The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Братство на смъртта - Page 17 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Братство на смъртта - Page 17 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Братство на смъртта - Page 17 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Братство на смъртта - Page 17 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Братство на смъртта - Page 17 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Братство на смъртта - Page 17 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Братство на смъртта - Page 17 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Братство на смъртта - Page 17 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Братство на смъртта - Page 17 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Братство на смъртта

+3
Ваалет
Ния
Kol
7 posters

Страница 17 от 36 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 36  Next

Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Сря Фев 04, 2015 1:10 am

-Стига не е станало,кой знае какво. Може и аз да изпадна в подобно състояние. Точно за това те искам за моя жена,да те познавам във всички лица,да се грижа за теб. Е,да не трябваше да ти давам да пиеш толкова но се забавляваше,махморлука е кофти страната на това. Но си позволи да се отпуснеш и това е най-доброто. А,и от тук не може да излезе клюка,само тук може да се напиеш зверски,без пресата да гръмне.
Погали я жено по бузата:
-А и съвсем честно да си призная,ми харесва съвсем малко твоето пияно аз. Доста палава говореше беше истинска мръсница. И знам,че обичаш секс на плажа....
Наведе се и я целуна,малко я подкачаше опитваше я да я накара да се засмее:
-Така ми налиташе,че ми беше трудно да ти устоя,добре че съм джентълмен и не мога да се възползвам от пияната ми годеница.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Сря Фев 04, 2015 1:20 am

Засмях се и скрих засрамено лицето си в ръце. Имах някакви откъсачни спомени от снощи, а и сега като спомена за секса на плажа и се сетих какви му ги бях говорила снощи.
- Може би съм имала предвид коктейла... - Казах в своя защита, но по погледа ми личеше, че не съм говорила за глупавия коктейл.
- А може би не... - За първи път в живота си се чувствах истински закриляна от някой. Знам че се беше грижил за мен много пъти и беше правил много неща, но за първи път сякаш не го правеше защото иска да контролира нещата и мен, а по един ужасно сладък начин.
- И вероятно щях да те завлека на плажа и да проверим това, ако стомаха ми не се преобръщаше всеки път когато чуя секс на плажа... - И двамата се засмяхме, защото и той знаеше че имам предвид коктейла, а не секса.
Надигнах се леко и го целунах по устните. Той погали лицето ми и отново отпуснах глава на крака му, докато той си играеше с кичур от косата ми.
- Благодаря, че се погрижи за мен... - Това беше първия път, в който му казвах нещо такова. Обикновено се карахме дали имам или нямам нужда от помощ, този път не, този път бях наистина трогната от всичко което беше направил за мен, колкото и на пръв поглед да изглеждаше малко.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Сря Фев 04, 2015 1:29 am

-Винаги...
Преминаваше с пръсти по меките и коси,който миришеха на цитрус,толкова уханни. Докато гледаха телевизия дали заради спокойствието или заради това,че се омагьоса от нея,беше задрямала,както стоеше. И той имаше моменти в който тялото му се предаваше и искаше да се предаде и да спи.
Събуди се на дивана завит,а тя се беше наместила до него на дивана,беше я обгърнал несъзнателно в обятията си. Дали заради някакъв сън или заради близостта и топлината и,члена му се беше изпълнил с кръв и сега се притискаше за дупето и. Почувства се отвратително,тя спеше,а той искаше да я изчука,или по скоро да се люби с нея. Тя спеше усешаше го но за първи път почувства огромно желание,не можеше да го задържи за себе си. Дали нямаше да го набие. Опита се бавно да свали гащичките и без да я събужда и се вмъкна в нея. Да не беше готова но той искаше да я събуди по този може би груб начин,ако ще да си изядеше шамари.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Сря Фев 04, 2015 2:00 am

Пиехме коктейли на плажа. Той се разхождаше само по някакви къси панталони и всичко за което си мислех е, че имам най-ужасяващо красивия мъж на света. Прехапах устни и си представих как идва при мен и разтваря краката ми, как сваля банския ми и после заравя глава там... И точно когато направи това отворих очи... Беше потънал дълбоко в мен! Изстенах силно... Беше ми толкова горещо. Едва дишах. Бавно започнах да осъзнавам какво се случва. Бяхме на дивана, гледахме телевизия и сигурно сме заспали... Нямах спомен обаче как бяхме стигнали до тук, но ужасно ми хареса да го усетя в себе си... Той се отдръпна и пак потъна в мен. Простенах още веднъж и извих глава... Беше точно зад мен, заровил устни във врата ми. Едната му ръка беше под мен, а другата се плъзна по корема ми, който сега се свиваше и отпускаше енергично. Пръстите му си впиха в клиторчето ми и изстенах още по-силно, присвивайки крака един към друг, което ме накара да се извия още повече към него... Усетих лепкава влага по бедрата си... Ръката му която беше под мен стисна едната ми гърда. Зърната ми бяха настръхнали до болка... Извих се отново, посрещайки огромния му член във все по-влажната си и гореща женственост...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Сря Фев 04, 2015 2:15 am

Малката му красавица вече се беше събудила и не получи шамар а наротив,тя го прие с готовност,бедрата и бяха толкова влажни и мокри,че той с лекота се вмъкваше в нея до край. Толкова се възбуди,защото му се стори най сладкия секс. Да я събуди и тя за мигове да е готова за него. Изстена от възбуда,втвърди де още повече,като дори изпулсира в нея,потрепна все по силно. Притисна  я здраво за една от гърдите и,като притисна между пръстите си едното и зърно.
-Красавице...
Простена още веднъж от удоволствие и впи жадно устни във вратлето и,бутна потничето от нея,като разкри и двете и гърди. Толкова диво я желаеше,а тласъците му станаха по настойчиви:
-Имах нужда от теб...
Дори в съня си мислеше за нея,а щом се събудеше отново си мислеше за нея:
-Любима моя...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Сря Фев 04, 2015 2:29 am

Толкова бях сънена, че още не можех да различа дали това се случва наистина или е просто сън, но каквото и да беше, не исках да свършва.
- Не спирай... - Простенах задъхано и впих нокти в ръката му, която си играеше с клиторчето ми. Въртеше пръстчетата си бавно и нежно, а пениса му все по-твърд и голям, проникваше в мен. Не исках да отварям очи, страхувах се, че мога да се събудя и всичко да свърши.
- Алек... - Отдавна не се бях чувствала чак толкова възбудена, не и в такива размери. Имах чувството, че буквално горя и го дърпам при себе си в пламъците. Жадувах го толкова силно, че всеки път когато навлизаше в мен, влагалището ми се стягаше около пулсиращия му в мен пенис и го засмуквах още по-дълбоко. Изпитвах неописуема нужда да го усетя още по-дълбоко в себе си.
- О, Алек... - Той оказа по-голям натиск на клиторчето ми и усетих как изпадам в някаква черна дупка. - О... - Извиках и пред очите ми се появи ярка светлина, която гръмна като фоерверк в мрака. Разтреперих се в ръцете му и свърших за секунди свивайки болезнено срамните си устни около пениса му, който още беше толкова болезнено твърд и огромен.
- Не спирай... - Умолявах го, въпреки че току що бях изригнала като вулкан.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Сря Фев 04, 2015 2:41 am

Нямаше как да спре и да иска,силно се нуждаеше от това да свърши в нея,да я изпълни. Възбудата му беше неописуемо много. И никак не се забави,защото с още няколко диви тласъка я изпълни,притискайки я към себе си силно,се вля в нея,извика дори леко,като захапа нежно врата и няколко пъти:
-Боже полудял съм,полудял съм по теб.
Още я притискаше към себе си но не излизаше,обожаваше чувството да е в нея,а и искаше да отмине всяко малко трептение през тялото му,а и члена му все още пулсираше:
-Ти си моята Ния...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Сря Фев 04, 2015 2:56 am

Последните му няколко тласъка преди да свърши, бяха напълно достатъчни да доведе и мен до още един оргазъм, който направо разтресе земята под нас. Отдавна не бях изпитвала толкова голяма възбуда и умора от секс, при който почти не бях сменила позицията си. Той беше свършил цялата работа, а аз бях тази която едва си поемаше дъх.
- Май и двамата сме полудели... - Промърморих задъхано и отново се опитах да поема глътката въздух, която е достатъчна, за да спра да дишам като дългогодишен пушач.
Той ме стисна между ръцете си и мързеливо започна да целува врата ми. По едно време излезе внимателно от мен, за да не причини болка нито на себе си, нито пък на мен и извъртя така главата ми, че да може да ме целуне по устните, въпреки че още бях с гръб към него.
- Май наистина съм говорила много мръсотии снощи нали... - Казах аз когато целувката свърши. Много пъти ме бе събуждал с покана за секс или глава завряна между краката ми, но никога така. Харесваше ми как ме беше събудил този път.
- Май трябва да го правя по-често... - Лежахме полу голи насред хола където всеки момент някое от момчетата му можеше да влезе или пък да ни види от някоя друга част на къщата, но въобще не ми пукаше. Завъртях се много внимателно, защото дивана беше прекалено тесен и за двама ни и имаше опасност да падна на земята. Той обаче нямаше да го позволи. Издърпах надолу туниката си, за да не ми лъщи голото дупе и го целунах продължително, като знак на благодарност за хубавото чукане от преди малко. Погледнах го и му се усмихнах доволно, както може да се усмихне само една адски задоволена жена, която е получила два разтърсващи оргазма от бъдещия си съпруг.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Сря Фев 04, 2015 3:23 am

-Да доста палава беше!
Притисна я до себе си,като въпреки,че беше горещо наметна едно одеялаце тъничко върху двамата,не искаше никой от охраната да я види,искаше само той да си я вижда. Да изпитваше ревност въпреки да знаеше,че тя няма да направи нищо знаеше,че мъжете я харесват,тя е ужасно секси:
-Обичам палавата Ния...
Впи устните си в нейните,притискайки я по силно към себе си,не искаше да падне от дивана:
-Е,как е чувството,да си ми годеница,не се ли чувстваш обвързана.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Сря Фев 04, 2015 3:33 am

- О, не трябваше да казваш това... - Засмях се тихичко и прехапах устни, взирайки се в очите му.
- Прекарвахме си толкова добре... - Знаеше, че се шегувам. Също така обаче знаеше и отношението ми към обвързването и леката паника, в която изпадах винаги когато говорехме за това. Бяхме си казали, че сме двама възрастни които живеят и правят секс заедно. Това обаче не означаваше, че можем да го правим и с други хора. Така ме беше навил да се преместя за постоянно при него. Сега обаче ми беше дал пръстен и ми беше предложил брак, а аз бях приела и щях да излъжа ако кажа, че не изпадам в тиха паника. Той сигурно беше наясно с това.
- Сега сериозно... - А с тези думи и изражението ми придоби такъв вид. - Ако го правим наистина... Ни трябват някой правила... Истински... Такива които няма да заобикаляш... - Сега бях много по-уплашена от снощи, защото осъзнавах в какво щяхме да се забъркаме, ако променим изцяло живота си и се оженим.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Сря Фев 04, 2015 4:39 am

-Какви по точно правила имаш в предвид?
Попита той,като си нямаше ни най-малка представа за какво точно говореше. Погали я нежно и внимателно:
-Знаеш,че не обичам много правилата,често ги нарушавам,колкото повече правила ми създаваш толкова повече неща ми се случват да наруша.
Но щеше да чуе,какво иска да каже:
-Но обещавам да се опитам да се придъжъм към тях.
Какво ли и се въртеше в главата.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Сря Фев 04, 2015 4:54 am

Поех дълбоко въздух и знаех, че трудно ще си извоювам малко независимост, но ако наистина искаше това между нас да сработи, тогава щеше да му се наложи да ми даде необходимото пространство, за да се чувствам поне малко пълноценен човек в тази връзка.
- Като за начало искам да сме пълноправни членове в тази връзка, което означава, че трябва да уважаваш мнението ми, дори и да не си съгласен. - Често се случваше да спорим за разни неща от сорта на това какво е добре за мен и какво не и винаги намираше начин да постигне своето, но наистина не исках да контролира всяка стъпка.
- Искам да спреш да следиш телефонните ми разговори, компютъра ми... - Той понечи да каже нещо, вероятно да излъже, че не го прави, но аз го секнах в зародиш. - Недей... Наясно съм, че го правиш и... ти позволявам ако някога изчезна, да ровиш из нещата ми колкото искаш, но само тогава... Трябва да разбереш, че имам нужда от лично пространство и да уважаваш това... - Той ме гледаше с неодобрителен поглед, но аз не бях свършила.
- Освен това не искам да забравям как се плащат сметки... - Повдигнах едната си вежда. - Знам, че си ужасно... неприлично богат и т.н., но ако нещо се случи и вече не сме заедно... Не искам да забравям как да си плащам сметките, затова ще ми позволиш да поема част от разходите... - Замислих се малко за тази част. - Нещо дребно... Телефонните сметки, кабелната... - Щях да предложа да плащам и водата, но използвахме адски много вода и ток... Божичко, щях да фалирам на първия месец, ако трябваше да плащам за поддръжката на къщата. - Може да се ограничим с тези сметки... - Погледнах го решително, готова да се боря, ако случайно реши да се възпротиви. - Колко всъщност плащаш за телефон? - Попитах подозрително накрая.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Сря Фев 04, 2015 5:05 am

-Всъщност... 
Присви очи и погледна на горе:
-Почти нищо,когато притежаваш половината компании в града,няма как да плащаш нещо което всъщност субсидираш и оправляваш.
Искаше да и намекне,че телефоната сметка и още няколко други сметки не се заплащаха. Но поне малко я разбираше:
-Добре ще ти дам лично пространсто и ще се опитам да не те следя,не обещавам,че ще се получи от раз но ще се постарая това да престане.
Сама знаеше че нямаше,как с вълшебна пръчка да спре да прави нещо подобно още повече,че обожаваше да контролира.
-Добре,да кажем,че ще използваш твоята сметка да си купиш за себе си разни неща. Все още държиш онзи апартамент,давам ти предложение да го даваш под наем и ако някога нещо се случи,да можеш да отидеш там. 
Можеше и да го убият,нищо не се знаеше:
-Другите апартаменти,вили,къщи дори този остров,няма да ти стигнат парите,да си делим сметките но да кажем,че този твой апартамент,ще е твоята грижа. И все едно така си ги делим.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Сря Фев 04, 2015 5:27 am

Говорихме още много за тези неща. Например аз му казах, че искам предбрачен договор, а той ми напомни шеговито, че той е този с многото пари и няма нужда от такъв. Посмяхме се доста на това, че съм разорена и, че вероятно ако не е той ще трябва да си скъсам задника от работа, за да си позволя всички неща, които в момента ползвам. Естествено всичко беше в шеговит тон и дори за миг не се почувствах засегната, може би защото най-много се шегувах със себе си. Той все пак си мереше приказките, за да не ме засегне. Също така се съгласихме, че всичко което си е негово си остава негово, не бях на мнение, че е общо. Общ щеше да е само дома, в който сега живеехме и толкова. Говорехме за подаръците. Там също падна голям смях, защото той твърдеше, че обичам подаръците, които ми прави и това наистина беше така. Припомняше ми за различни неща, които ми е подарявал и на които наистина много съм се радвала... С него наистина можех да говоря за всичко, без да изпитвам никакви задръжки...
- А сега да поговорим за секса... - Казах хилейки се след последната му шега. - Това наистина е сериозно Алек... Искам да се съсредоточиш... - Той опита да сложи сериозната физиономия на лицето си, но му беше доста трудно.
- Трябва да има правила и за това... - Той каза, че целия е в слух, но леко се напрегна, сякаш очакваше да му дам някакви забрани.
- Аз съм жена и си имам определени нужди... - Започнах, опитвайки се да бъде сериозна.
- Искам да правим секс поне три пъти седмично... И да ми се реваншираш когато се наложи да отсъстваш... - Направих важна физиономия. - Също така, ти е позволено да правиш секс само с мен и с никой друг...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Сря Фев 04, 2015 5:59 am

-Ми да ти кажа,вече попрехвърпяме лимита. Това май означава,че утре не ти се полага секс.
Присви очите си,като се опита и той да бъде сериозен но не се получаваше супер и особено много. Пусна я и се направи,че и обръща гръб,дори и обърна:
-Правили сме го доста пъти,така е до края на седмицата суха стачка.
Подсмихваше се,като се направи,че се свива и че уж няма интерес,а много добре знаеше,че има,просто се правеше на актьор. Естествено просто се шегуваше.
-Така е ти създаваш правилата,аз бих измислил един път в месеца...
Да бе да той и да не прави секс,аде бе...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Сря Фев 04, 2015 10:06 pm

- Първо три дни в седмицата не беше максимум, а минимум глупчо... - Но той много добре знаеше това и не разбирам защо вместо да се пазари за по-висок минимум, искаше да спираме да правим секс.
- И второ, ако теб веднъж месечно те задоволява, тогава ще се наложи да си търсиш нова, съпруга, защото тази тук... - Визирах себе си. - Има нужда от много повече от веднъж месечно... - Прокарах ръка по гърба му, а след това го целунах.
- Само това че не искам да съм лакома ме възпря от това да предложа три пъти дневно... - Знаеше колко обичам секса... секса с него, така че...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Чет Фев 05, 2015 6:09 am

-Три пъти дневно!
Възмути се той и се направи,че се цупи но се подхилкваше като глупак. Щеше малко да я попече на бавен огън:
-Това е равносилно на едномесечен секс,ти да не искаш да ме подложиш на сух режим нещо.
Присви още ръцете и но се засмя и се извърна към нея,като я целуна нежничко и я притисна към себе си:
-За секса няма ограничение,ако има,то ще го прехвърляме постоянно. 
Погали я нежно по бузата:
-А,и след време,когато си готова,ще опитаме да направим един малък Грей или малка Грей ама по скоро ми се иска малък Грей.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Чет Фев 05, 2015 6:24 am

Малък Грей?! Имаше предвид че иска някой ден да имаме деца, а това наистина ми дойде като гръм от ясно небе. Не бяхме говорили никога за нещо такова, на всичко отгоре дори и не се бях замисляла, за деца. Дори и когато ми предложи брак, аз... Ами просто не ми дойде на ум, че брака върви с деца.
- Искаш да имаме дете? - Попитах леко предпазливо, като се стараех да звуча нормално. Нито уплашена, нито развълнувана, а просто нормално, така като го беше казал и той.
- Не знаех, че искаш въобще да имаш дете... - Ние буквално никога не бяхме споменавали за деца, не наши, а като цяло за деца...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Чет Фев 05, 2015 6:44 am

-Стига и ти да искаш,ако искаш,ще се радвам,ако не искаш,ще го приема. 
Искаше да знае,че ще приеме и нейното решение,все пак тялото си беше нейно и тя трябваше да реши,а и децата можеше да я плашат и да не обича деца,всякакви подобни неща. Не искаше и да се чувства притисната,това просто беше една идея:
-Винаги съм искал деца,просто не съм намирал подходящата жена,която да бъде достойна майка на мойте деца.
Никоя не беше достойна освен Ния,виждаше в нея нещо повече от жена с която да задоволи желанията си,виждаше своята любима,жената на живота му,и ако тя пожелае и майката на неговите деца:
-Но не е нужно да се тормозиш за това,има време да помислиш,за никъде не бързаме,а каквото и да решиш,ще те разбера.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Чет Фев 05, 2015 7:22 am

Присвих леко очи, като не бях съвсем сигурна какво точно да си мисля в момента. Казваше, че иска да имаме деца, но няма да е проблем и ако аз кажа, че не искам и нямаме такива. Не схващах съвсем. Смисъл ако знаеше, че иска да има дете (нещо което аз за себе си дори и не бях се замисляла до този миг) тогава не се ли предполагаше, че ще го иска независимо от това какво мисли другия по въпроса? Или с други думи казано ако аз исках да имам деца, а той не, щях сериозно да се замисля дали мога да прекарам живота си с човек, който не желае да има деца. Щях да се замисля дали бих могла да се откажа от това да имам деца и ако толкова лесно се отказвах от тях, това нямаше ли да значи, че изобщо не съм наясно какво искам?
- Мисля че... - Но думите ми сякаш не можеха да достигнат до устните ми. Губеха се някъде по пътя. Извъртях се и седнах на дивана с гръб към него.
- Мисля че има много повече неща които да обсъждаме отколкото си мислех... - Май и двамата не осъзнавахме важността на това да си женен за някой и да искаш да прекараш живота си с него и да имаш деца от него... Мислех си, че той ще е много по наясно, защото вече веднъж се бе женил, но сега виждах, че е точно толкова объркан, колкото съм и аз.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Чет Фев 05, 2015 7:37 am

-Вярно е но имаме ужасно много време. Всъщност никога не сме говорели по тази тема и ми се искаше да го знам. Децата не са толкова важни за мен,да тайничко се надявам но те обичам много повече и не бих рискувал да те изгубя,ако ти не го желаеш. За мен е лесно,защото аз няма да го раждам но майка ми умря опитвайки се да роди сестра ми. За съжаление починаха и двете. Страх ме е да не поемеш и ти такъв риск. 
Погали я нежно до някаква степен имаше травма от това:
-Може би те обърквам малко но по скоро,решението се крие в теб. Във всяко решение няма да съжалявам,повярвай ми. Няма нещо в този живот за което да съжалявам....
Присви очи:
-Мое би,че не убих Том...
Тя го удари,защото щеше да каже нещо:
-Добре за това се шегувам... Но не искам това да те плаши,малко е объркващо и те омотах.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Чет Фев 05, 2015 8:10 am

Опита му да се пошегува накрая наистина ме накара да се отпусна малко, но мисълта, че нещата могат да станат много по-сериозни и те вече ставаха. Говорехме за деца, сметки... брак! Беше наистина плашещо, ако си прекарал целия си живот, мислейки си, че единственото ти предназначение е да служиш на нещо много по-велико от собственото ти "Аз". Той нямаше как да разбере, затова дори и не се опитвах да му обясня в какво се е изразявал живота ми преди него. Да сега се опитвах да бъда друга... Нормална, но онази част от мен, все още бе жива и не мислех, че някога ще мога да се отърва от нея, дори и кошмарите да изчезнат. Всъщност дори не знам дали исках да загърбвам тази част от себе си, защото това ме правеше такава каквато съм и мисля, че опитите ми да забравя, причиняваха всички тези странични ефекти (така наричах кошмарите си).
- Том е добър човек... - С него никога нямаше да водим подобен разговор, защото никой от нас дори нямаше да си помисли за деца.
- И се справя наистина добре... - Радвах се, че положението между мен и Алек не го бе прекършило. Мисля че сега беше щастлив, защото имаше своята работа и се справяше ужасно добре, както знаех и че ще бъде. Не бях стъпвала в братството от повече от година. Липсваше ми, но едва ли щях да се върна някога отново там. - Сам го каза... - Целунах го още веднъж и после се изправих, издърпвайки туниката си надолу.
- Гладна съм...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Чет Фев 05, 2015 8:27 am

-И аз съм гладен...
Огледа секси дупето и,което сега се беше скрило от погледа му,но определено знаеше,че тя е без гащички и можеше да се вмъкне в нея,когато си пожелае. Тя тръгна и той се изправи,просто я проследи на къде отива,по скоро му е готино да я гледа,как поклаща изкосително своята красива снага:
-Ей,красавице...
Искаше да се приближи но тя се присегна да готви. И той седна на плота,като и се наслаждаваше на това да готви. Беше се понаучила нещичко да прави,въпреки че почти винаги се намираше някой да готви. Дали нарочно или без да иска се надупи да взема нещо от хладилника и лъсна сладкото и дупе. Той прехапа устни:
-Ще ми подадеш ли една ябълка...
Тя беше най отзаде и щеше да му отнеме време.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Ния Чет Фев 05, 2015 9:30 pm

Наистина бях изключително гладна и ами да кажем, че нямаше да издържа дълго така, затова започнах да оглеждам какво има в хладилника. Беше препълнен и имаше всичко за което се сетиш. Имаше всичко и за сандвичи. Ставаха бързо така че... Закуската която идваше в късния следобед щеше да се състои от сандвичи.
Извадих горчица, топено сирене, фъстъчено масло, любимите си франзели, някаква нарязана шунка, маслини... извадих много неща от хладилника. Докато по едно време хванах Алек да зяпа задника ми.
- Искаш ябълка? - Попитах след като го хванах на местопрестъплението. - Какво ще кажеш да изцедиш сок? - Извадих цялата купа с ябълки, имаше и круши, щеше да стане хубаво. Намерих и лимони. - Сложи и няколко лимона... - Наредих му аз докато разрязвах малките питки на две и ги мажех с вкусно топено сирене, а отгоре им слагах по малко парченце бекон или шунка, а върху нея редях маслини. Реших че ще е хубаво да ги запечем набързо в тостера, за да станат по-вкусни и веднага включих нещото да загрява.
- О и когато приключиш със сока, може да направиш кафе... Перверзник такъв... - И леко го сръгах с лакът в ребрата.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Kol Чет Фев 05, 2015 9:55 pm

-Кой?! Аз? Никога?! За какъв ме мислите госпожице Романов!
Направи се на плеснат с мокар парцал,така де правеше се на невинен. Беше си самата истина и тя си знаеше много добре. Започна да прави сока,като не можеше да спре да я гледа,беше толкова невероятно секси,а и знаеше,че не носи гащички. Това го побъркваше ужасно брутално и мъжествеността му вече изпитваше агония,всеки момент щеше да разкъса боксерките,толкова явно,че и тя го забеляза. Защото и си личеше че му е малко неудобно.
-Госпожице,ще преразгледаме договорките,не ви ли е срам така да изпитвате жестоко вашия годеник...
Присви очи но се усмихваше,шегуваше се:
-Просите си годежно наказание,оргазми докато ме помолите да спра...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - Page 17 Empty Re: Братство на смъртта

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 17 от 36 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 36  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите