за десерта дойде,шоколадов мус,както и ягоди към него,а питието се смени с пенливо и ароматно шампанско което подхождаше на десерта,а определено шампанското даваше вкус на всичко,защото беше отлежало и много хубаво.
-Наздраве красавице,надявам се да ти хареса десерта,можем след това да се преместим и да ми се отблагодариш за всичко...
Естествено се шегуваше и намекваше за съвсем други неща,а и желаеше вече да свали тази ужасна рокля.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пон Дек 22, 2014 5:42 am

Храната наистина беше великолепна, както и питиетата, толкова че изядох почти всичко което ми бяха сервирали. Чудех се само как роклята ми още не се е пръснала, защото аз се чувствах издута до пръсване.
- Не мисля, че ми е останало място за десерт... - Обожавах сладките неща, особено шоколадовите и този мус, направо ме молеше да го изям.
- Но... мисля, че мога да опитам... - Загребах си малка лъжичка и я поднесох към устните си... - Ммммм... - Възкликнах очаровано и облизах доста съблазнително всичкия останал шоколад по лъжичката, после си загребах нова...
- Вече знам, че скритият ти мотив, да ме доведеш тук е, за да ме накараш да се пристрастя към шоколадовия мус... - Беше невероятно вкусно, но наистина нямах място за повече и след третата лъжичка, просто оставих кристалната купичка и се облегнах назад в стола си, но ми хрумна нещо друго. Бяхме на метри от океана и водата сигурно беше разкошна...
- Какво мислиш за нощното къпане? - Повдигнах игриво едната си вежда и прехапах крайчица на долната си устна. После се изправих и събух обувките си една по една, като ги пусках направо върху дървената веранда.
- Аз мисля, че имам много калории за изразходване... - Разкопчах ципа на роклята си и въпреки че наоколо беше пълно с публика (охраната на Алек), изобщо не се посвених да сваля роклята си и да остана само по бельо, което беше още по-секси и от роклята.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пон Дек 22, 2014 6:41 am

Не му останаха думи,а очите му паднаха и започнаха да се търкалят в краката на това неземно красиво създание,което сега се движеше толкова изкусно и бавно,че не е реално. Няколко секунди му трябваше да се окопити и да тръгне след нея,подобно на послушно кученце. Започна и той да сваля неща от себе си но щом стигна до водата,тя беше вече там,а той все още беше с панталони.
-Ами,ако не мога да плувам?
Всъщност можеше но изпитваше доста малък страх от водата. Беше претърпял малък инцидент,е естествено влизаше във вода,в басейн например но въпреки всичко не му беше лесно да влиза във водата.
Стъпи леко на пръсти,а след това погледна към нея,като се усмихна,тя беше наистина много секси. Луната правеше тялото и още по изяшно приличаше на някоя русалка,която тукущо беше изязла от водата,невероятно сияйна и красива. Свали и панталоните си,като навлезе бавно във водата. Протегна ръка към нея,като я сложи на кръста и,а след това я дръпна към себе си:
-Ей,красавице,винаги обичаш да ми бягаш,а аз да те търся.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пон Дек 22, 2014 6:54 am

Засмях се тихичко и го целунах:
- Не винаги... - Казах след това и се изплъзнах от ръцете му, след което се потопих изцяло във водата. Не беше чак толкова топла, колкото си мислех, но се свикваше бързо с нея.
Изплувах на метър два от него и пак се усмихнах. Прическата ми беше заминала, но какво от това? Беше наистина хубаво да поплуваме, а и щеше да е истинско престъпление, ако не го направим.
- Е, ще дойдеш ли при мен или ще си стоиш там? - Той се поколеба за миг, но после започна да върви към мен. Точно така - вървеше, а не плуваше, което ме накара да се замисля дали наистина не може да плува. Замахнах към него и го напръсках с вода, но той не ми отвърна, а само закрачи по-бързо към мен и ме улови, но този път стискайки ме по-здраво през кръста. Ползваше ме като спасителен пояс.
- Къде предпочиташ да ти се отблагодаря? Тук или... вътре? - Но преди да ми е отговорил, ръката ми се озова в боксерките му. Докоснах огромната му мъжественост и леко я стиснах. Не възнамерява да правим секс във водата, защото охраната му беше съвсем близо, но това не означаваше, че не мога да му се отблагодаря по друг начин.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пон Дек 22, 2014 7:17 am

Щеше да каже,че предпочита тук но тя имаше съвсем други планове за това,какво и къде трябва да го правят. Ръката и толкова умело го улови за пакета,че той направо освирепя. Изръмжа отново подобно на лъв,като изкрици прехвърчаха в очите му,като прехапа долната си устна:
-И въпреки всичко предпочитам да... Оу,Ния...
Не му даде възможност да каже нищо повече,защото го хвана още по умело и здраво и беше на път да го побърка,тотално и буквално.
-Не ме карай да...
Единственото,което го спираше,беше омразата му към водата,не обичаше водата и всичко подобно,мразеше да плува,и водата го разсейваше. Определено не се чувстваше в свой води. Можеше да плува но се страхуваше и не можеше да се отпусне напълно,макар тя да беше умела,той не беше така твърд,както обикновенно:
-Нека влезем вътре...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пон Дек 22, 2014 7:31 am

Преминах с ръка още няколко пъти по цялата му дължина, но изглежда наистина имаше някакъв проблем и не знам дали проблема беше в мен, в разговора ни от преди малко или от водата, но просто реших да не насилвам нещата. Бавно извадих ръката си от боксерките му и я плъзнах по гърдите му:
- Както и където кажеш... - Прошепнах съблазнително срещу устните му и после лекичко ги целунах. После тръгнахме обратно към брега, където чинно бяха наредени всички момчета от охраната, а двама от тях държаха някакви халати. Всъщност много предвидливо. Излизайки от водата, наистина ми беше станало студено и треперех. Едно от момчетата тръгна към мен, а другото се насочи към Алек, макар и да вървяхме един до друг, хванати за ръце... Ръка която несъзнателно стискаше прекалено силно и пусна, едва тогава когато се наложи да се облече.
- Благодаря... - Казах на момчето, което най-любезно ме загърна и дори не погледна към мен, за да не ме притесни. Всъщност никое от момчетата не си позволи да ме гледа неприлично, дори и когато бях на верандата и всичко се виждаше. Бяха истински професионалисти и се радвах, че са с Алек... Така бях много по-спокойна.
Стигайки до верандата осъзнах, че целите сме мокри и краката ни бяха в пясък, но това въобще не притесни Алек, той направо ме замъкна навътре в къщата и ме поведе по някакви стълби нагоре...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пон Дек 22, 2014 7:52 am

Щом се намери на твърда земя нещата драстично се промениха и всичко беше точно и по ноти. Заведе я в спалнята си,като не стигна до леглото и я притисна към вратата,разтваряйки халата съвсем не чакаше никакви покани повече. И сега да определено си пролича,че е от водата и сега показваше пълната си мощ,като се притискаше в нея. Отъркваше се съвсем нежно,а ръцете му се впиваха в нежната и талия:
-Сега можеш да ми се отблагодариш...
Отново едно нежно ръмжене,а след това впиване жадно в нейните устни. Определено показваше,че изтезанията цял ден с тази секси рокля,ще бъдат жестоко наказани.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пон Дек 22, 2014 7:27 pm

Устните му се впиха във врата ми и изстенах от удоволствие. Все едно бях в пещ... Не можех да дишам... Въздухът беше сгъстен и пропит с напрежение, недостатъчен и за двама ни.
Суровата страст и желание, нажежаваха обстановката до краен предел. А тази страст и това желание, бяха две от най-волните чувства, носещи се свободно в пространството, трептящи, даващи на хората воля да се сдобият с нещо, а това беше достатъчно — тази воля даваше тласък на всичко, разрушаваше планини, навлажняваше влагалището ми. Желанието и страстта бяха в основата на всичко останало...
Крака му се промуши между моите. Избута единия настрани и се притисна още по-силно в мен. Усещах твърдата му мъжественост в бедрото си, но сякаш не беше достатъчно. Исках го в себе си... Исках да ме чука така както само той умее да го прави... Първо обаче... Рязко размених местата ни и сега той беше облегнат на врата... Беше толкова влудяващо красив... Подпрях ръце на гърдите му и се свлякох на колене пред него. Да, знам как изглеждаше, но не беше така... Без значение, че аз бях тази която е на колене, точно в този момент той беше онзи който бе готов да направи всичко... да се моли, да иска... Улових пениса му и прокарах пръсти по дължината му, после погледнах за миг нагоре към него и леко се подсмихнах... и после погледнах отново члена му. В ръцете ми изглеждаше още по-голям. Толкова исках да го опитам... Прокарах език по цялата му дължина...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Вто Дек 23, 2014 4:35 am

Опря главата си във врата,като поемного дълбоко дъх,защото не му достигна. Удоволствието,което изпита се оказа неземно и невероятно. Езичето и,движението на пръстите и,това отблагодаряване му хареса ужасно много. Знаеше,че умелите и движения,можеха да го накарат да свърши скоростно и въпреки,че умееше да се владее,можеше да изгуби контрол с нея. Прехапа долната си устна много здраво,като едва не я зачерви до кръв.
-Ния... Моля те...
Повече от всичко я искаше,искаше да се вмъкне в нея и да я обладае,а не да свършва по този начин. Гледката на прекрасното и лице,толкова сексапилна и прекрасна. Виждаше и секси тялото и,което изкусно се движеше и по скоро виждаше сладкото и дупе:
-Искам те...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Вто Дек 23, 2014 4:50 am

Имаше моменти, в които си мислех, че никога няма да чуя думичката "моля" да излиза от устата му и вероятно при всякакви други обстоятелства, това щеше да е така, но в този момент, на това място, той беше готов да направи и каже всичко.
Мисля, че го бях измъчила достатъчно. Бавно се надигнах и момента, в който се изправихме лице в лице, той ме сграбчи и повдигна. Инстинктивно увих крака и ръце около него и се сляхме в една дива целувка. Изведнъж около нас започнаха да падат разни неща... Алек разчисти някакъв скрин, върху който ме постави и след това продължи да ме целува страстно, в същия този момент, едната му ръка се плъзна между телата ни и леко премести бикините ми в страни, после потъна грубо в мен, което ме накара да се опъна като струна и да извикам от удоволствие... После... Ами после ме изчука както само той може... В края бяхме пометени от невъобразимо мощен и силен оргазъм, който ме накара да треперя в продължение на минути...
Когато спазмите и в двама ни намаляха, той ме отнесе до леглото и ме постави внимателно върху него. Все още дишах трудно, но постепенно се успокоявах... Погледнах към него. Изглеждаше толкова доволен. Нямаше никаква следа от напрежението, което бях усетила по-рано у него.
- Кога ще пътуваме обратно? - Попитах по едно време, за да съм сигурна с колко точно време разполагам, за да се съвзема напълно.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Вто Дек 23, 2014 5:08 am

-Когато ти по искаш но след закуска,на обед трябва да съм в града...
Отново щеше да се върне в глупавата реалност и тъпата му съпруга,която щеше да му лази по нервите. Винаги се глезеше,искаше нещо и постоянно му мрънкаше. Най-голямото мрънкане беше,защото тя искаше деца,по обясними причини,искаше да наследи покрай детето цялато богатство. Не,че не искаше парите и,и добре искаше деца,но не и сега и не такива,който щяха да му отнемат парите и не точно от нея. Искаше след 10 години,ако се чувства готов за това,а не сега. А,и имаше проблем,въпреки че жена му беше секси той не можеше да я пожелае,а и желаеше само една жена от скоро време и това беше Ния.
Замислен прекалено много,като се обърна към нея:
-Съжалявам на последък имам доста проблеми.
Дари я с една нежна целувка,притискайки я към себе си,поне за миг му се искаше живота му да не е толкова оплетен.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Вто Дек 23, 2014 5:17 am

Сгуших се в него и се загледах в празното пространство, галейки гърдите му. Не бяхме правили нищо подобно преди. Не за първи път се случваше да оставаме в едно легло, но не й да се гушкаме след секс.
- След закуска ми звучи добре... - Значи не се налагаше да бързаме и можехме да останем до края на вечерта.
- Какво те мъчи Алек? - Попитах, но не по онзи любопитния и жълт начин, а съвсем искрено и загрижено, защото и без да ми казва, знаех че е прекалено натоварен, особено сега, но и усещах, че сякаш нещо го тормози отвътре.
- Може и да успея да ти помогна... - Бях добра в разрешаването на проблеми, а и моята работа включваше това да решавам неговите, така че бях точния човек, на когото може да сподели.
- Ако ми се довериш... - Защото не знаех колко точно е склонен да ми разкрие от себе си. Аз самата не бях разкрила почти нищо.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Вто Дек 23, 2014 6:07 am

-Не ,не е нещо което може да ми помогнеш...
По скоро можеше,като я убие но щеше да му усложни все повече живота. Знаеше,че отношенията между тях са различни но въпреки всичко не му се искаше да научава,че има съпруга,може би това,щеше да промени нещата,между тях,а до тук вървяха добре.
-Ще отмине...
Щеше да и даде няколко милиона,който да похарчи в екскурзии или,щеше да и намери някакъв любовник,който да се занимава с нея и да не бъде до него.
-Едно ще ти кажа,семейството е гадна рабата,баща ми е мъртъв но се смее от гроба,защото ми остави доста неща,за който да помисля и доста каши който да оправям. Семейството е гадно...
Усмихна се,искаше му се да има свое,е не сега не веднага но да е по негова воля.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Вто Дек 23, 2014 6:21 am

- Сигурно си прав... - Отвърнах замислено. Когато заговори за семейството си, се сетих за моето, за което не знаех нищо. Каква ирония нали? Бяха ме обучили да крада, убивам, измъчвам... На практика, можех да науча всяка тайна, но въпреки всичко което можех и знаех, все още не бях открила нищо за родителите си. Бях отгледана в братството и знаех, че те са наясно от къде съм се появила, но никой не искаше да ми каже.
- Аз не знам нищо за моето семейство... Но се чувствам по същия начин... - Може би той щеше да знае. Изведнъж ми просветна. Алек имаше достъп до всичко... Може би можех да го помоля да открие какво братството крие от мен, но после преосмислих нещата. Не се бях отказала напълно от идеята да го помоля за съдействие, но сега не беше подходящ момент да искам нещо такова от него.
- Мисля, че така работи това нещо със семействата... - Усмихнах се лекичко и го целунах, после отново отпуснах глава на гърдите му и след като си поговорихме още малко, за глупости предимно и двамата заспахме. На сутринта се събудих преди него и си взех душ, а когато излязох от банята и се облякох, реших да събудя и него... с целувка.
- Мисля, че трябва да ставаш ако не искаш да изпуснеш закуската... - Казах, когато се разсъни и отвори очи.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Вто Дек 23, 2014 6:56 am

Още с отварянето на очите си я искаше,като я хвана ловко през кръста и я повали на леглото. Все още беше доста сънен но въпреки всичко му се искаше поне за един миг да забрави,че трябва да се прибира и да се среща с гадната си жена:
-Още няколко минути...
Усети,че е напълно облечена и че явно нямаше намерение за нещо,като сутрешен секс. Това доста го изнервяше,явно тя наистина бързаше:
-Нека да пропуснем закуската или да хапнем в леглото!
Целуваше я по врата и щеше да продължи,ако шибания телефон не звънеше. Не отвърна на първото звънене но след второто просто не издържа и вдигна:
-Да кажи...
Беше скапаната му жена:
-Това не е мой проблем...
Тъпия и полет закъснявал,което значеше,че ще дойде след обяд,което беше добре:
-Добре...
След това затвори и метна телефона на шкафа:
-И до къде бях ме стигнали?
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Вто Дек 23, 2014 7:08 am

Наистина си го биваше в това да разваля плановете ми. Всъщност бях се облякла именно с идеята да не събуждам никакво желание у него, а и да възпирам себе си, напомняйки си, че трябва да се връщаме и няма време за забавления от този род, но когато започна да ме целува, всяка разумна мисъл се изпари от главата ми...
- Закуската... - Казах леко задъхано, докато той набираше роклята ми нагоре. - Мисля, че трябва да се концентрираме върху нея... - Или пък не... Ръката му се добра до онова местенце между краката ми и щом ме погали, вече не можех да мисля за нищо друго, освен за секс.
- Добре... - Промърморих още по-задъхано. - Без закуска... - Казах и му помогнах да издърпа роклята достатъчно нагоре, за да не ни пречи.
- Обещай да сме бързи... - Той кимна и без да губи никакво време проникна в мен, но не беше толкова за бързо колкото си мислех. Свърших цели три пъти, преди и той да направи същото... Накрая той се отправи към банята, а аз останах да лежа напълно поразена върху леглото, още няколко минути. После си наложих да се надигна и да оправя роклята си, преди да се е върнал. И точно на време, бях на крака и напълно готова, когато той излезе чисто мокър и ме накара да се подмокря на ново...
- Ще... съм отвън... - И побързах да изляза преди този път аз да съм му се нахвърлила.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Вто Дек 23, 2014 7:48 am

-Сигурна ли си?
Намигна и,защото тя определено се опитваше да не го гледа и да не се възбужда,а знаеше как и действа. Опита се да се приближи към нея,като тя се отдръпна.
-Добре,ей сега само да се преоблека.
Тя излезе,като той се преоблече на бързо и отидоха на късен обяд,за да похапнат преди полета. Премина доста бързо и накрая тръгнаха към колата,а от там към самолета. Тъпата му жена се обади веднъж да мрънка но и затвори телефона,защото скоро щяха да отлитат.
-Сигурно имаш някаква мисия тази седмица...
Беше сигурен,защото той я организира,защото искаше да е по на далече докато жена му е тук.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Вто Дек 23, 2014 8:00 am

- Нямам представа... - Отвърнах съвсем откровено. - Не съм се чувала с Влад от... от онази вечер в бара... - Сигурно ми беше бесен и щеше да има много въпроси за това къде съм била и какво съм правила, но щях да измисля нещо. Винаги измислях.
- Когато се приберем ще говоря с него, а ти се постарай да не организираш никакви пътешествия... - Усмихнах му се леко. Беше приятно да се откъсна за малко от ежедневието си, но не можеше да се повтори. Не и докато не си върна доверието на Влад, а това изобщо нямаше да бъде лесно.
Кацнахме в Ню Йорк след около час. От там пътищата ни се разделиха. Той се качи в друга кола, но бе осигурил такава която да закара и мен у дома. На тръгване ме целуна и каза, че ще се чуем скоро, но вече беше влезнал в ролята си на Алекзандър ... и дори и целувката му не беше същата.
Прибирайки се вкъщи побързах да сваля роклята и обувките си и да се пъхна под душа. В самолета, Алек ме беше докарал до нов оргазъм, а след него вече наистина имах спешна нужда от душ.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Сря Дек 24, 2014 6:39 am

Разделиха се макар да не го искат,макар че искаше да остане с него. Появи се вкъщата,в лятната където вече беше съпругата му много бясна и сопната,както се очакваше. Появи се в хола,като и той не беше на кеф като я видя опредеено.
-Къде беше? Защо не ме посрещна на летището?
Съпругата му стоеше под формата на буквата "Ф",като го гледаше строго. Много красива с тъмно черна коса,сини очи и изящтни форми но той не харесваше нищо в нея. Всеки мъж би яхаресал но Алекс не изпитваше желание към нея:
-Аз съм много зает Мелани,нямам време да се занимавам с капризите си,когато ме предупреждаваш в последния момент,не мога да направя нищо.
Повече от всичко го ядоса но не стигаше това ами тя се приближи уж секси,като премина с ръка по гърдите му,като разкопчаваше копчетата на ризата му:
-Извинявай,нека да се помирим,нека да...
Пусна ръка към слабините му но той не реагира:
-Уморен съм Мелани,ти не си ли също уморена?
Тя се опита да бъде по настоятелна но за съжаление не се получи и това ужасно много я ядоса,остдръпна се гневно и извика:
-Какво ти става Алекзандър,не можеш да изчукаш жена си,а сигурно си изчукал целия град!
Тя свали роклята си с която изглеждаше още по нелепо:
-Какво ми има,защо не можеш да ме пожелаеш?
Просъска и се съсредоточи,нападна я но мислеше само за една жена,само за една единствена. Изчука я но не и даде това,което иска,а то беше да свърши в нея.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 9 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 36 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 22 ... 36  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите