The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Училището - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Училището - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Училището - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Училището - Page 4 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Училището - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Училището - Page 4 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Училището - Page 4 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Училището - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Училището - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Училището

+2
Ваалет
Ния
6 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Училището - Page 4 Empty Re: Училището

Писане by Клаус Съб Апр 19, 2014 2:13 am

-Ъ... Какво?
Вярно е че бях стар но това не беше,като да си човек и наистина да недочуваш. По скоро е това,че не исках да го чуя,защото някак си самото нещо проглуши ушите ми:
-Нека повторя искаш да станеш мажуретка?!
Добре,че бях вампир иначе щях да загубя контрол над колата:
-Да носиш оскъдни дрехи и момчетата да те задяват...
Поклатих глава,от ужасен,това ми идваше в повече:
-Това твое желание или някой ти пусна тази муха,до сега не си предивявала желание,а и до колкото знам,ти не обичаш мажуретките?!
Трябваше да си припомня тези неща,макар че децата бяха с много променливо мнение и най-вероятно просто е някакъв период:
-Не знам Ема,аз съм против но питай майка си,да видим нейното мнение.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 4 Empty Re: Училището

Писане by Ния Съб Апр 19, 2014 2:28 am

- Ами току що ми каза, че ако искам да победя противника си, трябва да намеря слабото му място и да го използвам, за да го победя. - Първо ми казваше да се боря, а сега, че методите ми не му допадат.
- Отбора на мажоретките е слабото място на моите противници и ако им го взема... - Свих рамене и го погледнах, той мен също ме погледна.
- Не ме гледай така, ти го предложи... - Скръстих ръце и се загледах напред.
- Пък и това "Питай майка си", вече не минава. - Ако не искаше да правя нещо дори и мама да го одобряваше, той винаги успяваше да ми вгорчава живота, докато не се откажа или не стане на неговото. Понякога можех да се закълна, че се държи като по-голямо бебе и от мен.
- Ако майка ми позволи да си направя розови кичури, ти също ли ще си окей с това? - Можех да опипам почвата и за това, защото наистина мислех да го направя.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 4 Empty Re: Училището

Писане by Клаус Съб Апр 19, 2014 2:50 am

-КАКВО?
Отново извиках,мажуретка,сега кичури? Какво и ставаше,наистина никак не разбирах,какво става:
-Какви кичури?
Наистина искаше ми да съм стар и да не дочувам,какво ме пита. Аз и за това бях против:
-Добре много ми дойде...
Щях да се опитам да не избухвам и да не прекалявам:
-Ако майкати ти разреши ще го направиш но аз ти давам предложението да е временно,да не го боядисваш,ами да добавиш кичури. Леля ти Ребека беше направила нещо подобно с косата си.
От там знаех,не ми се искаше,ако не и хареса да започне с боядисването:
-А,относно мажуретството,само ако майка ти ти разреши...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 4 Empty Re: Училището

Писане by Ния Съб Апр 19, 2014 3:00 am

- Добре, спирам... - Нямаше да го измъчвам повече с идеите си, поне не докато шофира.
- И за протокола, не обмислям сериозно това да ставам мажоретка. - Не споменах нищо за кичурите, защото това вече си го бях решила и щях да го направя със или без разрешение.
През остатъка от пътя до вкъщи си говорехме за по-малко стресиращи неща. Всъщност дори беше забавно. Не вярвах, че ще го кажа, но баща ми можеше да бъде и много забавен, когато пожелае.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 4 Empty Re: Училището

Писане by Клаус Съб Апр 19, 2014 6:13 am

Вече бяхме пред вкъщи,като ми беше ужасно приятно да си говоря с нея,искаше ми се да обиколим целия свят,за да може този момент да продължи но знаех,че не е възможно. Всъщност исках да е свободна,исках да обиколим света,да отидем на почивки,за да може да види света,да не се чувства затворничка но се страхувах от Естер,която сигурно събираше сили.
-Е,прибрах ме се...
Сякаш казвах нещо не толкова радостно. Излязох ме от колата,като си тръгнах ме за вкъщии:
-По случай добрите оценки,ще имаме кино вечер,с филм по твой избор.
Правех ме си семейни кино вечери,това означаваше,че няма вечерен час за сън:
-Другото ми предложение,е да поканиш Ваалет на гости с приспиване.
Видях Катерина:
-Предлагам ви женска вечер,ти какво мислиш,към тях ли ще се присъединиш или към мен...
Исках да се забавлява,а когато си заслужеше,макар че е примерно момиче,я награждавах с нещо което иска.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 4 Empty Re: Училището

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите