The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Измамна прошка - Page 10 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Измамна прошка - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Измамна прошка - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Измамна прошка - Page 10 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Измамна прошка - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Измамна прошка - Page 10 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Измамна прошка - Page 10 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Измамна прошка - Page 10 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Измамна прошка - Page 10 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Измамна прошка

4 posters

Страница 10 от 14 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Вто Юли 07, 2015 9:38 pm

Изправих се и протегнах ръка към него:
- Ела... - Приканих го ласкателно, след което го отведох в кралското ни легло. Бутнах го грубо върху леглото и с игрива усмивка започнах да го целувам. Плановете малко се бяха променили. Щях да поема последен риск преди съкрушителния удар, а за целта щях да имам нужда от помощта на Клаус.
Започнах да го събличам. Ризата най-напред, защото възнамерявах да завържа ръцете му, но докато те все още бяха свободни нахално и собственически обхождаха цялото ми тяло. Той вече бе подивял, прекалено възбуден и нетърпелив.
- Лошо момче... - Зашлевих му един шамар и притиснах ръцете му към леглото. - Бъди послушен или няма да получиш нищо... - Заплаших го аз и завързах ръцете му за таблата на леглото. Самите шалчета не можеха да го спрат, но бяха достатъчни.
- Точно така... - След като ръцете му бяха вързани, се приплъзнах надолу. Разкопчах панталона му и го издърпах. После и боксерките. Беше целия надървен и в готовност. Аз самата бях доста възбудена, но трябваше да преглътна това и да действам по план. Възседнах го, но само се отърквах в него, без да му позволявам в действителност да проникне в мен. Започнах да се опипвам и когато видях, че вече е на предела си казах:
- Надежда... - Това бе ключовата дума, Клаус трябваше да се появи или всичко можеше да се срине.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Вто Юли 07, 2015 9:52 pm

Беше лесно да се преборя въпреки болката,която ме блокира за няколко минути,гледах малко през присвитите си очи,защото и тялото ми гореше но успях доста бързо да се преборя и да се появя по нейна команда:
-Не се спряхте за миг...
Просъсках отново,като успях да вдигна поглед към нея,но все още ме болееше ужасно главата,постепенно намаляваше но продължаваше,тя помогна малко,като отново направи стаята малко по студена. Отново се бях появил в неудобна поза,егати алибитата. Просто беше не реално:
-Скоро щях да го приспя...
Мъжествеността ми се беше втвърдила,като за световно. Не исках да си призная но тя определено беше жена,която може да накара всеки мъж да подивее по нея:
-Намери ли решение,нещо...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Вто Юли 07, 2015 10:01 pm

Лукавостта ми нямаше предели и вместо да се отдръпна, когато разбрах, че на мястото на Луцифер е Клаус, аз реших да го поизмъча още малко, заради язвителния му коментар за сексуалния ми живот. Не беше в позиция да недоволства, защото в крайна сметка аз бях тази която се жертва и рискува, той така или иначе нямаше избор.
- Може би... - Казах и едва сега станах от него, но нито го покрих нито пък развързах.
- Това съм на път да разбера... - Докато му обяснявах, вече бях на крака и оправях роклята и косата си. Усещах спазмите в стомаха си. Лицето ми сигурно също издаваше колко съм възбудена в момента, но се надявах той да не забележи това.
- Затова ми трябва твоята помощ... - Поемах голям риск. Всичко можеше да се обърка ако докато съм на среща с Гейбриъл. Луцифер се появи и не ме намери.
- Трябва да се срещна с някой, който се надявам, че ще ми даде решението... До тогава искам да останеш тук... - Погледа ми колкото и да не искаше, все улавяше стърчащото нещо.
- Трябва ли ти кръвта ми? - Всъщност защо въобще питах, естествено че щях да му дам от нея, за да се застраховам допълнително, затова още щом зададох въпроса се приближих отново към леглото и поднесох ръка към устата му.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Сря Юли 08, 2015 4:06 am

Веднага дори без ни най-малко да се замисля отпих от кръвта и просто тя намаляше болката и ми помагаше след,като отпих и минимално количество с което се напих отвърнах:
-Благодаря!
Не бях неблагодарник въпреки всичко тя ми помагаше,е имаше изгода но въпреки всичко бях длъжен:
-Съвсем сериозно не се засягай за думите ми,не желая да бъда груб но обикновено контролирам нещата,който правя или ми се случват на тялото. Да кажем че малко се подразних. Нищо лично при други обстоятелства не би ми пукало....
Да да контролират тялото ти не е измежду най-приятните неща,ако мога да ги дефинирем по този начин.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Сря Юли 08, 2015 4:14 am

Въобще нямах представа за какво говори, но и не ми пукаше много, защото имаше много по-важни неща за които да се тревожа в момента. Погледнах часовника. След по-малко от пет минути трябваше да съм на уреченото място, за да разбера дали Гейбриъл е намерил решение и дали ще ми помогне.
- Виж... всичко ще се промени скоро... Ще си себе си отново и то скоро... Просто ми се довери... Утре вечер Луцифер няма да съществува... - Или поне се надявах, защото в противен случай нещата щяха да се объркат много.
- Ако всичко мине по - план, а аз ще се уверя, че ще се случи, двамата с теб ще бъдем свободни и всичко ще е различно... Сега остани тук и кротувай... Когато се върна ще трябва да пуснеш Луцифер за последно, а до тогава се постарай да не прецакаш нещата...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Сря Юли 08, 2015 4:55 am

-Нямам друг избор освен да те чакам,истината е че идея си нямам как да се махна от тук и в интерес на истината не знам и даже къде се намирам.
А,и щеше да се насладя на мига в който няма болка,сам съм си господар на тялото и определено си е лукс,който нямаше да пропусна. Облегнах се назад,като се настаних на възглавницата,като се наистина изпитвах блаженство:
-Ще се опитам да се насладя а мига и да задържа Луцифер по надалеко.
Поне това можех да направя,и все пак не беше сигурен:
-Все пак недей да се бавиш не знам колко дълго трае ефекта,предния път се контролирах но не беше за дълго и е добре да не се бавиш...
Мисля че доакто стаята беше студена и кравтта и ми действаше нямаше да има проблем но все пак.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Сря Юли 08, 2015 5:23 am

- Дори няма да усетиш, че ме няма... - Казах и след миг просто се изпарих от стаята, озовавайки се насред нищото затънала в пясък и пронизвана от студения вятър. Вечер в пустинята бе кучешки студ, но това беше най-малкият ми проблем в момента.
Изчаках няколко безкрайно дълги минути, преди Гейбриъл също да се появи.
- Защо се забави толкова? - Изневоволствах аз и се приближих по-близо към него. - Научи ли нещо? Има ли начин да, затворя Луцифер в това тяло?
- Да. Оказа се, че е възможно, но... - Той замълча за миг.
- Какво?
- Това е опасно Лилит и няма никаква гаранция, че ще подейства. Има легенда която гласи, че съществува камък, който е създаден, за да омаломощи Луцифер, но това е само легенда... А и може да не подейства по начина, по който ти си го представяш... - Новините не бяха много добри, но все пак и това беше повече от нищо.
- Къде мога да намеря този камък? - Попитах без да се колебая.
- Не се налага да го търсиш... Той е тук, реших че ще го поискаш и затова ти го донесох... - Той извади малък вързоп и ми го подаде. Развързах го и видях кърваво червен камък във овална форма. Беше малък като все едно бе седял в някое бижу и го бяха извадили от там.
- Благодаря, Гейбриъл... - Завързах вързопа обратно и го прибрах. - Няма да го забравя...
И понеже не исках да рискувам повече, а и бях взела това за което бях дошла, бе време да се върна.
Заварих Клаус в позата, в която го бях оставила. Все така гол и завързан.
- Казах ти, че ще съм бърза... - Поех дъх и се уверих, че камъка е в мен, после без да се поколебая или притесня, хвърлих роклята си на земята, оставайки чисто гола и се върнах на леглото и по конкретно, възсядайки Клаус. Трябваше да изглежда правдоподобно, иначе всичко можеше да се провали. Разроших малко косата си и прехапах устни, за да се зачервят все едно до сега са били целувани.
- Не ме гледай така жребецо, а по-добре премини в режим на готовност, защото когато оставих Луцифер бе доста по твърд от теб... - И погледнах към пениса му, който бе омекнал.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Сря Юли 08, 2015 5:43 am

-Винаги идваш с гръм и трясък...
Признах си,като се закаплях малко,в първия миг се отдръпнах малко,като малко се изненадах но се стих,че бях привикан в доста сублидно положение и сега,трябваше да се върна в него. Само,че аз не бях,като Луцифер и въпреки,че Лилит беше прекрасна,изумителна жена,на мен ми трябваше малко повече и това се казваше нещо като любов. Е,добре малко послъгвах но не бях като него.
-Само малко време,недей все още...
Истината е че исках още малко контрол над тялото си но явно тя нямаше да чака или нямаше да ми даде това време и си послужи с малко по крути мерки. Сложи ръка на мъжествеността ми,която реагира мигновено,тя и без това беше готова. След още няколко секунди вече ме беше възседнала и усетих прилив на енергия,тялото ми се разгорещи прекалено. Трябваше да се оттегля скоро,щеше да започне и главоболието.


Отново му достави невероятно удоволствие,притисна я до себе си здраво,като я зацелува диво. Наистина обичаше тази прекрасна жена и беше истински щастливец да я има отново:
-Ти си прекрасна! Отнво ме накара да изключа!
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Сря Юли 08, 2015 5:59 am

Луцифер разкъса шаловете и ме повали по гръб, целувайки ме пламенно където свари. Дали наистина бе възможно да го заблудя толкова лесно? Опасявах се, че цялата тази работа ще свърши зле, но това бе единствената реална възможност, която ми се предоставяше. В момента той го играеше като лудо влюбен съпруг и не бях сигурна колко дълго ще продължи, преди да ми изневери и да си получа кралството. Не знаех аз колко ще издържа да играя тази игра, затова и толкова насилвах нещата. Исках всичко да се случи сега и на момента. Исках свободата си и възмездие.
- Обещавам ти още много такива нощи скъпи... - Казах уж задъхано, каквато се очакваше да бъда след секс.
- Скоро... Съвсем скоро... - И го целунах. Тялото му прилепнало до моето, попиваше аромата му. Това наистина беше края. Може би никога повече нямаше да сме толкова близо. Това... тази нощ бе моето сбогом към него, без дори да подозира.
- Дори не можеш да си представиш какво съм ти приготвила... - Оплетох пръсти в косата му и леко издърпах главата му назад, за да го погледна в очите.
- Ще те накарам да забравиш за всичко и всички други... Ще забравиш дори кой си ти... - В очите ми заблестя особен пламък. Още малко Лилит, трябва да издържиш още малко, а изгарях от желание да му кажа какво съм му приготвила. Исках да знае, че аз печеля, преди да го изпратя в забвение. Исках да знае, че е загубил, че слабостта му, най-накрая му е изиграла лоша шега.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Сря Юли 08, 2015 4:48 pm

Това определено му харесваше,пламъка с който говореше го караше да мисли,че не всичко е загубено,че всичко,ще се промени след тази вечер,след бала където,щеше да се обяви нейното завръщане.
-Моята красавица!
Знаеше само едно живота с нея можеше да бъде много вълнуващ но въпреки всичко,беше прекрасен,такива мигове,като този го караше да се чувства по жив от всякога и по уверен в това,че нещата могат да се променят,че може да живеят щастливо и да се радват,на царуването си,както трябваше да бъде.

Нямах ни най-малка идея какво е намислила Лилит,но реших да изключа този момент,сякаш в мен нарастваше някаква ревност,която не биваше да показвам и не трябваше да проявявам. Тя можеше да ме погуби,а и тя въпреки омразата си не можеше да скрие,че още го обича. Не трябваше да си позволявам това чувство да нарастват.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Вто Юли 14, 2015 4:59 am

Както се взираше в мен, така изведнъж заспа и това предизвика лека усмивка от моя страна. Без съмнение, това бе работа на Клаус, който или вече му бе писнало прекалено много или пък се опитваше да ми покаже, че има - не голяма, но достатъчна власт да контролира събитията. Това от една страна бе добре, защото за да държа Луцифер на каишка ми трябваше Клаус, от друга страна да се доверявам на напълно непознат хибрид и да му давам толкова голяма власт бе рискован ход, но не и неоправдан. Бях преценила щетите които може да нанесе и сметнах, че ще е по-добре за в бъдеще да се разправям с него, вместо с Луцифер...
Останала напълно сама с мислите си, в някакъв момент, аз също съм заспала. Едва на следващата сутрин се събудих и осъзнах, че Луцифер не е в леглото до мен, където го бях оставила, но съвсем бързо открих къде се намира. Стоеше в дъното на стаята върху един стол и ме наблюдаваше някак налудничаво... Камъка?! Беше първата ми мисъл и инстинктите ми подсказваха да скоча и да потърся камъка, долу на пода при дрехите ми, но разума ми казваше, че ако не го е открил, това ще изглежда подозрително.
- Какво правиш? - Попитах сънено. - Защо си там, а не тук? - Имах предвид леглото.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Вто Юли 14, 2015 5:15 am

-Той още спи,след малко ще го върна,просто исках малко спокойствие,ако не възразяваш... 
Имах нужда да го направя,а и исках да я видя,не знаех защото точно исках или защо точно го направих но исках да се уверя,че е добре. Изправих се и тръгнах към леглото:
-Всичко готова ли е?
Тя не ми отговори и се настаних до нея,трябваше Луцифер да се събуди. Въздъхнах и се облегнах на възглавницата. Вече ми беше малко по лесно да се контролирам. 

Отвори очи и я видя,тя се беше събудила и го гледаше,като се беше настанила на гърдите му:
-Добро утро красавице...
Целуна я по челото,а после и по устните,хареса му да се събужда до нея и от сега нататък,щеше да е така:
-Днес е големия ден.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Вто Юли 14, 2015 6:01 pm

- Да... - Отвърнах замислено. - Днес е големият ден...
Днес всичко можеше да се промени. И не говорех само за моя живот и това, че най-накрая щях да получа възмездие за всички унижения на неверния ми съпруг, но й хода на целия свят можеше да се развие по съвсем различен начин.
- Нямам търпение... - Отвърнах и той ме целуна отново. После още веднъж и още веднъж, докато от едното последва другото... Правихме секс. Но не като всеки път. Беше някак по-различно. Поне за мен. Чувствах че това е края на старият ми живот, моята любов и началото на нещо ново. Никой никога не ми бе дал на готово. Бях се борила за всичко, за всяка една душа, за всяка една малка и голяма битка. Можех да се преборя и с тези чувства. А и не го убивах, просто го затварях... Това щеше да е моят момент...
Вечерта малко преди обявения час, стоях в един от коридорите облечена в разкошната си червена дантелена рокля, окичена с изумителни бижута, а в ръцете си държах камъка, който ми бе дал Гейбриъл. Изпитвах колебания относно всичко това. Това не бе правилният начин. Може би с Луцифер, най-накрая можехме да изградим нещо и аз трябваше да му дам шанс. Трябваше да съм по-отстъпчива и да му дам шанс да изкупи вината си... Бях почти готова да зарежа този план, докато не влязох под ръка с Луцифер в тронната зала, която бе почти празна...
- Нали не сме подранили? - Всъщност бях почти убедена, че сме закъснели... но тук имаше не повече от 500 демона, а трябваше да бъдат десет пъти повече и да станат свидетели на моето завръщане.
- Какво става? - Попитах гневно Томен, когато се затича към нас. - Къде са всички? - Моето величествено и грандиозно посрещане бе провалено, а и дори и тези които бяха тук, не изглеждаха особено щастливи да ме видят.
- Господарке... опитах, но... това са всички демони, които успях да убедя да са тук... - В очите ми се разпалиха огньове на ярост. - Те... те не приемат завръщането ви...
- Не приемат?! - Изсмях се някак истерично и на висок глас. Пуснах ръката на Луцифер и пристъпих напред, оглеждайки всички присъстващи, които също станаха свидетели на всичко това.
- Не приемат?! - Казах на още по-висок глас, все още усмихвайки се, но в следващия момент лицето ми придоби ледено застрашителен вид.
- Това не е демокрация, глупаци такива. АЗ! Аз ви създадох! Всички вас... - И ги посочих. - И аз мога да ви унищожа, всички до един. Мога да го направя още сега и утре да имам стотици хиляди като вас... Как се осмелявате? За кои се мислите, че да оспорвате моето място? - Гневът ми достигаше невиждани размери. Беше ми писнало да се доказвам и да се харесвам на някой от тях. Не исках да ме харесват, трябваше да знаят разликата между мен и тях и да се страхуват от мен, а не да ме одобряват.
- АЗ СЪМ КРАЛИЦАТА НА АДА и всички вие сте длъжни да ми се подчинявате... Всеки един демон... Ако някой не е съгласен с това, нека излезе напред и се изправи пред гнева ми... - Изчаках няколко секунди и когато никой не излезе, казах.
- Какво чакате? На колене пред кралицата си, нищожества...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Вто Юли 14, 2015 6:27 pm

Остави я да покаже влъста си. Това го накара да се чувства горд и трябваше да се застъпи на колене:
-Да ви отпуша ли ушите? Кралицата ви каза нещо...
И всички който бяха в залата,започнаха да се гърчат от болка и от ушите им започна да тече кръв:
-За всяко не подчинение,ще заплащате с главата си! Тя винаги е била ваша кралица и винаги ще бъде! Ясно ли е!
Не се изправи но кресна. Обърна се към Томен:
-Прати съобщение на всички,който не са дошли,че няма да има прошка за тях и тези който са против моята кралица,са против мен. И ще бъдат строго наказани заради това не уважение. Ще има милост само ако утре дойдат и се поклонят на кралицата. Само тогава няма да се простят с главите си. ЯСЕН ЛИ СЪМ!
Извика той,като погледна към Лилит:
-Не,оставам моята кралица да реши какво да направи с не подчинилите се и как ще ги накаже!
Искаше да и покаже,че я подкрепя,а и тя знаеше,че без малко налагане към другите нямаше да стане. Трябваше да покаже,че няма да позволи де се държат не уважително към нея но и показа и че тя ще взема решения от днес нататък. Нямаше да я контрулира,а щеше да я подкрепя,както не го беше правил преди или отдавна. Стана и отиде при нея,като улови ръката и поклони се но не вдигна глава:
-Винаги ваш кралице моя!
Целуна ръката и,което показа на всички,че от днес нататък нещата се променят и ще управляват заедно. Всички се поклониха много по уплашени. Той се усмихна доволно,като и направи знак:
-Тронът е и Ваш,кралице!
Това някой друг да сяда на трона му беше просто нещо,което никога не се случваше дори и в миналото но това се промени,защото искаше с този жест да засвидетелства това,че има промяна и нямаше да я избута или както преди да не зачита мнението и. Щяха наистина да управляват заедно.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Вто Юли 14, 2015 7:10 pm

Гневът не бе отминал, засили се дори повече, тогава когато коленичиха след заповедта на Луцифер и в този миг осъзнах, че докато той е на пътя ми, никога няма да получа уважението и лоялността, за която мечтая. Тази вечер всичко щеше да приключи. Той никога повече нямаше да ми пречи.
- Обичам те! - Казах с фалшива усмивка и заех мястото си на трона, а той ме последва и седна плътно до мен. Надявах се, че този път няма да пожелае да сядам в скута му, защото сега осъзнавах, че това е едно от онези неща, които само подкопаваха моя авторитет. Демоните ме виждаха като поредната играчка в ръцете му, а не като пълноправен господар. Нищо чудно че след хилядите години, в които ме бяха виждали в тази роля, сега бяха загубили респекта и страха си от мен.
Камъните в короната ми блестяха ярко и разпръскваха светлината си. Демоните сякаш се бяха успокоили и бяха започнали веселбата. Пълни чаши, отрупани трапези, а аз нямах търпение всичко това да приключи и да отидем на острова, където щях да го залича завинаги. Камъка бе в мен... Клаус само чакаше моя сигнал...
- Кога се махаме от тук? - Попитах кокетно и прехапах леко долната си устна. - Нямам търпение да се махнем от тук и да останем сами... - Ако имаше някой по-нетърпелив и ненаситен от мен, то това бе Луцифер и една покана за секс, винаги можеше да го накара да зареже всичко останало.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Вто Юли 14, 2015 7:39 pm

Не я вдигна нито я накара да седи в скута му,защото това щеше да покаже подчинение,а искаше да покаже точно обратното. Наведе се и я целуна но имаше изненада за нея,която още не беше поднесъл.
-Още малко красавице...
Излезе напред,като привлече вниманието към себе си:
-В чест на завръщането на моята кралица,ще поканя тук няколко допълнителни гости! Генарали...
От входната врата влязаха петима от тъмните генарали,най-висшите генерали на Луцифер,който минаха и се поклоника пред трона на кралицата,като бяха свели глави:
-Пет генарала с 5 армии ще бъдат кръстени армията на Лилит,те ще изпълняват пряко краската воля.
Обърна се към нея:
-Това са моите черни диаманти,който ти поднасям.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Вто Юли 14, 2015 8:00 pm

Дарът, който ми поднасяше не бе никак малък, но можеше и да е много по-голям и все пак бях удовлетворена от него, макар и да бях пестелива в радостта си, защото все още не бях забравила за унижението от демоните, които не се бяха явили. Как не можеха да разберат, че те са никои. Съществуваха само защото бях решила така и със същата тази лекота, можех да реша друго. Трябваше да са ми благодарни, че все още имат възможността да се разхождат по земята...
- На вашите заповеди господарке... - Всички се поклониха отново, а след това онзи в центъра с най-внушителните размери пристъпи крачка напред и каза:
- С ваше позволение господарке, вашите верни войни са пред двореца, за да ви засвидетелстват своята вярност и преданост... - Луцифер протегна ръка и ме помоли да го последвам. Излязохме на огромната тераса, заедно с петимата генерали, следващи ни плътно. Пред двореца бе пълно с войници, строени в прави редици и бяха толкова много, че не знаех къде свършват. Очевидно това не бяха обикновени легиони, а много по-големи.
- Те са тук за вас господарке и ще изпълнят всяка ваша заповед... - Вдишах и изпъчих гърди с гордост, защото точно такова отношение исках и от останалите.
- Всяка заповед? - Попитах, а генерала отвърна.
- Да, господарке... всяка... каквото наредите...
- Искам да намерите и обезглавите всеки един демон, който отказа да присъства на приема ми... Искам главите им до сутринта... Списъка, може да вземете от Томен... - Съвсем съзнателно наблюдавах реакцията им, за да видя дали някой от тях ще потърси одобрение от Луцифер, но никой дори не потрепна при издаването на присъдата.
- Постарайте се на всички да стане ясно, коя е кралицата и какво ще им се случи, ако оспорват нейната корона...
- Считайте го за свършено господарке... - Каза и се поклони, а аз махнах пренебрежително с ръка, отпращайки генералите, а когато те тръгнаха завъртях поглед към Луцифер и се усмихнах.
- Знаеш как да направиш една жена щастлива... - Приближих се до него и къде целунах, къде захапах устните му.
- Но не е достатъчно... - Отдръпнах се. - Това са само пет армии... На теб се подчиняват стотици... хиляди такива... - Нямаше да се вържа на това. Или всичко или нищо. - Искам поне половината от тях... - И това дори не беше всичко което искам.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Вто Юли 14, 2015 8:42 pm

-Не напразно ти поднесох този подарък,това са най-главните войни,имаш ли тях имаш не половината,а цялата армия. Всички диаманти са твой красавице. На тези генерали се подчиняват всички.
Погали я нежно по прекрасната шия,нямаше да и даде малко власт,щеше да и даде всичко,дори това да криеше риск и до някъде да го оставяше малко в не изгодни позиции искаше да и покаже,че рискува дори себе си,за да и даде това,което иска и да я направи пълноправна кралица. Много му хареса и заповедта и,защото и той щеше да направи същото но искаше да остави на нея,да заповядва,да коли и да беси.
-Уморен съм да управлявам всичко и всички,време е да си моята подкрепа Лилит,не си мисли,че ти давам огризки или,няма да те подкрепя. От днес нататък няма да позволя на никой да те унижи и от днес нататък,решенията ще паднат и на твоите плещи. Знам,че ще бъдеш разумна.
Взе ръката и,като я целуна,а след това целуна и устните и:
-Казах ти,че ще се променя и това,ще стане от този ден. Нека тези,който не склониха глава и не ти отдадоха чест да бъдат наказани.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Вто Юли 14, 2015 11:51 pm

Сякаш изпитах дежа вю. Бях чувала всички тези думи и преди. Луцифер винаги е твърдял, че сме равни и всичко което пожелая ще бъде реалност, но момента, в който желанията ми не се припокриваха с неговите нещата придобиваха съвсем различен вид. Той не можеше да склонява глава и да се съобразява с някой друг. Беше го доказал преди хиляди години, опълчвайки се срещу онзи чието име не споменавахме. Нямаше да го направи и сега за мен или поне нямаше да продължи дълго...
Повдигнах ръка и погалих лицето му. Болеше не заради друго, а защото знаех, че в този миг, той наистина вярва в обещанието си, но не можеше да се промени и рано или късно щеше да си покаже рогата, а аз повече не можех да продължавам така. Да се освободя от него бе като да отрежа част от себе си и тази рана нямаше да заздравее никога, но поне нямаше да умирам всеки път, когато разбиваше доверието и надеждите ми при всеки удобен случай.
- Толкова си щедър към мен... - Казах, а той улови ръката ми и я задържа върху лицето си, сякаш допира ми, наистина му харесваше, после ме накара да погледна към строените пред двореца легиони и мина зад мен, обгръщайки ме с ръце. Останахме загледани в тях още дълго, без да казваме нищо. Нямаше нужда да казваме нищо, а нямаше и какво друго да се каже, защото вече бях взела своето решение и тази нощ всичко щеше да се промени. Луцифер щеше да бъде затворен завинаги и нямаше да го видя никога отново...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Сря Юли 15, 2015 4:04 am

-Не е щедрост,направих много грешки,и в началото ти хвърлях огризки,и не те карах да се чувстваш ценена. 
Обърна се към нея,като взе двете и ръце,целуна едната после другата и ги задържа в своите.
-Този път няма да позволя да има грешки,давам ти всичко дори себе си. Не ме е страх и ти имам доверие.
Сега беше редно да я покани на един  танц:
-Бихте ли ме удостоили ваше величество с един танц...
Поклони се отново и да докосна с устни прекрасната и ръка. Тя се съгласи,като с елегнатен жест,я завъртя бавно и я притисна към себе си в един бавен танц:
-Може би за стотен път ще кажа днес но си невероятно красива. Невероятно съм щастлив днес.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Сря Юли 15, 2015 4:24 am

Едно тънко гласче в главата ми искаше да изкрещи "Радвай се докато все още можеш", но разумът нашепваше да кажа:
- Никога не съм била по-щастлива... - Изненадвах се с каква лекота успявам да го лъжа, гледайки го право в очите. Преди никога не съм успявала... не и с него. Можех да лъжа всеки друг, само не и него.
- Това е... - Помислих за миг как точно да се изразя. - ... най-хубавата нощ в живота ми...
Или поне можеше да бъде, ако все още бе останало дори и малко вяра в него, но такава нямаше. Отдавна бях забравила как да се доверявам. Бях се доверила на него и ето какво се случи. Нямаше да допусна никога отново тази грешка.
- Радвам се, че отново си до мен... че ми позволи да си припомня какво означава да бъдеш обичана от истински мъж... Твоята любов... тя ме накара да осъзная какво е важно... винаги съм знаела, просто сега виждам много по-ясно от преди... - Наистина бях прогледнала, но не сега, а преди няколко века, когато бе забременил онази човешка жена. Тогага всичко ми стана ясно.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Сря Юли 15, 2015 4:52 am

Танца продължи той наистина се забавляваше,толкова много,колкото не се беше забавлявал никога преди. Всичко изглеждаше наистина като по конци,като в някоя приказка и той наистина се надяваше нещата да се променят и дори,че вече са се променили. Вечерта преминаваше с още няколко изненада подаръци за Лилит,който той беше подготвил за нея но те му се струваха малко,за болката,която и причини. 
Бяха се отделили за съвсем кратко,докато всички останали се забавляваха. Вмъкнаха се в една от стайте,като той побърза да надигне роклята и,защото я желаеше наистина много. Но я чувстваше някак дистанцирана,сякаш нещо се случваше. 
-Какво има красавице?
Сложи ръка на бузата и,като нежно я погали:
-Не мисля,че съм сгрешил с нещо?!
Отново е опита да я целуне но тази целувка се оказа доста вяла и лишена от емоции.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Сря Юли 15, 2015 5:08 am

- Не... Не си... - Побързах да го успокоя, преди параноята му да е надделяла.
- Просто... - Просто какво Лилит? - Не по този начин... - И отместих ръката му от бедрото си.
- На крак и на бързо... - Опитах се да поясня и това оправдание не ми се стори чак толкова лошо всъщност. Устните му се озоваха върху врата ми. Знаех че няма да се откаже лесно.
- Искам... да ти дам цялото си внимание... и когато отидем на острова ще го получиш обещавам... - Колко лесно само раздавах обещания, но точно това не мислех да наруша, въпреки че не визирах това което той щеше да си помисли.
- Така че ако искаш да видиш какво се крие под тази рокля, ще трябва да намериш оправдание да си тръгнем по-рано... - Което лично мен ме устройваше, защото ми ставаше все по-трудно да се одържам. Беше толкова мил, че чак започваше да ми се повдига от него, а и от мен самата, защото трябваше да се държа по същия начин, а не беше в стила ми да го правя. Дори и преди не се бяхме държали толкова... лигаво един с друг, даже и в най-добрите ни години.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Сря Юли 15, 2015 5:29 am

-Това си е твоето парти и ти решаваш,кога да свърши то!
Целуваше я нежно или по скоро диво по вратлето,като ръцете му отново продължаваха да се движат по нея,като почти вече не можеше да издържи,чакаше нейното решение,чакаше тя да реши. 
-Ако зависи от мен още с едно щракване сме на нашия остров и ще те любя до сутринта...
Притисна я към стената,а устните му ставаха по диви. Отъркваше се в нея,като тя можеше да усети,набъбналата му мъжественост,която копнееше да се вмъкне в нея. Беше нечовешки твърда,цяла вечер едва се сдържаше,цяла вечер в тази секси рокля,която си копнееше да бъде разкъсана,защото го дразнеше:
-Ще разкъсам със зъби тази рокля,която ме дразни ужасно  много,а и каза,че ще съм твой роб!
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Сря Юли 15, 2015 5:46 am

- Щом имаш толкова... - погледнах надолу. -... голяма нужда, значи пренасяме партито на друго място... - Повдигнах закачливо едната си вежда и само със силата на мисълта си, ни телепортирах на моя или както той го наричаше "нашия" остров. Намираше се на място, което не бе обозначено на никоя карта. Истински парадайс, невероятни гледки и кристална вода, която понякога когато се любехме в нея, започваше да бълбука, защото нажежавахме до такава степен температурите, че всичко вреше и кипеше около и в нас...
- Така е много по-добре... - Казах и го бутнах. Добре че зад него имаше огромно легло, но дори и да бе паднал на земята, едва ли щеше да го заболи.
- Сега... - Издърпах роклята си малко нагоре и качих крака си на леглото между краката му, кадето ясно си личеше издутината. Потърках пакета му с подметката и продължих.
- Ти си мой роб и ще правиш каквото ти кажа... - Той се подсмихна лукаво.
- Свали ризата си... - Започнах аз. Той го направи. После го накарах да се качи по нагоре и да се облегне на възглавниците, като също така го накарах да разпери ръце в страни. После ги оковах в здрави вериги. Този път нямаше да си играя с шалчета.
Качих се върху него и го целунах.
- Каквото и да се случи сега, трябва да знаеш, че опитах... Наистина... - Исках да кажа, че се бях опитала да му простя, но не можех. Раната бе толкова голяма и дълбока, че още я усещах да изгаря в гърдите ми.
- Надежда... - Призовах Клаус, надявайки се, че е тук...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 10 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 10 от 14 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите