The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Никога не е късно... - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Никога не е късно... - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Никога не е късно... - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Никога не е късно... - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Никога не е късно... - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Никога не е късно... - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Никога не е късно... - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Никога не е късно... - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Никога не е късно... - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Никога не е късно...

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Никога не е късно... - Page 2 Empty Re: Никога не е късно...

Писане by Илайджа Чет Дек 17, 2015 7:05 am

В първия момент се намръщих, защото скрития й замисъл никак не ми хареса. Идеята за кучето си беше нейна, освен това не исках ако се получи, аз да обера лаврите, за нещо което е било изцяло по нейна инициатива. Но тя беше права за едно - трябваше все по някакъв начин да намеря общ език с това хлапе, защото обичах майка му, а ако той продължаваше да ме мрази и да мрази нея защото е с мен, можех да я загубя, а аз не исках да я загубя.
Но и вече бях стар за всичко това. Бях водил толкова войни със собствената си дъщеря, че не знам дали бяха останали още сили те първа да печеля любовта и на нейния син. Божичко, искаше ми се нещата да са толкова по-лесни и да не трябва отново да се разправя с тинейджъри, но исках Ан да е щастлива, така че щях да направя каквото е необходимо, за да видя усмивка на лицето й.
- Добре, ще опитам... - Казах и я целунах.
- Аз също искам всички да се разбираме и той да ме приеме като част от семейството ви, затова ще опитам да се сближа с него... - Ако той ми позволеше разбира се, но нямаше да навреди и ако съм малко по-настоятелен в опитите. До момента бях избрал да съм в една неутрална позиция. Не се бърках в техните взаимоотношения и не се налагах по никакъв начин, защото не го чувствах като редно. Ан обаче сякаш имаше нужда от това да бъда по-ангажиран с Марк и ако това щеше да я направи щастлива, щях да положа усилия да се случи.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите