The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Братство на смъртта - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Братство на смъртта - Page 11 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Братство на смъртта - Page 11 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Братство на смъртта - Page 11 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Братство на смъртта - Page 11 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Братство на смъртта - Page 11 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Братство на смъртта - Page 11 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Братство на смъртта - Page 11 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Братство на смъртта - Page 11 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Братство на смъртта

+3
Ваалет
Ния
Kol
7 posters

Страница 11 от 36 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 36  Next

Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Сря Яну 07, 2015 8:48 am

-Ей,ей къде отиваш...
Изправи се рязко,като я придърпа към себе си и я притисна към себе си. Отново я целуна,като тя явно се дърпаше,беше му сърдита:
-Ния,защото се държиш така?
Явно изпитваше ревност или нещо подобно,за това се държеше така,обърна я към себе си:
-Не съм те заменил Ния,желая те безумно много и няма друга жена,която да ме кара да се чувствам по този начин. Това не значеше нищо,наложи ми се...
Погали я нежно но тя се отдръпна:
-Ния аз имам задължения и нужди,обичам те но не искам да те отблъсна от мен. Не мога да те въвлека в моя порочен свят. Изплаших те първия път,имам чувството,че го искаш,за да ми угодиш. Но имам нужда от това,имам нужда от това някой да има власт над мен.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Сря Яну 07, 2015 9:14 am

Премигнах невярващо срещу него и в първия момент се чудех дали чувам правилно, но после разбрах, че нямам никакви проблеми със слуха, нито пък халюцинирам.
- Това няма нищо общо... - Казах бързо, след като осъзнах, че той си мисли, че съм разстроена заради изневярата му.
- Знам, че се виждаш и с други жени и не казвам, че изгарям от щастие, но не ми дължиш обяснение или пък искам да ми се оправдаваш и извиняваш... - Беше дори по-зле. Току що в целия вулкан от думи беше казал, че ме обича и с мен се чувства добре, но това не му е достатъчно, което говореше само по себе си на какво ниво са отношенията ни и че това е максимума, който можем да постигнем заедно.
- Дори не знам защо изобщо го казах... - Разтърсих леко глава, сякаш за да отрезвя сама себе си.
- Истината е, че наистина трябва да се върна в базата, преди да са си помислили, че съм избягала отново... И знам, че е трудно за приемане, но може ли поне веднъж нещата да не се въртят около твоите нужди, а около това от какво имам нужда аз? - Започвах да се изнервям. - Трябва да се върна и да изчистя името си... Желанието ми да си тръгна няма нищо общо, със странстващия ти пенис...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Сря Яну 07, 2015 9:26 am

-Никой няма да се пита къде си,щом си тръгнала с мен.
Пусна я това малко или много го обиди,защото искаше да и каже,че не иска да я нарани. Само тази негова глупава жена,ако не беше го одраскала,щеше всичко да мине добре и да няма скандали и подобни неща.
Остави я да се облече,като я следеше само с очи,все още се чувстваше ранен на място,което не мислеше,че може да съществува,за това и го накара да се дръпне:
-Добре,колата ще те чака долу.
Той също се справи,като тръгна и той да се облича,преди да сложи сакото си,като наля едно уиски.
-Надявам се,че ще се пазиш...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Сря Яну 07, 2015 9:55 am

Обличайки се усещах напрежението между нас, което се покачваше все повече и повече. Много глупава бях. Защо въобще ми трябваше да казвам каквото и да е за глупавите белези по гърдите му? Сега той си мислеше, че съм една от онези ревниви жени и... И сигурно никога повече нямаше да ми се обади. А въобще исках ли да ми се обажда отново? Това трябваше да приключи. Всъщност не биваше изобщо да започва. Аз и той бяхме от два различни свята, а и сега когато знаех, че Том е жив... Погледнах към Алек. Двамата бяха толкова различни. Имах чувства и към двамата, но и тези чувства нямаха нищо общо. Обичах Том, от много дълго време, знаех че той е готов на всичко за мен и също ме обича. С него се чувствах сигурна и знаех точно къде ми е мястото. Това с Алекс, бе точно обратното. С него нямах представа къде се намирам и знаех единствено, че е от онези мъже, които са родени да разбиват сърца. Щеше да разбие и моето, ако вече не го бе направил и дори нямаше да му трепне окото, докато го прави, но също така той бе най-лудото и хубаво нещо, което ми се бе случвало. Никога преди не се бях чувствала така жива както с него.
- Ти също... - Казах и тръгнах.
Върнах се в братството, където Влад ме чакаше. Продължи с разпита, там от където бе спрял. Минах през полиграф, макар и двамата да знаехме, че е абсолютно безсмислено. Бях обучена как да го минавам без да лъжа.
В продължение на два дни и две нощи, той ми задаваше едни и същи въпроси, а аз му давах едни и същи отговори. Не бях излизала от изолатора. Не бях яла, нито пък той. Беше ми дал само вода.
- Знам, че ме лъжеш... - Каза изтощено.
- Влад, до кога ще продължаваме с това? Познаваш ме добре... Наистина ли вярваш, че съм направила нещо с което да застраша сигурността на братството?
- Правилно, познавам те ужасно добре и знам, когато не ми казваш всичко... По дяволите Ния, не ме карай да те наранявам, защото повярвай ми ще го направя, ако не ми кажеш нещо по-различно от това което слушам два дни...
- Искаш да си измислям ли? - Попитах ядосано. Той също се ядоса. Изведнъж скочи от стола и ме сграбчи. Изправи ме от земята и ме удари в корема. Въздуха ми сякаш изскочи, защото не бях подготвена за този удар. Закашлях се и се присвих, а той се наведе заедно с мен и прошепна в ухото ми:
- Започвай да говориш...
Аз обаче продължавах да поддържам историята си, която той вече би трябвало да е проверил. Дали нещо не се бе объркало? Защо продължаваше да настоява? Трябваше вече да се е отказал.
Следващият ден от разпита, когато и двамата бяхме на ръба на силите си, особено аз. Не бях мигнала дори за миг и вече усещах нуждата от сън и храна. Влад обаче не го интересуваше това. Бе решен да измъкне информация от мен и прибегна дори до изтезание с ток. Не знам колко хиляди волта бяха минали през мен, когато накрая не издържах и припаднах...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Чет Яну 08, 2015 5:32 am

Прибра се гневен в другия апартамент,като още по гневна го чакаше жена му,която бе отворила една от най скъпите бутилки френско вино. Свали сакото си и го метна на дивана:
-Къде беше,с някоя курва ли?
Подхвана го още от вратата,а той се ядоса,като се приближи много бързо към нея,едва не я хвана за врата но никога не докосваше жена без това,да и носи наслада,не и за да я нарани истински,макар че му се искаше да я убие:
-Няма да ми държиш сметка,какво,как и къде го правя ясно ли е?!
Извика и силно,като лицето му беше лед и искри,като буря.
-Отдавна не ти държа сметка ти с кого се чукаш,още щом те хванах с Франсоа,за това ти нямаш право да ми държиш сметка и да ми задаваш въпроси.
Това показваше,че е бил наранен от нея в миналото и нямаше да и позволи пак да го направи:
-И следващия път внимавай с тъпите си нокти...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Чет Яну 08, 2015 5:52 am

Том не можеше да чака повече. Бяха минали три дни, а от Ния нямаше никаква вест. Още от самото начало тази нейна идея не му харесваше. Той трябваше да се предаде и тогава всичко щеше да е наред. Сега беше минало много време и нещата съвсем можеше да се объркат ако се появи. Можеше да навреди още повече, но и не издържаше да е затворен повече и да не прави нищо, докато вероятно нея я измъчват, заради него...
На третия ден решението бе взето. Облече се и тръгна към центъра на града, където се намираше сградата, в чийто подземия се бяха установили илюминатите. Знаеше, че това е правилното решение. Нямаше да го причини нито на себе си, нито на Ния. Трябваше да излезе на светло и тя и той, за да могат да са заедно отново, иначе всичко щеше да свърши много зле.
На входа двама мъже го спряха. Поискаха му пропуск, който той нямаше. Каза обаче името си и стария си индификационен номер, след което изчака няколко минути... Накрая пред входа се появиха още трима мъже, които му се нахвърлиха. Събориха го на земята и започнаха да го претърсват. Том не носеше оръжие в себе си, те обаче бяха длъжни на го направят. Вкараха го в сградата, сложиха му черна качулка и се спуснаха сто метра под земята, където бе централната база. Едва ли подозираха, че Том познава добре това място.
- Свалете качулката! - Каза Владимир и щом я свалиха той веднага разпозна своя приятел и другар. Това наистина беше Томъс и очите не го лъжеха. Беше жив.
- Къде е Ния? - Том не губеше време, искаше да знае къде е тя и нямаше да каже нищо повече, докато не я види. Всички го гледаха невярващо, дори и Влад още не можеше да повярва, че седи пред него.
- Почива си... - Отвърна сковано Влад.
- Добре ли е?
- Не ти задаваш въпросите тук... - Изведнъж Влад се опомни. - Къде беше през всички тези години?
- Няма да кажа нищо, докато не видя Ния... Доведи я тук! - Влад се изсмя и кимна на момчетата да го отведат, но Том не помръдна. - Доведи Ния!
- Това крие нали? Крие теб? - Всичко започна да му става ясно. - От колко време те крие?
- Намери ме в Черна Гора... Влад, моля те доведи я и ще ти кажа всичко...
- Доведете я! - Заповяда той и веднага две момчета, хукнаха към изолатора. Доведоха Ния след не много дълго. Не изглеждаше добре, но нямаше видими следи от изтезания. Очите й щяха да изфръкнат когато видя Том.
- Добре ли си? - Попита я той. Тя не успя да отрони нито дума, но кимна в знак на съгласие.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Чет Яну 08, 2015 6:17 am

Съпругата му се приближи към него,като премина в атака на съблазняване. Премина с ръце по тялото му,като отново разкопча ризата му:
-Хайде Алек,подчини ми се...
Притисна го притисна за брадичката,като го целуна диво и страстно,като осмука долната му устна,докато я зачерви.
-Подчини ми се,знаеш че това ти харесва.
Разнежваше го,това и той се подаде,имаше нужда да бъде подчинен и само тя го умееше.
-Слез в краката ми Алек...
Свлече се бавно,като я улови за краката,прегръщайки ги. Тя премина с ръка по главата му,като здраво стисна косите му:
-Беше много непослушно момче.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Чет Яну 08, 2015 6:24 am

Какво правеше тук? Нима го бяха открили? Или сам се беше предал? Не успях дори да разбера какво се случва. Всичко се случи прекалено бързо, а и току що ме бяха събудили насилствено.
- Върнете я в изолатора! - Извика Влад, а преди да ме отведат, Том също каза нещо:
- Всичко ще е наред обещавам... Просто им кажи какво се случи... - Значи той се беше предал доброволно... Но защо?
Върнаха ме обратно в изолатора и предполагам, бяха отвели Том в някоя стая за разпит, а може би дори беше в съседната изолирана стая. Където и да беше обаче, със сигурност сега вниманието беше изцяло насочено върху него. В продължение на часове, никой не се сети за мен, дори и Влад...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Чет Яну 08, 2015 6:41 am

Поиграха,като в старото време и когато тя заспа той се измъкна от леглото,точно това се казваше,измъкна. Искаше да знае,как е Ния и с шок откри,че е отново в изолатора. Това направо го накара да изтръпне ужасно много. Щеше да убие Влад и то веднага. Облече се на бързо и тръгна почти на мига.
Оказа се за отрицателно време,като взе едно одеяло и,тръгна към изолатора. Заповяда веднага да му отворят,като я видя почти загубила съзнания. Веднага я загърна с одеялото,като я вдигна на ръце и без да му пука,кой какво ще каже я изведе навън,като я заведе на горе към спалните,като я постави на леглото. Веднага намери една чаша с вода,подаде и за да пие но тя не реагираше добре,губеше съзнания:
-Ния,събуди се...
Обърна се и изкрещя:
-Веднага извикайте лекар.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Чет Яну 08, 2015 8:02 am

- Не... - Казах с пресъхнало гърло. - Добре съм...
Стиснах яката на сакото му и опитах да се изправя, само че се чувствах толкова изтощена. Влад и тъпите му методи за изтръгване на информация. Мускулите ми бяха страшно напрегнати, заради електрошока, но иначе бях добре, нямах нужда от доктор. Не и точно сега.
- Какво правиш тук? - Отново ме спасяваше, а аз не исках това. Исках всичко да си е по старо му, но осъзнавах че никога няма да е както преди. Беше се месел прекалено много пъти, когато става дума за мен и едва ли бе останал човек в базата, който да не знае, че Алекс ме чука и защото ме чука, всичко ми е позволено.
- Не трябва да си тук... - Как не разбираше какво означава неговата намеса за мен? Можех да издържа на много повече, не трябваше да се тревожи. Какво ли ставаше с Том? Къде го бяха отвели? Дали Влад го разпитваше.
- Грей! - Чу се глас и инстинктивно и двамата се обърнахме. - Трябва да дойдеш с мен, момичето също... - Беше един от тримата. Алекзандър се опита да каже, че не мога да отида, но аз бях категорична че ще го направя и така отидохме в голямата кръгла зала, където се бяха събрали много хора. И тримата бяха тук, двама от тях бяха заели местата си, а Алекс ги последва. Какво ставаше? Въведоха Том, който беше окован.
- Владимир, кажи ни какво правим тук? - Каза мъжът стоящ в дясно от Алек.
- Сигурно всички сте наясно с нещата, които се случват напоследък и със сериозните нарушения на вътрешния ред. Имам сериозни подозрения, че някой от нашите собствени войни, най-елитните ни войни, предадоха доверието ми и Вашето също...
- Говори с имена и факти. Нямаме цял ден за губене.
- Преди близо две седмици, Ния Романов бе изпратена на мисия в Черна Гора. По време на мисията загубихме контакт с нея и така в продължение на близо седмица, след като се върна и предаде доброволно, тя каза че е била възпрепятствана и не е успяла да се свърже с нас от съображения за сигурност. Както сте наясно, това е нелепо оправдание, но... Днес бе потвърдено, че тя лъже. Ако естествено може да се има доверие на думите на който и да е от тях двамата, по време на мисията си в Черна Гора, Ния Романов е открила наш агент, който в продължение на две години мислихме за мъртъв. Томъс Франс... Син на Питър Франс, който някой от вас познават много добре, е бил пленен в продължение на две години най-вероятно от членове на друго братство. По думите му е бил измъчван и принуждаван да разкрие тайни от нашето общество... По мое мнение, нямам доверие на никой от двамата... И не вярвам в случайности. Искам разрешение да продължа разпитите и неспазването на правилата от страна на Ния Романов да бъде наказано, както следва според правилата! - Това означаваше, че иска да измъчва Том, а мен иска да убие директно.
- Ти мръсно копеле... - Процеди през зъби Том и се опита да стигне до Влад, но на втората крачка бе повален на земята. - Ако я докоснеш с пръст кълна се ще те убия със собствените си ръце... - Присъстващите гледаха като втрещени.
- Виждате за какво говоря. Ния Романов не носи нищо друго освен проблеми и трябва да бъде отстранена... - Един от мъжете ме погледна и каза:
- Съгласен съм с Владимир. Той познава най-добре своите агенти и щом казва, че повече не може да се разчита на нея, смятам че трябва да му се доверим.
- Аз също подкрепям... - Потвърди и другия, който беше малко неуверен. Преди малко ме беше видял в ръцете на Алек и сигурно се чудеше какво има между нас. Само Алек още не бе казал нищо... Но каквото и да кажеше, няма значение... Две на едно, щяха да ме убият...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пет Яну 09, 2015 9:15 pm

Чуваше откъсъчно думите който те говореха дори да бяха на висок тон,той ги асимилираше но му пукаше само за един човек. Това беше Ния и нямаше да позволи да и се случи нещо,беше готов да убие всички ако се наложи. Погали я нежно без да се смущава от това кой ги гледа:
-Всичко,ще е наред...
Изправи се пред двамата мъже,като макар и с разкопчана риза изглеждаше величествен и всяваше страх,като истински крал,какъвто беше и никой и нищо не можеше да му се опре:
-Братството ни учи да прощаваме,ако не прощаваме,повечето от вас също щяха да са мъртви. Да не напомням за грешките който повечето от вас са правили,а една от тях костваше моя живот,както и живота на всички в братството. И въпреки това,сте още живи. Нямате доказателства за това,искам веднага да се назначи разследване,като да не се използват мъчения. Защото мъченията водят до лъжливи думи,хората казват неща,за да спрат.
Мразеше да се обяснява много и се видя по издразненото му лице:
-Не знам дали ви стана ясно но Ния Романов е под моя опека,няма да давам обяснение на никой от вас и не ми пука,колко правила се нарушават тук. Аз съм Краля и тя е под моя опека,ако падне и косъм от главата и,вашите глави,ще паднат по бързо. Искам да измислите нещо с което това да бъде потушено,ако не измислите,се молете аз да не го измисля. Защото вашето място ще долу,в най добрия случай. В най-лошия ще бъдете осъдени без съд,за не подчинение на краля. Ясен ли бях...
Надяваше се да е бил,защото не искаше да убива що годе полезни хора,но нямаше да му мигне окото ако се налагаше.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пет Яну 09, 2015 9:34 pm

Жестът на Алек не остана незабелязан за никой от присъстващите, но повечето от тях вече знаеха или поне се досещаха какво се случва между мен и него, но за Том това бе съвсем неочаквано и забелязах погледа му, когато Алек дойде при мен и ме погали по лицето. Не можех да опиша болката която се четеше на лицето му. Изглеждаше съкрушен, а аз не можех да му обясня... Поне не и в този момент...
Обсъждаха още дълго какво точно ще е съдбата на мен и Том. Накрая решиха, че за момента ще бъда отстранена от активна служба, докато трае разследването, но Том оставаше тук и щяха да продължат да го разпитват. В края на срещата всички се разотидоха, а Алек ме заведе в кабинета си. Не бях обелила и думичка, а сега се страхувах и от неговата реакция. Дали щеше да ми се сърди, че съм го излъгала право в лицето? Имах възможност да му кажа всичко и въпреки това бях излъгала, за да прикрия Том... Нямаше начин да е щастлив и да не се пита защо съм направила всичко което направих.
- Благодаря... - Казах, когато врата вече беше затворена и в стаята бяхме само аз и той. - Че се застъпи за мен... - Това беше против всички писани и неписани правила и можеше да си навлече ужасно много проблеми, заради това, че така ясно и видно показва симпатията си към мен. Нещо такова можеше да подрони авторитета му... Можеха да сметнат, че е слаб за дето позволява да бъде лъган от жена, с която спи...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пет Яну 09, 2015 10:12 pm

Сега повече от всичко искаше да се възстанови,после щеше да се ядосва над това,кой е този Том и защо е ходила да го спасява. Би му се искало тя да му има повече доверие,за да може да предутвратява подобни неща:
-Хубаво е да ми казваш истината Ния,не обичам да ме лъжат или да си премълчават. Искам да знам всичко,за да мога да те защитя. Знам,казваш че нямаш нужда от това но истината е,че и аз съм виновен за всичко това и за да покрия вината си,трябва да знам нещата,всички неща,за да мога да те защитя.
Наведе се и все пак нямаше да пренебрегне това,кой е този Томас,защото го глождеше,надяваше се да е само колегияалност но не можеше да пренебрегне някой неща:
-Този Томас,какъв ти е?
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пет Яну 09, 2015 10:28 pm

Затворих очи за миг и вдишах дълбоко. Щеше да разбере така или иначе, сега когато знаеше за него, беше въпрос на време да разбере и какво ме свързва с Том. Щеше да е по-добре да го разбере от мен, макар че въобще не ми се искаше да знае. Алек бе прекалено ревнив и можеше да го нарани...
- Том и аз... Ние... Бяхме заедно преди да ми кажат, че е мъртъв... - Дали беше достатъчно? Едва ли искаше да знае подробности около връзката ми с Том.
- Знам, че не казах цялата истина, но... Не всичко което казах бе лъжа... Не знаех, че той ще бъде там... Просто... Когато влязох да търся свитъка намерих Том... Изпаднах в шок и не знаех какво да правя, знаех само че трябва да го измъкна от там... И знам, че ако бях казала, че съм го намерила нещата можеше да бъдат различни за мен, но не и за него... - Очите ми започнаха да се пълнят със сълзи. - Нямаше ме няколко дни и вече си мислят, че съм предател... Него го няма от две години... Щяха да го затворят и нямаше да го видя никога повече... Просто исках да го спася от този свят и да му дам шанс за истински живот извън братството, но... Той е като мен... И двамата сме еднакво осакатени и не може да си представим, че има друг живот освен този, който сме водили... Затова се е върнал... Повярвай ми, сега можеше да е на другия край на света и да пие коктейли, но е избрал да се върне, защото това тук... това е неговото семейство, неговия живот и си го иска обратно... - Няколко сълзи се стекоха по лицето ми.
- Ще го нараните ли? - Попитах несигурно.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пет Яну 09, 2015 10:48 pm

Определено не му хареса това да чуе,че с Том са имали нещо общо но малко или много това е минало и въпреки всичко това е минало. Е,не беше сигурен но щеше да се постарае да ограничи това:
-В миналото ти предложих нещо но ти отказа,сега ще ти направя едно предложение.
Сложи ръце от страни на нея,като погледна в красивите и очи,който гледаха с очакване,на това,какво ще и каже:
-Ще върна Томас на поста но искам нещо в замяна?
Това можеше да не и звучи добре:
-Нуждая се от лична охрана,оказа се че в охраната на всички апартаменти има пропуск,щом успя да влезеш,без никой да разбере. Връщам Томас,а ти ставаш моя охрана,може да те пращам на мисии.
Така щеше да е повече с него.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пет Яну 09, 2015 10:58 pm

Преди няколко седмици, когато ми предложи почти същата сделка отказах без да се замисля, но сега нещата бяха много по-различни. Трябваше да се откъсна за малко от това място. Трябваше да подредя мислите си и едва тогава да реша какво ще правя с живота си, който напоследък бе станал невъзможно объркан. Освен това ми предлагаше да помогне на Том, а аз не можех да откажа на нещо такова... Не и в този момент, в който не се знаеше какво могат да му сторят. Така че нямаше какво толкова да му мисля. Кимнах леко в знак на съгласие.
- Добре... Ще направя каквото пожелаеш... - Да приема подобно предложение обаче криеше и своите рискове. Имам предвид, че щях да съм постоянно с него и той щеше да контролира всяка моя стъпка. Освен това спях с него, когато това приключеше какво щеше да се случи с мен? Не ми бяха останали приятели на това място, а дори и да искам да се махна, нямаше да мога, защото никой, който знаеше толкова много колкото мен, не си тръгваше жив от тук.
- Само не позволявай да го наранят...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Пет Яну 09, 2015 11:44 pm

Не му хареса,че го защитава толкова но сделката си е сделка и трябваше да си си одържи на думата. Кимна,макар да не му се искаше,мисълта че някой е бил с нея,не му харесваше и можеше да го убие за това но трябваше да се съгласи:
-Добре обещавам,няма да позволя да му се случи нищо.
Не можа да скрие,че това не му харесва но въпреки всичко,щеше да го направя. Обикновено рядко нарушаваше обещанията си.
Наведе се и я целуна нежно:
-Сега е време да си починеш,ще те отведа в апартамента ми,за да можеш да си починеш и възстановиш. През това време,ще заповядам да пуснат Томас да го настанят в братството временно,без да го измъчват.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Пет Яну 09, 2015 11:59 pm

Да ме отведе в апартамента си? Исках ли да ходя в апартамента му? Не! Исках да видя Том и да му размажа физиономията, но можех ли да искам това от Алек? Защо не? Едва ли ми беше забранено да говоря с други хора.
- Искам да го видя... Том... Трябва да го видя... - И да му обясня за Алек. Не исках да си мисли, че... Какво? Спя с господаря си? Но аз го правех...
- Да говоря с него... - Виждах как мрака превзема лицето на Алек и как идеята да отида при бившия си, никак не му допада. Съмнявах се да ми позволи, но бях длъжна да опитам.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Съб Яну 10, 2015 12:14 am

-Защо ще говориш с него,да не би да имаш чувства към него?
Присви очите си,не му харесваше всичко това и не искаше тя да има нищо общо с Томас или да се приближава към него. Просъска,защото никак не му харесваше:
-Явно искаш да си с него?
Изправи се,като това найстина го ядоса:
-Ще го видиш само веднъж,а след това няма да ходиш при него,ще ограничиш всякакви контакти и ще ги оставиш само професионални. Ако не го направиш,ще го върна в тамницата и ще накарам да му измислят по добро наказание.
Нямаше да позволи на някакъв глупак да припари до нея.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Съб Яну 10, 2015 12:33 am

Зяпнах шокирано. Дали наистина говореше сериозно или просто не мислеше какво говори в момента? Надявах се да не е сериозен наистина, защото можеше да ми забрани да виждам Том, но и двамата бяхме на ясно, че не може да ми забрани да го обичам, ако наистина го обичам.
- Това някаква шега ли е? - Попитах, а по изражението му разбрах, че наистина мисли всичко което каза току що.
- Знаеш ли, никак не ти отива да ревнуваш, особено когато очевидно на теб ти е позволено да спиш с други... - Казах язвително и веднага съжалих. Начина по който бях подбрала думите бе много неправилен. А и той не ревнуваше, поне не по онзи начин по който ревнуват нормалните хора. Той просто искаше да ме притежава и бе готов да убие всеки който изпитва нещо към мен. Трябваше да се досетя много по-рано. Искаше да убие Влад за много по-малко.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Съб Яну 10, 2015 4:05 am

Можеше да се чуе как проскърцва със зъби от яд и това. Наистина ревнуваше по всякакви всевъзможни начини,по който можеха да бъдат изяснени. Проблема е че нямаше,как да и каже истината,това че е женен за жена,която го контролираше,а тя не можеше да му даде това.
-Нещата са по сложни от колкото си мислиш,първо не мога да ти кажа,второ имам нужда.
Това беше още по тъпо от колкото да каже,истината е че искаше тя да му е единствената:
-Да ревнувам и не ме провокирай повече да ревнувам!
Извърна се,към нея,като се приближи:
-И е по добре за Томас...-изречего със зловещо с-Да не те докосва.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Съб Яну 10, 2015 4:30 am

Затворих за миг очи и опитах да овладея гнева, породен от абсурдната ситуация, в която ме поставяше. Бе обещал да спаси Том и трябваше да се концентрирам върху това, а не върху цената която искаше да платя. Но ако оставя назад гнева, щях да осъзная, че прави избора ми далеч по лесен, защото на практика не можех да избирам. Или той или никой друг, такова беше неговото предложение и можех да приема да бъда една от играчките му или да загубя Том завинаги...
- Заведи ме при него... - Отвърнах възможно най-спокойно и го погледнах. Той се взираше в мен няколко дълги секунди, след което тръгна на някъде. Последвах го и бях права, заведе ми при Том. Каза че имам няколко минути, докато той се разбере с Влад за статуса на Том.
Влязох в стаята за разпит и затворих врата след себе си. Том ме погледна, а аз останах до врата, на която се подпрях.
- Добре ли си? - Предполагам че наистина нямахме особено време, затова не исках да го губя в мълчание. Той не отговори.
- Всичко ще бъде наред... Скоро ще излезеш от тук и ако искаш, може да се върнеш на работа... - По лицето му премина сянка на недоверие и объркване. - Знам че много неща се промениха и сигурно е трудно да разбереш какво точно се случва в момента, но...
- Спри! - Каза изведнъж и се изправи рязко от стола. Дойде до мен и опря ръце на врата, около мен. Лицето му беше толкова близо. Можех да го докосна ако пожелая. - Защо не ми каза? - Знаех какво ме пита, но реших да не отговарям на този въпрос.
- Може би няма да се виждаме известно време... - Започнах аз. - Имам ново назначение и... Не искам да правиш глупости Том, това което направи днес беше ужасно глупаво и можеше да коства живота и на двама ни...
- Знам, съжалявам... Не предполагах, че...
- Знам! - Побързах да го спра, преди да е решил, че го обвинявам. Взех лицето му в ръце. - Моля те, ако наистина е вярно онова което ми каза преди да тръгна, да не се ровиш повече в тази история и да забравиш за мен...
- Какво? Значи ти... наистина си...
- Да... - Той хвана ръцете ми и ги махна от лицето си. - Съжалявам...
- Недей...
- Просто не върши глупости, става ли? - Казах припряно, защото той не искаше да ме чуе, а и едва ли тук беше мястото да говорим за това какво изпитвам към него и към Алек.
- На него ли трябва да благодаря, че ще изляза чист? - Попита и разбрах, че това дори е по-болезнено отколкото да разбере, че спя с този мъж.
- Не трябва да благодариш на никой... Не си направил нищо... Това щеше да се случи, просто сега ще се случи по-бързо... Виж... Не мога да говоря сега, трябва да тръгвам, но...
- Просто върви... - Това ли беше? Само това ли щеше да ми каже? Останах около минута така и когато разбрах, че няма да направи или каже нищо повече, аз просто се обърнах, отворих врата и излязох. Там вече бе Алек, който ме чакаше.
- Готова съм...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Съб Яну 10, 2015 5:10 am

Чакаше я да се разбере с този Томас,щом се размениха по коридора с него,той го погледна строго или по скоро презрително. Да съзнаваше,че така я окупира за себе си,но истината е че не му пукаше май.
Направи и знак,че може да тръгне по коридора,трябваше да отидат в неговия апартамнт. Трябваше да я остави там и да се разбере с жена си и да я прати на някой пътуване,защото в момента му пречеше ужасно много. Трябваше и да помисли за алтернативата да се разведе или да измисли нещо.
Всъщност можеше да я прати на пътуване и да и прати наемни убийци,познаваше доста хора и можеше да намери такива,който да я убият и да я хвърлят я някой океан на рибите. Но щеше да го лиши от единствената жена,която има контрол над него,имаше нужда от това:
-Ще останеш временно в моя апартамент докато се възстановиш.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Съб Яну 10, 2015 5:20 am

- Не искам да оставам в апартамента ти... Имам си собствено жилище и предпочитам да остана там... - Казах съвсем директно, когато влязохме в колата му.
- Разбрахме се да работя за теб, не да живея с теб... - В момента дори не исках да го виждам, още по малко пък да оставам с него под един покрив.
- Кажи ми кога трябва да съм на работа и ще бъда... - За мен нещата в интимен план приключваха точно сега. Беше прекалил с това, че не мога да виждам Том, а и щях да работя за него... не можех едновременно с това и да спим заедно.
- Защото това ще е единственото време, което ще прекарвам с теб... - Все още се чувствах ужасно отпаднала, а тази болка в главата дори не отшумяваше, напротив, започваше да се засилва.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Съб Яну 10, 2015 6:25 am

Мразеше тази черта от характера и,обърна се за да не изръмжи още един път. Понякога му се искаше да може да удари жена,за да и покаже колко глупава е,но я обичаше и никога нямаше да и посегне,виж ако беше мъж,щеше да го научи.
-Добре Томас,ще те отведе,след два дена те искам в апартамента ми,почини си добре.
След това я остави тръгна с другата кола,а остави Томас сигурно да я заведе в апартамента и. Прибра се при съпругата си,която още спеше. Това беше добре,понякога му се искаше да я убие:
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 11 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 11 от 36 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 36  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите