The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Крайпътна бензиностанция - Page 9 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Крайпътна бензиностанция - Page 9 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Крайпътна бензиностанция - Page 9 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Крайпътна бензиностанция - Page 9 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Крайпътна бензиностанция - Page 9 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Крайпътна бензиностанция - Page 9 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Крайпътна бензиностанция - Page 9 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Крайпътна бензиностанция - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Крайпътна бензиностанция - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Крайпътна бензиностанция

4 posters

Страница 9 от 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Вто Фев 11, 2014 8:16 am

Притиснах я към себе си и я погалих нежно по косата. Продължаваше да се вторачва в несъществуващите проблеми и да отбягва истинските:
- Не сменяй темата Ан. - Казах умолително и обвих лицето и с ръце, като я принудих да ме погледне.
- Моето семейство отне твоето и сега се опитва да отнеме и твоят живот. Изгуби всичко и се страхуваш, че аз също ще се обърна срещу теб. Затова искаш всичко това... Защото си уплашена и се страхувах, че не ти е останало нищо, затова и не искаш да мислиш за това, а се концентрираш върху други неща... Не виждаш бъдещето си, защото не мислиш, че имаш такова... Или просто не успяваш да си го представиш по-различно, защото през целият си живот си си мислила, че животът ти е предначертан и сега просто се чувстваш изгубена... - Исках да я накарам да изкара всичката болка от себе си.
- И е напълно нормално да се чувстваш така... Аз бих се чувствал така... Всеки на твое място би... - Трябваше да спре да отрича случилото се и просто да види и останалите възможности.
- Животът ти обаче не свършва тук и не свършва сега...
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Катерина Вто Фев 11, 2014 8:26 am

- Мисля, че си запознат с всички други странични ефекти. - Казах многозначително и проследих как по лицето му се сменят няколко изражения. Вероятно първо се беше сетил за нуждата ми от неговата кръв, после най-вероятно се беше сетил в какви моменти се снабдявах с нея, освен при последния, а накрая беше осъзнал, че смятам сексуалният си апетит като страничен ефект от бременността и усмивката му се беше изпарила, заместена от едно глупаво изражение, което силно ме развесели.
- Да, но добрата новина е, че от този страничен ефект, може да се възползваш и ти. - Намигнах му шеговито и пак се засмях.
- И като заговорихме за това... - Погледнах към него. - Мисля, че е впечатляващо колко време се бавят онези двамата... Може би трябва да поискаш съвет от брат си, как да направиш една жена щастлива... - Подкачих го в духа на доброто ми настроение и напълних устата си с храна, преди да ме е накарал да уточня какво точно имам предвид.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Сря Фев 12, 2014 5:27 am

-По скоро аз бих дал съвет на брат си,а не той на мен...
Не си остави магарето в калта,как да не... Да взема пример от брат си точно за това. Присви очите си за част от секундата,колкото да покаже престорена обида,а после се усмихна по онзи глупав начин,като поклати глава:
-Ние ако се забавим,ще тръгнем чак след два дена....
Не се изхвърляше,по простичката причина,че нямаше момент в който не я желае. Винаги я намираше за супер секси,без значение дали е бремена или не,а особено след като беше бремена и около нея се носеше някакво сияние. Толкова трудно е вампир да докара такова но в нейния случай се случи.
-Има едно градче,както ти казах. Преди години живях ме там аз,Илайджа и Ребека,така да се каже го основах ме и сега е редно да си го върнем. Ще вместим взимането на колове и откриването на Ребека.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Сря Фев 12, 2014 5:37 am

Не не можеше да позволи на чувствата си да излязат по този начин. Не искаше да плаче,защото това я показваше още по слаба. Вече не искаше да показва слабости,страхуваше се,че слабостта може да я погуби. Отдръпна се,като поклати глава,сложи ръка на устните си,за малко,а после отметна нервно косати си назад,като е придърпа отпред,пое дълбоко дъх,за да сподави болката,която се тъеше в нея,да преглътне сълзите:
-Просто не ми се говори за това...
Каза тихо и се наведе да вземе блузата от земята,облече я и я дръпна на долу:
-Само преди няколко дни изгубих всичко,абсолютно всичко. Сега имам цел,цел да убия майка ти,да отмъстя за смъртта на всичките ми близки...
А,после не се знаеше,може дори да не оцелее след всичко това. Ако обаче оцелееше,не знаеше какво точно я чака,страхуваше се само от едно единствено нещо и това беше,той да не е до нея. Искаше това преди да се случи всичко,искаше го и сега.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Катерина Сря Фев 12, 2014 5:38 am

Погледнах го меко казано изненадано:
- Оооо - Възкликнах и оставих приборите си, защото изведнъж апетита ми беше изчезнал. Отново ме уведомяваше за плановете си, без в действителност да се допитва до мен.
- Не знаех, че откриването на Ребека влиза в плановете ни. - Нито пък това да си връщането на някакъв митичен град, докато безсмъртен вампир и откачена вещица бяха по петите ни. И изобщо какво имаше предвид с това, че трябва да си връща града?
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Сря Фев 12, 2014 5:44 am

Не желаех да я притискам да говори за нещо което не желае, но според мен само така щеше да се справи с болката си. Отмъщението нямаше да й донесе покой. Бях обещал обаче да не я поучавам и наистина не исках да нарушавам това обещание, не и точно сега. Нито беше мястото нито моментът за такъв разговор.
- Добре, но ако имаш нужда да говориш с някой, аз съм насреща. - Исках да й покажа, че съм до нея и може да разчита на мен. Целунах я нежно и погалих лицето й.
- Да потърсим брат ми и Катерина, мисля, че им дадохме достатъчно време насаме. - С тях двамата всичко се променяше за секунди и не ми се рискуваше с това да остават дълго сами, един Бог знаеше какво могат да измислят.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Сря Фев 12, 2014 5:51 am

-Да по добре е да ги намерим...
Тръгнаха заедно към стаята,където трябваше да са но ги нямаше там. Наложи се малко да ги потърсят,когато разбраха,че се намират долу в заведението.
Малко се същисаха,когато видяха пред Катерина цяла маса отрупана с храна,а тя си похапваше спокойно,като човек. Ан знаеше,че бебето си искаше своето и понеже е сбор от всички раси си искаше и храната.
-Така трябва да решим на къде,ще тръгваме...
Погледна към всички но се обърна и към Илайджа:
-Не,че препирам но скоро Естер,ще ни намери.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Сря Фев 12, 2014 5:51 am

Е,не и каза това,за да търси нейното одобрени,а по скоро да и каже,какво следва. Както се казва,да е информирана. А,и за нея по добре е да е на безопасно място и около хора,който да я пазят:
-Иска ти се или не,Ребека е част от семейството,а и ни трябва по голям антураж,за справяне с мама и татко.
Всъщност много добре знаеше,че Ребека е важна за Клаус,е добре остави я малко сама да се справя но тя бе голямо момиче,да знае кога е най-добре да се бяга:
-А,и нали обещах малка спретната кащурка с зелена ливада. Държа си на обещанията...
Намигна той,като за забава дръпна чинията,когато се опита да вземе еди  картоф. Засмя се и върна чинията,когато я чу как изръмжа недоволно:
-Впрочем е добре,да приберем още един ковчег...
Забрави за Кол,който бе добре също да приберат,е добре нямаше да го будят но нямаше да позволи на друг да го има.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Катерина Сря Фев 12, 2014 6:10 am

Завъртях очи и едва се сдържах да не го замеря с нещо.
- Какво не ти е наред?! - Попитах невярващо. За човек живял толкова много години и претендиращ, че е винаги една крачка пред другите, направо беше чудно как е оцелял. Нямаше никакъв план или ако имаше, то го сменяше през пет минути, а това ужасно много ме изнервяше.
- Няма да събирам семейството ти! Отивам в Ню Йорк! - Заявих категорично и точно тогава в закусвалнята нахлуха Илайджа и вещицата, която най-безочливо се намеси без изобщо някой да я е питал.
- Вече е решено! - Отговорих й аз и я погледнах злобно. - Отиваме в Ню Йорк, преди Естер да се е добрала до коловете. - Погледнах решително Ник и само да беше посмял да ми възрази.
- И да сме наясно, това тук не е демокрация. - Гледах към Ан, на която явно правилата не й бяха известни. - С други думи, дори и да беше дошла навреме, нямаше да имаш право на глас в решението къде отиваме. И преди пак да започнеш да ни напомняш за Естер, по-добре се научи как да казваш "НЕ", защото забавянето, за което говориш не е по наша вина!
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Сря Фев 12, 2014 6:18 am

Присви очи:
-Това,че си бремена не те прави шеф. Първо,ще намерим Ребека,и после ще отидем в Ню Йорк.
Каза категорично твой:
-Не е време за женски капризи,ясно ли е! Няма да рискувам бивотати Катерина,само защото мразиш Ребека. Имаме нужда от всички и точка по въпроса.
Толкова беше решителен,че нямаше намерение да спори с нея:
-Не ме карай да ти внушавам,ясен ли съм...
Не искаше да и внушава,защото след това се мразеше но ако се наложеше,щеше да го направи:
-Семейството ми,ще се събере няма да рискувам да попилея важна сила или някой да бъде придърпан от към неправилната страна.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Катерина Сря Фев 12, 2014 6:27 am

Присвих очи на свой ред и се изсмях:
- Мислиш, че можеш да ми заповядваш така ли? - И на всичко отгоре го правеше пред тях... Пред нея и то само, за да ме унижи.
- За твое сведение не съм страхливка като теб и това да събереш семейството си не е мой проблем, достатъчно време изгубих със семейните ти драми и ако си решил да търсиш Ребека, давай, аз обаче отивам в Ню Йорк! - Само преди малко беше казал аз и той срещу целия свят, а сега ме унижаваше пред тази никаквица. Каква глупачка само бях. Пак се бях вързала на глупавите му обещания.
- Не приемам заповеди от теб или който и да е друг! - Хвърлих бялата салфетка на масата и се изправих на крака. Нямаше да седя и минута повече тук.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Сря Фев 12, 2014 6:35 am

Пое много дълбоко дъх и я погледна в очите,точно това не искаше и точно това,щеше да направи. Нямаше да приеме този път женските и капризи:
-Съжалявам любов но този път няма да стане на твоята...
Погледна я и каза:
-Тръгваш с нас,да вземем Ребека,а след това отиваме в Ню Йорк.
Трябваше да бъдат заедно,а тя отново правеше това,което винаги иска,това което нейния женски каприз иска,без дори ни най-малко да се замисли,че е опасно там:
-Катерина!
Извика той,като удари по масата,защото не искаше да и го внушава но точно това направи.
-Ти си прекалено слаба,бремена си,тази там също е ужасно слаба...
Посочи към Анабел:
-Ти си моята слабост и ако се налага да впрегна целия свят да те опазя от другите и от самата теб,ще го направя. Разбирай го така,трябва ни армия и то добра,ако не я съберем,друг ще го направи. Така,че те моля... Не ме карай отново да ти внушавам,каквото и да е било. И първо мисли,а после действай... Защото вече не мислиш само за себе си...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Сря Фев 12, 2014 6:46 am

Щеше да бъде лицемерно от моя страна ако обвиня брат си за стореното, защото и аз самият прибягвах до внушение, когато се налагаше, а в случая се налагаше. Катерина беше инатлива и упорита, понякога дори повече от необходимото и на пък можеше да направи чудеса от храброст, но този път беше прекалено рисковано и брат ми беше прав. Не ставаше дума само за нейният живот, а и за този на бебето, следователно, ако той не я беше подчинил, щях да го направя самия аз.
Погледнах към Ан и я хванах за ръката, помагайки и да излезе от сепарето.
- Да вървим. - Обадих се и тръгнах заедно с Ан към колата, без да казвам и думичка повече. Ситуацията и без това беше напрегната и вероятно доста дълго щеше да продължи да е такава, познавайки Катерина прекалено добре, за да знам, че това няма да го прости толкова лесно. Аз обаче бях повече от доволен, защото без дори да бях споменавал за Ребека, Никлаус искаше да я върне и знаех, че някъде дълбок в себе си не е просто, за да защити Катерина, себе си или бебето, а защото бе загрижен за сестра ни и искаше тя да е около него, искаше да събере семейството си, защото осъзнаваше колко голяма сила бе то.
Отворих врата на Ан и изчаках да влезе в колата, а после затворих врата и заобиколи от другата страна, за да се настаня до нея.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Сря Фев 12, 2014 6:54 am

Подаде ръка на Катерина но тя не отвърна,остави я да тръгне на пред,като влезе в колата ядосано. Завъртя очите си,като се забави няколко минути за да и вземе нещо за из път. Нямаше да спират на всяка бензиностанция,както  бе планирал по рано. Даде и пълната торба с неща,който самия той не знаеше,какви са и потеглиха към къщата,за да намерят Ребека. По пътя и звъна по телефона,за щастие тя успя да вдигне и беше добре. Което го накара малко да си отдъхне:
-Добре,приготви да вземем и Кол с нас,не бива да попада в ръцете на Естер...
Затвори след това телефона,като погледна към сърдитата си мама меца,която ако можеше,щеше да до убие с поглед:
-Знаеш ли ужасно си сладка,когато се цупиш...
Засмя се и погледна към пътя:
-Ей някой  може ли да пее песни за път...
Искаше да разчупи това мълчание:
-Честно ужасно сте досадни всички,не сте компания за път...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Катерина Сря Фев 12, 2014 7:04 am

Никога нямаше да му го простя. Нямаше да му простя начина, по който си позволяваше да ме третира и то пред някой друг. Мразех го толкова силно, че даже не исках да го поглеждам. Повдигаше ми се от него. Повдигаше ми се от всички тях.
Влязох в колата без да обелвам и думичка, но не защото исках, а защото така ми беше заповядано. Искаше ми се Естер да ни намери и да го убие, а аз да гледам как се гърчи от болка. Исках да видя какво ще изпита тогава, когато някой друг имаше власт над него и той нямаше силите да се противопоставя.
И тогава и сега, беше спасил живота ми, само защото си мислеше, че го притежава. Никога не е било заради любовта. Беше заради неописуемото му желание да ме контролира и подчинява на собствените си желания. Правеше го с мен, защото не можеше да заповядва на баща си или майка си или братята и сестрите си. И аз бях до тук... Никога повече нямаше да си позволя да чувствам нещо друго освен омраза към него, защото той само нея заслужаваше...
След малко Никлаус дойде и влезе в колата, подавайки ми някаква торба, която изхвърлих през прозореца още щом потеглихме. Не исках абсолютно нищо, което идваше от него. Не исках да чувам гласът му и дори не исках да чувам как си поема дъх.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Сря Фев 12, 2014 7:13 am

Дори не знаеше,какво се крие в умът и и истината е,че не искаше. Проблемът е че знаешечувстваше се обидена и пр. Но в този момент не искаше да мисли за нейното цупене и за всичко останало,а за това,как да и спаси хубави я задник. След,като убиеха Естер и Майкъл,отново можеше да я остави да му се качва на главата,колкото иска.
Пътя беше доста дълъг,а Катерина остана без храна поради своя инат. Колко забавно... Комбинацията бремена ядосана жена и гладна,скоро имаше чувството,че ще експлодира. Истината до голяма степен е,че не позволи,тя да му се качи на главата. Защото и бе казал за плановете си одеве,а когато се появиха всички,реши да заяви,че не иска и да покаже,че тя командва,а не той. Е,това нямаше да стане,не и когато наистина ставаше дума за живота и,е отново не го разбираше но това е съвсем друг проблем:
-Гладна ли си?
Попита я той,като погледна към нея.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Сря Фев 12, 2014 7:27 am

Въпросът на Никлаус остана да виси във въздуха. Катерина не му отговори, даже не помръдна. Беше сърдита, всички виждахме това.
- Аз съм. - Обадих се и погледнах към Ан, защото аз нямах нужда от храна, но тя вероятно вече имаше и щеше да е по-добре ако просто кажа, че аз имам нужда от храна, защото тя нямаше да поиска сама.
Загледах се в лицето й. След всичко което беше преживяла, сега й се налагаше да търпи тези двамата и най-вече Катерина, която не спираше да се заяжда с нея. Даже малко бях щастлив от факта, че Никлаус я беше поставил на мястото й, защото мразех когато се заяжда с Ан. Заслужаваше си всичко което й се случваше, защото беше злобна без да има основателна причина за това.
- Спри някъде, за да хапнем всички. - Допълних накрая и както държах ръката на Ан, така я надигнах и целунах нежно.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Сря Фев 12, 2014 7:35 am

По очите на Катерина се,четеше освен омразата и това,че наистина е гладна но реши да пропусне няколко бензиностанции,за да изостри още малко глада и. След това спря на следващата,където имаше доста добра закусвалня и още щом се отвориха вратите замириса вкусно. Надали,щеше да устои на аромата,проблема е,дали глада щеше да я пребори или ината.
Вмъкнаха се вътре и седнаха на една маса,като на него нито му се пиеше нито му се ядеше. По скоро и той вече,щеше да обяви едно голямо мълчание. Това вече направо го побъркваше.  Започна да тропа с пръсти в някой моменти му се искаше да не е толкова бесмъртен.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Сря Фев 12, 2014 7:42 am

Катерина не желаеше дори да слиза от колата, но за да не влошавам още повече нещата между тях, аз я принудих този път, да влезе. Накрая когато всички влязохме и започнахме да си поръчваме, тя отново мълчеше, което ставаше смехотворно. Можеше поне да каже, че не е гладна или нещо такова. Е, ако искаше да гладува, това си беше неин проблем. Моите грижи за момента се концентрираха единствено и само върху Ан.
- Какво си избра? - Попитах я аз, но обстановката беше толкова тегава, че даже се чувствах неловко да водя разговор пред тях. Представям си какво изпитваше Ан в момента.
- Тези бургери изглеждат вкусни... - Посочих нещо в менюто и леко и се усмихнах.
- И ти ли си обявила мълчалива стачка? - И Ан не беше обелила и думичка от както Катерина я бе нападнала.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Сря Фев 12, 2014 7:52 am

Меко казано се чувстваше нелепо,дори ужасно нелепо. Добре поставяше се на нейно място от солидарност... Женска такава но ината и край нямаше,дори Ан,която също бе инат отстъпваше,когато хората имаха право. Сега обаче се чувстваше адски сконфузно,да каже каквото и да е било,защото и без това погледа на Катерина бе смразяващ,а комбинацията двама смразяващи е,като втора ледена епоха.
-Да може,мисля и за едни картофи в допълнение...
Не обичаше бързата храна,като цяло но понякога се налагаше да се хапне нещо подобно.
-После може един ябълков пай или шоколадов пудинг...
Сигурна беше че не трябва Катерина да се подлага на глад бе бремена. Но как да и каже такова нещо,когато щяха да я скастрят. Това дете,щеше да умре от глад,заради ината на майка си.
Погледна към менюто и промърмори,като въобще не се досети,че може да я чуя всички,защото бяха вампири:
-И едно голямо уиски,защото няма да ми издържат нервите...
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Сря Фев 12, 2014 8:01 am

На лицето ми се появи една детинска усмивка и махнах на сервитьорката, която веднага дотича и аз чинно изрецитирах, това което Ан бе пожелала, поръчах същото и за себе си и след като отсреща никой не пожела нищо, сервитьорката отиде да изпълни поръчката ни.
След малко се върна и сервира всичко пред нас, после хвърли плах поглед към Катерина и Никлаус, но когато те отново запазиха мълчание, тя се оттегли.
- Това сигурно ще е добра комбинация. - Никога не бях ял бургер, камоли в допълнение с уиски, но трябваше да се пробват и нови неща.
- Може да си вземем цяла бутилка, защото когато сестра ни се присъедини към веселата ни компания ще стане още по-забавно. - О, да и Ребека беше голям залък за преглъщане, но тъй като мразеше Катерина, предполагам щеше да хареса Ан или пък щеше да дразни и двете.
- Тя е доста... - Даже не знаех как по-меко да го кажа, за да не изплаша съвсем Ан. - Доста интересна личност...
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Сря Фев 12, 2014 8:13 am

Поклати глава,като не знаеше,ако прилича на Катерина,щеше да е лошо,ако приличаше малко на Илайджа,щеше да е добре. В същност не искаше да очаква нищо,защото така,щеше да е най добре.
Донесоха всичко,като отпи една глътка от уискито,защото имаше нужда от това да успокой нервите си иначе усещаше,как нещата яха да почват да се случват по страни от колкото бяха сега. Като например чупещи се предмети и всякакви подобни неща.
-Не е добра комбинация но...
Повдигна рамене,надяваше се да не си спечели още един враг. Малко след,това изпусна чашара си с уиски на земята.
Имаше видение,ковчег се отваряше и в него стоеше младо момче с кол в гардите,което бе облечено в много стари дрехи. Малко след това Клаус се наведе и извади кола от гърдите му. Ан,поклати глава и погледна към Илайджа:
-Още една... Нещо ми треперят ръцете...
Нямаше да каже за видението си,защото това не бе нейна работа но означаваше,че ще се случи.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Сря Фев 12, 2014 8:19 am

Всички малко се стреснахме, но аз поне предполагах какво се случваше. Ан беше получила видение и се изкушавах да попитам какво точно е видяла, но се въздържах. Можеше да е всичко. Можеше да е нещо, което да не трябва да споделя пред тях.
Сервитьорката веднага дотича да почисти счупената чаша и след като го направи изпълни поръчката на Ан и й донесе нова чаша.
- Искам да се върна в колата. - Изведнъж се обади Катерина и заби погледа си право е мен. Погледнах за миг към Никлаус, после пак към нея и кимнах в знак на съгласие. Осъзнах, че колкото повече я принуждаваме, толкова по-упорита ще бъде. Едва дочакала разрешението ми и вече беше подскочила от мястото си. Ник понечи да тръгне след нея, но го улових за ръката и преди да го пусна казах:
- Може би има нужда от малко пространство. - Беше просто съвет, не се опитвах да му казвам какво да прави.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Сря Фев 12, 2014 8:25 am

-Ка..т...
Изправи се и понечи да тръгне след нея. От една страна се страхуваше за нея и искаше да отиде при нея,от друга страна.... Оу по дяволите,каквото и да направеше сега нямаше шанс да  изглежда,както и да е било там.
-Не имам нужда от разходка...
Остави Катерина да отиде в колата но той остана навън,като мислеше над нещата и се каза на солидно разстояние,колкото ако се случи нещо да е на близо.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Сря Фев 12, 2014 8:30 am

Никлаус също излезе, което ми даде възможност да върна вниманието си върху Ан.
- Видя нещо. - Казах аз и я погледнах разтревожено.
- Какво беше? - Мисля, че можехме да говорим спокойно сега, защото едва ли някой от другите двама се вълнуваше от нас точно сега.
- Какво видя? - Изражението й беше толкова уплашено, в онзи момент, че чак не знаех какво да си мисля.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция - Page 9 Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите