The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Власт!!! - Page 12 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Власт!!! - Page 12 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Власт!!! - Page 12 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Власт!!! - Page 12 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Власт!!! - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Власт!!! - Page 12 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Власт!!! - Page 12 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Власт!!! - Page 12 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Власт!!! - Page 12 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Власт!!!

4 posters

Страница 12 от 22 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next

Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пет Фев 13, 2015 3:54 am

Изгледах невярващо как Ваалет и бавачката напускат стаята и буквално бях ужасен. Погледнах малкото вързопче в ръцете си.
- Да... Майка ти не си поплюва, а? - Прошепнах тихичко, за да не я събудя.
- Не можеш да си представиш колко ме вбесява понякога... - Беше най-красивото бебе на света и въпреки че бях установил това още първия път, когато я бях видял, сега ми се стори дори по красива.
- Какво да правя, а? - Попитах все едно можеше да ми отговори. - Как да й докажа, че наистина те обичам и те искам? - Не знаех какво още да направя. Бях направил всичко което ми беше по-силите, за да... за да й покажа, че държа на тях, но тя просто не искаше да разбере. Смяташе, че ако не е като нейната, значи не е любов, а аз така обичах.
- И ти нямаш отговор, а? - Поех дълбоко въздух и погледнах към тавана. Защо трябваше да е толкова трудно?
- Не се тревожи... Ще измисля нещо в крайна сметка...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пет Фев 13, 2015 4:04 am

Стоеше до вратата и чуваше всичко,усмихна се и опря глава в стената,нямаше съвсем да го остави но и стана хубаво,че той все пак наистина я обичаше. Просто тя наистина не беше разбрала,че той е наистина различен,че правеше нещата по  негови правила. Остави ги още съвсем малко,нямаше да ги остави,колкото беше се заканила. Влезе,като се усмихваше и се приближи за да я поеме:
-Е,как е разбирате ли се?
Малата спеше като ангелче,тя беше наистина много кротка но сякаш в ръцете на баща си беше много по спокойна,тялото и не потрепваше:
Приближи се и целуна Крис,а след това пое малката от ръцете му,тя леко се разбунтува и тръгна да плаче но се успокой,като усети ръцете на майка си:
-Май вече изпитва ревност,не може да се раздели с теб...
На пук на него,маката го харесваше,обичаше гласовете най-много на майка си и на баща си,също и този на Жерар но,само като говореше тихо иначе я стряскаше.
-Трудно,ще те поделяме след време...
Пошегува се тя но знаеше,че повечето момиченца обожаваха бащите си,дори тя обичаше баща си.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пет Фев 13, 2015 4:14 am

- Оказа се, че с нея се разбирам много по-добре отколкото с теб... - Още й бях сърдит и нямаше да ми мине толкова бързо.
- Поне за сега... Но се опасявам, че когато започне да говори, нещата ще стоят по съвсем различен начин... - Ваалет постави малката в креватчето й и ме погледна. Сега пък защо се усмихваше? Дали не си беше наумила, че трябва да ме побърка? Защото определено й се получаваше.
- Защото в края на краищата тя е дъщеря на майка си... - Каквото и да говореше, че тя приличала на мен, това изобщо не беше вярно. Беше одрала кожата на Ваалет и бях сигурен, че ще има същия темперамент като нея.
- Сещаш се... - Намеквах именно за нрава й и това как обича да прави каквото си пожелае.
- Ще ми трябват много здрави нерви с вас двете наоколо... - Божичко даже не исках да мисля за моментът , в който тя щеше да порасне и не само заради това, че щеше да ни е трудно да се разбираме, но и заради момчетата... Добре, стига толкова. Това беше много далеч в бъдещето, пък и мислех да я държа под ключ поне докато не навърши.... 40? Да. 40 ми звучеше добре.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пет Фев 13, 2015 4:27 am

Усмихваше се найстина беше доволна радостна,за първи път виждаше нещо,бащинско,не я счупи,както очакваше. И дори си поговориха,макар тя още да не разбираше. Приближи се към него и постави ръка на гърдите му,надигна се на пръсти и го целуна:
-Ти си невероятен баща,а това за нрава е още рано но мисля,че по скоро ще прилича на теб по това...
Може би малко го подкачи:
-Сигурна съм,че ще си има собствен характер,и ще се разбирате супер. 
Вече можеше да се укроти,можеше да се успокой,че всичко е наред. Надигна се и нежно му прошепна:
-А,след една седмица,ще те изненадам в знак на благодарност.
Това,че тя не можеше да прави секс,не знаечеше,че тя не можеше да го задоволи по различни начини,а другото щеше да остане за след 6 месеца. Целуна го по врата,нямаше да бъде от онези жени,който след,като се роди бебето,мъжа им спираше да съществува.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пет Фев 13, 2015 4:53 am

Стиснах китките на ръцете й и ги махнах от гърдите си:
- Все още съм сърдит. - Не бях или поне ми се искаше да не съм, но и в двата случая щях да я изпотя, докато и простя.
- И колкото и интригуващи да са плановете ти... - Всъщност нямах представа какво има предвид. Можеше да е нещо странно и по всяка вероятност свързано с бебето.
- Няма да ме пречупиш. - Казах и отстъпих крачка назад, след това пуснах и раменете й.
- Отивам да поработя... - Не бях стъпвал в офиса от цяла седмица, а от месец предимно работех от вкъщи, освен в случаите когато трябваше да се срещна с някой клиент. Скоро обаче трябваше да се върна, освен ако не искам да фалирам.
Прекарах следобеда заровен в работа. Скарах се с някой от служителите си, защото бяха оплескали някой много важни за компанията договори и сега трябваше аз да поправям грешките им. Ваалет едва измъкна слушалката от ръцете ми и строго заяви, че е време за вечеря. Нямах друг избор освен да я последвам към трапезарията. Жерар вече беше се настанил и пийваше вино. Сервираха предястието.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пет Фев 13, 2015 5:04 am

Добре,трябваше да го зарадва с това по раничко от една седмица. Бавачката беше горе при бебето,а всички се слязоха за вечеря. Личеше си,че е още сърдит и щеше да се сърди още но щеше да намери начин,да го успокой малко. Жерар се оказа царя на масата,по скоро на забавленията,обичаше да говори имаше страшно много истории,а и обичаше да го слуша. Разправяше и за казармата и за още хиляди неща. Накрая всички се оттеглиха към спалните,Вал се отби само да нахрани малката и отиде в спалнята. 
Крис се оказа нарушил правилото без компютър на леглото. Въпреки,че на скоро роди тя не смяташе да се занемари,въпреки,че все още не беше свалила коремчето облече една нощница и халат,копринен. Гърдите и направо щяха да избягат. Легна до него,като целуна рамото му,а той гледаше съсредоточено монитора. Премина с ръка по гърдите му и беше на път да слезе на долу,когато той я спря:
-Още ли ми е сърдиш?
Явно това е отговора му,че се сърдеше:
-Съжалявам направих грешка,не биваше да те насилвам така...
Целуна го нежничко по бузата:
-Ще ми разрешиш ли да ти се отблагодаря или,ще ми се сърдиш?
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пет Фев 13, 2015 5:18 am

Преместих погледа си от монитора към нея и я погледнах умоляващо:
- Недей... - И не защото й се сърдех или не го исках, а защото знаех, че това няма да помогне, а само щеше да засили нуждата ми да съм с нея. Не бяхме правили истински секс от... Може би девет месеца и наистина го исках. Имах чувството, че съм пред пръсване, но исках когато отново се случи да е истинско. Тези залъгалки просто ме изнервяха още повече, защото сякаш я имах на половина. Не, дори не беше и на половина.
- Мога да изчакам... - Отхлабих хватката си и я целунах.
- Чаках толкова дълго, че още няколко седмици са... - Прекалено дълго, но все пак беше по-добре тогава да си взема всичко което искам. Сега можех само да я гледам, без да я докосвам, а аз исках да я докосвам. Не, не просто да я докосвам. Исках да я чукам и да не спирам, докато не припадна.
- Това само ще направи нещата по-трудни... Разбираш ли? Искам те толкова силно, а дори не мога да те докосна... Моля те недей... Не ме карай да те искам още повече...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пет Фев 13, 2015 5:47 am

Разбираше го,май щеше да е по зле,като наистина малка заблуда,само щеше да го ядоса повече. Целуна го по рамото,а после по устните:
-Добре Крис,обещавам ти,че когато се възстановя,ще ти покажа,колко много те желая и колко много ми липсваш.
Прегърна го,и остави да си върши работата. Аз,тя се унесе в обятията му,поговориха си малко преди да заспи и да се унесе. Стана няколко пъти вечер може би три или четири пъти,но беше нормално,малката беше гладна. Щом се връщаше се гушваше отново в него. 
Нещата се бяха успокоили дори вървяха много добри. Жерар постоя малко но каза,че има работа в хотела. 
Гледаше да обръща внимание на Крис и да не се чувства пренебрегната. Бавачката поемаше няколко часа плътно за да може да си говорят. А,и когато малката спеше беше с него. Само че следеше плътно това,кога може да прави секс и когато секса и каза,че всичко е наред и може да прави секс,тя веднага планира една вечер.
За малко прати малката и бавачката в къщата за гости,като осигуриха напълно всичко,каквото и е нужно,за да е добре. Никак не беше добре,да го чуват,а и малката вече беше почнала да става по контактна.
Беше се кримирала леко,колкото да подчертае очите си,косите и бяха на леки букли. Носеше секси бельо но не прекалено вулгарно,изглеждаше секси,в черна дантела и тъмно лилав сатен. Носеше чорапки,като се беше качила и на високи токчета. Все още имаше малко проблем с коремчето но не се забелязваше,щеше да потренира малко повече. А,гърдите и все още бяха доста пищни. Е,те малко все още нямаше да му принадлежат но можеше да ги докосне. 
Той се прибра от работа и явно имаше намерение да се преоблече след работа но Вал,се беше излегнала на леглото и го чакаше. 
-Ето го и моя работливец...
Изправи се,като тръгна бавно и изкусително към него:
-Дай да ти помогна...
Издърпа леко врътовръзката но не я свали:
-Имам една хубава новина за нас двамата... Доктора ми разреши да правим секс. Всичко може но гърдите ми все още не са много твой,трябва да си по внимателен с тях. Всичко друго е изцяло и единствено твое...
Разкопча и свали сакото му,като то падна на земята,толкова дълго задуваше за него и той за нея.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пет Фев 13, 2015 6:29 am

Когато я видях само по бельо, при това много секси бельо, сякаш загубих ума и дума. Заковах се на мястото си и не можех да помръдна чудейки се дали е това което си мисля или е решила да ме наказва за нещо. Ако беше второто, сигурно бях прегрешил много. Като на забавен каданс видях как тя се приближава към мен и сякаш от далечно ехо, я чух да казва, че е дошъл края на сухия режим. Идеше ми да си ударя задника в тавана, но все още бях като гръмнат и се опитвах да се опомня. Ето защо малката я нямаше в стаята й...
След думата разреши и секс, не чух нищо повече. Просто мисля, че мозъка ми отказа да чувам тези досадни и страсто убиващи подробности за гърдите й и... не, страстта не беше мъртва, тя беше разкошна, като истинско привидение... Секс привидение.
- О, нямаш представа откога чакам да чуя това... - Казах най-накрая и принудих устата ми да се затвори, защото през последните няколко минути ченето ми бе увиснало до земята.
- Докторката ти е мъжемразка... - Продължжавах да ръся глупости, но просто наистина ми трябваше минутка, за да осмисля факта, че тази вечер ще правя секс.
- Или инквизитор... Просто не може да си представиш, колко е трудно да си около жена като теб и да не... - Тя ме дръпна за вратовръзката, малко по силно отколкото очаквах и ми даде начален старт към леглото. Хич не се й дърпах де. Гледах я като омагьосан. Когато стигнахме до леглото тя ме бутна рязко и аз паднах назад. Отскочих един два пъти, но съвсем лекичко. О, изглеждаше като истинска богиня.
Май бях забравил как се правят тези неща. Чувствах се като неудачника в класа, който току що е останал насаме с най-голямата си секс фантазия. Тя изглеждаше толкова наясно какво иска и как го иска, че направо ме порази, колко секси изглежда по този начин. Май никога преди не я бях възприемал като толкова горещ блян и не предполагах, че сега след като беше родила, ще я видя, но изглежда се лъжех.
- Много си красива... - Казах запъхтяно.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пет Фев 13, 2015 6:45 am

Накара я да се почувства супер и въпреки малкото коремче,щеше да му позволи да я съблече цялата,светлината не беше много силна,е на нея почти нищо и нямаше,по пищна от обикновено но сега изглеждаше много по женствено.
-Благодаря ти,ти си ужасно секси и ме влудяваш...
Започна да сваля ризата му но му остави врътовръзката,защото и беше готино да го придърпва лекичко към него:
-Позволявам ти да прибавиш,бикините ми към колекцията си...
Знаеше,че има такава но нямаше нищо против,а това си беше намек да я съблече. Разкопча нервно колана на панталоните му,искаше го наистина много отчаяно. Толкова възбудена,разтичаше се от желание към него.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пет Фев 13, 2015 6:56 am

Не бях сигурен кой от двама ни е по-изгарящ от желание, но знаех че когато ръката й неволно или не чак толкова неволно се докосна до ерекцията ми, докато разкопчаваше панталона ми, съвсем си загубих ума. Сграбчих я през кръста и я повалих на леглото.
- Това ще е едно много специално допълнение към колекцията ми... - Преместих я малко по-нагоре и нетърпеливо съблякох бикинете, като колкото и да се стараех да не ги късам, май чух нещо да се къса. Нямаше всъщност чак такова голямо значение. Наведох се и я целунах, докато непослушната ми ръка се озова между краката й, исках да разбера колко работа ще имам, но бях приятно изненадан, когато установих, че тя е вече повече от готова. Беше ужасно гореща и влажна. Потреперих от удоволствие.
- О... - Възкликнах дрезгаво и усетих как съм готов да свърша още сега. Тя повтори моето "О", сякаш ми казваше точно така жребецо, давай... и разтвори крачетата си. Без секунда повече да се бавя, аз се настаних между тях. Главичката ми вече бе пред портите на рая.
- Сигурна си? - Все пак ми бе останал малко здрав разум. Тя кимна и това бе всичко от което имах нужда. Издадох таза си напред и потънах в нея с рев на озверяло животно.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пет Фев 13, 2015 7:10 am

Сладката болка си беше останала,явно след раждането не се промени,е може би малко,имаше по голямо ненаситно желание към него. Впи ноктите си в него и можеше да изглежда по друг начин,за това го разцелува диво и го  подкани да продължи с дивите си движения:
-Ако спреш,ще умра...
Искаше го до край в себе си,толкова бясно,толкова силно. Имаше нужда да го усети отново,да бъде с него цяла вечер,докато и двамата не изпаднат в безсъзнание и не могат да си поемат въздух.
Той измъкна горнището,като го метна на земята,гърдите и се движеха толкова секси и големи,че се наложи да ги прихаване.
-Крис... Да! Моля те! 
Извиваше се под него но му намекваше да се движи по бързо в нея. Той се отпускаше,направо скоро,все едно пускаше огромен звяр/
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пет Фев 13, 2015 7:21 am

Удоволствието което й доставях и виковете й, направо ме извадиха от равновесие. Колкото и да исках да й кажа, че няма да спра, просто не можех, защото усещах горещината разливаща се по гръбнака ми... Усещах как всичко се събира в пулсиращия ми пенис и всяко нейно извиване, ме караше да се побърквам.
- Не мога... Моля те... - Щях да свърша, а тя още не беше готова. Впитите ми пръсти в бедрата й се озоваха върху клиторчето й. Опитах се да й помогна, но беше невъзможно. Усетих как първата струя се изстрелва дълбоко в нея. Врязах се й аз, като кинжал пробождащ сърцето на някой. Още един изстрел. Мускулите ми се схванаха, а тя ме молеше да не го правя. Толкова бях засрамен, но се чувствах и толкова хубаво, все едно душата ми се изливаше в нея.
- Съжалявам... - Шепнех тихичко и я целувах. - Съжалявам... - Знаеше, че скоро ще презаредя отново, но въпреки всичко ми се искаше и сега да бях успял да я докарам до оргазъм.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Пет Фев 13, 2015 7:04 pm

-Недей мили,хубаво е да ти доставя удоволствие. А,вечерта е пред нас,имаш още много възможности.
Това и хареса,а и беше сигурна,че той много пъти е копнял за нея и се е сдържал,за това е нямал търпение и не е можел да се контролира но много добре го познаваше,че щеше да я зарине с толкова много оргазми,че това бързото свършване,нямаше да има никакво значение. 
Избута го леко да легне,малко и беше странно,защото той за първи път от толкова време,щеше да я види гола. Задвижи се над него изкусително,като не откъсваше очи от него. Той определено не извърна очи,дори я гледаше с онзи невероятен див блясък,който я гледаше в миналото.
-Обожавам да ме гледаш така...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Съб Фев 14, 2015 2:41 am

- А аз обожавам когато правиш това... - Имитираше движенията които обикновено правеше когато бях вътре в нея. Сега не бях, но когато се докосваше до пениса ми, усещах как кръвта отново започва да се стича и събира в него. Стана много по-бързо отколкото очаквах. Нямаше и минута, когато отново бях изцяло готов за нея. И едва когато малкия голям войн, се изправи изцяло, аз сложих ръце на дупето й и я задържах на едно място. Повдигнах я леко, така че да имам място за движение и потърсих входчето й. Беше ужасно влажна и гореща. Отърках се няколко пъти в нея, преди да застана на входа и да я дръпна рязко надолу. Тя се наниза на огромния ми пенис и извика, а същото направих и аз. Беше влудяващо и уникално усещане. Дори изпитах лека болка, побърках се от кеф. Надигнах я отново и самия аз свих краката си, като използвах тях и гърба си за упора и започнах да влизам и излизам диво и бързо в нея. Цялото легло се разтресе... косата й... гърдите й... които отскачаха нагоре надолу, всеки път когато навлизах бясно в нея. Ръмжах от удоволствие, а тя изглеждаше като богиня на секса, караше ме да искам да я чукам още по-здраво. Стиснах бузките на дупето й и се задвижих още по-бясно. Тва бе изморителна поза, но й носеше истинска наслада... или поне така се надявах...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 14, 2015 7:10 am

-Напразно си се съмнявал в себе си...-наведе се към него и засмука ужещочено устните му,толкова беше побъркана по него,имаше нужда от него и цялото и тяло подсказваше,че и е липсвало точно това,че и е липсвало да бъде с него-Все още си моя бог...
Движеше се над него изкусително,като определено на него ужасно му харесваше но тя не можеше така бързо да се движи. За това той просто подивя и я просна диво на леглото,задвижвайки се по бързо в нея,по диво. Вал,се чувстваше повече от невероятно,обожаваше своя съпруг,а той я изпълваше цялата,проникваше до край в нея,като скоро,щеше да я докара до невероятно удоволствие:
-Не спирай моля те...
И да искаше не можеше и тя го знаеше но искаше по скоро да му каже не само да му покаже,че стига до края,а той не се забави,защото не и беше нужно много. 
-Любими...
Извика тя,като се притисна в него,оставяйки му следи по гърба,притискайки се към него:
-Обичам те...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Съб Фев 14, 2015 7:20 am

Нейния оргазъм сякаш повлече лавина след себе си и ме изстреля на върха... за втори път, радвах се поне, че този път и тя сподели този миг с мен. Беше изумително и наистина се чувствах така сякаш го правим за първи път. Изучавах тялото й с поглед, ръце... Исках да си припомня и запомня всяка извивка от нея, да си припомня колко нежна й красива е кожата й и колко хубаво блести на приглушената светлина, а като добавим към цялото това съвършенство и нейния опияняващ аромат, аз буквално се намирах в рая, а те бе моята богиня.
- Липсваше ми... - Прошепнах целувайки врата й и чакайки конвулсиите да отминат, преди да я напусна, а кой знае можеше и да не го правя. Тази вечер тя имаше особен ефект върху мен и предната пауза трая едва няколко минути.
Сега обаче копнеех за друг вид близост. Да, можех да бъда много груб, но също така и много нежен. Като в момента например. Целувах нежно плътта й, до където можех да стигна в тази позиция и галех копринената й кожа. Струваше ми се още по-гладка и мека от преди.
- Липсваше ми всичко това... - Надигнах леко глава и намерих устните й.
- Обичам те!
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 14, 2015 7:46 am

Сега показваше и другото си лице,което също и беше липсвало,нейния нежен и внимателен Крис. Преди беше господар и обичаше да има контрол и сега го имаше но беше по внимателен по нежен. Премина с ръце по рамото,погали лицето му,а след това го целуна.
-Ти си моя невероятен мъж...
Най сетне бяха заедно,само двамата,наистина и липсваше и определено си личеше,че бебето не променяше нищо,когато и двамата се желаеха,просто трябваше малко да почакат.
-Липсваше ми много Крис...
Надигна се лекичко,целуна го лекичко,прегръщайки го имаше нужда да го усети,близо до голото си тяло,липсваше и да спят голи един до друг,притиснати,липсваха и горещите вани,който си вземаха,секса под душа. 
-Не само ти си имал нужда от това,аз също те желаех много... Знаеш ли,колко си изкусителен,като излизаш от банята по кърпа,а нежните капчици се стичат по теб. Всеки път,като сваляш ризата си,си мислех,че ще дойдеш да ме вземеш...
Да не само мъжете страдаха от липса на секс,а и жените,особено жена,която боготвореше съпруга си и невероятно много харесваше секса с него.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Съб Фев 14, 2015 8:07 am

Усетих как члена ми започва да набъбва скорострелно, докато все още не бях излязъл от нея. Тя също би трябвало да го е усетила, защото лицето й пламна и почувствах как потрепна. Беше толкова секси в този миг... Истинско съвършенство. Ангел и дявол в човешка опаковка.
- А ти имаш ли представа колко красива си? - Понякога наистина се изненадвах. Всяка сутрин ставаше и заставаше пред огледалото и сякаш не виждаше всичката тази красота която аз виждах. Как ми се искаше поне за миг да погледне през моите очи, за да разбере.
- Не просто тази вечер... - Целунах брадичката й и пригладих косата й назад, за да открия цялото й лице. Бях твърд и пулсиращ в нея, но не се движех. Още не.
- Когато те погледна... О, Боже... Не можеш дори да си представиш какво изпитвам. Ти си най-изумително красивата и сексапилна жена, на тази планета. Искам те само за себе си... Но понякога ми харесва, когато сме навън и някой мъж те погледне и видя желанието изписано на лицето му, в очите му, в панталоните... Иде ми да го убия, но също така съм толкова горд... Че си с мен... Че държиш моята ръка и че спиш в моето легло и само аз мога да те имам... Защото... Знам колко егоистично звучи това, но... От първия миг, знаех че ще е така... Знаех, че ще те искам само и единствено за себе си... Защото си невероятна, умна, секси... Секси постоянно... В пенюар... По тениска... Без тениска... Когато си вземаш вана, дори когато отваряш очи за първи път сутринта имаш един такъв гладен поглед и едно такова сладко мъркаш, че всичко за което си мисля е как искам да те накарам да произведеш още такива звуци... Харесвам какви звуци издаваш докато съм в теб и как ме гледаш и колко красиво е изражението на лицето ти, докато свършваш... Тогава те чувствам толкова осезаемо... Толкова моя... - През всяка пауза целувах част от нея, а тя издаваше тези тихи стончета за които й говорех.
- Имам толкова голяма нужда да си моя Ваалет...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 14, 2015 8:29 am

-Любими...
Харесаха и думите,не само как и го каза но и как и го показа. Думите му,жестовете му,държанието му,я разчувстваха. Почувства се красива,невероятна,обичана,че не му е омръзнала,че я харесва още и дори и хареса съвсем малко,че я ревнува. Тя дори не поглеждаше другите мъже,имаше своята свобода но не мислеше и дори през ум не и беше минало да бъде с някой друг. Никой не можеше дори на нокътя на малкия пръст да му стъпи. Най-любящия внимателен мъж,който беше и перфектен баща. Грижеше се за нея,караше я да се чувства,като принцеса,грижеше се и за дъщеря им,а и е бог в леглото. Истински мъж мечта:
-Ти си моят сбъднат сън,ти си моя мечтан принц...
След това я обсипа с целувки,задвижвайки се в нея нежно,бавно,искаше да и достави удоволствие:
-Обичам те...
Отново го нашепна,притискайки се към него,не искаше да се пуска,искаше да го усеща близо до себе си,искаше да се слее с неговото тяло.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Съб Фев 14, 2015 8:39 am

- Обичам те... - Отвърнах и аз, но после залепих устните си за нейните. Този миг имаше нужда само от това. От докосване, усещане... не трябваха думи, за да почувства, всичко което исках да кажа. Всяко мое движение, всеки жест, всеки дъх казваха само едно "Обичам те! Ти си моята сбъдната мечта. Жената на моя живот и не знам с какво съм го заслужил, но съм благодарен на вселената, че те срещнах, че те имам..."
Движенията ми оставаха нежни, но от време на време променях ритъма, за да не свикне прекалено много с него и да й се стори еднообразно и скучно. Изумително бе как ме караше да се държа. Тя умееше да ме опитомява. Караше ме да искам нещо повече от секс и всъщност само с нея беше нещо повече от секс. Това беше любов, чиста, истинска, такава каквато нямаше в книгите и по филмите, беше си нашето нещо, по-хубаво от всичко останало.
- Кога ще се ожениш за мен? - Вече беше казала, че ще го направи, просто нямах търпение да се случи наистина. Целунах я по устните и потънах до край, после малко назад и пак напред. Никога нямаше да ми омръзне. Това бе възможно най-хубавото нещо на света. Опиянен от топлината й, аромата... влагата... просто си мислех, че това трябва да продължи най-малко ЗАВИНАГИ!
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 14, 2015 9:06 am

Малко и дойде,като гръм от ясно небе,защото не очакваше точно това. А,и вече мислеше,че е искала прекалено много от него,той и даваше толкова много,дори прие да имат дете,не че имаше избор но не мислеше,че той ще иска да се ожени скоро за нея.
А,и в момента беше много странно,по време на секс но той беше много сладък,когато му хрумваха страни и шури идеи.
-Когато си готов за това... Аз съм готова да бъда твоя жена,аз съм твоя.
Надигна се отново и го целуна:
-Крис...
Той се задвижи още по бързичко,като тя се извиваше под него но само и единствено от удоволствие.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Съб Фев 14, 2015 9:13 am

- Аз съм готов... - Казах и се наложи да забързам още малко, защото иначе никога нямаше да стигнем до края. За сравнение обаче с другите ни маратони, това беше нищо, но подозирах, че този оргазъм, който приближаваше, нямаше нищо общо с физическото удоволствие, беше по скоро провокиран от нашето емоционално състояние. Това че споделяхме този миг, по този начин...
Усетих първите й спазми и това ме побърка. Пениса ми запълсира застрашително и миг след това започнах да се изливам в нея. Соковете ни се сляха и двамата се разтреперихме и сподавихме виковете си на удоволствие. Изпитах непреодоима нужда да я целуна. Залепих устни за нейните и така поемайки дъха й, двамата достигнахме до края, а там бе красиво, спокойно... Вълшебно. Целунах я по-настоятелно.
- Прекрасна си... - Погалих мократа й коса. Доста се бяхме поизпотили и двамата.
- Обичам те... - Не можех да спра да й го повтарям.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 14, 2015 9:00 pm

Истинско,невероятно и зашеметяващо,още един невроятен оргазъм,до който достигнаха и двамата. Нужна им беше малка почивка или поне на нея,той много добре я усети и легна до нея,а тя се гушна в него,докато нормалното и дишане се възстанови. В първия момент не можа да му отговори,защото не и достигаше въздух но когато се успокой,го целуна нежно по бузата,а после по устните,а от там нежно по врата,и тихичко му прошепна на ухото:
-Аз не просто те обичам,аз те обожавам...
Гушна го силно и скри главата си във врата му:
-По хубаво беше от колкото съм очаквала...
Всичко си мечтаеше и бленуваше за този миг но не бе планувала това невероятно желание и удоволствие. Вече беше много по добре изправи се,като на пръсти тръгна към банята. Тялото и голо и изкусително се движеше и сякаш го предизвикваше. Застана на входа на вратата,подпряна с една ръка:
-Е,няма ли да дойдеш...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Фев 15, 2015 12:52 am

Гледах я как върви гола и горда към банята и си мислех само за това, че искам да я изчукам толкова здраво, че да припадна от кеф и да си спечеля поне няколко часа, в които да не мисля как и къде да я чукам.
- Къде другаде бих могъл да съм... - Изправих се с нежелание от леглото, но просто защото ме мързеше. Не знам тя как имаше сили да върви. Все пак обаче я последвах в банята. Тя пусна водата и ваната започне да се пълни, а докато тя се пълнеше аз я нападнах с целувки.
- Единственото място на което искам да съм винаги е в теб... - Тя се измъкна по едно време от ръцете ми, защото ваната вече бе пълна. Започва да сипва някакви неща във водата и изведнъж се появи огромна пяна и замириса много хубаво в банята. Този аромат ми напомняше за нея. Тя посочи към ваната все едно казваше след теб и ме изчака да вляза, а след това и самата тя го направи. Придърпах я към себе си и целунах нежното й вретле.
- Ти си истински дявол...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 12 Empty Re: Власт!!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 12 от 22 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите