The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Измамна прошка - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Измамна прошка - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Измамна прошка - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Измамна прошка - Page 4 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Измамна прошка - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Измамна прошка - Page 4 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Измамна прошка - Page 4 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Измамна прошка - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Измамна прошка - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Измамна прошка

4 posters

Страница 4 от 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Вто Мар 24, 2015 4:51 am

"Номера?!" - Повдигнах погледа си към него въпросително. "Току що ме унижи." Не се беше променил в това отношение. Всичките му думи за това как иска да съм с него и прочие, бяха лъжа. Не искаше да каже пред останалите каква сделка е сключил с мен, защото така му изнасяше. А когато го направих аз, излизаше че му въртя номера. Колко типично само. "Но това не трябва да ме изненадва нали? Такава е твоята любов! Това правиш ти, само че по нов начин."
Отместих погледа си от него и се загледах напред. В момента не преигравах. Наистина се чувствах по познат начин. Неговият специалитет да ме стъпче, отново бе в действие...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Вто Мар 24, 2015 5:13 am

"Номерата с подаръка ти!" Присви очите си,като я докосна по рамото. За това и договора не го прикри,просто го ядоса факта,че му поднесе две фльорци. След като каза това за договора,което не беше кой знае,какво и добави тея войни,беше като присмех за него. Сега ще се подадеш на това и да те видят демоните колко си слаб и колко лесно ще ги предадеш,само заради два демона.
-Нека следващия път да не си поднасяме подаръци на обществени места,става ли?
Приближи се и прошепна на ухото. Харпиите стояха от страни. Нямаш намерение да и казва повече нищо,беше достатъчно обиден,защото тя провали всичко. Жените просто не можеха да спрат да говорят. А,в момента Лилит не беше Лилит,а все още огурчена жена,която не можеше да му прости,и се опитваше да го унижи. Но вместо да се подкрепят и да се появят,както преди,като достойни крале,те водеха излишни битки и тя трябваше да го разбере.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Вто Мар 24, 2015 5:40 am

Извих глава към него и го погледнах ледено:
- Начина по който реагира на подаръка ми... Говори много повече от самия подарък. Беше просто подарък, а ти беше толкова уплашен и подозрителен, че измисли всевъзможни начини, за да се отървеш от него, което само говори колко неуверен си в изпълнението на твоята част от сделката. Страхуваш се, че ще се поддадеш, затова елиминираш всяка заплаха... - Дори не се постарах да му го внушавам. Казах го на глас и не ми пукаше кой ще го чуе.
- Ако ролите бяха разменени, не бих се притеснила дори и за миг... Просто защото ако нещо не представлява интерес за мен, не би ме притеснило... Теб изглежда те притесниха доста, за да ги превърнеш в домашни любимци... Надявам се, че земята няма да се напълни с тях...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Вто Мар 24, 2015 5:53 am

-Добре следващия път ще ти подаря тигани,едва ли за хилядолетия си се научила да готвиш.
Погледна на горе:
-Не можах да разбера смисъла на твоя подаръка? Не по скоро следващия път,ще ти подаря две човешки деца...
Тя мразеше децата,и той също и нямаше какво да правят с тя:
-И аз няма какво да правя с тези девственици освен да ги превърна в домашни любимци,като такива биха ми били много по полезни,от колкото веойни,още повече девственици. Абадон,ще подивее докато не реши да ги изплющи,още куп демони,защо не ми поднесе един от черните ти войни от легионите на смъртта,който придърпа към себе си. Или ти се досвидя генерал на черен лигион.
Присви очите си и погледна към нея:
-Знаеш много добре,кога точно съм обичал такива момичета,казах ти че съм се променил и въобще не ми минавай с номера на прехвърлянето на токата,как би реагирала ти. Дразни ме факта,че си позволи ти да се осъмниш,мислейки ме за достатъчно тъп да се подам на тъпа провокация.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Вто Мар 24, 2015 11:29 pm

- Смисъла бе в доверието! - Опитах се да не повишавам тон, но в крайна сметка нямаше значение, защото всеки който искаше, можеше да чуе този разговор дори и да шепнем.
- Приемаш го като провокация, но това беше моят начин да ти покажа, че ти вярвам... Точно с този подарък... Точно по този начин... Но ти се провали... Отново! - Поклатих леко глава.
- Превърна ги в домашни любимци, защото се страхуваш, че може да изпиташ нещо друго към тях, ако са в човешка форма... Казваш, че си се променил, но всичко което ми показа с този акт на недоверие е слабостта ти... Наистина е похвално желанието ти да се бориш с изкушенията, но се надявах... Очаквах тези две момичета да не са въобще изкушение за теб... - Естествено целта ми беше такава да го изкуша, но едва сега осъзнах, че някъде дълбоко в себе си съм искала той да реагира по друг начин. Искаше ми се тези две момичета да не представляват интерес за него, но те представляваха, затова и ги бе превърнал в животни, което означаваше, че рано или късно той ще се поддаде отново и този път трябваше да съм умна. Не можех да си позволя да вярвам в лъжите му отново.
- Можеше да ми докажеш, че присъствието на красиви жени около теб, не е проблем и ти виждаш само мен... Но вместо това ти избра да ми покажеш, че единственият начин да съм единствената за теб, е ако не съществуват други...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Сря Мар 25, 2015 4:19 am

-Много хитро се измъкваш,ако не ги бях превърнал,щеше да кажеш,че искам да ги задържа за себе си и ще се забавлявам с тях. Мразя ненужни подаръци...
Завъртя очи,като въздъхна и щракна с пръсти,като хрътките отново се превърнаха в момичета. Погледна на горе въобще не беше до изкушението,за за това,че се дразнеше с него и го провокираше.
-Ще ти бъдат придворни,аз наистина не знам,какво да ги правя...
Погледна пренебрежително ту към едната ту към другата:
-Като кучета бяха по красиви...
Отпи си от уискито,и погледна напред. Най интересното беше,че не гледаше никой. Сложил ръка на рамото и за да я усеща,гледаше сякаш през демоните в бара. Запали си още една цигара. Бутна чашата в ръцете на едната:
-Бъди полезна и се разходи до бара,за още едно... 
Погледна към Лилит:
-Доста е тромава,казах че е по добре да са кучета.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Сря Мар 25, 2015 10:02 pm

Това наистина бе унизително. Използваше двама от най-добрите ми войни, като сервитьорки.
- Ами чудесно... Щом са вече под мое командване, ние с тях си тръгваме, а ти можеш да си вземеш сам питие... или да помолиш Абадон да ти го сервира...
Изправих се рязко от стола и за части от секундата изчезнах, както и момичетата, които освободих от задълженията им. Изпратих ги обратно там от където бяха дошли, а аз се върнах в хотела.
Да се преструвам на влюбена кралица никак не ми се отдаваше. Просто той ме вбесяваше на всяка крачка и се чудех дали въобще има смисъл да се опитвам. Не можех просто да забравя всичко и да продължа напред, сякаш нищо не се е случило. Вече не... Просто не бях същата Лилит като преди.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Чет Мар 26, 2015 4:20 am

Поклати глава,дори да и дадеш каквото искаш това и даваше още една причина да е сърдита. Абадон се прилижи,когато седна на трона,застана от дясната страна и каза с завидна злоба:
-Постете господарю но мисля,че сте направили ужасна грешка...
Не надигна глава гледаше в една точка и с равен глас каза:
-А,ти без да ме прощаваш не е твоя работа да се месиш в моите неща. И ти напомням,аз съм твой крал но и тя също е твоя кралица,и следващия път след,като кажеш нещо за нея,ще те пратя в забрава...
Стисна леко чашата,а Абадон малко се изплаши:
-Сделката,истина ли е?
Този път изръмжа:
-Това не е твоя работа...
Не посмя да каже още нещо. След като изпи питието,тръгна прибра се,като се зае малко с дела,неговата асистентка стоеше над главата му,но той се беше съсредоточил върху работата си и по скоро я приемаше,като предмет в стаята. Можеше да стой около жени без да ги пожелае и ако това не е доказателство просто нямаше друг вариант.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Чет Мар 26, 2015 4:32 am

Пребиваването ми в този хотел се превръщаше в нещо изключително скучно занимание. Постоянните войни и игри на нерви от не далечното минало сега ми липсваха. Липсваше ми да върша нещо съществено. Сега единственото което можех да правя е да чакам, а чакането оказва се бе най-изтощителното и скучно нещо на света. Естествено можех да чакам и другаде, но тогава той опожаряваше местата, на които чакам и възможностите ми отново бяха силно ограничени.
Седях в стаята си и разглеждах списания. Опитвах се да се разсея с нещо, за да не изтрещя напълно...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Чет Мар 26, 2015 5:18 am

Влезе един от демоните му,който се казваше Тиодор,той беше сексапилен мъж,доста едър. Вдигна глава и сякаш му дойде прозрение. Трябваше да предизвика нея,както тя него:
-Тиодор отиди да извикаш съпругата ми,опитай се да я помолиш мило да дойде.
Да после Тиодор най-вероятно щеше да е мъртъв но не му пукаше. 
-Или не по скоро и кажи,че имам две задачи,който искам да я помоля да свърши. Имам две много важни души,който искам да прибере. Това е подарък за нея,души на нифилими.
Тези души бяха редки,и се обработваха с години,докато се намерят но напраеше ли се сделка после удоволствието беше прекрасно. Защото имаш два прекрасни война който са демони,ангели и хора. Истинско блаженство:
-Все пак я попитай дали иска да отиде...
Можеше да каже,че не иска. Прати вестителя,а и ако останеше с него можеше пък да се подаде на нещо.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Чет Мар 26, 2015 5:34 am

На врата се почука, но не беше той. Усещах, че не е той. Затова и отворих. Там стоеше някакъв демон. Не мисля, че го бях виждала наоколо.
- Какво искаш? - Попитах раздразнено, че е нарушил уединението ми.
- Господарят има задача за Вас, кралице...
- Слушам...
- Господарят желае да приберете две души... - Страхотно, сега вместо кралица му бях момиче за всичко. Преди обед секс играчка, след обед шут за пред демоните му, а вечерта събирач на души.
- Ако желаете... - Добави демона, а аз избухнах в истеричен смях.
- Ако желая?! Ако желая... - Повторих през смях няколко пъти. - Значи имам право на избор... - Той кимна нерешително чудейки се дали това е въпрос.
- Чудесно... - Отвърнах и продължих да се смея. Наистина беше нелепо. Всичко това бе нелепо. Цялата тази ситуация бе нелепа. Живеех в хотел, а съпруга ми... Принца на Мрака се вживяваше в ролята на координатор... - Предай на господаря си, че с удоволствие ще подишам малко чист въздух далеч от него... - После тряснах врата под носа на вестоносеца.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Чет Мар 26, 2015 5:52 am

Тиодор се върна,като беше малко объркан,предеде думите на господарката си. Поклати глава:
-Не мога да повярвам...
Поклати глава и тръгна към стаята и:
-Лилит тези души са по скоро подарък за теб,и смятам че за теб,ще е много добре да прибереш тези души и те ще да полезни за теб и малко за мен. 
Той се чувстваше нелепо:
-Знаеш ли,просто се предавам,прави каквото искаш...
Вдигна ръце:
-Свободна си,ако искаш да си тръгваш...
Писна му от тази игра,държеше я като заложница сякаш,а тя му лазеше по нервите. Не искаше такъв живот:
-Ако искаш отивай,ако искаш не отивай...
Поклати глава и тръгна към своята стая и смяташе да си вземе ужасно гореща вана.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Чет Мар 26, 2015 6:50 pm

Не очаквах подобна реакция от негова страна и честно казано в първия момент леко се обърках. Не знаех какво иска да каже и как да приема думите му. Което доведе до това да тръгна след него и да си изясня положението.
- Какво означава това? - Сама себе си изненадах със спокойствието което съпътстваше въпроса ми.
- Какво искаш да кажеш с това, че съм свободна и мога да си вървя? - Беше подвеждащо изказване. Свободата не винаги означаваше по-добро. Можеше да превърне тази свобода в истински ад.
- Ами сделката ни? - Не бях съгласна тя да отпадне. Бях пожертвала толкова много и се бях отказала от толкова много, че нямаше начин да се откажа от възможността да си върна кралството.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Чет Мар 26, 2015 9:44 pm

-Сделката остава,просто си свободна да ходиш където искаш,не пишеше в договора,че си под мой контрол. Ако искаш спи тук,ако искаш другаде,само с малката разлика,че не можеш да спиш с друг. 
Обърна се към нея и я погледна с някакъв празен поглед,някак се беше отказал от това да се доказва и от всякакви подобни неща:
-Просто те ограничих прекалено много и този хотел се превърна в затвор за теб. Исках да си достойната кралица до мен,както преди. Само че пропуснах ти не си същата,както преди и аз не съм същия както преди. Аз видях,че си се променила но ти не виждаш,че аз съм се променил.
Вдигна рамене:
-Няма значение,прави каквото сметнеш за добре. Чакаха те два нифилима подарък за теб,имах доверие,че ще ти хареса да ги прибереш,защото дълго ги обработвах. Чакаха да бъдат прибрани и да станат част от легионите,щяха да бъдат добри войни. Само на теб можех да доверя това,защото все още ти вярвам но явно за теб е било някакво задължение. Може би аз го направих да е такова. 
Погледна отново в страни и после отново към нея:
-А,ако искаш да останеш в хотела,ти давам апартамента,ще заповядам утре на демоните да приберат багажа ми и да ме преместят някъде другаде.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Чет Мар 26, 2015 11:00 pm

Значи... Значи повече не искаше да живеем заедно. Май трябваше да съм доволна, но не се чувствах по този начин. Опитът да бъдем заедно се оказа истинска трагедия. Бяхме изкарали около два дни и той вече се бе отегчил.
- Не, няма нужда... - Побързах да кажа. - Очевидно тук ти харесва... Можеш да задържиш хотела... Аз ще се върна в моя дом... - Живеех на земята от много дълги години и имах много места, които наричах мой дом.
Отстъпих няколко крачки назад и се зачудих как точно ще се случи всичко това.
- Но... Как ще действа всичко това? - Дори не бяхме установили какви задължения ще имаме като двойка, а вече трябваше да мислим за варианти по отделно.
- Имам предвид... Трябва да си разделим задълженията нали? - Може би дори той щеше да се върне в подземното кралство.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Чет Мар 26, 2015 11:23 pm

-Това не е раздяла Лилит,договора още важи,няма да отстъпя от думата си. Просто не желая да те държа тук,като затворничка,ти не си такава. Можеш да идваш,когато си поискаш. Ще управляваме заедно без да си пречим. Ти ще решаваш делата на земятя,като ако сметнеш за добре,ще идваш да искаш и моето менение. Аз,ще решавам делата в ада,ако нещо касае и теб,ще се допитвам до теб.
Това е най-разумното решение за този момент по добро не можеше да измисли:
-Ние не сме,като типичните двойки,така че никой няма да се учуди на това да живеем разделени. Ако все пак пожелаеш,можеш да останеш до мен но желая да си до мен при решаването на делата,и пак не си задължена да живееш с мен. Просто когато има съд или съвет е добре да присъстваш,като моя кралица до мен,за да знаят,че си тяхна кралица и управляваш с мен.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Чет Мар 26, 2015 11:34 pm

Подсмихнах се леко и въздъхнах. Като се замисля никога не съм била истинска кралица. Винаги съм била в неговата сянка. Преди нямах против, защото той грееше толкова ярко и силно. Възхищавах се на умението му да води. Много от нещата които знаех, ги бях научила от него. После се разделихме и бях кралица на инат. Въпреки всичко и всички, въпреки него... А сега... Сега нямах представа коя съм, но със сигурност не бях неговата кралица. Той не ме третираше като такава, демоните му не ме третираха като такава и със сигурност бях загубила доста от своите в името на нещо по-голямо...
- Не намирам особен смисъл в разиграването на подобен театър, но щом това е желанието ти... - Свих леко рамене и кимнах в знак на съгласие.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Чет Мар 26, 2015 11:49 pm

-Нищо не съм решил,просто ти давам възможност да избереш,да останеш или да тръгнеш.
Още го ядосваше:
-Давам ти избор да останеш или да си тръгнеш,да си до мен или да не си до мен или да бъдеш кралица,каквато си. Ти беше толкова глупава да си тръгнеш днес като провали всичко,още от началото. Трябваше да дойдеш без речи без нищо,защото не си дръжна да даваш обяснение,защо си там или не,да заемеш мястото си без ни най малко да поглеждаш към другите. Да им покажеш,величие. А ти се заобяснява,сякаш си им длъжна! Не заемаш мястото си при мен,в решаване на делата,което показва че това е под твоето ниво,а като кралица трябва да вземаш и маловажни решения. А,стоиш в шибаната стая и очакваш от мен аз да докажа на всички,че си достойна кралица. Как,като си се скрила,като мишка,сякаш съм те оковал. Ти не си същата кралица,седяща в скута ми,спомням се че ти решаваше делата ми,и всички ти се кланеха,защото беше най-жестоката жена. Доставяше ти одоволствие,да взимаш деца от майките им,да разсичаш на две монаси,да се забвляваш в големите пирове. За да ти помогна,трябва и ти да ми помогнеш,а не да вървиш срещу мен,защото ако ме унижаваш,аз няма да го търпя,знаеш го. Никога не съм понасял това,познаваше ме и знаеш отлично,какво ме разгневило и го направи въпреки всичко. И сега,като обикновена човешка жена,вдигна рамене и каза,най-голямата глупост. Каквото си решила! Хората са ти повлияли и си омекнала Лилит,превърнала си се в човешка жена,явно искаш живота и на човешка жена,семейство деца,любящ съпруг. Само се лъжеш,че искаш власт над ада,искаш го защото искаш да докажеш,че има жива от теб част,от старата Лилит но истината е че сякаш е мъртва...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Пет Мар 27, 2015 12:13 am

Поех стоически всеки удар под формата на думи от негова страна. Може би в думите му имаше голяма доза истина. Може би наистина се бях размекнала и със сигурност не бях същата Лилит, която познаваше.
- Не съм длъжна да се доказвам на никой! Нито на теб, нито на демоните ти... Приключих с това да съм по вкуса ти... Прав си когато казваш, че съм се променила... Промених се и то много Луцифер... След теб станах много по-силна! В продължение на векове водя собствена армия и ти може да не го признаваш, но изградих нещо голямо... Нещо силно... Без теб... САМА! Постигнах всичко сама! Нямам нужда от одобрението ти! От признанието ти! От демоните ти! От теб! Аз съм много повече без теб! Старата Лилит е мъртва, благодарение на теб. Но аз се възродих от пепелта и станах по-силна... Вече не съм твоята кралица... Аз съм себе си... За себе си... Не си ти този който ще ми казва как е редно да се държа и как не...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Пет Мар 27, 2015 12:25 am

-Ти хенчиш Лилит,хленчиш дори и сега! Знаеш ли защо го постигна сама? 
Присви очите си:
-Знаеш ли защо доверениците ти са още с теб. Защото са изгонени,изгоних ги за да имаш армия,за да имаш някой който да те следва и да си мислиш,че си силна. Но истината,е че ти беше силна с мен. Щом си замина много малко хора те последваха,само онези,който бяха близо до теб. Всички,който дойдоха после,бяха подбрани,за да бъдат прогонени. Мислейки,че при теб,ще намерят закрила. Превърнала си се в мрънкало,в една хленчещо подобие на Лилит,дори сега се оправдаваш. Старата Лилит стоеше горда и не даваше на никой обяснение. Заблуждавай се щом искаш,че си станала по силна...
Присви очите си:
-Дори сега се отказваш. Предната Лилит,щеше да се опита по умно да ме манипулира. Дадох ти сделка,която да те накара да искаш още,да те накара да видя предишната подмолвна кралица. Истински предисвикателства,а не бебешки игри. Ако не те обичах,щеше да си в килия на забравата,защото не мога да те убия но ти дадох толкова много. А,ти! 
Размаха ръка пред нея:
-Прави каквото сметнеш за добре Лилит,знаеш ли предавам се.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Пет Мар 27, 2015 12:48 am

За миг допуснах възможността да казва истината, но после веднага прогоних тази мисъл. Нямаше начин да казва истината, просто се опитваше да ме уязви и да ме накара да се чувствам несигурна. Опитваше се да ме стъпче, за да го искам отново, но изглежда не ме познаваше въобще.
- Нима? И кой е слабия в такъв случай? - Пристъпих към него. - Осъзнаваш ли, че цялото ти съществуване се върти около мен? Погледни се... - Огледах го презрително.
- Дори и да казваш истината, това говори само за твоята слабост... Отказал си се от демоните си... Сега си готов да се откажеш от царството си... От силата и властта си... За да бъдеш с мен - хленчещата и мрънкаща Лилит... Кой е слабият сега? А? Аз, която те преодолях или ти, който милиарди години, се опитваш да спечелиш МОЯТА любов? Имаш нужда от мен, за да почувстваш тръпка отново... Искаш мрънкащата и хленчещата Лилит, за да почувстваш, че си отново жив... Е познай... Загубих интерес да играя с теб... Всичките ти трикове са ми познати... Затова не мисля да влагам въображение... И без това сам ще се паднеш в собствения си капан, накрая... И тогава скъпи мой, всичко... абсолютно всичко ще бъде мое... Защото дори не се нуждая от армия, за да те победя...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Пет Мар 27, 2015 1:11 am

-Замисли ли се над думите си Лилит,какво точно каза,аз не съм този,който се отказа от теб,защото те обичам. А,ти се отказа от мен,при първата възможност,сякаш нищо не е било. Сякаш не семе живеели заедно. Заедно бяхме изгоненини от рая,създадох ме всичко заедно,а ти се отказа с лекота. Да аз изпитвам любов,явно само аз я изпитвам...
Махна с ръка:
-Знаеш ли...
Дори нямаше да се обяснява повече. Щрякна с пръсти и се материализира в ада,този разговор нямаше вече значение за него. До някъде беше права беше време да се откаже и от нея.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Пет Мар 27, 2015 1:21 am

Това сигурно беше някаква шега. Не се бил отказал от мен? Той беше този, който многократно се отказваше от мен в леглата на други жени. Унижаваше кралицата си в продължение на векове. И какво се очакваше да направя? Колко голяма трябваше да е любовта ми, за да изтърпи всичко това? Не... Трябваше да се влачи в краката ми, но дори и това нямаше да бъде достатъчно, за да заличи всички унижения. Нямаше какво да мисля... Всичко бе от ясно по ясно... Моят път продължаваше без него... Докато седна отново на трона си...
Материализирах се в дома си и си налях голяма чаша уиски, което изпих на един дъх. Трябваше да разчистя редиците си, от предателите... После щях да тръгна след неговите демони... Никой никога отново нямаше да прояви неуважение към мен. Той и демоните му, щяха да треперят при споменаването на името ми...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Пет Мар 27, 2015 1:38 am

Заповяда демоните на Лилит само да изберат дали да се върнат или да останат,изтината е,че тези който бяха прогоненен. Се отказаха от нея и тръгнаха само най-дверенети демони който бяха с нея от векове с нея. Този път нямаше да и помага. Истината е,че този път нямаше да се съревновава с нея,и нямаше да и отвръща. Дори това да значеше да му отнеме трона. Не искаше естествено това но понякога беше нужно пълно падение.
-Господарю!
Надигна глава и видя Абадон,който се поклони:
-Аз оставам с вас господарю,какви са следващите ни действия!
Погледна в страни:
-Да се забавляваме,да отбиваме време,ще убиваме хора,ще се забавляваме,като правим най-често. Има на земята двама ловци,ще им създадем малко работа,освободи няколко демона.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Пет Мар 27, 2015 2:18 am

Много неща се промениха. Главното бе, че разбрах имената на предателите. Много от демоните, които мислех, че са с мен, се оказаха против мен, но останаха и такива, които ми бяха верни. Не много, но достатъчно. Най-близките до мен, бяха все още с мен, това ми бе достатъчно:
- Как ще действаме сега господарке? - Попита ме Белиал, който все още бе мой главно командващ. От 80 легиона, които предвождаше, сега му бяха останали едва десет, но той все още бе най-голямото страшилище в Ада. Славата му го предвождаше и бе до мен.
- Ще чакате... - Казах и го погледнах замислено. - Ще чакате, докато разчистя сметките си с всички предатели...
- Но... Те предадоха и мен господаке... Искам отмъщение...
- И ще го получиш! - Отсякох и се изправих. - Искам от теб да стегнеш редиците си. Искам да си готов, когато имам нужда от теб... - Белиал се поклони ниско, завъртя се и напусна стаята, а аз се дематериализирах в покрайнините на града, където знаех, че ще открия трима от предателите.
Когато ме видяха и тримата се уплашиха. После измените им душици започнаха да ме молят за пощада и прошка. Такава нямаше. Нямаше да има за никой, който ме бе предал. В края на седмицата бях намерила и изсмукала силата на половината от демоните, които ме бяха предали. Мълвата, че съм тръгнала след тях се разнесе бързо. Някой дори допълзяха сами, молейки ме за прошка. Трябваше обаче да изпратя ясно послание на Луцифер и армията му. Идвах за тях и място за прошка нямаше...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 4 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите