The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Братство на смъртта - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Братство на смъртта - Page 26 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Братство на смъртта - Page 26 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Братство на смъртта - Page 26 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Братство на смъртта - Page 26 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Братство на смъртта - Page 26 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Братство на смъртта - Page 26 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Братство на смъртта - Page 26 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Братство на смъртта - Page 26 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Братство на смъртта

+3
Ваалет
Ния
Kol
7 posters

Страница 26 от 36 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31 ... 36  Next

Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Съб Фев 21, 2015 7:07 am

Усещах как възбудата се надига между бедрата ми. Разговора бе важен и едва ли бе подходящото време да мисля за секс, но имаше много обстоятелства, които правеха обратното невъзможно. Просто той не осъзнаваше колко силно въздействие има върху мен. Всеки негов допир и дума, всяка целувка и ласка, предизвикваха пожар в тялото ми.
- И точно заради това... - Започнах леко задъхано, защото пулса ми се бе ускорил. - Трябва да ме оставиш да водя сама битките си...
Тази вечер бях отказала една. Бях избягала като страхливка и го бях оставила да брани честта ми, а знаех че мога и сама. Просто не го осъзнавах до сега. Не осъзнавах, че стоейки настрани, нещата не стават по-добри нито за мен, още по-малко за него. Искаха демонстрация на сила и мощ. Не само от него, но и от мен и ако исках да променя мнението им, то трябваше да променя стратегията си. Трябваше да променя себе си. Но той трябваше да направи същото.
- Мога да го направя... - Захапах лекичко долната му устна. - Направих го с теб... - Ако най-силния и властен мъж в света, можеше да ме обича и уважава, то значи можеха и всичко останали. Хванах ръката му и я съпроводих до гърдите си. Другата му вече се опитваше да набере роклята ми. Моментът беше толкова подходящ. Чувствах се толкова привлечена от него. Исках да ме накара да се почувствам като неговата кралица. Тук върху дивана, още сега.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Съб Фев 21, 2015 7:22 am

-Права си,аз съм тотално поразен... Особено когато ми се появяваш с толкова секси рокли... Казах ли ти че си супер СЕКСИ...
Последното го просъска,като пъхна ръка между голямата цепчица на деколтето,като задвижи нежно внимателно,макар че и беше обещал да я чука,малко щеше да я подразни:
-А,сега ме насочваш,не е ли ред и аз да се подърпам малко...
Да на лицето му се появи онази хтричка усмивка,която показваше,че мъничко ще я помъчи.
-Толкова исках да се вмъкна под тази рокля и да разбера дали имаш бельо... Я да проверим...
Свали ръцете си  долу,като набра роклята и тя беше без бельо. Изръмжа и се наведе,като се покри с полите на роклята. Избута я лекичко назад за да легне на канапето и да се разтвори за него. Не виждаше нищо но усещаше,езичето му игриво се разхождаше из устните и,като беше нежен но и някак жесток,защото искаше тя да свърши.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Съб Фев 21, 2015 7:49 am

Изстенах доволно когато усетих палавото му езиче там долу и ръцете ми някак инстинктивно се стрелнаха към гърдите ми. Стиснах ги силно и започнах да ги мачкам, докато той изпиваше с устни и език соковете ми. През цялата вечер усещах невероятно напрежение и зърната ми бяха болезнено настръхнали. Сега бяха още по твърди и да, моите ласки не бяха като тези на Алек, но помагаха за момента.
Извих се нервно и простенах отново, а герданите с които се бях накичила издрънчаха. Бяха студени и това ужасно контрастираше с телесната ми температура в момента, което ме караше да настръхвам още повече. Извиках без глас и се извих още повече. Главата ми се отметна силно настрани, а гърба ми се изви като дъга. Не исках да избягам от ласките му, но сякаш точно това правех. Той прихвана здраво бедрата ми и ме намести отново така че да може да ме достига. Надигна ме леко, а аз отчаяно се опитвах да притворя крака, защото не знам защо си мислех, че така ще поема по-лесно надигащия се оргазъм. Напрежението се събираше и събираше. Тежеше като олово ниско долу в стомаха ми, а той бе постигнал всичко това само с езичето си, което енергично се движеше около клитора ми.
- Алек... - Той го захапа между зъбите си и това бе достатъчно да извикам, пометена от зверския оргазъм, който ме накара да се разтреперя цялата. Беше толкова освобождаващо и хубаво... Но и някак толкова недостатъчно.
- О, Боже... - Дори и да исках не можех да съм по-тиха и наистина не ми пукаше дали някой ще ме чуе. Беше върховно. Стиснах още по-болезнено гърдите си и той най-накрая се подаде изпод роклята ми, докато аз все още изживявах най-хубавото нещо, което ми се бе случило през последните дни...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Съб Фев 21, 2015 8:00 am

Косата му беше в безпорядък,изглеждаше сладко доволен. Усмихваше се,като премина с езиче по устните си,определено нейния вкус е незаменим. Остави я да се наслади на оргазма си,нейното удоволствие му харесваше повече от колкото неговото,просто защото нейното го караше да изпитва най-сладкото душевен оргазъм. Не искаше да я напада веднага искаше да и остави време да преминат тръпките,а  тялото и е много чувствително.
Тялото и се отпусна,а той се приближи,целуна нежно прекрасното и рамо,вратле,където можеше да стигне:
-Е,как се чувстваш,като кралица,успях ли да те накарам да се чувстваш,като такава...
Притисна я към себе си,отново и отново я целуна,самия той направо изгаряше за нея но от вчера и днес целия ден,тя постоянно му се дърпаше.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Съб Фев 21, 2015 8:20 am

- Все още не се чувствам като кралица... Ще трябва да се постараеш много повече от това... - Едва си поемах дъх, но успях да кажа аз. Исках да го направи наистина незабравимо, да почувствам колко силно ме желае и да видя онзи плам от по-рано, тук и сега, в действие.
- Но е добро начало... - Допълних и го дръпнах за вратовръзката, за да го целуна отново. Ръцете му преминаха през гърдите ми и сам усети колко са напрегнати. Извих се нагаждайки се на ласките му. Никой друг не умееше да ме докосва така както той.
Роклята не бе от най-удобните за подобен род занимания, но той така и не я събличаше. Мислех си, че не иска да го прави, защото наистина му харесваше как изглеждам в нея и го възбуждаше. Мен пък ме възбуждаше мисълта, че ме желае. Исках да усещам това желание у него постоянно.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Съб Фев 21, 2015 11:05 pm

-Значи не се чувстваш,като кралица... Трябва да поправя това...
Надигна роклята и,като я остави събрана на коремчето и,не искаше да я сваля,защото изглеждаше дяволски секси,само това,че цяла вечер е била напълно гола под нея,го побъркваше:
-О,Ния цял ден те желая,а как ми се искаше да те изчукам на терасата. Да те опра в терасата да надигна роклята ти и да те чукам точно там,докато гледаш ритуала..
Оказа се доста нетърпелив дори своите дрехи не успя да свали,проникна в нея,като се задвижи диво,несдържано,беше подивял по нея и обещанието,че ще я чука си оставаше:
-Красавице,обичам те... Много те обичам...
Нареждаше,като обхождаше до някъде жестоко вратлето и устните и с целувки.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Съб Фев 21, 2015 11:52 pm

В крайна сметка успя да постигне желания ефект и ме накара да се почувствам като истинска кралица. Неприятното усещане от приема бе напълно заличено и вечерта от пълна катастрофа се бе превърнала в нещо, наистина красиво.
На следващия ден, всеки от нас отиде на работа. Очаквах че деня ми ще започне спокойно и ще премине така, но още когато влязох в тренировъчната зала, попаднах на гледка, която никак не ми се понрави. Явно бях закъсняла прекалено много, защото ръководителката на другата група - Анастейжа, налагаше здраво едно от моите момичета.
- Хей... - Извиках и изтичах при тях, като я избутах от момичето. - Какво си мислиш, че правиш? - Меко казано бях бясна. Нямаше никакво право да прави това.
- Не се меси. - Каза високомерно тя и тона й много ми напомни на някой.
- Защо не се пробваш срещу някой, който всъщност може и да ти отвърне? - Не беше лъжа, че тя е много по тренирана и подготвена от новобранците. Беше добра колкото мен, ако не й по-добра, защото за разлика от нея, аз не бях тренирала отдавна. Бях занемарила формата си.
- Предизвикваш ли ме? - Изсмя се тя. - По-добре отстъпи назад кучко... Това тук не ти е летен лагер...
- Как ме нарече? - Много добре бях чула и дори не дочаках да ми отговори. Замахнах към лицето й и я ударих. Тя обаче не отвърна, просто защото знаеше, че това може и да има последствия, но виждах желанието й да ме удари. - Давай... Това ще си остане между нас... Имаш думата ми... - Бях убедена, че мога да я смажа от бой и да й дам урок. Въобще не допусках, че нещо различно от това може да се случи, но дори и да ме удареше или по-лошо, исках да знае, че няма да пострада заради това.
Тя замахна... После аз... И след не повече от три минути лежах повалена по гръб на земята и не можех да си поема дъх. Мамка му, беше наистина добра, а аз бях станала за смях пред всички новобранци...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Нед Фев 22, 2015 12:22 am

Стана с голямо настроение,като деня мина добре,само че по голямата от него мина в братството. Искаше да изясни позицията и това,как трябва да се отнасят с Ния,а и главната му цел е тази да провери новобранците. Тръгна на долу към тренировачната зала. Мина покрай Том,който тренираше някакви новобранци,потупа го по рамото:
-Искам по сурови тренировки,трябва да са готови скоро...
Щом тръгна към другата зала,просто остана без дъх,косата му настръхна,през цялото му тяло минаха тръпки. На пода лежеше някакво момиче,а до нея лежеше и Ния. 
-Какво по дяволите!
Направи и знак да не мърда,целия гняв в момента се надигаше в него. Веднага отиде при Ния:
-Добре ли си?
Не можеше да си поеме въздух. Погледна строго към новобранките:
-Веднага в лечебницата и повикай лекар веднага...
Просто яда в него прекалено много наделя. Връхлетя момичето,като я бутна към стената,като му идеше да я удоши с голи ръце:
-Знаеш ли,какво заслужаваш,да те убия точно в този миг,без процес и без съд...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Нед Фев 22, 2015 12:43 am

- Махни си ръцете от мен... - Егото ми вече бе пострадало достатъчно, за да позволя да ме откарат на ръце в лечебницата и Алек да се разправя с Анастейжа. Какво изобщо правеше тук.
- Алек! - Извиках гневно, когато нападна момичето, след като бях обещала, че нищо няма да й се случи. Той обаче въобще не ме отрази. Изправих се с усилие и отново го извиках по име.
- Алек! - Ставахме за смях. Ама наистина и след намесата му изглеждах още по-жалка, в очите както на нея, така и на всички присъстващи.
Той не я пусна, но извърна глава към мен и ме погледна. Вече стоях на крака и въпреки че се държах за корема, щях да живея.
- Всички вън! - Чуха се смаяни шепнения. - Веднага! Ти също... - Кимнах към нея, а Алек нямаше какво друго да направи освен да я пусне. За секунди залата се изпразни и останахме само аз и той, изправени един срещу друг, гледащи се гневно и дишащи тежко.
- Какво си мислиш, че правиш? - Само няколко часа по-рано си бяхме говорили как трябва да ме остави сама да се справям с проблемите си и да водя битките си, а сега се държеше така сякаш никога не сме водили този разговор.
- Да не си посмял да я докоснеш отново, чуваш ли! - Изсъсках през зъби и избърсах с опакото на ръката си, част от кръвта по устните си.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Нед Фев 22, 2015 12:57 am

-ТИ ПОЛУДЯ ЛИ!
Извика той още по ядосан:
-Как очакваш да реагирам,когато те виждам по този начин,на пода,с разкарвавена уста,едва поемаща си дъх.  
Гнева му просто беше ненадминат в момента и щеше да я убие,искаше да я убие,как можеше да посмее да нарани неговата кралица. Това определено,щеше да се накаже. Просто в момента беше почервенял от яд,гняв и от страх:
-Виж се...
Приближи се но тя отстъпи:
-Идвам да видя как преминават тренировките,дали са готови всички и на какво попадан? Това е тренировъчна зала не бойно поле да се избивате един между друг. Още по малко треньори,искам да знам причината за започване на боя и то веднага!
Това момиче сериозно,щеше да пострада.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Нед Фев 22, 2015 1:09 am

Завъртях гневно очи и поклатих леко глава.
- Аз започнах... Исках да разбера колко е добра... Оказа се достатъчно добра, за да вземе първия рунд ... Но следващия път ще бъда подготвена...- Отвърнах троснато, но поне не лъжех. Аз бях инициатор на тази схватка и той нямаше никакво право да обвинява нея за каквото и да е.
- А ти нямаше никакво право да се месиш! В тази зала са се случвали далеч по-фрапиращи неща. Някой са я напускали дори със счупени крайници. Това което се случи днес не е нищо... Дори нямаше да ти пука, ако на земята лежеше някой друг нали? - Не исках да ме третира по по-различен начин от всеки друг в това братство. Как не можеше да го разбере.
- Стой далеч от нея! - Това сигурно щеше да го жегне, защото без значение какви бяхме един за друг, сега си позволявах прекалено много, защото тук той все още бе мой водач и подобна проява на неуважение, можеше да ми коства живота.
- Говоря сериозно, да не си посмял да я докоснеш! - Ако само подозираше това коя е, той щеше да разбере защо се държа така и щеше да ми е благодарен, че съм го възпряла от това да извърши някоя глупост.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Нед Фев 22, 2015 1:31 am

-Ти...Просто...Ъх...
Влудяваше го стисна здраво юмруци,като пое много дълбоко дъх и се опита да се успокой. 
-Добре...
Просъска отново той но му идеше да убие някой:
-Но искам да минеш през лечебницата...
Не беше много навит да направи подобно нещо но щеше да отстъпи,щеше да го направи,само заради нея. Ръцете му още бяха присвити в юмруци и беше ужасяващо гневен. Мина покрай нея,като и на нея беше сърдит,просто найстина му идеше да откъсне нечия глава:
-Отивам в офиса си,ако още нещо подобно се случи,ще я обезглавя и няма да чакам обяснение...
Излезе по коридора,като отвън беше Анастейжа,мина покрай нея,като я изгледа злобно:
-Много добре внимвавай....
Продължи към офиса си.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Нед Фев 22, 2015 2:16 am

Не го послушах и не отидох в лечебницата. Няма нужда от лекар. Бях добре, просто малко понатъртена, а раните по лицето можех да ги промия и сама. Излязох след него и казах на останалите, че могат да се връщат към тренировката си. Но когато Ана мина покрай мен я задържах за ръката и казах:
- Съжалявам за това... Той няма да ти създава повече проблеми... - После я пуснах и не дочаках да ми каже нищо повече. Отидох в съблекалните и влязох под душовете. Измих кръвта и облякох друг, чист екип. Мислих си за това какво си бяхме говорили снощи и какво се бе случило тази сутрин. Не можех да разчитам, че ще удържи на думата си. Всъщност той беше казал, че той няма да я докосва, но не беше обещавал някой друг да не го прави. Трябваше да говоря с него. Колкото и да му бях бясна, в момента, просто трябваше.
Вързах косата си и отидох до кабинета му, като дори не почуках. Просто нахълтах вътре и тряснах силно врата след себе си. Той изгледа насиненото ми лице с недоволство, а аз просто изтърсих директно:
- Мисля, че Анастейжа е твоя сестра... Не съм сигурна все още и затова не съм ти казала нищо, но ако съм права... Може би вместо да ми крещиш, трябва да ми благодариш, за дето те спрях от това да извършиш някоя глупост... - Не беше това начина по който възнамерявах да му кажа. А и все още всичко се базираше само на предположения и догадки. Можех да греша, но ако имаше и един процент шанс да съм права, не можех да му позволя да я нарани.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Нед Фев 22, 2015 2:44 am

Това му дойде,като гръм от ясно небе. Нещо си внушаваше и не можеше да бъде възможно. Остави химикалката си,явно от удара беше,нещо и се беше случило на главата:
-Ти мина ли през лечебницата?
Явно не,защото много добре познаваше инатливия и характер. Изправи се и отиде към нея,косата и беше мокра,и явно нещо ставаше с нея:
-Сестра ми не е между живите,както и майка ми също,нали ти бях казвал,че при раждането нито тя нито майка ми оцеля.
Огледа лицето и по отблизо,като не му хареса,леко беше подута и имаше синини.
-Ако това е начина да я защитиш не е нужно,просто не искам това да се случва втори път,обещавам ти,че няма да я нараня нито,ще позволя на някой да я нарани. Ще оставя да си решите проблема двете...
До някаква степен беше добре да я остави да се справя сама,не можеше постоянно да бди над нея,а и тя сама го помоли за малко самостоятелност:
-Но със сигурност не е моя сестра,видях сестра си в ковчега до майка ми.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Нед Фев 22, 2015 3:06 am

- А може би не си... - Отвърнах тихо и едва го погледнах. Не исках да го убеждавам в каквото и да е, сега, защото макар да имах много основателни причини да вярвам в това, нямах сигурно доказателство... Все още не. И наистина ми се искаше ако му казвам нещо такова, то да е когато знам със сигурност. Обстоятелствата обаче ме притискаха да го направя по-скоро.
- Скоро ще разберем... - Поех дъх, а той ме изгледа объркано и притеснено, все едно се опитваше хем да изключи възможността да съм луда, хем и да разбере на какво се дължи това предположение.
- Знам, че ще ме помислиш за луда когато ти кажа, но... Изпратих твое и нейно ДНК в частна лаборатория в Швейцария... - Той направо онемя.
- Повярвай ми, виждала съм прекалено много случайности, за да знам, че няма нищо случайно... И може да греша... Но може и да съм права и знам, че ще искаш да знаеш, ако съм затова... - Поех дъх.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Нед Фев 22, 2015 3:25 am

-Ния,ще видиш,че няма как да ми е сестра. Това е същинска лудост. Почвам сериозно да се притеснявам за теб.
Нищо не можеше да разбереш,как така сестра. Е,да баща му доста хойкаше след като майка му почина но въпреки всичко. Надяваше се че няма си посее семето някъде другаде,а и определено,баща му не би искал да има някъде дете,и да не се погрижи за него,дали за аборт или за издръжка. Но,ако познаваше баща си,той знаеше,че ако има извънбрачно дете,щеше да го отнеме от майка му и да го гледа в имението,особено ако е момиче,щеше да му допадне и сигурно,щеше да се грижи повече за нея от колкото за него:
-Няма как да стане това,как въобще разбра това?
Повдигна рамене:
-Виж моляте мини през лекаря,сигурно си си ударила главата.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Нед Фев 22, 2015 5:19 pm

Супер, значи сега се нуждаех и от лекар, все едно току що си го бях измислила. Разтърсих леко глава.
- Както вече казах, не съм напълно сигурна, но има голяма вероятност да се окажа права... - Искаше да знае как съм стигнала въобще до подобно предположение? Добре.
- Помниш ли когато отидохме в дома ти за един уикенд? Искаше да ми покажеш къде си живял...- Беше преди около месец и всъщност почти не ми показа нищо, защото се наложи да замине извън страната, но аз бях останала да нощувам в огромното имение, защото вече беше станало късно и не исках да пътувам цяла нощ, обратно до нашата къща.
- Искам само да кажа, че не съм ровила... Просто случайно попаднах на семейните ви албуми и... Беше ми интересно и нямаше какво друго да правя... От един от албумите изпадна една снимка... На младо момиче... Тогава нямах представа коя е и дори не обърнах внимание, докато няколко дни по-късно не влязох с твоята парола в системата, за да проверя с кого ще си имам работа... - Току що му признавах, че знам най-секретния код за достъп в света и съм можела да вляза по всяко време, но се надявах да не обърне внимание на това.
- Сред новите си колеги, видях същото онова момиче от снимката, която видях сред семейните ви албуми... Не беше залепена... Трябваше да ми светне още тогава, че е поставена там след това... Както и да е... Зачудих се какво ще прави тази снимка там... Няма да излъжа ако кажа, че не ми мина през ума, че е била любовница на баща ти... Исках да знам каква е истината, затова започнах да се ровя и открих, че малко преди смъртта на баща ти, той е оставил огромна... Ама наистина огромна сума пари на това момиче... Рових се и в нейната история... Била е дъщеря на жена от братството, която е починала малко след раждането. Бащата не е записан, но тя е имала връзка с баща ти... Не официално, но много хора са знаели за това... Говорих с някой от тях, които все още са сред живите... Не се тревожи, нямат представа защо съм разпитвала... Не мисля, че някой въобще подозира за възможността Ана да е твоя сестра и се постарах да не будя съмнение с въпросите си... Всяка информация която съм получила, беше с твоя код за достъп, а ти си единствения, който знае какво прави, когато влезе в системата, така че... - Ако например аз вляза и търся информация за някой, поне още 10 човека щяха да знаят какво правя и какво търся, дори много много повече. Той обаче имаше достъп до информация която никой, абсолютно никой не можеше да достигне и не знаеше за нея. Може би баща му се е надявал, че някой ден ще открие сам сестра си.
- Виж ако не е твоя сестра... Тогава не знам какво друго може да е... Не знам, но имам усещането, че... подозренията ми да истински... Не е необходимо да ми вярваш, а и няма нужда... ДНК теста ще реши част от пъзела, а може би и целия пъзел нали? - Бях направила толкова нередни неща. Бях откраднала ДНК проба и от двамата, бях вършила всичко това зад гърба му и на всичко отгоре, бях успяла да разбера кода му за достъп до строго секретни тайни. До познание, което не трябваше да имам. Не бях злоупотребила разбира се. Единственото което бях търсила беше за Анастейжа и родителите ми... Нищо повече. След като го бях скрила толкова много неща от него обаче, можеше и да не ми повярва никога отново. Обаче аз бях шпионин, това сякаш ми бе в кръвта и може би бе прав. Може би просто си въобразявах и втълпявах разни неща, просто за да почувствам тази тръпка отново. Да се промъкваш с надеждата, че няма да те хванат. Да имаш една заплетена загадка и да се опитваш да я решиш.
- Кажи нещо... - Дали не беше сега момента, в който щеше да ме изпрати на електрическия стол за предателство? По дяволите, имаше всички основания да ме накаже за това което бях направила. Може би трябваше да си държа езика зад зъбите и да не казвам нищо за кода за достъп.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Нед Фев 22, 2015 7:44 pm

Стоеше ококорен и не знаеше в първия миг,какво да каже. Определено всичко,което чу му дойде като гръм от ясно небе. Първо беше шокиран,второ ужасен,трето объркан,малко ядосан и дори ужасен. Определено след подобно нещо не можеш да накараш мозъка си да се задейства или да кажеш нещо адекватно. 
-Ния Романов,колко неща си направила зад гърба ми не е истина!
Премина с ръка през челото си:
-Да,кажем че не си се ровила в живота ми,разглеждането на албуми не е голям проблем но една снимка те е накарала,да разбиеш моя код,да използваш ДНК-то ми. Без дори да се допиташ до мен.
Вдигна глава,щеше да му с пръсне главата на много малки парченца,щеше да се побърка тотално.
-Ако си искала да научиш нещо,е трябвало да ме попиташ,а не да го правиш зад гърба ми. Не съм толкова ядосан,че си влизала в системата,разбираш ли ме,колкото че правиш неща зад гърба ми,че в момента предаваш доверието ми.
Нямаше как да се зарадва,ако е очаквала подобно нещо. Ако имаше сестра е искал да знае тази информация. Един път загуби сестра,не искаше и втори път,а сега отново съдбата му казваше,че му е отнела нещо. А,и какво се очакваше,здравей аз съм брат ти,баща ми е бил задник да те крие.
-Сега моля те Ния излез остави ме за малко сам,в момента съм много гневен и ядосан и не желая да си го изкарвам на теб. Ще се видим в къщи...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Нед Фев 22, 2015 8:06 pm

Приемаше го доста по-спокойно отколкото очаквах. Мислех, че подобно признание ще го накара да ми се ядоса много и да ми се развика... Може би дори щеше да иска да ме зареже или накаже, затова си мислех, че ако му кажа когато знам със сигурност, това че съм открила сестра му ще е смекчаващо вината обстоятелство. Реакцията му обаче ме остави малко неподготвена. В първия момент реших, че трябва да се оправдая и започнах:
- Алек, не е точно... - Но той ме изгледа със суров поглед, което ме накара да замълча. Беше ми доста трудно, защото да имаше за какво да ми е ядосан, но и аз също на него, така че...
- Добре... - Въздъхнах и реших, че трябва да дам малко време и на двама ни, за да се успокоим и да осмислим всичко още веднъж.
- Ще говорим вкъщи... - Казах и излязох от кабинета му, без да затръшвам врата този път.
Върнах се в тренировъчната зала. Всички бяха там, но седяха по скамейките. Изглеждаше така сякаш очакват смъртната си присъда.
- Не очаквате, че след тази сутрин сте освободени от задълженията си нали? Всички обратно на работа... - Нямаше да мога да тренирам днес с тях, но може би от утре...
Прибрах се след работа. Не видях Алек след посещението ми в офиса му. Надявах се, че ще си е вкъщи когато се прибера, но все още го нямаше и Марта каза, че не си е идвал. Опитах се да му се обадя, но той отказа и двете повиквания, а после изключи телефона си. Изглежда вместо да се успокои, ми се бе ядосал още повече... Налях си една чаша вино и седнах пред телевизора, докато го чаках да се прибере, за да изясним цялото това недоразумение.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Нед Фев 22, 2015 8:22 pm

Имаше нужда да остане за малко насаме,имаше нужда да се успокой,да не реагира по начина по който му диктуваше вътрешното аз. Не биваше и много да пие,защото ако пиеше много,щеше да замъгли съзнанието му и да свали прекалено много бариери,нямаше да може да мисли трезво. Но все пак наля само една чаша уиски. Стоеше в стола си,като гледаше тавана,как беше възможно това,да има сестра,и  никой никога да не му беше казал до сега. А,особено да се е случило нещо в братството и той да не знаеше за това. Особено нещо толкова голямо. 
Щом погледна часовника видя,че е прекалено късно минаваше почти 10. Само изпуши една цигара,защото като се прибереше не знаеше дали,ще му се пуши,изпи питието си,а малко след това тръгна към колата. 
Прибра се в къщи,като забеляза,че тя стой на дивана и пие вино. Но в момента още е му беше минало. Дори не можеше да мине да я целуне,не значеше,че не я обича,а че не знаеше,как самия той да се бори с чувствата вътре в него. Качи се в спалнята,вземайки бърз душ,облече нещо на бързо и се пъхна в офиса си,все още не можеше да заспи,опитваше се да намери малкото парче от пъзела,което беше изпуснал,разглеждаше стари албуми,разглеждаше неща от миналото си и не можеше да го намери.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Нед Фев 22, 2015 8:49 pm

Едва ме погледна когато се прибра, да не говорим че получих единствено и само подобие на кимане. Това наистина ме накара да се ядосам, но това което ме изкара извън равновесие бе факта, че дори и след като си взе душ, той отново не дойде при мен, а се затвори в кабинета си.
Дълго време се борех с желанието си да вляза там и да му се развикам, но накрая просто не издържах. Станах от дивана и отидох в кабинета и още с влизането си му дадох да разбере, че не съм дошла да се извинявам. Не само той беше наранен, преди въобще да стигнем до разговора за сестра му, той беше този, който бе нарушил моето лично пространство и то въобще не толкова деликатно, колкото аз бях нарушила неговото.
- Не разбирам... - Казах със скръстени ръце на гърдите. - Как така аз съм виновна, за това, че вероятно съм открила съществуването на твоята сестра? - Всичко което бях направила бе с добри намерения и известна доза любопитство, но ако не беше това любопитство, той можеше и никога да не разбере, затова не разбирах защо ми е ядосан. Аз трябваше да съм му ядосана.
- Да, не ти казах, защото в началото не мислех, че има какво да казвам... А после исках да съм сигурна, че е това което си мисля, защото ако се окаже че греша, ще си ми още по-ядосан... Не съм възнамерявала да го крия от теб... Запазих информацията за себе си само докато разбера каква е истината...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Нед Фев 22, 2015 9:04 pm

Пое много,ама много дълбоко дъх,защото определено беше на път много да се разгневи,да се ядоса наистина много:
-Виж едва се сдържам да не изочупя целия кабинет. Никак не ми помагаш,не желая да ти крещя,защото някъде в твоето съзнание си мислила,че правиш нещо добро!
Затвори албума,като я погледна:
-Първо,ако имаш някакви съмнение,е по добре да се допиташ до мен,какъв то и да е резултата,да се само съмнение,да не изглежда,че е така. Трябваше да питаш мен,преди това,а не да имаш такава голяма тайна. Съзнаваш ли,че за влизане в архивите мога да те накажа? Въпреки това няма да го направя.
Не разбираше пък тя защо е ядосана,би трябвало да го разбере,че е хубаво в момента да стой малко на далеч докато се успокой. Защото и без това трудно се контролираше.
-И друго то,което не ми го побира акъла е,знаеш всичко това,предполагаш го и въпреки това се сбиваш с предполагаемата ми сестра. Която  те докарва до това състояние. Да не бях прав да реагирам така но Ния,как очакваш да реагираш,като те видя на пода,не можеща да си поемеш въздух в кръв насинена.  Това е все едно някой да те убие и аз да стоя и нищо да не правя!
Разтресе главата си:
-Какво по дяволите ти става днес?
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Нед Фев 22, 2015 9:31 pm

- Добре, може би не трябваше да се бия с нея, но... - Спях за миг, защото нямах оправдание за това. А и каквото и да кажех в момента нямаше да помогне. Той беше прав за себе си и разбирах това, но и не разбирах, защото от моята гледна точка не бях направила нищо нередно. Дори бях направила нещо добро и бях успяла да не събудя никакви подозрения, защото вероятно е имало някаква причина баща му да крие за съществуването й, дори и от собствения си син.
- Няма значение... - Въздъхнах и поех въздух, после погледнах в страни, защото ми идеше да се разплача. Мразех да се караме и още повече мразех когато е прав.
- Прав си... Не трябваше да се ровя в това и не трябваше да се бия с нея... - Погледнах го за миг и после отново в страни. Това беше един ужасен ден и просто исках да свърши. След такъв ден се предполагаше че той ще е до мен, но бях успяла да го ядосам и сега дори нямаше кой да ме утеши за дето се бях направила на пълна идиотка пред новобранците.
- Съжалявам... - Казах и излязох от кабинета му, преди да съм се разревала и това да се превърне в още по-жалка картинка.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Нед Фев 22, 2015 10:05 pm

Колкото и да и беше ядосан,когато я видеше по този начин,просто сърцето му се късаше. Не обичаше да се карат наистина и за това не искаше да я вижда временно,за да не я нарани по някакъв начин. Наистина го заболя,защото и нея я болееше. Само изпи до дъно чашата с уиски и тръгна след нея,тя вече беше на леглото и се криеше във възглавницата но знаеше,че плаче в момента. Мина от другата страна,като легна на леглото до нея и премина с ръка по гърба и:
-Прости ми красавице...
Премина с ръка през косите и,като се опита да намери лицето и:
-Нищо не е станало...
Е,беше станало но го болееше повече да я гледа по този начин.Погали я нежно отново и целуна главата и,защото тя не искаше да му се покаже още:
-Виж следващия път просто ми кажи и всичко,ще е наред.
Наведе се,като отново се опита да открие лицето и:
-Моля те не плачи,обичам те не съм ти обиден,не съм ти сърдит,просто съм шокиран. Не е лесно да приемеш,че имаш  сестра.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Нед Фев 22, 2015 10:32 pm

Завъртях се по гръб и го погледнах с насълзените си и насинени очи.
- Не съм разстроена заради това... - И заради това, но главната причина бе друга. Беше започнало още от връщането ми в братството, снощи бе ескалирало на приема, а тази сутрин просто всичко се взрив в лицето ми. И като за капак, му бях изтърсила, че вероятно има сестра и съм разбрала това, благодарение на измама.
- Аз просто... - От очите ми бликнаха нови сълзи и скрих лицето си в ръце.
- От както се върнах всички говорят... за нея... колко е добра... колко е красива... Знаеш... Всички я обожават и... аз... - Подсмръкнах и започнах да бърша сълзите си, но те просто не спираха.
- Това бях аз преди... И днес когато я видях... да се разправя с едно от моите момичета... реших, че... ще докажа на себе си и всички останали... че аз все още съм си аз и... просто исках да й сритам задника... а вместо това тя срита моя... пред всички... и... - Сълзите отново се усилиха.
- И сякаш унижението не беше достатъчно... когато се появи ти и... започна да... ме защитаваш... - Никога, абсолютно никога не си бях позволявала да съм толкова слаба и уязвима пред някого или да си призная, че съм такава. Сега обаче наистина имах нужда да бъда слаба... Тук в леглото с него, той можеше да ми бърше сълзите и да ме пази от света и точно в момента наистина имах нужда някой да се погрижи за егото ми и да ми каже, че не съм чак толкова зле.
- Трябваше да съм пример за тях... Как очаквам Ротшилд да ме приеме като равна, когато дори новобранците които обучавам, ме смятат за слаба и че съм това което съм, заради теб? - Не исках да съм в сянката му до края на живота си. Просто нямаше да се справя с това.
- Днес тя нарани тялото и егото ми, но ти нанесе по-жестокия удар, защото в края на краищата аз бях боец, тя също... И спечели честно... Колкото и да не ми харесва, че срита задника ми пред всички... Го направи честно... И... Всичко за което си мислех докато лежах на земята е как ще се прибера вкъщи и ще ме прегърнеш и ще ми кажеш, че всичко е наред и просто ще приемеш, че понякога могат да се случат и такива неща... Имах нужда да ме спасиш сега... Тук... Когато сме двамата... Не там... Не от нея... Не пред всички, карайки ме да се чувствам още по-жалка, отколкото бях... - Зарових мокрото си лице в гърдите му и се разридах още по-силно.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 26 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 26 от 36 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31 ... 36  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите