The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Имението на Клаус - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Имението на Клаус - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Имението на Клаус - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Имението на Клаус - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Имението на Клаус - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Имението на Клаус - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Имението на Клаус - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Имението на Клаус - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Имението на Клаус - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Имението на Клаус

4 posters

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Клаус Чет Юни 02, 2011 7:32 am

В очите ми пробягна някакъв страстен пламък. Ръката ми се устреми бавно надолу,като разтвори устните и. Погалих я нежно,като казах:
-Да не спа да те докосвам...
Гласът ми бе тих и много възбуждащ. За да ме усети,разтвори краката си,което ми позволи да проникна с пръсти вътре в нея леко и бавно,като си поиграх с входа и. Пронихнах в нея и задвижи,устните ми се насочиха към гърдите и,като езика ми правеше нежни кръгчета по зърнцето и. Засмуках го между устните си,като чух нежния и стон ,продължавах с друго усещане.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Елизабет Блейд Пет Юни 03, 2011 3:36 am

Клаус,разбра безпогрешно желанията ми и започва да ме докосва ,а с докосванията си ,да ме изгаря.Нямаше такъв мъж ,бях ужасно възбудена ,вече мокрех пръстите му.Устните му ,бяха същинска наслада ,не можехда се откъсна от тях.да определен бях влюбена в този невероятен мъж.
- Не спирай...-простенах изведнъж ,си помислих,че ако спре ще умра толкова ми беше хубаво ,да ме докосва по този начин.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Клаус Пет Юни 03, 2011 3:46 am

-Нямам никакво намерение и да спирам!
Казах аз,като ръцете ми продължаваха да се движат палаво в нея,като се и задвижиха бързо. Целувах отново нежното и тяло. Тя бе толкова възбудена,потрепваше и се движеше искаше още,това и харесваше. Не спирах да я галя.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Елизабет Блейд Пет Юни 03, 2011 4:42 am

Ръцете му ,ме докосваха на най-скритите места ,като разбушуваха ,див огън в тялото ми.исках да крещя и го направих,без да се срамувам.Но стига само той ме е дразнил,обърнах го така,че да съм отгоре и започнах с бавни и влудяващи целувки да следвам извивките на тялото му.Като леко гризнах зърната на гърдите му,знаех ,че мъжките са също толкова чувствителни , колкото на жените,та дори повече.Продължавай страстната си обиколка все по надолу докато стигнах огромния пулсираш член,първо го докоснах леко с език ,после го засмуках целия,с което му събрах очите.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Клаус Пет Юни 03, 2011 4:51 am

Това не го очаквах,още повече,че знаех,че може да и се повдигне от това и да не и е приятно. Простенах нежно,с това нежно засмукване,тя просто ме побърка извиках от дяволско удоволствие:
-Бет...
Казах,като дишах лудо,гледах я искаше ми се да и кажа да спре,защото може да не и е добре но по дяволите на мен ми бе адски добре.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Елизабет Блейд Пет Юни 03, 2011 7:12 am

- Клаус ... простенах името му,миг преди отново да го опитам ,той пулсираше ужасно много ,щях да загубя ерекцията му ,ако продължавах.За това се плъзнах отгоре му ,без никакво предупреждение.Чувството беше върховно,простенах при навлизането му ,усетих как пулсирането обхваща и мен.Как изобщо съм могла да познавам този мъж ,толкова време ,без веднага да го награбя и да правя това ,не знаех.Но сега щяхме да си наваксаме за пропуснатото време.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Клаус Съб Юни 04, 2011 3:01 am

Щом сама се намести се надигнах,прокарах ръце по цялото и тяло. Целунах я между гърдите и се надигнах да намеря устните и,като нежно ги засмуках. Повдигнах я с другата ръка,като обхванах нежното и дупе. Задвижих я бързо и диво,след това преместих ръката си отпред и нежно гъделичках палавото и клиторче,за още по голямо удоволствие.
-Ще те любя докато те оставя без дъх.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Елизабет Блейд Съб Юни 04, 2011 4:33 am

- Давай-казах предизвикателно и се заизвивах под него с грацията на пантера.Тихи и не чак толкова стонове се чуваха от устните ми ,които прехапвах и облизвах ,цялата се тресях от екстаза,който ми носеше,всяко негово движение.А обещанието му ,да ме остави без дъх,ми харесваше страшно много ,но нямаше да съм само аз.Щях да се погрижа и той за се задъха.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Клаус Съб Юни 04, 2011 4:44 am

Тя се подчини на заканата,защото я желаеше и тя. Не можех да спра да я обладавам. Може би защото бе бремена,може би защото разбра,каква сладост носи това искаше да си наваксва. Аз нямах нищо против,тя беше невероятна и имах намерение да спирам точно сега. Устните ми обхождаха цялото и тяло без да спирам дори за миг,гърдите и бяха нежно масъжирани,а крачетата и вдигнати,за да проникна дълбоко.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Елизабет Блейд Съб Юни 04, 2011 6:21 am

Повдигна ме и нахлу ,още по-надълбоко ,ако това беше възможно.Стенех името му и хапех нежно вратът му,ръцете ми си играеха с косите му ,бях подивяла ,очите ми бяха потъмнели от страст и чувствах как ,в мен се надигат непознати усещания.Дори смехът и стенанията ,на магьосника ,не можах ада ме откъснат от този момент,когато отдавах на Клаус ,не само тялото и сърцето ,но и душата си.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Клаус Съб Юни 04, 2011 6:42 am

Бе ми напълно отдадена,без онзи магьосник. Тя беше само моя и това много ми допадаше. Възбуждаше ме,обърнах я,като бях зад нея,като проникнах още по навътре:
-Мила не е ли опасно!
Казах аз прониквах надълбоко и се опасявах да не нараним бебето.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Стефан Съб Окт 22, 2011 7:00 am

Елена и брат ми отново , кълнеше се че ме обича ,а той че няма да ме предаде.Бяха лъжци , използваха времето докато ме няма да са заедно , но не за дълго. Трябваше да спра любовта си към Елена , трябваше да стана такъв какъвт бях - изкромвач. Не ми пукаше какво правех и кога го правех. Дали пия човешка кръв и дали трябва да бъда добър за нея. Явно не бях достатъчно добър , за да си ляга с брат ми. Единственият , който можеше да ми помогне беше Клаус.Исках да ги разруша.Застнах пред имението му и почуках , гневът ме беше овладял.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Клаус Съб Окт 22, 2011 7:06 am

Бях заловил Катрин тя отказваше да ми съдейства с Деймън,така че сега си носеше наказанието. А и така мислеше,че тя е избягала от него и нямаше да я търси. Излязох от мазето,усетих някой да идва или по точно охраната ме предупреди. Да,беше Стефан,каква приятна компания беше. Отворих вратата,защото той явно се двоумеше дали да влезе или не:
-Е,покана официална ли чакаш да влезеш или размисли,като стигна до тук?
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Стефан Съб Окт 22, 2011 7:09 am

- Нямам за какво да размисля. - присвих очи и влязох вътре , нямаше какво да губя или поне така предполагах.
- Ти ми направи услуга , дойдох тук , за да се разплатя с всичко , което мога. И може би , за да ми направиш още една.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Клаус Съб Окт 22, 2011 7:14 am

Да услуги,ама не станаха ли прекалено много тези услуги?
Минах покрай него,като отидох до бара и налях две чаши с малцово уиски,подадох му едната чаша:
-Не станаха ли прекалено много услугите,който ще ти правя?
Погледнах го:
-Но добре кажи какво искаш.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Стефан Съб Окт 22, 2011 7:19 am

Взех чашата и отпих от нея.
- Не искам нищо , без да ти върна в замяна. Мога да бъда твой роб.Да правя каквото поискаш. Искам да ме накараш да забравя любовта си към Елена , може би и аз имам някои новини , които ще те заинтересуват. - това не бях аз , но сега кръвтта и желанието за отмъщение говореха вместо мен.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Клаус Съб Окт 22, 2011 7:24 am

-Да определено ти си много по ефективен от колкото пленената Катрин в мазето ми.
Усмихнах се лукаво,като отново го погледнах:
-Значи така свършиха ти се животинките и реши да бъдеш истински вампир.
Поклатих глава:
-И какво знаеш?
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Стефан Съб Окт 22, 2011 7:29 am

Катрин беше пленена ? Може би щях да мисля как да я освобождавам по-късно , ако въобще ми пукаше след въздействието на Клаус.
- Знам как може да убиеш Майкъл. Онзи същият , от който бягаше когато се запознахме. Спомних си всичко , след като ми даде кръв.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Клаус Съб Окт 22, 2011 7:34 am

Той бе в хатакомбите нямаше как да излезе от там но не бе напълно мъртъв. Изправих се леко:
-Добре това е доста добре. Но защо искаш да ми помагаш,какво се е променило. Да не би двойничката да се е влюбила в брат ти?
Може би малко го дразнех:
-Ужасно,горката Катрин,ще бъде съкрушена,като разбере,че любимия и се занимава с двойницата и.
Което ми напомняше след това да и го кажа.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Стефан Съб Окт 22, 2011 7:38 am

- Те са такива , нима и ти и брат ти не сте били влюбени в Катрин ? Взима всичко докато може , а когато няма какво да взима - отива при друг. - усмихнах се.
- Ще ми помогнеш ли ? И ще позволиш ли да бъда твой роб ?
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Клаус Съб Окт 22, 2011 7:44 am

-Да така си беше но Катрин винаги е била влюбена в мен,с времето успя да се пребори с това но сега,ще разбере,че пак е сама.
Да Катрин сама се бе погубила. Станах приближих се до него. Това,че искаше да е мой роб си бе доста хубаво.
-Добре Стефан,ще изпълня твоето желание но абсолютно ли си сигурен,какво искаш?
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Стефан Съб Окт 22, 2011 7:49 am

- Да , искам да стана този , които бях преди време - изкромвачът. Искам да съм този , които записва жертвите си , защото се чувства виновен , а после не помни нищо и се залавя със следващото убийство. Абсолютно съм сигурен , искам да съм твой роб. - казах и го погледнах в очите , може би това беше гневът ми , говорещ вместо в мен , но цялото ми същество го искаше , вече нямаше да се правя на този , който не съм зареди другите.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Клаус Съб Окт 22, 2011 7:58 am

-Много добре.
Хванах го за рамото,като се взирах в очите му. Със силата на внушението:
-Сега ще можеш да освободиш гнева си,ще се превърнеш в мой покорен роб,силен и не поклатим,хранещ се със всичко. Ще бъдеш както преди и няма да изпитваш нищо към Елана.
Отидох към чашата,като порязах ръката си с ножа за лед,като налях в чашата му с уиски и му я подадох.
-Изпий това и с мен в мазето не те искам слаб,трябва да си наваксаш.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Стефан Съб Окт 22, 2011 8:00 am

Изпих чашата жадно , когато ми я подаде. Защо въобще чувствах нещо към тази кучка Елена ? Тя беше просто една разхождаше се кръвна банка , един долен човек , нека скапаният ми брат се оправеше с нея.
- Да , трябва.Добре , тръгвам с теб.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Клаус Съб Окт 22, 2011 8:07 am

Слязохме долу Катрин не помръдваше от един стол,стоеше си на стола. Отворих камерата с банките и подхвърлих банка с кръв към Стефан:
-Виждаш ли Катрин върнах ти стария Стефан.
Опрях се на хладилника. Катрин не можеше да помръдне,а Стефан пиеше жадно от кръвта:
-Хубава гледка,какво ще кажеш Картин?
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Клаус - Page 3 Empty Re: Имението на Клаус

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите