The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Изкуственото езеро - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Изкуственото езеро - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Изкуственото езеро - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Изкуственото езеро - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Изкуственото езеро - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Изкуственото езеро - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Изкуственото езеро - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Изкуственото езеро - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Изкуственото езеро - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Изкуственото езеро

4 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Изкуственото езеро - Page 2 Empty Re: Изкуственото езеро

Писане by Мередит Сулез Вто Май 24, 2011 8:22 am

Стефан си тръгна и останахме само аз и Деймън. Аз също бях готова да си тръгна, но Деймън ме изпревари. За секунда дойде до мене и започна да ме целува страстно и разкрепостено, така както никой друг не може. Отвръщах пламенно на всяка една негова ласка и целувка. След малко се оъзнах и се дръпнах.
-Не е редно - казах задъхано и го погледнах. Защо по дяволите беше толкова дяволски секси?!
Мередит Сулез
Мередит Сулез
Приятели
Приятели

Брой мнения : 14
Репутация : 0
Join date : 22.04.2011

Върнете се в началото Go down

Изкуственото езеро - Page 2 Empty Re: Изкуственото езеро

Писане by Damon Salvatore Сря Май 25, 2011 4:55 am

- Но пък е сладко -засмях се срещу устните ѝ,като изобщо не обърнах внимание,на протеста ѝ.Толкова сладка и така страстно ми отвръщаше,как изобщо можех да спра,беше посред бял ден,но не ми пукаше,исках я до болка.Ако някой ни прекъснеше,няма да е в състояние да разказва,какво е видял,в парка.Заканих се,но докато мислите ми бяха гневни и сърцето угнетено.Ръцете ми я докосваха толкова нежно и толкова на място,освободих я от блузката,за да се насладя на кожата ѝ.
- Имам нужда от теб,красавице...-простенах,като се навеждах,за да я опитам на вкус.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Изкуственото езеро - Page 2 Empty Re: Изкуственото езеро

Писане by Мередит Сулез Сря Май 25, 2011 5:02 am

-Всико забранено е сладко - казах му и отвърнах на целувките му. Съпротивата ми беше стопена от целувките и ласките му. Не мислех трезво, в мозъка ми се въртяха само мислите колко го желаех. Когато махнах блузката, потреперих от приятния му допир. Оставих се на ласките му, а след малко прокарах ръце под блузата му, нежно галейки го. След секунди го оставих без нея и ръцете ми палаво се спуснаха по тялото му.
Мередит Сулез
Мередит Сулез
Приятели
Приятели

Брой мнения : 14
Репутация : 0
Join date : 22.04.2011

Върнете се в началото Go down

Изкуственото езеро - Page 2 Empty Re: Изкуственото езеро

Писане by Damon Salvatore Сря Май 25, 2011 5:19 am

Знаех си,че няма да ме разочарова,още в първия миг,когато я видях,бях забелязал,пламъчето в очите ѝ,което я издаваше ,че иска да е моя.Дали се чувствах виновен,тя беше приятелка на Елена ,на която ѝ казах,че я обичам,а само часове по-късно,вече бях с приятелката ѝ.Но тя също си легна с брат ми и то много по-скоро,за това не ѝ дължах нищо.Тя се извиваше,тялото ѝ на сирена,съвсем скоро,беше само по бельо, и двамата дишахме учестено.Устните ни не спираха да се сливат ,а езиците ни да танцуват,един с друг.Отделяха се устата на другия,само когато искаха да пробват ново неизследвано място.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Изкуственото езеро - Page 2 Empty Re: Изкуственото езеро

Писане by Мередит Сулез Сря Май 25, 2011 5:51 am

Караше ме да стена от удоволствие, усещах че с всяко негово действие и аз ставах по-дръзка. Ръцете му по кожата ми ме изгаряха.
-Деймън, аз.. - започнах да говоря, но думите ми се изгубиха някъде между целувките, а и може би за добро. Не знаех как да му кажа, по-добре беше че не успях. Целунах го, като плахо спусках целувките си по врата му и надолу.
Мередит Сулез
Мередит Сулез
Приятели
Приятели

Брой мнения : 14
Репутация : 0
Join date : 22.04.2011

Върнете се в началото Go down

Изкуственото езеро - Page 2 Empty Re: Изкуственото езеро

Писане by Damon Salvatore Сря Май 25, 2011 6:11 am

- Знам,как се чувстваш мила,знам,колко го искаш.Освободих я от бельото и я обърнах така,че да я хвана за стройните крака и да заровя главата си между тях.Вкусвайки от райският сок.Тя примря,не го очакваше определено,но аз исках,да я разтреперя,да се моли,да е моя.Пръстите ми потърсиха гърдите ѝ и се заиграха с напрегнатите им връхчета,увеличавайки стократно удоволствието ѝ.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Изкуственото езеро - Page 2 Empty Re: Изкуственото езеро

Писане by Мередит Сулез Сря Май 25, 2011 6:39 am

-Не, не е това. Тоест не че не го искам, просто.. - казах, но не продължих. С действията си ме караше да полудея от удоволствие. Приятни тръпки обхождаха тялото ми, стенех от удоволствието, което ми доставяше. Беше страхотно, дори забравих факта, че просто иска развлечение, за да забрави за известно време Елена.
Мередит Сулез
Мередит Сулез
Приятели
Приятели

Брой мнения : 14
Репутация : 0
Join date : 22.04.2011

Върнете се в началото Go down

Изкуственото езеро - Page 2 Empty Re: Изкуственото езеро

Писане by Damon Salvatore Сря Май 25, 2011 8:13 am

Свалих и бельото ѝ,не исках нищо,между горещата ѝ ,тръпнеща плът и ръцете ми.Махнах и всяка дреха от себе си,бях повече от готов,да я имам.Хапех,сладките ѝ устни галех гърбът ѝ,само какво тяло,а косата ѝ,тъмен кадифен водопад,не можех,да спра да я докосвам.Проникнах в нея и простенах,беше толкова топла и влажна ,че пред очите ми се замъгли.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Изкуственото езеро - Page 2 Empty Re: Изкуственото езеро

Писане by Мередит Сулез Сря Май 25, 2011 8:19 am

Мислите как някой може да ни види, вече изобщо не ме притесняваха. Тихо изстенах когато проникна в мен, сякаш светът се завърта окоро мен и в момента нищо освен него не съществуваше. Бутнах го на земята, като застанах върху него и хванах ръцете му, разбира се ако поиска можеше да се измъкне с лекота. Целунах го, като целувките ми бързо се спускаха надолу към гърдите и корема му. Изучавах го палаво с език, докато той ме подлудяваше и ме караше да крещя, но не можех да си го позволя, не и в парка.
Мередит Сулез
Мередит Сулез
Приятели
Приятели

Брой мнения : 14
Репутация : 0
Join date : 22.04.2011

Върнете се в началото Go down

Изкуственото езеро - Page 2 Empty Re: Изкуственото езеро

Писане by Damon Salvatore Чет Май 26, 2011 5:25 am

Невероятната Мередит,се извиваше като змия в ръцете ми,за да ми достави,пълно удоволствие.Стенех шумно и потисках,нейните викове с целувки.А нейните целувки ,ме водеха стремглаво към Рая.Движех,се все по-забързано в нея,като я накарах,за се задъха.Харесваше ми,да наблюдавам,мимиките на лицето ѝ,докато я любех.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Изкуственото езеро - Page 2 Empty Re: Изкуственото езеро

Писане by Мередит Сулез Чет Май 26, 2011 5:29 am

С всяка изминала секунда чувствах, че ще полудея от удоволствие. Тихи издайнически стонове се откъсваха от гърлото ми, показвайки колко ми харесва всичко, което прави с мен. Докато той продължаваше да се движи все по-бързо, притиснах тялото си до неговото. Целунах го, като палаво захапах долната му устна. После продължих по цялото му тяло. Засмуквах нежно кожата му, играех си с език по него, а ръцете ми палаво изследваха всяко кътче от силното му, подтикващо към грях тяло.
Мередит Сулез
Мередит Сулез
Приятели
Приятели

Брой мнения : 14
Репутация : 0
Join date : 22.04.2011

Върнете се в началото Go down

Изкуственото езеро - Page 2 Empty Re: Изкуственото езеро

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите