The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Навътре в гората - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Навътре в гората - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Навътре в гората - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Навътре в гората - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Навътре в гората - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Навътре в гората - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Навътре в гората - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Навътре в гората - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Навътре в гората - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Навътре в гората

5 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Damon Salvatore Нед Юни 12, 2011 4:34 am

Погледнах я ,не очаквах да ме целуне и да ес притисне в мен.Беше ми ясно показала ,че не ме иска,но бях усетил и желанието ѝ,от какво се страхуваше ? И тогава получих отговора,останах като вцепенен,но бързо се окопитих,тя очакваше да кажа нещо.
- Това ,което ти се е случило е ужасно.Помислила си ,че и аз ще те насиля ? За това ме удари нали ?-Погалих нежно лицето ѝ.
- Но аз не бих го направил ,можеш да си спокойна.-усмихнах ѝ се.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Роуз Дарк Нед Юни 12, 2011 5:02 am

-Да това си помислих,но...после осъзнах,че не си такъв.-Усмихнах се мило и го погалих по бузата.
Беше ми странно,но усещах,че той е добър и не иска да задоволи само себе си.Усмиханх се при мисълта.Отдавна не бях се снушавала с мъжко и не знаех дали ще се справя но той щеше да ми покаже ако сгрешах нещо.
Усмихнах се още по-широко.
Роуз Дарк
Роуз Дарк
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 32
Репутация : 0
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Damon Salvatore Пон Юни 13, 2011 5:18 am

- Да не съм такъв,когото вземам наслада ,също и давам.Но ти не искаш,за това няма да настоявам.
- Кажи ,за какво искаш да си говорим или искаш да си тръгна ?-погледнах я ако избереше второто ,щях да уважа решението ѝ,макар,че вече се пръсках от възбуда и толкова я желаех,но не правех нищо насила.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Роуз Дарк Пон Юни 13, 2011 5:24 am

-Ами не знам кажи ми нещо за себе си.-Изкикотих се.Усмихнах се мило и го погледнах в очите.Можех да усетя неговата възбуда затова се приближих и го целунах нежно и бавно а после се отдръпнах и го погледнах.
Не знаех какво да кажа,но исках да го целуна още веднъж,но не знаех дали е редно.
Роуз Дарк
Роуз Дарк
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 32
Репутация : 0
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Damon Salvatore Пон Юни 13, 2011 5:27 am

- Мога да съм и лош-подразних я ,виждах как очите ѝ се разширяват
- Ако продължаваш,да ме целуваш,няма да мога само да си говоря с тебе,нали разбираш ?-усмихнах ѝ се,но в усмивката ми имаше малко перверзност.
- Кажи ми красавице,да не би да си променила мнението и да си решила,че искаш да получиш,това ,което мога да ти дам ?-запитах закачливо,а погледът ми палаво се насочи към бедратаѝ,ръцете ми леко я докоснаха по гърба,но предизвикаха тръпки.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Роуз Дарк Пон Юни 13, 2011 5:37 am

-Шшт не говори.-КАзах и го съборих на земята като сложих единия си пръст на устните му.Усмихнах се палаво и го целунах страстно.
Беше толкова възбуден а и аз също.Изкикотих се и отново го целунах по врата изражението ми се промени и вините до очитеми сепоказаха и зъбките ми също.
-Хмм дали си вкусен?-Отново се изкикотих.

Роуз Дарк
Роуз Дарк
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 32
Репутация : 0
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Damon Salvatore Пон Юни 13, 2011 6:51 am

- Защо не провериш -казах предизвикателно обикновено пиенето идваше по-време или след секс,а не преди.Но нямах нищо против,тя се беше съгласила и вече беше доста възбудена.Зацелувах сладките ѝ устни,като ръцете ми ес разходиха по тялото ѝ.Обхванах гърдите ѝ намерих твърдите връхчета,леко ги притиснах,тя изстена.
- Сега е моментът,да ме спреш,красавице,после ще е късно-казах с глас,натежал от възбуда.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Роуз Дарк Пон Юни 13, 2011 6:55 am

-Мммм не мисля да го правя.-Изкикотих се и го погледнах като косата ми се спусна по лицето ми.
Смигнах му и след това захапах врата му и започнах да смуча.
-Ммм вкусен си.-Казах и пордължих да смуча от прекрасната му кръв.
Роуз Дарк
Роуз Дарк
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 32
Репутация : 0
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Damon Salvatore Пон Юни 13, 2011 7:28 am

Оставих я да пие малко,след кое нежно я отстраних от себе си .
- Стига ти толкова хубавице,време ит да ми дадеш,каквото искам.-Тя ми подложи ватът си ,но не бях гладен или поне не за кръв.Смъкнах потника ѝ и свалих сутиена,започнах да целувам кадифената ѝ кожа,като ѝ оставях мокри и горещи следи,от където ѝ да минех.Ръката ми отново преодоля преградата на дънките и бельото и се зарови с нея,правейки дълбоки и чувствени движения.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Роуз Дарк Пон Юни 13, 2011 7:39 am

Беше толква сладък а кръвта му ме възбуди още повече.Стенех при всяка негова целувка и когато той се зарови доло аз го докоснах по косата и се усмиханх после погледнах към небето сякаш бях на седмото небе от щастие.
Хванах го за главата и го придърнах към себе си като го целунах страстно и след това си помислих:Защо само аз съм гола?
Е нямаше да му отнемам удоволствието да се съблече сам затова само стоях и стенех.
Роуз Дарк
Роуз Дарк
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 32
Репутация : 0
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Damon Salvatore Вто Юни 14, 2011 5:27 am

Освободих я изцяло от дрехите и после свалих и моите бяхме абсолютно голи,на тревата в гората.Добре че беше доста навътре,та нямаше кой да ни види.А ако имаше неблагоразумието някой да ни прекъсне,щяхме набързо да си направим закуска.Целувах цялото ѝ тяло,преди секунди там,бяха пръстите ми ,но вече езикът ми беше се наместил,на чувствителната ѝ пъпка,пиех соковете ѝ и се замайвах,от нейните бурни стенания.Ръцете ми мачкаха гърдите ѝ ,а устните ми я изучаваха из основи.Докато не открият къде точно ѝ харесва най-много.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Роуз Дарк Вто Юни 14, 2011 5:39 am

Стенех под неговите ласки и се усмихвах.Придърпах го към себе си и започнах да целувам жадно цялото му тяло като го бутнах на земята.С езичето си започнах да минавам през тялото му като ръкат ами се спусна надоло и започна да дарява достойството му с ласки.И междувременно аз целувах жадно неговитеустни.Захапах леко меката част на ухото му и се изкикотих.
Роуз Дарк
Роуз Дарк
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 32
Репутация : 0
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Damon Salvatore Вто Юни 14, 2011 6:41 am

Сладкото котенце ,за което я помислих в началото ,бързо се превърна в страстна тигрица,която искаше не само да получи ,но и да даде удоволствие,а аз нямах нищо против.След като бях опитал от темпераментността ѝ и хапливия ѝ език,сега пиех,страстта ѝ,която беше не по-малко опустошителна,от гневът ѝ.Вече не можех да чакам ,нито пък тя и двамата треперехме от нетърпение,да слеем телата си.Не я измъчвах повече проникнах бавно и чувствено в нейното стегнато тяло,тя простена и потръпна отвътре,с което още повече замая главата ми и изтръгна името си ,от устните ми ,като стенание.
- Роуз...
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Роуз Дарк Чет Юни 16, 2011 5:26 am

Когато Деймън проникна в мен изстенах силно и го одрах по гърба.Той беше отгоре а аз отдоло стенех силно и го гледах право в очите изобщо не ми пукаше,че камъните по земята правеха малки рани по моя гръб исках да му дам удоволствие а това което той правеше с мен ме подлудваше.
-Д-Д-Деймън.-Простенах силно неговото име и го целунах страстно.
Роуз Дарк
Роуз Дарк
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 32
Репутация : 0
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Damon Salvatore Пет Юни 17, 2011 5:53 am

Това момиче,много ми харесваше,начинът по който ми отговаряше тялото ѝ и сладките ѝ стенания,ме подлудяваха.Целувах устните ѝ,бяха толкова сладки ,като диви ягоди.Исках да я изям,съвсем буквално.Усетих че я наранявам ,с тези диви движения на тази каменна местност.Обърнах я отгоре и аз усетих колко е неудобно.
- Защо не каза,че те боли ?-казах задъхан,но не спирах да се движа.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Роуз Дарк Пет Юни 17, 2011 6:07 am

-Деймън не е болка за умиране.-Казах и го целунах по врата като вените до очите ми пак се появиха но затворих очи и те изчезнаха.Бях се научила да го контролирам от отдавна.Усмихнах му се дяволито и се изкикотих.
-Е сладкиш....-Казах като използвах една магия и неговите ръце и крака се увиха в корени.
Усмихнах се дяволито като слязох надоло и започнах да дарявам достойснството му с нежни ласки а ръцете ми шареха по тялото му грубо.
Роуз Дарк
Роуз Дарк
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 32
Репутация : 0
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Damon Salvatore Вто Юни 28, 2011 7:18 am

Целувките ѝ ме подлудяваха,не знаех,на кой свят съм от удоволствие,бързо я обърнах под мен и отново бях в нея.Имах чувството ,че не мога да ѝ се наситя,тя беше толкова сладка.Хапех нежните ѝ устни,които подпухнаха,от целувките ми и я карах да крещи.Движех се диво,сякаш исках да я съсипя ,от непоносимо удоволствие.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Роуз Дарк Вто Юни 28, 2011 7:23 am

Стенех а щом се задвижи като животно в мен изкрещях от удоволствие погледнах го и зацелувах врата му като отново го захапах и започнах да смуча неговата прекрасна кръв.Устните ми бяха в кръв,но това не ме притесняваше облизах ги като отново го зацелувах жадно.
Роуз Дарк
Роуз Дарк
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 32
Репутация : 0
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Damon Salvatore Сря Юни 29, 2011 6:32 am

Отново пи от мен.Май кръвта миѝ харесваше прекалено много.Аз не бях жаден ,аз това се въздържах,движех се като същински звяр,докато и дам мощна кулминация,едва тогава потърсих и своето освобождение.Взех си дрехите и се облякох.
- Беше ми приятно да се запознаем Роуз,казах и я целунах диво,тялото ми беше повече от задоволено.
- Надявам,се някой път пак а се срещнем -усмихнах се и изчезнах.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Роуз Дарк Сря Юни 29, 2011 6:40 am

Веднага щом и той намери своето удоволствие той се облече и тогава разбрах,че и той е един от онези мъже които търсиха само секс за една нощ.Облякох се и с вампирска скорост започнах да тичам колкото се може по-бързо из гората.Стигнах до нас взех си душ и след това си легнах на леглото не ми се спеше и нямаше какво да правя.
Роуз Дарк
Роуз Дарк
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 32
Репутация : 0
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by .Ребека. Пон Окт 24, 2011 6:36 am

Събираха се на някакъв лагер навътре в гората,като искаш овца отиваш в стадото:
-Тук,ще си вземем някой по лесно.
Бях с маратонки това поне си го биваше:
-Но поне се радвам,че най-сетне съм на вън.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Стефан Пон Окт 24, 2011 6:47 am

- Мислиш , че ще е толкова лесно ? Още няма никой , а днес е пълнолуние , което значи , че са с една крачка напред. - ударих в едно дърво.
- Но какво от това , ако нещо стана Клаус трябва да ни спаси.. предполагам. - вдигнах рамене , можеше и да не му се занимва с нас.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by .Ребека. Пон Окт 24, 2011 6:54 am

-През деня са безобидни,ще си грабнем някой под носа,няма да е толкова сложно,нито са толкова умни нито пък толкова бързи.
Погледнах към Стефан:
-Опитай се да бъдеш тих,не са глухи.
Казах аз,като прескочих едно паднало дърво.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Стефан Пон Окт 24, 2011 6:59 am

- Ясно ти е , че са на глътници , нали ? - стиснах очи и тръгнах след нея. Едва ли бяха толкова глупави , а и предчувствах неприятности. Въряхме и изведнъж видях някакъв , прицелил се е Катрин , оръжието му беше странно , изстрелаваше колове. Знаеха за нас ? Преди да е успял да я лучи , застанах пред нея и поех удара , някой изскочи зад нас и усетих как ми бие нещо и припадам.
Стефан
Стефан
Приятели
Приятели

Брой мнения : 154
Репутация : 0
Join date : 04.05.2011

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by .Ребека. Пон Окт 24, 2011 7:07 am

Той пое удара но вече бях на щрек преди да опазя Стефан му бяха били нещо,аз успях да го избегна,като хванах един за врата,като го прекърших.
По дяволите бяха 5-тима,махнах това което му бяха били,като скоро трябваше да се свести или по скоро,докато го опазя:
-Хайде не е време за сън.
Успях да отблъсна двама и едва да не бъда уцелена с кол.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Навътре в гората - Page 2 Empty Re: Навътре в гората

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите