The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Имението на Деймън Салваторе

+3
Стефан
.Ребека.
Damon Salvatore
7 posters

Страница 9 от 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Чет Ное 03, 2011 5:35 am

- Не аз спя с други нали Елена ? Не можеш да поднасяш любовта ми на съмнение , аз те обичам или обичах. Ти си тази , която изневери и ме предаде. - гледах я злобно , изкарваше се невинна , а тя беше виновна.
- Отидох някъде , където мога да съм полезен. Деймън се отричаше с векове от мен , защо и аз да не го направя веднъж ? Това , което направихте е много по-лошо от нещата , които съм правил или ще направя. - Елена ме ядоса , имах кол със светкавична скорост стигнах до Деймън и му го забих малко под сърцето.
- Виждаш ли колко е лесно Елена ? Малко по-нагоре и мъртъв , но няма да го
направя. Бъдете щастливи , няма да се меся , сами ще пропилеете това , което имате. - казах и изкарах кола от Деймън.
- Аз нямам какво повече да правя тук. Ти - погледнах Деймън. - Забрави , че имаш брат , а ти Елена забрави , че някога си ме срещнала.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Чет Ное 03, 2011 6:00 am

Пиех си и слушах тирадата на нараненият Стефан,едва се сдържах да не се захиля и да не изрека "ох Горкичкия",когато усетих пробождане и се свлякох на земята,бях намалил бдителността си и успя да ме изненада,но това нямаше да се повтори.След ,като измъкна кола го погледнах и казах :
- Би трябвало ,да ти сторя същото ,но не съм толкова жалък ,като теб,братко.Обърнах се към Елена.
- Прав е по-добре да го забравим ,щом толкова лесно ни забрави,защо ние да продължим да се интересуваме от него.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Елена Гилбърт Чет Ное 03, 2011 6:07 am

Преди да реагирам Стефан беше забил кол в тялото на Деймън,дори не успях да извикам,а и нямаше нужда,Деймън беше добре знаех го.Стефан не можеше да го нарани.Това което Деймън каза беше невъзможно
-Да го забравя?Обичам го ,въпреки това още го обичам Деймън,не става ей така от нищото да забравиш някого...
Обърнах се към Стефан
-Ако искаш ми вярвай,ако искаш недей твоя работа,но е факт,че те обичам и ме боли,не исках да става така,но Деймън..нещо в него ме тегли като магнит..не мога да го предотвратя..може би ще те забравя някой де,защото знам че връщане назад няма..може би ако .. Деймън ми въздейства,ако те заличи от ума ми ще мога да обичам него -последните думи казах през сълзи
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 339
Репутация : 3
Join date : 02.04.2011
Години : 34
Местожителство : Мистик Фолс

http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Чет Ное 03, 2011 6:13 am

Всичко в мен се пречупи , брат ми ме забрави за секунди , Елена каза , че ме обича , но иска да е с Деймън. Не можех да стоя тук повече , исках да умра , не си заслужаваше. Скъсах колието на Елена и я погледнах в очите , бях достатъчно силен.
- Нямаш никакви чувства към мен , обичам те , но ще го забравиш и ще бъдеш щастлива с Деймън , сега само той има значение за теб. - една сълза се стече от окото ми.
- Сбогом. - казах и тръгнах от къщата.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Чет Ное 03, 2011 6:32 am

Бях потресен,от това ,което поиска Елена.
- Не никога,не бих ти го причинил.Искам да ме обичаш,но не така,това би било лъжа.-казах ,но преди да успея да го спра Стефан го направи.Елена се свлече,явно твърде много ѝ дойде,поех я преди да падне,защото явно да Стефан му беше все едно .Взех я и я отнесох в стаята положих я на леглото ѝ я завих.Той ме беше последвал.
- Защо ,Стефан,защо ѝ го причини ? Защо толкова лесно се предаде,тя те обича или поне те обичаше.Не не я искам така,чрез лъжа ,не мога-казах и моите очи се пълнеха със сълзи.Но не нямаше да му доставя това удоволствие върнах се в хола имах нужда от питие.
- Май не само аз имам нужда-подадох му го.Той малко несигурно го взе.
- Спокойно ,няма върбинка- изпих моето на екс.
- Защо защо го направи ?-недоумявах.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Чет Ное 03, 2011 6:36 am

- Защото виждам какво става Деймън. - казах стискайки зъби , нямах работа тук , трябваше да забравя всичко.
- Ще върша услугите на Клаус , нямам право да правя неща , които правех едно време. Първо Катрин , сега и нея. За да бъде с теб , значи не ме обича достатъчно , не искам да се бори с това , а да е щастлива с теб. Не я наранявай и бъдете щастливи. Аз ще помагам на Клаус и ще се справям , след тази нощ , всичко ще е различно. - отпих от чашата.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Чет Ное 03, 2011 7:13 am

- Няма да я нараня,ти вече го направи достатъчно,как мислиш,ще се почувства тя,след като разбере,какво си направил ? И не ми казвай ,че няма въпрос на време е.Тя не е глупава Стефан,ще заподозре ,че има нещо и не искам да я лъжа.-Отново чашата ми се оказа празна ,като и неговата.
- Дай да ти налея.Не ти отива това поведение ,но едно не ми е ясно ,защо Стефан ,защо отиде при Клаус,какво те подтикна да извършиш,тази глупост ? Или ще ми кажеш ,че той сам те е намерил,нещо не го вярвам това.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Чет Ное 03, 2011 7:17 am

- Когато разбере единственият виновник ще съм аз и ще мрази мен , ще можеш да бъдеш щастлив с нея. - казах гледайки надолу и обмисляйки ситуацията.
- Не съм казал това , аз отидох при него , за да предложа услугите си. Видях ви , теб и Елена , разбрах че казаното от теб преди години е вярно , били сте отново заедно и защо ? Предаде ме , правихте ме на глупак , не мога да стоя тук и да гледам как се целувате , не мога да се правя , че не ми пука.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Чет Ное 03, 2011 8:30 am

- Видял си ни ,съжалявам,не съм го целял Стефан,не съм искал да ти я отнемам.Не така-добавих,защото думите ми не бяха съвсем искрени.
- Обичам я ,знаеш го.Но не исках това да се случи,тя обичаше теб и така трябваше да остане ,а сега,какво се случи.-Отново напълних чашата му,както и своята явно и двамата щяхме да пием до сутринта ,аз да го питам защо и да получавам все същия отговор от него."Защото трябваше",не не бях съгласен ,но никой не ме попита.Дали щеше да намрази него ,след като разбереше или мен,това си беше пълна загадка ,Елена бе непредвидима,точно за това ,толкова много я обичах.
- Мога да залича твоята намеса-казах вече съвсем пиян ,миг преди да падна на пода и да заспя в пиянски сън.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by .Ребека. Пет Ное 04, 2011 4:22 am

Чух всяка негова думичка,толкова бях наранена,той говореше само за това,как да не наранят Елена,Елена онова Елена това. Сложих ръка на сърцето си,през тези години мислех,че съм го замразила но думите на Деймън още кънтяха в ушите ми,толкова тежко ми беше да го чуя. Вярно е подслушвах ги но това не променяше нещата. Мислех,че ме обича,а през цялото време е обичал само и единствено нея. Издайнически сълзи щяха да си поправят път но не им дадох превес,тръгнах да си тръгвам. Деймън нямаше да ме види повече,сигурно за него бе все едно. Но въпреки и двамата ме усетеха но бях прекалено далеко,за да позволя да ме настигнат. Това ми бе достатъчно да знам,че не ме е обичал.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Съб Ное 05, 2011 7:03 am

Деймън заспа , усетих Катрин , но на кого му пукаше ? Той си спеше , а аз продължих да пия чаша след чаша , накрая бях страшно пиян.
- Знаеш ли братко , надявам се да спиш , дано да спиш. Толкова ви бях ядосан , че щях да убия Елена и съм на косъм да кажа на Клаус как да си прави хибридите. - засмях се.
- Не е ли забавно , зареди мен Катрин щеше да умре ,сега и Елена.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Съб Ное 05, 2011 7:07 am

Бях се опънал но не спях,разбира се,че я усетих ,чех също и плачът ѝ,не си признавах но ме заболя,не исках да страда ,но вече не можех да съм с нея.Бях дал дума на Елена и този път смятах да я одържа.Слушах с едно ухо пиянските излияния на Стефан,които бяха скучни ,като самия него,докато не чух нещо.Скочих,като опарен:
- Какво ,какво си сторил на Катрин ?-не знаех защо точно този въпрос ми изникна в главата.Не го замолих да не издава тайната на Елена,а само като си помислих,че Катрин за малко не е умяла и нещо ме сви под лъжичката.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Нед Ное 06, 2011 6:46 am

- Не си ли спомняш кой казва всичко на баща ми ? А да и сега това с Клаус , може би ако не му е нужна вече ще я убие. - засмях се и отново отпих от бутилката.
- Ще убие и Елена и пак ще сме аз и ти. Ти ще ме мразиш цяла вечност и аз ще опитвам да избягам от същността си. Това уиски е добро.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Нед Ное 06, 2011 6:51 am

Вече съвсем се разсъних,скочих и сграбчих Стефан ,за яката на ризата.
- За какво по дяволите говориш ,не обичам недомлъвките и ти го знаеш.Ако знаеш нещо за плановете му ми кажи.Няма да убиеш нито Катрин,а още по-малко Елена,Стефан да ти напомня ли ,че ти се си такъв.Обичаш ги,може да ги наричаш кучки ,но ги обичаш и двете.-пуснах го.
- Да наистина е добро,кажи ми какво знаеш.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Нед Ное 06, 2011 6:52 am

- Ей по-спокойно. - засмях се отново и го погледнах , какво си мислеше , че това уиски е детектор на лъжата ?
- Виж Деймън не съм казал , че ще правя нещо аз. Но няма да мога да спра и Клаус , така че на практика и аз ще съм виновен. - прозях се.
- Къде мога да поспя ?
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Нед Ное 06, 2011 6:59 am

- Имаш стая Стефан ,нещата ти които остави са още там.Ако си забравил това беше семейното ни имение,преди да решиш ,че е твърде височайшо за твоята особа.Но тук не става въпрос,за това ,ако знаеш нещо и не направиш нищо ,ще си по виновен и от Клаус ,ако те е страх и цениш животеца си,кажи ми на мен.Без Елена,аз не бих искал да живея и да с радост ,ще умра за да я защитя.За съжаление бих го направил и за Катрин ,макар и не от същите чувства.Кажи ми Стефан помогни ми да ги спася или поне да се опитам и да умра с достойнство.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Нед Ное 06, 2011 7:01 am

- Да , защото това е твоето ложе и на Елена , не исках да ви се меся или да ви светя докато се чукате. - усмихнах се.
- Не знам нищо Деймън , престани. И ако той е намислил нещо , никога няма да ги спасиш , но не се притеснявай за това и аз няма да ги оставя да умрат , а просто ще пожертвам себе си. Ще може да си и с двете.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Нед Ное 06, 2011 7:07 am

Треснах по масата ,която от удара ми се срути в краката ми.
- Не искам и двете Стефан,на Катрин дължа това само защото някога я обичах и бяхме заедно.Макар и много пъти да ме лъга ,не заслужава да умре ,всъщност смъртта ,ще е твърде добра награда за кучка като нея.Колкото до Елена обичам я,с цялото си черно сърце и спри с тия вулгаризми,никога не сме се чукали за мен беше правене на любов ,вярвам ,че и за нея е така.Знам че това те наранява и повярвай не исках така да се получи,братле.Но стана по този начин,ако ти кажа ,че съжалявам,че в момента съм с нея бих те излъгал най нагло.-казах и надигнах уискито направо от бутилката.Бях започнал да изтрезнявам ,а това не беше добре,не и докато водехме този разговор.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Нед Ное 06, 2011 7:09 am

- Както и да е Деймън , както и да е , отдавна преживях всичко това. Знаех , че ще е така и че между теб и Елена ще има привличане , беше въпрос на време. Както казах бъдете щастливи. А твоите лъжи край нямат , както и нейните. И спри да ме наричаш братле , хората , които бяха братя умряха , когато Катрин ги превърна , онези Деймън и Стефан , отдавна умряха. - засмях се.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Нед Ное 06, 2011 7:14 am

- Не можеш да отречеш кръвта ,Стефан ти си мой брат,дори да не го искаш,дори понякога и аз да не го искам.Заради Елена ,заради мен самият.Но е факт и няма да се промени.Колкото до привличането винаги го е имало още преди да те срещне ,ако тогава бях малко по-сериозен щеше да ме обича.Но дори сега не мисли че ще се възползвам от това ,което направи,че ще я остави да мисли ,че аз съм любимият ѝ.Знаеш ,че мога да върна всичко ,така както махна ,но се боя ,че от това ще страда.Това което ѝ причини и то с такава лекота ,ще я нарани много,а последното ,което искам е тя да страда.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Нед Ное 06, 2011 7:33 am

- Не й казвай нищо Деймън , искаш да е щастлива , нали ? Бъди с нея и забравете за мен , колко пъти трябва да ви го повтарям ? Или искаш да накарам Клаус в замяна на нещо да дойде да въздейства и на теб ли ? Всеки си избра пътят в този живот , нашият е различен. Сложи следващата чаша , нека поне са последна вечер да сме братя и да се престорим , че нищо не се е случило. Утре пак ще съм вярното куче на Клаус , а ти любимият на Елена.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Нед Ное 06, 2011 7:52 am

- Не не искам,никой да рови в моя ум и чувства !-казах троснато ,след което извадих поредната бутилка.
- Да нека пием ,наздраве за тази нощ братле,в която отново сме близки и си говорим- разхилих се и залитнах набързо изпития алкохол и огромното количество си казаха своето.Но продължих да пия ,както и той започнахме да си спомняме какви бяхме преди и да се смем звучно,дано не събудехме Елена,не исках да ни вижда така,но и двамата имахме нужда от това.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Стефан Пон Ное 07, 2011 5:25 am

- Наздраве. - казах леко заваляно и продължхме да пием чаша след чаша. Всяка втора наша дума беше наздраве , не знам какво точно си говорихме , дали се смеехме на миналото или се опитахме да водим интелектуален разговор.
- Знаеш ли , страхотно си говорим.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Елена Гилбърт Пон Ное 07, 2011 5:29 am

Събудих се,имах страшно главоболие,не знаех какво е станало,само че бях с Деймън,имах..имах чувства към него,но нещо ми подсказваше,че и към някой друг..чувах гласа му,слязох по стълбите подпирайки се и го чух да говори за Катрин,за мен..че е готов да умре за нас,а другия..беше ми познат до болка,но защо не можех да си спомня от къде
-Деймън?
Главата ми се пръскаше,бях се подпряла на стълбите и го повиках
-Какво е станало?Защо главата ми боли?
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 339
Репутация : 3
Join date : 02.04.2011
Години : 34
Местожителство : Мистик Фолс

http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Damon Salvatore Пон Ное 07, 2011 5:33 am

- Аха,прекрасно,отвърнах на Стефан,но аз вече яко бях зацапал свещите.Точно тогава се появи Елена.По принцип ми беше гадно,но бях толкова пиян ,че предпочитах ,да си играя ролята.
- О,Любов моя-казах и отидох към нея ,целунах я и я завъртях във въздуха ,след което нежно пригладих косата зад ушите ѝ.През цялото време гледах ,към Стефан ,как ще реагира,дали наиситна вече не му пукаше.
- Не знам мила,може би алкохолът,който изпи с нас,да не ти понася.-засмях се и отново я целунах ,но гледах към него.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението на Деймън Салваторе - Page 9 Empty Re: Имението на Деймън Салваторе

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите