The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Колежански Живот - Page 5 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Колежански Живот - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Колежански Живот - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Колежански Живот - Page 5 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Колежански Живот - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Колежански Живот - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Колежански Живот - Page 5 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Колежански Живот - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Колежански Живот - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Колежански Живот

3 posters

Страница 5 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Сря Дек 17, 2014 5:40 am

-Мирише много хубаво!
Похвали го тя,като седна срещу нея,като си отряза малко от омлета,беше наистина много вкусно,до сега никой не беше и готвил сега. Усмихна му се сладко,малко зашеметена от него и определено той се открои пред всички предишни мъже,много по различен,внимателен и странен,да имаше нещо странно в него,което и харесваше. Хапнаха,като си допи кафето,стана като взе чинийте и тръгна да измие чиниите.
-Благодаря ти,наистина беше доста вкусно.
Дупето и секси се поклащаше,докато миеше чиниите. Усети го,как се промъква зад нея,като се притиска към нейното тяло:
-Крис...
Ръцете му толкова нежни обхождаха тялото и,можеше дори да го усети,колко е възбуден,а и тя не падаше по долу,също го желаеше:
-Побъркваш ме...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Сря Дек 17, 2014 5:49 am

Ръката ми се плъзна надолу по коремчето й и подмина потника, който и без това не беше особено дълъг и вече избождаше очите ми.
- Ти също си страшно вкусна Вал... - Пръстчетата ми се озоваха между крачетата й и веднага се впуснаха в действие. Чинията която държеше падна в мивката и се строши. Уверих се, че тя е добре и пак продължих да движа пръстите си върху клиторчето й.
- Не мога да ти се наситя... - Вече с напълно възстановени сили, бях готов за едно сутрешно рандеву. Със свободната си ръка набрах потника й нагоре и смъкнах боксерките си, давайки свобода на малкия голям звяр в тях. Този път изобщо нямаше да питам. Наведох я съвсем лекичко напред и проникнах в нея, но за разлика от друг път бях по-внимателен, защото днес не я бях подготвил предварително. Тя изстена и протегна ръцете си назад към мен. Целите бяха в пяна и самия аз станах в такава, но на кой му пукаше.
- Толкова си сладка съкровище...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Чет Дек 18, 2014 5:29 am

Истинска наслада още от сутринта,точно такава закуска най-много и харесваше. Нещо за хапване и секс на кухненския плот,с най секси парчето на тази земя,носещо и безкрайно голяма наслада. С него оргазъма беше гарантиран и определено,щеше да е много задоволена след това. Усещаше как я изпълва и луда да беше но без много подготовка се оказа готова за него и ори се разтичаше по него:
-Крис,по дяволите побъркваш ме..
Тотално усещаше,как губи всеки разум в и без това празната си главичка. Прихвана се здраво за мивката,като започна с дивите си прониквания,както и двамата ги обичаха. Щеше да я докара до оргазъм по бързата процедура,ако бързаше така,а тя определено не искаше това:
-Моля те Крис недей...
Обичаше бавните неща а това определено не и допадна,да свърши бързо но той явно днес щеше да я накаже и забърза.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Чет Дек 18, 2014 5:39 am

Не чух молбата й, защото нямах контрол над себе си. Желанието ми бе толкова по-силно, от всяка мисъл, че дори и да исках, не можех да спра.
- Съжалявам съкровище... - Продължавах с бързо дивите страстни движения в нея и съвсем скоро я накарах да свърши, това обаче не се случи с мен, просто защото бях насъбрал много енергия и страст към нея.
- О, Вал... Искам да го правиш постоянно... - Обожавах когато свършва, беше толкова неземно възбуждащо, че ме побъркваше. Излязох рязко от нея и хванах едното й краче. Вдигнах го върху кухненския плот и тя почти легна върху него. Сега беше още по-разтворена и възбудена от преди.
- О... - Наведох се леко и прокарах език по сладките й устнички там долу. - Толкова си вкусна... - Засмуках я и погъделичках с езиче. После хванах пениса си и прокарах ръка по него, за да съм сигурен, че е напълно готов за атака. Насочих го и брутално се врязах в нея, този път в сладката й женственост.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Чет Дек 18, 2014 6:21 am

Продължаваха със секса почти целия обяд,определено с много и повтарящите оргазъми,почти не стана местенце в кухнята,което не остана осквернено от тях. Наложи се обаче и на двамата да посетят след обедните лекции. Бяха си уговорили среща за вечерта,като той,щеше да я заведе някъде,не знаеше къде но и каза да се облече доста секси.
Явно обаче не съзнаваше,колко секси можеше да бъде и се появи с доста секси рокля която беше сигурна,че щеше да го остави без дъх,едва ли щяха да изтраят до там на където той,щеше да я води. Чакаше я в колата пред къщи. Излезе от сградата,като слезе ужасно сексапилно на високите си токчета. Носенето на тази рокля,се казваше само носене,по скоро беше без нищо но роклята поне създаваше беглата илюзия,че носи нещо. Настани се на седалаката до него и му се усмихна:
-Как,щеше да реагира майка ти,ако ме беше видяла в тази рокля...
Със сигурност,щеше да я мисли за най-голямата курва на планетата.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Чет Дек 18, 2014 6:42 am

- Щеше да ми завиди, че спя с теб... - Отвърнах къде на шега, къде на истина и се наведох към нея, за да я целуна.
- Прекрасна си! - Казах след това и я огледах отново. Това момиче щеше да ми докара някой инфаркт. Беше толкова секси, че едва ли имаше някой на тази планета, който да мисли по различен начин.
- И облеклото ти е повече от подходящо, за там където отиваме... - Намигнах й игриво и запалих колата. Не й казах нищо повече. Исках да е изненада, но тя сигурно вече се досещаше къде мога да я водя.
Отивахме в най-секретното и дискретно място на планетата, където много малко хора можеха да посещават. Аз самия нямаше да имам достъп, ако не беше баща ми. С него имахме странни отношения, но за тях друг път. Та мястото на което я водех, бе частен секс клуб, където предлагаха качествени и най-вече пълен асортимент от услуги. И не си мислете, че това е клуб за някакви извратеняци, напротив, това беше място на което хора с огромна власт и пари, идваха да разнообразят живота си, защото дори и когато си много богат и си задоволен от всичко, това писва.
Пуснах някаква музика, доста силна, предложих й малко кока, и екстази, можеше да си избере каквото иска. Аз лично бях взел кокаин преди да тръгна, защото исках да се забавлявам на макс, тази вечер. Когато пристигнахме пред клуба, който изобщо не можеше да се каже какво е. Намираше се в една тъмна уличка и всъщност мястото изглеждаше зловещо.
- Спокойно бебчо, няма да те убивам... - Спрях музиката, когато видях как се оглежда стреснато и я целунах. - Просто ще се позабавляваме, но ако не ти хареса, може да преместим купона на друго място, след което я целунах диво и излязох от колата. В подземието на сградата се намираше и самия клуб, но първо трябваше да минем през проверката. Отидох да отворя врата на Вал и я хванах за ръка, после отидохме до желазната врата, почуках и след няколко секунди един голям едър негър ми отвори. Подадох му една черна карта, такива притежаваха само хората, които са членове. Той я погледна, после погледна и мен и ми я върна:
- Приятна вечер! - Каза и се отмести от пътя ни, за да може да влезем. Минахме няколко метра, след което вече обстановката започна да се променя. След още няколко стигнахме до истинския вход на клуба и щом и тази врата се отвори, сякаш попаднахме в рая...
- Добре дошла в земния Рай, красавице...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Чет Дек 18, 2014 7:01 am

-Хъм...
Досега не беше чувала за това местенце,дори не знаеше,че съществува такова,е да познаваше някакъв клуб но явно този е доста секретен,щом тя не го знаеше.
-Доста хубаво изглежда...
Призна си тя,като вървеше редом с него. Чувстваше се доста развълнувана,такива места я караха да се чувства доста екзалтирано. Завъртя се лекично,като се доближи до него:
-Е,какво си ми подготвил?
Беше я обгърнал с ръце презкръста,като гърба и съвсем голичък усещаше прекрасните му ръце. Имаше доста мъже,който въпреки наличието на сексапилни жени бяха вперили поглед в Ваалет но тя не проявяваше интерес към никой друг,освен към своя кавалер:
-Горя от нетърпение...
Надигна се на пръсти и го целуна,а след това се отдръпна,като му позволи да я заведе,към изненадата,която явно и готвеше.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Чет Дек 18, 2014 9:32 am

- Ела... Ще ти покажа... - Навсякъде около нас имаше мъже и жени, някой полу голи, други съвсем облечени. Светлините тук бяха по-ярки, ние отивахме на малко по-закътано и уединено местенце от това.
Хванах Вал за ръката и я поведох към вътрешността на клуба. Колкото повече навлизахме, толкова по-разголени хора виждахме. Имаше различни клетки. В някой от тях имаше двойки, които правеха секс. Въпреки музиката успявахме да чуем стенанията им. В други имаше повече от двама. В една дори имаше една единствена жена с петима мъже. Замислих се дали Вал не е привърженик на нещо такова, но нямаше особено голям смисъл да влагам енергия в това да гадая какво тя желае, защото щеше да ми каже сама.
Стигнахме до нашата "кабинка", която всъщност бе доста просторна. На входа имаше завеси, но имаше и стъклена стена, която можеше да се открие или закрие, в зависимост от това дали желаем публика. Бях поръчал да не пускат завесата, но ако в даден момент Вал, поискаше да останем скрити от погледите на останалите, можехме да я пуснем.
Направих й път, за да влезе. В средата имаше масичка, върху която имаше бутилка шампанско, ягоди, сметана, мед и шоколад. Около масичката всичко беше в меки дюшеци, които бяха нещо като подова настилка, имаше възглавници и звучеше приятна музика. След нас веднага влязоха три момчета и три момичета. Млади, красиви и изключително надарени. Вярвах, че Вал ще ги хареса.
- Ти и ти... - Посочих едно от момичетата и едно от момчетата. - Не стойте така... Покажете на дамата какво можете... - Момичето се усмихна на момчето и двамата се доближиха един към друг. Започнаха да се целуват, разсъбличат и без това оскъдното си облекло и сещате се какво последва, после... Тя започна да му прави свирка. Погледнах Вал и налях шампанско в чашите. После подадох едната на нея. Първо щяхме да гледаме как те правят секс, а после може би и ние щяхме да правим. А можеше тя да прави това с трите момчета, а аз да ги гледам, както и всеки който се спре пред стъклената стена или въобще можехме да правим, всичко което пожелаем и както пожелаем, с колкото души пожелаем, но първо щяхме да загреем, като погледаме...
- Кое те възбужда повече, да те гледат как го правиш или да гледаш как някой друг го прави? - Попитах Вал, а после целунах нежната й шия.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Пет Дек 19, 2014 6:16 am

Забави отговора си малко,защото отпи от шампанското,а и за няколко секунди погледна към красивата двойка,който скоро щяха да почнат да се чукат. Това я възбуди но не повече,от ръката на Крис,която все още носеше спомена по кожата и:
-Всъщност...
Приближи се,като сложи ръце на раменете му,а после нежно прошепна на ухото му:
-Повече ми харесва да ме чукаш...
Смеха и се разля,като сладка мелодия,а после го целуна и по врата,като остави ръцете си така,но едната палаво тръгна на долу,бавно и полека,като нежно намери издутината на панталоните му,като нежно започна да го масажира:
-Но относно твоя въпрос обичам да... Трудно е...
Игрите и ставаха все по настоятелни:
-По скоро и двете,не мога да избера,виж ги само,колко са секси. Приличат на теб и мен,е добре ние сме по страстни...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Пет Дек 19, 2014 6:26 am

Не я спрях, макар да бях планувал нещо различно. Тя обаче никак не беше от търпеливите и май, искаше да започнем веднага. Добре тогава. Щом представлението не беше достатъчно интересно за нея, щях да я забавлявам по-друг начин...
- Разкопчай ме... - Казах й аз и хвърлих един поглед към момчето и момичето. Той тъкмо я облада. Тя започна да се извива и да стене. Смятах, че малко преувеличава, но въпреки всичко беше възбуждащо.
Вал свали ципа на панталона ми, после разкопча и колана и пъхна малката си ръчичка в боксерките ми. Беше малко студена, вдишах рязко, сякаш ток премина през тялото ми.
- Носиш ли бельо? - Не знам дали си беше сложила тази вечер. Тя го стисна и целия настръхнах. Знаеше как да ме побърка и то наистина.
- Искаш ли да извикам червенокоската да провери? - Не бях сигурен дали ще понеса някой друг да я докосва и вкусва там долу, но ми се струваше по-приемливо ако някое от момичетата го направи. Все пак бяхме дошли тук за това. Нямаше да е интересно ако аз го направя за нея...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Пет Дек 19, 2014 6:50 am

-Нека да провери... Искам да науча тази малка кукла да не симулира...
Стисна го малко по здраво,като раздвижи леко ръката си,за да му достави по голямо удоволствие. Вал леко издаде крачето си напред,а Крис направи знак да се приближи. Тя се отдръпна от него,а Вал я погледна,като подаде ръка към нея. Свободната и ръка премина през лицето и,като слезе на долу по врата и гърдите и,по връхчетета,който бяха леко настръхнали.
-Красива е...
Е,не по красива от нея но имаше чар. Отдръпна се за малко от Крис но се намести,като дупето и се отърка в слабините му,възползва се от това и целуна малката красавица по устните:
-Сладка си като бонбони,ще ти викам Кенди...
Притисна я към себе си,като започна нежно да я докосва и гали,Кенди слезе на долу,като докосна с езиче най нежната част от Вал. Да опитна беше но най добре го правеше Крис,не беше същото но пак ставаше. Обърна се настрани,като целуна страстно Крис.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Пет Дек 19, 2014 7:03 am

Поклатих глава.
- Не... Искам да гледам... - Май имаше и други желаещи, защото зад стъклената витрина, вече бяха застанали двама мъже. Сбръчках леко вежди. Започвах да се изнервям от това, че някакви старци, се надървят, докато гледат моето момиче, но поне бяхме с маски и нямаше как да разберат, кои всъщност сме. Маските бяха и част от дискретността. Гарантираха ни, че няма да разпознаем на улицата или в театъра, някой от хората, които посещават това място, а освен това се предпазвахме и от папараци.
Вал се извъртя, така че да мога да виждам идеално какво се случва, даже разтвори крачета си още малко. Започнах да дишам учестено и да облизвам устните си. Беше толкова сочна и красива там долу, че ми идеше да убия червенокосата, за дето я докосва.
- Хей, ти... - Посочих едно от момчетата. - Искам да я чукаш, докато... - Не казах какво прави, то си беше очевидно, а и момчето ме разбра. Отиде зад червенокосата, вдигна и рокличката й без много, много да го мисли, се вряза в дупето й... Около мен наистина стана горещо. Вече две от двойките се чукаха, а една от девойките, оправяше моето момиче, от което не свалях поглед... Беше ужасно красива...
- Вие двамата... - Погледнах към останалите двама - момиче и момче. - Съблечете я... - И те моментално изпълниха заповедта ми, като отидоха при Вал и внимателно, без да развалят удоволствието й, смъкнаха от нея червената рокличка, с която беше... После се наведоха към гърдите й и започнаха да си играят с тях, аз от своя страна протегнах ръка й погалих крачето й:
- Харесва ли ти бебчо? - попитах я, въпреки, че вече виждах колко е доволна от... вниманието...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Нед Дек 21, 2014 6:27 am

Ситуацията ставаше още по гореща и още по невероятна и все още нещо и липсваше искаше и се да бъде с него,защото дори да минеха тази вечер стотина мъже никой нямаше да я докосне или да бъде в нея. Най странното е че едва сега си даде сметка,че като Крис никой не докосваше и само с него изпитваше такова удоволствие.
-Искам те Крис...
Избута всички от себе си,като се приближи към него и много диво и жадно го целуна,цялата ситуация я раздразни,възбудия и тя му се нахвърли,като тигрица. А,това че толкова много хора я гледаха и харесваше,искаше да я видят,как се чука с този прекрасен жребец. Не не е обида,а невероятен комплимент,въпреки че харесваше разнообразието някак си не и хареса идеята да дели Крис с никоя друга и нямаше да хареса да види,как се чука с друга. До някъде беше егойска. Прокара ръка по мъжественноса му,ето сега щеше да покаже на всички кучки,как се правят първокласни свирки. Без дори да я насочва,по собствено желание,слезе надолу,като все още го галеше,а след секунди го обхвана плътно с устни и се задвижи бавно,а езичето и палаво го побърка,като допринасяше за върховното удоволствие. Беше сигурна,че всички мъже са се побъркали,защото за разлика от другите момичета на Вал и харесваше да доставя такова удоволствие и си личеше,че го прави с желание.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Нед Дек 21, 2014 6:39 am

Мислех, че след като сме тук ще й бъде интересно да опита нещо различно, но нямах нищо против да спазваме и традициите. И без това трудно понасях да гледам как някой друг я докосва.
- Ела... - Колкото и да ми харесваше, това което прави, нямаше да издържа още дълго, защото вече знаех на какво е способна, а и всеки неин допир до мен, буквално ме побъркваше, затова внимателно я надигнах и я придърпах в скута си и без да ми пука, къде е била устата й допреди съвсем малко, аз впих устни в нейните.
- Искаш да те чукам, а? - Попитах хапейки устните й. - Какво ще кажеш да започнем, като ти изчукаш мен? - Твърдия ми пенис се намираше точно на входчето й, но не прониквах в нея, просто я дразнех и не й позволявах и самата тя да се наниже отгоре ми. Исках апетита й да се изостри до краен предел, а за това спомагах не само аз, а и две от момчетата, които я галеха по гърба и гърдите... Докосваха я там до където успяваха да достигнат, докато тя ме беше надкрачила и вече усещах как се разтича.
- Толкова си влажна... Сигурен съм, че всички онези мъже и жени отвън искат да те вкусят... - Вал имаше най-изкусителното тяло от всички жени наоколо. Перфектни и заоблени извивки, които не ти стигаше дамо да гледаш, а искаш и да докоснеш, а когато го направиш връщане назад няма, защото тя действа като истински наркотик...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Нед Дек 21, 2014 7:07 am

-Сигурно...
Дяволица истинска хитруша,тя се усмихваше уникално,като се прихвана за него и се задвижи бавно,наслъждавайки се от край до край на това невероятно и прекрасно удоволствие. Имаше най-прекрасната мъжественост,днес беше видяла още няколко но като нейното момче никой не можеше да се сравни. Притисна се още малко,и още по близко до него,като погледна към всички бяха прихванали от тях и се докосваха или просто се чукаха диво.
Червенокоската ги гледаше с удоволствие,докато я чукаха,сигурна беше,че не е заради това,че я чукат,а заради това,че ги гледа.
-Страхотно е...
В изблик на това впи устните си в неговите но после забрави за гледката и я нахъса само това,че я гледат,това че е с него.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Нед Дек 21, 2014 7:17 am

Взех лицето й в ръце и я задържах, впивайки все по-жадно устни в нейните. Направо ме побъркваше, това да съм в нея. Винаги беше толкова малка и крехка, влудяваше ме аромата й и целия сексапил, който разпръскваше. Не се сдържах, колкото и добра да беше, просто имах нужда от нещо по-скоростно и експлозивно, затова я сграбчих за тънкото кръстче и я повалих по гръб, като дори не излязох от нея. Просто се задвижих аз и то по моя си начин, онзи по който и на двамата ни харесваше - диво, грубо и запомнящо се.
Вече нямах никакви съмнения, че цялото й внимание е насочено към мен. Не й оставаше време да се разсейва нито с тези зад стъклената стена, нито с тези, които бяха около нас.
- Не още... - Вече познавах Вал достатъчно добре и знаех, че е на път да свърши, но не исках да го прави. Поне не толкова бързо. Исках да й доставя удоволствие, но бях сигурен, че ако издържи още малко, че е много по-голямо. Исках всеки един от многото оргазми, които възнамерявах да й подаря тази вечер, да е наистина помитащ, а за целта, трябваше да не й позволявам да свършва при първия си порив за това.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Пон Дек 22, 2014 5:42 am

Крис я познаваше много добре и я измъчваше до краен предел,нямаше да и даде това,което най-много искаше,да я докара до края. Оплете краката си страстно около него,разкъса копчетата на ризата му,като впи ужасно ноктите си в гърба му,определено го накара да изсъска,не прецени силата си и явно му остави следи. Оголи раменете му,като показа на всички фльорци,колко секси беше нейния прекрасен мъж. Притисна се по страстно към него,като впи жадно устни в него,а езичето и се заигра с него,като беше сигурена,че ще го побърка.
Всички ги наблюдаваха дори не се чуваха плясъци от диво чукане,а тези,който го правеха ги гледаха с наслада,защото бяха много красива гледка:
-Крис моля те...
Изкаше да свърши,а той едва се движеше и това я дразнеше.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Пон Дек 22, 2014 5:59 am

Как можеше някой да откаже на молбата й? Вероятно можех да изчакам още съвсем малко, но смятах, че вече съм я измъчил достатъчно, затова бях на път да я даря с първия й оргазъм. Забързах малко повече, като самата тя нямаше да ми даде да се бавя още много. Беше се вкопчила в мен и буквално ме засмукваше в себе си. Не я бях виждал толкова тръпнеща за мен, преди това. Явно все пак обстановката оказваше влияние, а и това, че тази вечер тя беше в буквалния смисъл звездата на вечерта, й даваше допълнителен стимул. Забиваше малките си пръстчета в гърба ми и може би само силната доза адреналин, не ми позволяваше да усетя болка.
- Така добре ли е? - Движех се страшно бързо и грубо в нея, а тя едва сдържаше виковете си. Изведнъж усетих как се стяга около мен и потреперва. Това беше... Най-върховното усещане и бях на крачка от това да я последвам, но желанието да я чукам още, беше по-силно от това да приключа. Затова без да спра дори и за миг, аз се потапях отново и отново в пулсиращата й женственост, вкопчил пръсти в плътта й. Това трябваше да я докара до още по-върховно удоволствие.
- Не те чувам принцесо... - Чуках я здраво докато получаваше оргазъм, това трябваше да е върховно удоволствие за нея или поне се надявах, защото за мен беше именно такова.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Пон Дек 22, 2014 6:54 am

-Да... Да...
Викаше и не и пукаше кой ще я чуе. Изви се,като тетиво в ръцете му,той и даде това,което искаше,невероятен и не описуем оргазъм. Той определено знаеше,как да я кара да се почувства невероятно,дори прекрасно. На лицето и се изписваше прекрасна усмивка,която прерасна в истинско блаженство. Надигна се,като го целуна в изблик на наслада и като благодарност. Обхвана го с ръце,като ги държеше на раменете му.
-Сега е твой ред красавецо...
Той разбра намека,като легна на зад,а тя се настани над него. Определено в нейния речник нямаше думата срам,нямаше думичката дори благоприличие. Сложи ръце на гърдите му,задвижи се нежно и бавно,като истинска танцьорка на екзотични танци. Красива и още по нежна гледка,която правеше за него. Не че не и хареса факта,че я гледат но го правеше по скоро за него от колкото за някой друг. Играеше си с него но по скоро му докарваше неземно удоволствие,като се движеше от край до край в него,а после бавно засилваше.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Пон Дек 22, 2014 7:11 am

Толкова беше добра, че нямах думи да опиша колко много я биваше. Нямах спомени от часовете по митология, как се казва богинята на секса, но вече знаех... Казваше се Ваалет, сбъдната мечта на всеки нормален мъж на тази планета. За миг откъснах поглед от поклащащите се гърди на Вал и забелязах тълпата, която се бе насъбрала около нас. Всички гледаха нея и й се възхищаваха.
Не можех да отделя за дълго поглед. Копринените й къдрици гъделичкаха гърдите ми. Имаше толкова дълга и красива коса, но в момента тази коса закриваше гледката ми... Протегнах ръка и захванах косата й, като я отместих зад тила. По кожата й проблясваха малки капчици пот... Наистина беше станало доста горещо, но така изглеждаше дори по-секси... Можеше да я намажа с някакво олио следващия път, сигурно щеше да има същия ефект, даже още по-видим...
- Прекрасна си... - бях на върха на щастието си и с тези бавни и плавни движения, можехме да продължим цяла вечност. По едно време едно от момчетата се приближи към нас и мина зад нея. Това им беше работата все пак, но виждах във всички тях едно диво желание да бъдат с нея.
- Може ли? - Попита несигурно и треперещата му ръка погали гръбчето й. Кимнах неосъзнато, не бях сигурен към кой е отправен въпроса, но честно казано в момента даже не знаех какво ме пита. Бях изцяло погълнат от нея и гледката на сексапилното й тяло извиващо се върху мен.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Пон Дек 22, 2014 7:36 am

Съзнаваше,че всеки себеоважаващ се мъж,който се чувстваше мъж,я желаеше но явно само един от тълпата се беше престрашил да попита,явно желанието му е било по голямо. Вал се усмихна много деликатно и се наведе към него,като го целуна страстно и диво Крис. С това навеждане надолу позволи на новодошлия да се намести по на удобно. Леко я подготви естествено,и бавно проникна в нея. От устните и се отскубна невероятен стон на удоволствие,който прерасна в истинска наслада. Но остана притисната за Крис,като впиваше жадно устни в неговите. Момчето зад нея я целуваше по гърба,като ръцете му я обхождаха. Да беше хубаво но до голяма степен значение за нея имаше Крис,защото само той я караше да се чувства уникално. Щеше да достигне до невероятни висини на удоволствието и оргазъма. Чувстваше се повече от прекрасно.
-Крис...
Шепнеше неговото име докато стигаше до невероятния край.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Пон Дек 22, 2014 7:53 am

Не знам кой му беше казал на този, че може да я чука... Сигурно беше приел думите ми като позволение, но аз си мислех че просто иска да я докосне... Все тая, вече беше в нея и на нея изглежда й харесваше, защото стана още по-влажна. Изпитах огромна ревност, че й харесва да е с някой друг, че този другия я кара да се възбуди още повече... Обаче нямах право, да ревнувам бях я довел тук именно с тази цел. Исках да я накарам да изпита върховно удоволствие и то се случваше...
С появата на натрапника, стана още по-тясно. Чудех се дали не й причиняваме болка. Тя беше толкова тясна и малка, че... Но, не... Тя изпитваше истинско удоволствие. Беше й изписано на лицето. Двамата ритмично се движехме в нея, като в началото, когато аз прониквах, той излизаше и обрано, но от един момент нататък, тя се беше разтворила толкова много за нас, че и двамата прониквахме едновременно, което я караше да стене още повече. Аз се движех доста трудно обаче. Почти не можех да излизам и влизам, затова леко я надигнах, давайки си малко място и едва тогава започнах да се движа истински, карайки я буквално да крещи от кеф.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Вто Дек 23, 2014 4:48 am

Чудеше се дали може да умре от такова удоволствие но не искаше да рухне върху Крис,защото такова двойно и тройно удоволствие можеше да я накара бързо да се измори и нямаше да може да се забавлява цяла вечер с Крис. Малко и беше трудно обаче да се опита да се отдръпне,защото и беше много хубаво но не искаше третия човек,а искаше само Крис.
-Не го искам... Искам теб...
Изръмжа тя на Крис,като той му направи знак да се махне. Спря се за секунда,като дишаше тежко но впи устни в неговите. Просто не и понесе да има трети човек не искаше никой друг,а искаше него,защото само той можеше да я задоволи напълно и както тя иска. След,като се успокой малко се отдръпна от него и гразиозно се отдалечи към една от масите покрити с покривка от сатен,извъртя се бавно и след това седна върху масата,разтваряйки краката си пред него,за да я последва,не стигаше това но го привика и с пръсчето си.
-Ела жребецо обладай ме...
Така на масата,щеше да се вижда всичко и всички щяха да ги виждат,без да се крие нищо.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Вто Дек 23, 2014 5:04 am

Още ми беше трудно да повярвам, че може да стои на краката си, аз самия бях меко казано разконцентриран и главата ми беше замаяна, но щом ме викаше, нямах друг избор освен да тръгна към нея, макар и леко клатушкайки се.
Звучеше някаква песен...

Беше в унисон с настроението ми. Прокарах ръка по коремчето й към гърдите, врата и лицето. Беше толкова сексапилна. Наведох се към нея. Улових брадичката й и я стиснах малко повече от необходимото, само за да изтръгна от сладките й устни онзи звук, който толкова обичах. Целунах устните й, докато прониквах в нея... Бавно! Влудяващо! Целия пулсирах, зажаднял за нея. Изпълних я до край и останах така един дълъг миг така, застинал дълбоко в нея. После се задвижих в ритъма на музиката, страстно и бавно, карайки я да се наслаждава на всеки един миг...Докато устните ми захапваха нежно, нейните...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Вто Дек 23, 2014 5:43 am

Ето,това искаше искаше само и единствено него,едната и ръка се оказа на раменете и,а другата върху гърдите му,като оставаше следи по него. Разтичаше се по него,и определено показваше,че не е изгубила желание въпреки леката пауза. Зад стъклото се събраха доста хора,а тези който бяха в стаята с тях също правеха някакви неща със себе си. В подобни ситуации,когато беше с бивши приятели докато я чукаха оглжедаше мъжете в залата,търсейки някой с който да се изчука след това но това не важеше сега. Ръката и се спусна към кръста му,като се притисна към него за да го усеща по на дълбоко. Дупето и със сигурност се беше зачервило от търкането в масата.
Усещаше,как скоро ще стигне до края,но отново Крис я дразнеше,заби ноктите си в дупето му и просъска ядосано:
-Стига...
Но той още повече я дразнеше,явно искаше да му се помоли,така правеше,защото много добре знаеше,че тя не обича да се моли но в такава ситуация се поддаваше:
-Моля те...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот - Page 5 Empty Re: Колежански Живот

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите