The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Балът Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Балът Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Балът Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Балът Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Балът Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Балът Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Балът Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Балът Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Балът Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Балът

+4
Антея
Илайджа
Клаус
Катерина
8 posters

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Балът Empty Балът

Писане by Катерина Пон Мар 17, 2014 5:39 am

Балът 7167369O
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Катерина Пон Мар 17, 2014 6:06 am

Залата вече беше препълнена. Всички бяха тук и се забавляваха, изумени и впечатлени от изобилието и красотата която ги заобикаляше. Никлаус беше доволен, беше получил точно това което желаеше. Целият град бе тук, дошъл на крака, за да му отдаде чест. На него и цялото му семейство. Всяко едно по-знатно семейство с някакво значение за града бе тук. Имаше представители на всяка една раса и всички бяха тук, за да се запознаят с новият ред.
Балът Tumblr_m504txwyzr1rqscjvo1_400
Пристъпих в препълнената зала и дори самата аз се възхитих, от резултата. Помещението изглеждаше ослепително красиво, благодарение най-вече на мен, защото аз бях причината сичко да изглежда така като изглежда. Храната да е такава каквато е. Щеше да има и още изненади, по-късно вечерта, но не от онези, които Клаус беше предложил. Неговото желание беше всички вампири да се хранят от хора и във всеки един случай щях да се съглася, че това е доста впечатляващ и драматичен начин, да покажем превъзходство над всички останали, но тази вечер щеше да бъде нищо друго освен проява на лош вкус...
И все пак за всички любители на кървавите коктейли, менюто предлагаше и такива, но всичко останало си беше обикновена човешка храна, която можеше да се опита само в най-реномираните ресторанти по света.
Старата опера се оказа доста впечатляваща и красива сграда, която създаваше усещането за стил и изпъкваше със своята загадъчност. Имаше музиканти и духов оркестър. Музиката беше тиха и ненатрапчива, прекрасен фон за множеството разговори, които се водеха...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Клаус Пон Мар 17, 2014 6:22 am

Що се отнасяше до организирането на нещата Катрин даде да се разбере,че тя ще организира нещата нямаше да ги остави нито на мен нито на който и да е било,просто това до голяма степен я разсейваше,даваше и занимание,нещо което дори и харесваше. Така че се казвах неща,колкото да не каже,че от нищо не съм се интересувал но това е само тактика.
Естествено бях отишъл малко по рано на бала,за да видя дали всичко е готово,както тя е наредила и до голяма степен да посрещна гостите. А,и тя се нуждаеше от подготовка и време да се приготви.
Всичко ми хареса,тя определено вложи много от себе си и това не остана не забелязано,първите който дойдоха,а и всички следващи просто не бяха виждали такова събитие. А,аз просто за сега,чаках моята Катрин,която да направи още по ослепителна тази вечер. Естествено не го показвах но погледа ми шареше на сам натам. Когато се спря на едно място но не място,а в нея. Тя беше ослепителна,красива,изкряща,зашеметяваща... Всичко...
Балът -Klaus-klaus-29672968-500-281
Останах без думи,дори затъйх дъх. В първия миг не можех да помръдна но след това просто сякаш бях привлечен от нея. Бързо тръгнах към нея с една усмивка,улових ръката и,и като джентълмен,какъвто си бях,я целунах но не я пуснах:
-Прекрасна си Катрин!
Всъщност сякаш не бях казал нищо,защото имаше много думи да я опиша но тази е само една частичка.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Илайджа Пон Мар 17, 2014 6:35 am

Макар и със съвсем малко закъснение, с Ан също пристигнахме на бала. Разбира се закъснението до голяма степен се оказа по моя вина, защото трябваше да свърша някой неща преди да се прибера и да я взема. Лимузината вече беше пред къщата и затова се облякох на бързо и тръгнахме. Алекс остана вкъщи, при бавачката си. Това беше първият път, в който го оставяхме сам и дори още не се бяхме качили в лимузината, когато започнах да се притеснявам. Когато стигнахме, вече съвсем се бях побъркал...
Ан както винаги, но днес изключително подчертано красива и стилна, сияеше и се открояваше от всички останали или поне за мен беше така. Никоя друга от жените тук, не беше толкова зашеметяващо красива.
- Ето ги и Клаус и Катерина, да отидем при тях. - Онази вечеря не беше минала чак толкова зле. Катерина и Ан останаха през цялото време на една маса и не си бяха изболи очите. Тази вечер обаче и двете бяха наясно, че трябва да се държат добре. Не трябваше да даваме и най-малкото подозрение, че има някакво разединение между нас. Трябваше да покажем сила и сплотеност.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Антея Пон Мар 17, 2014 7:00 am

Балът 7150825J
Не беше лесна задача да се подготви за бала,защото Алек отнемаше цялото и внимание но не му се сърдеше. Всъщност нямаше нищо общо с като преди,обръщаше му внимание,вместо да отдели време на това да се приготви и въпреки това намери за всичко време.
Притесняваше се за него,притесняваше се за това,дали изглежда добре,дали нещо няма да се обърка,дали няма да се скара с някой. Но всичко остана маскирано зад красивото и лице,невероятна стойка,както и ослепителна усмивка. От дълго време не се беше обличала толкова изискано. Макар че по обясними причини не харесваше баловете толкова много. Хваната под ръка за Илайджа,бяха тръгнали към Клаус и Катрин,нямаше нищо против,защото нещата се бяха кротнали и Ан,нямаше намерение да се кара с никой.
Първо поздрави Илайджа,а след това беше ред и на нея:
-Всичко е прекрасно,изискано и с много вкус.
Нямаше престореност в гласа и,което показваше,че не се преструва,беше комплимент към Катерина,което показваше,че не желае да си бъдат врагове. Е,това не значеше,че ще се обичат но поне ще се търпят и понасят.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Катерина Пон Мар 17, 2014 7:12 am

Не, че изгарях от желание да бъда на едно място точно с тази вещица, но ситуацията го изискваше и под ситуация визирах Клаус, който ясно ми беше дал да разбера, че тази вечер трябва да мине без произшествия. Поне за това бяхме на едно мнение. Трябваше да демонстрираме някакъв вид симпатии, за да не показваме на останалите слабост.
Усмихнах се насила и самодоволно отвърнах:
- Знам! - Можех да допълня и още много неща, но тази вечер трябваше да си държа устата затворена.
Край нас мина келнер, носещ отрупан поднос с шампанско и Клаус го спря. Връчи на всички останали по една чаша, взе и за себе си, но аз естествено не получих такава. Дори не можех да се възползвам от кървавите коктейли, защото само неговата кръв ми вършеше работа.
Наклоних леко глава и се втренчих в чашата му:
- Ами питие за мен? - Попитах и зачаках да направи нещо, например можеше да ми налее от своята кръв или нещо такова.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Дейвид Пон Мар 17, 2014 7:23 am

Нямах никакво желание да бъда тук, защото бях убеден, че ще видя отново онзи мъж и Елизабет. Можеше дори да бъдат заедно, което съвсем щеше да ме накара да превъртя, но също така нямах друг избор освен да присъствам. Не можех да пропусна възможността да видя сестра си и може би дори да поговоря с нея. Тук щеше да бъде по-лесно, отколкото ако я потърся в дома й, където гъмжеше от вампири и хибриди.
И изведнъж погледът ми се спря точно в нея и сякаш всички мисли се изпариха от съзнанието ми. Беше сама, но това не правеше нещата по-лесни за мен, защото макар и ослепително красива, единственото, което виждах докато я наблюдавам как си проправя път към мен, беше как е в ръцете на онзи мъж. Тази гледка ме отвращаваше...
Обърнах се рязко и с ясно съзнание, че ще пропусна възможността да говоря със сестра си, просто не можех да остана и миг повече в една стая с Елизабет. Планът ми за бягство обаче, тотално се провали, когато още на първата крачка пред мен се изпречи някаква жена, която почти прегазих. Сблъсъкът ни, я накара да загуби равновесие и със сигурност щеше да се озове на земята, ако не я бях уловил за раменете и задържал.
- Извинявам се, изобщо не ви видях. - Казах притеснено и я изправих бавно. - Добре ли сте?
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Елизабет Пон Мар 17, 2014 7:36 am

Балът 7167560w
Мразех всичко това и най-вече мразех факта, че ще се наложи да се усмихвам, докато Клаус дава онова което принадлежи на мен, на някой друг. Всъщност взимаше го за себе си и това ме побъркваше. Уговорката ни изобщо не беше такава, но нямаше какво друго да направя, освен да се примиря със ситуацията, в противен случай цялото ми семейство щеше да се превърне в глутница, подчинени хибриди. За сега поне все още имаха свободата да бъдат такива каквито са, за разлика от мен.
Залата малко по малко започваше да се пълни, вече и част от така наречените домакини бяха тук. Всъщност предполагах, че всички са тук, но все още не бях виждала Кол. Искрено се надявах и така да си остане. Просто не желаех да ми напомня отново, как притежава не просто мен, но и цялото ми семейство.
Все пак обаче видях и някой, който наистина исках да видя. Дейвид беше тук и след като не отговори на нито едно от обажданията ми през цялата седмица, сега беше удобен момент да поговоря с него, затова не губих никакво време и тръгнах към него, но още щом ме видя, се обърна и сякаш готов да избяга от мен се сблъска не с кой да е, а с Ребека. Още една причина да отида при него, но точно тогава някой ме улови за лакътя и ме закова на мястото ми...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by .Ребека. Пон Мар 17, 2014 7:51 am

Балът 1173722_655522851151246_958838796_o

Нищичко не ми харесваше,всичко беше ужасно,украсата,разположението на нещата. Всичко! И да всичко е само заради това,че Катрин го е направила и още повече,че нищо не консултира с мен. Влязох но не побързах да отида при тях,не ми се занимаваше точно сега с тях,и с фалшивото преструване. Взех една чаша шампанско,като стоях и оглеждах и се чудех,кое още не харесвам в залата и,какво бих променила. Когато за малко да се окажа на земята,прегазена от някой.
Ако бях човек сигурно,щях да изпитвам ужасна болка от сблъсъка,защото определено си беше силно момче. Изправих се,като бях изпуснала чашата на земята и оглеждах роклята си за следи и за щастие нямаше следи.
-Дали съм добре!?
Поклатих глава но се усмихнах:
-Перфектно съм,на място което не ми харесва и не искам да бъда... Чудесно направо...
Свалих вината от раменете му,защото сблъсъка е най-малкото лошо нещо,което се случваше точно днес.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Дейвид Пон Мар 17, 2014 8:00 am

Усмихнах се и аз не знам защо, предполагам усмивката й беше доста заразителна щом накара и мен самият да го направя:
- Ставаме двама значи. - Констатирах някак с тъга и се огледах, за да видя дали Елизабет все още е по петите ми, но тя вече беше в ръцете на друг. Нищо ново.
- Съжалявам за питието... - Отново върнах вниманието си върху единственият човек, който ме беше накарал да се усмихна от много време насам.
- Искаш ли да ти взема ново? - Момичето се подвоуми, но в крайна сметка кимна и ме хвана под ръка, а аз я преведох през тълпата, в опит не само да й намеря нова чаша шампанско, но и за да се скрия от Елизабет.
Грабнах две чаши от една от масите, тези които преливаха с алкохол и подадох едната на момичето:
- Ако не ти харесва да си тук, защо не се опитваш да избягаш също като мен? Може и да си по-добра в това. - Засмях се иронично, защото моят опит за бягство беше катастрофален, ама буквално. Едва не я сгазих.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Kol Пон Мар 17, 2014 8:01 am

Балът 3-14-Dangerous-Liaisons-the-vampire-diaries-28801532-533-800

Занимавах се с доста неща,преди да отида на бала,можеше да се кажи,че почти бях забравил,когато настъпи времето. На бързо се оправих и се появих,почти като хала но щом минах прага,оправих костюма и продължих все едно нищо не е станало. Не избегнах преди това ужасното мрънкане на сестра ми,как нищо не и харесвало,как Катерина не се е справила,че не я е питала за нищо и че щяла да го направи по добре. Истината е,че Кат се справи прекрасно и Ребека просто завиждаше но това е друго нещо,което ни най-малко не ме интересуваше. Търсих из залата едно красиво очарователно създание,което избягваше моята компания цяла седмица и това,трябваше да спре.
Щом я видях за миг останах поразен,защото тя не само беше красива но и секси. Накара ме да се развълнувам,да я пожелая отново,особено тази прилепнала рокля. Поклатих глава,когато я видях да гледа онзи. Нямаше да и позволя да го доближи и да си говорят. Веднага се стрелнах към нея и я улових за ръката,като се завъртях за да застана пред нея:
-Защо ме избягваш,красавице?
Целунах ръката и но тя остана дръпната:
-Е,недей така...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Антея Пон Мар 17, 2014 8:10 am

Улових една чаша,като не отвърнах с нищо,беше по добре да избягваме конфронтация с нея. Сега огледах хубаво залата,всички бяха,нямах време да се вгледам много.
-Аз,ще ви оставя за малко,бих желала да си поговоря малко с хората...
Отличен начин да избягваш конфронтации,а и наистина исках да опозная тукашните вещици и техните проблеми,трябваше да им помогна да не се набъркват в неприятности и това,че Краули е мъртъв е само в тяхна полза и сега всичко,щеше да е мирно. А,и възлагаха надежди на нея,такаче се опитваше да не ги разочатова.
-Ако желаеш Илайджа можеш да дойдеш с мен...
Все пак бяхме заедно но не означаваше,че трябва да сме като вързани постояно но и беше добре да го виждат с мен,защото ние бяхме пример за добър баланс,древен вампир и вещица.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Елизабет Пон Мар 17, 2014 8:10 am

Тежкият му парфюм направо се заби в мозъкът ми и някак го замъгли, защото ми се стори доста очарователен и привлекателен в този смокинг. Всъщност с каквото и да беше облечен, щеше да ми се стори привлекателен, защото противно на очакванията и желанията ми, аз не бях спирала да мисля за него. По някакъв извратен начин този мъж ми липсваше и сякаш колкото повече се опитвах да го отбягвам, толкова по-силно ме влечеше към него:
- Не те избягвам, просто нямам време за теб... - Отвърнах, веднага след като успях да събера мислите си.
- Сега ако ме извиниш... - Отскубнах ръката си.
- Трябва да говоря с някой... - Понечих да тръгна, но той реагира бързо и стъпи в страни, препречвайки пътя ми. Огледах се притеснено, за да видя, дали някой не става свидетел на всичко това.
- Кол, наистина не е подходящ момент да правим това...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by .Ребека. Пон Мар 17, 2014 8:19 am

Мил и красив,е добре и секси... Да,красиви момчета,като него винаги са ми били слабост но,какво да се прави,като съм си толкова влюбчива от край време. Хванах чашата и побързах да отпия в опит да изгоня някакви по страни мисли от главата си:
-Да,кажем че е по скоро задължение да съм тук...
Всъщност не знаех,дали той се прави,че не ме познава или наистина не ме познаваше. Почти всички в града ме познавах,като сестрата на Клаус,явно или не е запознат или наистина умееше да се прави но аз щях да грая по неговата игра и да не се издавам,с времето щеше да се види,какво е точно.
-При първа възможност,ще го направя и без това лошата светлина,декорация и всичко,ми действа зле и не само тя...
Още един опит да притъпя всичко но не бързах да пресуша чашата,за да остана малко по дълго с очарователния тип:
-Ами ти каква е твоята причина за бягство?
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Kol Пон Мар 17, 2014 8:27 am

Приближих се към нея,като прокарах ръка по талията и,устните ми се оказаха близо до ухото и,като усещаше дъхът ми:
-Не съм спирал да мисля за теб...
Споделих аз но исках да я спра да ходи където и да било,не и при онзи тиб:
-Не ми помагаш и сега,като си в тази секси рокля Елизабе,желая да я сваля от теб...
Огледа да се все пак да не би брат му да го види но той дори не беше на близо и я целуна по врата и се отдръпнах:
-Еле с мен...
Взех ръката и в своята,като я придърпах на някъде:
-Всичко може да почака...
Той нямаше да чак,тя нямаше да ходи дори при него,нямаше да го позволя. Ако зависиеше от мен,щях да убия онзи дори тук на бала без да ми пука,ако само за секунда я докосне. Това е ревност но не съвсем,не желаех да съм втори,аз винаги бях първи и това да съм на второ място за някой никак не ме устройваше иначе можех да преглътна изневери или подобни неща. Но да съм последен това не ми харесваше,аз решавах и аз щях да променя нещата.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Илайджа Пон Мар 17, 2014 8:28 am

- Разбира се. - Отвърнах на поканата, която Ан ми отправи и поставих ръка на кръста й.
- Извинете ни. - Казах на Катерина, която сякаш нямаше търпение да се разкараме и на Клаус, на който сякаш му беше все едно дали ще сме тук или някъде другаде.
С Ан бавно се отдалечихме и не бях много сигурен къде отиваме, просто я следвах, понеже не познавах и половината от хората тук. Повечето ги бях виждал, но не ги познавах. Те обаче изглежда познаваха нас, защото някой от тях ни поздравяваха и се опитваха да завържат разговор, но главно изказваха очарованието си от бала. Предполагах, че повечето от комплиментите бяха преувеличени, освен тези за това колко красива е Ан.
- Не подозирах, че ще имаш толкова много фенове...
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Клаус Пон Мар 17, 2014 8:36 am

Катрин си заслужи една целувка,за това че не направи нищо,а знаех че може да и отвърне по хиляди начини но не го направи. Получи я по бузата,като лек инпулс,след това се отдръпнах и огледах залата,бяха се събрали доста хора и все още идваха,щях да дам малко време да се посъберат,преди да кажа своят реч:
-Гордея се с теб,справи се и се справяш чудесно...
Никога не го казвах на никой но наистина само тя се справяше отлично с всичко и нямаше нищо,за което да съм недоволен. Катрин изглеждаше,като богиня,над всички малки създания който пъплеха из стаята. Такава трябваше да бъде!
-Ако желаеш да се смесим с подъниците си!?
Погледна към нея,беше добре да опознаят хората в града да знаят с какво си имат работа.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Дейвид Пон Мар 17, 2014 8:39 am

- Заради лошата светлина, декорация и всичко останало. - Беше една шега, доста сериозно изречена, но която тя улови и се засмя. Този смях ми харесваше, защото беше някак лековит.
За щастие освен шегата, тя разбра и намека ми, че няма какво толкова да кажа по въпроса с нежеланието си да бъда тук, тази вечер. Не беше добре за мен, ако кажех, че не искам да виждам как бившата ми приятелка, се натиска с новият си.
- За какво друго, би могло да бъде?! - Намигнах й шеговито и надигнах чашата си.
- Това обаче, доста помага, за да се справиш с осветлението. - Чукнах чашата си в нейната и отпих.
- Искаш ли още една? - И двамата си бяхме изпили шампанското и май нямаше нужда от отговор, защото докато тя се съгласи или откаже, вече бях сменил чашата в ръката и с пълна.
- Извини ме, забравих да се представя. Аз съм Дейвид.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Антея Пон Мар 17, 2014 8:42 am

-Вещиците са все още изплашени и се страхуват...
Повечето говореха кратки неща с нея и си личеше,че са много,ама много притеснени. Продължаваха но си взеха кратка почивка,което им даде време да се огледат отново и хората. Кол сякаш завързваше ново приятелство или:
-Май между Кол и Елизабет прехвърчат искри?
Засмя се тихо и продължи нататък:
-Къде е Ребека?
Не я виждаше и явно се беше скрила някъде:
-Тя никак не харесваше нищо,оплакваше ми се цял по телефона. Роклята и е много красива искам да я видя но не я намирам?
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Елизабет Пон Мар 17, 2014 8:49 am

Стомахът ми направо се преобърна, когато усетих устните му, върху кожата си. Само толкова беше необходимо, за да ме накара да загубя представа за всичко останало и това, че стоях на разстояние от него беше най-доброто решение, което бях взимала през целият си живот, защото тази зависимост, която развивах към него ме плашеше. Не ми харесваше да съм толкова привлечена и то точно от него.
Кол беше впечатляващ мъж. Не прост красив и умен, но и изключително властен. Знаеше какво иска и как да го получи и това беше нещо добро, просто не бях достатъчно силна, за да отстоявам себе си, когато съм около него и именно в това се коренеше целият проблем.
- Кол, спри... - Заповядах на краката си да спрат и той нямаше никакъв друг избор, освен да направи същото, иначе щяхме да привлечем вниманието на всички, а никой от нас не го желаеше.
- Моментът не е подходящ... - Погледнах го настоятелно и колкото и да ми се искаше да тръгна заедно с него... Да правя умопомрачителен секс с него... Не можех да го направя...
- Никога няма да бъде... - При наличието на толкова много хора наоколо, имах куража да му откажа.
- Затова просто се откажи. Няма да бъда с теб...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by .Ребека. Пон Мар 17, 2014 8:51 am

Той е като дар,помагаше дори да забравиш за секунда къде се намираш и всичко останало. Комбинация с шампанското действаше наистина лечебно на всички терзания:
-Помага до голяма степен...
Проблема е този,че трябва да изпия много от това,за да накарам всичко да изчезне до такава степен,че да не го забелязвам. Сега дойде времето да се разкрия,защото вече не търпеше отлагане:
-Както се казва за мен е удоволствие Дейвид...
Не побързах да се издам все още:
-Опасявам се обаче,че ако си кажа името цялата магия на вечерта би си отишла.
Макар,че тя можеше да се разкрие всеки момент,от някой от братята ми. Присвих очите си:
-Сигурен ли си,че можеш да понесеш да узнаеш името ми?
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Катерина Пон Мар 17, 2014 8:58 am

Обърнах се към него и се усмихнах нежно:
- Поданиците ни?! Не знаех, че са нашите поданици... - Разбирах цялото му желание да управлява заедно със семейството си, дори някъде дълбоко в себе си бях съгласна, че това е правилното нещо, но на повърхността беше онова дразнещо чувство, че това можеше да бъде само наше. Аз и той можехме да имаме всичко това, без да трябва да го споделяме с никой от останалите. Исках всички да бъдат лоялни само и единствено на нас и някой ден, когато дъщеря ни да се появи да я почитат така сякаш е кралица и притежава всичко това. Тя обаче щеше да си дели цялата слава с всички останали, както я делях аз сега.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Kol Пон Мар 17, 2014 8:59 am

-Знам,че ми нямаш доверие но ела с мен,обещавам ти,че нищо няма да се случи...
Приближих се отново към нея,като я прихванах за малкото кръстче:
-Само за няколко минути не повече,дори няма да разберат,че ни няма...
Отново прошепнах на ухото и:
-Желая те и ако не дойдеш с мен съм готов,да го направя тук в залата,за твое и за наше добро е да се скрием някъде...
Доста дързък но нейното дърпане правеше нещата още по хубави,не можех да ударжа желанието си,а това че се дърпаше не правеше нещата по успокояващи,даже напротив:
-Сигурен съм,че го желаеш,виждам го в очите ти,рискувай красавице...
Примамвах я още все по хитро и по хитро но имаше и нещо още по вълнуващо в това да го направим някъде наоколо където имаше много хора,можеха да ни хванат и още куб неща.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Дейвид Пон Мар 17, 2014 9:10 am

Не знаех какво точно се опитва да каже, но каквато и да беше целта, то определено възбуди интереса ми и вече исках да знам какво толкова може да разкрие едно име за нея. Осъзнах, че не съм я виждал никога преди, освен това вече бях усетил, че е вампир, това не ме притесняваше. Вампирите тук се умножаваха всеки ден, нямаше нищо странно в това, че не я познавам.
- Да го понеса? - Подсмихнах се. - По скоро ще е жестоко от твоя страна ако не ми го кажеш, сега след като възбуди интереса ми до такава степен.
Предполагах, че няма за какво да се вълнувам чак толкова много Вероятно беше един от онези женски трикове, които да запалят въображението на един мъж. Тя успяваше да го направи, за което получаваше точни.
- Давай, застреляй ме. - В същия шеговит том продължих аз. - Готов съм да поема удара...
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Клаус Пон Мар 17, 2014 9:11 am

-Да любов,нашите поданици...
Сложи ръка на кръста и,като бавно продължаваха напред:
-Чувала си,разделяй и владей! Разпределяш отговорности,като изискваш подчинение. Като кралете,те управляват цялото кралство,а техните помощници управляват градовете. Е,тук става дума за прослойки хора но е прекалено уместно,като сравнение.
Обясняваше и той:
-Всички ще знаят от днес,че ние сме техните господари,а моето семейство,ще ги следи,ще ги прави подвластни на нас. Ще укротяват масите...
Вдигнах ръката и нежно и докоснах устните и:
-Този град е наш,винаги ще бъде наш,а след време,ще е града и на Ема.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Балът Empty Re: Балът

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите