The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Крайпътна бензиностанция Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Крайпътна бензиностанция Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Крайпътна бензиностанция Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Крайпътна бензиностанция Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Крайпътна бензиностанция Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Крайпътна бензиностанция Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Крайпътна бензиностанция Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Крайпътна бензиностанция Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Крайпътна бензиностанция Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Крайпътна бензиностанция

4 posters

Страница 1 от 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Крайпътна бензиностанция

Писане by Катерина Нед Фев 02, 2014 6:24 am

Издърпах ръката си и го погледнах така сякаш едва се сдържах да не го убия.
- И как си мислиш, че ще съм на разстояние от откаченото ти семейство, когато, за да стигнат до вътре, ще трябва да минат от тук... Или наистина си мислиш, че съм чак толкова незабележима? - Адски много ме дразнеше в момента.
- Все тая... Махам се от тук... - Пресегнах се към колата и извадих якето си.
- Ще се видим в някой следващ живот Ник... - Още преди да съм довършила, се стрелнах напред.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Нед Фев 02, 2014 6:34 am

Не успя да му избяга много на далеч,като успя да я хване,преди съвсем да се  е изгубила:
-Ти полудяла ли си или да?
Попита я той,като я разтърси малко,за да се осъзнае:
-Ако искаш да умреш,кажи ми да те убия по рано,ами да не идвам тук,за да спася,живота ти.
Не я пусна опитваше се да се освободи от него но той я държеше здраво:
-Ако си тръгнеш,точно това,ще стане с теб,няма да съм до теб,ще умреш от глад,бавно и мъчително....
Не можеше да пие явно от никой друг освен от него и докато не решат проблема нямаше да я пусне:
-Остави ме да разбера,какво ти е,да разбера,как да предотвратя това нещо,а след това те пускам да си тръгнеш. Сега просто не е момента да го правиш Катерина,върни се в колата и остави да поговоря с Илайдва...
Приближи я към себе си,като я целуна и погали нежно бузата и:
-Става ли?
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Нед Фев 02, 2014 6:44 am

- Май съм изпуснал много неща? - Гледката не, че ме шокира, но наистина малко ме изненада. Бях станал свидетел на цялата тази... драма и даже бих казал, че ми напомни на разговора ми с Ан, само дето ние с нея бяхме доста по-различни от тези двамата тук.
- Какво става тук? - Попитах аз и посрещнах със спокойствие вледеняващите погледи и на двама им. Очевидно бях прекъснал нещо, а те двамата много си приличаха по това, че мразят някой да ги прекъсва. И по много други неща де.
- Тъкмо на време... - Обади се Катерина. - Опитвах се да обясня на брат ти, че... - Вдигнах ръка във въздуха й и направих знак да замълчи.
- По-добре да замълчиш Катерина! - И ако знаех, че молбата ще е достатъчна, за да го направи щях да мина само с нея, но знаех, че няма да замълчи по собствено желание, затова я принудих да го направи. Точно сега не ми беше до мелодрами. Нямах време за тях, затова се обърнах отново към брат си, който продължаваше да я държи.
- Е, за какво ме извика тук братко? - Да видим какво искаше той.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Нед Фев 02, 2014 6:57 am

Точно това не трябваше да става,не трябваше въбще Катетерина да е тук. Огледа се но не видя тази,за която бяха дошли тук:
-Къде ти е малката приятелка?
Попита той но явно не бе с него.
-Казах ти,че е добре да дойдеш с нея....
Едва не изръмжа:
-Явно твоята малка вещица е сторила нещо на Катрин или тя е причината но истината е,че нещо се случва с нея...
Погледна към нея:
-Тя трябва да знам,дали е тя и ако е тя,трябва да поправи нещата,иначе ти ще платиш за нейната грешка.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Нед Фев 02, 2014 7:09 am

Сбръчках вежди и погледнах към Катерина. Изглеждаше ми напълно добре.
- Не виждам нищо различно в нея? Що се отнася до Ан, тя не е правила нищо на никой и ако това е причината да ме извикаш тук, то тогава си в голяма грешка, като си мислиш, че ще ти кажа къде е познавайки твоите наклонности към садистични наказания. - Сериозно ли беше дошъл чак до тук, за да си отмъщава на мен и Ан?
- Не чу ли какво ти казах по телефона? - Изумявах се от непукизма и на двама им. Не ги интересуваше нищо друго освен тях самите.
- Майка ни е жива... И вероятно е по-силна от всякога, след като си присвои силите на десетки вещици... Точно пред очите ми... А ти си тук, за да търсиш разплата за това, че съм отвел Катерина, която по последни данни се чудеше как да намериш и убиеш? - Преминах с ръце по лицето си.
- Виж, каквото й да казва, че и има, на твое място не бих повярвал и на една нейна дума. Уверявам те, че Ан не е направила нищо на Катерина. Всъщност не знам дали ти е казала, но спаси живота й... Затова моля те, поне веднъж помисли върху истинския проблем тук. Родителите ни! Тук съм, за да се уверя, че нямаш нищо общо с това, че майка ни е жива и най-вече, че няма да тръгнеш след Ан, търсейки някакво глупаво отмъщение. Тя няма нищо общо с това, ако ще обвиняваш някой, това трябва да съм аз. Аз, взех Катерина. Ан няма нищо общо с това...
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Нед Фев 02, 2014 7:17 am

Трябваше да достигне до тази вещица по един или друг начин и ако това значеше да се съюзи с някого то това трябваше да се случи:
-Катерина е добре,благодарение само на моята кръв,не може да пие никаква друга кръв. Опасявам се,че това е някакъв друг по сериозен проблем. И дори да не е виновна,трябва да ни каже,какво и е и какво можем да направим?
Добре не пренебрегваше проблема с родителите си:
-Дори не съм предполагал,че Естер е жива. Прекарах повече от времето си криейки се от Майкъл,опитвайки се да мине време преди да направим нов опит. Ти ми се обади и бях доста изненадан,да науча това,да не кажа,че почти не ми се вярваше,защото не мислех,че ще се случи. Но явно и аз не съм бил достатъчно предпазлив,като сложих в мазето любящата двойка,родители... Явно Майкъл е видял къде е и се  е върнал после за нея...
По дяволите изруга не само на ум но и на глас:
-Естер може да развали заклинанието и да ни избие всички... По дяволите...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Нед Фев 02, 2014 7:31 am

- Точно затова трябва да се справим с нея, преди да е наранила още някой. - В момента не обърнах особено внимание на това което каза, че Катерина може да пие само от неговата кръв. Що за явление можеше да е това? Звучеше нереално и се чудех дали не е някакъв трик. Ако Майкъл и Естер вече бяха стигнали до тях и това беше начин да стигнат до Ан?
- Истината ли казва? - Обърнах се към Катрин, като отново й въздействах. - О, може да говориш сега...
- Да... Илайджа, аз...
- Продължавай да мълчиш, справяш се чудесно. - Подозирах, че по-късно ще си платя за това, но за сега дори можех да кажа, че е някак забавно. Не бях си играл така с нея до сега.
- Добре, да кажем, че ти вярвам. - Отново се обърнах към Клаус. - И съм готов да работим заедно, трябва да ми обещаеш няколко неща първо. - Нямаше да съм в един отбор с тези двамата ако не получех нещо в замяна.
- Първо нито ти, нито Катерина ще правите нещо, което би могло да нарани Ан. Ако ви заведа при нея и... - Спрях за миг и по възможно най-сериозния начин погледнах и двамата.
- Ако само косъм падне от главата й, ще се погрижа Естер и Майкъл да стигнат до теб, а Катрин ще убия със собствените си ръце. Ясен ли съм? - Преди да е отговорил, побързах да кажа и второто и третото си условие.
- Ако си готов да ми дадеш дума за първото, то тогава аз ти давам своята, че ще се боря заедно с теб и никога повече няма да правя неща зад гърба ти... И накрая... Имам нужда да ми помогнеш за нещо... Цялото семейство на Ан бе избито пред очите ни... От родителите ни... Искам да дойдеш с мен и да спасим каквото е останало... - Може би тялото на майка й все още беше там. Ан сигурно щеше да иска да я почете по някакъв начин и да се сбогува с нея. Това беше най-малкото което можех да направя.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Нед Фев 02, 2014 7:42 am

Нещата,който искаше не бяха невъзможни за изпълване,а и сега ако обещаеше,можеше да я убие после,ако нещо се променеше. Но за сега нямаше да рискува нейни живот,а камоли своя. Това нямаше да стане,а ако не се съюзяха ги очакваше пагубна загуба. Приближи се към брат си,като протегна ръка към него,за да улови неговата:
-Давам думата си,че твоята приятелка няма да пострада.

Истината е,че не вярваше толкова в способностите на тази негова вещица. По силна и могъща от майка му не бе виждал а сега тя беше по петите им.
-Катрин качи се в колата и ме чакай там...
Този път и го внуши,защото нямаше намерение за сега да се бори с нейното благоволение,за сега просто му стигаше:
-Ще тръгваме ли?
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Нед Фев 02, 2014 7:54 am

Въздъхнах тежко. Не получих това което исках, но поне нямаше да я нарани, ако изобщо можеше да му се има доверие. Работата беше там обаче, че очевидно той имаше нужда от Ан, което щеше да го държи настрани от убийствата, поне докато не получеше каквото иска.
- Чудесно, значи имаме сделка. Ти държиш гаджето си и наклонностите ти към убиване далеч от Ан, в замяна тя ще се опита да разбере какъв е проблема на Катерина.
Тръгнах към колата, но се спрях за миг.
- И още нещо. Относно частта с прибирането на останките. Опасявам се, че няма да успеем да минем без нея. Виждаш ли, това не е просто прищявка или сантименталност братко. По време на масовото убийство което родителите ни спретнаха, Ан преживя ужасен шок. Пред очите й убиха цялото й семейство, а майка й издъхна в ръцете й. Мисля, че от шока, тя някак си е успяла да заключи способностите си... Все още е ужасно изплашена и... Надявам се, че ако успеем да открием тялото на майка й, ще можем да внесем малко мир в душата й и така да отключим отново способностите й, за да може да помогне на всички ни...
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Нед Фев 02, 2014 8:04 am

-Какво,твоята вещица може да се окаже напълно безполезна?!
Възкликна венднага той,като направо беше на път да помете вече всичко след себе си. Прав,беше онази вещица,се оказваше напълно безполезна и най-вероятно наистина нямаше и грам способности:
-Няма да стане,не ни трябва обикновен човек,твоята вещица въобще не ми върши работа...
Тръгна към колата,щеше да търси друг вариант,друга вещица,нещо  друго.
-Да беше казал това по рано,че няма никакви способности,нямаше да бия целия път до тук...
Стигна почти до колата,като погледна към Катерина,да страха,че може да го убият си казваше своето но не можеше да се съюзи без да има смисъл и изгода от това. Брат му се оказа близко отново до него:
-Ще се справя и без теб,твоята вещица не е единствената в този окрак и,както казваш,явно се е повредила.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Нед Фев 02, 2014 8:13 am

- Тя ще се оправи! Знам го, просто й трябва малко време, за да се съвземе след случилото се. - Щеше да си тръгне. Просто виждах как отпрашва заедно с Катерина и всичко приключва. Рано или късно майка ми щеше да се справи с нас, един по-един.
- Виж братко... Знам, че може би си мислиш, че няма да се получи, но грешиш... Знаедно ще бъдем по-силни. Аз и ти. Заедно ще предпазим себе си и хората които обичаме. - Погледнах към колата.
- Катерина държи оръжието с което може да убием баща ни. Ако сме заедно ще бъде много по-лесно. - Хванах го за рамото и го спрях преди да се качи в колата.
- Когато Ан върне силите си, повярвай ми, тя ще бъде най-силното ни оръжие срещу майка ни. Тя е много по-силна от колкото можеш да си представиш, просто трябва да се справим с този малък проблем и всичко ще бъде наред. Тя ще бъде с нас, защото иска майка ни мъртва, дори повече от нас. Просто ми дай малко време да се справя, окей... Само помисли, колко по-силни бихме били заедно. Аз, ти, Катрин и Ан! Когато всичко това свърши всеки може да поеме по пътя си и ще бъдем свободни... Моля те, повярвай ми... Можем да го направим, ако сме заедно.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Нед Фев 02, 2014 8:24 am

Виждаше се колко е отчаян въпроса е този,че не вярваше толкова силно в способностите на неговата вещица,и си мислеше,че всяка друга би му свършила работа много по добре от нея. Дали е влюбен или загубен,не се знаеше точно но и Клаус се чувстваше по същия начин.  Загледа се в изражението на брат си,този път не се опитваше да го манипулира,а му се молеше,което означаваше,че и той е доста отчаян.
-Добре  но ако твоята вещица не може да помогне,сделката се разваля. Няма да оставя Катрин да умре,заради неспособната ти вещица.
Винаги имаше и друг вариант но нямаше да позволи на брат му,да  си играе с него.Явно искаше да спечели време и да не бъде убита.
-Хайде още ли ще стоим на този скапан паркинг или ще направим нещо по въпроса?
Писна му да говорят и да бездействат,така нямаше да се стигне до никъде. Трябваше да решат бързо проблемите преди те да ги връхлетят с пълна сила.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Нед Фев 02, 2014 8:34 am

- Ще направя всичко по силите си, за да ти помогна да спасиш Катерина братко. - Още едно обещание, което не знаех дали трябва да давам. Не знаех дали трябва да му вярвам или пък на Катерина, но истината беше, че точно в момента нямах друг избор. Мислех единствено и само за живота на Ан, а с брат си имах по-добри шансове да я опазя. Ако нещо се объркаше и без това беше въпрос на време майка ни да ни открие и избие до един.
Тръгнахме с бърза крачка към колата и влязохме вътре. Катерина видимо беше ужасно ядосана, но можех да й въздействам, което беше добре. Щях да й въздействам да не наранява Ан.
Клаус запали и аз му дадох точни насоки на къде да тръгне.
- Не мисля обаче, че е безопасно да оставаме там... - Трябваше ни план и трябваше да действаме бързо. Нямахме никакво време за губене.
- Ще вземем Ан и после... - После какво? - После ще оставим Катерина и Ан някъде където ще е безопасно, докато двамата с теб свършим онова за което се бяхме разбрали... - Трябваше да решим проблемите един по един, а май най-наложащият беше Ан да си върне силите. После тя може би щеше да успее да помогне на Катрин. Щяхме да вземем коловете и да му мислим по натам.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Нед Фев 02, 2014 8:47 am

"Кой го направи шеф?"  та да раздава команди на ляво и на дясно. Но в едно се оказа напълно прав,сега в тези обстоятелства не трябваше да се задържат на едно място. Каквато и да беше причината за състоянието на Катерина,щеше да е много по пагубно всички да бъдат убити от родителите. Това е факт,който се потретваше вече за не знам,кой път. Погледна към Катерина,истината е че наистина я обичаше. Иначе до сега да я беше оставил на произвола на съдбата. А,съмнението че е направил нещо в момента се явяваха още по безпочвени.
И въпреки това никак не му харесваше,някой да му дава команди,каквито и да са били те.
-Така значи,всички от семейството на твоята вещица са избити от майка ни. До колкото знам,тя желае нашата смърт не смъртта на вещици?
Да разбра плана но имаше и неща,който го глождеха:
-Колко в същност беше могъща твоята вещица преди да се повреди?
Все едно беше някаква вещ,но за него хората бяха точно това,нещо което бързо можеше да се повреди.
-И преди да отвличаш Катерина можеше да кажеш,какви са плановете на Маркъс,можеше да съставим план,без да излагаме Катерина в опасност...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Нед Фев 02, 2014 8:57 am

Още не бях дал разрешение на Катерина да говори, което от една страна беше добре, защото не знам дали щях да успея да понеса мрънкането й точно сега, но от друга можеше да ме спаси от въпросите на брат ми. Труден избор, но предпочетох да му обясня ситуацията, може би той щеше да види нещо което аз бях пропуснал.
- Съжалявам, че не казах нищо, но нямах никакво време... Майкъл щеше да я убие и... Мислех, че ще успея да спася и двете. - Това беше лъжа, в онзи момент мислех само за Ан и никой друг.
- Не съм искал да наранявам Катерина, просто не мислех, че ще я пуснеш заедно с мен, знаейки, че тя е ключа към коловете... - До тук с извинението.
- Колкото до това с какви сили разполага Ан, не съм много сигурен... Мисля, че е по-силна от всяка друга вещица на тази планета, особено след ритуала, на който присъстваше и майка ни. Не знам защо точно й е да убива други вещици... Предполагам, просто събира сили, за да се справи с нас... Мисля, че искаше силата, която притежава Ан, но аз успях да я измъкна, преди да е стигнала до нея...
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Нед Фев 02, 2014 9:12 am

-Да,се надяваме,че не е успяла да вземе и нейните дарби.
По добре силна вещица на тяхната страна от колкото обикновен човек и разгневена майка,която иска да убие децата си:
-Ако все още има сили,ще е наистина много ядосана на Естер,това определено е много по добре,защото ще знае,как да се справи с нея.
До голяма степен се надяваше тази малката наистина да не е толкова безполезна и да знае някой други неща.
-Проблема явно при нея,ще е че няма да има достатъчния опит,който има майка ни. Може да има силата но дали,ще има уменията да се справи с това. До колкото разбирам,тя дори не знае,дали е получила тази сила... Сигурен ли си,че ако има дарбата,ще е безопасна?
То бе ясно за тях нямаше,какво толкова да се страхува но страха идваше за Кат,която можеше да пострада от разгневила се от мъка вещица:
-Всъщност,как разбра за нейната сила от кога я познаваш и защо не си ми казал нищо за нея?
Е,до някъде се досещаше защо но щеше да е много по полезна,докато е имала дарбите си.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Нед Фев 02, 2014 11:35 pm

Отново сбръчках вежди, защото очевидно нещо ставаше с брат ми. Съвсем не беше ориентиран какво се случва.
- Защото не е твоя работа братко. Съжалявам, но за мен Ан е нещо много по-различно от вещица със сили. Не смятам, че трябва да ти споделям за нея каквото и да е. Освен това ако не си забравил, не сме се виждали от години... - И на него ли му бяха разбъркали мозъка. Какво изобщо му ставаше напоследък. Погледнах назад към Катрин. Сега изглеждаше още по-ядосана. Дали тя не му беше направила нещо, че брат ми дори не приличаше на себе си в момента. Какво обаче можеше да му направи тя?
- Добре ли си? - Попитах с все по-голяма доза съмнение, че нещо му има. Ами ако се беше срещал с майка ни и тя му беше разбъркала мозъка?
- Не се държиш като себе си? - Обърках се съвсем. И никъде не бях споменавал, че Ан е получавала сили.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Пон Фев 03, 2014 5:53 am

-Не е добре така,да имаме тайни,семейството обикновено няма тайни.
Може би,щеше да е много по полезна преди да стане напълно безполезна но това определено е друг проблем.
Повечето време мина в мълчание,да не се каже цялото,защото не се знаеше,какво да се каже,а ако Илайджа дадеше сега думата на Катерина,най вероятно нямаше да млъкне докато не стигнат до там където трябваше да стигнат. Разстоянието се оказа найстина доста далечно,явно доста добре са се погрижили да се скрият,и то добре.
Слязоха от колата,като погледна пуло мизерния хотел,а по погледа на Катерина се четеше не до там голямо одобрение. 
-Да,по голяма дупка да се скриете не намерих те ли? Да се бяхте скрили под някой мист!
Направи съркастична забележка и затвори веднага вратата,на колата.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Пон Фев 03, 2014 6:05 am

Не обърнах внимание на саркастичния му коментар относно мястото на което бяхме отседнали, главно защото сега беше моментът да се оправя с Катерина. След като Клаус я освободи от своето внушение и тя излезе от колата я хванах за раменете и я погледнах право в очите. Обясних й кратко и ясно, като внимавах да няма никакви вратички, как няма право да наранява, убива или застрашава по какъвто и да е начин, животът на Ан. После й позволих да говори, ако желае, но тя всъщност не каза нищо. Просто гледаше сърдито и заплашително, което беше нелепо, защото беше в компанията на хора които не може да нарани по никакъв начин, нямаше да може да нарани дори и Ан.
Тръгнах към мотела, Клаус тръгна след мен, а Катерина седеше облегната на колата и не помръдваше. Погледнах към брат си:
- Какво й става? - Не, че в момента си нямах хиляди проблеми на главата, че да се занимавам и с нейните. В крайна сметка щеше да й мине.
- Както и да е. Отивам да проверя Ан. Стая 206... - Казах и продължих пътя си, за да им дам възможност да си оправят проблемите. Пък и така беше май по-добре, защото щях да имам възможност да уведомя Ан, че си имаме компания.
Влязох в стаята, а тя беше точно там където я бях оставил и на тръгване. Седеше до прозореца и когато ме видя, се хвърли в прегръдките ми.
- Липсваше ми. - Прошепнах тихичко и я целунах нежно по устните. Толкова бях щастлив, че я виждам отново.
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Пон Фев 03, 2014 6:23 am

Махна се от прозореца,само за малко за да хапне,защото му бе обещала,макар никак да не и се ядеше но просто искаше да го чака,надяваше се че той отново ще се върне. Нямаше за сега дарби но нещо в нея изключително много я плашеше,онази тънка нота,че може и да не се върне.
Щом чу гласът му се обърна и да той беше,не можеше да опише,колко щастлива беше в този момент:
-Ти се върна...
Едва го каза,защото не спираше да го целува.
-Какво стана?
Попита тя:
-Ще се махаме ли от тук,не бива да стоим на едно място,майка ти е попетите ни,а ако не се лъжа и брат ти също е...
Не знаеше,какво точно се случва но трябваше да се махнат по скоро от тук.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Илайджа Пон Фев 03, 2014 6:31 am

Засмях се тихичко:
- Да не си гледала криминални сериали цял ден? - Подразних я аз и отново я целунах.
- До колкото си спомням само преди няколко часа се опитваше да ме убедиш, че стоейки на едно място е добре. - Бях в завидно добро настроение, но това се дължеше на простичката причина, че я държах отново в ръцете си. След още минутка две прегръдки и целувки, реших, че трябва да й кажа какво всъщност става.
- Не ти казах по-рано, но отидох да се видя с брат ми. Той е тук сега, заедно с Катерина и мисля, че точно в този момент може да се възползваме от помощта им. - Погалих нежно лицето й.
- Обещах да те пазя и смятам да изпълня това обещание. - Нежно докоснах устните й с моите. - За момента брат ми не е проблем. Те искат същото като нас и мисля, че ще сме си от взаимна полза. Те го осъзнават също... - Ан не изглеждаше много очарована от чутото.
- Вярваш ли ми? - Тя кимна. - Тогава ми се довери и за това... Няма да позволя на никой от тях да те нарани. Обещавам!
Илайджа
Илайджа

Брой мнения : 590
Репутация : 1
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Пон Фев 03, 2014 6:40 am

Макар да тръгна на пред се върна при Катерина като застана до нея. В първия миг не и каза нищо,защото беше малко странно след всичко случило се преди това и сега.
-Виж нещата се струпаха едно след друго,така че дай да решим единия проблем,за да решим твоя. Слушай Кат няма да оставя нещата така докато не ти помогна.
Погали я по бузата за малко но усещаше хлад от нея. Отдръпна се в момента не бе много удачно да се опитва да и каже,нещо когато тя твърдо си бе наумила съвсем друго нещо. Погледна на горе за да види дали брат му идва. Решенията в същност не се виждаха много ясно и дълбоко се съмняваше нещо да стане но стигна до тук и трябваше да види,какво ще стане след това. Обърна се отново към нея:
-Чудя се,ако те бях оставил да си тръгнеш,какво щеше да направиш? Съветвам те да не правиш втори опит за да не се налагам да ти го внушавам. Тук съм заради теб,и да спася живота ти. След,всичко ако все още искаш да си тръгнеш си свободна но за сега оставаш тук...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Антея Пон Фев 03, 2014 6:49 am

Изплашена не бе точната дума,а шокирана и не въсем,защото знаеше,че това рано или късно,щеше да се случи. Проблема е друг,този сега не знаеше нищо,защото не притежаваше никаква дарба. Отдръпна се,за малко но не го пусна:
-Вярвам ти но...
Пое много дълбоко дъх,като лицето и изглеждаше доста изплашено:
-Имах видения преди Илайджа,знаех че Клаус и Катерина,ще дойдат при мен за нещо,не успях да разбера,какво точно е или по скоро беше объркано.
Всичко бе в такава голяма каша:
-Онова,което видях е толкова объркано,че не мога да го повярвам. Истината е,че сега нямам сили и не знам,дали ще мога да разгадая последното парченце от видението си.
Погледна към входната вратата:
-Нямам сили за да говоря с духовете,за да ми разкрият тайните...
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Катерина Пон Фев 03, 2014 6:52 am

- Какво щях да направя ли? - Попитах съвсем спокойно, но изобщо не бях спокойна. По-скоро бях осъзнала, че никога няма да ме пусне да си тръгна. Днес ми стана доста ясно всъщност. И двамата с Илайджа се бяха държали така сякаш имат право да взимат решения вместо останалите.
- Щях да намеря решение на проблема си, каквото ти очевидно не търсиш. Затова защо просто не приключваме с всичко това, а? - Оттласнах се от колата и се приближих на милиметри от него, като го гледах право в очите.
- Нека отидем до Ню Йорк и вземем коловете... - Всичко беше заради тях. Трябвах му жива заради тях. - Всички са твои може да правиш каквото пожелаеш с тях, в замяна искам единствено свободата си... - Внезапно в гърлото ми се появи една огромна горчива буца, а очите ми започнаха да парят.
- Това е единственото което съм искала винаги... - Погледнах нагоре, за да не се търкулне някоя сълза. - Затова не се тревожи за моите проблеми и как ще оцелея... Оцелявам в продължение на 500 години и мисля, че се справям чудесно... Така, че нека не си губим повече времето...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Клаус Пон Фев 03, 2014 7:01 am

Приближи се към нея,не искаше да я пуска,толкова силно я обичаше но си личеше,как тя просо отново се опитваше да избяга от него. Казваше обичам,те държеше се по онзи начин,а накрая си променя драстично поведението и вече иска да избяга от теб. Обвинила те във всички земни грехове. Вече не искаше да се бори с това,просто му писваше,писна му да бъде разиграван от нея,като пионка. Той не позволяваше на никой да го прави,за това на нея нямаше да и го позволи повече:
-Добре,след като разберем,какво ти има,развалим ли го и след,като вземем коловете. Си напълно свободна да си ходиш,щом толкова много искаш свободата си и щом можеш да се справяш.
Присви очите си,поне искаше да знае,че ще оцелее без него,ама наистина,а вековете се нижеха толкова бързо,че отново щяха да се засекат. Той умееше да чака.
-Само,че кажи ми Катерина,как не се задавяш с лъжите си? Гушкаш се,омилкваш,се казваш ми,че ме обичаш,а накрая "Аз си искам свободата!" сякаш нямаш търпение да се отървеш от мен,сякаш ме мразиш.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Крайпътна бензиностанция Empty Re: Крайпътна бензиностанция

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите