The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Имението на Деймън Салваторе

+3
Стефан
.Ребека.
Damon Salvatore
7 posters

Страница 4 от 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Пон Май 16, 2011 7:49 am

И след всичко Деймън беше в смъртта ми с мен , оценявах го , никой нямаше да му бъде приятно да ме гледа в момента. Изведнъж Елена беше в стаята.
- Елена ?
- Всичко е по твоя вина.
- Елена аз .. аз съжелявам.
- За теб нямам прошка , ти ме остави , превърна брат , зареди теб Катрин умря , отивай по дяволите. - стоях и гледах и след това нов прилив на болка разтърси тялото ми , после всичко пред очите ми се замъгли.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Пон Май 16, 2011 8:04 am

Стефан отново започна да халюцинира,не можех да го гледам такъв.
- Елена ,я няма Стефан,съзнанието ти си прави шеги,поспи малко-тъкмо го казах и той се отпусна,уплаших се ,но още бе жив,просто спеше.Оставих го да си почине,като не се отделих от леглото му цялата нощ,не затворих и за миг очи,от страх,че като ги отворя,той ще си е отишъл...
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Вто Май 17, 2011 4:05 am

Когато се събудих Деймън стоеше до леглото ми и гледаше нанякъде. Цяла нощ ли бе стоял тук ? Погледнах го и се изправих.
- Трябва да говоря с Елена. Искам да си взема сбогом с нея.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Елена Гилбърт Вто Май 17, 2011 4:13 am

Все пак след няколко часа реших да се върна при Стефан,сега не можех да бъда далеч от него.Не можех да го оставя в този момент сам с Деймън.Влязох в имението и го видях да лежи,дишаше тежко,пот бе избила по лицето му..коленичих до него
-Стефан ... обеща да не ме оставяш никога
Очите ми отново се наляха със сълзи,не можех да го гредам такъв
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 339
Репутация : 3
Join date : 02.04.2011
Години : 34
Местожителство : Мистик Фолс

http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Вто Май 17, 2011 4:16 am

- Ще я потърся-казах и тъкмо взимах телефона,когато ,тя влетя,в стаята и коленичи до него.Беше толкова разстроена ,исках да я погаля,за да я успокоя,но щях да имам много време след това.Не исках дори да си го помислям,че щях да остана ,без брат.Плачеше ми се ,но сдържах сълзите си ,само от това се нуждаеше сега,още някой цивреш за него.Молех се ,да молех се за чудо.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Клаус Вто Май 17, 2011 4:39 am

Бет усети нещо или по точно имаше нещо като видение. Появихме се пред вратата на Салваторе много бързо. Сега беше момента да си се погавря или по скоро да си се погрижа за себе си. Позвъних обърнах се към Бет и казах:
-Определено ще има цял живот да ми се реваншират...
Беше ме яд,че ме бяха прекъснали.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Елизабет Блейд Вто Май 17, 2011 4:52 am

Не ми хареса ,че Клаус така прекъсна любовната ни игра,но щяхме да имаме ,време и после.Сега беше важно,това от видението ми ,да не се случи.А и доколкото разбрах,ще има много полза за моя Клаус, така че щях да играя,тази игра.Позвънихме, отвори ни големия брат ,опита се да ни спре.
- Ние,сме тук за да ви помогнем,Клаус притежава лекарството-казах и влязохме пред изумения му поглед.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Вто Май 17, 2011 4:56 am

- Елена , Деймън ще е до теб и всичко ще е наред. - целунах я. След малко на вратата се позвъни , Клаус и някаква жена , от много рано всички бяха започнали дами правят погребение. Следващите им думи ме очудиха.
- Лекарство ? Но нали няма лекарство.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Елена Гилбърт Вто Май 17, 2011 4:59 am

- Не искам Деймън искам теб и няма да те пусна,няма да ме оставиш
Погледнах Деймън,не можеше да няма надежда,но и той явно се беше предал.Тогава на вратата се позвъни и в къщата влезе Краус и някаква жена,тя каза че има лекарство за Стефан,че ще помогне,но знаех че няма да е безплатно
-Какво искаш в замяна? - бях готова да му дам всичко,дори себе си само и само той да живее..
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 339
Репутация : 3
Join date : 02.04.2011
Години : 34
Местожителство : Мистик Фолс

http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Вто Май 17, 2011 5:10 am

Елена да се прощаваше ,край,всичко беше свършило,не успях да го спася,тъкмо щях да изпочупя всичко от яд,когато на вратата се позвъни.Отворих и едва не паднах,като видях Клаус ,с една блондинка.Не исках да ги пусна,за какво бяха дошли,за да се радват,на мъката ни ?Но тогава жената каза,че има лек и той е в Клаус ,не им вярвах,но въпреки това ги пуснах,не можех да навредят повече,а току виж са и помогнали.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Клаус Вто Май 17, 2011 5:22 am

Това беше хубаво но реших да бъда по креативен:
-Моята кръв,ще ти помогне да се излекуваш. Защото аз съм както вампир така и върколак. Но...
Тук имаше лека пауза:
-Но ще има условия след това.
Се приближих към Елена но гледах Бет,преминах с ръка по рамото на Елена:
-Права си има условия и то е винаги да ми се подчинявате на заповедите. Не като роби,ще имате повече свобода но когато ви потърся,ще желая желанията ми да бъдат изпълнени.
Гледах погледа и на двамата,който се бяха вперили в мен. Приближих се към Елена още малко и казах:
-Ужасно си сладка да знаеш...
Засмях се и се отдръпнах:
-Е,ще ми служите ли или да оставя още един Салваторе да умре.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Елизабет Блейд Вто Май 17, 2011 5:27 am

Клаус беше започнал,своята игра,но вампирът умираше, направих едно заклинание,за да го стабилизирам,докато той приключеше.наблюдавах всички в стаята и се засмях,можех да прочета ,страхът на Елена ,но също и нейната вина.Деймън също се чувстваше виновен,явно вампирът и човекът имаха какво да крият,колко хубаво.Щеше Клаус да научи,тайната им.Гледах право към нея и как я галеше,изпитах лека ревност,но само се усмихнах.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Вто Май 17, 2011 5:29 am

- Ако само аз ти платя дълга , съм съгласен. Но да подчиниш Елена или Деймън , не благодаря. Ако сделката не ти харесва , тръгни си. - знаех , че не съм в състояние да поставям условия , но не исках Елена и Деймън да са обречни зареди мен , сделка с Клаус си беше равна на сделка с дявола.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Елена Гилбърт Вто Май 17, 2011 5:36 am

Краус се доближи до мен ,искаше да му се подчиняваме,бях готова на всичко за Стефан,на абсолютно всичко..Но Стефан какво се опитваше да направи,не можеше да поставя условия,не и на Клаус.Знаех,че рискувам много и да беше ме малко страх,но заради него бях готова да дам живота си
-Моля те Стефан,става въпрос за живота ти и аз съм готова да направя всичко
Погледнах Деймън,той беше надеждата ми,ако той откажеше можеше да за губя Стефан, вярвах,че няма да позволи брат му да умре.След това се обърнах и към Клаус
- Съгласна съм
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 339
Репутация : 3
Join date : 02.04.2011
Години : 34
Местожителство : Мистик Фолс

http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Вто Май 17, 2011 5:40 am

Това ,което поиска Клаус никак ,не ми хареса ,но това щеше да спаси Стефан.Той се опита ,да го накара,да премисли,но за го спрях,излязох напред и застанах до Елена.
- Не го слушай,какво говори,бълнува от треската,ако можеш да го излекуваш ,твой съм !-Казах твърдо,знаех колко много рискувам,но не можех да изгубя брат си ,за нищо на света.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Клаус Вто Май 17, 2011 5:47 am

-Е,щом всички са съгласни това мение на бълнуващия не се приема,то е от героизъм...
Казах аз,като започнах да откопчавам ръкавела на ризата. Погледнах към Бет,толкова бе хубаво да ги виждам,как ми се молят.
-Всички сте съгласни да ми служите тогава е време и аз да изпълня онова което се изисква от другата страна.
Взех от бюрото един нож,като се приближих но преди да отрежа вените си казах:
-Спокойно мисля,че няма да боли...
Прерязах вената на ръката си,като казах:
-Пии...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Елизабет Блейд Вто Май 17, 2011 5:53 am

Усмихнах се ,че всичко се развиваше по неговия план.Когато се поряза изтръпнах,но той ме погледна и ме се усмихна насърчително.Гледах ту двамата вампира,ту човешкото момиче ,щеше да му е от полза това ,което бях научила ,приближих се към него и му прошепнах на ухото,за това как братът и момичето ,лъжеха болния,това предизвика усмивка по устните му.Деймън явно чу,защото се хвърли върху мен,но аз само вдигнах ръката си и го спрях.
- Не съм ти в категорията момче,по добре се дръж прилично.-казах с усмивка.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Вто Май 17, 2011 5:55 am

Не беше честно. Започнах да пия от Клаус и наистина действаше , но те да му бъдат роби , това нямаше да бъде за дълго. щях да намеря начин да променя всичко и този път нещата да са в наша полза.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Елена Гилбърт Вто Май 17, 2011 5:59 am

Слава богу Деймън също се съгласи и Краус даде кръвта си на Стефан,бях радостна,но останах на мястото си,нямаше да рискувам да се откаже.Виждах как живота се връща в Стефан,но момичето явно бе разбрало какво е имало между мен и Деймън,гледаше ни странно,по-късно Деймън и се нахвърли.Хванах го за ръката и се обърнах към нея
-Не се намесвай в неща които не те засягат,обещах да се подчинявам на Клаус,но не и на теб...
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 339
Репутация : 3
Join date : 02.04.2011
Години : 34
Местожителство : Мистик Фолс

http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Вто Май 17, 2011 6:07 am

Ядосах се и се хвърлих върху кучката,това което ставаше между мен и Елена ,не я засягаше,още по-малко да го казва на Клаус.Ами ако Стефан разбереше ,как щях да го погледна после ?Но тя ме спря,само с едно махване на ръката,вбесих се но не можех да направя нищо.Стефан си възвръщаше цвета на лицето,поне това беше добре.Елена ме хвана за ръката и ме сряза,не го очаквах от нея.
- Явно на всички ви преча,радвам се ,че малкото ми братче е по-добре-казах и се оттеглих,отидох да изпия,една бутилка с уиски,да полея случая.Стефан щеше да живее,Станах притежание на Клаус,Елена ми се сърдеше,ами Кат ,къде бе моето момиче,да ме успокои.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Клаус Вто Май 17, 2011 6:15 am

След като дръпнах ръката си,облизах кръвта. Тя се затвори бързо,закачих отново ръкавела и станах. Беше ме ядосал Деймън,че се опита да посегне на Бет. Е тя беше силна така,че го пресече още в началото:
-Така сега смятам да ви оставям след,като вече ви имам..-лека пауза-след като свърших ме работата.
Тръгнах към входа като се обърнах и казах:
-Деймън,оцени това че си още жив,следващия път Бет няма да те пощади.
Махнах им и казах:
-Радвайте се,аз си отивам,да и чакайте да ви повикам.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Елизабет Блейд Вто Май 17, 2011 6:19 am

Клаус се ядоса,но въпреки това спаси вампира,другият се махна тогава се обърнах към момичето.
- Много лесно мога да ти покажа,че ,мога да те подчиня,но няма да го направя,достатъчно ,че принадлежиш на Клаус-засмях се и тръгнах след него ,той хвана ръката ми,нямах търпение,да се махна от тук и да продължим започнатото.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Вто Май 17, 2011 6:21 am

Изправих се , прегърнах Елена и отидохме при Деймън.
- Благодаря и на двама ви , но не знаете в какво се забъркахме туко що. Той каза , че сме негови , което значи че може да ни убие по всяко време.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Елена Гилбърт Вто Май 17, 2011 6:24 am

Подяволите Деймън сега ли намерида се цупи,но преди да отидем при него се обърнах към нея
-Не ме е страх от теб!
После прегърнах Стефан и отидохме при Деймън,той както винаги се наливаше с уиски
-Благодаря ти,че се съгласи с условията на Клаус
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 339
Репутация : 3
Join date : 02.04.2011
Години : 34
Местожителство : Мистик Фолс

http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Вто Май 17, 2011 6:28 am

- Няма защо да ми благодарите и двамата-вече бях изпил половината бутилка.
- Направих това ,което трябва,без това на кой му пука какво ще стан се Деймън-казах иронично.Вдигнах рамене и продължих да пия.
- Радвайте се на любовта си влюбени гълъбчета и ме оставете да празнувам,отдавна не съм бил роб,на никого,това трябва да се полее стабилно.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 4 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите