The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Братство на смъртта - Page 19 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Братство на смъртта - Page 19 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Братство на смъртта - Page 19 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Братство на смъртта - Page 19 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Братство на смъртта - Page 19 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Братство на смъртта - Page 19 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Братство на смъртта - Page 19 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Братство на смъртта - Page 19 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Братство на смъртта - Page 19 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Братство на смъртта

+3
Ваалет
Ния
Kol
7 posters

Страница 19 от 36 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 36  Next

Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Нед Фев 08, 2015 6:28 am

Малко му посърна еднтусиазма,не че и той ги искаше веднага но това беше,като да се отлепиш от земята и да паднеш още преди да си литнал. Реши да скрие дебилната си физиономия,за това я целуна диво,за да не му се налага да се отделя от нея. Повали я бързо на леглото,като нежно се отърка в нея:
-Нека да спрем с приказките...
Члена му отдавна беше на пост и искаше да се вмъкне в нея,толкова болезнено беше за него,за това,беше време да е с нея вече. Любиха се още няколко часа,като и двамата бяха доста уморени и заспаха прегърнати. Няколко дни се насладиха на прекрасното време,дори бяха на истински плаж,където седяха на кърпи и подобни неща. Разходиха се из града,имаше още време но определено тези дни им беше прекрасно. Наложи му се на 5 ден да остане малко повече в офиса,защото имаше не отложни неща,работата не можеше да го избегне съвсем. По някое време тя се появи в кабинета,като му носеше чаша уиски:
-Да приключвам няма да се бавя много,просто някой пак не си е свършил работата.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Нед Фев 08, 2015 6:53 am

О, ако ми плащаше по долар всеки път когато казваше това, сигурно щях да съм милионер.
- Обеща, че това е само за нас... - Казах уж сърдито и поставих внимателно чашата на бюрото му. - А ето те отново заровен в работа... - Е добре де, малко преувеличавах. Не беше сядал на лаптопа от както бяхме дошли и това беше първия път.
- А аз предпочитам да работиш върху мен... - Повдигнах леко едната си вежда и седнах на стола от другата страна на бюрото, като отпих глътка от своя коктейл.
- Има много работа която може да се свърши...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Нед Фев 08, 2015 7:23 am

-Още малко и ще видим тази много работа...
Намигна и,като отпи от чашата си но наистина беше за много кратко,само няколко документа и един разговор. Затвори лаптопа и се облегна назад,а тя все още го гледаше по онзи палав начин. Отмести лаптопа на страни и направи знак да се приближи,а тя го направи и се намести пред него. Очарова го това,че тя не носи бельо,явно искаше да го предизвика или го послуша,в заръките си да не носи бельо:
-Тази работа ми харесва...
Надигна полата и,като нежно се наведе,за да я вкуси,на нея също щеше да и хареса тази работа.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Нед Фев 08, 2015 10:05 pm

- О, повярвай ми... На мен също! - Но той сигурно вече усещаше това. Езичето му мина по влажната ми женственост и изтръпнах цялата. Обичах да прави така.
- Алек... - Изпъшках и разтворих още повече краката си, докато той енергично си играеше с клиторчето ми. Протегнах ръка и приплетох пръсти в къдравата му коса, извивайки се повече към него. В този момент някой почука на врата и чух как се отваря, точно когато издадох силен стон.
- Г-н... - Гласът на Майк секна, когато стана неволен свидетел на случващото се. - Ъъъ... - Алек надигна глава и усетих хлад там долу. О, още не бях свършила.
- Прощавайте... Аз... Ъъъ... - Божичко представях си как изглежда отстрани. Алек заровил глава между краката ми, а аз издаваща нечленоразделни звуци. Дали се беше досетил? Естествено, трябваше да си сляп и глух, за да не разбереш какво става. Лицето ми пламна от срам. Чух как врата се затваря и тежките стъпки се отдалечават. Още дишах тежко.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пон Фев 09, 2015 2:30 am

-Да му е за урок да не влиза преди да му разреша..
И отново зарови устните си в нея,като искаше да я докара до края,който и тя отчаяно иска. Езичето му палаво се задвижи,като се опитваше да стигне по на дълбоко и по на дълбоко в нея,движейки се изкусително и диво. Не я остави,чак когато и последната тръпка не отмина,заличавайки присъствието на който и да било преди няколко минути. 
Изправи се,като разкопча панталоните си и пусна звяра на свобода,в пълна готовност и изправеност. Облиза се,найстина му беше много сладко,а миг след това се отърка в нея и проникна,прихващайки я за дупето:
-Още не съм приключил работа не мисля да свършвам скоро...
Закачи я той но определено не го намираше за работа,просто я подкачаше.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пон Фев 09, 2015 2:59 am

Накара ме да забравя напълно и много бързо за прекъсването от преди малко. Алек въобще не се притесни в каква ситуация го бяха хванали, което ме възбуди още повече и когато ме прониза с огромния си пенис, изпитах единствено и само върховно удоволствие, съпроводено от вик на наслада. Главата ми се килна назад и разперих ръце по бюрото, като без да искам съборих някакви неща. Не ми пукаше обаче. Тласъците му бяха толкова мощни, че при всеки следващ гърдите ми подскачаха под потника. Не носех сутиен и наистина подскачаха, това обаче изглежда го възбуждаше, защото виждах как е забил погледа си там и прониква все по-рязко в мен, за да види как отново се изстрелват нагоре и надолу...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пон Фев 09, 2015 5:00 am

Някой неща бяха се срутили от масата но това въобще нямаше никакво значение,защото целта беше те да стигнат върховното удоволствие. С ръце притискаше меките и гърди,който не носеха нищо друго,и бяха толкова готини да ги докосваш,засмука ги през плата,като зърната и бяха толкова невероятно твърди. В следващо движение свали презрамката,като отново засмука гърдите и но този път езичето му толкова жестоко се заигра с нейното ореолче и зърно. Щом се отдръпна изрева,като лъв и се задвижи диво,беше полудял по нея:
-Ние,обожавам те...
Тези дни само се любеха и не им омръзваше,секса за тях беше като дрога,не можеха да спрат.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пон Фев 09, 2015 5:14 am

И като всеки друг път, така и този Алек успя да ме докара до абсолютен и умопомрачителен оргазъм... Няколко пъти за последния един час. Накрая и двамата не знаехме къде се намираме и какво се случва с нас. Бях наистина пренаситена на удоволствия през последните дни, но сякаш вместо да се насищам, аз го желаех още по-силно.
След като всичко приключи и двамата се посъвзехме малко, веднага се отправихме към банята. Където го направихме отново. По дяволите не можех да остана за дълго чиста. След втория умопомрачителен рунд в банята, вече наистина нямахме никакви, ама никакви сили, затова се излегнахме увити в хавлии на огромната спалня и гледах да стоя по-далеч от него, в случай че се изкуши да ме нападне отново.
- Остават ни още два дни... - Казах. - Ако ги прекараме по същия начин като сега, мисля че когато се върнем в Ню Йорк, ще трябва да те взема за секс заложник...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пон Фев 09, 2015 5:45 am

-Това заплаха ли е или предложение?
Попита многозначително,като се беше облегнал на дъската на леглото и я гледаше,как се беше отдалечила,съзнаваше че малко попрекали но на моменти си е такъв ненаситник,от най-големите:
-Това означава,намек малко да се укротя ли? 
Попита той,като се зави с одеялото туко виж да не станало нещо,което тя не трябва да вижда:
-Понякога съм много ненаситен,всъщност винаги съм бил такъв но ми действаш много невероятно и ми е на моменти много трудно да ти устоя.
Трябваше да смени темата:
-Да сменим темата,трябва да махнем стаята за игри,оставям на теб да измислиш,какво искаш да я направим,вече няма да ми трябва.
Много му беше тежко,че ще се раздели но не бяха влизали в нея,а него го беше страх да попита,защото тя нямаше да го до приеме.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пон Фев 09, 2015 6:22 am

- Както искаш го приемай... - За мен бе предложение, но за него можеше да е и заплаха.
- Стаята за игри? - Попитах объркано, защото не бях сигурна за коя стая говори. Единствената стая за игри за която подозирах, че може да говори се намираше в старото жилище на него и бившата му съпруга, а аз там не бях стъпвала след като разбрах, че е женен и не мислех да го правя и за в бъдеще.
- Не мисля, че остана стая която да не сме ремонтирали или да се нуждае от ремонт. - За шест месеца в новото ни жилище, което бяхме избрали заедно, всичко бе отремонтирано, още преди да се нанесем.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пон Фев 09, 2015 6:49 am

-Хубаво е да продадем апартамента? Какво ще кажеш.
Това май беше най доброто,да я махнат от себе си,за да не носи спомена,а и там носеше и лоши спомени:
-Ще я пусна на пазара,не виждам смисъл да я държа повече,губя пари,не че са много но никога няма да се върнем в онази къща и не намирам смисъл да стой. 
Искаше и да се отърве от няколко други апартаменти:
-Всъщност ще продам някой от апартаментите,ще ти покажа някой от вилите,ако искаш да запазим нещо.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пон Фев 09, 2015 6:58 am

Извих глава нагоре към него изненадана от внезапното му желание да продава жилищата си. А и не знам защо го съгласуваше с мен. Те бяха негови и можеше да прави с тях каквото си пожелае.
- Алек това е решение което ти трябва да вземеш... - Опитах се да му обясня отново, защото понякога се чувствах като пълен идиот. Говорехме за едно и също нещо отново и отново и той всеки път, пренебрегваше желанието ми да не се меся в тези неща.
- Знам че може би си мислиш, че някой ден могат да станат наши, но те са твои и винаги ще бъдат твои и само твои... Парите ти, жилищата... самолетите, островите... - Ползвах както парите, така и всичко останало, но наистина не исках да имам нищо което да ме докара до участта която сполетя миналата му съпруга.
- Наистина се нуждаем от предбрачен договор...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пон Фев 09, 2015 7:51 am

-Не не се нуждаем от предбрачен договор. Имам ти пълно доверие,а и ако ме напуснеш някога,то нищо друго няма да има значение. 
Изправи се съвсем леко:
-Искам да ги разгледаш и ти,защото искам да ходим в тези апартаменти или вили. Някой ще давам под наем,тези който евентуално ни харесват. Ти си моя годеница и моя бъдеща съпруга и би трябвало да решаваме някой неща заедно. Да например бизнеса си е моя работа но къде,как и какво ще правим заедно си ни е общ проблем.
Протегна се към ръката и:
-Искам да си част от някой неща,искам и да си имаш и занимание,каквото и да е,защото моя бизнес ми отнема много време.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пон Фев 09, 2015 11:24 pm

Остатъка от нашите десет дни прекарахме, точно така както и всички останали преди това. Ходихме на плаж, пиехме коктейли, ядяхме някакви странни, но вкусни неща, правихме секс... много секс. Когато дойде време да се прибираме, никой от нас нямаше желание да напуска това райско кътче. Тук наистина бяхме създали ужасно красиви и незабравими спомени, бяхме си казали много неща и наистина чувствах, че връзката помежду ни е преминала на един нов етап.
Чувството да сме обратно в Ню Йорк бе малко потискащо. Мислех си, че всичко ще бъде по старо му, но не беше. Наистина нещата вървяха много по-добре от преди. Той все още работеше много и нямахме много време един за друг, но когато оставахме на семе нещата си бяха пак същите. Един ден Алек ми предложи да се върна в братството. Не по начина, по който бях там преди. Идеята му бе, че можех да тренирам новодошлите и след всички опити да си намеря някакво интригуващо занимание, това предложение наистина ми хареса. Бях решила да опитам, а и бе минало много време, може би щях да успея да се впиша отново.
Първия ми ден обратно. Стоях пред сградата и не смеех да се приближа по-близо. Как щяха да са сега нещата?
- Не подозирах, че си такава пълза... - Чух глас зад себе си и се обърнах. Там стоеше Том. - Хайде, няма нищо страшно... - Каза и ме подкани да вляза. Някак си получих малко увереност и двамата заедно влязохме. Придружи ме до кабинета на Влад и не знаех защо влезе с мен, но много скоро разбрах. Вътре вече беше и Алек. Погледнах го едва едва. Отново го чувствах като мой господар, а не мъж, за когото ще се оженя след няколко месеца.
- Добре дошла отново Ния, знаех че рано или късно ще се върнеш. Заповядай... - Посочи ми един стол. - Седни... Том, ти също остани. - Алек все още не беше казал нищо. - Нека обсъдим задълженията и правомощията ти от тук нататък. Ти няма да имаш привилегиите, с които си се ползвала преди. Ще работиш под наблюдение... - Сега погледна към Том, а после и към Алек. - Том ще се погрижи да те въведе в естеството на новите ти задължения...
- Запозната съм с... - Опитах да се намеся, но той ме прекъсна грубо.
- Виждам, че не си запозната и имаш нужда от припомняне. - Това не знам дали щеше да се хареса на Алек. Имам предвид Том да е мой наставник, но той сигурно вече знаеше това. Дали не беше някакъв вид тест? Дали просто не искаше да разбере дали чувствата ми към него са такива каквито казвам? - Когато някой по висше стоящ от теб говори, ти мълчиш, освен ако не са ти казали да говориш. Ясно ли е? - Усетих как лицето ми пламва.
- Да... - Отвърнах с неохота.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Вто Фев 10, 2015 12:14 am

Ния започна работа в братството не му се нравеше много но въпреки всичко,щеше да го приеме. Особенно не му се нравеше това,че трябва да работи с онзи Том,идеше му на моменти да го убие но се одържаше. 
В братството след обед имаше събрание. Мъжете се бяха събрали в дневната,като повечето от тях имаха по едно или две момичета на връта си,а на Алекс нямаше никой това говореше доста,че е улегнал и искаше само Ния,а и не намираше жените за достатъчно привлекателни. Гокато имаш толкова секси жена не искаш да се задоволяваш с миниатюрки. Влезе Том,който трябваше да даде рапорт за случващите се неща,а зад него беше Ния. Усмихна и се,като пое чашата но усмивката му не трая дълго,защото ненавиждаше Том:
-Какво имаш да ни казваш днес?
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Вто Фев 10, 2015 12:25 am

Нещата се бяха променили много от последния път, в който бях тук. Влад бе още по-силен и уверен от преди, защото за свой "благодетел" имаше Алек. Том бе любимец на всички останали. Това всъщност не ме изненадваше. Той бе най-очарователния мъж и силен боец, който бях срещала... С изключение на Алек де. Том си бе спечелил уважението и доверието на всички и това наистина ме радваше. Притеснявах се само, че е възможно Алек да не вижда целия му потенциал, заради мен и историята ни от преди.
- Не много. - Заговори Том. - Екипа ни в Източна Русия... - Той обясняваше дълго и компетентно за мисиите, които в момента се провеждат и той следи за тях. Отговаряше на всеки зададен въпрос, а погледа на Алек през цялото време следеше мен. Обхождаше неприлично тялото ми и нищо чудно, че започнах да усещам влага по бедрата си. Мисля, че беше прекалил с чашките. По средата на рапорта, изведнъж Алек се изправи и изгони всички... Освен мен... А аз дори не можех да се противопоставя. Мисля че току що бяхме правили секс с поглед.
- Пиян ли си? - Попитах когато останахме насаме.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Вто Фев 10, 2015 12:33 am

-Кой аз ли?
Попита,той като се приближи към нея но нямаше да прави секс сега с нея,макар това да му се въртеше в главата,просто не искаше да я злепоставя още първия ден,а и много добре знаеха,че му е годеница и,че има малки превилегии:
-Как е да те обучава Том...
Личешше си че ревнува,просто нямаше как да го скрие. Мразеше го,ненавиждаше го,че е толкова близо до нея,не му беше разрешено,а и на пияна глава си беше по раздразнителен:
-Добре ли се държи с теб...
Това беше по скоро подвеждъщ въпрос.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Вто Фев 10, 2015 12:50 am

Поех дълбоко дъх. Бях го виждала в ужасно много състояния, но никога пиян. Просто усещах как лъха на алкохол и виждах блесналия му поглед.
- Том се държи добре с мен... - Моментално лицето му стана заплашително и погледна над мен, към врата, сякаш се готвеше да излезе навън и да убие Том, за това че се е държал добре с мен.
- Всички се държат много добре с мен... - Побързах да добавя и сложих ръце на гърдите му, спирайки го преди да е направил някоя глупост, за която после ще съжалява.
- Радвам се, че отново съм тук... Скоро ще се запозная и с групата, която ще тренирам... Вълнуващо е... - Опитвах се да го накарам да мисли за нещо друго, а не за това че Том ме е развеждал насам на там, до преди малко.
- Трябва да спреш с питиетата за днес... - Притеснявах се, че може да стане по-зле. - Защо не се прибереш в къщи и не си вземеш един душ, а после не поспиш малко?
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Вто Фев 10, 2015 4:10 am

-Защо да не те виждам с Мат ли?
Просто му се изплъзна от устните но след това тръгна,до бюрото,като гаврътна последната чаша на екс и след това каза:
-Кажи да извикат колата ми,ще се прибера наистина,попрекалих определено.
Трябваше да си тръгне преди да направи глупост,да смаже някой,като хлебарка. Развърза вратовръзката,като и я подаде:
-Прибирам се и умната.
Правеше не обясними неща но след това се качи в колата си и наистина се прибра в вилата,като си взе душ и се просна гол на леглото,наистина се беше отрязал.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Вто Фев 10, 2015 4:20 am

Алек тръгна, но горчивото чувство, което оставиха думите му след себе си не отмина. Денят нямаше как да стане по-лош от това. Не успях да се развълнувам дори от срещата си с групата, която щях... всъщност не бях сигурна, че щях да ги видя отново. Знаех че всичко което бе казал бе породено от ревност и от голямото количество алкохол, който бе поел, но ако присъствието ми тук представляваше чак такъв проблем, вероятно просто щях да се откажа от това... Отново!
Когато приключих с задълженията си в базата, се качих в колата си и се прибрах вкъщи. Алек спеше като обезглавен и гол по средата на леглото. Покрих го и отидох във всекидневната където си налях голяма чаша от любимото му уиски, след това се свих в единия ъгъл на канапето и отпивайки по малко от кехлибарената течност размишлявах над случилото се днес. Дали доверието което имахме помежду си не бе само една илюзия?
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Вто Фев 10, 2015 4:44 am

Събуди се,гадеше му се,явно беше прекалил,тогава се сети,какви глупости беше направил и как се държа. Болеше го глава,гадно му беше,тръгна да си търси телефона да из вънне,защото не я намираше,тогава я намери на дивана. Седна до нея,като присвиваше очи и му се гадеше,да беше попрекалил и то много:
-Съжалявам,много за днес,на гладен стомах изхаках една чаша и ме хвана много бързо,бях пълен задник да те ревнувам така...
Това трябваше да му е за урок:
-Ще намаля алкохола и обещавам да не се държа като задник.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Вто Фев 10, 2015 5:10 am

Погледнах го и въздъхнах тихичко:
- Работата е там, че не мисля, че това днес беше само заради алкохола... - Казах и отпих отново от чашата си.
- И не мога да си обясня с какво заслужих всичкото това недоверие? Наистина ли мислиш, че щях да бъда с теб, ако още имах чувства към Том? Че щях да приема да се омъжа за теб, ако имах дори и малки колебания в чувствата си?
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Вто Фев 10, 2015 6:09 am

-Заради алкохола е Ния,просто ревнувах и се заяждах,наистина не съм го мислел. Знаеш,че не харесвам Мат,вярвам ти че няма да направиш нещо такова. Но го мразя и не ми харесва да си близо около него. 
Сложи ръка на главата си,наистина го цепеше тъпата глава:
-Просто алкохола ме прави задник,не го мисля найстина,ама съм мъж и изпитвам ревност. Ти нямаше ли да ревнуваш,ако ме видиш с някакво момиче.
Дали не се зариваше така но въпреки всичко говореше искренно:
-Винаги ще те ревнувам от него,заради връзката,която сте имали,обещавам че ще се държа по внимателно.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Вто Фев 10, 2015 6:22 am

- Ще си лягам... - Казах и тръгнах към спалнята. Думите му ми бяха напълно достатъчни, за да взема окончателното си решение. Той открито ми признаваше, че мрази Том, защото някога сме били заедно и щеше да е истинска лудост, да се връщам отново в братството, за да предизвиквам у него съмнения и ревност. Никой нямаше нужда от това. Можех да се справя с изблици като този днес, но нямах представа кога нещата ще ескалират и до къде може да стигне. Не веднъж е казвал, че иска да види Том мъртъв, а за мен това беше достатъчно да се отдръпна. Не исках никой повече да пострада заради мен. Не исках Том да свърши като съпругата на Алек.
Взех си бърз душ и си облякох пижамата, след което се мушнах в леглото. Малко след това той дойде, но се направих на заспала, защото не исках да говорим повече. Всичко беше казано и знаех кога да отстъпя, просто ме беше яд, че съм била толкова глупава, за да си помисля, че това с връщането ми там ще сработи.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Вто Фев 10, 2015 6:31 am

Не можа да заспи никак,в два през нощта събуди Той спеше естествено и в първия момент не можа да разбере,какво трябваше да направи нещо. Трябваше да се изяснят,като мъже,да спре тази глупава ревност. Вдигна го посреднощ,а след полочин час се оказаха в един бар. В началото щяха да се сбият,беше неловко,а след леките шамари се сприятелиха и отидоха да ударят по няколко чаши. Прибра се на сутринта,той не беше много пиян,подпийнал но Мат беше доста пиян,не искаше да го оставя да се прибира сам,за това го занесе в апартамента и го остави на дивана.
-Тихо да не я събудим...
Зави го с едно одяло,като и той се добра до леглото,тя още спеше защото беше много рано,тропяса се с дрехите. Явно ревността му понякога се решаваше на чаша. Обърна се видя прекрасното и лице:
-Обичам те...
И след това заспа...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 19 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 19 от 36 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 36  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите