The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Измамна прошка - Page 8 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Измамна прошка - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Измамна прошка - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Измамна прошка - Page 8 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Измамна прошка - Page 8 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Измамна прошка - Page 8 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Измамна прошка - Page 8 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Измамна прошка - Page 8 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Измамна прошка - Page 8 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Измамна прошка

4 posters

Страница 8 от 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Пет Юни 26, 2015 4:54 am

- Да си изберат парцалки? - Изсмях се презрително и поклатих глава.
- Пробвай с подаръци. - И при последното снежно белите ми зъби заблестяха ослепително.
Отпих още глътка от кафето си и поставих чашата на плота.
- Сега ако ме извиниш... - Изправих се и бавно развързах колана на сатенения си пенюар, но не го оставих да се разтвори.
- Ваната ме зове... - Допълних и се завъртях, а малко преди да изляза от кухнята, оставих пенюара да падне на пълно, но той едва ли видя много, защото секунди след като останах гола, се скрих зад врата... Не, че голотата ме притесняваше, дори напротив. Обожавах тялото си и нямах нищо против и някой друг да се наслаждава на тази гледка, която бе безценна...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Пет Юни 26, 2015 5:10 am

Още беше малко объркан от всичко но успя да се фокусира и да види че хапата скоро нямаше да е на нея. Проследи я с поглед и се втурна към нея,като премина с ръце по нежната и талия,като я притисна към себе си. Целуна я нежно и страстно по врата,засмука нежно меката възглавничка на ухото и,като тихо и гърено каза:
-Да ти помогна с гърба?
Ръцете му нежно преминаха по халата,като го отметна и ръцете му все по властно преминаваха по тялото и:
-Ще ми разрешиш ли?
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Пет Юни 26, 2015 5:26 am

Извих глава назад и леко се подсмихнах, когато горещите му и влажни устни подпалиха кожата ми. Побиха ме тръпки, цялата настръхнах и сякаш въздуха се сгъсти. Цялото насъбрано напрежение насъбрано от миналата вечер ме връхлетя отново и почувствах как краката ми се подкосяват.
- От кога ти трябва позволение? - Отдръпнах леко глава, така че да погледна в потъмнелите му очи. Нямаше особено голямо значение в какво тяло ще се всели, той притежаваше толкова силна енергия, че нямаше как да го сбъркаш. Бях оцеляла всички тези години без него, защото не го бях виждала. Сега ми се виждаше крайно непосилно да не го желая.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Пет Юни 26, 2015 5:56 am

-Доставя ти удоволствие да ми отказваш....
Нямаше да и отнеме това удоволствие но въпреки всичко,знаеше как да я накара да го иска,да бъде с него. Ръцете му продължаваха да обхождат тялото и,бяха дръзки,страстни,толкова много че ръката му се намери бързо между бедрата и,нежно погали но някак грубо се пъхна в нея,щом я усети колко гореща и влажна е тя,просъска от нахлуващата още по голяма вълна възбуда:
-Готова си за мен,желая те Лилит и не мога да чакам.
Прихвана я здраво за дупето,като я надигна,а тя го обхвана с крачета,той я притисна към стената,като се опита да се отърве от панталоните,искаше да е в нея:
-Красавице!
Целуваше я по врата страстно,като на моменти я хапеше диво,искаше да я изпепели. Скоро сякаш всичко щеше да пламне.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Пет Юни 26, 2015 6:12 am

Беше много прав за това, че обожавам да му отказвам и не просто за спорта, но много често той си го просеше, в други случай това беше начин да нажежа до краен предел обстановката, а когато това се случеше секса след това бе умопомрачителен.
Зарових пръсти в косата на тила му. Цялата пулсирах. Желаех го толкова силно, че не можех да мисля за нищо друго... Пръстите му, които бяха дълбоко в мен и се движеха влудяващо, не ми позволяваха да мисля... Не исках и да го правя... Просто исках да чувствам...
- Постарай се да останеш себе си до края... - Изкомандвах и плъзнах ръка по гърба му, която в последствие промуших между телата ни и отрих в пакета му. Бе набъбнал. Усещах го толкова твърд и пулсиращ, че все едно щеше да пръсне плата. Ловко разкопчах колана и няколко копчета след което пъхнах ръка вътре. Неговите пръсти все още бяха в мен и ставаха по-груби и резки, докато го докосвах толкова мръсно. Освободих огромния му член и го насочих... Той извади пръстите си и рязко нахлу в мен. Извих се и извиках от удоволствие, забивайки нокти в гърба му...
- Да... - Извиках и захапах долната му устна...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Пет Юни 26, 2015 6:30 am

Нямаше на света по хубаво място от това да бъде в нея,задвижи се рязко,бавно от край до край,това му харесваше за начало,да да и се наслади,на това,колко е гореща,колко влажна и разтичаща по него е. Сякаш си съвпадаха перфектно,сякаш бяха един за друг,и до някъде нямаше по перфектни от тях двамата,за двамата. Те бяха две половини и винаги се сливаха в едно. Задвижи се малко по бързо,прихващайки я страстно и силно за дупето. Държеше я с една ръка,а с другата нежно замахна и я шляпна по дупето,като я накара да подивее от това,знаеше че го обича,не бе признак на насилие,а просто като допълнителна палава игра. Да болката щеше да и хареса но въпреки всичко това беше секси жест,който показваше това,че я желае диво. Движеше я нагоре на долу по него,като се врязваше в нея:
-Моя...
Обичаше да го казва всеки път това го караше още повече да подивее.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Пет Юни 26, 2015 7:38 am

Всичко което правехме бе първично и греховно. Начина по който се гледахме без свян, тежкото дишане, шляпването по дупето и перверзното прехапване на устни, всеки път когато ме изпълнеше до край, говореха само за това колко извратено и нездравословно удовлетворение изпитваме от секса един с друг, защото никой друг на света не можеше да ни даде, това което споделяхме помежду си. Това усещане и тръпката да си с някой, който в повечето време не понасяш, желанието да му докажеш, че ти си единствен и най-добрия... всички онези неизречени неща, които стояха помежду ни и незарасналите рани, гнева и обидата от предателството, непреодолимото желание да отречеш колко цял и запълнен се чувстваш, дори и когато те чукат на крак и на бързо, че той е всичко, което искаш... Нямаше как да се опише... В мен се бореха толкова много чувства и все пак удоволствието да го усещам толкова твърд и огромен в себе си надделяваше над всичко останало...
- Не спирай... - Процедих през зъби, а той оплете косата ми около юмрука си и изви рязко главата ми настрани и назад, впивайки устни и зъби в оголената ми шия. Чувствах, че съм на ръба. Извих таза си силно към него, в момента, когато той потъна дълбоко в мен и отново изревах от удоволствие. Усещах струйките кръв, които потичаха по гърба му, след всяко впиване на ноктите ми в него. Добре че се лекуваше бързо, ако беше човек, вече щеше да е мъртъв...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Съб Юни 27, 2015 2:36 am

Отново да я задоволи по този начин,както и да задоволи себе си,беше още по върховната цел. Все едно не я беше имал от векове наред,все едно не беше усещал кожата и,аромата и,нежната и прекрасна женственост. Цялата Лилит с нейния прекрасен пламенен нрав с нейния глас,когато нежно ти нашепва и тънкия и властен глас,когато ти заповядваше. Просто я обичаше цялата,беше странно да изпитва и да си обяснява тези чувства но да наистина я обичаше и копнееше за нея,всяка секунда,всяка минута,всеки час и всяка секунда му се струваше като век. Той беше гаден,той е жесток но това беше той и въпреки всичко една част от него се промени,частта която щеше да даде всичко за нея и отново да си я върне и да бъде с нея. Движеше се диво и въпреки че стигна до кулминацията не спря да я обладава диво нито за миг,не беше спаднал,и нормално той не беше човек,а тя му действаше,като цяло шише с виагра,усетише ли се в нея не спираше. Преди не спираха с години,ако пожелаеха,любеха се,пиеха вино ядяха плодове и пак се почваха. Не си даваха миг покой.
-За нищо на света.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Нед Юни 28, 2015 3:41 am

Мразех онези които се опитваха да ми се налагат и онези, които се пробват да ме подчинят. Такива не липсваха, а най-яркия пример бе Луцифер. Той никога не си признаваше, дори отричаше, но и двамата знаехме, че най-голямото му желание е да ме "опитоми" ако мога да се изразя така. Било в леглото, било някъде другаде и по друг повод, той се чувстваше истински силен мъж, когато успее да се наложи над мен. Може би затова в сексуално отношение нямахме никакви проблеми. Той и без да иска, успяваше всеки един път да ме покори напълно. Истински завоевател... гладиатор... побъркваше ме всеки път и ме караше да забравям коя съм... И дори да не исках да си призная, харесвах тази негова сила... Той бе единствения мъж на света, под който можех да се огъна... Единственият пред който не трябваше да се преструвам...
Сърцето ми щеше да се пръсне... Както и аз самата. Имах чувството, че ще експлодирам. Беше ми толкова хубаво. Цялото ми тяло бе обливано от горещи вълни, а точката на напрежение излизаше извън всички граници. Усещах как оргазма се надига от дълбините на женствеността ми, разпростира се в цялото ми тяло и се взривява в мозъка ми. Свърших с вик, бурно и забила дълбоко нокти в гърба му... Беше просто невероятно.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Нед Юни 28, 2015 4:15 am

Само за миг и даде време на си почине но сам знаеше,че ако се забави,пак щеше да му откаже,за това бързо се оказа под душа,като съчета приятното с приятното. Тя нагласи водата,която и каквато и да беше,щеше да се различава от тялото на Луцифер,който изгаряше ужасно много и водата в контакт с неговата кожа вдигаше пара.
Обърна я с гръб,като проникна в нея,а с другата ръка улови гъбата като преминаваше по тялото и. Спря само за миг,прихвана я за дупето изпускайки гъбата,задвижвайки я бясно,но знаеше че на нея това и харесваше. Това бясно проникване и носеше още по голяма наслада,както и на него безумно голям. 
-Искаш ли още?
Само той можеше да и докара двоен оргазам по простата причина,че можеше да регенерира допълнителни органи,който да и достаят удоволствие.  Можеше да се появи още един малко по малък който да проникне в нея.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Чет Юли 02, 2015 12:27 am

Спомних си за отминалите дни, за начина по който се любехме и колко ненаситни един за друг бяхме. Може би тази нужда никога не ме бе напускала никога. Може би всички онези мъже, които вкарвах в леглото си през всичкото това време бяха неуспешен опит да получа, онова което той единствен можеше да ми даде. Жалък опит да се самозалъжа, че не ми е необходим. Може би бе грешка, че след толкова години и точно когато си мислех, че мога да живея без него, че съм го забравила, го допуснах до себе си... в себе си... в ума... в тялото... в сърцето... Вече не съществуваше нищо друго... В съзнанието ми бе само той и унищожителната нужда да съм с него...
Чукахме се под душа, после във ваната и накрая в леглото, когато приключихме, лежахме потни и задъхани между завивките, забили поглед в тавана. Нямах представа за какво мисли той, аз обаче не можех да се отърва от чувството за опасност. Луцифер бе изобретателен и винаги имаше резервен план в случай, че нещо се обърка. Завъртях леко глава и се загледах в лицето му. Изглеждаше толкова... нормално... Ако не знаех кой е, вероятно никога нямаше да повярвам, че може да ми причини нещо лошо. Обаче го беше направил... Отново и отново. Не можех да му вярвам. Със сигурност кроеше нещо и аз не му трябвах просто защото след толкова векове се бе сетил, че ме обича. Бях му нужна за нещо, само че още не знаех защо. Аз обаче също трябваше да направя нещо, с което да се застраховам.
- Липсва ли ти? - Гласът ми разчупи тишината. Той мързеливо погледна към мен, неразбиращ какво точно питам. - Синът, който онази жена ти роди? - Понякога в много редки случаи се беше чувствало да се прокрадва някакво чувство на вина, но не се задържаше за дълго. Ако той някога имаше син, трябваше да е от мен, а не от някаква случайна уличница.
- Все още ли иска да имаш син? - Всеки крал се нуждаеше от наследник. Аз обаче никога не бях пожелала да му родя такъв.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Чет Юли 02, 2015 4:28 pm

-Когато те изгубих исках да върна времето назад,защото болката от загубата ти беше много по голяма от болката,която ме връхлетя от загубения син. Тогава разбрах,че не точно сина е бил важен,а манията ми за безпрекословна и голяма власт. Това дете,щеше да се превърне във войн,и щеше да ми помогне да свалим всички ангели и да имаме власт и контрол над всичко и всички. Дадох си сметка,че същото можех да го постигна с теб,без да извършвам тази глупост.
Призна си той и за първи път от толкова време наистина говореше искрено и се усещаше,че в думите му няма и миг съмнение.
-Истината е,че дете от теб,ще е много,дори стократно по силно,защото ще обединява нашите две сили. Но знам,мнението ти по темата и никога не съм я повдигал,а още по малко да те накарам да го правиш. Най голямата истина е,че това няма значение,че рано или късно,ще властваме над света.
Каза го в множествено число,защото още се надяваше,че тя ще е с него,за да го сподели:
-Да съжалявам за това и сега е най-важно ти да си до мен,да сме заедно,като крал и кралица. Да укрепне властта и да покажем,че нищо и никой не е в състояние да ни раздели. Че ще накажем всеки,че ще покорим всички и всичко.
Премина с ръка през лицето и:
-Ти си най-важна за мен,ако ми пукаше за жената или детето,едва ли щях да те преследвам с векове да си те върна,не мислиш ли? Ако ми пукаше до сега,щях да имам сюрия деца.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Пет Юли 03, 2015 2:51 am

Ръката му нежно премина през лицето ми. Толкова неприсъщо за него, да прояви нежност. Караше го да звучи толкова логично и искрено, но знаех, че някъде дълбоко в себе си, дори и да не си го признава, ме мрази за това което бях направила... за онова което му бях отнела, преди толкова време и заради което ме бе наказал.
- Аз искам същото... - Промърморих тихичко, като не лъжех. - Винаги съм го искала... - Така си представях цялото ни съществуване. Никога не съм допускала, че може да се разделим. Но се беше случило и тогава в този момент, нещо в мен сякаш умря. Една част от мен... от нас. Не знаех дали е възможно да поправим това и да залепим счупеното. Понякога ми се струваше, че между нас има огромна пропаст, която е невъзможно да прекосим. В други моменти, като този например, ми се струваше съвсем възможно, да постигнем всичко което сме желали и отново да бъдем заедно.
- Но... - Винаги имаше но. - Ми трябва време... за да се науча да ти вярвам отново... - Може би никога нямаше да успея, колкото и време да мине, но адски много ми се искаше да не се чувствам в опасност с него. Исках да си върна онази безрезервна вяра в него и нас, която някога имах.
Отново погледнах нагоре и се отпуснах по гръб, замислена върху думите му за сина му. Може би пък наистина не бе способен да обича. Може би във всичко и всички виждаше средство за постигането на целите си. Може би точно защото виждаше едно евентуално наше дете, като оръжие и не държеше толкова много на него. Може би и аз не исках именно заради това... Защото можеше да го заобичам...
- След седмица... - Казах отнесено, потънала в собствените си мисли. - Ще организирам завръщането си, точно след седмица... Ще живеем в моя дом... за сега... - Все още не бях готова да се върна в ада. Това място ми навяваше толкова много спомени. Бе някак свято за мен и него и не исках да развалям всичко, връщайки се там, докато все още го мразя...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Пет Юли 03, 2015 3:35 pm

Зарадва се да го чуе и му хареса и факта,че усещаше искреността на думите и,че явно искаше наистина да направи опит. А,той щеше да направи всичко този път да не я разочерова и щеше да направи абсолютно всичко,за да я задържи и да я накара да се чувства добре. Надигна се и я целуна но не се върна,а се загледа в нея и в прекрасните и очи:
-Така да бъде красавице...
За първи път се беше изпълнил с надежда с желание да не спира,да не се отказва и да и помогне,щеше да и помогне да направи завръщането и,толкова грандиозно,че да го помнят векове наред и това напомняне да заяви на всички,да не се противопоставят на силата и мощта им:
-Имаме цялото време на света,ще направя всичко възможно всеки ден да засвидетелствам твоето довери...
Целуна нежно устните и но не се отдръпна и продължи да я гледа с нежността,която можеше да гледа. За тези който не го познаваха,щеше да каже,че е страшен но само тя можеше да долови лекити изкри в очите му:
-Ако желаеш може да не се връщаме в ада но апартамента ти е много малък. Знаеш,че не обичам малките неща...
Той никак не беше малък а неговото истинско тяло заемаше много по големи пространства:
-Искам замък Лилит,искаш ли да живеем в някой замък тук на земята? Понякога,ще искам да се освобождавам от това тяло,а апартамента ти няма да побере моето могъщество,надявам се че ще направиш този компромис заради мен?
Беше готов да направи компромис но и тя трябваше да разбере,че той не е обикновено човешко същество и му трябваше поне подобен конфорт,който можеше да намери в ада. Замъка в който живееха не беше проектиран само,за да показва могъщество,а да удовлетворява,нуждите и потребностите му. А,при евентуален пожар,замъка беше много по добър защото дори и да изгореше пак щяха да останат основните колони,а ако пламнеше пожар в апартамента,всичко щеше да изгори:
-Както казват хората страдам от коустрофобия...
Пошегува се той естествено.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Пет Юли 03, 2015 5:54 pm

Устните му нежно се допряха до моите, а едната му ръка се вплете в косата ми. Съвсем неусетно той се прехвърли върху мен и задълбочи целувката. Другата му ръка се плъзна по бедрото ми и леко го отмести в страни, настанявайки се точно там. Главата ми се замая. Тялото ми сякаш пламна. Поех огромния му твърд член в себе си с вик на наслада и не малка доза болка. Да, на практика бях неуязвима, но можех да изпитвам и болка, а точно тази която чувствах в момента бе най-сладката от всички, които ми бе причинявал. Опитах да се надигна и да се преобърна върху него, но той не ми позволи. Приклещи здраво ръцете ми към леглото и продължи да се движи диво в мен, докато аз се разтапях от удоволствие, удоволствие което бе прекалено голямо дори и за мен.
Направихме го още веднъж и после още веднъж, докато накрая бях прекалено изтощена да продължа. Луцифер обаче все още имаше сили, защото след като аз се борех с желанието си да заспя, забелязах как става от леглото и се облича. Не бях сигурна къде отива и защо си тръгва, но и не се задълбочих прекалено много, защото съня ме застигна и просто заспах.
След няколко часа се събудих. Щастлива и през ум не ми минаваше, че допускам най-типичната и най-болезнена грешка, която жените правят от както свят светува. Влюбвах се отново в него и някъде дълбоко в себе си знаех, че това е така, но не исках да си го призная, защото истината щеше да означава, че не съм научила нищо през всички тези векове и все още съм същата глупачка, която вярва, че с любовта си, може да промени един мъж...
Взех си душ. Облякох се в красива и ефирна рокля. Сложих си любимия парфюм и понеже не исках да изглеждам чак толкова отчаяна, колкото всъщност бях, се заех с организацията на тържеството, вместо да се питам къде е той. Изисках присъствието на един от най-приближените демони на Луцифер. След като бях убила Абадон, сега Томей бе дясната му ръка. Бе войн, но не ми пукаше, в следващата седмица щеше да се превърне в организатор на събития. Уведомих го за плановете си и заедно с него се телепортирах в ада, където дадох всичките си нареждания. Избрах залата и всичко което изисках от него е да доведе всеки един по значим демон на събитието. Нямаше как да съберем всички, макар че ми се искаше, но и нямаше нужда. Важно бе да се знае от всички. Дълго обсъждах с него имената. Имаше някой промени от както не бях наоколо. Всъщност големи промени... Томей не бе от най-приказливите, мисля че не ме харесваше. Всъщност никой тук вече не ме харесваше... Никой вече не ме искаше, но щеше да им се наложи да променят отношението си, ако искат да живеят...
Когато се уморих да говоря за събитието, освободих Томен... Бях в тронната зала. Последния път когато бях слязла в ада, отново бях видяла само това място. Така и не бях посмяла да разгледам всичко останало... Всъщност интересуваше ме едно конкретно място... Този път се престраших и отидох там... Моите покои. В началото с Луцифер спяхме в обща спалня, но после всеки имаше отделни. В неговите той водеше всичките си любовници, а когато искаше да е с мен, посещаваше моите, но така и не се бяхме върнали в общата си спалня, след като веднъж я бяхме напуснали.
Нищо не се бе променило. Всичко си беше така сякаш, все още обитавам тази стая. Бе подредена по същия начин, по който винаги е била... Усетих някаква болка в сърцето си. Тази стая бе символ на моята капитулация. Тя ми припомни защо и какво ми бе причинил Луцифер, още тогава. Нищо което направеше сега, нямаше да може да заличи всички унижения, на които ме бе подложил тогава. Някой ден щях да имам трона само за себе си и ако цената за това бе да се преструвам, то щях да го направя. Щях да го накарам да ме заобича толкова силно, че да не може да диша без мен, а после щях да му отнема всичко... Точно така както той бе направил с мен.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Пет Юли 03, 2015 6:40 pm

Идните дни преминаха напълно спокойно,занимаваше се със своите дела,като контролираше дали слушат и изпълняват всичко което Лилит кажеше,даде и пълен картбланш и ако нещо го помолеше,той го изпълняваше. Очакваше да е по капризна но в същност тя се оказа доста по спокойна и умерена в желанията си. Изненада се да я намери в замъка и то точно в стаята си,сигурно я мразеше,беше признак на разделение и определено вделикатния момент в който бяха не е добре да е там.
Оказа се горе като влезе бавно и я прегърна през кръста,целувайки я по рамото и врата. Не знаеше,какво се върти в момента в ума и но определено не му харесваше идеята,да е нещо лошо:
-Забраних да я пипат... Признавам си,доста често идвах тук,тази стая е грешка никога не трябваше да се разделяме но само тук можех да усетя присъствието ти,аромата ти.
Обърна я към себе си,като целувайки нежно устните и,премина с ръка по бузата и:
-Мога ли да кажа,че си ослепително секси!
Това беше начин да каже,че е красива,така си говореше той. Изведнъж обаче тялото му започна да пада в нозете и,трепереше и по челото му избиваше пот явно Клаус отново се бореше.
Събрах сили и смелост отново да се преборя за това,което си е мое. Тялото и живота ми. Вече бях започнал да чувам от части и моменти,някой неща и успях да разбера,какво се случваше наистина. Трябваше да се съюзя с Лилит,до някаква степен. Дори можеше да имам много по голяма власт. Но за сега целта ми беше да се преборя за контрол. Изгаряща болка в цялото тяло и най силна в главата,тялото ми остана сковано няколко минути,а болката в главата не спря. Обърнах се бавно към земята,като се оттласнах с ръце от нея. Дишах тежко,ако спазвах правилата,който бях планирал,контрола ми,щеше да е по силен. Обърнах се бавно към Лилит. Все още ми беше трудно да говоря. Погледнах към банята:
-Студена вода...
Беше умна и се досети,че трябва да напълни ваната със студена вода. Помогна му да се изправи,като го пусна във водата,както беше с дрехите. Тялото му се охлаждаше и болката намаля малко,остави водата да тече. Все още дишах дълбоко но вече можех да говоря:
-Ако му позволиш да ме нарани или ме нараниш,ще се появи отново.
Трябваше да я предупредя,и да знае,че имах малък контрол:
-И все още не знам за колко дълго....
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Пет Юли 03, 2015 7:10 pm

Първият път си бях помислила, че е някаква случайност и не възлагах големи надежди, че ще се случи отново, но сега... сега се случи и може би все пак имаше начин да... затворя Луцифер в това тяло. Прекалено амбициозна цел. Той можеше да прескача от тяло в тяло и все пак... Все пак не го правеше в този момент, което ме навеждаше на мисълта, че не може да го направи.
- Клаус?! - Попитах нерешително. Дали това не беше част от игричките на Луцифер? Дали по този начин не изпробваше лоялността ми към него и сделката ни?
Той кимна, а аз изтръпнах цялата. Може би все пак имаше начин да се отърва от Луцифер. Трябваше да науча повече. Да разбера какво предизвиква всичко това. И преди и сега, смяната се случваше в момент, в който Луцифер бе уязвим. Уязвим от гледна точка на мен. На пръв поглед не изглеждаше така, но ако изпитваше и съвсем малка вина... може би... може би това даваше надмощие на Клаус и ако можеше да вземе надмощие за малко, това значеше, че трябва да има начин и да стане за постоянно и моята цел в момента бе да разбера как да направя това постоянно, без да освобождавам Луцифер, а да го задържа завинаги приклещен в тялото на Клаус.
- Успокой се... - Прозвуча повече заповеднически, отколкото като молба, но просто си бях такава.
- Ще... ще измисля нещо... - Бях му казала същото и преди, но не бях направила нищо, защото се бе случило за много кратко, а и когато Луцифер отново пое контрола над тялото, се бе държал така сякаш не се е случило нищо.
- Ти... - Разтърсих леко глава и се отдръпнах от ваната. Когато Луцифер се върнеше, щеше да е много ядосан, ако разбере, че помагам на Клаус, но в момента се намирахме в Ада, там където се предполагаше, че неверният ми съпруг ще е най-силен и все пак, ето че бе преборен от някакъв си хибрид.
- Не предполагах, че ще успееш отново... - Бъдещите ми планове, можеха да се осъществят много по-лесно ако на пътя ми не стоеше Луцифер. А още по-лесно щеше да бъде ако всички си мислеха, че Луцифер контролира тяло, което всъщност аз използвам.
- Можеш ли да... - Когато Луцифер се върнеше, вероятно щеше да предприеме мерки и да обладае друго тяло, което да контролира по-лесно. Не можех да позволя това да се случи.
- Трябва да престанеш... Ако идваш и си отиваш отново и отново Луцифер ще убие това тяло и ще вземе друго, а ако го направи, за мен вече ще си безполезен и няма да имам причина да те спасявам... - Но как щеше да знае, кога да се появи?
- Докато си... потиснат от Луцифер... усещаш ли нещо? Чуваш ли нещо? - Дали и Луцифер не чуваше и усещаше какво се случва в момента?
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Пет Юли 03, 2015 7:26 pm

Треперех малко от студената вода но така го държах на далеко. Щеше да ми спести време да намеря начини с който да имам контрол над него и да не се появява.
-Чувам откъсъчно,както и дори мислите му... Свързвам две и две... Вече съм уверен,че има по злобно създание от мен,аз поне не правя такива тъпи грешки... Той е един огромен задник,не търся извинение за думите си...
Прихванах се за ваната като ми се искаше да си сложа главата под течащата вода:
-По някаква страна причина не чува,не вижда,полага усилия да се бори,дори не усеща колко време е минало. И аз дори не знам,кой ден сме... Губя понятие за време....
Отново погледна към нея:
-Трябва да направя всичко възможно за да не му позволя да се появи,а щом се появи се прави,че нищо не е станало,докато не намеря начина да го затворя,както той направи с мен. За сега студа действа да намали болката,а ако не му дам контрол да ме нарани,някой да ме нарани или аз сам да се нараня мисля,че няма да се появя. Истината е,че няма начин да остана в студената водя. Хибрид съм не съм русалка.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Пет Юли 03, 2015 10:06 pm

Не очаквах нищо от това което се случваше. Самата аз не бях обитавала друго тяло, освен своето, но Луцифер много често приемаше друга форма. Харесваше му да го прави и дори в началото бе успял да ме заблуди на няколко пъти, кой е в действителност, но вече добре разпознавах него във всеки друг. Можех да го позная в каквото и тяло да заеме. Това което обаче не подозирах е, че е възможно някой да потисне присъствието му. Трябваше да разбера дали може да продължи за по-дълго и това щеше да е първото нещо с което щях да се заема лично.
- Добре... - Без той да очаква се приближих към ваната и скъсах няколко копчета от ризата си. Той ме гледаше неразбиращо.
- Миналия път беше на себе си за по-малко от минута... Не искам Луцифер да се върне и да се върне и да се чуди какво прави във ваната ми... - Самата аз влязох вътре и студа на мен не ми пречеше. Седнах в скута му, а той изглеждаше толкова шокиран, че дори не реагира, когато започнах да му разкопчавам ризата.
- Ще направя всичко възможно, за да разбера какво се случва и как да запазиш това състояние за постоянно... До тогава... - Разкопчах цялата му риза и преместих ръцете му на кръста си. - Внимавай в кои случаи се появяваш... - Не исках Луцифер да се усъмни и да провали всичко, преди да съм намерила постоянно решение.
Беше странно да съм в скута му, въпреки че един вид бях правила доста пъти секс с него или поне с неговото тяло, което между другото бе изключително надарено, а и самия той бе изключително красив мъж. Зачудих се дали усеща нещо, когато правя секс с Луцифер...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Пет Юли 03, 2015 10:23 pm

Не го очаквах но определено не ми действаше по начина по,който очаквах,болката се засили,защото нейното тяло се различаваше от това на водата. Съблече и хвърли ризата ми,като явно,ако се появеше,щеше да симулира че са правили секс или нещо подобно. Или поне аз така си го обяснявах:
-Не се приближавай много,не си достатъчно студена,а и...
Погледнах към скута си:
-Не съм от желязо,не мога да отрека,че си красива жена и няма как да не ми подействаш по този начин...
Дори бях сигурен,че ме усеща в този момент. Възбудата определено не помагаше в никакъв случай,защото можеше да се поддам. Избутах я малко по надолу,за да не се окаже точно на мъжествеността ми:
-А,и да кажем,че не можах да не усетя или видя,това което правите,повече от колкото се карате.... Възбудата и горещината засилват болката. Мисля,че живота в Канада или Аляска би бил приятен...
Никак не беше лоша идея да се намира в този момент на по студено място.
-И все пак били ми обяснила,какво правиш във ваната,сигурен съм,че е алиби... Ама,не ми е в природата да наранявам жени,или поне не умишлено или ако е умишлено е заради храна.
И когато казах храна усетих ужасен глад. Разтърсващ!
-Имам нужда от кръв...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Пет Юли 03, 2015 10:41 pm

Вече със сигурност можех да кажа, че това не е Луцифер, защото ако това беше той никога нямаше да ме отблъсне. Не крия че бях малко разочарована, но пък и с влизането си във ваната не целях да го възбуждам или притеснявам, просто исках да съм сигурна, че ако Луцифер се появи няма да е съмнително мястото на което се намира.
- Казах ти... - И докато се готвех да обясня каква е целта на визитата ми във ваната, вдигнах ръце във въздуха и съвсем скоро започна да се усеща студ.
- Ако Луцифер се върне внезапно, ще иска да знае какво прави в ледена вана с дрехи и сам... Предположих, че ще е по-приемливо ако има компания. Не се тревожи, не се опитвам да те изнасиля.
Ако студа му помагаше да се контролира, можех да направя поне това за него. След около минута или две по стените имаше скреж, а от устата ни излизаше пара, заради студа.
- Така по-добре ли е? - За мен студа не представляваше проблем, но се надявах и той също да изпитва облекчение. Стори ми се, че е така, а сега да видим какво може да измислим за кръвта... Естествено можеше да повикам някой, който да изиграе ролята на кръвна банка, но това щеше да събуди много съмнения, а аз не исках това, затова просто протегнах ръка към него.
- Може да използваш моята кръв... - Веднъж един вампир бе получил привилегията да опита от нея и се бе почувствал повече от добре. Точните му думи бяха " че никога не се е чувствал по-силен". Надявах се при Клаус да има същия ефект.
- Какво чакаш? - Членът му все още бе надървен, може би бе някакъв вид страничен ефект от съжителството му с Луцифер.
- Пий! - Наредих и зачаках.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Съб Юли 04, 2015 5:47 am

От устните ми се разнесе звук на облекчение и задоволство,подобно на звука,който се откъсваше след секс. Студа намали болката и ме накара да се чувствам много по добре,отпуснах се назад,като все още изпитвах ужасен глад,а болката в главата ни най-малко не намаляваше. Истината беше,че онзи се бореше с мен и за това така ме болееше главата,надявах се и него да го боли по някакъв начин,по какъвто и да е било. Тя обаче ми предложи да пия от нея,не знаех дали нейната кръв,ще ми подейства добре но истината беше,че нямах време да реша. Щом приближи дланта си глада си каза своето и по скоро говореше нуждата ми да се нахраня от колкото разума. Надявах се това да не ме доведе до краха и отново да му дам превес. Впих зъбите си в нея и усетих невероятно удоволствие,все едно поех кръв от 20 човека наведнъж,толкова силна,че не пих дълго преди да се отдръпна. Кръвта и сякаш ме изгори но по невероятен начин. Облегнах се назад и прокарах езин по устните си,като болката се засили но постепенно намаляваше докато не изчезна. Загледах се в тавана,бях наистина много учуден и не вярвах че няма болка,че не усещах нищо.
Погледна към нея,не смеех да кажа това,което си мислех:
-Кръвта ти...
Надигнах се и я целунах,малко и деоиде като гръм от ясно небе но и аз не вярвах,че ще ме остави да пия от нея. Целувката беше по страстна от колкото очаквах. Отдръпнах се и се облегнах назад:
-Благодарност и исках да видя дали възбудата,ще ми пречи,явно твоята кръв е нещо,което ми дава контрол,болката намаля почти не я усещам и сякаш е затворен.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Пон Юли 06, 2015 4:36 am

Отдръпнах се като опарена. Първо че въобще не очаквах, това което направи и второ го почувствах ужасно нередно и не само заради сделката ми с Луцифер, но и защото... не знам защо, просто не беше редно и не ми хареса чак толкова, колкото когато Луцифер правеше същото. Затворих очи и въздъхнах тежко. Не отново. Нямаше начин да съм попаднала отново в този капан, наречен лаконично мой съпруг.
- Не го прави повече! - За негово, а и мое добро бе най-добре да си държи ръцете далеч от мен.
- Вече ти казах, единствената причина да съм с теб във ваната е, защото Луцифер, може да се върне всеки миг... - Бях склонна да му простя внезапния изблик. Все пак бях най-красивата и привлекателна жена на света, на която бе не просто трудно, но направо невъзможно да се устои, но хибридчето трябваше да си знае мястото и най-вече да знае, че не съм лъжица за неговата уста.
- И не мисля, че моята кръв е причината да държиш Луцифер в плен. Да, тя е много по-силна от човешката, но едва ли е достатъчна...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Клаус Пон Юли 06, 2015 4:46 am

-Да това го разбрах,исках да видя дали няма да се появи,ако направя нещо подобно.
Опрях тялото си назад,като наведох глава назад,определено се оказа прекрасно да не изпитвам болка и,каквато и да беше причината той да е някъде затворен в моето съзнание ми харесваше. Можеше поне за кратко да помириша свободата си и да почувствам тялото си,като свое:
-Прости ми,наслъждавам се на мига да си чувствам тялото,и да не изпитвам болка.
Говорех без да надигам глава:
-Трябва да измислим начин да излизам навън без да ми се налага да замръзяваме всичко навън. Ако наистина кръвтати ми действа мисля,че тя ще ми даде възможност да излизам навън. 
Но,какво щях да правя ако изляза? Те щяха да ме мислят за него и всъщност нямаше да имам нормален живот:
-Всъщност нещата са много по сложни?!
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Елизабет Пон Юли 06, 2015 5:00 am

- Да, така е... - Отвърнах замислено и за миг се загледах в една точка. Да помислим - желанието ми бе да се отърва от Луцифер и Клаус бе една не лоша възможност да го направя, но криеше и много неизвестни. Да речем, че успея да затворя Луцифер в тялото на Клаус - тогава какво? Щях да съм в плен на Клаус, който много скоро след това щеше да осъзнае, че съм зависима от него? Ами ако Луцифер се върнеше? Тогава какво? Нямаше начин да го представя на останалите демони, без да съм сигурна, че някой няма да се усъмни. Всъщност нямаше значение, защото в крайна сметка ако Луцифер се върнеше някога щеше да разбере, че някой друг се е представял за него и щяха да хвърчат глави, а дори и малкото доверие което бях извоювала щеше да отиде на кино.
- Всичко е много по-сложно отколкото изглежда... - Казах и се загледах в лицето му. Трябваше да реша какво да правя и то скоро. - И не мисля, че може да останеш себе си още дълго... Поне не и, докато открия начин това състояние да е постоянно... - Ако въобще започнех да търся такъв начин, защото сега осъзнавах колко е рисковано това.
- В противен случай и двамата ни грози не лека участ... Ако Луцифер дори заподозре, че... че нещо не е наред ти ще си мъртъв, а аз затворена завинаги... Не може да се появяваш пред никой друг... Не и докато не разбера как и какво правиш, за да го потиснеш...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Измамна прошка - Page 8 Empty Re: Измамна прошка

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите