The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Курортно селище  Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Курортно селище  Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Курортно селище  Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Курортно селище  Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Курортно селище  Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Курортно селище  Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Курортно селище  Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Курортно селище  Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Курортно селище  Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Курортно селище

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Курортно селище  Empty Курортно селище

Писане by Damon Salvatore Съб Апр 02, 2011 3:57 am

Курортно селище  Object_20004_100604144403

Високо в планината ,се намира и курортното селище,което разполага,с луксозни спални ,спа и фитнес.Директен достъп до тук ,за всички богати клиенти,които не обичат изкачването с часове,се извършва с частни хеликоптери.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by .Ребека. Чет Апр 28, 2011 5:11 am

Беше доста практично,да го заведа тук или по скоро май той мен:
-Това му викам пълен хадилник.
Той се държеше студено,не го исках но щях да се опитам да го прилаская. Не можеше да не ме желае.
Една двойка момиченца се откъснаха от хижата и тръгнаха към гората. Усмихнах се на Деймън и казах:
-Младо...
Не ми се играеше,за това просто нападнах едната,а другата побягна,Деймън щеше да се погрижи за нея. Отпих от не,като я оставих. Изтупах ръцете си,не бях се изцапала много,само една капка от страни. Нарочно полата ми се скъса,за да може да се открият краката ми,косата ми се бе спуснала,а едната ми страна на блузата бе паднала и рамото ми бе голо. Приближих се към Деймън.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by Damon Salvatore Чет Апр 28, 2011 6:50 am

Отидохме високо в планината,тук нямаше кой,да обезпокои ловът ни ,щяхме да хванем ,някой самотник,ако имахме късмет и двама.но тя не избра,спокойните планини,а някакъв курорт,тъкмо щях,да я питам,какво правим тук.Когато се появиха две момичета и се отдалечиха в гората.Проследихме ги ,но Катрин не искаше игри,явно бе изгладняла,веднага нападна едното,а аз другото от борбата,роклята и се беше скъсала на места и се беше разрошила,това я правеше изключително секси.но си наложих ад се овладея,когато обаче тя се приближи,аз отстъпих крачка назад.
- Какво искаш ?-казах,като се опитвах да прикрия паниката в гласът си.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by .Ребека. Чет Апр 28, 2011 6:56 am

-Нищо не искам Деймън,просто се нахраних и гледам как се храниш и ти.
Вдигнах блузата си,за да покрие рамото ми. Махнах с пръст кръвта,като облизах пръста си. Не ми харесваше да подскача от мен като подплашен заек дори в опитите си да бъда мила и добра да поправя нещата,той не ме поощряваше:
-Опитвам се да бъда мила и добра с теб,да ти докажа,че съм се променила,а ти се дърпаш така от мен?
Приближих се към него,и той се беше оцапал,махнах го леко с пръстите си и ги облизах:
-Оцапан беше...
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by Damon Salvatore Чет Апр 28, 2011 7:00 am

Изтръпнах от това докосване ,на луд ли се правех,кой заблуждавах,че не я желая,че не я обичам,не съм я забравил ?Хванах ръката ѝ и я приближих към мен.Впих жадно устните си в нейните и пиех,от сладкия нектар,който ми поднасяха те,вкусвайки ,кръвта,която още беше по устните ѝ.После я пуснах ,тя ме гледаше невярващо.
- Какво ти също беше се изцапала-засмях се
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by .Ребека. Чет Апр 28, 2011 7:04 am

Останах като гръмната,дойде ми,като гръмотевица. Както се правеше на гневен впи устни в мен. Тази целувка ми подкоси краката. Блузата ми отново падна но погледа ми все още бе учуден. Исках да кажа нещо но само си отворих устата и вдигнах ръка,когато осъзнах,че няма какво да кажа. Мислех,само как да се добера до устните:
-Ако за да ме целуваш така,трябва да съм изцапана с удоволствие,ще убия още няколко тинейджърки.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by Damon Salvatore Пет Апр 29, 2011 5:34 am

Засмях се
- Това е изключение Катрин,още не ти вярвам ,но пък това не ми пречи,да се възползвам,от устните ти от време,на време,усмихнах се и отново я дръпнах.Целувах я толкова диво,че ако не я пуснех,щях,да я разкъсам още тук.
- Още един момент,на слабост-казах и навлязохме в гората,показах ѝ тази част,на гората.
- Като дете идвах тук,не се е променило много.-Не знаех,защо исках,да ѝ покажа,точно това,може би защото красотата,му бе несравнима,от тук се виждаше градът.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by .Ребека. Пет Апр 29, 2011 5:39 am

Целувката му ме изпепели тотално,той ме поведе към гората. Той ми сподели нещо,а аз всъщност май-никога не съм му споделяла нищо,за мен. Не знаеше почти нищо за мен. Нямах време от лъжи да му кажа истината.
-Там от където идвам има само гори,като деца често се криехме из гората но никога не се губехме.
Присвих леко устни погледнах към него:
-Красиво е...-той още ме гледаше слисано-Мисля че бе време да ти кажа истината за мен,без да я украсявам и без да ти спестявам нищо,аз знам доста за теб но ти не знаеш нищо за мен.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by Damon Salvatore Пет Апр 29, 2011 8:06 am

Какво знаех,за нея , всъщност,почти нищо за нея,освен това ,което ми беше показала
- Разкажи ми ,но не ми спестявай нищо,каква всъщност си Катрин,каква беше докато не ме познаваше.Каква беше като човек.Знам,че жена ,не се пита,за възрастта,но на колко си всъщност ?- За да стане по-разговорлива,я придърпах към мен и я гушнах,галех нежно косата ѝ.
- Хайде мила моя ,разкажи ми ,за себе си.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by .Ребека. Пет Апр 29, 2011 8:33 am

Погледнах напред спомените излизаха пред мен. Не обичах да говоря за миналото си:
-Казвам се Катерина Петрова идвам от едно малко градче в България,място много далеч от тук,където не съм била от както съм превърната.
Погледнах го за миг,за да разбере че не го лъжа:
-На повече от 1000 години съм но спомените ми не са изличени. Влюбих се в мъж,в който родителите ми забраняваха да се омъжа,тогава забременях и родих дете,което отнесоха още в мига щом се роди.
Тежеше ми винаги когато се сещах за това сърцето ми се свиваше.
Свих ръцете си като разтърках рамената си,потрепнах:
-Не можех да преживея това и избягах от вкъщи но се поколебах и се върнах,тогава цялото ми семейство беше избито...
Спрях за миг,чудех се как да продължа:
-Тогава побягнах,бягах из гората още по гъста дори от тази,тогава ме нападнаха животни. След това не помня нищо,събудих се в една стая. Бях далече от страната си бях много далеко. Ловци ловували и някой ме бе спасил но щом отворих очи видях Клаус,моя създател. Обичах го ужасно много но той винаги ме е манипулирал,както аз когато беше човек.
Казах откровено не криех нищо:
-Караше ме да се чувствам обичана но подчинена,тогава просто изчезна и не каза нищо. Появяваше се на няколко пъти. Накрая се превърнах в него,постъпих така както той постъпи с мен...
Направих няколко крачки и седнах на едно дърво не го приближих той ме слушаше:
-Исках да те оставя,исках да мога и аз да те забравя но колкото повече се отдалечах и колкото повече мислех осъзнавах,колко много съм грешала. Че тази игра е била напълно безсмислена. Клас ме манипулираше през цялото време,той се появяваше и аз подчинена бяха. Когато ме заловиха,той ме измъкна бих казала,че е ревнувал но той не може да изпитва това. Просто твърде много те заобичах и искаше да ме нарани.
Твърде много му бях казала погледнах на горе после към него:
-Може и да не ми повярваш но това е истината но ти знаеш че нямам сърце и наистина от части е така,загубих го в мига в който Клаус,а не ти отвори вратата на гробницата. Мислех че ти ще ме спасиш.
Искаше да каже нещо май за Стефан:
-Стефан бе играчката,той бе прекалено не доверчив и исках да се подсигуря да зная,че той няма да ме предаде. Но така и стана той ме предаде. Може би просто трябваше да се съглася да избягаме с теб двамата,когато ми предлагаше.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by Damon Salvatore Съб Апр 30, 2011 3:39 am

Слушах я и всяка нейна дума,ме накара,да се чувствам,специален и различен ,за нея.Говореше ,за мен с толкова обич,съжаляваше,за грешките си .Станах и отидох при нея,без да каже,нищо само я прегърнах.Толкова много беше преживяла,сега разбирах,защо,беше постъпила така с мен,не беше от егоизъм,беше защото се е опитала,да е като създателя си студена,да не чувства нищо,за да се предпази.Но уви,това не се бе случило.
- Обичам те Катерина-Прошепнах,за първи път истинското ѝ име
- Но кълнати се ,че ако още веднъж,се подиграеш с мен и с любовта ми,ще те убия !-Тонът ми бе рязък и даваше контраст,с нежното ми докосване,бях я притиснал до себе си и галех,косите ѝ.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by .Ребека. Съб Апр 30, 2011 3:51 am

Погалих го нежно по лицето,радвах че е до мен и ме разбираше. Знаех,че и това беше последния му компромис. Надигнах се и го целунах:
-Няма да те нараня повече обещавам.
Очите му блестяха на луната,толкова ги обожавах. Целувката ми премина в страстна,толкова от дълго го желаех,че сега когато бе близо до мен щях да се побъркам:
-Деймън още ли ще ме измъчваш или ще се смилиш и ще дадеш това което искаме и двамата?
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by Damon Salvatore Съб Апр 30, 2011 5:17 am

Тази целувка,ме разтопи,не че предишните ѝ не ми харесваха,но тази беше различна,след всичко чуто,аз можех отново да отворя,сърцето си ,за нея.Надявайки,се че този път,ще е различно,че наистина ме обича и няма да ме нарани повече.Погледнах я очите ,потъмняваха,беше възбудена,аз не по-малко,но реших,малко да си поиграя с нея.
- И кое е то ,Катрин ?-правех се на не разбрал.
- Какво искаш ?
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by .Ребека. Съб Апр 30, 2011 5:22 am

Играеше му се и аз бях в такова настроение. Щях да играя по неговата игра,като се оставих да ме води. Но и аз знаех,че ме желае. Ръката ми премина през врата му,като продължи на долу като откопча две копчета на ризата му и премина през гладките му гърди.
-Да ти покажа ли?
Ръката и слезе на долу,като се намести между слабините му. Усети възбудата му:
-О,Деймън отлично знаеш,какво искам,защото ти също...
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by Damon Salvatore Съб Апр 30, 2011 6:02 am

Прехапах устните си,когато ръката и се озова там,истината бе,че я желаех,ужасно много.
- Да мисля,че е време,да ти покажа,колко точно-казвайки това я обърнах под мене,но нямаше,да разкъсам дрехите ѝ,аз не бях звяр,не и с жената ,която обичах,повече от себе си.Свалих презрамките на роклята ѝ и нежно целунах рамената,целувките ми бяха бавни,но много страстни продължаваха към гърдите ѝ,поиграх си с тях и свалих роклята изцяло,за да целуна коремчето ѝ.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by .Ребека. Съб Апр 30, 2011 6:16 am

Мислех си,че ще бъде малко див но нежността му ми показа,че нежен ме възпламеняваше още повече. Простенах когато устните му се намираха по тялото ми. Всяка целувка прогаряше жар в мен. Вече бях невероятно мокра. Исках да проникне в мен но не исках да го командвам,само стенах от желание.
-Деймън...
Роклята ми бе около бедрата,разкопчах ризата му и погалих силните му рамена,винаги беше много силен и обичах всяко мускулче как се стягаше и трептеше.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by Damon Salvatore Съб Апр 30, 2011 7:13 am

Тя тръпнеше от моите целувки и това ми харесваше,вече бе толкова мокра,но аз исках,да усети ,колко всъщност я желая.Прихванах бедрата ѝ и безмилостно прокарах езикът си от вътрешната им страна,тя вече искаше да усети езикът ми ,на едно специално място,но аз не бързах,дразнех я до лудост.Тя се извиваше,но я бях хванал здраво и нямаше измъкване,погалих входа на влагалището ѝ съвсем леко,ако,можеше да стане по-гореща,тя ставаше,гореше ме,но не беше приятно.Не можех,да се насладя,на сладкият ѝ сок,пиех го на големи глътки.Когато чувствах,че ще полудее,навлязох в нея,бавно,за да усети всяко едно движение и колко диво пулсирах за нея.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by .Ребека. Съб Апр 30, 2011 7:22 am

Езичето му полудя пиеше от мен,а аз стенех както никога. Не обичах да чакам но нали бях обещала,че ще бъда мила. Езичето му влизаше в мен но само маркираше не беше така както да го чувствам.
Тогава проникна,отлепих се от земята,цялата му мажественост ме изпълни. Усетих пулсацията и след това движението му,беше в мен и това ми носеше невероятна наслада,хванах го за раменете. Изпитах силно желание да ме захапе,както аз правех с него но сега исках той мен:
-Захапи ме...-когато усетих,че заповядвам казах-Деймън...-простенах-Моля те...
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by Damon Salvatore Съб Апр 30, 2011 7:28 am

Нямаше,да ѝ откажа,целият горях от страст,но това щеше да увеличи,удоволствието.Нежно я ухапах,гледайки да не ѝ причиня болка,засмуках сладката ѝ кръв ,това подлуди,движенията ми и ме накара,направо да летя в нея.Стенанията ѝ бяха музика,за ушите ми ,а виковете,които ги последваха ,стимул,да продължавам в същия дух.Пиех от нея ,бях ненаситен,но не исках,да ѝприлошее,за това спрях,движех се диво.А Ръцете ми шареха,навсякъде,по сладкото ѝ тяло.
- Твой ред е любов моя,искам да усетя и твоята наслада ,пий от мен.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by .Ребека. Съб Апр 30, 2011 7:41 am

Полудя още от първата капка кръв проникнала в утата му. Заръмжа сладко и се задвижи диво. Този звук ми хареса ужасно,дивата му страст с която ме любеше още повече ме подпали. Невероятно беше,разтворих бедрата си още,като ги увих около него.
Пожела и аз да пия от него,в дива страст. Целунах го няколко пъти по врата и рамото. Зъбите ми се забиха нежно,без дори за миг да го заболи. Отпих от него жадно,след това облизах малките дупчици и извих назад глава,толкова бе сладко. Полудях от екстаз:
-Деймън...
Казах като вик за помощ но не бе за помощ а от луд екстаз.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by Damon Salvatore Вто Май 03, 2011 5:59 am

Тя стенеше и се извиваше ,когато отпи от мен ,се почувствах страхотно.Обичах да ѝ давам от кръвта си ,но тя за първи път пиеше от мен ,след като бях станал вампир.Моята красива създателка ,толкова много я мразех ,или поне така си мислех.Всъщност винаги съм я обичал.Не съм спирал и за минута.Движех,се все по-бързо в нея ,като тя продължаваше да крещи с цяло гърло,скоро и аз се присъединих към нея.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by .Ребека. Вто Май 03, 2011 6:13 am

Задвижи се диво и това ме подлуди,толкова страстен. Прихванах се за силното му тяло. Винаги е бил силен но сега ми харесваше още повече. Хапех го по раменете. Скоро щях да извикам от луд екстаз,той ме караше към него:
-Деймън...
Извиках името му впих нокти в гърба му. Заля ме вълна от невероятен оргазъм.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by Damon Salvatore Вто Май 03, 2011 6:28 am

Толкова страстна,моето момиче свърши ,толкова бурно,че и моята глава се замая и аз се отпуснах и свърших.Притиснах я към мен и за галих гърбът и косите ѝ.
- Моята прекрасна жена -простенах и я целунах толкова страстно и нежно ,както само аз можех.Гледах я и пиех на големи глътки образът ѝ исках,да я запомня,всяка една малка подробност,на лицето ѝ,че ако пак си тръгне,да ме топли спомена.Само при мисълта,се намръщих и усетих, как ме пробожда нещо в сърцето.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by .Ребека. Вто Май 03, 2011 6:36 am

Лицето ми показваше любов и задоволство от този оргазъм. Но се намръщи,погалих лицето му и казах тихичко:
-За какво мислиш любов моя.
Целунах го по устните,като съвсем за миг докоснах устните му. Още стоях в него и го бях обгърнала с ръце:
-Аз съм тук няма да те оставя повече. Няма да се поддам на Клау,вече съм достатъчно силна,защото обичам теб и само теб.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by Damon Salvatore Пон Май 09, 2011 5:49 am

Обичах я и част от мен и вярваше сляпо.Но друга не беше ,чак толкова доверчива.
- Надявам се Катрин-казах и този път гласът ми издаваше ,че наистина това е последният ѝ шанс.Все пак я притиснах до себе си и милвах косата ѝ,толкова ми беше липсвала,че сега като беше до мен ,исках да е всеки миг ,притисната до мен.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Курортно селище  Empty Re: Курортно селище

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите