The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

+2
Клаус
Катерина
6 posters

Страница 2 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Клаус Сря Апр 16, 2014 12:32 am

Катрин ми вдъхваше малко спокойствие,тя ме познаваше повече от всеки друг на тази земя и само тя е способна на това. Наклоних глава към нея за секунди,като дръпнах от новата поредна цигара и отново устремих поглед в пространството:
-Тя е моята малка звездичка,искаше ми се да остане за винаги малка,да спра онова време,когато я носех на раменете си и ние бяхме най-важните хора за нея. Само,че ме боли от истината,която съзрявам всеки път е,че тя вече не е никак малка,а е на път да стане жена,а това просто ме ужасява...
Просъсках защото имаше хиляди момчета в този град и ми идеше да ги убия всички до един,за да я предпазя от това,което можеше да и се случи:
-Няма да ги спре нищо,дори моето име,за да и посегнат. Не е малка Катрин,съзнавам че скоро,ще се случи това и тя,ще бъде подлъгана от някое малко копеленце.
Не можех дори да си го помисля,побърквах се,дори полудявах:
-Все едно аз я тикам в ръцете на някой,все едно и давам ключ,за да го стори,отварям им вратата...
Макар,че в къщата или не то,щеше да се случи:
-Кажи ми как да не мисля за всичко това,кажи ми как да го спра?
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Катерина Сря Апр 16, 2014 12:53 am

Поклатих леко глава и казах:
- Не можеш! - Нито той, нито пък аз можехме да предотвратим, нещо което все някога щеше да се случи.
- Това е нещо което ще се случи. - Взех лицето му в ръце и го накарах да ме погледне, за да види, колко сигурна съм в това което щях да кажа след това.
- Но няма да е в тази нощ... - Познавах прекрасно дъщеря си и знаех, че не би направила нищо прибързано и необмислено, особено в пълна къща с деца.
- Познаваш я Ник... - Въздъхнах тихичко.
- Тя е твоя дъщеря, наистина ли вярваш, че ще направи нещо което не желае или нещо за което не е готова? - Защото не беше готова. Дори не беше влюбена, което все още ме възпираше от кръвопролития.
- Разбирам всичко което чувстваш в момента, защото се чувствам по същият начин, но... преди всичко искам да бъде щастлива и ако организирането на парти за рожденият й ден, би я направило щастлива, не виждам защо да я лишаваме от това, заради нещо което няма да се случи сега... - Плъзнах ръцете си надолу и ги прибрах към себе си, после подобно на него се загледах напред.
- Трябва да й дадем по-голяма свобода Ник... Трябва да й дадем възможност сама да избира приятелите си... Да се учи от грешките си... - Погледнах за миг към него.
- Не желая да се чувства като в затвор, а ние да бъдем нейните надзиратели... Тя е наша дъщеря! Искам да бъде щастлива! - Не желаех да се превръща в мен, а щеше да се случи точно това ако контролирахме всяко нещо в нейният живот.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Клаус Сря Апр 16, 2014 1:05 am

-Просто искам да е щастлива но искам и да я предпазя,тези нейни сълзи...
Знаеше много добре,през какво съм преминал,колко болка съм изживял.
-Като я видях да плаче все едно...
Нямаше такова описание,не съществуваше,такава болка,сърцето ти се разкъсваше на малки парчета,събираше се и пак почваше да се къса:
-Съзнавам,че превърнах този град за нея в затвор но си мислех,че ще е истински щастлива. Не исках да повтарям грешките си,исках да...
Нямаше значение,каквото и да направя,пак щях да съм виновен,само че не исках да страда:
-Ще го има,ще има партито,което иска. Не съм в състояние,когато се обедините за една,кауза да ви откажа. Просто не ми харесва в каква ситуация ме поставяте. Вярвам и познавам я но знам,какво момче съм бил на времето и знам,че и най-примерното момиче,можеше да се поддаде на моя чар. Побърква ме това,че я изпускам,изпускам я и скоро ще се превърнем в персони на онграта,ще идва да ни види само. След няколко години завършва,ще създаде семейство...
Толкова фатално гледах но усещах,как се измъква,аз и сега се бях превърнал в онзи омразен човек,който всичко и забраняваше,който е виновен за всичките и беди.
-Просто се погрижи да има някой да я пази по време на партито,друго не желая,аз ще се опитам да стоя на далеко...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Катерина Сря Апр 16, 2014 1:28 am

- Никой не може да бъде чак толкова очарователен, колкото теб... - Погалих малко егото му и се усмихнах, но си беше самата истина. Той носеше обаяние, което не приличаше на никое друго.
- Ник... - Поех дъх. - Не мога да повярвам, че ще го кажа, но... - Отново направих кратка пауза. - Имаш много грехове, но точно този не е един от тях... Никой от нас не е искал точно това и не е виновен за това. - Може би Антея, но едва ли и тя е осъзнавала какво точно извършва когато запечатва града.
- Не знам какво се е случило днес и защо Ема беше разстроена, но повярвай ми, нямаш вина за това. - Бях убедена в това, също така вярвах, че Ник е добър баща и всичко което правеше, го правеше, защото я обича и не беше нещо което дори самата аз не бих направила.
- Тя е просто... Още не е осъзнала, че... - Въздъхнах и поклатих леко глава, защото това, че имаше толкова ниско самочувствие за себе си ме изненадваше. И двамата с Ник страдахме от егоцентризъм, а тя дори не осъзнаваше колко е специална.
- Още не е намерила мястото си в този град и съм сигурна, че е въпрос на време да се случи... И това което ние може да направим е да не й пречим да го намери... - Частта с всяването на страх у всички не работеше в нейна полза.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Клаус Сря Апр 16, 2014 1:40 am

-Трудно е,толкова трудно е да си родител,а когато трябва да спреш за малко и да я оставим да прави сама грешки,ми се струва още по...
Наведох се към не,като я обгърнах с ръце,не се чувствах по спокоен но тя малко ми вдъхваше търпение,за да не избия целия град,да не се превърна в онази фурия,която бях преди:
-Кълна се,че ако някой я нарани,ще го съсипя...
В това можеше да бъде сигурна,че ако някой наранеше моето момиче,щеше да пострада и да бъде изличен от този град за винаги:
-А,не само рождения и ден наближава,след два месеца е и пролетния бал на училището. Къде смяташ да ме скриеш тогава?
Присвих очите си,защото сега трябваше тя да намери място достатъчно далеч за да не припарвам до къщата и начин,който да ме задържи там:
-Знаеш,че не съм лесна задача...
В интерес на истината не бяха оставали за дълго сами,можеше да си позволят лукса за малко да са само двамата,макар че с мисленето за дъщерята нямаше да е съвсем спокоен.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Катерина Сря Апр 16, 2014 1:51 am

Засмях се лекичко и го целунах по устните.
- Обичам предизвикателствата! - Отвърна аз и отново го целунах. После леко се отдръпнах назад и пак го погледнах.
- Ще измисля нещо... - И това нещо определено не включваше къщата на някой от братята или сестра му.
- Нищо няма да се случи! Обещавам! - Устните ми за пореден път докоснаха неговите.
- А ако някой нарани дъщеря ни, ще трябва да се наредиш на опашката... - Може би не си спомняше, но аз също не бях от най-милите хора на света.
- Искаш ли да ти донеса питие? Изглеждаш така сякаш имаш нужда от нещо силно...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Клаус Сря Апр 16, 2014 2:01 am

-Да но само ако ти ми правиш компания!
Всъщност тя имаше много въпроси,какъв щеше да е смейсния живот и той също имаше но в интерес на истината и на двамата им хареса. С течение на времето се опознаха супер много,разбраха навиците си и въпреки всичко не им беше без интересно. Малката вече голяма им правеше живота много интересен.
-Нали ще ми правиш компания?
По скоро въпроса остана риторичен,тя отиде взе две питиета и се настаниха на верандата,като тя се настани в него,където и беше мястото:
-Знаеш ли?
Тя се обърна към него:
-Не съм ти казвал скоро но...
Така се почваше:
-Те обичам...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Катерина Сря Апр 16, 2014 2:15 am

На лицето ми засия една много доволна и щастлива усмивка:
- Знам! - Отвърнах самонадеяно и се засмях тихичко, но след това го целунах още веднъж.
- Добрата новина е, че и аз все още те обичам. - Натъртих на все още, защото беше хубаво да се закачам с него и го правех честно. Всъщност правехме го постоянно когато не трябваше да потушаваме някой проблем, а проблеми никога не липсваха. За да се запази спокойствието в този град, не беше чак толкова лесно нещо, въпреки, че всички осъзнаваха в какво положение се намираме и как всяка една искра може да се превърне в истински проблем.
- Искаш ли да чуеш още една добра новина? - Той ме погледна въпросително и кимна в знак на съгласие, а аз пак се усмихнах.
- Мисля... По скоро съм убедена, че ще бъде за цяла вечност...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Клаус Сря Апр 16, 2014 3:05 am

-А,все още!
Ококорих се съвсем леко,като знаех,че се закача но се зайгравах все едно не разбирам и все едно нейното дразнение е стигнало целта си:
-Само за една вечност ли?
Заядох се аз,като възразих още по важно:
-Кой си си харесала ти,я бързо ми кажи...
Исках да и покажа отново онази ревност,която и харесваше:
-Кой трябва да убия,само назови името му...
Правех се на много засегнат и уж че ревнувам но и тя самата знаеше,че е само игра,просто ме познаваше. Знаеше,че си я обичам и не бих позволил никой да я докосне дори:
-Да не би да е градинарчето?
Присвих очи,то работеше от скоро и беше доста секси,идеше ми да го изгоня,защото не само Катрин се заглеждаше по него от време на време,а и Ема също. Просто женски интерес,когато видят някой пуло съблечен.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Катерина Сря Апр 16, 2014 3:22 am

Засмях се жизнерадостно, но винаги му личеше когато просто се преструва на ревнив и може би това се дължеше на факта, че нито в този град, нито в някой друг имаше мъж, способен да се конкурира с него за вниманието ми. Отдавна бях отдала тялото и сърцето си, само на един единствен мъж и това беше той. Никой, абсолютно никой не можеше да се състезава с него.
- Кой?! - Попитах разсеяно уж наистина не се сещах за кого говори.
В мен се надигаха странни вълни на желание и привличане към Ник. Намирах го за толкова неустоим. Прекрачих го и се притиснах в него, като жадно впих устните си в тези на Клаус. Понякога имаше такива моменти, в които привличането ми към него не беше в състояние да се контролира и нямаше очевидна причина да се появи и все пак ме връхлиташе като ураган. Това беше един от тези моменти и в главата си вече пресмятах колко време ще ни отнеме да стигнем до къщата за гости, която беше малка престройка към основната къща.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Клаус Сря Апр 16, 2014 3:35 am

-Кой,правиш ли се...
Не успя да довърши,защото жадните и устни го накараха да забрави,за какво идеше реч. Инпулса който подаваше секси тялото и не се нуждаеше от повторно подаване,защото го запали толкова бързо,че можеше да изгори целия град. Ръцете му без срам се впиха в тялото и по специално на дупето и,като се почувства са секунда малко без срамно но често любовта се превръщаше в диво желание и все пак си оставаше любов,а не просто секс:
-Сама ли ще тръгнеш към къщата или...
Знаеше колко мрази да я пренасям,а и знаеше че секси тялото и ме побъркваше още повече докато го следя до къщата за гости. Като се замисли човек нямах нужда от алкохол,само няколко минути с нея и бях способен да забравя и да омекна:
-Ти в същност,така ли смяташе да ме манипулираш за рождения ден...
Сигурен бях,че планираше нещо такова,знаеше че по време на секс не съм склонен да отказвам,и умееше да ме манипулира.
-Честно не си забравила,как да манипулираш...
По скоро се явяваше закачка,преди да впия жадно устните:
-Ужасно жестока си!
Казах го но по скоро излезе с палава нотка от устните ми,притискайки я към тялото си.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Катерина Сря Апр 16, 2014 3:58 am

- Може би... - Отвърнах многозначително и пак впих устни в неговите. Не ми се говореше в момента. Желаех го ужасно силно.
- Но не може да отречеш, че методите ми ти допадат... - И сякаш за потвърждение на думите ми, той се изправи заедно с мен и само след секунда, вече бяхме в къщата за гости и нетърпеливо разкъсвахме дрехите си. Желанието и на двама ни можеше да се усети от километри и си беше точно това, желание! Чисто и неподправено привличане и нужда да бъдеш с другия.
- О, Ник... - Беше ме приклещил към една стена и бе впил устни във врата ми, докато нетърпеливо разкопчаваше дънките си. Вече бях погълната от страстта и възбудата, а не бяха минали повече от няколко секунди.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Клаус Сря Апр 16, 2014 4:09 am

Дори не стигнах до леглото но малко бяха моментите в който имах ме време,за това. Притискайки я към стената,разкъсах бельото и под роклята,като метнах вече парцалчето на земята и се слях с нея. До някъде диво но по скоро и някак нежно. Не е чукане,а любов на две несдържани тела,който искаха да се слеят в едно.
Не и давах мира за миг,обсипвах прекрасното и тяло с целувки,като дори на моменти сякаш сеопитвах да я ухапя но по скоро я целувах:
-Катрин...
Отвърнах на нейната страст,притискайки я към стената,задвижвайки се бавно и нежно в нея. Тази игра никога не омръзваше напротив,сякаш я забравях ме и си я припомняхме на ново. Не бях се наситил на тялото и за толкова години,докосвах го сякаш не го бях докосвал никога,с желание,с плам,изучавах го на ново и на ново,преоткривах го:
-Обичам те мила!
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Катерина Сря Апр 16, 2014 4:28 am

За толкова много години, се бях научила да изразявам всичкото си удоволствие и наслада, по един малко по-сдържан начин, защото вече не бяхме само аз и той и тези моменти, освен че се случваха по-рядко, винаги бяха съобразени с факта, че не живеем сами и нашата прекрасна дъщеря имаше точно толкова изострен слух, колкото и нашия.
- Обожавам те... - Тялото ми се разтапяше от удоволствие в неговите ръце. Може би едно от предимствата да не консумираме толкова често любовта си, ни позволяваше да изпитваме толкова голямо удоволствие когато го правим. Обожавах да го усещам в себе си. Обожавах когато ме кара да се чувствам по този единствен и неповторим начин. Толкова желана и специална за него. Обожавах когато той ме желаеше, но най-вече обожавах начина по който ме любеше. Тогава той ме караше да се чувствам като истинска жена... Като най-специалната жена...
- Ник... - Един сподавен вик на удоволствие се изтръгна от гърдите ми и усетих как се разливам по него. Кулминационният момент бе настъпил и сякаш цялата тази страст изригна с всичка сила в тялото ми, разтрисайки ме напълно. Чувството беше божествено!
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Клаус Сря Апр 16, 2014 4:47 am

Почувствах се по същия начин,по който явно и тя се почувства,притиснах я към себе си,като се отпуснах с нея в мекото легло. Сега оставаше онзи прекрасен миг в който можех да я галя и наслъждавам на тялото и. Обичах да се гушкаме след това,а може би после да повторим отново,ако имаше време.
Галех я нежно,а я лежеше на гърдите ми,преминавах през прекрасните и коси,като нежно се наслаждавах на мига.
-Мислиш ли,че съм лош съпруг?
Погледнах към нея:
-Ти си идеална съпруга и майка,а аз имам чувството,че съм тиранина. Чувал съм повече мразя те от колкото от теб не бях чувала. Трябваше да прочета някоя от онези книги за тинейджарите,как да се сравяме с тях...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Катерина Сря Апр 16, 2014 5:06 am

Сбръчках леко вежди. Първо ние не бяхме съпруг и съпруга. Никога не сме били и нямаше да бъдем. Не ми харесваше тази терминология. Освен това дори и да искахме, нямаше как да бъдем нормално семейство, просто защото не бяхме нормално семейство. Изглеждах като по-голямата сестра на дъщеря си, дори понякога това да ни нарича мама и татко звучеше странно. Мразех когато той и Ема се опитват да са обикновени и нормални, защото никой от нас не беше такъв.
- Ще ти спестя времето. - Заиграх се с гърдите му и започнах да рисувам някакви въображаеми кръгчета и фигурки.
- Според всички книги се справяш чудесно и броят на "Мразя те!" е доказателство за това. - Засмях се и го погледнах, после станах сериозна и казах:
- Справяш се повече от добре и според мен. Ема те обожава, аз също и ако не се справяше, това нямаше да е така... Сериозно, това днес нямаше нищо общо с теб... - Трябваше да говоря с Ема и да разбера за какво беше всичко това.
- И все пак смятам, че Ема има проблем, с който трябва да й помогнем да се справи. - Обичах дъщеря си точно такава каквато е, но въпреки това исках да я направя по-уверена в себе си.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Клаус Сря Апр 16, 2014 5:26 am

-Не ми харесват тези думи!
Признах си накрая,съвсем чистосърдечно,знаех че не ги казва наистина,ама не ми харесваха. Знаех,че съм лош,жесток и забранявах но не ми се искаше да ги заслужа:
-Вие имате връзка,която аз не мога да постигна.
Признах се,загледал се в тавана за секунда,а после от нея:
-Може да се каже,че я познавам и днес не ми каза всичко,има някаква причина за това но не ми я каза. Мисля,че на теб,ще каже...
Но после едвали Катрин,щеше да каже на него,те не си кюкареха един друг:
-Виж,да те предупредя,оставах ви да си имате тайни но ако се случи това...
Направих малък знак:
-Ми кажи,ако ти каже,за да знам кого да заколя и никак не се шегувам...
Не знаех дали го казвам сериозно но ако не го убиех,поне щях да се погрижа да бъде посплашен доста:
-Ам... Трудно ми е да говоря с нея,истината е че ти се справяш много по добре,проблема е че ти знаеш,кога да отидеш,когато е рязстроена,а аз не съм надарен с това търпение и искам да оправя всичко на мига.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Катерина Сря Апр 16, 2014 5:42 am

Въздъхнах тежко и се поизправих леко, подпирайки се на гърдите му. Беше си втълпил някакви неща и нищо не можеше да го разубеди. Истината беше, че той и тя имаха много по-голяма връзка отколкото аз и тя. Приличаха си много повече и това, че днес му беше отворила толкова бързо, само показваше още веднъж, че тя се нуждае от него.
- Ник, просто трябва да спреш... Ема те обича и също си споделя с теб... - Нещата не стояха така както той ги представяше.
- Днес го направи и мисля, че това щеше да е всичко което щеше да каже, дори и да бях аз на твое място. Освен това е откровена с теб. Каза неща които можеше да не казва пред теб и все пак го направи и това е така, защото те обича и ти има доверие... - Ема спореше не само с баща си, правеше го и с мен. Беше готова да спори с всеки, който не прави това което тя иска. Всеки тинейджър го правеше.
- Нямаме тайни, но ако ме помоли да запазя нещо в тайна, ще го направя и съм сигурна, че ти би направил същото, затова не може да искаш от мен да ти казвам тайните й... Когато се почувства готова ще ти ги каже, бъде сигурен... - Той беше мъж, естествено, че Ема щеше да търси съвети от мен за всички женски неща, но това не ни правеше по-свързани.
- Това за което наистина трябва да се тревожим и двамата в момента е факта, че днес дъщеря ни почти в прав текст ни каза, че се чувства обичана по задължение и ми се струва, че не правим достатъчно, за да й покажем, колко много я обичаме... и колко невероятна е всъщност...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Клаус Сря Апр 16, 2014 5:59 am

Кат се оказа права,съсредоточавах се върху глупави проблеми,когато проблемите бяха съвсем от друго естество. Целунах я нежно по главата и я погалих по рамото. Обичах я,защото ми даваше друг поглед над нещата,винаги е било така:
-Права си,трябва да и го покажем,а и си права,трудно е но е редно да и дадем свобода,по скоро аз,защото съм прекалено контролиращ.
Трябваше да и дадем това,тя е умно,способно момиче,още преди да се роди и сама можеше да взима решения. От нас се искаше да сме на близо,когато има нужда и,ако нещо се случеше,да и дадем съвет,как сама да се справи. Трябваше да и дадем шанса да бъде като другите,шанс който никога до сега не и бяхме дали,защото винаги имаше превилегии за нея,щеше да има винаги но е ред да се укротим:
-Права си,прекалено я обгрижих ме,чувства се,като затворена под похлупак. Знам трудно,ще мие но е редно,вече да спра да съм толкова забраняващ. Никой няма да и посегне,защото знае,че ще бъде убит,а и май забравих,че не е чак толкова без защитна.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Катерина Сря Апр 16, 2014 6:14 am

- Именно! - Освен факта, че знаех какво е да бъдеш под постоянен контрол и не исках това за дъщеря си, другата причина да се опитвам да й давам по-голяма свобода бе факта, че тя на практика не можеше да бъде наранена, не и физически. Беше силна, умна и й вярвах, че може да се пази. Също така знаех, че е много малко вероятно някой в този град, дори да се осмели да я докосне и все пак това не ме спираше да се грижа за нея от дистанция. Не мисля, че някога някой от нас щеше да я изложи на опасност и имаше неща за които просто нямаше как да получи позволение, но ние бяхме нейни родители и понякога с риск да ни намрази, трябваше да вършим неща които на нея не й допадат.
- Няма да спираме да се грижим и тревожим за нея, просто ще... го правим по-дискретно, така да се изразя. - И за това мисля, че щеше да се съгласи с мен.
- Тогава може да започнем да чуваме по често "Обичам те" и "Ти си върха", пред "Мразя те". - Засмях се тихичко и го целунах.
- Трябва да ти призная, че имах много съмнения в началото и не мислех, че ще се получи нещо, но ти ми показа, че греша... Справяш се много по-добре отколкото си мислиш и знам, че ти е ужасно трудно, но си заслужава да продължаваме тази борба със самите себе си, заради дъщеря ни...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Клаус Сря Апр 16, 2014 6:22 am

-Истината,е че не мога да се успокоя напълно,едва ли ще спра съвсем с това да съм бдителен,загрижен и прочие. Само,че ще се опитам да го правя скришно,да не разбира,ще се опитам да се правя и на не доразбра. Знам,няма да ми е лесно но ще я оставя,тя сама да идва за съвет при мен,това не значи,че съвсем ще я оставя,просто ще обера това да си вра носа на всякъде...
Поглденах към нея,прекалено сложно ми стана:
-Всъщност,ти ми даваш тази сила,ако не си ти съм загубен. Ти ми даваш много сила и ме научи на много неща. Драмата с теб сме прекрасен екип...
Все още не сме идеални но дори дъщеря ми до съзнаваше,никога,ама никога нямаше да сме съвсем идеални но тя щеше да си ме обича такива,надявам се:
-Само бъди на близо,ако нещо изперкам...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Катерина Сря Апр 16, 2014 6:32 am

Засмях се и го целунах:
- Разчитай на това. - Казах му аз и въпреки, че ми харесваше да се гушкаме, трябваше да се махаме от тук.
- Време е да се обличаме, преди някой да ни е спипал и открил тайното ни място... - Доста често тази престройка бе използвана като укритие за бушуващите ни хормони и за сега вършеше идеална работа.
Поизправих се и започнах да се приплъзвам по леглото. За щастие аз нямаше какво толкова да обличам. Бельото ми вече беше на парчета и не ставаше за нищо, а роклята все още си беше на мен, само трябваше да я пооправя и издърпам надолу. След като го направих, вдигнах ризата на Ник и му я подхвърлих. За жалост и тази чудесна риза, след това изпълнение щеше да замине в коша, защото копчетата и бяха изпокъсани, а на места дори бях успяла и да я разкъсам, но какво да се прави.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Клаус Сря Апр 16, 2014 6:53 am

Време за сън или по скоро да се приберем,бях ме успели да се порадваме един на друг,да поговорим. Сега време да се върнем,Ема спеше което е прекрасно.
На другата сутрин,преди училище,се намирах ме на редовното място,аз преглеждах пресата,Катрин пиеше кафе,а Ема слезе напълно готова,за закуска. Погледнах я бегло,като полата ми се стори прекалено къса,не е но за малко да направя забележка,когато Катрин явно забеляза това и ме стира под масата. Погледнах я с поглед "Нищо не съм казал!",а тя каза "Но щеше!". Насилих се да се усмихна и казах:
-Добро утро звездике...
Гледах отново към вестника си но с един поглед поглеждах и към нея:
-Добре ли спа?
В добро настроение беше което е супер,оставих на Катрин да и каже,че рождения ден,ще се състои и всичко,ще е прекрасно.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Катерина Сря Апр 16, 2014 7:04 am

- Добро утро. - Поздрави ни тя и първо целуна баща си по бузата, после удостои и мен с тази привилегия и се настани на мястото си, като през това време Нанси, вече й сервираше закуската. Нанси беше жената която се грижеше за домакинството. Не можеше да се справя сама, защото къщата беше прекалено голяма, но беше с нас още от както Ема се беше появила на бял свят и й имахме достатъчно доверие, че да я пуснем в дома си.
- Спах чудесно. - Отговори тя на баща си и се нахвърли на закуската си.
- Ох, Нанси, много е вкусно... - Лицето на Нанси грейна и тя каза:
- Много се радвам, че ви харесва г-це Ема.
- Стига вече с това госпожице. - Не за първи път бяха водили този разговор и всички знаехме края му, но изглежда щяхме да си го припомним отново.
- Простете ми госпожице Ема, но...
- Няма но, Ема е достатъчно.
- Но... - Ема я скастри с поглед и Нанси измърмори:
- Ще се опитам гос... - При което всички се засмяхме, защото някой навици трудно се променяха, пък и не виждах какво толкова лошо имаше в това да й казва госпожице, дори ми звучеше сладко.
- Остави Нанси на мира и се връщай към закуската си. - Казах аз, а Нанси ме погледна в знак на благодарност, че съм я измъкнала.
- А вие как спахте? - Гледаше към Ник, затова и оставих той да й отговори.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Клаус Сря Апр 16, 2014 7:15 am

-Доста добре...
Погледнах към,Катрин криех се зад вестника,като и бях намигнал,свалих надолу вестника и се загледах в Ема,за секунда:
-Готова и си за контролното по химия?
Естествено,че е готова,така ми и отвърна просто обикновен рутинен разговор.
-Не се съмнявам в моето момиче...
Голяма гордост ми беше,примерна ученичка,прилежна,възпитана истински пример. Не желаех да я мажуретка,защото много добре знаех,какво става с тях но тя си е уникална,не приличаща на никого. Погледнах към чесовника,трябваше да тръгва:
-Сама,ли ще отидеш на училище или аз да те закарам,може и майка ти?
Оставах и вариант за избор,сама да реши,какво иска.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/ - Page 2 Empty Re: Домът на Клаус, Катерина и Ема /16 години по-късно/

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите