The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Домът на Клаус  - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Домът на Клаус  - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Домът на Клаус  - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Домът на Клаус  - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Домът на Клаус  - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Домът на Клаус  - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Домът на Клаус  - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Домът на Клаус  - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Домът на Клаус  - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Домът на Клаус

5 posters

Страница 3 от 30 Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next

Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Нед Яну 12, 2014 9:41 am

Не знаеше дали е възможно да боли нещо,което смяташе за умряло,а това неговото сърце. През всичките тези години,дори векове вярваше на илюзия,на една огромна илюзия,която... Трябваше да и повярва,трябваше да я подкрепи но сърцето му не даде превес на разума и на очите,който бяха видели точно това,което не искаше. Отдръпна се от нея,чувстваше болка,която мислеше,че не може да изпита. Срам,разочерование от себе си. Всичко отдавна се разпадна на части и нямаше изглед да се поправи:
-Толкова години вярвах на видяното,приемах го като безпорен факт. Само че,истината е тази,че по скоро съм се срамувал от себе си и да от това,че не можах да те защитя и повярвах на всичко друго но не и на теб...
Очите му гледаха към нея но сякаш през нея,виждаше я но и не я виждаше едновременно:
-Късно е,късно е да ти кажа че съжалявам...
Остана няколко минути така не знаеше,какво да прави:
-Ще ти донеса дрехи от дрехите на Ребака,взе ми душ и си почини,а след това...
Все още не беше сигурен можеше да я пусне но все още не бе уверен в това.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Нед Яну 12, 2014 9:53 am

- Вече си имам... - Отвърнах сухо, със скръстени ръце на гърдите и погледнах към леглото, върху което лежаха дрехите ми, които Илайджа ми беше донесъл. Грабнах ги и тръгнах към банята, най-вече за да се скрия от него. Истинска лудост беше да ми каже всички тези неща и защо ако съжаляваше, просто не ме пуснеше да си ходя? Много просто, защото той не съжаляваше или пък съжаляваше, но беше толкова психясъл, че просто щеше да продължи да ме измъчва докато... Колкото и да се опитвах да го разбера не можех, но знаех, че не е свършило изобщо. Той щеше да продължи да ме убива по малко, всеки божи ден, докато накрая не се изгубя съвсем...
Пуснах топлата вода и съблякох пропитата с кръв риза на Илайджа. Оставих я да се свлече на пода и пристъпих под течащата вода. Толкова беше приятно това чувство, сякаш отмивах всичко мръсно от себе си...
След няколко минути спрях водата и се увих в една бяла пухкава хавлия. Косата в подобна, но доста по-малка и застанах пред изпотеното огледало. Прокарах ръка през него и видях отражението си. Нищо не се бе променило. Не и външно, все още бях онази Катерина. Отвътре обаче не бе останало нищо... Една студена празнина, която така и не се запълваше.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Нед Яну 12, 2014 10:04 am

Понякога му се искаше някой да мисли вместо него,така щеше да си подреди по лесно мислите но уви нямаше такъв вариант. Не слезе много на долу,а остана на стълбите загледан на долу. Толкова години страдание,негово а най-много нейно. Остави я,остави без да провери,без да се увери. Как можеше да повярва в тази глупава лъжа. Лъжа в която не вярваха и децата,подобна на това за Дядо Коледа и Великденския заек. Мит не съществуваха,някой повтаряше и преповтаряше всеки път една и съща лъжа,всеки път едно и също.
Пук... Пук... Чуваше се сякаш от сърцето му,то бавно и лека полека се пропукваше,като започваше да тупти на ново за нея но истината е,че тя го мразеше или не не го мразеше но не можеше да го обикне както го обичаше преди. Погледна на горе към тавана и се опря назад. Чудеше се какво да направи,ако я пуснеше,нямаше да я види повече,а тук щеше да е като затворничка. Тогава се сети появи се на вратата,чак когато тя се бе облякла:
-Ще те пусна когато Илайджа се прибере,когато донесе коловете,убием Майкъл и унищожим коловете. След това си свободна да си ходиш но до тогава оставаш тук.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Нед Яну 12, 2014 10:19 am

Разбира се, нямаше как да ме пусне, ако знае, че някъде там съществува и най-малката заплаха за него и аз знам за нея.
- Кога ще се върне Илайджа? - Сигурно беше отишъл за коловете и предвид степента им на значимост, трябваше да се върне бързо. Обаче всичко това можеше да е поредната лъжа. Можеше да ме държи тук цял вечност или да ме убие, когато Илайджа се върне. Ребека, подсети ме подсъзнанието ми. Тя можеше да ме убие и преди това.
- Смятам, че ако наистина говориш сериозно и си решил да ме пуснеш да си вървя, може да се увериш и сам, че не крия нищо... Всичко което те застрашава е в моя апартамент... Нямам друго оръжие... Не ми е известно да има такова... За мен обаче е нездравословно да оставам дълго под един покрив с теб и Ребека, така че защо просто не ми позволиш да изляза от стаята и... - По дяволите. Илайджа ми беше въздействал да не напускам къщата. По дяволите.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Нед Яну 12, 2014 10:34 am

-Ако те е страх от Ребека,аз ще се справя с не но ти ще останеш тук докато той не се върне.
Искаше да спечели малко време с нея,трябваше поне малко,защото ако я пуснеше веднага нямаше да има никакъв шанс след това. Да беше ужастно да таи някакви надежди,че може нещата да се оправят но:
-А,и докато Илайджа не се върне не може да напуснеш къщата.
Той трябваше да я освободи от това внушение,не можеше или поне не знаеше,как да отметне чуждо внушение.
-Но можеш да излизаш от стаята,поне това мога да направя за сега.
Вдигна ръцете ти,като тръгна да говори с Ребека. Тя трябваше да внимава и да не се ядосва прекалено много на Катрин,защото това определено не водеше до нищо добро. На Ребека повечето пъти не и пукаше. Е,не че и на него му пукаше но той е свикнал по скоро да се замисля от време на време за своите егоистични цели.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Нед Яну 12, 2014 10:44 am

Просто супер няма що. Сега трябваше да стоя заклещена в една къща с двама психопати... Пардон, трима. Третия трябваше да е някъде наоколо полумъртъв. Как успя да се забъркаш в това Катерина? Къде изобщо ти беше ума, че да идваш в дома на Илайджа? Трябваше да се покрия дълбоко, докато всичко това не приключи. Е, поне можех да излизам от стаята. Още щом Клаус се изпари, направих същото и аз. Слязох в кухнята и си взех банка с кръв и чаша, после се качих в стаята си. И какво да правя сега? Толкова беше скучно и отегчително всичко това.
Пуснах си плеъра и отпих жадно от кръвта. Тук някъде сигурно имаше и книги. Обаче от къде можех да знам. Никога не бях скучала чак толкова много, че да прибягвам до четене. След като изпих и последната капчица кръв, слязох да потърся нещо интересно за четене. По дяволите, Илайджа си падаше по ужасно скучни и досадни четива. Не си избрах нищо, но открих лаптопа му. Можеше да намеря някой интересен филм, с който да запълня времето докато Илайджа се появи.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Нед Яну 12, 2014 11:09 am

Клаус се нуждаеше от малко сън,след като не беше спал от две нощи умората си каза своето но преди да заспи предупреди сестра си,че ако се случи нещо на Катрин дълбоко ще съжалява. Не знаеше до колко,ще бъде послушан но се надяваше,защото не искаше да се буди поне няколко часа.
Ребека обаче възвърна силите си и привлечена от скуката слезе да досажда на Катрин. Видя,че прави нещо на лаптопа на Илайджа,едва ли търсеше вариант за бягство.
-Явно ти излязоха криви сметките...
Премина покрай нея и отиде да си сипе една чаша вино,по скоро да отвори бутилка с вино и си наля една чаша. Седна срещу нея,като от време на време поглеждаше точно и право в нея:
-Много ли ти беше забавно?
Облегна се назад:
-Не знам,колко забавно ти беше да разбереш,че сметката ти можеше да те убие....
Чу се вик от гория етаж:
-Ребека престани...
Въздъхна и отпи от виното си:
-Ужасно...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Нед Яну 12, 2014 11:20 am

Някак си беше забавно... Не, всъщност Ребека ме отегчаваше до смърт, но за да стане наистина забавно се ухилих с двадесет и четири каратовата си усмивка, която разкри изкрящо белите ми зъби. Ребека направо позеленя, защото брат й защитаваше мен, а не нея, която през целия му живот тичаше след него като послушно кученце.
- На какво се смееш малка нещастнице... - Извика тя и скочи от стола си, обърна масата, а аз просто продължавах да я гледам и да се усмихвам.
- Мисля, че имаш проблеми Ребека... Много сериозни проблеми... Бих могла да ти препоръчам добър психолог...
- Нима?
- Мхм...
- Май не е толкова добър, предвид резултатите, които е постигнал при теб. - Завъртях отегчено очи и въздъхнах.
- Това ли е... Мислех, че можеш повече блонди... - И тогава Ребека ме стисна за гърлото и запрати право към стъклената врата, която разделяше кухнята и трапезарията. Стъклото се счупи на милиони парченца около мен и тук там изподра тялото ми, но останаха само следите, защото раните зарастнаха прекалено бързо.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Нед Яну 12, 2014 11:27 am

-Жени!
Въздъхна той отваряйки широко очи. Не можеха да останат поне няколко минути без да си избодат очите или в техния вариант да се избият един друг. Толкова му се искаше да поспи поне малко. Слезе долу бързо и хвана Ребека през кръста,защото тя нападаше:
-Пусни ме,ще я убия...
Пое си дълбоко дъх:
-Знам,точно за това съм тук...
Поклати глава:
-Вземи нещо,да за разлечение и се качи в стаята ми,аз идвам с намерението да спя. Ще стои докато се наспя,а ти Ребака си свободна да излезеш от къщата,ако желаеш,тъкмо ще ми спестиш нервите.
Пусна я и я погледна сериозно:
-Виж нямам нужда от фасоните ти,сестра си ми но не ми помагаш сега,за това или остани кротка тук или бесней на вън.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Нед Яну 12, 2014 11:40 am

И двете с Ребека изобщо не чувахме какво ни говори Клаус. Всъщност тя седеше с забивти в кръста ръце и ме гледаше злобно, а аз правех почти същото но бях скръстила ръце на гърдите си.
- Имаш ли представа колко струва това? - Посочих счупения си ток. - О, извинявай, искам прекалено много от теб нали? - Тя пак се стрелна към мен, но аз дори не трепнах, защото знаех, че той ще я хване и го направи, точно преди да ми заповяда да се кача в стаята му, но знаейки, че няма да го направя доброволно, се наложи да ми въздейства и на мен не ми остана нищо друго освен да чуя злобния и смях, докато се качвам по стълбите към стаята на Клаус.
- Така ли ми даваш свобода? - Развиках се когато влезе и той в стаята. - Не можеш да се справиш със сестра си и трябва аз да го отнасям така ли? И как това е по-различно от това с баща ти?
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Нед Яну 12, 2014 11:53 am

Завъртя очи:
-Няма наръчник,как да се справям с две пепелянки. Сериозно,и двете сте ужасно хапливи и не можете да стойте и 5 минути без да се избиете.
Настани се на леглото,като легна на възглавницата и погледна към нея:
-Предупредих и двете ви но вие така и така не ме послушах те,забавно ти беше да те защитавам,сега седни и ме остави да поспя...
Бръкна в чекмеджето,като и хвърли една книга с която да се забавлява:
-Мобидик,забавна е чети,убиват един кит...
Затвори очи за част от секундата имаше нужда от почивка,а двете никак не му помогнаха,ако бяха стояли мирно и кротко това нямаше да се случи,а сега и двете си стояха нещо като наказани.
А,и честно да си признае му харесваше Кат да е около него,така поне малко имаше възможността да е с нея и да. Кого лъжеше,спеше му се и две не виждаше,а искаше сън,за това ги раздели.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Нед Яну 12, 2014 12:03 pm

Метнах с всичка сила тъпата книга по него и аха да изляза от стаята, когато той ме сграбчи и със сила ме притисна към врата. Ето го и него. Кого изобщо се опитваше да заблуждава, че не иска да ме нарани. Себе си или мен? Не му се получаваше изобщо. След секунда отпусна хватката си, но все още беше достатъчно здрава, че да ме държи приклещена.
- И сега какво? - Попитах предизвикателно.
- Ще ме целунеш пак или ще ме убиеш? - Ами да, логично беше да направи второто, защото не познавах някой който се е опитал да го предизвика и все още да е жив, като изключим семейството му, което е прекарало по-голямата част от живота си в ковчези.
- И не се ласкай прекалено... Нямам нужда от защитата ти...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Яну 13, 2014 5:34 am

Имаше нужда но това е съвсем друг въпрос. Нямаше да го оставят да поспи,а определено ако я остави да излезе от стаята,котките отново щяха да си покажат ноктите и сбият. Тя нямаше да заспи,а тя нямаше да го остави,за това трябваше все пак с нещо да се отбива време,а определено времето не се отбиваше с приказки нито пък с излишни караници.
Въпреки всичко,мъглата която беше надвиснала над него и лудата ревност се бяха раздигнали и сега можеше отново да гледа на тялото и по същия начин по който гледаше и едно време но този път с по голямо желание.
Преди се целуваха страстно и докосваха по същия начин,скрити в сеното,което събираха след жътвата. Криеха се там като малки гълабчета от всичко и от всеки. Спомняше си с каква страст я притискаше към тялото си и колко я желаеше но никога не стигаха до края,защото пазеше. Дълг който не успя да спази но така или иначе всичко премина и не можеше да се промени.
Ръката му бавно се оказа на тънкото и извито кръсче,което се опита да се отдръпне от него. Но той не и позволи,притисна я към себе си,като тя можеше да усети силното му тяло. Впи жадно устни в нейните,като пиеше невероятния нектар,който не бе пил от векове. Сладък и опияняващ,дори повече от сладкото вино. Усещаше прекрасното и тяло близо до себе си,държеше я в ръцете си и се възхищаваше по своя си начин.
Всъщност през всичките тези години беше търсил,жена точно като нея,някоя толкова красива,като ангел или по скоро като божествена богиня. Не намираше по прекрасна от нея,за това често жените бяха убивани,защото никоя не можеше да се покачи на нейния малък пръст:
-Сега,ще бъдеш ли тиха?
Не се знаеше,дали въпроса бе риторичен,буквален или бе зададен с някакъв назаден замисъл.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Яну 13, 2014 6:03 am

Когато му предложих варианта с целувката, дори не подозирах, че е реален, обаче когато го направи, сякаш краката ми се подкосиха и не знаех как да реагирам. В първия момент просто реших, че трябва да го отблъсна, но после осъзнах, че е извън възможностите ми да направя подобно нещо. Въпреки всичко което бе направил, въпреки мен, въпреки него, въпреки всичко, аз бях неспособна да се противопоставям на желанието си да го целуна... Още веднъж! Може би за последно. Трябваше да го направя и се оказа по-хубаво от колкото си спомнях...
Изведнъж тази цялата лавина от позабравени спомени и чувства ме връхлетя с пълна сила. Мина през мен като валяк и ме смаза изцяло. Изблъсках го от себе си и може би за първи път от както бях тук, по лицето ми се появи сянка на слабост. Слабост каквато само той можеше да предизвика.
- Ще се опитам... - Отвърнах сковано и тръгнах към банята. В никакъв случай не трябваше да му позволявам да ми въздейства по този начин, защото не можех да си позволя да съм уязвима. Ние не чувствахме. Не ни пукаше. Любовта бе слабост. Нямаше шанс да се поддам на това глупаво чувство отново. И все пак устните ми сякаш горяха и цялото ми тяло трепереше. Бях сломена... От НЕГО! ОТНОВО!
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Яну 13, 2014 6:17 am

Да,да се откъсне от нея се оказа още по трудно от колкото си мислеше,това да не я усеща отново по този начин е още по жестоко. Все още усещаше нежния и аромат по себе си,устните и бяха оставили спомен по неговите устни и той не съзнателно прехапа долната си устна. Погледа му я проследи,като огледа цялата,от главата до петите. Движеше се грациозно,като някоя котка,която стъпваше все едно танцува,не можеше да си го обясни но тя му действаше подобно на някоя вещица но това влияние определено му харесваше,макар че го правеше до някъде слаб но нямаше да покаже тази слабост.
Тръгна към леглото,като от раз свали тениската си,като я метна на земята,а след това се върна на мястото което искаше,е не напълно но се надяваше,поне за няколко часа мир. Настани се удобно в опит да заспи,всъщност той се унасяше но не знаеше за колко дълго,ще е.
Усети я как излиза от банята но не отвори очи просто се опита да спи. Добре не беше обичайно да не е толкова активен но два дена в търсене,два кола близко до сърцето не си бяха особено лека работа. Не можеха да го убият така но не е голямо удоволствие.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Яну 13, 2014 6:36 am

Когато се върнах в стаята той лежеше върху леглото в цялата си прелест и сърцето ми прескочи един удар. Как изобщо беше възможно да изпитвам каквото и да е привличане към този мъж? Напълно полудяла ли бях?
Заобиколих леглото и се приближих до прозореца. Погледнах навън. Всичко изглеждаше доста спокойно, но не можех да кажа същото за себе си. Надявах се Илайджа да се върне по скоро, за да се махна от тук. Далеч от Клаус отново щях да си възвърна душевното равновесие. Ами ако ми беше въздействал да го желая? Можеше ли да постъпи така долно? Що за въпрос. Естествено, че можеше и нямаше да се изненадам ако го е направил. Точно така, той си беше играл отново с мислите ми и всичко се дължеше на това.
Плъзнах тялото си надолу по стената и седнах на пода. Той беше точно срещу мен. Напълно безпомощен и уязвим, а аз просто не можех да сваля очите си от него. Свих колена и ги притиснах към гърдите си, мислейки си, че ако притисна сърцето си достатъчно силно то ще спре да боли, но не се получаваше така. Пред очите ми се разиграваха различни сцени от миналото и те ми причиняваха болка... Болка, която не трябваше да изпитвам, защото бях изключила тези чувства... Нима беше толкова силно всичко, че да се пропукам така? Изминаха часове, а той не помръдваше. Навън бе тъмно, в стаята също. Мракът ме бе обгърнал и се сливах с него, докато него го озаряваше светлината от луната, влизаща през прозореца. Нямам представа колко време бях стояла така с вперен поглед в него, без дори да мигам, но усещах че очите ми парят страшно много.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Яну 13, 2014 6:54 am

Не си спомня,какво всъщност сънува но знаеше,че е нещо ужасно,защото се събуди,доста стреснат и приковал пръстите на ръцете си в леглото. Пое си дълбоко дъх,не че можеше да умре,ако не си поеме въздух но определено нямаше да му помогне да се успокой. От време на време го гонеха някакви кошмар,може би злобата,която изпитваше през годините нахлуваше на всякъде и нямаше да му даде мира дори в съня.
Погледа му привлече друго нещо и това е Катрин,която седеше почти неподвижно на земята и бе присвила краката си. Все едно нещо я беше изплашило. От кога стоеше там,не му бе станало ясно. Изправи се,като отиде до нея и клекна. Прокара ръка по невероятното и лице,като не знаеше от къде му дойде но я докосна нежно:
-Ребека ли те изплаши...
Но сякаш не го виждаше,наведе се към нея,като я прихвана и я понесе на ръце до леглото,постави я нежно там и я зави,явно не бе мигнала или нещо подобно.
-Почини си,аз отивам да говоря с нея...
Трябваше поне за кратко да я накара да отиде някъде другаде и да не е в къщата,това щеше да е много зле,нямаше да ги изтърпи и двете.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Яну 13, 2014 7:05 am

Ръката му тъкмо докосваше дръжката на врата, когато се изправих в леглото и седнах по същия начин като преди малко.
- Направих ли нещо, че да не ми вярваш? - Попитах почти без глас, но той щеше да чуе така или иначе.
Бе минало ужасно много време, през което избягвах да мисля и да си спомням за него или моментите ми с него, но никога нямаше да забравя колко голямо доверие му имах. Нито веднъж, нито за миг не се бях уплашила от това което е. Намирах оправдания още на мига, за всяка грешка която направеше и го обичах, обичах го истински с цялото си сърце. Когато всичко онова се случи, си спомням, че очаквах да дойде при мен и просто да ме прегърне, за да се почувствам отново сигурна и обичана... Той обаче, не направи нищо такова. Не откри извинение и достатъчно любов в сърцето си, за да ме обича. Нима наистина съм била толкова заслепена или пък съм му дала някакъв повод да се усъмни в искреността на чувствата ми? Не бях ли му дала достатъчно, за да ме обича?
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Яну 13, 2014 7:20 am

Спря се,като се обърна към нея. Мълчеше толкова дълго,че не се знаеше,дали няма да излезе или просто да и каже нещо. Самия той не намираше отговора на този въпрос. Преди не съзнаваше грешката си и не беше се осмелил да попита.
Приближи бавно към нея,като седна на леглото и се загледа в нея:
-Когато те видях с него ми пречерня пред очите. Чувствах много неща и вярвах на очите си и не позволявах на разума ми да мисли трезво. Когато се успокоих се появи Майкъл,който подхрани илюзия и ме накара на нов и по силен дух да вярвам в това,че си го обичала. През годините можех хиляди пъти да ти внуша и да ми кажеш истината и точно от нея се страхувах,ами ако Майкъл е прав?
Присви очите си,щеше да го боли от това да научи,че неговата любима обича някой друг,а не него:
-Сега знам истината но е прекалено късно да ти казвам,че съжалявам. Трябваше да ти повярвам и трябваше да те защитя...
Налагаше се вече да си кажат истината:
-Щелях не да те убивам,нито да те унищожа,а да те накарам да изпиташ същата болка която и аз. Само,че истината явно е тази,че всичко това е било една огромна грешка и глупост.
Не я приближи но проследи погледа и.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Яну 13, 2014 7:34 am

Премигнах няколко пъти срещу него и на лицето ми се изписа огромна болка:
- Значи наистина не си ми вярвал! - Казах го така сякаш бях направила откритието на века, но не беше, защото аз вече знаех. Не ми вярваше тогава, нито щеше да ми повярва сега ако не бях под въздействието му. Просто това беше неговият начин да обича, ако изобщо това можеше да се нарече любов. За него бях нещо като вещ, на която има право само той и никой друг, ако нещо извън неговото позволение се случеше, то тогава задължително трябваше да направи така, че онзи който се е осмелил да му се противопостави да съжали.
- Аз... - Да Катерина, ти наистина си една празноглава кукла, която този мъж никога не е обичал. Ако беше така, той щеше да знае, че не си го предала. Щеше да познава силата на любовта.
- Никога не съм имала нужда от доказателство... - Казах накрая и преглътнах с усилие сълзите си.
- Предполагам това е разликата между нас... - Отметнах завивката и слязох от леглото. Краката ми бяха леко сковани заради дългото седене в една и съща поза, но достатъчно добре, за да ме заведат в стаята ми.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Яну 13, 2014 7:52 am

Загледа се в нея,като я видя,как тръгва на някъде,явно към стаята си:
-Ти също ме познаваше...
Може би и сега го познаваше,той се беше променил и то ужасно много и не можеше да очаква да я прегърне,да започне да я утешава и да казва колко съжалява. Той не беше такъв тип мъж. Да съжаляваше,нямаше спор но не показваше така своето съжаление. Не е мъжко да се молиш,да се разкайваш горещо,когато просто не се виждаше шанс за прошка:
-Знаеш,че когато загубя един път доверието си,трудно го връщам. Тогава реших да повярвам на видяното и на чутото от колкото на чувствата.
Извърна се към нея,а тя още беше с гръб.
-Всяка вяра се стопява,когато много по силни емоциите връхлетят. Ревност,омраза,ярост...
Присви ръката си:
-Така е различни сме,аз не мога да се променя. Винаги,ще виждам във всеки враг,защото всеки който обикна рано или късно ме предава.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Яну 13, 2014 8:02 am

- Как смееш? - Почти извиках и се завъртях към него.
- През всичкото това време бях до теб... Защитавах те от всички и виждах най-доброто, дори когато ми показваше най-лошото и те обичах, въпреки всичко и всички... Без причина или повод, просто те обичах... - Мразех когато ми говори така все едно трябва да разбера защо го е направил. Защото нямаше оправдание за това, не и когато уж се предполага, че обичаш някой.
- Кога се връща Илайджа? - Нямаше никакъв смисъл от този разговор, а и беше прекалено късно за него. Освен това си причинявах още повече болка, а не исках това. Клаус беше минало. Онова което се беше случило, бе минало и нищо не се бе променило за мен. Нещата си бяха съвсем същите, просто сега той знаеше истината и трябваше да се справя с нея, не аз, защото аз се справих с нея преди векове.
- Искам да се махна от тук... Ще полудея ако остана още една нощ заклещена в тази къща... - Не стига че последната седмица почти не си бях подавала носа на вън, ами и сега пак трябваше да стоя заключена.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Пон Яну 13, 2014 8:15 am

-Лъгала си се Катерина...
Изправи се,като отиде близко до нея:
-Ти ме правеше добър но истината е,че винаги съм бил лош. Никога не съм заслужавал това да ме защитаваш,защото аз не го направих.
Присви очите си,всъщност вече нямаше капка добвина в него. Истината е,че тя му даваше всичко онова,което му липсваше. Добър само около нея и с нея,по състрадателен и всичко и всякаква емоция,я подбуждаше само тя. Те двамата бяха много различни,тя се бореше винаги за страната на доброто,а той се бореше за своите егоистични цели:
-Това съм аз Катрин,такъв съм лош и всичко останало.
Приближи още малко и когато застана близо до нея и каза:
-Но някога обикнала ли си някой по добър? Защото аз не можах да обикна никоя друга,след теб. Ти беше моята съвест,моята най-добра част от мен но след всичко,което направих и не направих,съжалявам за едно,че не бях това,което мислеше,че съм...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Катерина Пон Яну 13, 2014 8:30 am

Дишах тежко и неравно, заради всичкия гняв който се бе насъбрал в мен и застрашаваше да избухне и помете всичко след себе си.
- Какво всъщност очакваш от мен? - Попитах ледено и безчувствено, така както само той и единствено той ме научи да бъда.
- Очакваш, че след тази сърцераздирателна изповед ще направя какво? - Очите му се приковаха в моите и сякаш най-накрая се изправяше с всичките си страхове. Изправяше се пред това, в което ме бе превърнал, самият той.
- Ще се хвърля в обятията ти и ще ти кажа колко много те обичам и бля бля... - Завъртях очи и се засмях.
- Това няма да се случи, защото изобщо не ми пука... Каквото и да си си мислил тогава за мен, оказал си се прав... Аз съм точно това... Сега! И ако някога е имало част от мен, която те е обичала или изобщо е била способна да обича, нея отдавна я няма, така че не... Не съм обичала никой друг... Имаш привилегията да си първият и последният в това отношение... Защото за останалото както и двамата знаем не си нищо първият, нито пък ще си последният, ако изобщо някога си... - Малко се оплетох и затова спрях, защото и двамата знаехме какво имам предвид.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Клаус Вто Яну 14, 2014 5:40 am

Дали му лазеше по нервите или просто го вбесяваше,нямаше особено голямо значение,защото не обичаше някой да му казва нещо,което на него не му се харесва. Добре някъде вътре,много на дълбоко в него нещо съжаляваше за всичко,което и е причинил но не можеше така лесно да си признае всичко. Ядоса го факта,че смяташе всички много по добри от него,а дори не бе опитвала това,което можеше той. Това до голяма степен го ядоса,как смееше да му говори така. Все едно се гнусеше от него. Сигурен беше,че го казва за да го ядоса или просто защото е много наранена,каквато и да е причината него не го засягаше.
Тялото му бавно бе привлечено от нейното,а тя все още изпитваше не описуема ненавист или просто така го показваше.
Винаги я смяташе за божесвена дори,когато я мразеше. По красива от древногръцка статуя но в същност те бяха не съваршени,по красива от тях. Въпреки всичкото му желание да бъде нежен,не успя,толкова много искаше да я усети близко до себе си,че се притисна в нея и я избута към стената. Ръцете му се оказаха на кръста и,а устните му безпощадно и жадно се впиха без срам в нейните устни. Колкото и да се съротивляваше нямаше да я пусне искаше я сега и нищо не можеше да му попречи.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус  - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 30 Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите