The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Колежански Живот Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Колежански Живот Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Колежански Живот Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Колежански Живот Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Колежански Живот Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Колежански Живот Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Колежански Живот Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Колежански Живот Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Колежански Живот Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Колежански Живот

3 posters

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Колежански Живот Empty Колежански Живот

Писане by Антея Сря Дек 03, 2014 6:46 am

Организираше се тървия колежански купон,в началото на годината,което даваше старта на всички други купони. Тази година беше малко по специална за Антея,която беше за първа година за нея но определено нейната особа привличаше внимание,защото е една от най богатите личности,която стъпваше в този университет. Е,да имаше и други но не бяха толкова,много и се брояха на пръсти. Може би тя и още едно момче бяха с толкова влиятелни и богати родители. Можеше да влезе само с парите на баща си но за нея се оказа важно и да знае,за това влезе не само заради парите но и заради ума си. Макар от време на време някой да се съмнява в нейния интелект,защото изглежда малко глупава на моменти.
Така дойде и първия купон,облечена в маркови дрехи с две момичета за нейн антораж,се появи на вратата на колежанския купон в дома на момчетата от Омега Бета. Прикова погледите,защото изглеждаше супер секси и провокативно в секси червена рокля малка чанта в едната и смартфон в другата,като пиеше нещо. Огледа се критично и направи гримаса:
-Очартава се скучна вечер...
Каза го защото момчетата и се сториха супер грозни и за никой не си заслужаваше труда:
-Някой да намери питиета,който не са от купа по възможност затворени в кутия...
Присви очи,като погледна към едното момиче:
-Няма дама да се донесе?!
Тя веднага хукна,а Ан се задвижи бавно и полека да се разхожда из къщата.
Антея
Антея

Брой мнения : 565
Репутация : 0
Join date : 12.01.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Сря Дек 03, 2014 7:13 am

Това беше един от онези случаи, за които щяхме да си спомняме по-късно и да разказваме с умиление за случките от подобни купони. Членувах в колежанско братство наречено Омега Бета, баща ми също бе членувал тук и сега бе един от хората, с които президента на САЩ играе голф и пуши пури. Самият президент е бил член на това братство. Кой знае, някой ден и самият аз можеше да стана президент. Сега обаче, все още бях колежанин и всичко което ме интересуваше е да се напия яко и да забърша най-яката мацка на купона.
За щастие тук идваха доста. Очаквахме и новите момичета и момчетата бяха заложили по стотачка, че тази вечер никоя няма да ми върже. Бях убеден, че просто ми завиждат. Бях най-популярното момче в колежа. Бях забелязан още на миналогодишния купон, на който все още бях новобранец и всичко което се очакваше от мен е да нося бира, е истината беше, че направих нещо много повече от това, но за тази история някой друг път, защото точно в този момент през врата влезе най-изумителната мацка която бях виждал. Краката й бяха дълги като магистрала, стегнати и стройни. Роклята много хубаво подчертаваше дупето на красавицата и добре че беше Мич, който ме хвана. Направо получих сърдечен удар, когато се завъртя. Беше адски красива.
- Човече... Тази е моя... - Ударих го по гърдите и тръгнах наперено към нея.
- Здравей красавице... - Обгърнах най-нахално раменете й с ръка и й се усмихнах по моя си лукав и неповторим начин. Всички които бяха виждали тази усмивка, знаеха каква колекция от дамско бельо ми беше спечелила. - Очевидно си нова и ще ти разкажа набързо как стоят нещата, за да не си губиш времето... Виждаш ли онзи там? - Посочих към Мич. - Баща му работи на Уол Стрийт, богат е, но... не го бива с момичетата... Онзи там... - Набързо й обясних и разясних кой кое е тук. Честно казано нямаше случайни хора. Някой бяха просто деца на чиновници, но с обещаваща кариера и т.н, но покрай всички не случайно попаднали тук, аз бях един от не просто най-красивите, но и най-богатите. - Виждаш ли, можеш да изгубиш цяла вечер в това да говориш с тях и да стигнеш до същия извод или просто да се примириш с фактите и да си спестиш дискомфорта да ги отрязваш един по един и прекараш вечерта с правилния човек, който разбира се съм аз... - Говорех от около пет минути и още не бях млъкнал, а тя не беше обелила и дума.
- Как се казваш между другото?
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Сря Дек 03, 2014 7:33 am

Премигна на парцалки няколко пъти,като го гледаше с мнителния си поглед,който сам по себе си показваше това,че не разбираше,какво точно говори,кой беше и най-важното "На какъв се правеше? ". Отдръпна се леко,като само за малко погледна телефона,а после и към красавеца. Определено беше готин,дори доста по готин от другите момчета но не се подаваше на провокации съвсем веднага,не и докато не се увереше,че си заслужава да си правиш усилията. Усмихна се с прекрасната си усмивка за половин милион,като между тях имаше нещо,като дъвка,която сдъвка:
-Ваалет Стаймбърк...
Фамилията и беше доста известна,защото майка и притежаваше огромна модна компания,което беше малко на базата на това,което притежаваше баща и притежаваше доста компании. Всъщност се занимаваше с доста неща,просто обичаше да влага пари в нов бизнес,който винаги процъфтяваше. Имаше огромни дялове на всякъде. Бивш гобернатор,както и до някъде адвокат но не му се занимаваше. Общо взето всестрана личност. Която беше невъобразимо известна. Представи се тя,като телефона и иззвъня,някой и пишеше в фейсбук,погледна за малко към нея,а после отново към привлекателния тип срещу нея:
-И все пак ти кой си?
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Сря Дек 03, 2014 7:46 am

- Аз съм твоята сбъдната мечта. - Намигнах й игриво и се подсмихнах. - Но другите ми казват Крис... - Не исках веднага да й се представям кой съм. Мразех когато трябва да споменавам фамилията си. Макар да имаше голям медиен интерес към семейството ми, всеки един член, освен по-големият ми брат, се стремеше да остане в сянка. Медийното внимание никога не беше нещо добро. И без това ни следяха навсякъде и пишеха какво ли не, за да им даваме още материал.
- Ти също може да ме наричаш така, Ваалет... - Името й или по точно фамилията й ми звучеше много позната, сега само трябваше да се сетя от къде, но вероятно нямаше да се случи преди обяд на следващия ден, когато вероятно щях да изтрезнея. Сега не бях пиян, поне не много, но мислех да поправя това.
- Не са ли ти казали? - Прекалено много се разсейваше с този телефон. Дръпнах го от ръцете й и го изключих, след което го метнах в една от купите с пунш. - Тук е забранено да се ползват телефони. - Погледът й беше убийствен, но вместо да се уплаша, аз само се развеселих още повече,
- Не се тревожи, ще ти купя нов... Сега... - Хванах ръката й. - Да си намерим нещо за пиене, устата ми е направо пресъхнала... - Едно от най-ценните ми качества бе да се сприятелявам бързо. Понякога хората дори не усещаха как все едно ме познават от цял живот. Сигурно беше заради чара ми и не можеха да ми се сърдят, особено момичетата.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Сря Дек 03, 2014 8:49 pm

Погледа и можеше да го смрази, кой му позволява да и хвърли телефона. Целия и живот е там, щял да и купи айфон, как пък не... Но беше красавец и много готин можеше да му прости. Момичето което и носеше за пиене дойде но и носеше бира. Погледна я още по изумена:
-Бира ти си луда...
Махна и с ръка и се обърна към красавеца:
-Толкова ли е трудно да ти донесат едно Бакарди.
Въздъхна и поклати глава:
-Е какво пък ти е толкова специалното, определено не обичам да си губя времето с някакви надути спортисчета...
Може би малко го засегна но го предизвика да покаже себеси.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Чет Дек 04, 2014 12:54 am

- Ауч... - Изимитирах болезнена физиономия, след което се засмях. - Обичаш го грубо, а? - Грабнах бирата която тя отказа да вземе и се усмихнах още по-чаровно.
- Например надутите спортисчета могат да ти осигурят бакарди, а и не само, но... - Свих престорено пораженчески рамене. - Щом не желаеш да се смесваш с простолюдието... - Разперих ръце. Сега сигурно щеше да се почувства неловко и да приеме помощта ми, но очевидно тук си имах работа с тежката артилерия и нямаше да е толкова лесно. Бях виждал момичета като нея. Очевидно бе от добро семейство, което й е осигурявало всичко и не беше свикнала да се смесва с други, които не са от нейната кръвна група. Е, аз бях, но тя не го знаеше, а и не исках да ме харесва заради това.
- И да разбереш колко специални неща притежавам... - Сега топката беше в нейното поле и имаше два варианта, да ми бие шута или да омекне, като ми позволи да й намеря хубав алкохол.
- Е, искаш ли нещо по-специално или ще се задоволиш с пунш и бира?
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Чет Дек 04, 2014 1:25 am

-Пунш и бира!
Изумено възкликна тя, да пие съмнително направен пунш в който имаше телефон и евтина бира. Това никога не е било:
-Ще е в твой плюс ако намериш нещо що годе свястно.
Щеше да го види колко е специален този тип. Не можеше да се отрече че е доста секси и не носеше на гърба си евтиники. Което беше добре и показваше че не някой бедняк.
-Е добре, разкажи ми как стоят нещата тук, първият купон ми е трябва да го запомня с нещо...
Или да и се иска да си го припомни нно да не помни нищо.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Чет Дек 04, 2014 2:07 am

Искрено ме забавляваше това момиче. Очевидно бе свикнала на друг лайф стайл и това тук и се виждаше прекалено обикновено, но щеше да свикне в крайна сметка.
- Хайде, ела с мен... - Поведох я сред тълпата от хора, водейки я право към по закътано местенце, с по-голям асортимент от алкохол.
Заведох я в тъй наречения хол на братството. Там където бяха всички останали бе предназначено именно за купони, това тук си беше само за наша употреба. Както и предположих нямаше никой друг.
- Е, как ти се струва? - Затворих вратите и музиката и виковете отвън леко заглъхнаха, но все още се чуваха. Отидох при бара и го показах с ръка.
- Виждаш ли? Тук има всичко. Въпроса е какво ти се пие... - Оставих я сама да си избере, защото не знаех на какви питиета е привърженик. Тук имаше много различни неща, така че можеше да си избере, каквото пожелае.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Чет Дек 04, 2014 4:05 am

Е,въпреки че се държеше малко посредствено не беше никак глупава и много добре си даваше сметката,че е тук със съвсем друга цел. И въпреки всичко нямаше нищо против,не е момичетата,който се срамуваха от тези неща и се държаха на девственици,а и сигурно от целия клуб,само това момче си заслужаваше нещо,каквото и да е било.
Усмихна му се,минавайки леко и внимателно застана до него,като посегна към една бутилка с червено бакарди. Повдигна го,като го приближи към него:
-Може ли да те помоля да ми го отворил?
Демонстрира сила,като я отвори,определено показваше сила. Усмихна му се в знак на благодарност и се отправи към едно меко канапенце,настани се бавно,като крастоса крачетата,а докато го правеше се показваха дантелените крайчета на чорапките и:
-Тук определено си е хубаво...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Чет Дек 04, 2014 4:41 am

Мамка му, беше наистина секси! Исках това момиче и изобщо не приемах, че няма да я имам. Седнах до нея на дивана, но не прекалено близо, не и прекалено далеч обаче. Не исках да я стресна, но и исках да знае какви са ми намеренията в крайна сметка. Протегнах ръка и я поставих на облегалката зад нея.
- Първи купон, а? - Завъртях глава към нея и безсрамно я огледах, като отделих внимание на всяка една част от нея. С задоволство установих, че има не само хубави крака и дупе, но и прилично големи гърди. Нейните ми бяха любимия размер, нито незабележими, нито прекалено големи, а направо идеални.
- Това сигурно означава, че си за първа година... - Не беше откритието на века, но за сега просто опипвах почвата и се опитвах да завържа някакъв разговор без директно да я свалям. Не ми се струваше от момичетата които харесват свалячи, а и аз не бях от най-добрите свалячи. Да, бях от така наречените плейбои, но по скоро бях свикнал да свалят мен, а не обратното.
- От къде си? - Не ми изглеждаше като местна.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Чет Дек 04, 2014 5:25 am

-Дам...
Откри Америка определено,е добре явно се опитваше да завържи разговор,нямаше как да е толкова глупав и да не се досети. Не бързаше с заключенията. Нарочно или не пръсчето и се движеше по продължението на бутилката,не вулгарно,а по скоро сякаш невинно и непринудено но някак така възбуждащо.
-По принцип съм родена в Вашинктон но живея в Лос Анджелис.
Е добре в квартала на богатите но това си е нещо,което ще пропусне определено да му каже. Надигна бутилката и нежно я пое с устни,меките и червеникави устни,обхванаха леко края на бутилката и пое една малка глътка:
-Ти си сигурно второкурсник...
Изглеждаше на доста опитен,а и носеше вече пръстена на клуба. Е добре и тя носеше пръстена на Зета Бета но все пак. Размърда крачета,като дантелките още повече се показаха предизвикваше го.
-Изглеждаш доста информиран за всичко.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Чет Дек 04, 2014 5:29 am

На лицето ми се появи доволна усмивка, явно нямаше да е толкова трудно колкото си мислех. Трябваше да вярвам повече в безотказния си чар, защото ако разчитах правилно сигналите, тази малка красавица се опитваше да ме омагьоса със своя.
- Точно така... - Казах и се наместих още по-близо до нея, като подходих съвсем внимателно и едва едва плъзнах показалец по оголеното й бедро.
- Ако се интересуваш от нещо по конкретно може да ме питаш... - Пръста ми бавно минаваше върху чорапа и стигна до малката пролука между роклята и чорапите, където беше само кожа. Имаше най-нежната и мека кожа която бях докосвал. Прехапах устни от вътрешната страна. Исках да я метна още сега по гръб и да й покажа точно колко информиран съм в някой области. Взех бутилката от ръката й и отпих голяма глътка, после й я върнах обратно.
- Винаги съм на разположение... - Изкушавах се да върна отново ръката си там където беше до преди малко, но се опасявах че мога и да получа звучен шамар, ако пък съм прекалено настоятелен.
- За каквото и да е... - Внимателно прихванах едно кичурче коса между пръстите си и го отметнах назад, за да открия красивото й лице.
- Има ли нещо друго което искаш да правиш с мен? - Палеца ми погали скулите й, докато другите ми пръсти придържаха косата, също мека като коприна.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Пет Дек 05, 2014 5:53 am

Личеше си,че не е от срамежливите и определено знаеше,какво прави и беше сигурна,че знае как да го прави. Усмивката и някак хитричка,чаровна и обаятелна. На нея главата и също се замая и не от бакрдито,а от нежните пръсти на това секси момче,което стоеше на един дъх разстояние. Завъртя се към него съвсем малко,като докосна едното си краче до него.
-Много неща ми се правят...
Прехапа едното краче на устните си. Искаше и се да опита брутално хубавите му устни и искаше да се изчука с него,а после да се водят,каквито и да е клюки за нея. Медиите не бяха никак меки с нея,е не се бе изчукала с целия свят но определено имаше богат опит.
-Но само едно нещо ми идва на ум,мисля че и на теб ти се върти същото...
Добре минали са само няколко минути,а беше готова да се изчука с някой чието име едва си спомняше,само защото е супер секси. Всъщност и за по малко от това се беше навивала. Просто адски обичаше секса,добре не беше курва а ценителка на секса с хора,който я привличат. Надигна се съвсем за малко,повдигна краичетата на роклята си съвсем леко,колкото да не се види много но да може да се окаже в скута му. Доста изненадващо но доста еднозначно,за това,което иска. Сложи ръце на раменете му и ги сключи отзад:
-Е,Крис да не се изплаши?
Отново онази красива усмивка:
-Искаш ли да ти издам една тайна?
Бавно се доближи към него и му прошепна в ухото:
-Забравих да си сложа бельо...
Толкова горещо изречено,можеше да изглежда като лека но какво пък,един път се срещаше толкова горещ мъж.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Пет Дек 05, 2014 6:09 am

Дали съм се изплашил? Шегуваш ли се? Та това направо си беше като джакпот от лотарията. Най-горещата и секси мацка която някога бях виждал, седеше в скута ми и не носеше бельо. Усетих как се припотявам няколко пъти и преминах от вледенено до разгорещено състояние за секунди.
Изминаха секунда две, в които се окопитих и спрях да се държа като начинаещ пубер. Дланите ми се плъзнаха по тънката й талия, надолу към сладкото й дупенце. Стиснах бузките й лекичко, но властно и успях да си изтръгна едно тихо стонче от примамливо сладките й устнички. Наместих я по-удобно върху себе си и мачкайки гальовно дупето й, я накарах да се отърква в мен. Исках да усети, че наистина сме на една вълна.
- Ти си истинско съкровище Вал... - Изръмжах възбудено в ушенцето й, като устните ми си играеха с него. Косите й падаха по мен. Ухаеше като лято... Дали беше и също толкова гореща? Щях да разбера... Едната ми ръка се плъзна още по-надолу, под роклята... Пръста ми мина по цепчицата на малкото й стегнато дупе, което се стегна още повече, когато преминах през отворчето му, но не се спрях там а слязох още по-надолу и надълбоко, към малкото й цветенце... Беше влажна и гореща... Пулсираща и малка... Изпуснах голяма вълна сгъстен горещ въздух във вратлето й. Мамка му исках да вляза в нея... Беше толкова примамлива...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Пет Дек 05, 2014 6:27 am

Имаше доста ловки и опитни ръце,отново прехапа устни,когато ръцете му преминаха по "устните",нямаше как да е по готова за него но той сякаш си губеше излишно времето с игри,който и харесваха но не желаеше в момента. Сякаш някой я гонеше но и до някъде беше така,искаше да направи напук,а и го желаеше. С един куршум два заека.
Ръката и се спусна към панталоните му,като разкопча ципа на панталоните му,като освободи на воля малкия голям звяр,определено беше внушителен,това и хареса,това и гарантираше удоволствие,ако не е като другите,който свършва бързо. Ръката и,се вдигна,като премина покрай деколтето на роклята и изкара от сутиена си един презерватив. Сигурността на първо място,пиеше хапчета но спонтаните връзки криеха риск от други неща. Удоволствие удоволствие:
-Ти си на ход красавецо...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Пет Дек 05, 2014 6:40 am

Приятно изненадан, аз се подсмихнах. Вал всъщност беше първото момиче, което имаше презерватив и изглежда нямаше нищо против него. Понякога момичетата се обиждаха от това, обаче аз от самото начало знаех, че тя не е като другите. Бях го разбрал още преди да я познавам. Не, че сега я познавах, но бях на път да правя секс с нея, така че вероятно все значеше нещо.
Тя държеше пакетчето между пръстите си и ми се усмихваше.
- Не си губиш времето, това ми харесва... - Захапах единия край и го издърпах със зъби. Отвореното пакетче остана в ръцете й, а аз изплюх настрани другата част.
- Искам да ми го сложиш... - Подозирах, че няма да има нищо против. Ръцете й се плъзнаха между телата ни и докато ми го нанизваше, аз потънах с два пръста в нея, защото колкото и готова да си мислеше, че е, наистина не беше готова за това което я чака...
- Мамка му... - Изругах, когато усетих пръстите й върху мен. Направо ме побърка. Изтръпнах целия и за малко да свърша преждевременно, но някак успях да удържа фронта, но ако ме докоснеше пак, не знам какво щеше да се случи, затова просто го направих вместо нея. Сложих набързо презерватива, който ми стягаше доста и без да губя и секунда повече, просто я стиснах за дупето и леко я надигнах... после я оставих сама да се наниже на острието ми... Направи го смело и рязко, което накара и двамата да извикаме и изтръпнем... Стиснах я още по-силно и я задвижих отгоре си...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Пет Дек 05, 2014 7:01 am

Толкова беше голям! Завъртя се в главата и тази мисъл,която не е само мисъл,ами невероятно усещане. Никога до сега не беше спала с толкова голям... Но ужасно и хареса,целия я изпълни,усещаше го толкова невероятно,единственото което пречеше за още по върховно удоволствие беше глупавия презерватив,който замазваше до някъде удоволствието. Прехапа устната си,като зави ноктите си в гърба му.
Не усетно се доближи до устните му,като не направо се доближи ами направо подивя,езичето и палаво нахлу в него и се заигра,като го остави без дъх. Задвижи се на горе надлу по цялата продължителност,като той я насочваше но нямаше смисъл. Истински див и несдържан секс,който побъркваше и двамата. Дупето и се движеше изкусително с толкова диви движения,все едно не правеше секс,а танцуваше ориенталски танци,танци на страстта:
-А,ти си бил внушителен...
Засмя се тихичко и отново впи устни без пощада в неговите.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Пет Дек 05, 2014 7:13 am

- Казах ти, че съм сбъднатата ти мечта... - Казах дрезгаво и без никакво предупреждения я прихванх здраво през кръста и я проснах на дивана по гръб. Нямах нищо против да се поизпотя и аз малко, пък и исках да и покажа какво още мога.
- Вярваш ли ми вече? - Попитах задъхан и надвесен над нея, а тя лекичко поклати глава, не съгласявайки се с мен. Подсмихнах се дяволито и рязко и дълбоко потънах в нея и това беше първия път, в който чух истински гласът й. Отдръпнах се назад и почти излязох изцяло от нея, след което със същата сила и мощ пак потънах до край. Усетих как вече остава без дъх.
- А сега? - Пронизвах я отново и отново и нямах абсолютно никакво намерение да спирам, преди да съм я покорил наистина. Исках да запомни тази нощ и да не я забравя никога. Чуках я здраво, за да треперят краката й още няколко дни наред и само мисълта за мен, да я кара да става мокра и гореща като сега.
С едната си ръка хванах крачето й, с другата опипва гърдите й, щеше да е хубаво да ги усетя на голо, но имаше време и за това. Този път го бяхме направили набързо, без да се разсъбличаме, но следващия щях да направя и това.
- Ти си истински пожар красавице... - Не бях правил секс с никоя като нея. Тя буквално се разтапяше и си личеше, че й харесва, почти толкова колкото и на мен. Аз бях във възторг, напълно поразен от красотата и таланта й в тази област...Случваше ми се нещо, за което даже не бях подозирал, че е възможно...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Пет Дек 05, 2014 7:30 am

Зашеметяващ отгазъм,просто я истреля в друга реалност. Това чукане,щеше да го помни и бедрата и щяха да горят всеки път,щом си помислеше за него. Със сигурност,щеше да го повтори но знаеше,че няма да е точно днес.
-Вал,Вал къде си?
Някой нахлу през вратата,като застана на вратата,като парализиран.
-Крис това е Томас,бившия ми приетел. Томас това е Крис...
Все още не се бяха отделили един от друг но тя определено не беше никак мила. Отмащаваше така грубо,да приятно и беше но това е най-доброто отмъщение. Отдръпна се от него,като намести роклята си и оправи прическата си но гледаше към Крис:
-Прекрасен си,ще се видим отново...
Завъртя се по секси начин,беше овладяла движенията си,когато бедрата и още трепереха. Мина покрай Томас,като го погледна критично:
-И да по голям му е...
След това му връчи някаква сребърна гривна избутвайки го назад. Направо му натриваше носа. Всичко на този купон беше свършено,не и трябваше повече.
Следващите дни лекциите започнаха,тя поотсъства малко но в първия час в който влезе,засече в аудиторията секси момчето. Явно не е втори курс! Беше със слънчеви очила,носеше розово червило,косата и беше направена на красиви букли,носеше черна къса и впита пола,както и една бледо лилава риза,която прозираше и показваше дантеления и сутиен. Преметнала черна чанта от истинска кожа,както и невъобразимо дълги токчета с червени подметки. Носеше златни гривни,който дрънчаха:
-Колежке закъснявате...
Погледна мнително професора,като повдигна рамене. Настани се на един самотен чин,като крастоса секси крачетата си и привлече погледите на момчетата,както предизвика яростта на момичетата. Сигурно след лекции,щяха поне двама трима да седнат около нея. Извади таблета си и изчака професора да почне да плямпа,за да си рови из фейсбука.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Пет Дек 05, 2014 7:48 am

Трябваше да се усетя по-рано, че има нещо нередно. Добре да погледнем реално на нещата - какъв е шанса най-яката мацка на света, да ти се поднесе на тепсия, просто ей така. Отговора - нулев, освен ако не се опитва да накаже гаджето си. И точно това се е опитвала да направи, използвайки ме, но да си призная това беше единственият път в живота ми, когато нямах нищо против да бъда използван.
Ваалет излезе от стаята сякаш нищо не е станало и ме остави сам с нейничкия, със смъкнати гащи и надървен пенис. Супер! Веднага станах и се обух, а оня ми налетя. Отнесох едно кроше, но само защото в този момент все още се закопчавах. После му го върнах тъпкано. Забих му ляв прав, после десен и на третия удар в ченето, вече се гърчеше на земята. Аз хукнах след Вал, но нея вече я нямаше никаква. Беше получила това което иска и се беше изпарила... Мамка му!
Не я видях и не чух нищо за нея, в следващите няколко дни. Бях срещнал обаче гаджето й, което никак не ми се радваше, но не смееше да ми каже нищо от страх, че пак ще го смажа. На третия ден, тя най-накрая се появи. И я видях просто защото имахме сборна лекция. Единия професор по философия отсъстваше и бяха събрали двата курса. Още щом я видях и усетих приливна вълна възбуда. Пак беше адски секси и бог ми е свидетел, че не можех да й се сърдя дълго. Издебнах момента, в който професора беше с гръб и бързо се преместих при нея.
- Здрасти, освен че забравих да си сложа бельо забравих да ти кажа и че си имам гадже... - Опитах се да звуча ядосано, но всъщност изобщо не ми пукаше какво е премълчала. Просто си исках оргазъма, който ми бе отнела.
- Длъжница си ми, знаеш ли? - Повдигнах едната си вежда и сложих ръка върху екрана, за да я накарам да ме погледне.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Пет Дек 05, 2014 8:11 am

Откъснаха я в транса в който беше,защото си гледаше нещо в интернет. Много добре знаеше,кой е покрил екрана. Позна и гласът му. Не го погледна веднага,премина с езиче по устните си,като се усмихна,след това вече се обърна към него:
-Практически не ми беше гадже,а по скоро бивше гадже...
Наведе се към ухото му и отново тихо прошепна:
-Аз никога не нося бельо...
Отдръпвайки се го погледна палаво,улови ръката му,като я отмести от екрана на таблета. Но не погледна към него,а остави погледа си на него:
-Съжалявам красавецо,сладък си и си секси но не си ми в категорията...
Не всичко се допираше и до секса не можеше да понесе това да е с някакво просто футболисче без никакви переспективи.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Пет Дек 05, 2014 8:22 am

Не съм й в категорията? Това пък какво трябваше да означава.
- Това е ужасно полезна информация... - Нека да видим кой не е в категорията на другия. Сложих длан на голото й бедро й го стиснах. Този път ме погледна, а аз само изшътках:
- Тихо красавице... - Плъзнах ръката си под полата й и установих че не лъже. Беше съвсем голя отдолу и кожата й бе гладка като на бебе.
- Виж... Май току що получи известие... - Напипах клиторчето й и задвижих пръстите си върху него. Намирахме се в стая пълна със студенти и не знам какво ми ставаше, но просто не можех да издържа на изкушението да й го върна. Започна да се навлажнява много бързо. Харесваше ми как й действам.
- Знам... - Прошепнах в ушенцето й. - Харесва ти... - Опитваше се да присвива крачетата си, но колкото повече тя правеше това, толкова повече аз пък усилвах натиска си там долу. Бузките й почервеняха и гърдите й започнаха да се надигат и отпускат енергично под прозрачната блузка.
- Искаш ли да свършиш? - Никой не знаеше какво всъщност правим. Държеше чантата си в скута и всъщност само някой неволен звук можеше да ни издаде.
- Знам, че го искаш... - Усещах, че ще го направи, доста по-бързо от предния път, но нямах намерение да я задоволя наистина. Исках да почувства като мен.
- Но ще трябва да ми се помолиш... - И рязко дръпнах пръстите си по които бяха нейните сокове. Облизах ги и се усмихнах невинно.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Пет Дек 05, 2014 8:38 am

Дишаше ужасно тежко,искаше да извика,защото той я побърка. Ужасно възбудена,се разтичаше едва ли не,пое си няколко пъти дълбоко дъх,като и се искаше,да изстене и да извика,а още повече и се искаше да се изчука с него но беше на лекции. А,този сладур действаше с удари под кръста.
Бръкна в чантичката си,като пъхна нещо в джоба му,знаеше че е презерватив можеше да го усети но това движение,подразни бедрата му и неговата мъжественост:
-Това става ли?
Трудно,казваше моля,нямаше и да го каже сега. Пъхна таблета в чантата и се изправи рязко,като излезе от стаята,беше сигурна,че той ще тръгне след нея. Чуваше стъпките зад себе си. Тръгна към тоалетната но още преди да стигне я избута на там,като затвори и заключи вратата. Секс в тоалетна не и допадаше но го желаеше толкова много,че да мисли къде и какво прави. Притисна я към стената,като му помогна да разкопчее панталоните му. Той се възползва и повдигна полата и,погали я диво,а през това време се зае разкъса презерватива и се опита да го сложи но ръцете и трепереха:
-Малко помощ?
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Кристофър Пет Дек 05, 2014 8:49 am

Направо полудявах, исках я адски много, но тъкмо бях спечелил малко преднина и нямаше да я загубя толкова лесно. Личеше си, че и двамата сме възбудени до краен предел, но аз исках нещо толкова простичко от нея, че нямаше да й дам това което иска, преди да го чуя.
Взех презерватива от нея и си го сложих, след което я вдигнах и я притиснах още по-силно към стената. Имах намерение да я чукам, но само ако ми се реваншира за миналия път й и покажа, че не сме чак толкова различни.
- Искаш ли да ме усетиш в себе си? - Захапвах копринената й кожа на врата и устните, но не влизах в нея, не още. Исках да я възбудя до такава степен, че да ми се моли.
- Помниш ли колко хубаво ти беше миналия път... - Пуснах едното й краче и преместих ръката си между крачетата й. Единия ми пръст потъна в нея.
- Гориш красавице... - И ме побъркваш, но сега е момента да преглътнеш егото си, помислих си.
- Хайде Вал... Кажи го... - Движех пръстче в нея, но само колкото да я дразня и да я карам да иска още.
- Кажи, че ми се молиш и кълна се, ще те накарам да се побъркаш от удоволствие... Хайде... Кажи го... - Подканях я между целувчиците, които оставях по вратлето й.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Ваалет Съб Дек 06, 2014 5:32 am

Той определено знаеше,какво иска и как да го получи,за пореден път се обеждаваше в това,той я побъркваше. А,още повече знаеше,колко е надарен и какво сладко удоволствие и носеше. Само от спомена и от това,че знаеше,какво я чака само,ако пречупи тъпата си гордост за секунди,щеше да получи още едно върховно чукане,което не е за пренебрегване.
Пръстите му бяха безпощадни но искаше да я изпълни по друг начин и пръстите му само я дразнеха. Искаше да се слее с нея и да се движи диво.
-Моля те...
Пречупи се и миг след това,той проникна в нея,като я хвана здраво за дупето,а крачетата и се увиха около него. Повдигаше я с лекота,тя не беше ужасно лека имаше секси форми и невероятно голям бюст поякога трудно си намираше подходящ сутиен.
-О,Крис...
Изтъръгна се от устните и,като изви врат назад и се опита да не стене толкова много. Удоволствието я връхлетя с пълна сила,забрави къде се намира,че не трябваше да прави това,той тотално я отнесе в друг свят. Мъжествеността му беше наистина голяма но и пасваше невероятно,да на моменти имаше болка но тя е нещо,което и харесваше и я влудяваше. Даваше си сметка,че сигурно я усеща толкова стегната и това също побъркваше и него.
-Не спирай моля те...
Две моляте,си е истинско достижение за този приятел но определено и харесваше.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Колежански Живот Empty Re: Колежански Живот

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите