The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Домът на Клаус  - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Домът на Клаус  - Page 26 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Домът на Клаус  - Page 26 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Домът на Клаус  - Page 26 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Домът на Клаус  - Page 26 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Домът на Клаус  - Page 26 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Домът на Клаус  - Page 26 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Домът на Клаус  - Page 26 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Домът на Клаус  - Page 26 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Домът на Клаус

5 posters

Страница 26 от 30 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Next

Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Съб Мар 01, 2014 2:17 am

Гласът му успя да ме придърпа обратно в действителността и бавно отворих очи, само, за да посрещна още веднъж устните му... Езикът му горещ и мек, се плъзна между полу разтворените ми устни и потъна между тях, заигравайки се с моя. Миг по-късно, усетих как мъжествеността му отново се задвижва в мен и викът ми на удоволствие бе заглушен от устните му. Още с този първи тласък, тялото ми отново изригна, но този път, той не изчака моментът да отмине, а продължи да се движи, заглушавайки всеки следващ вик с целувките си, докато накрая и двамата не стигнахме до така жадувания край...
Бях напълно изтощена и тялото ми все още леко потрепваше под неговото, дори и след като бяха изминали няколко минути, в които той така и не се отдели от мен. Продължи да държи лицето ми в ръцете си и да оставя нежни целувки по него. Пръстите на едната ми ръка пък си играеха с косата му, а на другата нежно се движеха по гърба му... Така се бяхме оплели един в друг, че беше направо невъзможно да си помислим дори, че може да бъде по друг начин. Харесваше ми да го усещам така близо до себе си, дори и след като всичко бе приключило...
- Недей... - Прошепнах аз, когато усетих, че той се опитва да се отдръпне. - Остани така...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Съб Мар 01, 2014 2:31 am

Искаше да си признае,че няма да му е леко да се отдели от нея,че иска да остане с нея,цялата вечер и всяка следваща вечер след това. Харесваше му тази близост,да са така свързани,дори вплетени един в друг. Играеше си с косите и,нежно преминаваше с ръце по меката и кожа,просто с върха на пръстите,за да се наслади на това докосване. Като  магия беше,не е в състояние да се откъсне от нея,каквото и да ставаше.
Хареса му и друго,че тя пожела той да остане,това беше още един знак към всички други,че искаше да бъдат заедно.
-Добре оставам,никъде няма да ходя...
Всеки план пропадна,защото не беше важен. Единственото важно нещо на тази свят,бяха само Катрин и дъщеря им. Всичко друго губеше значение.
Не я лиши от целувка по челото но не престана да я гледа,да с малко замрежен поглед,показващ блаженство но това наистина нямаше значение.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Съб Мар 01, 2014 2:31 am

Най-ужасната болка я заля в момента,пое си много,ама много дълбоко дъх,като премина с ръка по косите си,който се намокриха но имаше нужда от това:
-Знаеш ли когато се роди и го гушнах за първи път не виждах баща му,въпреки че виждах ужасна прилика. Виждах моя син и никой друг освен него,дори света се изгуби. Научих се на отговорност,кака да бъда добра майка,как да се грижа за него...
Затвори очи,като скри лицето си за малко с една ръка,очите и бяха червени от сълзите,който напираха:
-Беше едва на няколко месеца,гукаше ми и си приказваше на някакъв негов език. Стоях до късно за да го слушам... Майка ми ме предопреди но аз не я слушах...
Погледна леко на страни:
-Ако я бях послушала,нищо от това нямаше да се случи... Но моята вироглавие и това че исках сама да се справям ме погуби...
Преглътна горчивата болка но тя не отмина:
-Бившия ми съпруг искал да ми отмъсти,той мразеше детето,защото твърдеше,че щяло да стане още по могъщо. А,аз не намирах нищо лошо в това. Не искаше да го вижда,не искаше да го припарва... Не послушах никога...
Отново се повтори но се обвиняваше,все едно е била лоша майка но и до ден днешен това и тежеше:
-Една нощ след,като заспа отидох да поразтребя,а и се събуждаше нощем исках да приготвя шишета. Не след дълго го чух да плаче ужасно,изплашено никога до сега не бе плакал така. Затичах се бързо и видях мъж,който държеше детето ми. Спуснах се със все сила да се боря срещу него но вещица след,като роди не разполага с пълните си сили,а и той също беше вечер. В борбата ме изблъскал назад,загубила съм съзнание и се събудих на сутринта. Обадих се на всички,за да го търсят но никой никой,не знаеше къде е.
Погледна към него,като сълзи започнаха да падат от лицето и:
-След една седмица донесоха одеялцето с което беше повит.цялото изцапано и в кръв. Казаха,че кръвта е на сина ми и най вероятно,е било захвърлено в близката река..
Не можеше да си поеме вече дъх все едно се задушаваше:
-Не го намериха,не успях дори да погреба собствения си син... Аз не съм ангел,вършила съм ужасни неща,не съм нито добър човек,нито добра дъщеря,съпруга,бях и лоша майка.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Съб Мар 01, 2014 7:11 pm

За миг бях свалила гарда и си бях позволила да чувствам отново, но този миг постепенно отминаваше и макар нуждата ми от близост с него, все още да се усещаше, сега поне можех да я контролирам, затова когато той отново се надигна леко, не го спрях. Оставих го да се преобърне до мен на леглото и поех дълбоко въздух, след което придърпах по-нагоре завивката и я притиснах към гърдите си. Чувствах се доста странно в момента, отново напълно изгубена в мислите и чувствата си.
- Какво ще правим сега? - Попитах след кратко мълчание, в което и двамата бяхме забили погледите си в тавана. Леко извих глава към него и го погледнах. Беше прибрал ръцете си под главата и продължаваше да се взира нагоре, а аз нервно да притискам завивката към голото си тяло, все едно ако я пуснех той щеше да види, нещо което преди не е...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Съб Мар 01, 2014 7:27 pm

- Хей... Хей... - Придърпах я в ръцете си и я притиснах силно към себе си, защото не знаех какво друго да направя в този миг. Бях я накарал да изживее всичко отново и никога нямаше да си простя това, но също така се радвах ужасно много, че ми беше казала всичко това. Колкото и болезнен да беше този спомен, аз трябваше да го знам. Това беше нещо което не можеше да продължава да крие от мен.
- Как може да си помислиш подобно нещо? - Галех и целувах косата й, а сълзите й оставих да се стичат, тъй като тази болка нямаше да отшуми ако тя я таи в себе си.
- Ти си невероятна жена Ан и още по-невероятен човек, убеден съм, че майка ти се гордееше с теб... Убеден съм, че си била най-добрата майка на света... - Не можех да си представя какво е да загубиш дете. Тя бе най-силната жена на света... Най-силният човек, когото познавах.
- Нищо от случилото се не е по твоя вина любов моя... Не бива да продължаваш да се обвиняваш... - Как изобщо можеше да си мисли, че тя е виновна? Та тя е била тази която са малтретирали и тази чието дете са отнели... Как можеше да мисли, че това е нейна вина?
- Божичко съжалявам толкова много... - Притиснах я още по-силно. Тялото и така се бе свило, че почти се изгуби в ръцете ми.
- Иска ми се да бях там, до теб... - Никога нямаше да позволя да наранят детето й.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Съб Мар 01, 2014 7:32 pm

Всъщност не мислеше за нищо друго освен за нея в този момент и за малко го отскубна от мисли за малко,като му трябваха няколко минути да захапе:
-Искаше да намерим вещица,която да ни даде повече информация,оставих решението на теб да избереш вещица на която имаш доверие.
Не визираше никой,нищо и никого,просто остави на нея да взима решения,такива каквито искаше тя. Не,че не можеше и сам да вземе решение но често неговото мнение не съвпадаше  с нейното.
-Тя може да ни помогне и да установим местоположението на Майкъл и Естер,за да може да ги нападнем и да решим проблема си един път за винаги....
Нямаше да им позволи да му пречат,нямаше да им позволи да тормозят семейството му,а под семейство имаше предвид Катерина и детето,това беше семейството,за което трябваше да се бори.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Съб Мар 01, 2014 7:42 pm

Кимнах леко в знак на съгласие и погледнах отново нагоре към тавана.
- Още ли имаш желание да ми покажеш онзи град? - И двамата погледнахме един към друг за миг и той някак нерешително кимна положително.
- Добре... - Поех дълбоко въздух. - Нека го видим тогава...
Не можехме да бягаме вечно, той беше прав поне за това. Не и сега когато на път беше детето ни. Трябваше да се подсигурим с колкото се може повече сила. Хибриди, вампири, вещици... Трябваше ни всяка сила, за да защитим дъщеря си, защото беше необходимо съвсем малко, за да ни я отнемат.
- Нека намерим безопасно място за дъщеря ни... - Надявах се там да е такова място, защото честно казано бях уморена от бягане.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Съб Мар 01, 2014 7:45 pm

Обвиняваше се толкова много години,че не е послушала съвета на майка си,за това да отиде при нея в замъка но истината е,че и там можеше да сполети същата участ нейното дете. Това беше нещо планирано,нещо което можеше да се промени и пак да стане:
-Толкова много ми се искаше да можех да го опазя,сега щеше да е почти надве годинки.
Скри главата си за малко в него,като сълзите и не спираха да се стичат:
-Имаше прекрасни дори невероятни сини очи,руса коса,невероятно жизнерадостно бебе,толкова много енергия,почти не спеше...
Пое много дълбоко въздух и спря да говори за няколко дълги мига:
-Това винаги ще ме преследва...
Всеки път щом видеше дете на годините на нейното в очите и напираха сълзи,тежко и беше и не можеше да се забрави такава болка.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Съб Мар 01, 2014 7:59 pm

Протегнах ръка и я придърпах към себе си, оставяйки я да отпусне глава върху гърдите ми. Тя се настани удобно до мен или по точното определение би било почти върху мен. Единият и крак се прехвърли върху моя и от допирът на меката й кожа до моята се почувствах ужасно добре. Хареса ми целият този ритуал с гушкането след секс. Не го бях правил с никоя друга до сега.
-Ще го направим, без съмнение!
Оставих кратка целувка върху челото й и се загледах в нея. Така сгушена в мен изглеждаше още по-крехка и ранима.
- А, ако там не ти хареса, ще намерим друго място... Ще изградим всичко наново... Ще създадем армия и никой никога няма да се осмели да пристъпи до нея... Няма да позволя на никой да ви нарани...
Това което не бях споменал е, че този град за който говорех бе изцяло под мой контрол. Бях се върнал преди години там и ако имаше място което можех да нарека дом, то това беше моят дом, онзи който пазех за нея.


Последната промяна е направена от Клаус на Съб Мар 01, 2014 8:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Съб Мар 01, 2014 8:10 pm

Даже не знаех какво да кажа. Нямаше думи, които да я утешат, след такава загуба и болката едва ли някога щеше да отмине. В този миг обаче тази нейна болка беше споделена, защото макар и никога да не бях виждал това малко създание, аз вече го обичах както обичах и майка му и ме болеше, че го няма тук с нея сега.
Думите бяха безсмислени в този миг, затова просто я оставих да си поплаче, а аз нежно галех косите й, нашепвайки й нежно, колко много я обичам с устните си, които плахо докосваха челото й.
Останахме така ужасно дълго време или пък не чак толкова, съвсем нямах представа за времето, просто мислите ми бяха безкрайно объркани, но в един момент осъзнах, че сме все още във ваната и нейното треперене не е породено от ръданията й, а от водата, която ставаше все по-студена. Веднага се изправих заедно с нея на ръце и отидохме до душ кабината, където пуснах гореща вода и й помогнах да се изкъпе. Накрая я увих в хубав пухкав бял халат, облякох един и на себе си и я отнесох в леглото където отново я взех в обятията си и я завих. Сега трябваше да се стопли вече:
- Обичам те! - Прошепнах за пореден път, целувайки я по челото.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Съб Мар 01, 2014 8:39 pm

Грижеше се за нея,никой мъж до сега не се беше грижил за нея по този начин. За това и толкова много го обичаше,защото не е като другите,не я третираше,като предмет. Обичаше я и даваше всичко за нея,дори сега беше съпричастен и с болката и. Макар че не искаше никой друг да носи нейното бреме.
-Илайджа...
Погали го по лицето,като улови ръката му,направяйки му знак,че иска да остане при нея,да се сгуши в обятията му.
-И аз те обичам Илайджа,обичам те още по силно,защото след всичко което ти казах,не ме виждаш,като лош човек...
Скри се в него,като затвори очи,имаше нужда от сън,всичко това я изтощи,да си спомни за всичко отново.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Съб Мар 01, 2014 8:45 pm

Всичко звучеше толкова хубаво, че чак беше трудно да повярваш, че е възможно. Ако съществуваше обаче човек, който да може да постигне и невъзможното обаче, то това беше именно той. Освен това наистина вярвах, че той ще защити дъщеря ни на всяка цена.
- Надявам се да си прав... - Отвърнах замислено и леко надигнах поглед, за да уловя неговия.
- Защото ако е истина и тя е толкова силна, то тогава ми се струва, че ще се намерят доста желаещи, които ще искат смъртта й... - Нашата цел от сега нататък трябваше да бъде единствено и само нейната безопасност.
- Какво промени решението ти? - Попитах внезапно и отново надигнах глава, за да го погледна.
- Защо реши, че я искаш?
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Съб Мар 01, 2014 8:56 pm

Вероятно никога нямаше да успея да й обясня, какво и защо го виждам. Тя бе прекалено критична към себе си и понякога цялото това самочувствие което демонстрираше, беше просто маска. Всъщност тя имаше този самоунищожителен навик да се наказва за грешките на някой друг и да наказва себе си за тях.
- О, Ан... Може би ти не познаваш мен... - Аз бях този, който бе правил много по-ужасни и непростими неща от това да се напивам или пък да си мълча, когато някой ме измъчва.
- Как е възможно дори да си помислиш, че аз бих те обвинил за нещо от това? - Въздъхнах тихо.
- Не те обвинявам и не те смятам за лош човек, всъщност аз се възхищавам на силата която имаш... Ако всичко това се беше случило на мен... - Замълчах за миг, но не довърших, защото щях наистина да я ужася.
- Истината е, че ти притежаваш изключителна сила и воля, щом все още си тук и си останала човек... Това е достойно за уважение и повод за мен да те обичам все повече...
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Съб Мар 01, 2014 9:02 pm

-Винаги съм я искал...
Просто и остави да се досети от кога точно. Защото си личеше но и нещата се потвърдиха:
-Всъщност тя прилича повече на теб...
Издаде се,че е надникнал в сънищата и но не беше направил нищо,освен че за малко да се блъснат:
-Тя не е просто сън Катерина,тя е нашето бъдещо дете и ще я защитавам и браня,както и ще и дам един пълноценен живот,това което заслужава. А,то е всичко...
Много неща се знаят за Клаус и едно от тях,че понякога е ужасно трудно да показва чувства,дори и сега.
Точния отговор на това от кога не бе ясен но сигурността на решението идваше от съня и,когато видя дъщеря си. Превърна се в истински образ на който искаше да даде превъплащение и беше сигурен,че ще и даде всичко.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Съб Мар 01, 2014 9:13 pm

Усетих как очите ми започват да се насълзяват и побързах да сведа погледа си, преди и той да го е забелязал. Тази вечер определено си играеше по тънка струна с емоциите ми и ако продължаваше така нищо чудно скоро наистина да успее да ме разплаче.
- Никога не съм казвала, че прилича повече на теб... - Някъде дълбоко в себе си, тържествувах от факта, че той също я е видял. О, как ми се искаше точно сега да успея да надникна в съзнанието му и да видя какво мисли за нея.
- Просто казах, че има като твоите очи... - Добре де, като изключим красивите й къдрави коси, не виждах много неща по които да си приличаме. Тя приличаше толкова повече на него, но по някакъв свой начин, ослепително красив начин.
- Значи вече я видя?! - Беше въпрос, с който целях да науча всичко. Исках да знам всичко което мисли за нея.
- И? - Попитах припряно.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Съб Мар 01, 2014 9:15 pm

Инпулс в нея я накара да се изправи и да я целуне нежно. Еинственото за което никога не съжали,е това че го срещна,той и даде повече сила от колкото всеки друг в този живот. Превърна рутината в живота и в пълен хаус и това и харесваше. Адреналина новите неща,напрежението,а дори и страха. Е да не и харесваше на каква цена но въпреки всичко:
-Радвам се,че те срещнах...
Още една целувка но задържа устните си малко по дълго,а после се настани на рамото му,като протегна ръка към неговата,преплете пръстите си:
-Как си представяш живота ни,след като всичко свърши?
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Съб Мар 01, 2014 9:26 pm

Някакъв весел смях излезе от устните му,като погледа му зашари,защото мисълта и спомена за дъщеря му напълни сърцето му с толкова топлина,че размраяваше леденото му сърце.
-Трудно в същност се оказа да остана много в съня ти,без да рискувам да се блъснем някъде.
Но ти каза,че я сънуваш и надникнах само да видя,дали и този път я сънуваш...
Прехапа долната си устна:
-Всъщност описанията ти са твърде бедни,за това което видях,дори и аз не мога да я опиша. Но ме остави без дъх. Като ангел...
Поклати глава:
-Не зная,толкова е...
Не намираше думи над всички хубави за да я пише:
-Всъщност има къдревите ти коси има твоите черти.
Поне  него така беше,не намираше себе си освен очите си но това беше напълно достатъчно.
-Искаше ми се да ви обгърна и двете...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Съб Мар 01, 2014 9:36 pm

Искаше да сменим темата, нямах никакъв проблем с това, а и добрите новини не свършваха до тук, защото въпреки всичко което бе преживяла, някак си все още успяваше да мисли за бъдещето и това наистина я превръщаше в най, ама най-силният човек когото познавам.
- Нямам представа... - Бях напълно откровен в отговора си.
- Ако ме беше попитала това преди две седмици, вероятно щях да ти отговоря, че се двоумя дали да изкача още веднъж Еверест или пък да посетя Индонезия... - Подсмихнах се леко.
- Сега нямам представа какво ще правя, но съм по-убеден от всякога, че искам да го правя с теб... - Целунах я по челото.
- Всъщност всичко зависи от теб... Може да обиколим целия свят... Може да вечеряме под звездите, върху капака на някой остарял и ръждясал пикап или пък в очите ти да греят милионите светлини на Париж, докато вечеряме на върха на Айфеловата кула... Може да бъдем и правим, всичко което си пожелаем, стига да го искаш... Искам да ти покажа толкова много места... Искам да ти ги покажа, за да откриеш в някое от тях своето, за да си построим къща... или да купим... Искам да намерим своят дом... Искам да остана с теб завинаги...
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Съб Мар 01, 2014 9:46 pm

-Това ми звучи,като доста добър план!
Нямаше да се раздели с мъката и раните от миналото си но живота не е свършил и трябваше да гледа напред,да го му се радва,защото все още е жива. Все още и остана борбата за живот и любовта и към Илайджа,която сякаш гореше по силно:
-Ще пообиколим света и ще си намерим нашето местенце!
А и за първи път чуваше,че той иска да прави дом с нея. Което я накара още по искрено да се зарадва,защото планираше бъдеще само за тях двамата:
-А,може и двамата да изкачим Хималайте!
Е,да нямаше да и хареса суровия климат но тя владееше природата нищо чудно да превърне най-студеното място в най-топлото.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Съб Мар 01, 2014 9:47 pm

Засмях се тихичко и отново отпуснах глава върху гърдите му, като усмивката остана върху лицето ми.
- Може би следващият път. - Странно, но не изпитвах ревност към това, че той изпитва интерес към дъщеря ни. Дори не изпитвах ревност и към това, че може да се натресе в съня ми и да я види или да говори с нея. Чувствах се по точно обратният начин, което ме усъмни, че може и тези чувства да не са съвсем мои. Ако тя искаше да го види, но не можеше да стигне до него по друг начин освен чрез мен... Не знам, предполагам, беше прекалено странно да мисля за нея като мислещ човек, защото тя все още беше съвсем мъничка и вероятно всички тези сънища бяха някакво мое много силно желание...
- Нямаше ли да слизаш в бара? - Попитах след малко. Нямах представа дали все още го обмисля, но можеше да го използва като извинение, в случай, че беше станало време да отива в стаята си и се опитваше да открие безболезнен начин, по който да ме изостави в леглото. Нямах нищо против ако го направи. Не бях от типа момичета, които си падаха по гушкането.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Съб Мар 01, 2014 9:59 pm

-Кой бар?!
Попита разсеяно той,имаше други по важни неща от това,а и сега  можеха да останат наистина насаме,без никой да им се пречи на разговорите меси или всичко подобно. А,и всичко което можеха да кажат можеха да го кажат и в присъствието на Катерина:
-Честно да призная тук ми харесва много повече...
Сложи ръка на рамото и,като я спусна надолу по рамото и:
-А,и ми се иска да видя,колко в същност е ненаситна една бремена жена...
Намигна и,естествено че се шегуваше,е до някъде но тя трябваше да го приеме,като шега,закачка,която да си остане между тях.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Съб Мар 01, 2014 10:01 pm

- Както вече казах... - Плъзнах пръсти по брадичката й и я надигнах леко, за да долепя устни до нейните.
- Може да правим всичко което пожелаем. - Усмихнах й се мило и след още една кратка целувка по устните казах:
- Знам, че вече е доста късно и ресторанта сигурно е вече затворил, но може да си поръчаме нещо за хапване тук. Искаш ли да хапнеш нещо преди сън? - Защото със сигурност трябваше да поспи малко, Тя не беше като мен и имаше нужда не само от храна, но и от сън.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Антея Съб Мар 01, 2014 10:08 pm

-Може да поръчам нещо,макар че не се чувствам много гладна.
По скоро и се спеше повече,а когато това се случеше не и се ядеше:
-По скоро мисля на суринта да го направя,наистина съм ужасно уморена. Пътя беше ужасно дълъг...
Идея си нямаше след това на къде ще ходят но най-вероятно пътя отново никак няма да е особено лек:
-Понякога ми се иска да съм бърза като вас,за да не ми се налага много да се бавя...
Легна на рамото му,смяташе да спи там,сгуши се в него,прозявайки се няколко пъти,а след това нежно затвори очи,докато говореше някакви неща,а накрая престана и направо заспа. Всъщност в думите и нямаше нищо смислено,просто си плямпаше нещо.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Съб Мар 01, 2014 10:09 pm

- О, така ли било?! - Попитах аз и се надигнах, подпирайки се на лакътя си. Не знам дали защото това нещо с бременността ми беше ужасно чуждо и непонятно или пък просто мразех да ми слагат такъв етикет, но наистина не харесвах когато Кол, а сега и Клаус ме смятаха за нещо по-различно, само защото съм бременна.
- Мога да задоволя любопитството ти, ако това е което желаеш... - Повдигнах многозначително едната си вежда и за разлика от него изобщо не се шегувах. Всъщност дори само мисълта за това ме караше да се възбуждам отново.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Илайджа Съб Мар 01, 2014 10:19 pm

Мислех си да изчакам докато заспи и да сляза до бара, но така и не намерих достатъчно силно желание и воля, за да се лиша от компанията й, която в случая се състоеше в това да я наблюдавам как спи. Не желаех да я оставям, затова и останах през цялата нощ с нея, галейки успокоително и нежно косата й...
Останах с нея дори и когато слънцето започна да се показва. През цялото време просто лежах там на леглото, държах я в ръцете си и я наблюдавах. Съзнанието ми бе изпразнено от съдържание. Беше по-хубаво дори от сън и можех да продължа да го правя цяла вечност, но вероятно скоро щеше да се наложи да я събудя или пък тя самата щеше да се събуди, затова внимателно станах от леглото и отидох в другата стая. Поръчах закуска с изобилие от блюда, защото нямах представа какво щеше да й се яде.
Закуската на Ан пристигна не след много дълго, а камериерката която я донесе, се погрижи и затова да я подреди на масата. Едва след като си тръгна се върнах в спалнята при Ан и легнах обратно до нея, като най-нахално започнах да целувам сладките й като мед устни, за да я събудя... След втората или третата тя започна да шава и когато сякаш осъзна какво правя, видях на лицето й лека усмивка:
- Липсваше ми. - Прошепнах тихичко срещу устните й и я целунах още веднъж.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 26 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 26 от 30 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите