The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Имението на Деймън Салваторе Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Имението на Деймън Салваторе Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Имението на Деймън Салваторе Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Имението на Деймън Салваторе Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Имението на Деймън Салваторе Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Имението на Деймън Салваторе Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Имението на Деймън Салваторе Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Имението на Деймън Салваторе Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Имението на Деймън Салваторе Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Имението на Деймън Салваторе

+3
Стефан
.Ребека.
Damon Salvatore
7 posters

Страница 1 от 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Пон Май 09, 2011 8:38 am


От вън не беше нищо особено ,но вътре беше обзаведена с модерни и класически мебели,които говореха за благородническия произход на братята.


Последната промяна е направена от Damon Salvatore на Пон Май 30, 2011 4:17 am; мнението е било променяно общо 1 път
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Вто Май 10, 2011 3:14 am

Аз също имах нужда от душ,за това я заведох у дома.Влязохме едновременно в банята.Харесваше ми да виждам,как водата облива голото ѝ тяло.Взех гъбата и започнах нежно да я трия,където минех с гъбата,я дарявах с целувка.Обичах мократа ѝ кожа,ухаеща ,толкова възбуждащо.Обърнах я с гръб към мен и нежно заиграх с гъбата по гърбът ѝ,като скоро я изхвърлих ,за да няма нищо между кожата ѝ и търсещите ми ръце.Обърнах я към мен и я дарих с пламенна целувка.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by .Ребека. Вто Май 10, 2011 3:27 am

Обгърна ме с ръце и ме целуна страстно. Измърках в ръцете му извих глава назад,като оставих водата да тече по лицето ми. Толкова възбуждащо и невероятно беше:
-Деймън!
Оставих го да ме докосва,толкова ми липсваше това,че исках да му се насладя,намерих през затворените си очи неговото силно тяло,притиснах го към мен.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Вто Май 10, 2011 4:04 am

Толкова време,беше далеч от мен,че сега не можех,да я пусна.Как ми се искаше да мога да чета мислите ѝ в момента,за да знам,дали и за нея е така.Но всяка изминала минута ,това губеше значение,защото сега беше моя имах я докосвах я и се радвах на целувките ѝ,а после можеше пак да боли,но какво пък свикнал съм.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by .Ребека. Вто Май 10, 2011 4:16 am

Обърнах го към стената,като в някакъв танц. Целунах го по врата и тихо казах:
-Липсваха ми,сладките ти устни и тялото си.
Погалих го с ръка по красивото му тяло:
-И да си призная,харесвам те така променен силен,уверен и зверски неустоим.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Вто Май 10, 2011 4:43 am

Засмях се и я повдигнах исках да я целувам по тялото тяло ,приятно ухаещо от плодовия душ гел.Но не можех да издържам,пронизах я ,а тя се изви и затвори очи от екстаз.Движех се в нея бързо и бавно,карах я да крещи и да шепне тихо"Колко много ме обича",ах как исках да ѝ вярвам.Да ѝ повярвам,само още веднъж ,но нещо не ми даваше,да бъда пак наивния глупак ,с който тя си играеше и подиграваше,толкова време.За едно беше права бях силен и повече никога ,нямаше да бъда наранен.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by .Ребека. Вто Май 10, 2011 4:51 am

Повдигна ме и проникна в мен,беше толкова диво,прехапах устни,като потече кръв,целунах го като усладих целувката. Това трябваше да го подлуди,защото и аз полудявах от неговото тяло. Отскубнах се от ръцете му,раздвижих косата си,като се отправих към леглото,привиквах го с пръст.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Вто Май 10, 2011 6:03 am

Подлудяваше ме ,знаеше ,как да ме накара,да не мисля повече,за това дали мога да ѝ вярвам или не.даде ми малко от кръвта си ,колкото да събуди звяра в мен и ме прикотка в леглото.Хвърлих се като звяр ,толкова бързо ,я бях обърнал и отново бях в нея.Впих устните си яростно в нейните и ги засмуках ,нейната кръв ме подлудяваше,пробих ги ,тая изстена леко.И започнах да пия и да я чукам яростно.Бях звяр,бях обезумял и всичко това ,бе заради нея,жената ,която обичах повече от живота си.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by .Ребека. Вто Май 10, 2011 6:11 am

Беше див видях новата му страна и ужасно ми харесваше. Може би в този момент се влюбих още по силно в него. Нахвърли се,като звяр и ме захапа. Облизах устната си и го гледах с див пламък,на възбуда и обич.
-Истински звяр...-затаих дъх-харесваш ми такъв.
Целунах го отново,като на свой ред и аз прехапах устните му и вкусих от сладката му кръв.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Съб Май 14, 2011 4:35 am

С Кат си прекарахме наистина добре.Изпратих я до тях и се излегнах ,в хола,като си сипах една чаша с уиски,обожавах вкусът му,особено след бурно прекарване,с жена.Това ме отпускаше тотално.Изведнъж усетих ,че Стефан се прибира,тъкмо навреме,за да не види Катрин,че трябваше да обяснявам,а сега не ми бе до това.
- О ,къде е малкото ми братче,нима не гони горките животинчета в гората ?-засмях се ,като смехът ми беше доста ироничен.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Съб Май 14, 2011 4:39 am

Прибрах се и погледнах Деймън и днес от началото на разговора ни се започна със сарказъм и ирония , питах се , можеше ли да е различно ? Аз ли го направих такъв , какъвто е днес зареди грешката преди години. Но той никога нямаше да ми даде отговор , щеше да си продължи по старому.
- Реших, че е по-добре пред това да намалявам населението на града. - погледнах го и седнах срещу него.
- Губиш се тези дни , да не мислиш да изчезваш отново ?
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Съб Май 14, 2011 4:58 am

Погледнах го малко гузно,но беше само за миг,после отново си бях същия арогантен тип.
- Защо питаш,да не би да ти липсвам,забавлявах се.-усмихнах се ,при спомена ,за това забавление и само за да видя физиономията му,ми искаше да му кажа,но се въздържах.По-добре ,беше да не знаеше.
- Но ти май си забравил,значението на тази дума ?
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Съб Май 14, 2011 5:01 am

Да , липсва ми брат ми , с които бяхме най-добри приятели и който имаше човечност. Исках да му го кажа , но и двата имаше думи , които няма да изречем никога.
- Да , може би съм я забравил. Какво ще кажеш да излезем да си намерим някои девойки , да им въздействаме , да ги използваме и след това да ги убием , за да си припомня , нали това е твоят начин. - погледнах го. Стоях в една стая с брат си , а вече напълно различен човек.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Съб Май 14, 2011 5:09 am

- Да би било прекрасно,но може и да не ги убиваме.Не винаги убивам храната си ,Стефан,карам ги да забравят,че изобщо са ме срещнали.но това е защото имам цялата сила,на своя страна.А ти не,заради тази безсмислена диета-погледнах го укорително,наистина не разбирах,как можеше да се лиши от източника ,на сила,каквато е човешката кръв и от несравнимият ѝ вкус.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Съб Май 14, 2011 5:18 am

- Харесва ти да си играеш с животите на хората , нали ? - погледнах го и поклатих глава.
- Беше ли ти хубаво , когато си играеха с твоят Деймън , как се чувстваше тогава ? - застнах точно пред него и го гледах в очите.
- Има мног по-ценни неща от силата , а това е човечността , може да не съм човек , но поне се опитвам да бъда , а ти , ти просто искаш да забравиш всичко. Но аз знам какъв беше Деймън и няма да го забравя. Знаеш ли понякога се чудя аз ли съм виновен за това , което си днес и ако е така съжелявам , съжелявам от цялото си сърце , защото не това исках да виждам.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Съб Май 14, 2011 5:47 am

- Това беше отдавана и именно защото си играеха с мен ,за това сега и аз го правя.Знам,че те са невинни,но и за бях,така ,че какво ми пука ?-после го погледнах,като присвих презрително устни.
- Не си приписвай,чак такива заслуги братле,да вярно показа ми,че може да се живее ,по такъв начин,но беше само това !-казах,не исках да се възгордява,за нещо за което нямаше заслуга.Сам бях открил ползите от силата.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Съб Май 14, 2011 5:54 am

- Ще има момент , в когато ще започне да ти пука , но ще е прекалено късно , за да изкупиш греховете си. - тогава го погледнах , мислеше си , че искам да си преписвам заслуги , а всичко , което исках да направя е да се извиня.
- Да Деймън прав си , съжелявам , че си преписвам заслуги. Съжелявам за това , че се опитвам да говоря нормално с теб. Съжелявам , за това че съм ти брат и те излагам пред цялото вампирско същество. Съжелявам , че искам да променя нещо в теб и да ти помогна. Съжелявам за това , че през всички тези години виждах капка добро в теб и всеки път нещо ме спираше да те убия. Съжелявам и за това , че тя превърна и мен , защото можеше да си само ти и да не ми се налага да се справям с това. Съжелявам , че и още имам някаква вяра в теб и че може би в теб е останало нещо добро. Приятна вечер , Деймън. Повече няма да се опитвам да правя каквито и да е било контакти с теб , прави каквото искаш , живота си е твой. - казах и тръгнах да се качва в стаята си.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Съб Май 14, 2011 6:09 am

Погледнах го ,вечните излияния,нямаше ли да разбере,най-сетне че не ми пука ,че мислил ,че има добро в мен.Заговори за нея.Догоних го имах да му кажа още нещо.
- Да Катрин,направи грешка,да превърне двама ни,много пъти съм го мислел и искал,да бъда само аз.Но като се замисля,ако те нямаше малко ми братче,с кой щях да се заяждам и да у тровя живота ?-засмях се ,а Стефан ,се намръщи.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Съб Май 14, 2011 6:19 am

- Онзи ден аз ти дадох човешка кръв , защото имах нужда от големият си брат , а всичко , което искаш ти е да отровиш живота ми , е Деймън успя , нямаш кой предел да стигнеш вече , преляхме чашата. - погледнах го и го блъснах силно в стената.
- Но утре , утре всичко ще свърши. Писна ми ти да проваляш моят живот , а аз чуждите. Това е краят. - тръгнах отново напред , щях да отида до старото ни имение и да умра там , нямаше да провалям живота на Елена или на който и да е , никой не получаваше шансовете , които аз. Щях да оставя Деймън да си върши каквото си иска , но повече не можех да гледам това , не можех да го премахна или победя , за това трябваше да остане само един от нас.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Съб Май 14, 2011 6:49 am

Стефан изглеждаше,наистина сякаш не е на себе си ,за първи път изпитах,безпокойство и го стиснах за ръката.Дори не му отвърнах на блъскането,което съвсем не беше в мой стил.
- Какво си намислил ? Какво значат думите ти ?-Опасявах,се че знам отговора,не не можеше да е толкова глупав.Да се лиши от нещо толкова невероятно,каквото е безсмъртието.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Съб Май 14, 2011 7:06 am

Блъснах ръката му и го погледнах.
- Няма да направя нищо срещу теб или Катрин , не се притеснявай Деймън. След това няма нищо друго за , което да ти пука , няма и да те издам. Късно е , лягай си. - погледнах навън , много скоро щеше да изгрее слънцето и да се приключи.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Съб Май 14, 2011 7:13 am

Въпреки непривичната му агресивност,аз продължих.
- Виж какво ,не се притеснявам,за мен ,още по-малко за Катрин-да не би да знаеше ,нещо ?
- И двамата можех да се пазим,в момента ,ти ме плашиш,каква глупост си намислил.Защото,ако е това ,което си мисля,няма да стане !-казах и побързах преди да е разбрал,думите ми ,хванах го здраво и за миг беше в стаята с върбинка,тръшнах желязната врата ,под носът му.
- Ще излезеш от тук,едва,когато почнеш,да разсъждаваш трезво !
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Съб Май 14, 2011 7:17 am

Тръшна вратата под носа ми , огледах се навсякъде имаше върбинка.
- Защо по дяволите го правиш ? Кое ти е толкова забавно Деймън , веднага отвори проклетата врата. - какво си мислеше , че правеше и защо се правеше , че ми пука , искаше да вгорчи живота ми , да нямам собствени решение и избор. Трябваше да се мъча вечно.
- Просто ме пусни и ме остави да правя каквото искам. Ще си намериш нечий друг живот за вгорчаване.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Съб Май 14, 2011 7:22 am

- Млъквай Стефан !-изкрещях.
- Нямаш право на подобен избор !-бях повече от бесен.
- Това е не само тъпо ,но и жалко и връщане на зад няма.Чуй го добре,защото ще го кажа само веднъж и повече никога не ще го повторя.-замислих се малко,дали да го кажа,но накрая се пречупих.
- Пука ми за теб,ако не ме интересуваше щях да те оставя,да направиш това ,което си решил.Но ти си ми брат,да не харесвам начина ти на живот,не те разбирам.И никога няма да мога,да ти си срам за вампирите,както сам го каза.Но по дяволите ти си мой брат ! Не мога ,няма да те оставя,за нищо на света !-Усетих как очите ми напират сълзи,само това оставаше да заплача,за да се превърна в него.Но колкото и да исках да съм твърд,пукаше ми.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Съб Май 14, 2011 7:28 am

Не вярвах на ушите си , думите които изричаше , беше толкова убедителен , сякаш наистина ги мислеше. Толкова исках наистина да са верни и цялото ми същество искаше да му вярвам , но знаех , че той винаги има план Б , което значеше , че му трябвам за нещо. За това не казах нищо , а просто го погледнах и кимнах , седнах на пода и се загледах напред.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите