The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Балът - Page 6 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Балът - Page 6 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Балът - Page 6 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Балът - Page 6 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Балът - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Балът - Page 6 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Балът - Page 6 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Балът - Page 6 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Балът - Page 6 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Балът

+4
Антея
Илайджа
Клаус
Катерина
8 posters

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Клаус Чет Мар 20, 2014 5:58 am

Пак продължаваше да чопли и да чопли,и не си помагаше определено да се успокой,като постоянно се опитваше да задава някакви въпроси на Клаус.
-Това е прекалено далече....
Споменах аз,до тогава имаше много,ама наистина много време и не исках да мисля за прекалено далечното бъдеще изпуснал настоящето:
-Само не разбрах от кога стана адвокат на Елизабет... Тя е жива за теб,аз не желая да чувам нищо повече.
Поех дълбоко дъх:
-Ти правиш много неща,който не ми харесват но си жива. Всеки направи много неща и все още са живи. Така,че не ми говори за това,че ще убивам всеки,който ме предаде. Не мога да разбера защо водим този спор. Ревнуваш от Елизабет,ядосана си,че ти я подарих,може би ревнуваш Кол,че спи с нея и с го изкарваш на мен. Време е да спрем Катрин,не разбираш ли,че ти си моя балан,караш ме да преосмисля нещата. Ако не си ти,тоя град,ще е осеян с трупове.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Катерина Чет Мар 20, 2014 6:06 am

Това беше най-романтичното нещо, което някога ми е казвал. Даже не знаех какво да кажа в отговор. Съвсем си бях глътнала граматиката.
- Да, вероятно е това... - Отвърнах накрая.
- Ревнувам, защото Кол спи с нея... - Макар да бях пред разплакване, това беше шега, с която поставях край на спора.
Трябваше да спра с тази нелепа ревност от всичко и към всички. Не бях такава и за мен беше по-нормално да се самозабравя в убеждението си, че всички ме обожават, защото няма по-добра от мен, отколкото да се съмнявам, че спи с някоя друга. Нямаше друга, която да се сравнява с мен и знаех това, а ако той не го знаеше, тогава беше зле за него.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by .Ребека. Чет Мар 20, 2014 6:07 am

-Оу не... По Илайджа не приличам по нищо,всъщност никой не прилича на него. Той е по разумния от нас,по сдържания и още подобни неща.
Приближиха се и скоро бяха при тях:
-Здравейте,Илайджа Антея,това е новия ми приятел Дейвид.
Щях да си спестя,как се запознах ме и прочие защото ник.ой не му пукаше точно за това:
-Антея е една от най-талантливите вещици,който някога съм виждала.
Е,добре и Майка ми но тя не се броеше след,като влезе в отбора на лошите вещици и стана черна вещица:
-А,брат ми е моя брат винаги толкова мотивиран... За всичко!
Малко все още алкохола ме държеше,макар че отминаваше
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Илайджа Чет Мар 20, 2014 6:17 am

Те дойдоха при нас и Ребека започна да говори, но спрях да я слушам след името му. Значи това трябваше да е въпросният Дейвид, за който цяла вечер се говореше. Двамата с Ан се спогледахме.
- Приятно ми е Дейвид. - Стиснах ръката му и погледнах към Ребека.
- Надявам се, че приемът ти харесва. - С такъв екскурзовод като Ребека, вероятно бе останал очарован от тура, но това го запазих за себе си.
- На мен също ми е изключително приятно да се запозная с вас. Ребека се изказа доста ласкателно за вас... И за двама ви. - Той погледна към Антея и я поздрави, целувайки ръката й.
- Приемът е разкошен. Благодаря за поканата. - Допълни накрая, а аз леко присвих очи, защото лицемерието явно му се отдаваше доста и нищо чудно, че играеше двойна игра.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Клаус Чет Мар 20, 2014 6:19 am

Успях да я успокоя,това е наистина добре. Приближих се и я целунах,за да се успокой още малко.
-Знаех си,че имаш чувства към Кол...
Опитах се да си придам ядосан вид,макар че наистина ревнувах от него. Той имаше отношения,който аз никога нямаше да имам. Той се разбираше по добре с нея и бях сигурен,че ако не я обичах той,щеше да я вземе за себе си. Сега обаче се шегувах,макар тази шега да не е по вкуса ми:
-Само не мога да разбера,как ти е любимка и я ревнуваш едновременно...
Един лек смях:
-Само да ти кажа от сега,не я искам за детегледачка,не давам да припарва до Ема...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Антея Чет Мар 20, 2014 6:27 am

Дейвид,Дейвид,Дейвид.... Повтаряше се като някоя мантра в главата и,сякаш прошепнато от името на много духове. Гледаше го и не откъсна поглед,едва когато се огледа,защото сякаш някакви духове се въртяха около нея. Нещо ставаше...
Погледна към него отново и в неговите очи виждаше нещо познато но не можеше да каже,какво,защото... Сякаш го познаваше но бе убедена,че ням от къде. А,хиляди хора можеха да носят името Дейвид но Дейвид е онзи който е чашата на раздора:
-Благодаря,а ти си прекалено голям ласкател...
Призна тя,като разтресе глава,за да се отърси от глупавите си мисли и от духовете,който се опитваха постоянно да и говорят:
-Но ми е много приятно да се запозная с още един вещер,като мен...
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Катерина Чет Мар 20, 2014 6:30 am

Успя да изтръгне усмивка от мен, макар че не ми беше много до смях в момента.
- Мисля, че си останал с грешно впечатление. - Харесвах Елизабет точно толкова, колкото и вещицата, просто смятах, че едната би могла да бъде доста по-полезна от другата.
- Не харесвам Елизабет, но... - Наклоних леко глава и повдигнах вежди. - Смятам, че би могла да ни бъде полезна. - Говорех в множествено число, защото бях убедена, че в крайна сметка Клаус щеше да забрави за всичко това.
- За разлика от теб аз съм практичен човек и не позволявам чувствата да замъгляват преценката ми... - Божичко, кого се опитвах да заблудя. Та аз можех да убия някой, само защото е имал глупостта да се бутне в мен на улицата.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Дейвид Чет Мар 20, 2014 6:37 am

Отблизо беше толкова по-различна и... Даже не бях сигурен какво изпитвам в момента към нея. Просто я наблюдавах и се опитвах да си припомня за всичко което бе отнела от мен и семейството ми, макар и несъзнателно. След дълги години на обвинения и омраза, бях осъзнал, че не тя е тази към която трябва да е насочен гневът ми, а към баща ми, но сега сякаш всичко започваше наново.
- Бих могъл да те запозная с още като нас. - "Може би тогава ще спреш да се срещаш с враговете ни."- помислих си аз, докато не откъсвах очи от нея.
- Пък и дочух, че днес ще се превърнеш в новият ни водач... Може би ще е добре, да опознаеш хората, които ще представляваш...
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Kol Чет Мар 20, 2014 6:39 am

Разговорите и флирта не приключиха,само че ми изглеждаха,като че го правя от часове но истината е,че го правех само от има няма петнайсе минути. Тя се смееше глупаво на шегите ми,а аз бях се приближил към нея,като я поканих на танц. Така поне можех ме да не говорим за няколко минути. Ставах ме все по близки и дори изгледах ме малко интимни на сцената. Но това доста не натрапчиво естествено и не прекалено вулгарно. Тя се надигна за да намекне,че иска целувка,аз не се поколебах и дадох това,което иска но през цялото време си преставях Елизабет на нейното място. Устните и не бяха никак меки,не се целуваше със същия плам и още подобни неща.
-Искаш ли да отидем някъде след бала?
Попитах я а,я не се поколеба и каза да,което значеше,че си имах сигурно момиче за след бала.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Елизабет Чет Мар 20, 2014 6:50 am

Някак си Мат, успя да ме убеди, че е по-добре ако се върна вътре и не знам защо ми беше да го слушам. Кратка разходка с поглед из залата ми бе достатъчна, за да видя Дейвид в компанията на Ребека и Кол в компанията на някакво момиче. Изпитах някаква неописуема омраза към всички тях. Макар и Дейвид и Кол да бяха в правото си да потърсят компания някъде другаде, за мен беше ужасно да го правят пред очите ми и то точно днес, когато сякаш целият свят се бе стоварил върху мен.
- Знаеш ли... - Върнах му сакото и погледнах Мат.
- Наистина не се чувствам добре и... мисля да се прибирам... - Даже не му дадох възможност да ме спре. Излязох бързо и се качих в колата, за да се прибера час по скоро вкъщи.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Антея Чет Мар 20, 2014 6:51 am

Поклатих глава и в двете посоки,защото хем беше прав но и не съвсем:
-Думата водач не е точната,ще се опитам да ви опозная,ще се опитам да разбера за вашите проблеми,да ги реша по възможност. Да ви пазя от другите и да ви предпазя да не се намесите в неприятности.
Не споменах за Краули той не ставаше за каквото и да е било,той беше един деспот,който би жертвал и своята раса,само за своите идеи. Но нямаше да мисля за него точно днес:
-И да с удоволствие бих се запознала с останалите...
Имах прекрасна лъчезарна усмивка,която показваха добрите ми намерения,въпреки че съзирах в него някакво надменно отношение. Аз подобно на Илайджа,се опитвах да намеря добро във всеки,а те бяха като мен. Явно дълго време са били пренебрегвани и третирани,за да се държат по този начин:
-И Дейвид имам един въпрос,ти ли използва магия до преди малко?
Трябваше да го попитам,макар че по скоро ми дойде спонтанно и не знаех,дали е той. Просто реших да попитам.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Клаус Чет Мар 20, 2014 7:00 am

Наведох глава на долу и я погледнах с бялото на очите си но само за секунда,а после отново се засмях. Не умееше да лъже точно за тези неща:
-Да признавам,по-разумна си от мен но имаш същата лекота и желание да убиваш като мен.
Но явно трябваше да има равновесие,не можех ме и двамата да избиваме на поразия,нямаше да останат никакви хора,което на моменти е хубаво,на други не.
Видях обаче някой да приближава към нас:
-Познай!
Тя беше с гръб към него и не можеше да го види:
-Дон Жуан на сцената!
Кол седна от другата страна на Катрин миришещ на евтин дамски парфюм.
-Какво стана измори ли се?
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Дейвид Чет Мар 20, 2014 7:02 am

- Всъщност да! - Отвърнах спокойно и се усмихнах. - Показвах на Ребека някой номера. - Погледнах към нея и й се усмихнах, а тя кимна потвърждавайки думите ми и също се усмихна.
- Тези сили обаче могат да се използват и по друго предназначение. - Погледът ми сега беше насочен към древният вампир, до сестра ми.
- Мисля, че това ти е известно. - Отново върнах погледът си върху нея.
- Така се предпазваме от другите. - Не го казах на глас, защото допълнението нямаше да се хареса на никой от тук присъстващите, но и това което бях казал, бе достатъчно красноречиво, за да й подскаже, че не се нуждаехме от нея, за да ни закриля. Имахме сили, които са ни пазили винаги. На тях можехме да разчитаме, а нея не я познаваше никой, освен това по-разумните от нас дори не й вярваха, защото нямахме представа на чия страна е във всичко това. Спеше в едно легло с враговете ни и изведнъж бе загрижена за проблемите ни. Повечето от нас не вярваха изобщо на това.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Катерина Чет Мар 20, 2014 7:08 am

Погледнах към Кол, доста строго, защото и да се бях застъпила за него по-рано, също като Клаус, смятах, че е постъпил ужасно глупаво. Какво значение имаше, след като всяка вечер спи с различна. Не е трябвало да издава Елизабет.
- Да, дон жуан му пасва идеално... - Въпреки, че можех да използвам и доста по-цветущи етикети, които да го опишат.
- Надявам се не си тук, за да ни уведомиш за новите си завоевания. Уверявам те, научих достатъчно подробности за любовните ти подвизи, за тази вечер.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Антея Чет Мар 20, 2014 7:15 am

Ан,се усмихна,защото това,което знаеше тя е че тяхната защита нямаше да помогне,щом Естер и Майкъл дойдат. Те не бяха подготвени,а и сега ми стана ясно ,кой заемаше мястото на Краули,или го заемаше или е прекалено смел,за да рискува:
-Това ми е ясно благодарение на такава сила,съм все още жива,както е живо и моето дете...
Погледна към него:
-Дейвид вие сте силни но повярвай ми,онова което се задава е много по опасно от това,което си мислиш сега за опасно.
Присви очите си:
-Това не е разговор за бал,утре ела в дома ми,за да поговорим...
Илайджа ме погледна малко странно но аз имах доверие,че няма да направи нищо,а и ако станаше имаше доста вампири на около.


Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Дейвид Чет Мар 20, 2014 7:20 am

Май сестра ми се вземаше доста на сериозно щом макар и завоалирано раздаваше заповеди. Чудех се какво толкова опасно се задава което да застрашава нас, но предполагам щях да го разбера скоро:
- А може би ти трябва да дойдеш на гости в моя дом, за да обясниш не само на мен, кои са опасностите, които ни застрашават... - По същият лаконичен начин подобно на нея, отговорих на поканата й с покана.
- Може да бъдеш спокойна, в квартала е точно толкова безопасно, колкото и в дома ти... Може би дори по-безопасно. - Подхвърлих накрая. Ако това беше идеята й, да си създаде офис в дома си и да ни привиква един по един, не мисля, че щеше да стане. Никой от нас, не обичаше да ходи в тази част на града.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Kol Чет Мар 20, 2014 7:23 am

Стигаше ми толкова завоевания за една вечер. А,и нищо не помогна с това,да си избия Елизабет от главата,сякаш се пропи в мен. Яд ме беше,че я оставих да си тръгне,до ядя ме за още хиляди неща. Носех със себе си чаша малцово уиски,облегнах се назад на стола. Не се обръщах към тях и техните,закачки:
-Дойдох да ви видя,не може ли?
Скастих ги и двамата:
-Спокойно няма да има повече завоевания за днес...
Мислех по късно да се отбия през апартамента на Елизабет,е добре нямаше да иска да ме види но кога съм ходил с покана там. Погледнах за малко към Катрин:
-А,ти добре ли си,изглеждаш ми някак изморена?
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Катерина Чет Мар 20, 2014 8:02 am

Трябваше да изглеждам наистина зле, щом всички ме питаха дали съм добре.
- Това ли е начинът ти да ми благодариш? - Попитах с усмивка.
- Като ме засипваш с комплименти? - Подхвърлих иронично.
Още се опитвах да си представя него и Елизабет в едно легло. Беше ми трудно, ама наистина трудно, може би защото трябваше да мисля по по-различен начин. Вероятно не го бяха направили в легло, а някъде другаде.
- Елизабет?! Сериозно?! - Колкото и да не ми се мислеше за това, щеше да мине много време преди да си избия тази картинка от главата. До сега никога не се бях сблъсквала с някоя от бройките му, а тази вероятно щях да я виждам постоянно.
- Какво си мислеше?
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Kol Съб Мар 22, 2014 5:15 am

-Определено не ти трябва да знаеш,какво съм си мислел.
Погледа ми към нея беше малко по сериозен,защото човек не беше добре да се пъха в мозъка ми без това да има последствие.
-Елизабет е красиво момиче,защо не?
Не спирах да я гледам:
-Едва ли,ще разбереш но ти сама знаеш,колко "обичам" да съм втори..
Клаус не гледаше особено хладноръвно личеше си,че и на мен е мернал едно око въпроса е този,кога точно щеше да му прикипи. Макар,че ако убиваше всеки с който спя,аз или Ребека нямаше да остане жив човек.
-Спокойно и без това всичко,като премине,убием Майкъл и Естер,ще си тръгвам,този град е прекалено тесен за мен.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Антея Съб Мар 22, 2014 5:23 am

-Добре и така става...
Сигурна бях че в момента Илайджа изтръпваше,знаех че не му харесва. Но за да им помагам,не трябваше да си стоя в къщи и просто ей така да се случват нещата. Трябваше да отида при тях,за да видят,че не се страхувам от тях. А,и вярвах,че няма да ме нападнат,а ако все пак го направеха можех да се защитавам.
-Надявам,се че нямаш планове за утре по обяд...
Искаше да намекне за Ребека или пък може би за някакъв друг ангажимент:
-Ще се радвам да ме разведеш из квартала...
До сега не беше ходила пряко там но имаше прекалено много доверие. По скоро знаеше,че силата е на нейна страна.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Катерина Съб Мар 22, 2014 5:25 am

Поех си дъх и го погалих по ръката. От всички тях, Кол беше единственият с когото не желаех да си казвам довиждане. Исках го тук:
- Очевидно не е достатъчно красива, за да те задържи... - Подхвърлих ей така сякаш между другото и се обърнах на другата страна към Клаус и още щом видях къде се намира погледът му, свалих ръката си от Кол.
- Като оставим шегите настрани обаче... - Пак върнах погледът си върху Кол.
- Мислех, че искаш да останеш... - Тази вечер Клаус щеше да му гласува огромно доверие и Кол, знаеше за това, а сякаш само чакаше моментът, в който ще е далеч от тук.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Дейвид Съб Мар 22, 2014 5:33 am

Предизвикателството ми се оказа достатъчно, за да го приеме тя и беше по-добре така, защото нямах намерение да ходя в къща гърмяща от вампири, където нямаше да мога да говоря свободно:
- Повече от свободен съм. - Отвърнах и се усмихнах многозначително.
- Ще се радвам да вляза в ролята на гид и се надявам обиколката да бъде ободряваща и интересна за теб. - Още повече се надявах да й припомни къде трябва да бъде, къде са нейните хора.
- Нямаше ли да слушаме някаква реч? - Попитах чудейки се още колко дълго ще трябва да остана тук.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Клаус Съб Мар 22, 2014 5:37 am

-Винаги го правиш Кол!
Изрече Клаус,като не се обърна към него,а загледа към хората:
-Абсолютно всеки,твърдиш че имаш живота на пълен женкар,който не се обвързва но станели някаква подобна ситуация,си готов да си тръгнеш...
Присви очи и се обърна към него:
-Едно време беше вещицата,която помагаше,после беше още една вампирка. Всеки път се появява една жена,която ти е забранено да имаш или не можеш и си готов да си тръгнеш.
Поклатих глава:
-Крайно време е Кол да се стегнеш и да оправдаеш доверието,което ще ти доверя. Трябва наистина да пораснеш...
Завъртях се леко и към двамата:
-Време е Кол,наистина е време да го направиш,да укротиш ергенския си живот и нагон преди да те е довършил.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by .Ребека. Съб Мар 22, 2014 5:44 am

Поглед към часовника,трябва да е съвсем скоро може би само 15 минути ни деляха от свободата. Никак не ми се стоеше вече тук и нямах желание да оставам още. Исках да прекарам цялата си вечер с Дейвид,да избягам от тук:
-Да ще е съвсем скоро,ако Клаус не е размислил...
Често си менеше мнението:
-Или някой не му го е променил...
Не успях да не подхвърля коментар,че Катрин взимаше решение за всичко. Клаус само се съгласяваше и сякаш се превърна в мъж под чехъл. Дори един единствен ден не ми обърна след това,нито той,нито пък Илайджа,а Кол е принуден да живее в нейната къща. Всички си имаха някой и тотално забравиха за мен:
-Както и да е,надявам се да е скоро защото балът е пълна катастрофа.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Катерина Съб Мар 22, 2014 5:44 am

Не бях чувала нищо за вещици и вампири, с които Кол е имал някакви взаимоотношения. Трябваше да разбера повече, но мислех, че Клаус ще е по словоохотлив отколкото ако попитам Кол.
- Този бал се превръща в истинско бедствие... - Възкликнах, когато всички станахме свидетели на това как някакъв мъж се разбива в една от масите за алкохол. Кол и Клаус, скочиха преди мен на крака, но ги последвах разбира се.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 6 Empty Re: Балът

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите