The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Нищо няма да бъде каквото изглежда-Спойлери за Финала Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Нищо няма да бъде каквото изглежда-Спойлери за Финала Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Нищо няма да бъде каквото изглежда-Спойлери за Финала Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Нищо няма да бъде каквото изглежда-Спойлери за Финала Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Нищо няма да бъде каквото изглежда-Спойлери за Финала Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Нищо няма да бъде каквото изглежда-Спойлери за Финала Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Нищо няма да бъде каквото изглежда-Спойлери за Финала Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Нищо няма да бъде каквото изглежда-Спойлери за Финала Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Нищо няма да бъде каквото изглежда-Спойлери за Финала Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Нищо няма да бъде каквото изглежда-Спойлери за Финала

Go down

Нищо няма да бъде каквото изглежда-Спойлери за Финала Empty Нищо няма да бъде каквото изглежда-Спойлери за Финала

Писане by Damon Salvatore Пон Май 09, 2011 7:12 am

Внимание публикацията съдържа спойлери,не продължавайте ,ако не искате да си развалите удоволствието от изненадата!

Нищо няма да бъде каквото изглежда-Спойлери за Финала Normal_006

Не можем да намерим точно четири букви, с които да опишем "The Sun Also Rises /въпреки, че на ум ни идват OMFG и ZOMG/." Честно казано чувстваме се малко зле за финалния епизод следващата седмица. Какво още може да искаме и какво още може да се обърка?

Въпреки това, нека не забравяме, че това е Мистик Фолс - мястото, където всичко се променя много бързо.Нищо не е спокойно за повече от няколко сцени - дори и след дузина епизода като предстоящия. Нина Добрев нарече финалния епизод "отдаване на почит към героите" и още "отнасящ". Ще видим героите да се опитват да преодолеят нещата, които се случват и да решат как да се справят с тях.Но не си и помисляйте, че всичко ще е перфектно /по-скоро те ще се нуждаят от малко време с терапевта си/.

"Не ме разбирайте погрешно.Разбира се, ще има неочаквани моменти, но сезона няма да завърши непредсказуемо.Ще завършим по начин, от който хората се нуждаят, за да се върнат и да разберат какво ще се случи в следващия сезон, но тогава ще бъде по-различно." -каза Нина пред "Entertainment Weekly".

Като говорим за нещо различно, Нина каза, че скоро ще видим някой наистина страхотни визуални трикове."Ще има връщане назад в миналото, както и халюцинации.Няма да разбереш кое какво е , докато не бъдеш избран... Точно затова е много объркващо, това е изключително интересен епизод, който те кара да се замислиш." - казва тя.

Други новини, феновете на Джеръми може да се радват: Ще видим много пъти по-младия Гилбърт в последните минути. "Той участва по някакъв начин в действието.Това е, което мога да разкрия." - казва Стивън Р. Маккуин. "Да работя с Кат е толкова невероятно. Тя е страхотна актриса и още повече страхотен човек.Най-накрая съм щастлив да имам приятелка , която да има шанс да се бори за своето оцеляване.Джеръми има това, което на снимачната площадка наричаме "целувката на смъртта." Неговата любов изглежда винаги умира, но Бони е силна и най- малкото, тя има шанс да се бори, за да оцелее сред всички свръх естествени същества в града." - добави Стивън.

Шанс за Бони да се бори?Да? Само се надяваме да можем да кажем същото и за Джеръми.

Превод:Ral
Източник : vamp-diariesbg.blogspot.com
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите