The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Балът - Page 5 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Балът - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Балът - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Балът - Page 5 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Балът - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Балът - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Балът - Page 5 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Балът - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Балът - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Балът

+4
Антея
Илайджа
Клаус
Катерина
8 posters

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Илайджа Чет Мар 20, 2014 2:48 am

- Да, наистина не съм я виждал скоро. Надявам се да не е направила някоя глупост. - Въздъхнах и се огледах за нея, но отново не я забелязах никъде.
- Знам, че ми е сестра, но понякога наистина ми е трудно да се справя с нея. При всичко което се случва, тя... - Поклатих глава, неразбиращо и разочаровано.
- Какво значение има глупавата украса?
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Kol Чет Мар 20, 2014 2:55 am

Нямаше да се откажа от нея,щях винаги да разгонвам претендентите но за сега,щях да и оставя илюзията,че е свободна или нещо такова.
-Добре,мислиш си,че си незаменима ли?
Присвих очите си,след това се засмях,след това вдигнах рамене и се дръпнах от нея,вдигайки ръце.
-Отивам да избера някоя друга,на която да предложа същото...
Завъртях се на пети,тук имаше море от жени и момичета не покорявани още,точещи лиги по мен. Е,да Елизабет ми е слабост но това не значеше,че не мога да утоля жаждата си по друг начин макар да не е тя.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Катерина Чет Мар 20, 2014 2:56 am

- Очевидно е семейна черта, която е явление не само при Кол и Ребека... - Отвърнах язвително и надигнах роклята си.
- Наблюдава се и в останалите членове на това семейство... - Поклатих леко глава и се отдалечих. Илайджа беше обсебен от тъпата си любов към онази вещица. Кол и Ребека, само се, чудеха с кого да спят, а Клаус изведнъж беше започнал да се бори за световен мир. Никой не мислеше за истинските проблеми, които всъщност имахме. И аз бях приела всичко това, даже бях организирала тъпият бал, само за да спрат отново всички да мислят, най-вече Клаус.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Елизабет Чет Мар 20, 2014 3:02 am

Сбръчках вежди и просто наблюдавах как се отдалечава, докато съвсем не се изгуби от погледа ми. Предполагаше се, че трябва да изпитам облекчение, но вместо това пред очите ми бяха само сцени с това как той спи с някоя друга. Изпитвах ревност. Истинска и изгаряща ревност, но просто трябваше да го преглътна. Бях получила каквото искам и той вече не представляваше проблем за мен, сега вече можех да намеря Дейвид и да изгладя нещата, за да си върна доверието на Клаус.
Заоглеждах се наоколо, но не го виждах никъде. Извадих телефона от чантичката си и набрах неговият. Чух че звъни и напрегнах слуха си, за да чуя от къде идва звука... Идваше някъде от горе. Надигнах леко роклята си и тръгнах след звука...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by .Ребека. Чет Мар 20, 2014 3:04 am

-Недей не ти отива да лъжеш!
Определено никак не му се отдаваше,обърнах се към него:
-Не можеш да знаеш,за семейството ми без да знаеш,за брат ми Кол. Все едно да знаеш за луната но да не знаеш за звездите...
И луната беше Клаус,а всички под него звездите,толкова просто и дори ужасно логично. Поизправих се малко,като пооправих прическата си:
-Но той е по малкия брат с него винаги намираме общи теми и споделяме идеи. С него се чувствам много по близка но и тримата ме обичат наистина много,предимството да си единствена сестра на трима братя.
И до голяма степен голямо наказание,защото никой от тях не харесваше никой от избраниците ми и ме превръщаше в това,да търся нов мъж всяка вечер и да не желая да се обвързвам.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Антея Чет Мар 20, 2014 3:12 am

-Ами чувства се меко казано пренебрегната,Клаус обръща внимание на Катрин,Кол обръща на всички жени в града,а ти на мен. Тя е жена и се чувства самотна и желае да привлече внимание по някакъв начин. А,и и аз бих се чувствала обидена,като ме викат само да помагам но за други неща не...
Женска солидарност се наричаше това:
-А,и с нея сме близки и на няколко пъти изплюва камъчето,че Клаус постоянно и пречи в това,да се влюби. Каза ми за няколкото случая в който Клаус убива любимия и...
Отнво се огледах за нея:
-Надявам се,че наистина не си е тръгнала... Не няма как,сигурно просто се е скрила за малко...
Взех още една чаша с вино,трябваше малко да престана,за да не се напия до края на вечерта,е нямаше да го направя,една кралица не би допуснала това.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Дейвид Чет Мар 20, 2014 3:15 am

Телефонът ми звънна и когато видях името изписано на екрана, бързо отказах разговора. Тя обаче продължаваше да настоява, затова накрая изключих телефона си.
- Нищо, важно... - Прибрах апарата в джоба си и й се усмихнах.
- Извинявай за това. - Все пак не бях чак такъв неандерталец, че да не се извиня, когато разговорът ни е прекъснат от нещо.
- Не лъжа, просто... - Сведох глава и се засмях.
- Добре, знам за братята ти, просто... Не знаех, че имате едни и същи навици... - В което имаше логика, тя беше вампир, също като братята си, точно както си бях помислил и в началото, когато разбрах коя е.
- Аз също имам сестра... - Казах след малко, за да наруша неловкото мълчание. - Но не я познавам... - Даже не знам защо го бях казал точно на нея.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Илайджа Чет Мар 20, 2014 3:24 am

Да, може би всичко се дължеше на това, че се чувства пренебрегната.
- Ами... - Свих рамене, не знаейки какво точно да кажа. - Може да я ангажираш с нещо... - Чудесен повод да се сближат повече.
- Явно си го чула, но... Клаус спомена за някакъв информатор... Познаваш ли го? - Както и предполагах, не всички вещици искаха едно и също. Ан трябваше да се увери, че тези хора ще я слушат, защото не вярвах, че Клаус ще се откаже. Щеше да следи всяка стъпка на Ан, в това бях убеден.
- Чувала ли си за него? За този Дейвид? - Всъщност от къде можеше да е чувала. Тя не излизаше от къщата и дори не се бе виждала с вещиците, защото трябваше да гледа малкия.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Клаус Чет Мар 20, 2014 3:33 am

-Намекваш ли нещо любов?
Настигнах я,като застанах до нея,тя май все още ми е сърдита. Не исках да разнищвам още повече нещата,за това просто се приближих към нея. Хванах я за ръката и я завъртях:
-Стига проблеми за днес,погрижила си се за прекрасен бал,редно е да спрем да мислим за секунда и да се позабавляваме...
Дръпнах я отново към дансинга,за да се поразсеем и двамата и отново да се върна към момента,макар и малко поотминал. И,ако този път,ако някой посмееше да ни прекъсне,щеше да е наистина мъртъв:
-Ще ме удостоиш ли с удоволствието да потанцуваме....
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Елизабет Чет Мар 20, 2014 3:34 am

Качих се на вторият етаж и вече можех да чуя гласът на Дейвид. Не беше сам, но нямаше значение, защото просто трябваше да говоря с него.
Прочистих гърлото си, когато вече бях зад тях и с изненада установих, че компанията, в която го намирам е на Ребека.
- Надявам се, че не прекъсвам нищо... - Дейвид ме прониза с убийствен поглед.
- Искам само да поговорим... Ще ти отнема само минута... - Не изглеждаше така сякаш иска да ме чуе, но не знам какво друго можех да направя.
- Всъщност съм зает в момента Елизабет, нека го оставим за друг път. - Просъска през зъби и се изправи на крака, подавайки ръка и на Ребека. Прехапах устни и погледнах в страни за миг.
- Наистина няма да...
- Не сега, Елизабет! - Отсече грубо той и аз нямах никакъв друг избор, освен да кимна в знак на съгласие.
- Ще ти се обадя по-късно тогава... - Казах аз и се обърнах тръгвайки по коридора, оставяйки го насаме с нея, както беше пожелал.
Върнах се обратно надолу по стълбите, но вместо да се присъединя към гостите в залата, излязох навън. Имах нужда от поне глътка въздух.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Антея Чет Мар 20, 2014 3:41 am

Името и звучеше познато но е възможно да има много хора с това име,а шанса да е този,за който си мисли,е като шанс едно на хиляда. А,и беше чувала само за него,нито знаеше,как изглежда нито нещо подобно.
-Тази вечер не съм се запознавала с никой,чието име е Дейвид.
Погледнах към него:
-Ще се опитам да видя,какво ще ми кажат новите познати. Може да се опитам да говоря с него по късно вечерта,ако е тук.


Последната промяна е направена от Антея на Чет Мар 20, 2014 3:47 am; мнението е било променяно общо 1 път
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Катерина Чет Мар 20, 2014 3:42 am

Поклатих леко глава и на свой ред го издърпах настрани, така сякаш просто минавахме, за да стигнем от другата страна по-бързо.
- Не искам да танцувам... - Усещах някаква тежест в гърдите си, през целият ден, която затрудняваше дишането ми, сега дори повече, защото бях пристегната с този корсет. Не се чувствах както обикновено. Изморявах се толкова бързо, без да правя нищо особено и всяко вълнение, ме караше тотално да изперквам.
- Аз... - Навлажних устните си и поставих ръка под гърдите си, защото имах чувството, че сякаш нещо с Ема не е наред или пък точно защото всичко с нея беше наред, за мен ставаше трудно. - Просто имам нужда до поседна малко... - Той ми помогна да стигна на масата, която бе предназначена за всички нас. Цялото семейство и да заема мястото си.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Илайджа Чет Мар 20, 2014 3:53 am

Както и предположих, Ан нямаше никаква представа кой е този човек, което ме навеждаше на мисълта, че трябваше час по скоро да се опознае с тези хора, преди да са останали с впечатлението, че могат да си правят каквото пожелаят.
- Трябва да разберем кой е този човек, но е по-добре да запазим за себе си това което знаем за него. - Още нямах представа каква роля е играл и какво е целял с всичко това, може би просто е бил използван от Елизабет.
- И най-вече трябва да намерим някой на когото може да вярваме, за да ни изясни цялата ситуация с вещиците и какви игри играят. - Нито аз бях запознат с тях, нито пък Ан, което щеше да бъде проблем.
- Спомена нещо за магия по-рано? - Сетих се изведнъж. - Защо му е на някой да използва магия тук? - Дали вече не бяха замислили нещо? Ами ако бяха запечатали отново сградата и се окажехме в капан?
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by .Ребека. Чет Мар 20, 2014 3:55 am

Тази от къде се беше взела? Меко казано бях тотално изумена,как изведнъж се беше появила така от нищото и искаше да говори с него. Не смеех да питам,защото не знаех,какво точно става:
-Елизабет?
И все пак не можех да се сдържа:
-Не,че нещо но какво общо имате вие двамата?
Не е ревност просто женско любопитство,а и добре малко съвсем малко ревнувах. А,и не тъях особено хубави чувства към нея,нищо лично но не я харесвах:
-По добре е да слизаме скоро,ще е речта на Клаус,а след това съм свободна на правя,каквото си искам...
Засмях се:
-Е,каквото искаме...
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Дейвид Чет Мар 20, 2014 4:25 am

- Нямаме нищо общо! - Едва успях да го изрека нормално.
- Да, най-добре е да слизаме. - Казах и след като оправих ризата и сакото си, тръгнах напред, следван от Ребека.
Елизабет беше напълно полудяла, щом идваше при мен с надеждата, че ще говоря с нея. Нямаше за какво да говорим. Просто щях да я унищожа, а после и всички останали, на чело с любовника й и с цялата й глутница. Щях да унищожа всичко за което я е грижа, защото се бе подиграла с чувствата ми. Бях предал своите заради измамна кучка като нея. Сега обаче бях наясно със себе си и с това на кого трябва да вярвам. Не можех да вярвам на никой от нейният вид, на никой вампир, на никой върколак, можех да вярвам само на вещиците...
Нямаше обаче да ги намесвам в своето отмъщение, защото можеха да пострадат, а аз не исках никой невинен да страда.
- Чакам с нетърпение тогава да свърши тази реч. - Казах аз и погледнах към Ребека. Още не бях наясно как ще ми помогне тя, но щях да разбера, а докато разбера, щях да я държа близо до себе си.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Клаус Чет Мар 20, 2014 5:05 am

Опитах се да остана спокоен но вътрено изгарях,защото не харесвах това,че тя изпитва болка. Казаха,че ще се случи но не ми се искаше да е толкова скоро. Седнах на близкия стол,като изцяло бях обърнат към нея:
-Ако имаш нужда от кръвта ми...
Можеше да и помогне,да облекчи малко състоянието.
-Отдъхни малко...
Явно прекалено много дойде напрежението,знаех си че трябваше да я щадя и да не и давам поводи да се преуморява,а сега точно това ставаше. Организира сама цял бал,а сега и вълнението в него.
-Повече никакви такива събития докато Ема не се роди.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Антея Чет Мар 20, 2014 5:14 am

-Въпреки,че имат уважение към мен,след Краули има някой,който заема мястото му. Трябва да открия кой е той...
Трябваше да говори с него,да изяснят нещата и да им помогне,не биваше да се намесват в спора на вампирите,ами да помогнат с това,как и какво да направим,за да предпазим себе си и града от Естер и Майкъл:
-Не зная но и не е нещо сериозно в същност,не е силна магия,по скоро е като...
Помисли малко:
-Като демострация...
Вдигна ръката си,като от нея за кратко излезе пламък но го скри с пръстите си:
-Нещо подобно...
Усмихна се,когато видя,че Ребека слиза под ръка с един кавалер:
-Оу,ето я и Ребека,вече е ясно къде е била...
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Катерина Чет Мар 20, 2014 5:17 am

- Добре съм! - Отсякох веднага, защото виждах на къде отива всичко това. Отново щеше да ме вземе за някой напълно неспособен да прави каквото и да е и домашният арест щеше да се върне.
- Няма нищо общо с Ема... - Исках всичко с нея да бъде наред и това, че не се беше появявала скоро в съня ми, ме плашеше ужасно много. Нямах представа дали е добре и какво се случва като цяло с нея, знаех само, че започвам да се променям. Променяше се тялото ми, настроенията ми, променяше се всичко. Дори не знаех дали е нормално да се чувствам по този начин. Тя обаче беше казала, че колкото по-силна става тя, толкова по-слаба ще ставам аз и ако това беше истина, то тогава тя би трябвало да е добре.
- Всичко е заради нещата които криеш от мен... - Погледнах го. - Защо Елизабет е толкова важна за теб и защо искаше това обединение, ако ще убиваш някой на всеки пет минути?
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Илайджа Чет Мар 20, 2014 5:24 am

Проследих погледът на Ан, но щом видях Ребека с поредният, бързо загубих интерес и погледнах отново към Антея.
- Мислех го сериозно. Трябва да й намерим някакво занимание. - Не ми харесваше начинът, по който Ребека се справяше с проблемите си. Не ми харесваше и начинът на Кол, но той винаги си е бил такъв, докато Ребека се държеше така отскоро, което значеше, че просто й трябва леко побутване в правилната посока. Беше й се насъбрало прекалено много, напоследък с всички тези щастливи двойки с деца около нея.
- Може би малко помощ с вещиците... - В момента тя се разхождаше с един от вещерите в града, което значеше, че или създаваше близки отношения с тях или можеше да съдейства на Ан за това.
- В момента приближава към нас, с един от тях... - Казах накрая.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by .Ребека. Чет Мар 20, 2014 5:31 am

-Да,ще е приятно...
Тогава видя Антея и брат си,който се радваха да ме видят,да малко се попилях в последния момент но въпреки всичко:
-Ела,ще те запозная с приятелката на брат ми Илайджа,тя е прекрасна и е вещица,като теб...
Мислех,че ще им е приятно да се запознаят,а и е добре за Ан,да завързва разговори,да се запознае с още свой хора така да се каже. Е,поне един да не се чувстваше самотен в толкова голям град,като този.
-Какво,ще кажеш?
Все пак можеше да иска да си останем заедно но не пречеше да се запознае с тях,а после да си продължим по свое му.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Клаус Чет Мар 20, 2014 5:37 am

-Стига с тази глупава тема,казах ти че Елизабет не съществува за мен,каква е била,какво е било не ме засяга вече. И те моля не повдигай тази тема,не желая да чувам името и повече,а наложи ли ми се,то ще е за последно.
За кратък миг си откраднах една целувка:
-Не желая да убивам някой на всеки пет минути но няма да простя грешки,който да ме водят в ада,от забита кама в тялото. Същото няма да позволя и да се случи със семейството ми.
Улових ръката и:
-Искам това обединение но ако трябва да прочистя града от гнилите ябълки,то без съмнение,ще го направя,за да е истински мира,макар с цената на кръвта.
Щях на всяка цена да направя този град прекрасно място за моята дъщеря и бих направил абсолютно всичко.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Дейвид Чет Мар 20, 2014 5:38 am

Когато видях на къде е насочен погледът на Ребека, изведнъж осъзнах с каква цел бях дошъл тук тази вечер, а именно да се опитам да се доближа до сестра си и да говоря с нея.
- Защо не... - Казах небрежно, защото не исках да се издам по какъвто и да е начин, че вътрешната ми мотивация да присъствам на този бал се дължи именно на Амералд. Всички я наричаха с друго име, но това не ми пречеше да знам, коя всъщност е тя. Така де, нямах представа коя е, но знаех, че е моя сестра и исках да разбера какво цели и защо е тук заедно с някакъв древен вампир.
- Да се запознаем с брат ти... - Тръгнах заедно с нея.
- С какво приличаш на този брат, или си изцяло като другия? - Попитах докато вървяхме към тях.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Kol Чет Мар 20, 2014 5:44 am

Само няколко минути бяха напълно достатъчни да си намеря компания от една очарователна красавица с която се заговорих ме. В същност дори не влагах особено голямо усилие да влагам голям флирт в поведението,в разговора,по простата причина,че момичета или хора,като нея,бяха прекалено лесна плячка за мен. Дори не беше толкова интересно,бегъл заместител:
-Да те черпя с едно питие?
Попитах аз,все едно бях в бар,а тя се засмя. Взех две чаши,като подадох едната към нея. Тя почти се лигавеше пред мен,което малко ме отвращаваше но пък имаше секси тяло. Ни най-малко не приличаше на красивото или божествено тяло на Елизабет но...
Не можех да го имам в момента,а и явно може да се е върнала при глупавото си приятелче.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Катерина Чет Мар 20, 2014 5:47 am

- Наистина не разбираш нали? - Не ставаше въпрос за глупавото обединение, ставаше дума за него и нещата които върши.
- От както сме дошли, ме убеждаваш колко ценна е тя за теб и как имаш нужда от нея, а после нещо става и ти си готов да я убиеш просто ей така... Точно както направи с мен... - Беше абсолютно същото. Беше решил, че съм го предала и му беше необходим само един миг, за да забрави за всичко между нас.
- Не държиш на никой... Готов си да се разделиш с всеки един просто защото си се почувствал предаден... Без дори да помислиш... Какво ще стане, когато направя нещо което не ти харесва? Ами когато дъщеря ни се роди? Когато започне да се среща с момчета? Ще убиваш тях или нас, заедно с тях?
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Елизабет Чет Мар 20, 2014 5:58 am

Чистият въздух малко успокои съзнанието ми, което бе натоварено с милиони въпроси от сорта на какво ще правя сега. Нямах никаква представа как да се справя с всичко това. Бях слаба и податлива през целият си живот, но това с Кол, беше преминало всички граници. Трябваше да знам, че така ще се случи.
- Не трябва ли да си вътре? - Погледнах назад и видях Мат. Той бавно се приближи и постави сакото си върху раменете ми.
- Вероятно да. - Отвърнах му и се усмихнах тъжно.
- Какво има? - Попита ме той, а аз въздъхнах тежко. Не исках да о натоварвам с излишни проблеми, а и ако му кажеш каква каша съм забъркала, щеше да стане още по-зле. За сега те бяха в безопасност или поне се надявах да бъдат, защото ако моята глупост се прехвърлеше върху тях нямаше да си го простя никога.
- Нищо, просто вътре е малко пренаселено. - Мат беше най-добрият ми приятел и винаги ми пазеше гърба.
- Има ли нещо общо с дамата на Дейвид? - Сбръчках леко вежди.
- Дамата на Дейвид?!
- Да. Видях го с онази Ребека... Всичко наред ли е между вас?
- Надявам се... - Само това отвърнах аз и се облегнах на рамото му.
- Ако имаш нужда от нещо, само кажи...
- Всичко е наред, наистина...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Балът - Page 5 Empty Re: Балът

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите